Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Panda a biztatást! Remélem a következő hónapban vastagabb lesz és meg is tapad a baba! :lol:
Vendég
 


Panda:

teljesen igazad van,ha a baba akar jönni,akkor úgyis jön! :lol:
bebus
 
 


Sziasztok lányok

Sokat irtatok, ugyhogy most teszek fel e görbét és visszaolvasok:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Itt vagyok ám :D :D

Köszönöm a drukkokat, de az én görbéim szépek szoktak lenni csak a végeredménye nem az amit szertnék, de lehet hogy majd most jött el az időm. Nagyon fájnak a melleim de semmi egyéb tünetem nincs, de ez szokott lenni amugy is.

Krisz a 6 mm nyálkahártya tényleg nem sok de ha a babó meg akar tapadni ebben is meg tud. Amikor nekem csinálták egy éve a 21.-dik napon 8 mm volt és arra azt mondták hogy jó.

Pandácska nagyon szép lesz a babaszoba és a leendő lakója is igazi kis gyönyörűség.

Ildikó ne legyél letörve a mensi miatt, most már jöjjön a babó, én nagyon drukkolok neked.

Éva, remélem sikerült a következő mintádat egybe tartaniuk a korházban és jöhet a hsg, végre tud mi a helyzet odabent.

Én is babáztam a hétvégén a sógornőm 4 hónapos kislányával játszottam az a kiscsaj is egy igazi kis tündér most már jöhetne egy ilyen tündérke nekem is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Krisz!
Most a kedvedért kerestem egy órán át kerestem vissza, hogy nekem mit is mondott az orvos, amikor még Maja előtti hónapban voltam nála és beindult a hormonműködésem. 8 mmes volt és arra azt mondta, hogy akár terhes is lehetek már, azt még nem lehet ilyenlor látni, gyhogy akármit is mondott az orvos szerintem nem biztos semmi sem. Azt nem is értem, hogy ha tudja, hogy milyen régóta próbálkozol, akkor miért nem említette meg külön ezt a problémát? Miért nme nézi meg a köv hónapban is? Miért kell jan.ig várni?
Panda! Nagyon szép lesz mindenetek és a babátok is. Na ő szépen megmutatta magát, reméljük nagyobb korában is ilyen készséges lesz! :lol: Azt azért elmondom, hogy nekünk is hasonló babakocsink van, csak Jané márkájú és amikor átkerült a mózesből a sportrészbe, az elején nagyon nehezen viselte, hogy nem látott, mondhatni végig űvöltött, de ez valószínűleg csak az én gyerkőcömmel volt így.
Különben kicsit sajnálom is, hogy most nem lehet így minden után nézelődnöm, mert megvan szinte minden. Egyedül a mózeskosarat vettük, az nagyon szép lett, de arról azt hiszem raktam fel képet. Ja és a ruhák, mert Benedeknél törekedtem arra, hogy minél vagányabb fiús ruhái legynek, hát azok lánynak nem lesznek jók 1-2 kívételtől eltekintve. De azt mondtam magamnak, hogy a 30. hét előtt nem nézhetem meg, hogy mik vannak, hogy megállapíthassam, hogy mik kellenek, csak utána. Túlzottan elhúzni sem akaroma dolgot, mert nem akarom a karácsonyi forgatag idejére halasztani a dolgot.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! Nagyon kedves vagy! Köszönöm a bizatást mindenkinek! Ha a fertinek lenne igaza és nem 2 nappal előbb volt a pé-m, mint ahogy én gondolom, akár még reménykedhetek is!
Nagy-nagy puszi mindenkinek!

Éva! Veled mi van??? Nagyon nem írsz!!!! :shock:
Vendég
 


Igen Éva! És te biztos tudod, miért nem jelentkezik Zora! Elutaztak? Úgye nincs semmi bajuk?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Én most órákra tanulok, vizsgák még nincsenek. Viszont jópár órára folyamatosan készülni kell. Szerencsére elég jó az órarend. Ugyan még még mindig elég sok óra van, de legalább kapcsolódnak egymáshoz, nincs túl sok lyuk.

Pandácska! Nagyon tetszenek a leendő bababútoraitok, meg a babakocsi is. Jó lehet már ilyesmi után nézelődni.

Krisz, Ildikó! Megértem, ha türelmetlenek vagytok, de kitartás! Én is drukkolok nektek! Ugyan nem tudom, milyen lehet ennyit várni, de látlak benneteket, és őszinte elismerésem a kitartásotokért. Sikerülnie kell! Krisz, azért biztatott az orvos? Most azért vártok (illetve vár az orvos), mert azért van remény, hogy spontán összejön, ugye?

Bebus, nagyon gondolok rád! A premenst én is szedtem (mondjuk én egész hónapban, de nem tudom, van-e jelentősége), úgyhogy biztos használ :D A 36,6-tól pedig még mindig ne ijedj meg, még az is lehet normális (magas).
Vendég
 


Sziasztok!

Hát sajnos megjött tegnap délután! :cry: :cry: :cry:
Reggel éreztem, hogy valami fog történni, mert visszaesett a hőm 36.5-re!De most vezetem a görbét rendesen!
Hát elkezdem szedni a gyógyszert és meglátjuk mi lesz!
Viszont azon dillemmázom, hogy azt mondta az orvos menjek 14.napon ultrahangra, de nekem tuti nem akkor lenne a pém!
Szerintetek??????????????
Egy kicsit elszomorodtam, de inkább azon, hogy ez így nem normális ami velem van: 12 nap késés!!!!!!!!!!!!

Kép
melus2
 
 


Melus, megértem, ha szomorú vagy, de azért ne ennyire! Szerintem most bízd rá magad az orvosra. Esetleg nem lehet neki fölvetni, hogy ha a 14. napon nem lát semmit, akkor később is visszamész? Nem tudom, mi az eljárás ilyenkor, de szerintem próbáld meg megbeszélni vele. A hosszú ciklusaidról ugye tud?
Vendég
 


Melus,
Majd ha mész a 14. napon és még nem lát domináns tüszőt vagy mondjuk semmit nem lát biztos menned kell még. 12 nap késés tényleg nem normális. Eddig normális volt a ciklusod? Hány naposak? Milyen gyogyit kell szedned?
Vendég
 



Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Melus! Nagyon sajnálom! Azért érdemes elmenni dokihoz!

Virág! Azért nem kapkodja el az orvosom a kivizsgálást, mert nekem már van egy kisfiam, aki 1,5 hónap múlva lesz 2 éves és normál úton-módon gyógyszer abbahagyása után 6 hónapra ott volt a pociban, ráadásul megszakításosan védekeztünk, de persze nem mindig, végül is tök véletlenül lett. Apával minden oké tehát mennie kellene a dolognak. Január szerencsére nincs olyan messze és addig kibírom már valahogy!

Kép

Lányok! Írjítok!
Vendég
 


Kedves Lányok!
Nem nagyon jövök közétek, mert ami történik nem igazán megosztható. Nagyon beteg a babám, valójában bármikor meghalhat, nem működik a veséje és valószínüleg sok más baja is van. Nem tehetek érte semmit, de nem teszek ellene sem, csak várok. Lelkileg jól vagyok, elfogadom, hogy sajnos van ilyen, csak Őt nagyon sajnálom és szeretném, ha nem szenvedne sokáig. Egyébként kisfiú. Puszi Nektek és kérlek ne legyen emiatt pánikhangulat, mert az élet ilyen és ezzel nincs semmi baj. Mindennek megvan a maga értelme.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát Virág most szerintem felhívom telefonon az orvosomat és elmondom neki mi újság, aztán majd utána kérek időpontot uh-ra, úgy szeretnék menni mikor ő van!Sok erőt kívánok a tanuláshoz!

Panda nagyon szép dolgokat vettetek!
Én már nem tudom hány naposak a ciklusaim! :oops:
Ennyit még nem késett soha!
Krisz. kitartás az én helyzetem rosszabb, legyél olyan vidám mint szoktál azt úgy szeretem!
Andi szép a görbéd, drukkolok!
És a többieknek is!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
melus2
 
 


Szia Zora! Nagyon sajnálom ami Veled történik! Nagyon lesújtott a dolog! Kívánok neked nagyon sok erőt a továbbiakhoz!

Millió Puszi
Vendég
 


Csak annyit tudok mondani neked Zora, hogy kistartás, sok erőt kívánok, hogy ezt átvészeld!Te mindig olyan pozitívan látsz mindent, nagy példakép vagy!

Kép
melus2
 
 


Zora,
Csak annyit tudok mondani mint a többiek nagyon szomorú vagyok :cry: Rengeteg erőt küldök!!!!!!!!!
Vendég
 


Zora! nagyon szomorú vagyok, kívánok neked sok erőt és kitartást!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora: :(

Lányok a reggeli hőm:36,6 volt megint
úgy döntöttem,hogy pénteken tesztelek egyet
bebus
 
 


Bebus! Nagy-nagy drukk péntere!

Többiek hol vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Zora, én is nagyon sajnálom, ami történik veletek, de ezt a többiek már leírták. Nagyon jó, hogy ennyire elfogadóan tudsz mindenre tekinteni, bármi történjék is. Sok erőt kívánok nektek!
Vendég
 


Panda vagy Éva!!!!!!!!!!!!!
Nem tudjátok, hogy cukorterheléses vizsgálatnál tényleg nem elég az, hogy reggel éhgyomorra megyek, már előző este se szabad enni 7 után? Ha más tudja, az is jó!

Képzeljétek ma 2 ötöst kaptam!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Nekem nem mondtak ilyet hogy nem ehetek este 7 után. Gratula :D
Vendég
 


Köszi!

Nekem ugyan ezt mondták, de nem tartom be, el is ájulnék az éhségtől. 9 kor szoktunk vacsorázni, mivel baromi sokáig fenn vagyok, nem is tudnék hamarabb. És így is nagyon éhes vagyok minden reggel.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Zora Drága!
Tudod... mi beszélünk minden nap. Néha már pirulok, hogy hívogatlak, de úgy fáj. Olyan nagyon erős vagy! Én ordítanék és toporzékolnék, de Te most is csak a babát nézed! Nagyon szeretlek!

Ind!
Régen én nagyon sok cukorterhelést csináltam, de soha nem éheztettem miatta senkit! Nehogy éhen maradj, mert rosszul leszel elég, ha nem reggelizel.
Nagy gratula az ötösökhöz!

Pandácska!
Annyira szép a babád!!!!

Ma nekem is le lett véve a tenyésztés mégegyszer. Remélem a jövő héten meglesz a hsg!

bebus!
Szorítok Neked!

Ildikó!
Hiányzol! Tudod, mindig ha 2 napig nem hallok Rólad!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok

Zora megrökönyödve olvastam amit irtál, le a kalappal elötted.

EL sem hiszem, hogy ennyi rossz történhet.

Bálintkám megint lebetegedett sajnos fél éjszaka fel voltunk és probáltuk lehúzni a lázát nagy nehezen sikerült. Serencsére a közérzete jó csak nagyon álmos a drágaságom remélem lassan elalszik.

Itt a görbém:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Jobbulást Bálintnak!
Nagyon bizató a görbéd!

Bebus! Nálad mi újság?

Nekem még ma is 37 a hőm, de szerintem holnap zuhanórepülésbe kezd!
Vendég
 


Sziasztok!

nálam stagnál a hő: 36,6
szerintetek mikor érdemes tesztelnem?
bebus
 
 


Hát szerintem pénteknél előbb nem nagyon! Hány napos szokott lennia ciklusud? Mert általában ha kimarad a mensi utána érdemes tesztelni!
Vendég
 


Mo! Mi újság Veled?? Te jársz még a dokidhoz vizsgálatra a 124564684 napos ciklusod miatt??? Van valami eredményed már???
Jelentkezz kérlek!!!! Vagy már ide nem fogsz írni? Hiányzol!!!!

Ildikó! Nagyon eltűntél! Mi van veled??? Te is jelentkezz lécci!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Október 29-én megyek ultrahangra pé-t nézetni!
Beszéltem az orvossal és pont ő lesz az uh-on!Ez tök jól jött ki!
Na de a kartonozóban lévő hülye libát legszívesebben kiütném!
Mondom neki, hogy arra a napra kérek időpontot, mert az orvosom azt mondta, erre ő azt mondja hát persze mert akkor van az én orvosom, de ő akkor sem ad időpontot, mondom nekem meg akkor is akkor kell mennem és nem az orvos miatt hanem a vozsgálat miatt!Végig köcsög hangon beszélt velem és akkor nagy kegyesen közölte, hogy menjek csak úgy oda és majd sorrakerülök!
Azért felhívtam az orvost és mondta, hogy persze menjek mindenképpen meg kell, hogy vizsgáljon!Majd biztos ülök ott egy órát, de nem baj csak ne legyen semmi probléma velem!
Már nagyon várom!

Ind:nálam sem mondták, hogy nem ehetek este, csak reggel nem lehet már!Amúgy is nehéz kibirni nemhogy terhesen! :P

Andi:Bálintnak jobbulást KÍVÁNOK!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Bebus,
Szerintem is akkor érdemes tesztelni ha kimarad a mensi....
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés. Október 7-én reggel 7 órakor megszületett a kislányom, 2700g és 49 cm. KIcsit hamarabb jött 5 héttel de most már minden rendben van. 4 napig volt a koraszülött intenzíven, kapott infiziót meg kékfényt mert besárgult de szerencsére másra nem volt szükség. Most már szerencsére itthon vagyunk, ügyesen szopizik és rengeteg tejem van.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Kép Kép Kép

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági,
Gratulálok nektek jó egészséget :lol: nagyon édes baba :lol:
Vendég
 


Szia Ági!

Örülök, hogy jelentkeztetek!
Gratula a pici lányhoz, aki nagyon édes! Nagyon jó egészséget nektek!

Ha lesz kedved na meg főleg időd és persze publikus majd írd meg a születéstörténetet lécci! Hol szültél?

Millió puszi Nektek!
Vendég
 


Drága Zora!

Nagyon-nagyon sajnálom :( :( :(
Írtam Neked pü-t.

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Ági!

Nagyon sok BOLDOGSÁGOT kívánok Neked ehhez a gyönyörű kislányhoz!!! :)

minden jó, ha a vége jó...még ha előbb jött is, a lényeg, hogy már otthon is vagytok :)

mi a neve a kisasszonynak? :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Ági!

Gratulálok!! :):):)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok, lányok!

Hű, milyen megérzésem volt Ágival kapcsolatban :D – GRATULÁLOK!!!!! Nagyos sok boldogságot kivánok!!! Gyönyörű kislány – órákig tudnám csodálni :)

Zora, nagyon sajnálom, ami veletek történik :( - nem is irok egyebet...

Bebus, van akinél már a 9 DPO-n bezebrásodik a teszt, de van akinél csak a 14 DPO-n mutatja ki..... általában azt ajánlják, hogy várd meg a mensi napját.... te most a hányadik dpo-n vagy? Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++

Andi, megint gyönyörű a görbéd! Remélem jó vége lesz :wink:
Bálintkának gyógyulást kívánok!

Éva, meddig akarod kitolni a mensit? Már nagyon várom, hogy te is túl legyél a hsg-n!!!
Aranyos vagy, hogy hiányolsz - csak néha annyi dolgom van, hogy nem nagyon van írni időm – olyankor olvasom, hogy mi van veletek..... Máskor pedig, egyszerűen csak néhány nap szünetet akarok tartani, mert úgy érzem, szükségem van rá (de gondolom ezt neked nem kell magyarázzam, mert megérted, hogy miről beszélek :wink: )

Sheila, még ha nem is írsz magadról, örülök, hogy jelentkeztél. Remélem, ti jól vagytok....

Krisz, a napokban kellene legyen a pirike? Akkor jövő héttől végre jöhet az akció :D :D

Ind, gratula a vizsgaeredményekhez – nagyon ügyes vagy!
Cukorterhelésed mikor lesz?

Melus, jó ötlet, hogy ezután méred a hődet, mert a múlt hónapiból nem nagyon lehet kivenni semmit....
Megkérhetlek, hogy cseréld ki a vonalzódat? Ha nem a fertiről teszed be, akkor minden ciklus elején újból kell tenni..... (a fertiről a görbe alapján mutatja a vonalzót).

Virág, egy kívülálló el sem tudja képzelni, hogy mennyi mindent kibír egy nő, hogy gyereke lehessen..... ha ebben az évben összejönne nekem is a baba, egyáltalán nem mondanám azt, hogy rengeteget vártam, csak azt, hogy valamiért így kellett lennie, de a lényeg úgy is az lenne, hogy egészséges babám legyen :)

Panda te is lassan készülhetsz a nagy találkozásra Dórával :D

Mo, amiért nem írok, nehogy azt hidd, hogy el vagy felejtve!!!! Sőt, nagyon sokat gondolok rád, és abban reménykedek, hogy hamarosan jó hírrel lepsz meg, és azután majd naponta tudsz írni.....

Én elkezdtem inni a málnalapi teát, és megvettem a palástfű teát is a pé utánra....

Remélem, nem hagytam ki senkit...

Puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

ma vagyok a 30 cn, de vonimon még 29 van....nem értem hogy miért nem vált!
A görbém szerint 15 cn volt pé-m!
hő:3,6
bebus
 
 


Bebus, talán úgy van állítva a vonalzód, hogy délben fog átváltani...

Ha a 15 DPO-n vagy, akkor már nagyon nagy az esélye annak, hogy tényleg babás vagy :D
Holnap tesztelsz?
Drukk +++++++++++++++++++++++

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó! De jó hogy írtál! Remélem erre a sok gyógyfűre nem lesz sokáig szükséged csak ebben a ciklusban! Nagyon drukkolok Neked!

Bebus! Várom a holnapi teszt eredményed!

Bizony Ildikó alg várom, hogy megjöjjön , ami szerintem holnap be is fog következni, mert ma 36,9-re visszaesett a hőm, ami nálam már a mensi előjele. Nem vagyok elkeseredve, hiszen nem valószínű, hogy a fertinek van igaza apé-vel kapcsolatban! Csak egy icurka-picurkát reménykedtem.

Éva! Jajj nagyon jó lenne, ha már a jövő héten áteshetnél a hsg-n. Hol fogják csinálni majd?

Andi! Hőjelentést kérünk!!!!

Megértem ha nem jöttök mindennap, csak annyira hiányoztok, már 10 hónapja az életem részei vagytok és nagyon érdekel, hogy kinek hogyan alakul a sorsa és nagyon remélem, hogy hamarosan mindenki babás lesz!

Pusszantó!
Vendég
 


Krisz, én is remélem, hogy nem kell sokáig igyam a teákat, mert amúgy ki nem állhatom :D :D :D

Krisz, hidd el, jobb lesz, ha a következő ciklusban fog összejönni a baba, mert most csak paráznál, hogy ártott-e a bogyó a picurnak....
Mondjuk, ha mégsem jönne meg a mensid, akkor mi majd megnyugtatunk szépen, hogy minden ok :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Hát nem tudom Lányok,de szerintem meg fog jönni,nincs akkora szerencsém,hogy babás legyek :-(

Tudjátok egy kicsit kezdek belefáradni a dologba,tegnap is sírtam hogy mi lesz ha nem lesz babánk,félek hogy elhagy ezmiatt a férjem....annyira aranyos volt mondta,hogy semmi pénzért nem hagyna el,ez nagyon jól esett.
bebus
 
 


Ildikó! Köszike!

Bebus! Ne agyalj már ilyen hülyeségeken! Mióta is próbálkoztok???
Mindenkinek lesz babája, csak van akinek rögtön összejön, van ikenek kicsit kanyargós az út és van akinek nagyon göröngyös és még kanyargós is! De szinte mindenre van megoldás! Türelem! És nyugi!
Vendég
 


Kriszti:

köszönöm,hogy nyugtatgatsz,rámfér :oops:
ezeket az érzelmi hullámokat kell elhesegetnem! :D
bebus
 
 


Bebus, akinek nehezebben jön össze a baba, az biztos átmegy ezeken a félelmeken, amit most te élsz meg.... nekem is voltak olyan gondolataim, mint neked, és én is úgy éreztem, hogy belefáradtam, és én is sírtam már ez miatt, de mégis itt vagyok, és megpróbálok mindent megtenni azért, hogy összejöjjön.....
Ha most nem jött össze neked, akkor 2-3 nap, és megint reménykedni fogsz, mert hát ilyenek vagyunk..... azért nagyon szorítok, és remélem, hogy holnap boldogan jelented majd be, hogy pozitívat teszteltél :) Fel a fejjel! - kezem-lábam keresztbe van érted :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi:

köszönöm neked is,hogy szurkolsz nekem
örülök,hogy közöttetek lehetek!
bebus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: