Új privát üzeneted érkezett!

barbamami,
tény, hogy apa nem tiltakozik a ciciszellőztetés ellen...sőt :lol: :lol: :lol:
Dalmi a saját ágyában alszik el, aztán kimegyek hozzá az első kelésnél.KAjcsi után próbálom visszatenni, de ekkor jön az éber időszak.Megágyazok magunknak a kanapén és ott vagyunk kb7ig.ekor apa átveszi és én alszom 1-2 órát. Próbáltunk egyágyban is, de amikor nem alszik Dalmi, apát is felébreszti és egy kialvatlan elég a családban.Így legalább kapok délelött aputól egy kis alvást... Hát ennyi... :? Náaltok hogy volt az éjjeli alvás a kicsikkel?
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre,most már van egy kis időm netezni.Ez a 2 nap egy kicsit sok volt!Tegnap egész nap lomtalanitottunk és takarítottunk a férjemmel,mert most kapta csak meg a rendőrségi irodáját.Ja,és ami szemét volt az elképeztő. Ma meg disznót vágtunk és nem rég lettünk kész mindennel.Úgy hogy egy kicsit fáradt vagyok!
Annyi mindent irtatok, hogy alig győztem visszaolvasni 2 napi termést.De sikerült!


Zsu!
Gratula a kis Bencéhez!Sok tejcsit és egészséget kivánok!Aranyos a kisfiad nagyon! :) Tökv jó, nekünk is Bencénk lesz! :)

Bacilivi!
Nagyon édi a kis Dalmi!Tündéri! :)



Pussz mindenkinek!!
Vendég
 


Szia BACILIVI!!!

Ti mikor vettétek a Bergont? Mostanában?Csak azért kérdezem, hogy a régi fajta vagy már az új van-e nektek???
Előre is Köszi a válaszod!!!

Szép estét minenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 

 
 

Vitte, köszönjük a hasznos tanácsokat! Kellemes meglepetés volt ezzel kapcsolatban, hogy mikor megkérdeztem az orvost, azt mondta, hogy természetesen oda van készítve az olaj a masszázshoz, és csak akkor vágnak ha nincs más megoldás.

Dijcsi, szerintem is a felpolcolás segít (napi fél óra legalább). Én mondjuk úgy is alszom, illetve fekszem, mert aludni nem tudok.

Sajnos babakocsi témához nem tudok hozzászólni. :D

Pannica, hogy vagy?

Luisa?

Pussz, Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Dijcsi,
Te már összepakoltad a kórházi cuccot?

Kép
Kép
34372
 
 


bacilivi
hány órától van fent reggel 7-ig?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok! :D

Bacilivi:
Hát, nekem mind a kettő aludt éjszaka.. Nem panaszkodhatom. A lányom enni se kelt fel 2 hónapos kora után, a fiamat viszont én keltettem (ha nem ébredt fel szegény..) 3-4 óránként kb. 5-6 hónapos koráig... (Azért keltettem,mert azt olvastam,hogy ha éjszaka is szoptat az ember,akkor több teje lesz,mert éjszaka magasabb koncentrációban van jelen az anyai szervezetben az a hormon,ami a tejtermelésért felelős...). De max. csak elkezdett mocorogni,máris kapta a cicit,és aludt tovább..
Nappal a gyerekszobai kiságyában altattam, éjszaka viszont mellettünk aludt. Épp akkoriban vettünk egy nagy tv-t, és a dobozát úgy vágtam ki,hogy a franciaággyal egy szinten legyen az egyik oldala. (Persze körbebéleltem neki..) Így fel se kellett kelnem,csak kinyújtottam a kezem,és "odahúztam". Nagyjából félálomban..
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Betti:
Most nézem,hánykor írtál! Jó ég,ezek szerint te se alszod végig az éjszakát..... :roll: Neked is virgockodik éjszaka?.. Hányszor kelsz?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Vitte, Vicuska, Bacilivi,
Sajnos a lábfelpolcolás már egy ideje nem segít :( Ezek szerint már csak szülés után megy le rólam ez a rengeteg víz... No de ezt a pár hetet már fél lábon is kibírom :D Csak ne kéne csizmát húzni a lufi lábaimra :?

tinnyei,
Ez jó ötlet!!! Mármint az almaevés. Még erről nem hallottam, de kipróbálom. Úgy is szeretem az almát, amit az utóbbi időben a narancs iránti imádatom miatt (mostanában tonna számra enném a narancsot), elhanyagoltam, de megint enni fogom....

bbetti,
Bekentem a lábaimat Endovenonnal, és tényleg jobb. Állítólag ez a legjobb kenőcs a viszerekre. Szerencsére volt itthon, mert még a nyár legelején vettem a viszereimre, akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, csak úgy megjelent egy pár csunya viszerecske, gőzöm nem volt, hogy mitől van... Persze pár héttel később, miután megcsináltam a terhességi tesztet már sejtettem :D Huuuu, de rég volt :D


barbamami,
Nem értem, hogy miért nem vagy megelégedve magaddal?! Tök jól nézel ki!!!! Én (bocsi, hogy ezt mondom), de valamilyért azt hittem, hogy idősebb vagy... De tök helyes, fiatal anyuka/kismama vagy!!!

Lilo,
Igen, az én korházi cuccom már kb 3 hete áll készenlétben :) Na jó, ez túlzás, mert 3 héttel ezelőtt még csak az alap cuccokat pakoltam össze, aztán folyamatosan bepakoltam még valamiket, amik hiányoztak. De most már minden egyben van, és azt hiszem semmi sem hiányzik. Egész nagy a sporttáska, ami dugig van. Amikor legutóbb nyaralni mentünk kisebb volt a csomagom, mint most az, amit a korházba viszek :) Babának meg egy külön hátizsákba pakoltam össze ruhákat, az is szép méretes lett... Te már összepakoltál? Amúgy hogy vagy? Már nem kell annyit feküdnöd, ugye?

Ma egész jól aludtam!! 1 körül feküdtem le, és fél 10-kor kelltem. Hónapok óta ez az első kb 8 órás alvásom.... Persze az éjszakai "WC túrák" nem maradtak ki, felkelltem egy jó párszor....

Holnap megyek korházi UH-ra, nézni fogják a méhlepény állapotát, meg a gyerkőc elhelyezkedését. A hasam még mindig nem szállt le, nagyon magason van. Pedig úgy tudom a 36. héten kell leszállnia. Persze ne legyek már ilyen türelmetlen, hiszen csak ma töltöttük be a 36. hetet :)

Mindenkinek szép napot!!!

Kép
dijcsi
 
 


dijcsi: a málnalevél tea pl a vizesedés ellen is jó, mert vízhajtó hatású, ha még nem iszod, akkor próbáld ki és az a szülésnél is segíthet a tágulásban!!!
:D

Kép
gyanixi
 
 


Hoppá, a felkeltem egy "l" :) Háát, borzasztó, ez a gyerek elveszi az eszem :D

Kép
dijcsi
 
 


gyanixi,
már egy hete iszom a málnalevél teát. Sajna nem segít :( Viszont abban nem vagyok biztos, hogy eleget iszok belőle. 1 bögrére 1 mokkás kanál málnalevél, és ezt naponta kétszer... Szerinted elég?! Te mennyit iszol?

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok Mindenkinek,ma reggel kaptam a jóhírt,miszerint megszületett Pataki Nikolett(rekanna kislánya)28án reggel 5.45kor,2810gr-mal és 52cm-el!!!!

gratulálunk neki....

Ha van még hír róla azonnal írok...
Szép napot mindenkinek....

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Rekanna!
Gratulálok a kislányotokhoz!!! Sok egészséget és tejcsit kívánok!!!!



Olyan jó, már annyi babuci megszületett! :) Most már tényleg beindult a baba eső!De ez nem baj,mert legalább nekünk is napról napra közelebb van a nagy nap!
Már alig várom hogy meglegyen a pici fiúnk.Tiszta türelmetlen vagyok már!Annyira de annyira szeretném már a kezembe tartani a picurt,pedig még egy bő 10 hét van hátra!


Pusszancs mindenkinek!
Vendég
 


Jaj, de jo!!!!

REKANNA,

MILLIO GRATULACIO es jo egeszseget kivanok mindkettotoknek!!!!!!!!!!!!


Dijcsi,

A tea adagolasarol nekem azt mondtak, 2 bogre / nap, 1 evokanal teat 5-10 percig aztatni.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Macsek,

Gatmasszazst kb. 34-35. hettol ajanlatos kezdeni.

Lilo,
Tok jo! Azert igy mas bekeszulni, h. tudod, h. megmenthetik a gatat, ha ugy alakul!

Gyanixi,
Bocsi, figyelmetlen voltam. Hat nalunk akkor sem volt ilyen. De bizti minden OK.

Megyek, mert ebredezik a fiatalember :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


REKANNA:
GRATULÁLOK!!!! :D :D :D

Dijcsi:
Vigyél több hálóinget a kórházba,ha nagyon vizesedsz! Egy barátnőm mondta,hogy ő is vizesedett,és a szülés után olyan hirtelen ment le róla a víz,hogy volt olyan éjszaka,amikor 2-3x kellett zuhanyoznia,mert csavarni lehetett a hálóingét.. És akkor jó,ha van sok váltásod!
De jó nektek,akik már pakolhattok!! Jaj,annyi baba születik,és ez tök jó! :D :D
Az elégedetlenségem magammal onnan fakad,hogy amikor apu meghalt,nagyon elhíztam. Aztán úgy 13 éves korom körül nekiálltam fogyózni,le is adtam 5 hónap alatt 35 kilót,akkor meg csontsovány lettem. Na,most ez már nem így van..,de valahogy azóta se szeretem magam visszanézni sehol. Még a tükörben se,nemhogy fényképen... Ez van. De pont ezért jó a terhesség!! Nyugodtan pocakosodhatok :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak beköszönök egy pillanatra.

Gratulálok Rekanna babájához!
Mindenkinek egészséget és szép hétvégét kívánok (bár már vasárnap van, úgyhogy utólag)!

Puszi, Edina
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rekanna: Gratulálok és sok tejcsit kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Rekanna!

Gratulálok Nikihez!!! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

sch.judit
 
 


Rekanna:fogadd gratulációmat!Jó egészséget mindkettőtöknek!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan bekukkantok hozzátok. Tegnap du. hazajöttünk a kórházból. Nem mondom, hogy csak a szép emlékek lesznek ezután, de a mi kis Dominikánk a lényeg. Igyekszem majd írni, ahogy tudok. De hullafáradt vagyok, nincs tejem, kínlódok állandóan, már sírógörcseim vannak. Domi pedig csak alszik és alszik. Nagyon félek, mi lesz így.

Zsana ugyanaznap szült meg, mint én, január 23-án du. 17.01-kor 3900 gr, 51 cm, Bálint György a baba neve. Együtt voltunk a gyermekágyas osztályon és ők is szombat du. jöttek haza. De majd biztos jelentkezik, ahogy tud.
nanett
 
 


Apukája készítette a képet az ifjú hölgyről születése után pár órásan Kép
OtthonKép
nanett
 
 


Ja, és mindenkinek köszönöm a gratulációkat. Ne haragudjatok, nem vagyok teljesen még magamnál a fáradtságtól.
nanett
 
 


Sziasztok!

Atyaég mik történtek itt az elmúlt héten!
Kész babaeső :P Gratulálok Nanettnek, Zsanának és Rekannának!!!!!!!
remélem nemm hagytam ki senkit... :oops:
Mindhármótoknak gyors felépülést, és sok boldogságot . Siessetek vissza hozzánk, nagyon várjuk a további képeket és a beszámolókat. Mi meg addig irígykedünk egy kicsit....
Nanett, ez a baba gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!

berzkat
 
 


Nanett, Rekanna, Zsana,
Gratulalok!!! Sok boldogsagot, egeszseget es rengeteg tejcsit kivanok nektek!!!

Nanett,
Gyonyoru Dominika!!! Az elso kepen apara hasonlit, a masodikon anyara! Nagyon sajnalom, hogy ennyire faradt vagy, remelem hamar rendbe fogsz jonni. Van aki segithet neked a szopis problemakkal? Ilyenkor tanacsadok is kimehetnek hazhoz, hallottal mar az LLL-rol? Mas forumokon olvastam, hogy a mamak toluk kernek segitseget, ha szoptatassal kapcsolatban vannak gondjaik. Ha erdekel megkeresem neked a cimuket, teloszamukat... Barcsak tudnek neked segiteni valahogy!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Zsana!
Gratula a kisfiatokhoz!Jó egészséget és sok tejcsit kivánok nektek!

Nanett!
Nagyon tündéri Dominika! :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok még sajnos nem volt időm visszaolvasni de ma jöttünk haza és nagyon jó baba Gergő. Ha visszaolvastam szépen lassan reagálok mindenkire :)

Szüléstörténetet majd írok csak összeszedem a gondolataimat :)
Amúgy jól vagyunk és gratula minden újabb mamának aki utánam szült :9

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek, aki hazajött a kórházból: Nanett, Nika, Zsana! Gratulálok Nektek!

Ha ráértek szüléstörténetet írjatok, légyszi, meg várjuk a képeket!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Pár kép amíg végig plvaslak benneteket :) Kép Gergő 2-3 órásan cicit keres:) Kép Itt kb 19 órás :) Kép Itt 5 Órás Kép Sírósan 2 naposan Kép Mai legfrissebb

Remélem elég képet raktam fel :):):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Javítok nem 5 órás hanem 5 napos bocsika

nika70
Salgótarján
 
 


Nanett:
csodaszép a kis Hercegnő!!!!!! Próbálj megnyugodni a tejcsi miatt, ha idegeskedsz az bizti nem segít, de nagyon drukkolok, hogy legyen!!! Fejed kézi fejőgéppel? És ha tudsz írj bővebben!!

GRATULA Rekannanak és Zsanának is, várjuk a híreket és a fotókat!!!

Málnalevélteát én is 1-2 bögrével iszom egy nap, ja és azt mondják kezd leszállni a hasam, de semmi más jel, én még gey hetet szeretném, ha a pici Lara várna, utána akkor jön, amikor akar, addig ugyanis a férjem többször nem lesz itthon...

Hát már jócskán megcsappant a számunk a várandós topicon :), kiváncsi leszek holnap a frissített táblára.. :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nika
Nagyon tündéri!!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nika,
Gergon is van husi ha jol latom! Nagyon szep a kisfiad, nagyon eletrevalonak nez ki! Nekem a mai kep tetszik a legjobban, alomszep, fejlett kisbaba!

Barbamami,
Nahat-nahat! Ahogy leirtad magad, azt hittem... na nem is mondom, hogy mit hittem. Nagyon csinos vagy, fura, hogy ezt te nem igy eled meg, de nekunk elhiheted!!!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Születéstörténet a következő:
18 án be kellett gfeküdnöm mert itt ez a szokás.Másnap ott-re kellett mennem ez olyan vizsgálat mint az nst csak oxitocint adagolnak kis mennyiségben hogy hogyan reagál a méh a baba a méhösszehúzódásra. Na a gép szerint voltak fájásaim de én nem éreztem semmit. Három óra múlva leszedtek az oxiról és Két óra múlva vissza kellett mennem. Mikor másodszor voltam vissza az akkor ügyeletes doki azt mondta menjek el uhra és vért is vettek tőlem ami kimutatta hogy valami fertőzésem van szóval 5x 10 ml antibiotikumot is kapok vagy amig a baba meg nem születik, ez volt ebédidőben egy kis levest ettem és már mentem is vissza az nst-re
Doki kiértékelte az uh-t és azt mondta a baba szíve tahicard (bocsi nem tudom hogy írják) Az uh szerint vizenyős volt a baba de állítólag ez azért volt mert én is vízesedtem.Na erre a doki nagy körmondatokkal azt mondta hogy meg kéne inditani a szülést. Mondtam jó ha ő igy gondolja ő a szakember.Onnantól kezdve egy falatot nem ehettem meg nem is ihattam.

Doki egy nagy farok volt Már ment volna haz meg amúgy is mindegy nem részletezem.Feltett valami zselét és otthagyott az éjszakásnak aki egy tündéri pasas.Na a zselé hatására megindultak a fájások de nemnyiltam semmit sem.Egész éjszaka bent feküdtem a szülészeten meg mászkáltam.Reggelre elmúltak a fájásaim :)
Reggel ez már szombaton volt jött a főorvos ő volt az ügyeltes és mondta hogy egy újnyira vagyok nyitva. Elkezde adni az oxitocint de most már rendesen ne tudjátok meg 2 perces óriási fájásaim voltam de nekem meg sem kottyantak.Éreztem de valahogy nem vettem fel hogy fáj.Igaz a derekam majd leszakadt stb de semmi komolyabb. Egész nap étlen szomjan kaptm az oxitocint.Na a vérnyomásom nem tolerálta volt hogy 170 re felment.
Este levettek a gyógyszerről aztán figyelték mi lesz ekkorra már 2 újnyira tágultam de a méhem barimar nem akart leszállni a szüléshez. Estére gyógyszer hatása nélkül kisimultak a fájás görbéim.Ekkor mivel a babának baromira erős és jó szívhangja volt és a szülésznő baromi rendes volt szólt a fődokinak hogy két napja étlen szomjan vagyok aludni sem aludtam péntek óta igy kaptam egy kis pihenőt de reggel vissza kellett mennem.Kpatam újra az oxit amig be volt kötve 2 perces fájások de fel sem vettem.Leszedtek a gyógyszerről fájás one megint elmúlt. Kettőkor ez már vasárnap volt doki úgy döntött nem vár tovább csaászározni fog ja és a két újj már nem változott. A két főorvos volt az ügyeletes kettőkor megkaptam az utsó antibiotikumot háromkor már toltak is a műtöbe.Spinális érzéstelenitést kaptam végig ébren voltm.15.38 perckor felsírt a kisfiam és a műtőben mindenki egyöntetüen azt mondta hogy gyönyörű a kisfiú.4150 g és 58 cm 9/10 aphgarral. Oda is hozták hozzám adtam neki pár puszit de a könnyeimtől nem sokat láttam csak éreztem hogy nagy puha és selymes kisbabám van. Utána 24 óra fekteteés semmi mozgás az osztályon viszont rátették egyből cicire a babát.Nagyon nehezen indult be a tejem de lekopogom most már van bőven igaz lapos mellbimbóm van szóval csak bimbóvédővel tudok szopiztatni de nem bánom.Baba sokat szopizik de mennyiségre nem sok ezért utólag kell saját tejcsivel utána potólni de nem bánom az a lényeg hogy szopizik is és lassan csak majd belejön és akkor már ő is ki fogja tudni szívni a tejcsit.

A kórház bariomi jól áll a dolgokhoz akik nem tudnak szoptatni azok babáját más kismamák hőkezelt anyatejével táplálják szigorúan cumi mnetesen.Mikor már volt tejem az én babaám már csak az én tejemet kapta a potláskor is.

Hát röviden ennyi a 44 óra igy lett ennyi de tényleg szar volt étlen szomjan.

Varratomat ma szedrték ki és szerintem ki lehet bírni.Az érzéstelenítéstől két napig baromira fájt a fejem de most már minden rendben leszámítva hogy a vérnyomásom magas maradt kicsit.De azt mondták ez lehet a gyermekágy hatása is .

nika70
Salgótarján
 
 


dijcsi: én 2-3 bögrével iszok egy nap!
Rekanna: Gratula és sok egészséget!!

Kép
gyanixi
 
 


judithappy,
nemtom melyik tipus, szeptember tájám vettük.

betti,
hát kb hajnal3-4 től... Ti hogy álltok???

barbamami,
mázlista!! az a doboz alá mit raktál? vagy , hogy magasítottad meg?

rekanna,
ÓRIÁSI GARTULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!,


zsana
NEKDE IS GARTULA!!! Tökjóóó,hogyegyütt voltatok rekannával!!!!!!

nika,
micsoda szép baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hát nem semmi a szüléssztorid...kaptál izelítőt mindenből rendesen... És azóta, hogy telnek a napjaitok a picúrral?
Vendég
 


nanett,
szépséges kis babátok van!!!!!!!!
ne idegesked, gyorsan túlleszel a kezdeti nehézségeken. sajnos mi sem állunk jól tejcsi ügyben, pótlást kap a pici.nekünk is nehéz volt feldolgozni,de az a lényeg, hogy egészséges a baba!!!!!!kitartást!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kezd egyre jobban beteljesedni a topik cime, ez a 2006-os varakozast kovetoen egyszeruen szemetgyonyorkodteto!!!


Rekanna, Zsana! Nagyon gratulalok, es sok tejet, egeszseget kivanok mindannyiotoknak!!!


Jo, hogy a tablat emlitettetek, holnap meg is latjuk, ki hanyadik helyre ugrott fel ;) El sem hiszem, hogy mar en is a 28.-at taposom... Sokan irjatok, hogy mar alig varjatok, hogy Ti is babazzatok. Hat en is, de en igazabol allapotosnak lenni is nagyon szeretek! Probalom kielvezni minden percet, annyira kulonleges dolog ez. ...Hiaba, a kicsikrol keszult fotok teljesen meghatottak! :oops: .. Na, megyek is inkabb vacsit gyartani.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


[size=9]Rekanna hatalmas gratula,és sok egészséget![/size]
Nika és Nanett a babáitok gyönyörűek![color=blue][/color]

Elkészült nálunk a babaszoba :lol:
Kép

Kép

Kép

Tegnap a kórházi csomagot is elpakoltam. A babáét majd apa hoza be! :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nanett:
Az otthoni képen,már amennyi látszik az apuciból,tiszta apja!! Ez csúcs,hogy mennyire hasonlít! És milyen KOMOLYAN néz! Kész HÖLGY!! Gyönyörű!! :D
Nagyon remélem,hogy ki tudod pihenni magad! Az első babával én is sokat sírtam.. Nem tudom,szerintem ezzel talán mindenki így van,csak ki többet,ki kevesebbet.. :?

Nika:
HŰŰ,látszik,hogy nem egy kis baba! Az utolsón úgy néz ki,mintha már vagy 2-3 hónapos lenne! Nagyon szép kisfiú!!! :D
Nem semmi a szüléstörténeted! Hát,tudod,én pont ezért nem szülnék semmi pénzért ügyeletes dokinál.. Nem mondom,hogy nem tudnánk hova tenni azt a pénzt,de ezt nem akarom átélni!!

Bacilivi:
A doboz alá az IKEA-s nagy karton-fiókokat tettük (kettő egymás mellé,egy meg hátul),abban tudtam tárolni dolgokat,és a magasságuk meg pont az ágyéval volt egy szinten..

Boszibaba:
Nagyon kedves ez a babasarok! Látszik,milyen szeretettel válogattátok össze! :D Szép pasztell színei vannak!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Rekanna gratulálok. Gyanixi most már ti lesztek soron. Kitartás mindenkinek.

Kép
rena12
 
 


[color=orange]Rekanna, Nika oriasi puszi es gratula a babaknak es a bator mamaknak![/color]

Nika koszi a szulestortenetet, en csak egyvalamit nem ertek. Miert inditottak meg nalad a szulest? Volt valami oka annak, hogy hormonnal kezeltek? Mert nekem a dokim azt mondta a multkor, hogy a babat akar egy hettel is tulhordhatom, az meg nem koros vagy ilyesmi... Te mar sokkal tulhordtad???

Lilo: koszi az erdeklodest :D mivel a kisasszony baromi jol erzi magat odabenn es a hasam nem szallt meg le "treningezni" kezdtunk. :!: Viccen kivul. Az orvos is,meg a lanyok is sok setat javasoltak, szoval mi naponta 5-6 km-t setalunk!!! Egyre jobban birom, de attol fuggetlenul, hogy tok jol erzem magam tole, meg jokat alszom nem ugy nez ki hogy drasztikusan valtozna valami :? Kicsit gorcsolgetek seta utan de nagyjabol ennyi. Ujabb mehszaj nezes szerdan. Remelem talan elkezdett puhulni.... :roll:

Felteszek egy ujabb pocis kepet :D, a buszke apa imadja fenykepezni a pocim mostanaban.
Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Nika ez a baba valami csuda edes! megegyszer megneztem a fotokat

Nanett kerlek tarts ki es ne sirj! Megvan a kisbabad es ez mindennel fontosabb. :D Kerlek irj ha valamiben segithetunk, a tej miatt ne aggodj, nem mindenkinek van rogton, csak probald mellre tenni a babat minnel tobbszor!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Pannica: azért inditották meg mert a barom doki úgy látta valami gond van aztán már nem állították le.De végülis baromi jól jártam mert a két legjobb orvos a kórházban műtött és ezt én magam megfizetni nem tudtam volna.
BAcilivi: Hát igen inden volt csak természetes szülés nem de majd legközelebb:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, Nanett gyönyörűek a babák, Gratulálok! De jó nektek, hogy már babázhattok.

Nika, nem semmi a történet, 44 óra! Köszönömöm, hogy leírtad, mert nagyon tanulságos. Szerdán megyek az orvossal megbeszélni a szülést, és rákérdezek ezekre az eshetőségekre is, ha így elhúzódna, akkor előre beszéljük meg, hogy mi legyen.

Nanett, pihenj nagyon sokat, biztos vagyok benne, hogy egész másként fogod érezni magad, ha kipihent vagy, és tejcsire is nagyobb az esély. Persze tudom, könnyű mondani..

Gratula Rekannának és Zsanának is, sok boldogságot, tejcsit, és várunk vissza titeket!

Pannica, nagyon helyes vagy a képen, most már tényleg bármikor beindulhat. A séta nagyon jó lehet, főleg, ha jó idő van nálatok! :)

Dijcsi, nekem még vásárolnom kellene melltartó betétet, + szeretnék pizsomát is. Remélem, hogy holnap el tudunk menni.

Pussz, Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Nika,
Nem semmi a torteneted! Nagyon tetszik a hozzaallasod, nem vagy egy nebancsvirag! Csak azt nem ertem, hogy miert hagytak abba ketszer is az oxytocin adasat, hisz emiatt ketszer is lealltak a folyamatok. Mondtak neked hogy miert? Nekem is hasonloan hosszu vajudas jutott, de nekem az oxytocin szepen rendbetette a dolgokat. A kulonbseg az, hogy en addig kaptam amig teljesen ki nem tagultam...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Jo reggelt lanyok!

Meg jo hogy tegnap elkiabaltam a dolgot es azt irtam jokat alszom, ma meg mar 1/2 5-tol fenn vagyok :?

Boszibaba: nagyon helyes a babaszoba, nagyon tetszenek a baracvirag szinek, olyan szep egyseges!
Hat en meg nem tartok itt (barmilyen furcsan hangzik is :? ), de csak azt tudom, hogy az elso honapban a mozeskosarban fog aludni a kis szivem aztan majd vagy kapunk vagy veszunk kisagyat (be van igerve egy kisagy unokatesotol, de a kislany meg csak 2 eves es bar anyukaja szeretne ha atkoltozne a rendes "nagy" agyba, neki csak nem akarozik :D ) Uristen csak en vagyok ilyen nem felkeszult anya? Most dobbenek ra, hogy meg minden szanaszet van!!! :shock: :shock: :shock:

Lilo: Megjott nalunk is a hideg, most napkozben olyan 8-10 fok van, de olyan jo friss a levego!!!

Nika teged aztan tenyleg kemeny fabol faragtak :D Gyanitom, hogy rank is hasonlo var... (marmint oxitocin adagolas a vegsokig.., azert a csaszart ha lehet elkerulnem)Annyira imadnivalo ez a baboca!!!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Nika:Gyönyörű kis babócád van,igazi vasgyúró!

Hát a szüléstörténetek mindenkinél más és más.Eddig mindenki leírta milyen viszontagságos volt,de a végeredmény mindenkinél ugyanaz!Boldogság!!!!

Nanett: a te kis babyd is valami tünemény!Ne aggódj minden rendben lesz majd!Szorítok!!

Pannica:kitartás!Ez a kis idő már nem sok!

Boszibaba:Nagyon aranyos a babasarok!

KépKép
vicuska
 
 


Nika!

Nem semmi a szüléstörténeted!
Remélem jól vagytok! Milyen a kis babóca? Sokat alszik?
Majd jelentkezz, ha lesz időd!

Ja, és friss Anyucik! Képeket légszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyira aranyosak a babócák!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: