Új privát üzeneted érkezett!

Laptető :)

Aida
örülök,hogy jól megvagytok.anyósod pedig ......................

Beó
Balázs hogy van?
Vendég
 


enyémeim :) Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Fiaitok csoda szépek! Most komolyan! :D :oops: Remélem Noelből is ilyen szép szál legény lesz.

Kérdésre: Noel nem ül fel magától a földről, ha nincs semmilyen támaszték körülötte. Ha fel van ültetve és eldől -mondjuk egy párnára- akkor onnan vissza nyomja magát kézzel. Felülni meg úgy szeretne, néha félig sikerül is, mint mi ahogy a hasizomgyakorlatokat csináljuk. :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

 
 

hát szebbnél szebb fiúk sorakoznak itten kérem :)

köszönöm, alakul egész jól van. szedjük a gyógyszereket.

az én fiamról a fotós blogon találtok képet

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Na hozok képet!
Kép
Kép
Kép

Első képe egy sapis mosoly ebben a szép időben!
Aztán ahogy támaszkodik a kezén!
És ahgy átfordul viszi magával a pelust :lol:

Csak nehogy már a fiúk legyenek többségben! :wink: Amúgy megjegyzem h nagy helyes pasi mind!Már most futhatnának utánuk a lányok!!!!

Műtéthez sok szerencsét!Remélem a "nagy fiú" jól fogja viselni!!!


Noli meg nagyon ügyi akkor!!!!

annus11
 
 


Hú Levi és Tofi is milyen nagyok már :shock: Imádnivalóan szépek ők is :)

Iza meg.....egyszerűen csodaszép a kiscsajszi. És tök ügyes. Cuki a pelusos képe :D A második képen nagyon szépen tartja magát.

Aida! Ügyes Noli, akkor megoldja a felülést. Csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy nem négykézlábazik, az én fiaim úgy ültek fel, hogy négykézláb állásból hátranyomták a feneküket, és felültek. :lol: Norbinak pl ez jó sokára sikerült :oops: Ahogy nézem majdnem 10 hós volt.
Kép
Levi azért korábban produkálta ezt, olyan 6 hós kora körül. Arról nincs képem sajna. Norbinak erre a képére nagyon emlékszem, látszik rajta, hogy sírt, szenvedett előtte, mire sikerült. De a kép tanúbizonysága szerint baromira örült a sikerének. :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 



Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


hát Izának nem lesznek gondjai a pasizással.csak 1 mosoly és már le is veszi a lábáról őket :) :) :) :)

Beó
Balázs fogatlan mosoly :lol: :lol: :lol: ugy szerettem amikor enyémeimnek nem voltak fogai. persze fogasan is imádom őket(főleg ha fogvizsgálás közben ráharap az ujjamra) :roll: :wink:
Balázs is nagyon formás,szép kisfiú.

őszintén megmondom én még soha nem láttam csúnya kisbabát.sokhelyen mondják,meg olvasgatni is szoktam,hogy milyen csúnya ennek és ennek a gyereke.lehet én vagyok izé,de minden gyerekben találok szépet és nem tudnám azt mondani,hogy csúnya. mindenkinek a sajátja a legszebb ez tény de nekem mássé is csodaszép.
Vendég
 


na meg azok a kék szemek... :shock: 8)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


a nap híre... nem is inkább Balázs születése óta a legjobb hír, végre rámjött a terhesség előtti gatyám, és kényelmes. az akkori méretig még van 3kg vissza, ez annyiban rossz, h a bő gatya most néhol feszes, de így is hordható!!!! vééééégre. még 3 kg és minden ruhám ugyan olyan jó lesz mint volt. 6-7kg és visszatérek a régi álomsúlyhoz. na de ahhoz szerintem majd fogyóznom kell.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Norbi milyen édes!!!!Nagyon szépen ült már akkor is!!!
Kár h Leviről nincs kép...6 hósan felült...nem semmi!!!

Balázska is csudaszép!!Írtó cuki,még mindig a vőlegény listámon van! :wink:

Beo!
Örülök h rád mennek a gatyók!Rám igaz már 2 hét múlva rám jöttek,de nekem is kéne még fogynom...pár kilótól jó lenne megszabadulni!

Köszi az Iza dícséreteket!

na voltunk védőnőnél,mondom kell vmi kaja ennek a gyerkőcnek,vészese fogy a fagyóból a tej...Aztán mindent átbeszélve arra jutottunk,vagyis ő h ad tejpépet.Vaníliás és natúr van.A natúrba tehetek majd gyümit is!Most azt találtam ki h mivel délután nem szopizik szinte semmit a foga miatt,így ha délben kell pótlás az natúr pép,délután ha kell pótlás az tejci,és estére meg a vaníliás pép ha kell pótlás neki!

annus11
 
 


Annus: Te meg se szólalj, semmit nem híztál a terhesség alatt. én 18kg. :) Sógornőmék is így voltak, csak Ők azért adtak tejpépet, mert Dani, mikor Ők ettek követelte a kajájukat. így már 4 hósan kapott tejpépet. sok VN ezt tanácsolja, ha már ilyen nagy a baba, nem a tápszert. szépen bevezetni, és elhagyni a délelőtti, deles, d.u-i szopikat. sajnos mivel Izus nem eszik napközben szerintem ez tök jó döntés.
kérdés, h ha kijött a foga vissza akar-e térni a régihez, vagy maradhat a tejpép?

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok! A tejpép az nagyon jó dolog, és ezek szerint HA tejpépet adnak, ami dícséretes (ha valóban az) :)

Nekem ezek a kilós dolgok.....nagyon kényes téma... :oops: Bár 10 kilóval kevesebb vagyok már két éve, mint amennyivel terhes lettem, így is sokkal több vagyok a kelleténél. Túl sokkal. :oops:

Na és igen, Balázs is csudaszép és csudaédes :D Mi amíg fogatlanok voltak, mindig kis pucér-ínyűnek becéztük.

Megjártuk az anesztes vizsgálatot. 13-ra kellett menni, már fél1kor ott voltunk, és a 2. sorszámot kaptuk. Egy után kezdték a vizsgálatot, és úgy 5 perc alatt végeztünk. Annyira dühös voltam, hogy majdnem bőgtem. Ledaráltak minket, mint a nyers húst. Basszus a háziorvosunk alaposabban megvizsgálja, mint ez a nő altatás előtt. Semmit nem mondott, csak annyit, hogy meddig lehet enni-inni, és ránkhívta a következő családot. Én még kérdeztem volna, és kérdeztem is, de már úgy válaszolt, hogy közben a tekintetével tuszkolt ki az ajtón. Végül minden kérdésemre megkaptam a választ, nade, hogy?!?!? :evil: :x :evil:

Annyira fosok

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


áá de dúrva. én tuti mondtam volna, h ácsi nekem kérdéseim vannak, a gyerekemről van szól, legyen szíves figyelni...

tudom nagy a pofám, de akkor is...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Csajok nagyon nagyon és nagyon gyönyörűek a babók!!!!Egyik gyönyörűbb mint a másik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reni:sajnálom hogy ilyen bunkó volt a doki :? :cry: Mikor lesz a műtét?mit csinálnak vele?Levi mit szól ?mondod neki?Szoritok nagyon hogy minden rendben legyen!!!

000kata
 
 


Reni hol és ki műti a fiad? Levit tavaly november végén mütötték lágyéksérvre. este ivott,evett utoljára.azt mondták őt mütik 2.nak. reggel beértünk.nem evett,nem ivott semmi.11fele vitték csak el mütétre.délre már ujból velünk volt.aludt.negyed2kor adhattunk neki 1korty inni valót majd félóra mulva megint 1kortyot és félóra mulva már kicsit többet.netud meg.a gyerek azért orditott mert nagyon szomjas volt. eni nem nagyon evett.
ha nem lázas,nem hány akkor haza is jöhettek még aznap.

amugy minket is hamar kidobtak mikor kiderült a mütét időpontja.kérdeztem volna én is de ...........................
Vendég
 


Lekri! A Madarászban, Mona Tamás dokibácsi, nagyon szeretjük.
Annyira durva, hogy másodikként 11-kor került be :shock: Én is ettől félek, de k@rvára. Na nem csak ettől, de ettől is. Nem is tudom, hogy mitől a legjobban. Asszem az altatás zavar nagyon. Bőgni tudnék :cry: Ez a nemivás....ez is kikészít.
És abban reménykedem, igen, hogy nem jön közbe semmi és jöhetünk haza, ahogy ígérték.

Beo! Azért nem szóltam be (egyébként nekem is nagy a pofám, túl nagy is néha), mert altatni fogja a fiamat. Nem akartam összeakasztani vele a bajszomat. Nem mintha bosszúra számítanék, de akkor is.

Kata! 8-ra kell menni étlenszomjan, és egyszercsak sorra kerül. Levi is hallotta, amikor mondtam Norbinak, hogy mit fognak csinálni, először túldramatizálta, de aztán megnyugodott. Egyfolytában azzal nyaggat, hogy vele ugye ilyen nem fog történni? Mondtam, hogy remélem, nem, de ezt sosem lehet tudni előre.

Még ami kikészített ma. A férjem, gyermekeim apja. Járnak már régóta focizni, úgy 5-6 éve, de a nyári szünetben nem lehet, mert suli tornatermet bérelnek. A régi sulinkét, amit rövidesen lebontanak :( Namármost, találtak egy másik helyet, ahova mehetnek, és mikor lesz az első foci?? Na mikor?? Persze, hogy holnap este :evil: És esze ágában sincs nem menni. Én meg itt maradok a frissen műtött Norbival, meg Levivel, kocsi nélkül (na ha itthagyná sem tudnék mit kezdeni vele, mivel nincs jogim sajna). :x :cry:
De nem értem, hogy lehet ilyen. Bele sem gondol. Mondtam neki, de lesz@rja. Ennyit róla.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye Norbinak nagyon szoritok sok sok+++++++++++++neki
Vigyázzatok magatokra puszi

Kép
kriszpiri
 
 


sajnálom,hogy ilyen a párod :( :( :evil: :evil: :evil:
az a Baross utcai? Levit ott mütötték.Kiss Imre
végülis éjfél fele felkeltheted és megitathatod.
de mikor én mondta,hogy egésznap nem ivott a ygerek akkor a nővérke annyit mondott,hogy reggel 6kor még pár kortyot ihatott volna. :shock: :shock: :shock: na szóval mindenki mást mond

NE IGYON EGYSZERRE SOKAT HA ENGEDIK INNI MERT AKKOR HÁNYHAT. ha láza nem lesz akkor haza jöhettek

Levi miután felébredt teljesen az altatás utáni kómábl már szaladgált is.az orvosok is csak lestek :) :)
elöször kapott egy kúpot attól bekábult.ugy nézett,vihogott,mint egy részeges. igy vitték a mútőbe.amikor kihozták aludt.
Vendég
 


Ja, kúpot ő is kap majd. Az ivást mondta, 5-6 körül ihat 1 dl teát vagy vizet. Én teát adok majd asszem. És nem 6-kor, hanem ha felkelt. Úgysem viszik egyhamar sajnos.

Krisz! Köszi!!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Lányok, drukkoljatok légyszi!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ugyse lesz semmi gond :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Reni: látod, Neked van igazad. bár nem hiszem h bosszúálló lenne,de igazad van, nem szabad. nekem előbb járna a szám mint gondolkodnék...

és természetesen ++++++++++++++++++++++++++++++++

voltunk szemészeten:
sztori eleje: Balázs minden nap 8.00kor kel. ma 6.30kor evett, hagytam 7ig aludni addig összepakoltam. Alig bírt szegényem felkelni, 10 percig csak nyögött, szuszogott, és ki sem nyitotta a szemét.

3-62es villamos. Lehetetlen reggel felférni rá. apa velem ordít, h mindenki H1N1 miért viszem a villamosra, összenyomják stb... -halkan jegyzem meg tök üres villamossal mentem, mert 2 jött egymás után-

SZTK. a gyerek rendelőket lerakták a fszt-re külön részre. a csempézés fölött mindenféle mesefigurák, állatok, ééééés minden ajtó felett József Attila: Altató versének egy-egy verssora. Szóval minden ajtó felett: aludj el szépen kis Balázs :) le is fotóztam :)

na a lényeg :) a vizsgálat. egy idősebb doki volt. megfogta Balázs fejét, h ugye meg tudja nézni a szemét. Na az én gyerekem útálja ha lefogják, korlátozzák. az orrszívást is azért utálja mert le kell fognom a fejét, kezeit...

de most meg sem nyikkant, érdeklődve nézett a dokira. aztán bementünk egy sötét szobába, ahol valami ketyerével belevilágított a szemébe. az is érdekelte, mert tök jó ám ahogy a szemedbe világítanak...

szerencsére minden rendben, nem ekcéma, csak mint Majának, értágulat tűzfolt a szülés miatt. el fog múlni. a szemfenék tiszta, a szeme a korának megfelelő.

hazafelé ismét kendő, villamos, ami egy 4 hónaposnak hatalmas dolog, körbe körbe forgatta a fejét, mindent megnézett, hangok, fények, emberek, autók nagyon élvezte.

9kor itthon voltunk, szopizott és most alszik :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo!!!

Balázska nagyon ügyes!!!Örülök h nincs semmi gond a szemével!!!


Reni+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mezsó?elózól ma?Blankus meggyógyult?Apa hogy van?Hétvége?


Na raktam a blogomba vieót Iza hogy kanalazza a pépet!Még gyakorolni kell de szerintem ügyes nagyon,én kevésbé,de majd belejövök/jövünk! :wink:

Amúgy igen,HA,doki írta fel,patikában vettem.

annus11
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk. :D Bár az ellenségemnek sem kívánom a mai napunkat, egész jól alakultak a dolgok, egy két mallőrt kivéve.
Első volt akit elvittek műteni, 9.22-kor. Az ígért fél órából 1 óra lett, hát vagy száz évet öregedtem. :cry: De minden rendben volt. Sírva hozták ki, csukva volt a szeme, és nyöszörögve sírt. Simogattam, beszéltem hozzá, ettől megnyugodott, és elaludt, de kb 15 percre rá zokogva ébredt. Fájt a hasa, kapott vénásan fájdalomcsillapítót. Az első rossz dolog ekkor történt, ugyanis úgy vette a levegőt, mint mikor kruppos rohama volt, és úgy is köhögött. :? De szerencsére már a műtőben kapott légzéskönnyítő gyógyit, meg calcimuscot ott is, meg akkor is, amikor szóltam, hogy gázos a légzése. Meg is nyugodott a gyógyiktól, aludt 1 órát. :)
A második bibi: észrevettem, hogy nem csöpög az infúzió. Szóltam vagy 3-szor, végül sikerült a főnővérnek szólnom, aki megnézte a kézfejét, és egy "hűha" kíséretében kiviharzott, majd vissza, és kivette a branült. Olyan pocsékul rögzítették, hogy elmozdult, és a szövetekbe ment az összes lé. Úgyhogy most pufilufi a keze, meg az alkarja félig..... :evil:
Jó sokára sikerült eljönnünk, volt vagy 6 óra. Fél hétre értünk haza, bekebelezett két tányér tejbegrízt (pépeset ehet csak), sejthetitek milyen éhes volt, egész nap nem evett. Aztán evett egy kis kenyérre tunkolt tojásos lecsót...öhömmm :oops:
Kapott Cataflam cseppet, ezt 3-4 napig naponta 3-szor kell adnom, aztán holnaptól napi kétszer meg kell szadiznom a kukiját. Mondta a dokibácsi, hogy nem lesz egy leányálom :(
DE! Nagyon jókedvű, eleven, mintha mi sem történt volna :lol: , csak a kukija fáj, ha pisil.

Köszi a drukkokat!

Balázs nagyon ügyes volt a dokibácsinál, puszika neki.

Mezsó! Hírek a hétvégéről??

Na és egy kép:

Kép Narancssárga a hasa :)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaj istenem...azért remélem h most már nem lesz bibi!!!Ez a kukihúzogatás... :roll: nem lennék a helyedben...akkor amúgy jól viselte a dolgokat,nagyon ügyes nagyfiú!!!!!

annus11
 
 


Reni
adj egy nagy puszit az okos,ügyes fiadnak :) :)
örülök,hogy otthon vagytok.hu mekkora ragasztása van.nekünk 5cm-es volt a vágás.rajta egy 5cmx10cm es ragasztás:)
ihenjetek és aludjatok jól
Vendég
 


Köszi :D A tapasz azért ekkora, mert egyet tettek a két sebre. Egyébként ő járkált így a lakásban, felhúzott pólóval, és simogatta a tapaszt :roll: Biztos vicces volt neki 8) :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


hála Istennek h minden rendben. hát az a KIS bibi nem semmi,de a lényeg h otthon vagytok. puszilgasd helyettem is :)

na szaladok mert feltűnően nagy lett a csned a szobában.. a nagy ágy közepén fekszik... vagy valami mást csinál... meglesem

puszi

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Reni nagyon ügyes volt kicsi fiad,kivánom h hamar gyogyuljon meg szegénykém :( DE erős kis pasi az biztos :wink:

Kép
kriszpiri
 
 


Beo!
Huu,te még ott mered hagyni a nagyágyon? :shock: Jesszu!Én már a földön se tudom letenni,mert most már hasról hátra is fordul,meg ugy megy már egy ideje a hasra fordulás.És 1 mp alatt elmászik vmerre....Folyton a kanapé alá akar befordulni stb...

Na kép!

És íme az új szerelem!
Kép

annus11
 
 


Reni:örülök,hogy minden rendben lett végül.Nagyon ügyesek voltatok.A kukacával mit csináltak levágták a bőrt?

Annus:nagyon édes Izus. :lol:

000kata
 
 


én is jöttem dicsekedni :)

http://kepfeltoltes.hu/090909/mini-100_3839_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

egyébként ezt csinálta:

http://bogyokank.blogspot.com/2009/09/kozlekedik.html

csodaszép Izus és nagyon ügyes. Én ma megpróbáltam Balázsba "tömni" 2 kanál alma levet... hát ez is egész jól lecsúszott mint a sütőtök. de a barack az továbbra is tabu.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Nagyon szép és ügyes Balázska :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!
Kép: Kép Fufrus babám :D
Mi megvagyunk csak én az anyatanyára nyomatom ....

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki nagyon édes Alex :lol:

000kata
 
 


Jaj, de szépek :D Alex sérója naggyon tuti :lol: :lol:

Nem semmi, ahogy Iza és Balázs elmászkálnak, tök jók a képek :) :)

Köszi a jókívánságokat. Ma itthon maradt a férjem.....próbálja a lelkiismeretét helyretenni :?
Lementünk délelőtt sétálni, hát két óra kerekedett belőle, meg sem kottyant neki, pedig végig gyalogoltunk. :shock: Sőt, mászott volna falat, játszóra akart menni, hát stramm egy kölök, az tuti. :) Imádom

Kata! Nem vágták le (vagyis nem lett körülmetélve), "csak" hátrahúzták a letapadt fitymát. Ma reggel megvolt az első hátrahúzás-krémezés, megint csak elképedtem a fiamon, mert ugyan fájt neki, de nem csinált akkora cirkuszt, mint amit meséltek iserőseim :!: :D Igazából semmiféle cirkuszt nem csinált, nem sírt, nem hisztizett, csak nyafizva mondta, hogy "Anya fáj kukim". Szerencsére csak pár mp-ig tartott a fájdalom.

TIMI???

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: Nagyon nagyon ügyes a fiacskád!!! :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

De édesek vagytok hogy hiányoltok. :wink: Hát csajok sűrű napjaim vannak...Rengeteget gondolok rátok,hogy de hiányoztok,de reggel 8-tól délután 4ig nyomom az ipart,és utána itthon...hááááát... :? :shock: Eltelik a napom.De igyekszem alkalmanként jönni jó? :oops: 8)

Reni: ügyi volt a kisfiad,örülök,hogy túl vagytok a műtéten! :) :)

Csajok tényleg ne hari szaladnom kell tovább...De másolok nektek blogról,másik topikról amit írtam. :oops: 8)

Mély vízbe dobtak rendesen!!!De úszom. Laughing Laughing Tulajdonképpen ma délutántól vagyok totál egyedül. Rolling Eyes 8-án volt az első munkanap,akkor 2 védőnő is ezerrel nyomatta a tudnivalókat a körzetről,ma délben volt az első várandós tanácsadásom,itt még ott volt a segítség,de csak ült mellettem,és kérdezhettem ha elakadtam.És ő a tanácsadás után hazament,én meg egyes egyedül a tanácsadóba.Furi volt. Cool De jó!!!És jó érzés,hogy érzem egyre jobban megy a számítógépes rendszer kezelése is!!!8-án még sík hülyének éreztem magam hozzá,semmit se találtam,hogy mit hová kell írni,nagyon rossz volt...Ma már jó néhány dolog ment!! Cool Holnap jön egy kismama csak így külön tanácsadásra,mert úgy volt csak jó neki.Azonkívül terveim szerint holnap látogatni szeretnék.Hétfőn meg jönni fog hozzám a városi vezető védőnő,azt mondta átbeszéljük a dolgokat,hogy mit hogyan kell... Shocked Cool ejjjj de jóóó lesz.Annak viszont örülök,hogy hoz nekem a rám vonatkozó jogszabályokból,hogy legyen belőle nekem.Elég sokminden változott,szóval ez hasznos hogy elhozza. Hát most ennyit tudnék írni a munkáról.Fárasztó,de még lelkesen állok hozzá. Laughing Laughing Reméljük ez kitart!!!

Blankus még mindig itthon,beteg még mindig. Crying or Very sad Már nem lázas,eszik iszik szépen,jó a kedve,az orra is már kevésbé folyik,de most meg köhög. Crying or Very sad Crying or Very sad Doki szerint holnap már mehetne a bölcsibe,de én nem engedem.Gondozónők szerint is jobb ha hétfőn megy csak,mert addigra hátha elmúlik a köhögés is.Ha most menne,lehet visszaesne.És természetesen én is beteg vagyok... Shocked Mad Confused De már kifelé haladok... Rolling Eyes Nátha van csak zömmel,de már az is sokat javult,meg a torkom fáj picit.

A hétvégéről is kérdeztetek!Jó volt nagyon apával lenni,úgy is mondhatnám,hogy remekül éreztük egymást. 8) 8) 8) 8) 8) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) :lol: és mindjárt itt a kövi hétvége. 8) :oops: :lol:

Most mennem kell sajnos,bocsi hogy nem merültem el a reagálásban,de megyek Blankushoz is. :wink: Majd ha tudok jövök!!!Jók legyetek!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi :)

Nálatok hogy alakul a fogzás mostanság? Jó sokáig kínozta Kevint, remélem, most egy kis pihi van :roll:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Timi, de jó, hogy jöttél, és majdnem csupa jó hírekkel. Gyógyulgassatok tovább!!!

Apás dolog szupíííííííííííííí :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Köszi Reni,hát igen jó volna már meggyógyulni... :roll: Apás dolog... :oops: igen,az nagyon nagyon nagyon SZUPPPPPERRR volt!!!!!!!!!! :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) És SZUPER lesz... 8) :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8) :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso kövi apás hétvégéhez sok sikert csak bird ebbe a rohanásba :wink:

Kevinről képet!!!

Iza és a kanál tök cuki :D

Alexnek még mindig lányokat megszégyenitően sok haja van :oops: :D

rennye képeket :)

Beo lassan le kéne állitani Balázskát :D Bár még gyuros kisbabát ugyse láttunk nagyon erős gratulálok :D :wink:

Kép
kriszpiri
 
 


krisz: köszi :lol: :lol: :lol: 8) :oops: fix hogy bírni fogom :lol: 8) :oops: Na de mostmár megyek tényleg... 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért. Megvolt a költözés. Három napig álltunk otthon összecsomagolva, mert nem jött a fuvaros. Kivoltam teljesen. Dobozból öltöztünk és főztünk. Még mindig nem sikerült kipakolnom teljesen. Ráadásanak nagyon fáradt vagyok, nyom el a friss levegő is. Most megyek. Holnap majd visszaolvasok.

anitapo20
 
 


Köszönjük a bókokat!!! 8)
Mezsó!!! Tök jó, hogy apával már ilyen fain minden!!! Tiszta szívemből örülök nektek!!!!! De tényleg!!! És minden tiszteletem a tiéd egy igazi hős voltál / vagy!!! Sok sikert nektek!!!! Tényleg nagyon örülök!!!!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Mezsó örülök a munkának! Blankának jobbulást

Anita: remélem hamar rendeződik az életetek

Viki: baromi édes a kisfiad :)

Krisz: hogy is van az a vicces mondás: tiszta izom tejet iszom? asszem így :) és ez Balázsra igaz is :)

Annus??????????????

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Csajok 2 oltást közt 4hétnek kell eltelnie vagy havonta vigyem pl 16án született akkor azon a héten de akkor már 5hét telt el a másik ota??
na mert most néztem akkor vihetem ma a gyereket jo lessz :(
Legutobb is bőgtem nem tudom h fogom birni megint :(

Kép
kriszpiri
 
 


nem adtak időpontot? nekem mindig az aktuális oltáson beírnak a következőre. elvileg el kell múljon az adott hónap. tehát a 2 hós, akkor többnek kell lennie mint 2 hó, ha 3 akkor már a 4. hónapban kell lennie és így tovább.

tehát ha 16.án született akkor 17.-én és 19.-án viheted, vagy a rá köv. héten.

Balázs ugye 28.-ai így Ő mindig a következő hétre, hónap elejére kap időpontot.

de javítsatok ki ha nem így van!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo legutobb a doki is 4hetet mondott az meg ma van meg kérdezősködtem gyorsan chaten is ott is azt mondták :(

Kép
kriszpiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: