Új privát üzeneted érkezett!

Anyós is ma fog kajcsit küldeni,de a te menüdből is szívesen ennék Zsuzsi!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló Márti! Örülök, hogy jól vagytok. Nagyon! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


És hogy éhen se haltok, annak különösen. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Gy. szereti nézni, ahogy szenvedek. :twisted: :lol: :lol: Vicc volt. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Szadista Gy!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


:lol: :lol: :lol: Na, helló! :lol: :lol:
Tegnap tök jó volt skype-olni, nem? Bocs, hogy aztán leráztalak. :lol: :lol: Csak mindenki pisszegett, azt hittem, nekem, de nem nekem. :twisted: Mi a francnak pisszegnek? :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


kicsit fáj a fejem,szerintem az össze-vissza alvástól,de elmúlik magától napközben.

Te mit eszel ma?? :roll:

Kép
martik77
 
 


Az egész család megnézte ám Kis Vukot :D , egyedül a Kittike nem, mert ő hisztizett a másik szobában. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nem baj,de tényleg jó volt dumálni.Biztos fáradt volt a Kittike nem??

Ő még minden du alszik??

Kép
martik77
 
 


Fúúúúj, hülye fejfájás. :? :? Remélem, tényleg elmúlik. Kávét nem iszol? Nem az hiányzik? :roll:
Gy.-nak is fájt a feje reggel :?, modtam, tán a tegnapi pálinkáktól és boroktól. :lol: Tagadta, hogy az lenne az oka. :lol: Olyan viccesen b....megoltak egymásnak a kollégámmal, tök jókat röhögtem rajtuk. A kollégámat nem nagyon hallottam még így beszélni. :lol: :lol: Suliban, főleg. :lol: :lol:

Most sajtot, kenyérrel, oszt passz. :roll:

KépKép
benó
 
 


Aha, azért hisztizett, mert nem akart aludni, de közben álmos ám és pikkpakk elalszik. Igen, alszik du., mert a tesóm is szeret aludni du. :lol: :lol:, és így akkor legtöbbször ő is alszik vele, főleg, mikor otthon vannak, itt meg addig olvasgat, dumál velünk stb.

KépKép
benó
 
 


Mármint a suliban főleg nem hallottam így beszélni. :lol:

KépKép
benó
 
 


Tegnap is fájt és elmúlt.
A kórházban ittam gépi cappucinót
Itthon a 3:1-ben nescafét ittam,de most csak a félét iszom meg,hogy éberebb legyek.Nem kívánom csak érzem,hogy kell.

Kép
martik77
 
 


Nekem is fájna a fejem, ha nem innék, szerintem. :wink:
De te is szerintem vegyél példát a tesómról, és szundizz, amikor csak bírsz. :D A tesóm pl. tök idegbeteg, hogy mi lesz, ha a Kittike is suliba fog járni, mert akkor ő nem aludhat délután. :twisted: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hozok még kaját.

KépKép
benó
 
 


Na igen nem véletlen a mondás,hogy az ilyen korú gyerekeknél(mint a Kittike is)a délutáni alvást az óvónők pihenésére találták ki. :D

Kép
martik77
 
 


Na, ja. :D
Úgy megmutatnám nektek, milyen terasz van a hasam tetején, mikor dudorodnak, eszméletlen, egy egyenes polcszerűség, bármit rá lehet rakni. :D

KépKép
benó
 
 


Paradizsnak milyen terasza lehet. :shock: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hol fürdetitek a Babot, a szobában vagy a fürdőben?

KépKép
benó
 
 


Most belezúgtam a piros pöttyös anyagba, mindenhol ilyen anyagból készült cuccokat látok az interneten, és kitaláltam, hogy csinálok még epret majd ilyen anyagból, olyan jól nézne ki, meg is enném.... :D :D
Tényleg, ilyet olvastam, hogy apró magvas cuccokat nem szabad enni szoptatás alatt (málna, kivi, eper stb.). Szerintetek ez nem hülyeség? Mert az rendben van, hogy a bab ne egyen ilyet (ezt tanultam én is), de az anyuka miért ne? :roll:

KépKép
benó
 
 


Én nekem is ezt mondta a védőnő,hogy ne egyek apró magvasat,mézet meg még valamit,de azt elfelejtettem. :oops: :)

Közben pakolom le a szárítót mert már ez a 4.dik adag amit mostam mióta hazajöttem. :roll: Nem értem ezek ették a ruhát itthon???
Még ma mosok egyet és beértem magam. :D

A fürdőben fürdettük.A kiskádat beleraktam a nagyba és úgy.

Kép
martik77
 
 


Hétfőn megyek védőnőhöz, meg gondolom, akkor felmegyek a háziorvoshoz is, megkérni, adjon beutalót a NAGY LAVORBA, ahogy mi értettük a Gy.-val. 8) :lol: :lol: Úgy röhögtem ezen, hogy a hasam ide-oda zötyögött, nem tudott uh-ozni a pasi. :wink:

KépKép
benó
 
 


Na, akkor már csak 1 mosás! :idea: :D
Én is mostam ma.
Aha, az jó, nekünk ülőkádunk van, nem férne bele a kis kádba a még kisebb kád. :lol:
Pakolj csak, velem ne foglalkozz, elvagyok én itt. :lol:

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy a tejet mondta, mert pl. az egyik kolléganőmnek a lányának nem tett jót a tej (amit anyukája ivott). De ez lehet, hogy gyerekfüggő, nem tudom. :roll:

KépKép
benó
 
 


Ez tök gáz, imádom az apró magvas cuccokat. :wink:

KépKép
benó
 
 



Kép
martik77
 
 


És meddig? Egész szoptatás alatt? Pont nyár jön, jó kis fini gyümölcsökkel.....

KépKép
benó
 
 


megnézem, várj

KépKép
benó
 
 


Na, ilyesmit csináltam én is :D , de persze, nem ilyen szépen varrtam meg. :roll: :D

KépKép
benó
 
 


De te a tejet amúgy se kedveled, ha jól tudom. :roll:

KépKép
benó
 
 


Persze ameddig szoptatsz.Csak azt nem értem,hogy Tancsu vett olyan bébiételt(jól átpaszírozott)ami epres volt.Akkor az hogy lehet??

Kép
martik77
 
 


:roll: :?: passz

KépKép
benó
 
 


Én megiszom a tejet és a kakaót imádom,csak a gyomrom nem bírta a terhesség alatt.Meg néha régen.De most ittam a kórházban és nem volt semmi gond.Mondjuk csak egy pohárral,nem literszámra. :)

Kép
martik77
 
 


Na, igen, hogy nem bírja a gyomrod, arra gondoltam.
A Zsuzsi meg nem szereti.
Tudom ám. :D
Le fogom fényképeztetni az utókornak a Gy.-val az üres vizes palackokat, már csak azért is, hogy a Zsuzsi és a Szilzi megnyugodjon, hogy ennyit fognak inni ők is, mint egy kefekötő. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ez onnan jutott eszembe, hogy már nincs vizem :(, ihatok csapvizet, az meg olyan izé, úgy marja a torkomat. :? :shock: Mitől, ne kérdezd. :wink:

Na, én elültem a sejhajom, azt hiszem, lekopok az ágyra (az azért puhább), ez a lelépős szöveg. :lol:

KépKép
benó
 
 


Ha nem bánod. :wink:

KépKép
benó
 
 


Csak nyugodtan,megyek én is vasalni,meg feküdni.

Majd jövök.Pihenj te is. :D

Kép
martik77
 
 


Majd megmérnéd Kis Vukot kb., hogy mekkora fönt a kerülete? Tehát a vállánál körbe. Vagy valamelyik babos anyuka. Köszi. Új ötletem van. :oops: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hellótok!
Megjöttem angolról. Szörnyű! Olyan gyorsan haladunk, hogy nem bírom követni.

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildó! :D
Ó, szegény. :?

KépKép
benó
 
 


Helló Benó! De jó, hogy vagy! OLyan régen nem találkoztam senkivel,mindig magamnak irogatok!

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, tegnap láttam rögtön,hogy egyforma a vonalzónk, de engem nem zavar, legalább látszik,hogy egyforma az ízlésünk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok, itt ám. :D

KépKép
benó
 
 


Picurt várj, de nem megyek ám sehová, csak megint egy kép megy. :oops:

KépKép
benó
 
 


Tancsu, reméljük tényleg beválik ez az etetés és nyugodt éjszakák lesznek.
R.-nak gyógyulást, nektek jó úszkálást. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benó, megint min töröd a fejed? Mit akarsz még varrni a baboknak? Alvózsákot?

Kép
flóra 11
 
 


pill :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó, a F. februári munkájából valamit fizettek, valamit még nem. Azt majd valamikor. De hogy én mikor kapom meg a táppénzt, azt nem tudom. Pedig számítottam rá, hogy megkapom, ebből akartam fizetni a többi dolgot,amit még nem fizettem ki. Most nem tudom, miből fogom,komolyan. Januárra csak 3 nap táppénzt kellene kapnom,de még azt sem kaptam meg. Februárban 18 napit kellene kifizetniük, de mikor? A fene se tudja. Azt sem értem, miért késnek vele. Felháborító nem? Ők bezzeg késhetnek, nem is tudod sürgetni, de ha mi késünk valami befizetéssel, rögtön bíróssággal fenyegetőznek. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


meleg :lol: :lol: :lol: Kép

KépKép
benó
 
 


Szerintem iszonyú, mit meg nem engednek maguknak. :? :? :?

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?