Új privát üzeneted érkezett!

értem.

Balázs megduplázta a születési súlyát. Most volt a VN, mondtam 6730gramm és 68cm.

Kérdeztem a hozzátápit, azt mondta aki 4 hói tud szoptatni az tovább is fog tudni. És én ennek nagyon örülök :)

szóval várunk 6hóig.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


jaj lányok apa olyat bóókolt nekem :) mondtam Neki h visszajön rám a régi gatyám. aztán pár óra múlva közöltem, h fáj a könyökhajlatomnál a hús, mintha bevertem volna. erre Ő. biztos a sok fogyás miatt :oops: :oops: :oops: :oops: olyan aranyos volt :)

jah és iderendeltem anyukámat, h vigyázzon Balázsra mert el kell mennem a turiba, mert nincs Balázsnak 68-as ruhája. mert mikor lesz az én gyerekem 68 centi??? az 56-ot 2 hónapig hordta, aztán 2 hétig a 62-est és most már csak a 68 jön rá...

így ma ruhát kell neki vennem...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Krisz! Havonta egy oltás. Mindig amikor betöltötte, utána kell vinni. Milán még nincs 3 hós, neki még nem jár a 3 hós oltás.

Beo! Nem semmi Balázs a duplázással :shock: Jó vásárlást! Én imádtam vásárolni.

Megvettük az ágyat Norbinak, úgyhogy eladom a kiságyát. Nagyon örül neki, már most benne aludt délután :D Olyan csöpp benne :)
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Reni
tényleg kicsi a Norbi az ágyba.de hidd el hamar belenő :)
Kép Kép Levinek ilyen ágya van :)

Balázs akkor szépen fejlődik :) :)

oltás: a lényeg az,hogy a 2oltás között elteljen 1hónap.az nem baj ha 5-6-7-8-hét is eltellik akár(betegség miatt vagy bármi miatt)
Vendég
 


a 2.kép azért pöttyös mert a gép már öreg.le kéne cserélni de gazdasági világválság van :roll: :wink:
Vendég
 


Vendég
 


Na igen, néha nekem is pöttyös a kép....
Nagyon jó az ágya Levidnek!!

Én ilyen ágyat szerettem volna, na de marha drága!! A fiúk is odavoltak érte. 157 000 FT!!!

Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


nagyon jó ez az ágy :) az ára is szép :shock: :shock:
Vendég
 


Na megkaptuk az oltást,irtak fel vas szirupot 4hotol kell majd kezdeni vas hiányos és a sulyunk se valami jo 5200 és 59 cm nem hiztunk csak 4,5 kg-ot :(

Kép
kriszpiri
 
 


Honnan tudja, hogy vashiányos?? Vettek vért szegénynek?
4,5 kg? Izé....bocsi, de nem 450 g / 45 dkg?
És hogy viselte most az oltást? És Te?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!!



Bocsi de most olvasok csak visssza!!!

Velünk minden ok,Szerdán voltunk védőnőnél...8650Gramm és 71 cm :-) A születési súlyának több,mint a duplája (ugye 4110-el született)1 hónap alatt 700Gramm-ot hízott :)
Nagyon kis ügye..stabilan ül és tegnap feltérdelt a kiságyban...fogta a rácsot és addg addig húzta magát mígnem sikerült neki!!(de ez egyszrű véletlen szerintem,vagy lehet szándékos is??ez korai nem???)
Nagyon jó baba..bár éjszakánként mmég mindig felsír!!


Annus: Remélem iza jobban viseli a fogzást!!!
Jaé n is vettem már tejpépet Patriknak (nem próbáltam még)
Én kivi leszek,hogy akkor fel kel e éjjel ha este kap belőle!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


rennye:Örülök,hogy Norbi ilyen jól viselte a műtétet! :)

mezso : Grat munkához és sok sikert!!!Remélem Blanka jobban van!!

Beo: Nagyon szép kis Balázs!!!És a súlya nem semmmi :-)



Pont most akartam menni Pelenkát venni!!!De elkezdett esni az eső :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Rennye igaz nem 4,5kg-ot hanem 45dkg nem tudom hol jártam :lol: :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


Ja éjjel először fordultunk hasra :)

Kép
kriszpiri
 
 


Gratula Milán hasra fordulásához :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


na bővebben és most nem bőgtem :lol: ő az oltást nagyon nem vette észre inkább az volt a baj h előttünk behivtak még babát és már nagyon fáradt volt szegény azért sirdogált de alig értünk ki már aludt!
Dokinő rá nézett és megkérdezte én nem voltam e vashiányos az!Hát mondtam h én igen mert a gyerek elég fehérke :?
Kapott vas szirupot de azt csak 4hotol lehet kezdeni!
A hizásra mondta h adjak neki szopás után tápszert,meg is kérdeztem h miért,mert szoktam de nem kell neki már s ha nem lenne jol lakva akkor nem lenne el 3-4 oráig is!
na mindegy azt mondta majd a vastol megjön az étvágya!
és h jo lenne ha átaludná az éjszakát ez 4hos koráig alakul ki ha addig nem szoljak neki!
Probáltam este h 10 fele evett utána akárhogy forgolodott nem mentem oda igy 3kor kelt csak!
Doki azt mondta adjak későn neki utoljára enni és akkor át fogja!
De kérdem én h?7-8 fürdik aztán 9 fele elalszik aztán 1 fele kel!és utána 2-3 oránként (sajnos)
Az éjjel 3után is 5 fele kelt :?

Na nem untatlak titeket :)

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszti: Ezt nem értem..Nekem a védőnő meg se kérdezi,hogy alszik petrik vagy aludt...nem érdekli az ilyen...fura ez nekem!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


http://www.avon.hu/PRSuite/home_page.page


ha vkit érdekel..tőlem rendelhet..postán eeljuttatom!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


megvolt a második balesetünk. leültem ide a géphez egy pillanatra Balázzsal az ölemben. Kifelé nézett, háttal a monitornak, erre gondolt egyet és hanyatt vágta magát, és lefejelte az asztalt...

de nem sírt, csak meglepődött. :) én jobban megijedtem, mert akkorát szólt... de még piros sem lett

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Krisz! Tök jó, hogy ilyen jól viselte az oltást. Vashiány: értem. Akkor ezek szerint még nem kaphatja a szirupot. Gratula a hasraforduláshoz!! Nagyon kis ügyi :D
Nekem Norbi 10 hós koráig kelt fel éjjel 1,5-2 óránként szopizni. :? Tudom, ez nem vígasztal.


Nyuszi! Tök jó súlya van Patriknak! A feltérdelés egyáltalán nem korai, hiszen elmúlt 6 hós!! Levi 7 hósan már felállt, lehet, hogy Patrik is ilyen ügyes lesz :wink: Ugyanis térdelésből szoktak leginkább felállni.
Ja, én nem is tudtam, hogy ilyen nagy volt, amikor született. Sima, vagy császár volt? Már erre sem emlékszem :oops:

Szegény Balázska :( Még jó, hogy csak koppant, és nem lett baja :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


hehe képek :)) :) Képelbújt :)
KépLevi nélkül :(
Kép
Képindulunk leviért.csak meg kell emlitenem és ül az ajtóba :)
Kép vagányan :)

16hónapos de már nagyon sok szót mond. pl:asztalra,autó,kamio(n), moto stb
mindent mond utánunk de használni amgától nem használ mindent.
de kiabálja,hogy: anya gyeje :)

örülök,hogy Balázsnak nem lett baja

szerintem ha hizik a baba,tök mindegy mennyit akkor nem kell tápszer
Vendég
 


egy tündér. ennyi! :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


köszike :oops: :oops:
Vendég
 


Beo írta:egy tündér. ennyi!


Ezzel teljesen egyetértek. :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Levi bent alszik?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni
köszike :)
Levi nem aludhat ott mert én itthon vagyok. tök ciki mert minden gyerek azért sir,hogy nem akar oviba menni az enyém azért mert nem akar haza jönni :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: de talán sikerült megbeszélnem hogy októbertől ott aludhat. a blogba irtam,hogy mennyire imádja az ovit,milyen hisztiket vág le mert nem akar haza jönni :)

ja és Tofi azt is mondja ám,hogy: Anya szete(szeretlek) -és átölel ilyenkor
nekem azért ilyen fura mert Levim 2,5 éves is elmult mikor szavakat kezdett mondani
Vendég
 


Lekri nagyon édes

rennye köszi

reni Patrik nagyon ügyi

Kép
kriszpiri
 
 


most beszéltem nagyfiammal telefonon.ott alszik a mamáéknál.kb.2órája vitték el.nagyon hiányzik :cry: :cry:
a kicsi már alszik,vagyis még dumál :lol: :lol:
apa meg cukrot hord,nem jön haza :(
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Milán + 1 Patrik :)

Lekri elhiszem h hiányzik :(

Kép
kriszpiri
 
 


de édes amelyiken az ujját cumizza :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyon szépek.Patrik milyen ügyesen ül már a babakocsiban.a 2 kissrác hasonlit egymásra igaz?
Vendég
 


Nagyon édik :) Azok a szemek :o

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rossz lehet Lekri :( De ezek szerint ő szeret ott aludni, nem?! Mert elég sokszor van így. Vagy rosszul emlékszem?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni
hát sokszor azt nem mondhatnám.havonta 1,5havonta alszik az egyik mamánál és a másiknál is szokot.szeret ott aludni mind a 2nél mert olyankor teljesen el van kényeztetve a feneke. :) 2008 december 6-án aludt először a mamánál.
Vendég
 


Hú de hétvége van?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok!!

rennye: Patrik császáros volt sajnos...azért sajna,mert simán szerettem vna!! Igen nagy baba lett :-)

Huhhh szerintem nem hasonlítanak Milánnal..vagy lehet,hogy ezt kivülálló jobban látja..de,hogy Milán NAGYON édes az tuti és azok a nagy szemek!!Zabálni való kis srác :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon helyesek a gyerkőcők!! :D

Kicsit helyre rázódtak a napjaink úgyhogy mostmár igyekszem jönni minden nap.

anitapo20
 
 


Hoztam pár mai képet!!

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kép Csinosban...:-)



Most már eldugulok :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Bocsika de ez még nagyon tetszik :-)

Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Patrik 6 hónapos lett!

Nagyon kis ügyi még mindig és minden nap tud újat mutatni.
Mostanában pofikat vág ha kedvesen becézgetem olyan,mintha kedveskedne Nekem :-)
Sajnos mostanában megint kezd nyügi lennni!! Sztem a foga lesz az!!
Ma például semmit nem evett egy joghúrton kívül,kínáltam répával,almával,banánnal semmi nem kellett neki hanem csak cici!!
Ha hiszitek ha nem egész nap cicin volt!! Így aludt is elég sokat de ehetne többet is!!
Sűrűn felsír hirtelen ha játszik ,megnyugtatja ha dörzsölöm az ínyét és nagyon kemény neki és mintha be lenne duzzadva!!!Remélem minél hamarabb túl leszünk rajta!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


jaj nyuszi kitartás!!

Annus? Mezsó?

nekünk ma nagyon mozgalmas napunk volt, így Bazsi könnyen elaludt. ja, és annak ellenére, h fáradt, ma este kb fél órája, a hasáról a hátára fordult. pont akkor amikor moondtam apának, szerintem nem fog, mert szeret hason lenni. Popsi égnek, és egyszer csak borult :) úgy meglepődött :)

ja és 2-3 napja négykézlábra áll, a már a fejét is felemeli. nagyon jó ez a Dévényes torna, utána 1-2 nappal iszonyú nagyot alakít.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a gyerekek!Le a kalappal! :wink:

Mi aránylag jól vagyunk.Dolgozunk és dolgozunk.Sajnos a betörés óta nem igazán tudok aludni.Eddig se voltam jó alvó, de most aztán kész.Hajnali 4 fele tudok lefeküdni és reggel 7-kor kelek, nyitni a boltot.Nagyon fáradt és hisztis vagyok a nemalvások miatt.Remélem, hamarosan helyreállok, mert így nincs sok türelmem sajna semmihez. :oops:
Atticy egyre többet beszél mondatokba és már tud ragozni is. :shock: Nagyon büszke vagyok rá, de óriási bűntudatom van, h. nem tudok eleget vele foglalkozni...mert ugye eddig én voltam vele 24-ből 24 órát, most meg nem...és nagyon hiányzik. :cry: Közbe szerkesztem, töltögetem folyamatosan a honlapunkat.Mindent direkt a gyártótól veszünk, így mi vagyunk a legolcsóbbak.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nyuszi! Gyönyörű Patrik :) És kérlek, fogadd meg a tanácsomat: tegyétek egészen alulra a kiságyat!! Még ma, ha lehet! Hiszen annyira ügyes már, írtad, hogy feltérdelt, így bármikor felállhat, és akkor nagyot esik!! Légyszi :oops:
Fogzáshoz kitartás!!

Timci! Sajnálom, hogy nem tudsz aludni, megértem. Nagyon édes lehet Ati, ahogy dumál :lol: Ne legyen bűntudatod, hiszen érte csináljátok a boltot!! Evéssel hogy álltok?

Beo! Nem semmi a kispasid! :shock: Nagggyon ügyes :shock: :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye-evés?Jobb, mint volt.most már az apja elérte nála,h.reggel még délután nincs kakaó se cumi.Ha nem eszik mást, akkor éhes marad.De hála eszik.Nem sokat, de eszik.Aranyos vagy,h.érdeklődsz,köszi.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok!!

rennye:Köszönöm aranyos vagy! Igen lerakjuk ahogy hazaértünk (anyóséknál vagyunk) már mi is megbeszéltük....nem merem egyedül hagyni a szobában sem,hiába van kiságyban!!!

Timcike: Megértem,hogy milyen rosssz,hogy nem lehetsz vele mindig!!Nekem anyós vigyáz rá ha suliba mgyek de NAGYON ROSSSZ,pedig csak pár órá hosssza az egész!!

Patrik megint nem aludt éjjjel!! fél9-kor elaludt....majd 11-kor felkelt és,mintha napppal lennne (nevetgél,sikongat,stb..)Nagy nehezen elaltattam..fél1-kor sikerült nekem is lefeküdnöm..majd hajnali 4-kor nagy ordítás...Szerintem a foga volt az...cici-re raktam,nagy nehezen megnyugodott és elaludt..leraktam az ágyába de nagyon nyugtalanul aludt fél7-ig!!Most jelenleg is alszik....kipiheni az éjszakát!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Tényleg látni,hogy hétvége van!!!! :? :? :? :?

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!
Mai napunk elég kemény volt Milán reggel (kor evett egy keveset aztán lementünk anyosékhoz,ott nem tudom mi lehetett vele de nem akart enni!
Közbe elmentünk Ecsédre sogornőmékhez,gondoltam hosszu ut majd éhes lessz de ott se!!
Egésznap csak limonádézott azt se sokat de nem nagyon sirt inkább csak azért mert álmos volt!6 körül értünk haza itt meg ha misem történt volna cicizett vigyorgott beszélgetett!
Már kezdtem pánikolni mert ugye nem evett olyan jo kedve se volt!
Az h lent nem evett csinált már ilyet pár alkalommal de mivel legutobb ott hagytuk nem volt vele gond azt hittük ez megszünt!

Ja és a legujabb eszi az öklét sokszor hányt annyira benyomja meg az ujjait és folyik a nyála, eddig csak ha aludni akart szopta a hüvelyk ujját!

Csajok mi lehet vele?? :(

Kép
kriszpiri
 
 


Na itt vagyok,csak sűrű volt a program...babatali is volt csütörtökön,pénteken meg lementünk vonattal Szolnokra,szombaton gulásfesztivál volt.Nem is tudtam netezni!
Iza nagyon jól viselte a vonatot,egy hangja nem volt!Most picit megint szünetel a fogfájás,fog még nincs kinn....
Pépet eszi mint ha mindigis ezt ette volna!!!Olyan édi!Néha alig tudom lapátolni neki :shock:

Na hozok képet szombatról,majd jövök még hosszabba is!

Ja és nagyon szupik a képek ababókról!!!Tök jók az ágyak is!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!

Próbáltam képet tenni, de nem tudom lekicsinyíteni.

Készülőben van a "csúcs" párna is, amelyet ikrek szopiztatására (is) ajánlanék.

Valamint sok egyéb hasznos újdonságot. (nyakba „szerelhető” nyálkendő, pelenkatartó, zsebes fejvédő, stb)

Bővebb info: marikogold@citromail.hu

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


Timci! Azért már ez is tök jó :) Ügyes fiú :wink:

Krisz :shock: jól bírta kaja nélkül :shock: Azért örülök, hogy otthon már evett!! Az ököl-lenyomást nagyon sok gyerek csinálja, nem szabad hagyni. Ki kell venni olyankor a kezét a szájából, ha észreveszed. Persze nem mindig akkor csinálja, amikor látod...
Egyébként, mivel a nyála is folyik, valószínűleg helyezkednek a fogacskák. És tunkol mindent a szájába, ugyebár a keze kéznél van :lol:

Annus! Jó mozgalmas napjaitok voltak. Iza még mindig gyönyörű!! Szép nagy baba. Kiskukta :lol: :lol: :lol: Látom, Ti is elvagytok a gyerekkel :wink: :lol: :lol:

Mi: voltunk kötéscserén, nagyon szép a sebe!! A hasi kb 2 centi, a köldöke alatt van a másik ívesen, az olyan 1,5 cm lehet. Tényleg nagyon szép. Nem véres, nem dagadt, nem hurkás. :) És végre feloldozott minket a dokibácsi a tilalmak alól. Ennek nagyon örülök, mert nagyon nehéz volt visszafogni őt az ugrálástól, szaladástól, játszótól, stb. :? Csütörtökön varratszedés. Hétfőn kezdi az ovit, rákérdeztem arra is, hiszen ott semennyire sem tudok rá figyelni, az óvónéniktől meg nem várhatom el annyi kisgyerek mellett, de megnyugtatott, hogy addigra már pláne semmi sem történik a sebével, akkor sem, ha elesik, vagy megütik :D
Szóval hál' Istennek minden a legnagyobb rendben :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: