Új privát üzeneted érkezett!

Jajj! lnd azt akartam írni, hogy NEM haragszol! :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok

Virág én is szeretnék gratulálni a picihez, és nagyon örülök a jó hireknek.

Mo: remélem minden rendben volt tegnap és jó hirekkel jösz. :)

Itt a görbém:

Kép

Azért szaggatott a vonalam mert máskor volt + az LH teszt?

Sajnos nem tudom tudok e még a héten jönni de megpróbálok. :cry: :cry:


Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Na most ehy kicsit kétségbe estem, mert elolvastam ismét a bogyót amit szedek a gombára és az van ráírva, hogy NEM SZABAD szedni ha terhes, vagy terhességet tervez. :?
Mi meg észnélkül szexeltünk a mút héten. :oops:
Vendég
 

 
 

Krisztinka!
Ez olyan, mint nekem volt az izotóp. Akkor azt írta a Radványi, ha ártott, akkor olyan korai szakaszban ártott, hogy nem termékenyül meg a petesejt! Szóval ne aggódj!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Csak 1 percre jövök! Krisz! Én ugyan nem vagyok szakértő, de mindenre rá van írva, hogy terhesség alatt nem szedhető, de a legtöbbje mégis igen. Még ha vk fogamzásgátlót szed, sem lesz baja a babájának, ha így kesz terhes. Úgyhogy ne aggódj, egyenlőre nincs is miért, most mát úgyse lehet vissza csinálni. Ha esetleg most bebabásodtál volna, akkor majd kérdezősködsz komolyabban.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat! Aranyosak vagytok!
Tegnap nagyon későn értünk haza és órákon át beszélgettünk az egyetlen szerelmemmel. Az eredmény sajnos ugyanaz. Nincs sperma az ondóban. :cry: :cry:
A doki nagyon rendi volt. Majdnem egy órán át beszélgetett velünk, pedig a váróban volt még egy-két "betege". Na, ennyit a magánrendelésről és a kórházi futószalagról.... :? :roll: :x
Azt mondta, hogy van egy reményke, de szalmaláng az egész.... és nagyon fájdalmas a férjemnek. Nem tudni, hogy mi lesz a műtét eredménye, de ha találnak valami életkét a herékben, akkor az ICSI-vel még lehet babánk...
No, most ezt kell megemésztenünk. Nem egyszerű.
Azt sem tudom, hogy mikor kezdjük..
Panda! Hogyan működött ez nálatok? Mi történt veled? Mesélj kérlek az eljárásról, a szurizásról, konzultációról, beültiről!!!...stb.
Írhatod priviben is! Hálás köszönet érte! Nagyon kíváncsi vagyok mindenre. Mindenhol és mindenkitől ezt kérdezgetem... :oops:
Éva! Jobbulást kívánok! Gyógyulj meg gyorsan!!!
No, megcsodálom a görbéket és ma még megpróbálok jönni hozzátok... írok még.
Vendég
 


Mo,
Elöször is kivizsgálnak téged is hormon meg ilyesmi. Kell Ekg az altatás miatt és teljes vérkép HIV és Hepatitis szűrés. Ha minden okés és sikerült spermiumokat nyerni akkor kiválasztanak neked egy protokollt. Három fajta van : long, short , antagonista a pontos leírásukat itt megtalálod.

http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=25

Nekem short volt abból is a fogigátlós. Tehát egy hónapig szedtem a fogigátlót hogy leálljon a petefészek működése (vagyis nem egy hónapig hanem kb. 20 napig). Utána 5 nap szünet és szúrhattam magam Suprefactot kaptam meg Gonal F-et. Közben volt uh és megnézték hogy mennyi tüsző növekedik. Amikor megfelelő a méretük kapsz egy tüszőrepesztőt. Ennek az a feladata hogy a petesejt lejöjjön a tüsző oldaláról de mielött megrepedne gyorsan leszívják. A punkció(leszívás) altatásban történik egy nagy tű meg uh segítségével. Utána felébredsz és kapsz infúziót pihizel. Ilyenkor jönnek az ebihalak :D és egy ebihalat belefecskendeznek az érett petesejtbe. Ezt megcsinálják a jó petesejtekkel. Lehet olyan hogy egy tüsző üres és nincs benne petesejt meg olyan is hogy éretlen akkor azok kiesnek az egészből. Másnap kell telefonálni és akkor tudod meg hogy hogyan osztódnak mennyi indult el stb. Akkor megint másnap telcsi és akkor általában kiderül hogy mikor lesz a beültetés vagyis ET(embriotransfer). Megbeszélitek mennyi baba megy vissza a pociba. Beültetés: Egy vékony katéteren keresztül a méhbe fecskendezik őket nem fájdalmas kb olyan mint egy rákszűrés. Kapsz róla uh-os képet is hogy ott vannak a pociban. Utána fél óra pihi és mehettek haza. Végig progi bogyót kell szedni vagy dugdosni valaki szuriban kapja. 2 hét múlva teszt vagy vérvétel de lehet elöbb is. Remélem értelmesen írtam le :oops:

Ind,
Nagyon szép a pocakod :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek, aki a múltkor aggódott és drukkolt, boldogan jelentem: a méhnyakam állapota 3000!!!! Ezt írta a könyvembe a Radványi: "3000 :)"! :D (Most a cukor lett 7,8 - de ezen kevésbé aggódom. :))
De mehetek ralira, gyógyfürdőbe, apázhatok!!!! :lol: Nem tudom elmondani, emnnyire boldog vagyok!!! :lol:

meri
 
 


Részletesen leírtad. Köszönöm Panda! Az oldalt is megnéztem. Sok hasznos infó van rajta. Nagyon rendi vagy!!!! :) KÖSZI!!!! Szerinted BMC? vagy Kaáli?

Szuper hírek Meri! Örülök! :D :D Pihizz sokat! Vigyázz magatokra!
Vendég
 


Mo, én meg örülök, hogy nem adjátok fel!!! ;) Hajrá!!!

meri
 
 


Mo,
Hát én a Kaálira szavazok kipróbáltam mindkettőt. A Kaálit tényleg csak ajánlani tudom profi csapat van ott.
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma jártam meg a védőnőt és a háziorvost, kaptam beutalót vérvételre. Kicsit meglepődtem egy-két dolgon, mennyire nem tudja egyik-másik, hogy mi a dolga, meg hogy micsoda kérdéseket tettek fel, de azért nem panaszkodom. Örülök annak, hogy már itt tartok. Lett kiskönyvem, szóval mostmár kezdem magam tényleg kismamának érezni. Nőgyógyász és ultrahang legközelebb egy hónap múlva lesz, ami annyira soká van! Mindegy, hagyjuk a babát fejlődni addig. Védőnő szerint a szülés ideje május 18. Orvos még nem mondott ilyesmit.

Krisz! Én sem értek hozzá, de csak nem lesz semmi gond! Sok helyen olvasni tényleg ilyesmit, hogyha annyira káros valami éri ilyen korai szakaszban, akkor egyszerűen nem marad meg. Hátha mégse annyira káros, és ha megmaradna... :wink: Ez a hajdiagnosztika érdekes dolog lehet. Kicsit én is gondolkoztam rajta, vajon érdemes lehet-e, mert eléggé hullik egy ideje. ugyan nem látszik, mert sok van. Kíváncsi vagyok, tapasztalsz-e majd valamilyen hatást.

Mo! Úgy örülök, hogy jól vagy, és hogy a helyzethez képest végülis pozitív dolgok történnek veletek. Sok kitartást kívánok nektek! Remélem, a párod is jól viseli.

Meri, ez akkor rendben van, ugye? (Ezekhez a számokhoz nem értek még.) A 7,8 meg pont határon van. Ez gondolom orvostól függ, mit csinálnak vele.

Andi, ez egy nagyon-nagyon jó görbe! Az lh-teszt eltérő eredményét nem értem ugyan, de ha aktívak voltatok, talán mindegy is. Drukkolok neked! :D

Bebus, neked is drukkolok, a hő mindenképpen jót jelez, ha jól olvasom a számokat.

Melus, ez tényleg kevés info. Egyébként milyen hosszú szokott lenni? Ez most normális? Tényleg kéne legalább egy fél-háromnegyed ciklusnyi adat.
Vendég
 


Sziasztok! Megjöttünk uhról. Elég huncut volt, nem nagyon mutatta az arcát, ott volt mindene előtte: mindkét lába és a kezei, a szája előtt pedig a köldökzsínór, azt szopogatta. Viszont így a lába közti rész teljesen szabad volt, úgyhogy az már 100%, hogy lány és Maja. Mindjárt rakok fel képeket!

Mo! Az én sógornőméknek is a Kaáliban csinálták a megtermékenyítész és 1000%ig meg voltak elégedve.

Nem tudjátok mi van Zorával? Olyan régen jelentkezett...

Virág! Nagyon örülök, hogy minden rendben. Az én házi orvosom is sík hülye, nem érti, hgy miért kell beutalót adnia, sőt az enyémnek az asszisztense kedvesen meg is jegyezte, hogy kereshetnék másik házi orvost, mert neki nélkülem is elég gondja van, pedig csaka beutalóm fejlécét kellett kitöltenie. Arról nemmbeszélve, hogy amikor egyszer ott voltam terhesen meg Bennel, épp ült az asszisztensőnél vm traccspartner, én megott álltam kezemben Bennel és vártam, hogy megírjon valamit. Akkor belépett vk és kérdezte, hogy miért nem én ülök terhesen plusz babával, mire az asszisztensnő mondta, hogy a kisfiúval könnyebb nekem így, engem pedig meg se kérdeztek.
Ime a fotók, amennyire látszanak:
köldökzsínórt csócsálgatva:

Kép

fintorogva:

Kép

és hát ilyenünk van nekünk:

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ja és különben a méretei alapján 26 hetes és 1 napos! :lol:
912 gr és 5ös lába van (5 cm) és jó hosszú combjai! :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ja és Ildikó, utána néztem: Áginak még 4 hete van hátra!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Virág,
Gratula a kiskönyvhöz :D

Ind,
Nagyon édes Maya baba :D
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem tudom mi van!
Még mindig nem jött meg és a hőm 37.1! :roll: :roll: :roll:

Mo annyira jó, hogy így álltok a dolgokhoz, még nagyon sok erőt kívánok nektek hozzá!

Ind gyönyörő kislányod lesz, nagyon jók a uh képek!

Hát virág arra hogy milyen hosszú szokott lenni már végkép nem tudok válaszonlni, ennyit még nem késett!!Nagy kérdőjelek vannak a fejemben!Azért a hőmet mérem tovább, hogy folyamatos legyen!

Krisztinka:nem tudom mennyire lesz megnyugtató, de én a lányomnál egyszeri fogamzásgátló-tabletta mellett lettem terhes, és semmi baja!Ne aggódj!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtató szavakat! Na este megjártam az orvost. Minden rendben volt és nem vagyok terhes. Nem tudom, hogy ezt a hüvelyi uh-on keresztül hogy látta, de biztire mondta.
Jövő csütörtökön fogy el a bogyóm utána pont nem sokára megjön és zöld utat kaptunk. Ha januárig nem jön össze a baba akkor ismét jelenésem van nála! DE remélem, hogy még az idén megyek hozzá! NAgyon bízom a homeos bogyókban!

Mo! Annyira örülök, hogy van remény! És hogy ilyen erősen viselitek ezt az egészet. Akkor most apa műtéte lesz a legelső? Mikor vágtok bele? Tudjátok már???

MElus! Ez nagyon izgi! Mikor tesztelsz?

Virág! Gratula a kiskönyvhöz! Hivatalos kismami lettél!

lnd! Nagyon jók a képek! Gratula a Maja babához! Nagyon szép nevet választottatok!

Hát igen sok barom él a földön az tuti!

Éva! Olvastam amott, hogy eltörték a kémcsövet amiben a mintád volt! Nem hiszem el!!! :twisted: :twisted: :twisted: Akkor most mikor mész új mintát adni???

Ildikó! Hiába könyörgök egy kis görbéért?! Nem akarod velünk megosztani? Hogy vagy?

Jaj képzeljétek szerda óta újabb kismamik tűnnek fel itt a házban én totál kivagyok. Az egyik anyukának már a 4. gyereke lesz és majdnem egy időben szültünk és erre már egész nagy pocakos.
Ja és lehet hogy a kolléganőm is kismami, aki 4 hónappal később szült mint én, de ő nem érintett ilyen rosszul, mert neki 3 éve volt egy ikerterhessége és 24 hetesen spontán otthon megszülte őket a fürdőkádban, de sajnos nem maradtak életben.
Tudom nagyon ronda vagyok, meg most azt gondohatjátok, hogy az új kismamikkal itt is így érzek, pedig NEM! Mert titeket ismerlek, tudom ki min ment keresztül és együtt örültünk meg sírtunk, ez annyira más! Értitek mit akarok, vagy totál lökött vagyok?! :oops:

Na megyek is szép Napot, kellemes hétvégét Mindenkinek!!!

Pusszantó!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ind!
Valaki nagyon ügyes csinálhatta ezeket a képeket, mert ilyen szépen sikerülteket még soha nem láttam! Hú! Egészen beleborzongtam! Csodálatos kis pocakod van!!!!

Hát igen! Eltörték a kémcsövet! :twisted: Jövő hét keddre kaptam új időpontot a tenyésztés levételére, de akorra már meg kellene jönnie! Viszont kisütöttem valamit! Elkezdtem szedni az utro-t, hogy kitoljam a mensit 2-3 nappal! :wink: Szerintem nem lesz gond, mert ma még csak a 22. napon vagyok és nekem a 26-27-en szoökott megjönni, ha szedem az Utro-t, akkor a 29-30-on. Most sokat jelentene 2 nap, különben 1 ciklussal tolódna a hsg!
Remélem nem csinálok bajt!

Krisztinka!
Ez azért megnyugtató! Ne is törődj ezzel a hülye érzéssel! Az ember nem a kismamákra haragszik, hanem arra, hogy miért éppen neki nem sikerül! Szerintem mindannyian éreztünk már ilyet, főleg amikor olyannal találkozol, hogy nem is várják a babát!

Melus!
Próbálj meg a hétvégén mégegy tesztet csinálni!
Olyan béna vagyok, de nem emlékszem, hogy Neked rendszeresek a mensijeid?

Pandácska!
Te mindig itt vagy, amikor szükség van Rád! Olyan jó érzés!!!!

Mo!
Örülök az optimizmusodnak! Anélkül nem sikerülhetne! Olvaslak ám mindenhol!

Ildikó!
Azért kérlek ne tűnj el! Én sem fogok! Pedig néha jó lenne! :cry: Úgy egészen felszívódni! Amíg megoldódnak a problémák!

Virág!
Gratulálok, hogy mostantól hivatalosan is kismami vagy! Igen, sokszor idegesítő a terhesgondozás! Egy jó védőnő viszont sokat tud segíteni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki nálam sincs semmi,mert reggel 36,4 volt a hőmérsékletem a tegnapi 36,8 után. Most egy kicsit nyalogatom a sebeimet!


puszi mindenkinek
bebus
 
 


Bebus!
A 23. napon egy hőesés tökéletes beágyazódáshoz, ami a tüszőrepedés után kb. 9 nappal történik meg! Szóval tessék csak reménykedni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama:

én tök hülye vagyok ehez,
de ezt most komolyan mondod!? Akkor még van remény..... :D jjjjuuuuhhhhhuuuuu
bebus
 
 


szurkál a hasam és a melleim is fájnak :lol:
bebus
 
 


Bebus! Nyugi! Jön az a baba! Lehet, hogy már épp ágyaz a pocidban!!!!
Vendég
 


Köszi lányok,aranyosak vagytok!
Olyan jó veletek dumcsizni! Mindegyikötöknek teljes szívemből kívánom,hogy minnél előbb legyen pocaklakója!
bebus
 
 


Hányadik dpo napon érdemes tesztelni?
bebus
 
 


Bebus!
Itt már annyian megjártuk, hogy én azt mondanám nem baj, ha az ember megvárja , hogy elmaradjon a mensi és csak a 14. dpo-n tesztel. Hidd el nem a teszttől függ a baba, de sokszor csak később mutatja ki, néha pedig sajnost azt is kimutatja, amit nem kellene. Így az elején még jól működik a természetes szelekció és 1-2 nap késés jelezheti, hogy lehetett volna valaki, aki meggondolta magát. Ezek természetes velejárói egy nő életének és jobb nem tudni róluk! Szóval szerintem várd meg a 14. napot! Addig marad az izgalom, ha akkor pozitív, az már jó esély arra, hogy tényleg baba van a dologban! Ha viszont késik és még nem pozitív a 14. dpo-n akkor sem kell kétségbe esni, mert 2 nap múlva akár pozitív is lehet!
Most Te állsz hozzá a legközelebb és én nagyon drukkolok!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Csinálok tesztet, de majd csak egy hét múlva ha addig nem jön meg!
Éva én nem is figyeltem a rendszerességet, mindig megjött, hosszabb ciklussal ha így visszagondolok!Nem volt probléma ezzel, mindig éreztem előtte, hogy megfog jönni!
De nekem a lányomnál is ugyanígy volt, mivel én nem szedtem fogamzásgátlót!

Kép
melus2
 
 


Bebus! Mi már csak ilyen aranyos lányok vagyunk!!! :wink: :lol: :lol: Ugye Csajszikák???? :lol: :lol:

Melus! Nem fog megjönni!!!!!
Vendég
 


sziasztok!
Valóban lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim, pedig nyilvánvaló, hogy azok a képek, amiket a különböző uh központok galériáin meg lehet nézni, azok kiválogatott, legjobban sikerült képek. Én is sokat láttam, ami nem lett túl jó, de azért abban bíztam, hogy hátha látszik majd szemből. Ben is oldalról mutatta magát annak idején, ilyenek az én gyerekeim. :) Az az igazság, hogy nem lett volna olyan rossz a pozició, ha nincs mindene az arca előtt. A nő megpróbálta kitörölni a belógó végtagokat 1-1 kép erejéig, de modta, hogy az árnyék az így is ott marad és azért nem éles kép. A másik gond pedig a hátrahajló méhemből következett, nagyon jól el tudot bújni hátrafele. Különben nagyon elégedett voltam, rendkívül rendes volt a nő, úgy beszélt közbe végig a babához mintha már kint lenne ( a párom ezt kicsit túlbuzgóságnak vette, de nekem szimpi volt). Mindent elmondott, hogy sehol semmi probléma és, hogy hol mit néz és mér és a végén megnézte a vesémet és a májamat is, hogy minden rendben van-e belem. Amikor megérkeztünk csokival és üditővel kinált.

Mai szorim a cukorterhelésnél: Először is nem jött össze, mert én marha nem tudtam, hogy be kell jelentkezni, pedig ezt a házi orvosom tutti mondta. Hát a tegnapi beszáűmolóm után gondolom nem nehéz elképzelni, hogy nem mondta egy szóval se. A lényeg, hogy megérkeztem és beálltama 3 km hosszú sor végére. A végén ki volt rakva 1 tábla, hogy kérem a tábla mögött várakozni, tehát klb másfél méterre álltam az előttem levőtől, aki már a pultnál volt. Végre több mint 3/4 óra után sorra jutottam volna, erre jön egy fiatal hapsi és hirtelen odaáll. Először azt hittem, hogy érdeklődni akar vmiről, mert úgy többen is odamentek közbe, de amikor láttam, hogy adja a papirjait, meg a 300 ftját nagyon mérgesen rászóltam. Természetesen a kedves számítógépes néni 2 betüt már bepötyögött a gépbe, úgyhogy nem, volt mit tenni, sajnálja. A hapsinak pedig bűbájosan előadja a fülem hallatára, hogy mekkora nagy szerencséje van, hogy ilyen hamar végezni fog, ne is törödjön a többiekkel, mert addigra az öregek már rendesen károgtak és vitték a hírt egyre hátrébb a sorba, de azért legközelebb majd álljon sorba, de most nincs semmi baj, nem tudhatta. Erre jövök én a vadbarom, aki milyen hülye, hogy nem tudtam, hogy be kell jelentkeznem, szinte kiabált velem. És amikor megkérdeztem, hogy hogyan és kinél, akkor tovább vitázaott velem, hogy úgye nem gondolom, hopgy ezt ő mondja meg nekem, nincs neki erre ideje, hivatkozott tvi előírásokra meg minden hülyeségre. Azért így is menjek vérvételre mert most megcsinálják a teljes vérképemet, szerdán pedig a cukrot. Arrébb batyogtam kerestem vm félreespő helyet, és próbáltam visszatartani, hogy el ne bőgjem magam. Aztán nemsokára bemetem a vérvételhez és ott elbőgtem magam. Elég égő volt. A nőci nagyon kedves volt, mondta, hogy ne izguljak, nem fog fájni, mondtam, hogy nem emiatt sírok, csak úgy, és akkor is vigasztalt, hogy hát ilyenek vagyunk terhesen bármikor képesek vagyunk sírni. Írtó égő volt kijönni a érvételről bömbölő fejjel, mintha kisgyerek lennék, aki így fél a tűtől.
Azt különben csak úgy mellesleg jegyzem meg, hogy amikor bennel terhesen vizsgáztam a jogon, amint kérdeztek vmt, amire nem tudtam a választ, rögtön sírtam, pedig úgy utálom azokat, akik bömbölnek a vizsgán. Ezután kint mindig sajnáltak, hogy legközelebb majd sikerül, ne bánkodjak, miközben akkor is sikerült. A németen érdekes, nem volt ilyen soha. Ott c sak az elején egyszer beszólt nekem órán az egyik tanár, hogy ne vágjak pofákat pont az ő orra előtt, pedig nem direkt csináltam. Na akkor elkezdtem sírni, az egész csoport nem tudta, hogy mi velem. Az óra végén odajött a tanár is, hogy azért nem érzi, hogy ilyen csúnyán szólt volna, én meg akkor mondtam meg, hogy nem is csak terhes vagyok. De akkor egy csomó reklámon is bőgtem, most nem.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


különben elkezdtem tanulni: nemzetközi választottbiráskodást, illetve csak kezdtem volna mert 2 oldal után elaludtam. kedden megyek ebből meg még kriminológiából is, úgyhogy vhogy kicsit fel kell pörgetnem magam!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! Ne aggódj én nem terhesen is elbőgöm magam mindenen. Én is ilyen mimóza lélek vagyok! :oops:
Egyébként utálom, hogy olyan tapintatlanok, türelmetlenek, bunkók, szemetelősek , leszarok mindent gondolatú emberek vannak.

Sok sikert a vizsgáidhoz! Ja esetleg ha nem alszol el, akkor lehet meg is tudod tanulni! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Bebus, nagyon drukkolok neked! Nekem is ilyesmi érzéseim voltak. (Úgy emlékszem, én a 13. fogamzás utáni napon teszteltem, de ezt csak súgva írom. Bölcsebb dolog az, amit Éva írt.)
Vendég
 


Ind, ezt a vérvételes sztorit döbbenten olvasom, hogyan bánhatnak így egy kismamával - de úgy általában az emberekkel. Én most próbáltam nagyon kommunikatív lenni a beutalók kapcsán, mert tudom, hogy egyes orvosoktól mindent meg kell kérdezni, mert maguktól nem mondják. Ez viszont eszembe sem jutott, hogy esetleg be kellene jelentkezni. Azt viszont már sajnos eldöntöttem, hogy nem fogom 100%ra betartani az utasításokat már az első vérvétel előtt sem, és nem gondolom, hogy ezzel bármi galibát okoznék (...azt hiszem, képtelen lennék itthon nem elmenni wc-re, kibírni odáig, ott produkálni, de még vizet se igyak előtte... majd megoldom máshogy). Most nem kell rólam példát venni :D
Vendég
 


Meri!
Én nem is írtam, mert olyan természetes, hogy gondolok Rád és mindenhol olvaslak: Nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van Veletek! Meglestem a fotódat! Fantasztikus, hogy mekkora pocid van és egyszerűen sugárzik az arcod a boldogságtól!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok

Gyorsan bekulucskálok és dobok egy görbét:

Kép

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!
Ez nagyon szép! Nem szóltam egy szót se!
Nagyon szorítok Neked!
Hahó többiek!!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Andi, ez a görbe eddig fantasztikus! Drukkolok!

Mi hétvégén anyunál voltunk (anyukám + nagymama), és sikerült a szokásos módon egy kilót híznom - mindig ez van, ha hazamegyek. remélem, azért majd most is visszamegy. Volt töltött paprika, kacsasült, mindenki szülinapi tortája (diós-karamellás) :D .
Vendég
 


Andi,
Ez egy nagyon tuti görbe :wink:

Zora,
Hogy vagytok?

Virág,
Otthon szerintem kötelező a hízás :wink: főleg ha töltött paprika is van :lol:

Éva,
Pont akartam kérdezni hogy mikor lesz eredményed de látom eltörték a mintádat :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

szombat óta vissza kuszott a hőm: 36,6-ra!
Tegnap bevágtam fél kiló sav.káposztát,nagyon jól esett!

Hát nem tudom,hogy ebből mi lesz,de nem akarok megint pofára esni,ezért nem élem bele magam! :D
bebus
 
 


Sziasztok, lányok!

Írok ám nektek, csak hétvégén almaszedésen voltunk, pénteken pedig a munkahelyen nem volt időm....
Amint látjátok, már a 4-ik cn-en vagyok.... az eredményekkel még nem mentem el a dokihoz – lényegében, nem is tudom, van-e értelme, de azért azt hiszem a héten egyeztetek vele....

Andi, megint gyönyörű a görbéd – szorítok, hogy végre kétcsíkos vége legyen..... – különben a pé-t azért jelölte csak szaggatottal, mert nem jelöltél be semmilyen folyást....

Éva, nem semmi, hogy ennyi várakozás után, most meg a kémcsövet törték el :( ..... sokszor elgondolkoztat, hogy vajon miért nem tud ez a babásodás olyan zökkenőmentesen menni, mint másnak.....
Szorítok, hogy végre, ebben a hónapban meglehessen a hsg nálad is!!!!

Melus, számomra teljesen érthetetlen az, ami veled történik..... teszteltél még egyet?

Krisz, amikor a soraidat olvastam, az jutott eszembe, hogy mindegyikünknél (akiknek nem megy olyan egyszerűen a babásodás) vannak olyan időszakok, amikor előjönnek ezek az érzések – főleg akkor, ha olyan emberekkel találkozunk, akik nem akarták a gyereket, vagy egyszerűen nem tudják felfogni azt, hogy mennyire szerencsések, hogy könnyen összejött a baba nekik – egy kicsit hosszú voltam, de remélem megértetted :)
Görbét nincs értelme dobjak..... különben sem tudnék, mert nem az én gépem mellett vagyok (még a héten szabin van a kolléganőm, és az ő helyén dolgozok) – ezen a gépen pedig nincs rajta a programom, amivel kicsinyíteni szoktam, de van hosszú íííííí-m, csak néha elfelejtem :D :D

Ind, gyönyörű babád van :D – köszi a képeket :) Azt még megkérdezem, hogy ti most tulajdonképpen mennyi idősök vagytok? – a kép szerint 27hét+3nap, a vonalzód szerint pedig 26 hét.... – nagyobb a babád, mint kellene?

Virág én is gratulálok a kiskönyvhöz :D – a hízás nálad teljesen megengedett dolog :wink:

Bebus, a te hogy állsz a hővel? Ugy-e visszaszökött az egekbe???? – mennek a drukkok!

Meri, köszi, hogy irsz néha nekünk :D – örülök, hogy minden rendben van veletek, és megnyugodtál :) – Mo-nak tényleg igaza volt, hogy sugárzol a boldogságtól :D

Mo, örülök, hogy van remény arra, hogy babás legyél – remélem tényleg sikerülni fog! Majd amikor nekikezdtek a kivizsgálásoknak, légyszi szóljál, hogy kezem, lábam keresztbe tegyem!

Panda, te tényleg mindig írsz, ha valakinek szüksége van rád, de rólad keveset tudunk...
Na, most megyek dolgozni

Puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Bebus, közben írtál! – szuper :) – nem emlékszem, végül tudod vezetni valahol a görbéd? Megnézném.....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi:

otthon vezetem a hőmet!
kiderül,hogy mi lesz,ciklus második felétől szedem a Premens tablettát(barátcserje).
bebus
 
 


Ildi! Az a 27+3 nem a méretei alapján jött ki, hanem az utolsó mensitől számítva. Utána nem tudom emlékszel-e, de 3* próbált kiszabadulni a petém, mire sikerült neki, tehát a 26. napon. A méretei alapján pont jó, 26+1 napos volt. Különben képzeljétek megnéztem utólag a Jónás naptárt és pont azon a napon lettem terhes, amikorra az időzíti és lányom is lett, ahogy ez ott is szerepel. Elég ijesztő, hogy ez ennyire valóságos. Bent nem tudtam megnézni, mert nála nem tudom pontosan, mikor lettem terhes.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ildikó,
Te akartad :wink:

Mi jól vagyunk mostanában csak az evésen jár az eszem :oops: Megvettük a babakocsit még két hete:
Kocsi:
Kép

Mózes:
Kép

Pelustáska:
Kép

A szobában a festés meg a bordűr kész felraktuk a függönyt is. Életünkben most festettünk elöször de egészen jó lett :D Vasárnap volt az asztalos megrendeltem a bútorokat. Ilyen lesz az ágy meg a pelenkázó csak nem színes hanem picit sötétebb barna és fenyőből lesz. Hu ezt értelmesen leírtam :oops: meg csináltattunk polcokat is.

Ágy:
Kép

Lámpa:
Kép

A többi dolgot majd novemberben,decemberben vársároljuk meg csak a szoba legyen készen úgy voltunk vele. Csütörtökön megyek uh-ra kb 3 hét múlva pedig 4D-re. Azt hiszem ide nem is raktam fel a 16 hetes 4D-s képeket :roll: itt még picit Ufos a drágám :D

Kép
Kép

Közben sokat járok a nővéremhez babázni legalább januárban már profi leszek. Büfiztetés peluscsere altatás már megy. Pár hete energikusabb vagyok mint eddig de szerintem ez már nem fog sokáig tartani.
Na most aztán egy életre elég volt belőlem ugye? :lol: :lol: Eldugulok...
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó! De jó, hogy jelentkeztél! NE szomorkodj a mensi miatt, mert ez a hónap lesz a tiéd! Több olyan ismerősöm van akinek a 2. hónapja volt a sikeres a hsg után!
Akkor remélhetőleg nem bántottam meg senkit a múltkori hozzászólásommal?! :?

Éva! Mikor mész az újabb mintát levetetni??? Ugye nem jött meg???

Andi! Nagyon szép a görbéd! Mai hő???

Ági! Egyben vagy még??? Hogy vagytok??

Zora! Nől már a pocid? Mi újság veletek??

Sheila! NAgyon eltűntél!!4 Mineden oké???

Virág, lnd! Ti most biztos gőzerővel tanultok! Sok sikert a vizsgákhoz!

Melus! Mi újság veled? Mensi ugye nincs???

Bebsu! Megy a drukk, reméljük neked sem fog megjönni!!!

Pandus! Olyan jó, hogy mindig időben jössz és amikor szükség van rá, hogy megnyugtató szavakat kapjunk! Te hogy vagy???

Mo Drága! Hogy vagytok?? Remélem bekukkantasz megint!! Nagyon várom ám!

Képzeljétek pénteken Leo nagyon elszomorított, mert a csütörtöki leletemen az van, hogy csak 6 mm-es a nyálkahártyám, pedig már pé után voltam és a 24. napon. És LEo szerint ez nagyon kevés és nem elég egy beágyazódáshoz, szóval szontyombontyom vagyok!
Mondjuk januárban kell vissza,ennem, ha addig nem jön a baba, éa csak kkbírom addig valahogy. DE remélem azért bekopogtat addig hozzám is a gólya.

DObok egy görbét:

Kép

Puszi Mindenkinek! ÍRJATOK!!!!!
Vendég
 


Pandus! Dehogy is! Nagyon jó nézegetni a képeket! Klassz lesz a babaszoba!!! Tuti klassz a babakocsi!
Vendég
 


Pandus!

nagyon jó dolgokat vettetek! A kocsi király! Gondolom az ára is!? :lol:
bebus
 
 


Panda, erre gondoltam :) - köszi :)
Minden szép, amiket vettetek - a babád pedig csodálatos :D
Attól ne félj, hogy unjuk, ha magatokról írsz, vagy képet teszel be!!!!


Krisz, én is arra gondoltam, hogy a nyálkahártyád vékony, és azért mondta a doki biztosra, hogy nem vagy babás....
Most már én is remélem, hogy a baba nem várat sokáig magára - meguntam várniiiii!!!!! (sajnos ez nem számít, de úgy is jó volt leíirni :) )

Ind, így, hogy írod, már emlékszem, hogy még mondtad.... bocsi, hogy ilyen rövid az eszem :oops:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Köszi lányok :D

Krisz,
Bizony picit vékony de gondolj arra hogy méhekívülinél nincs is ny.hártya mégis megtapad :wink: szóval azért ez még nem reménytelen persze lehetne vastagabb is de ha a semmiben is megtapad egy baba akkor a 6mm is jó lehet neki :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: