Új privát üzeneted érkezett!

Én is azt hittem. :lol: :lol: :lol:
Mindjárt jövök, mert közben sütök hagymát (kb. csak az van itthon, minden mást felettem), és azt fogok enni reggelire (panírozott hagyma).

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok, még nem jó.
Eszem majd hozzá sült krumplit (az még van tegnapról) + vettem narancsot, azt.

KépKép
benó
 
 


Próbálj meg minden szopi után fejni még,nekem is igy indult meg...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Akartam is tőled Tancsu kérdezni.Amúgy ezt nem kell mondani a védőnőnek,ha esetleg te adsz pótlást??

Kép
martik77
 
 


Na, visszaolvasok, mert fogalmam sincs, mit írtatok most.
Helló Tancsu! :D

KépKép
benó
 
 


Azt csinálom,ugyanis most már ilyen 10-et és 0-át szopizik,csak nyammog rajta.
Azzal jó lefejni ami olyan mint a tiéd mert 15 perc alatt lefejtem 60ml.-t

Kép
martik77
 
 


Lehet szólni védőnéninek,de pl engem is megállit néha a védőnéni,hogy van e még plusz tejem,mert van kismamája akinek kéne...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De biztos,hogy eddig nem evett rendesen mert most tegnap óta olyan élénk éber,eddig meg aluszékony volt.

Kép
martik77
 
 


Én mondtam hogy ez nagyon jó fejő...:):):)

Benó:jól feltaláltad magad ezzel a panirozott hagymával..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok, nekem ez még kínai. :roll:
Úgyhogy Tancsu, tiéd a szó továbbra is.

KépKép
benó
 
 


Azért lett éberebb,mert megy le a sárgaság...:)

Viszont erőltesd a cicit is neki,nehogy a végén tényleg ne fogadja el csak üvegől,mert az nagyon nagy macera lesz hónapokra... :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem akarnék szólni,ha nem muszáj,mert ...na mindegy szóval én nem vagyok az aki mindenkivel megtud mindent beszélni.És a védőnővel se nagyon vagyok olyan.

Tegnap is mondta,hogy menjünk be ilyen próbaszopásra.Mondtam,hogy fölösleges mert énis be stresszelek tőle.
Nézett nagy értetlenül.
Pedig a kórházban is egyszer mikor hazaengedtek csináltattak egy ilyet és úgy be stresszeltem,hogy akkor evett csak20ml.-t a kicsi.

Kép
martik77
 
 


Éjjel pedig legalább 1x fejjél,mert éjjel termelődik a legtőbb tejcsi és ha nem kap elég ingert,akkor kevesebb termelődik....
Tudom hogy fárrasztó,de hidd el megéri...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Erőltetem,de hiába.Nem akarja.20 perc szopi után 10 ml.-t eszik.
Nem baj ha fejni kell,csak legyen mit!!!!!

Kép
martik77
 
 


Próbaszopás ugyanaz,mintha te otthon méred kaja előtt és után,csak itt saját környezetben vagy ennyi...:)

Próbálj meg nem stresszelni,azzal nem segitessz... :wink:

Fejés közben vedd magad elé Vukot,állitólag a baba látványa is serkenti közben a termelődést...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Üzenj ha vigyek egy kis tejcsit....

Ma még vagyok,de a hétvégén nem,menünk Edelénybe....
Fagyon van bőven,kipróbáljuk majd hogy elfogadja e... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na pont éjjel nem fejtem. :oops:
1 órát mammogott a cicin és elaludt.Most reggel evett 70 ml.-t

Mondom ha kell fejem,csak induljon be.
Mert a tápszer a rémálmom. :(

Kép
martik77
 
 


Na most menek reggelit gyártani...:)

Manó alszik,apa szabin,megyünk majd temetésre,úgyhogy nem leszek délelőtt....(:(:(

Indulás előtt még benézek hogy mit irtatok...cuppp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem már a kórházban se evett annyit,csak többet mondtak.Másra már nem tudok gondolni.

Kép
martik77
 
 


Figyelj csak az a tuti ha hozol.Mert akkor van pótlólag ha kellene.
De majd megbeszéljük ha haza értek a temetésről.

Kép
martik77
 
 


Nem egyszerű dolgok ezek, én csak ennyit látok az egészből. :oops:
Egy belekotnyeleskedő kérdés: De hát neked van tejed, nem, Márti? :roll:

KépKép
benó
 
 


Nyugi....!!!

Most ez a legfontosabb...!!!.... :lol: :lol: :lol:

Az a lényeg hogy minden szopi után még fejd is meg kicsit,mert akkor lesz mégtöbb a következő szopira...:)
És minél több tejcsi van a ciciben,neki is annál könnyebb lesz majd kiszivnia és ezáltal többet fog majd enni is,mert nem kell sokat dolgoznia érte...:D:D:D

Fontos hogy Te sok folyadékot igyál,akár viz,akár levesek formájában,mert a tejtermelődés folyadékveszteség és azt pótolnod kell...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

Mennyi hely van a fagyódban?

Decis pohárkákban van nekem elrakva,ha viszek 5-10-.et elfér nálad???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na tényleg lépek,mert igy sosem eszünk...:)

Szép napot...cuppp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Neked is, Tancsu! :D cupp

KépKép
benó
 
 


Hogy ilyen rohadt nagy macera ez az etetés, meg ilyen szövevényes, én már nem is értek semmit - ezt nem gondoltam volna. :roll: :roll: :roll:

KépKép
benó
 
 


Most mit csinálsz, Márti? :wink:

KépKép
benó
 
 


Kösz, Ildó, hogy írtad tegnap, hogy nem jövök.

KépKép
benó
 
 


Tancsu, ha te látnád, hogy nálunk milyen levesek készülnek! :shock: Még hogy kockatészta! :lol: :lol: Van, hogy a krumplistésztához is vagy akármihez összeöntök két tésztát, mert mindegyikből csak kevés van és úgy meg elég. Ilyen kaják vannak nálunk. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Küldjek majd egy ilyen levest? Biztos egy hétig ezen röhögnétek. :lol: Nálunk meg ez a szokvány. :lol:

KépKép
benó
 
 


Elfér Tancsu köszönöm.

Közbe kolléganőmmel beszélek.

Van tejem csak nem akarja szívni.Inkább bealszik. :?

Kép
martik77
 
 


Na, én ezt a témát nem is firtatnám, úgyse tudok értelmeset írni, nem baj? Beszélgess a kolléganőddel nyugodtan, én addig visszaolvasok. Bocsánat, de baromira nem értek hozzá, arra meg nincs szükséged, hogy hülyeségeket beszéljek.

KépKép
benó
 
 


Csak beszélj nyugodtan. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Oké, majd mondok valami értelmeset. :lol:

Addig is:

Ildó, nagyon klassz ez az álláslehetőség, nagyon-nagyon drukkolok, hogy összejöjjön! Ott biztos tök jól éreznéd magad!!! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Akkor én most leírom, mit gondolok.
Csak józan paraszti ésszel:
- a gyerek sírna, ha éhes
:D - nem fog éhenhalni, tuti
:D - a tápszertől nem kell félni, a Vivike (elmondtam már 100x, tudom) egy hónapig szopott, aztán nem tudta az anyja szoptatni, mert kórházba került, gyógyszereket evett, szóval utána tápos csirke lett, és most okos, szép, egészséges tápos csirke :D

KépKép
benó
 
 


Tudom,hogy a tápszer se rossz,főleg ha muszáj,csak én nem szeretem,mert úgy felfújja a babokat.

A védőnő szerint ha éhes attól még alszik.Mondom de 3 órát?,Sírás nélkül???

Akkor a kórházban miért sírt mikor egyszer nem evett rendesen??Még a kékfény alól is ki kellett hozni úgy sírt.

Kép
martik77
 
 


Én bőgnék, ha éhes lennék nagyon, ezt tudom. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Én meg ennék. :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


A mi felfújt Vivikénk kb. 8-9 hónaposan a Tesco újságba került mint modell, majd egyszer megmutatom az újságot nektek. :D Ennyit a felfújásról! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet, hogy nem volt túl vékony, de ha egy hurka lett volna, tuti, nem rakják bele az újságba, hosszas gyerekválogatás után. :D :D

KépKép
benó
 
 


na, én is ennék :lol: :lol:
szerintem ezt az egészet túlbonyolítják :wink:

KépKép
benó
 
 


Na, ezt nem rád mondom ám, hanem a védőnőkre meg ilyenekre, akik azt érik el, hogy ezt a szép időszakot egy óriási paraként élje meg a kismama. Aztán közben valószínű, hogy a gyereknek kutya baja, csak éppen aludna, mert arra van szüksége. :wink:

KépKép
benó
 
 


Lehet.Most közbe fejek és nézem az időt mennyi jön le mennyi idő alatt. :)

Kép
martik77
 
 


ok :D

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy azért is nagyobb az alvásigénye, mert ő még elvileg a pocódban lenne egy két hétig, nem? :wink: Mindegy, ez már lehet, hogy tényleg nagy baromság, látod, kár volt belekezdenem az okoskodásba.
Annyit tudok, hogy az ember ebbe bele tudna őrülni, ebbe a sok ökörségbe, úgyhogy ha én totál rutintalanul, szerencsétlenül elkezdek minden mozzanaton parázni a két babnál, jöhettek látogatni az elmegyogyóba. Majd a L.-hoz megyek, hogy közel legyek és tudjatok látogatni. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Lassan én is ott kötök ki.Majd jöhetnek a fiúk látogatni. :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Teljesen lelassult a gép, nem akart visszaengedni.
Megettem fél zacskó hagymát + krumplit + 3-4 narancsot, és továbbra is ugyanolyan éhes vagyok. Na, én most bőgök mindjárt. :lol: :lol: :lol: (Csak viccelek ám.) Kis Vuk, csatlakozol, ha te is éhes vagy? :wink:

KépKép
benó
 
 


Hát, ezt nem kéne azért elérni. :lol: :lol: :lol: Jobb lesz, ha senkire se hallgatsz, csak magadra és a kis gyerekedre! Gondolj bele, az ősember feleségének nem okoskodott a védőnő meg a fogadatlan prókátorok sem. :wink: :D

KépKép
benó
 
 


Hozok inni (már megint elfogyott az ásványvíz :roll: , úgyhogy sima vizet), de aztán még leszek kicsit, ha te is. De ha gondolod, menj nyugodtan pihenni, aludni.

KépKép
benó
 
 


Nem pihenek most,majd legfeljebb du. :)

Kép
martik77
 
 


vajon enyhén szénsavas ásványvizet ihatok???

Kép
martik77
 
 


:D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?