Új privát üzeneted érkezett!

:D

Sziasztok!

Őzi !!!elolvastam a történetedet és nagyon meghatott, és megerősitette bennem azt a tényt, hogy én is kérjek e EDA-t???A védőnőm is ajánlotta tegnap és most, hogy te sem írtál róla rosszat azt hiszem, hogy jövő héten ha megyek a dokimhoz meg is beszélem vele.Köszi.

Chrissyy!!! :cry:
Fájdalmasan olvastam a történetedet, nem tudom, hogy bírtad ki???Őszinte részvétem nektek, és isten adja, hogy minél hamarabb babázhassatok, megérdemlitek!!!!!!!!! @>-;-

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


elizabet25!

kerekecske-dombocska........aranyos poci!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


gabi, köszi :)

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

edi5:nekem is nagyon sokat csuklik a babaám és hamar kezdte, a huszon valahanyadik héttől!!Most meg már napjában többször is és egész hasam rángatózik tőle és sokáig. Valamikor hajnalban erre kelek!!

Körkérdés: szerintetek, ha megkaptam a 36. héten a tüdőérlelőt és mégsem jön hamarabb a baba, az nem káros rá??
:roll:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Téma gátmasszázsolaj:
azt hiszem, Nikky, Te kérdezted, hogy mi van benne, hát leírom:
Aniba rosaeodora, Triticum vulgare, Prumus amygdalus, Hypericum perf, Lavandula angustifolia, Macadamia tetraphylla.
Én a Mom-park-ban vettem a Medimom rendelőben, ahol a dokim van. De biztos lehet máshol is kapni.

Téma málnalevéltea:
Pannica, nem ismerem, amit szedsz, de utánanéztem egy gyógynövénykönyvben és a következőket javasolja a szülés könnyítéséhez:
- amerikai buzérrepkény (mitchella repens)
- kék indiángyökér (caulophyllum thalictroides).
De én nem szedném ezeket az orvosom javaslata nélkül. A málnalevéltea is okozhat vérzést, lekopogom, nálam még semmi ellenjavallat nem jelentkezett. Mi van abban a kapszulákban, amit Te vettél?

Kép

Kép
rekanna
 
 


Gyanixi
Mától az új neved:PARAPIRI lesz!!! :lol:
Sztem nem adták volna ezta tüdőérlelőt ha bármekkora kárt okozhtana is a kis Rékában...Ők TUDJÁK mit csinálnak,ne aggódj!!Különben nem lehetne az orvosod!!! :wink:

Dijcsi
Te hol laksz a 9ben??Én is ott lakom,csak a 11be vagyok bejelentve születésemtől és lusta vagyok átjelentkezni...

Bennem meg új kérdés merült fel evvel a kerületi pénzzel kapcsolatban..hogy vajon akkor a babát is oda kell bejelenteni vagy ez mellékes???
Nekem a védőnő szólt hogy a 9ben 50000et kapnak a kismamák..akkor ha Te vagy a férjed már min 5éve lakik az adott kerben!!szóval ha megkérdeztek egy védőnőt abból a kerből ahova be vagytok jelentve biztos tud válaszolni,ráadásul nem kell hülye zenéket hallgatni a telefonban órákat az önkrmányzati vonalon..

Fenix
remélem találsz majd pizsit ott magadnak... :wink:

Rekanna
hova jársz kardiozni??

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Pannica: köszi, hogy vigasztalsz a hízás miatt.

Gyanixi: Mi az a tüdőérlelő?

Támogatás: Nem tudja valaki, hogy a XII. kerülettől jár-e?

Elisabeth: aranyos a pocid. Irigyellek, hogy csak három kilót híztál! Ügyes vagy! :)

Hétfőn megyünk 4D-re, alig várom. Megértem, hogy elérzékenyültél, Nikky.
Vendég
 


elizabeth,
írtam iwiw-re, megkaptad?
Vendég
 


Nikky:
szintén a MOM-ba, nem olcsó, de melyik fitness-stúdió az. Régen szerettem oda járni, mert jó volt a Step, a Spinning és a Jóga. Most ezekre már nem járok, de a kardiót kimondottan javasolta a dokim, állítólag izzadni kell, csak nem ugrálva, mert az nem tesz jót a mamának és a babának. Különben van ott kismamatorna is, de hasonló, mint a Szt. Imrében, akkor inkább oda megyek. És van egy kis medence is, ott is vannak mindenféle órák, kismamáknak, babás mamáknak, de az úszással, fürdéssel kicsit hadilábon állok. Az egész terhesség alatt csak olyan helyen úsztam, ahol kevesen voltak, pl. szállodák medencéjében.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Gyanixi:
Szerintem se lesz a világon semmi gond!! Olyan beavatkozást semmiképp nem csinálnak,ami árt a babának! Azt olvastam,hogy a 28. héttől már egyébként is termeli a baba szervezete ezt a szörfaktant,vagy mit,hogy ne essenek össze a léghólyagok. Tulajdonképpen épp ezért tekintik a 28. héttől életképesnek, ha megszületik. Valószínűleg ebből kapott egy plusz adagot a kisbabád. Na majd csak hallgasd meg,micsoda tüdőkapacitással fog felsírni!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Bacilivi:
Hogy vagytok??? Meggyógyult a cicid? Próbáltad azóta mellre tenni Dalmit? Hagy aludni? :D :D

Betti:
Jó ég,ti meg már az 1 hónapnál tartotok... Hogy viselitek? :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami azt az adást én is láttam tegnap a TV-ben(Csaj csajok). Pont apával éztük,és ő is kiakadt azokon,amit a csaj mondott. Ez nem szült még,de,hogy ilyeneket mondjon! :?
Ma léptünk a 34.hétbe.nem semmi! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rekanna

Köszi..én az astoria fitnessbe jártam,de én is stepre,úgyhogy azt abbahygtam mikor megtudtam h Dóri itt van a pociban..a kardió eszembe se jutott..vmiért utálom..nekem unalmas..szeretk ugrálni és alig várom már h végre úgy égethessem le magamról a kilókat!!
Hát igen..kb sztem minden fitnessterem ugyanannyit kér...most ki akarom próbálni a Béres Alexandráét..vhol a nyugatinál van ha jól tudom..arrafele nem akarsz jönni,szülés után??Kis kitérő..nem érdekes :lol:

Edi5
Nemtudom mire írtad az elérzékenyülést...én majd csak február 6án megyek újra sajna 4Dre..szóval lehet h rossz nevet írtál?? :?:

Kép
nikky
 
 


Helóka kismamik!!

Lilo,
Ismerős a helyzet... Nekem is nagyon fent van a hasam, és minden este ég a gyomrom. Eddig csak olyan lightos volt a "gyomor tűz", de tegnap azt hittem megőrülök, olyan nagyon rossz volt... Ráadásul pont színházban voltunk.... De jó fej a Blanka, hogy szereti, ha olvasol neki. :D Pihenj sokat, jót tesz nektek. Bár már hamarosan nem kell félni a koraszüléstől, még egy hét, és akkor már nem fog koraszülöttnek számítani.

babzsák,
Tök jó volt a videó. Na, az én férjem is tuti így fog pelenkázni. Már előre mondta, hogy mindent megcsinál, csak ezt ne.... :D

bacsbern,
A IV. ker-ben vagyok bejelentve, de a IX.-ben lakom. Szerintem is az állandó lakcímemen, vagyis abban a kerületben kell érdeklődni. De még nem jutottam el odáig, hogy felhívjam őket... Viszont fura, hogy a honlapon nem ír erről semmit. Akkor lehet, hogy nem is jár?!?!?!

Nikky,
Én a Thaly Kálmán utcában lakom, nincs messze a Ferencz tértől. Nem szeretem ezt a környéket... Aki itt lakik annak nem kell magyarázni, hogy miért :evil: Már nagyon várom, hogy elköltözhessünk....

Gyanixi,
Én ugyan abszolút nem értek hozzá, de szerintem sem árthat a babának a tüdőérlelő. Legfeljebb kicsit korábban fejlődött ki a tüdeje. De azért megnyugtatás képpen beszélj az orvossal.

Már 4 napja iszom a málnalevél teát, aminek borzasztó ize van naturban. Nem győzöm mézzel izesiteni... Napi 2 bögrével iszok, az elég, ugye? Szerintetek?!?

Hu-ha, lányok, már csak 30 napom van hátra a szülésig Hogy eltelt az idő!!! Még csak most tudtam meg, hogy teherbe estem, és már hamarosan itt a babám :D Pont arról beszéltünk a párommal valamelyik nap, hogy még abszolút nem tudjuk elképzelni magunkat szülők szerepében, még olyan "hülye gyerekek" vagyunk ehhez :D :D Persze jön az magától... Na meg az ösztön... és a rutin...

Szép napot mindenkinek!!

Dia

Kép
dijcsi
 
 


Dijcsi

nemtudom hol van az az utca..meg a ferenc tér sem :cry: majd megkeresem a térképen..
én egyébként szeretek itt lakni..mondjuk én itt kinnt lakom a szélén a Ferenc körúton,lehet a tied beljebb van??..szeretem a nagy belmagasság miatt a lakást,nagyon szép kilátásunk is van..és jófejek a szomszédok is..gondolom kbra hogy mire gondolsz miért nem jó környék..mondjuk talán még sosem sétáltam semerre..babóval is elmennék a margitszigetre vagy ilyesmi mindig..nekem az egyetlen negatívum itt ami mindig felidegesít hogy nehezen tudok parkolni,m baromi sok ember áll meg itt a házunk előtt..
és van kilátás a menekvésre innen számotokra??? :lol:

Kép
nikky
 
 


Nikky,
Igen, a mi utcánk egy kicsit beljebb van. Új építésű házban lakunk, egy kis lakásban, amivel semmi probléma nincs, azon kivül, hogy kicsi, és nem a miénk (albérlet) :D Na meg hát a környék..... Nem mernék itt este kimenni sétálni a gyerekemmel....
Először itt a kerületben akartunk venni lakást, de aztán úgy döntöttünk, hogy inkább a város kinti részére költözünk a gyerkőc miatt (friss levegő, nincs zaj stb), és így a XVII. kerületben vettünk lakást, ahova március végén, vagy április elején be is költözünk... Már nagyon várom :) Nagyon bejön a környék! Nincs közel a belvároshoz, de szerintem meg lehet szokni...

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jó kívánságokat!

Sajnos az utolsó 3 hetet a kórházban kellet töltenem mert kevés volt a magzatvíz.
A kismanó ennek ellenére jól érezte magát odebent.
Már nagyon elvoltam keseredve mert a szülésnek semmi jele nem mutatkozott nálam.
De a pöttöm még is meggondolta magát 18-án éjszaka, és elfolyt az a "kevés"víz is ami volt.
Így 19-én éjjel 1.55 perckor császármetszéssel világra jött Bence baba.
A lábadozás az kegyetlen az első 3nap a második nap pedig megkapod a babydet egész napra a babás szobába.
De minden rossz ellenére ez egy csoda!
Egy foto a csodámról! Kép

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


barbamami,
köszi az érdeklődést. hát a cicim...MÉG MINDIG SEBES. nagyon durván lassan gyógyul... :( De amíg sebes nem rakom vissza, mert csak megimétlődnének az események, ezt pedig nem akarom.Addig is fejek mint a gép...bár nem nagyon van mit, de minden csepp számít. Épp most keresek anyukákat akiktől tudok venni tejkót.Mégisjobblenne mint a táp...
ALVÁS? AZ MI? :lol: :lol: Kisasszony azthiszi éjjel van nappal... :lol: NApközben meg hiába próbálom ébresztgetni... ÖTLET???
Ti hogy vagytok? Úgy megnéznélek úgy egészben.MErt ha jól emlékszem a pocisképen levágtad a fejed... :lol:
Vendég
 


Kép Dalmanó
Vendég
 


Bacilivi!

Nagyon aranyos a kis Dalma!
Remélem sikerül tejcsit szerezned! És bízom abban is, hogy Dalma felismeri a nappalok és éjszakák közti külnbséget és nem fogja felcserélni!

Nika, Nanett!

Nem jöttetek még haza? Mindenképpen várunk Titeket a legfrissebb sztorikkal!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Zsana,
Ez a 4. napja, hogy nem irsz! Nem tudom mi van veled, lehet hogy lemaradtam valamirol?

Mostanaban nincs tul sok idom olvasni a forumot, lanyok valaki tud valamit Zsanarol?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


bacilivi,zsu!

NAGYON SZÉPEK A BABÁK!!!!köszi a képet!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Csajok!

Hazaértünk a 3 napos kirándulásból! Megtartottuk a nászutunkat! Nagyon jó volt minden, hihetetlen, hogy ez volt az utolsó utazásunk kettesben. Ezután már vagy 3-an megyünk, vagy ha mégis ketten, akkor az eszünk mindíg azon fog járni, mi lehet a gyerkőccel. És ez szerintem minimum 18 évig így lesz. Bár ahogy magamat ismerem, még tovább is, amíg csak élek.
Szerdán akkorát túráztunk, alig tudok lábraállni, a vádlim izomlázas. Képzeljétek! Az Abaligeti cseppkőbarlangban csak mi voltunk ketten a látogatók és velünk jött be a túravezető. Mindent elmondott, szépen (az én tempómban) sétáltunk. Már 3-szor voltam ott az osztályaimmal, de ez a 4. volt a legeslegjobb. Meg felmentünk a pécsi TV toronyba is.
Ja, és persze jó néhány bababoltot is végignéztünk. De nem volt haszontalan, sőt!!! Megtudtuk, hogy a februári Anyák Lapjás kuponnal 30ezerrel olcsóbban tudjuk megvenni a kinézett babakocsit!

Hát volt olvasnivaló, szépen termeltetek! De események is voltak.

Nanett és Zsu!!!
Óriási gratula a babákhoz! Remélhetőleg sok tejcsitek lesz és a babók is jó alvók lesznek! Képeket kérünk ám még sokat-sokat!!!

Fenix!
Nagyon aranyos a kisfiad! Gyönyörű!

Finiselő kismamiknak hajrá!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!!!!!!



MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!

KÖRKÉRDÉS:Szerdán eltetettem egy Bergon Viktor III. Á típusú babakocsit, amihez mózeskosár, esővédő, táska van tartozékként. Ezenkívül állítható rugózású és állítható magasságú a tolókarja. Ma elment a férjem és a sógörnőm, hogy kifizessék, de sajnos nem hozták haza, mert a sógornőm szerint nagyon nagy, nehezen kezelhető, feleslges a babának ilyen nagy kocsi!!!

BERGONOSOK!!!!!!!!!! Segítsetek nekem, hogy valóban nehéz velük közlekedni, s nehezek, s nagyok-szélesek egy gyereknek????????????

Mert én meg épp azon a nézeten vagyok, hogy a babának legyen kényelmes, s ne szorongjon benne pl. egy bundazsákban, vagy akár 1,5-2 évesen is kényelmesen elférjen benne!!!
Mert én nem így látom,ahogy a sógornőm-mondjuk hozzá tartozik az igazsághoz, hogy már nagyon beleszerelmesedtem,ráadásul épp az a színkombináció, amit már hónapok óta vadászok: narancs-drappal (mogyoróval)!!!


Már babás anyukák!!!! Tényleg a mi kényelmi szempontjainknak kell megfelelnie egy kocsinak??? Nem a gyerekének???

KÉREM SZÉPEN, SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Zsu:
Nagyon aranyos a kisfiad!!! :D

Bacilivi:
Ez a tünemény alvó baba ébresztget téged?? Olyan édesen alszik a képen! :lol: :lol:
Hát sajnálom,hogy még sebes a cicid! Eleget "levegőzteted"? Ne dörzsölje semmi! Nem baj,ha egyszál ciciben mászkálsz otthon!!(Persze szoptatós melltartóban,amit felhajtottál,mert oldalról, alulról az tartja!!!) És ne mosd vízzel...,ha nem muszály. Anyatejcsit kenjél rá, vagy a Garmastan is nagyon jó!
Sajnos az éjjel-nappal ritmust csak idővel szokja meg sok baba. Én azt hallottam,hogy úgy is lehet segíteni a babának "megszokni", hogy éjszaka "alszunk",hogy éjjel lehetőleg csak kicsi fényt gyújts, és nagyon rövid ideig égjen. Ha lehet,éjszaka ne tedd tisztába.. Csak etetés,és visszarakás. Ne játsszál vele,stb.. Persze,ez szoptatással könnyebb feladat,mert akkor fel se kell kelni az ágyból,lámpa se kell..
Jobban vannak a gyerekek,hála Istennek.. Úgyhogy én is megnyugodtam.. :D
Kép rólam??? Te ezt komolyan gondoltad?? Háát,majd rászánom magam.. :oops:

Judithappy:
Nekem Bergonom van. Én NAGYON meg vagyok vele elégedve. Szerintem az én "kicsi" fiam nem is férne bele más babakocsiba.. És az viszont NAGYON fontos,hogy a babának igenis kényelmes legyen a babakocsi! (A fiam 4 hónaposan kinőtte a csecsemőhordozót, nem fért bele a válla!!)
Nehéznek nehéz,kb. 10 kiló üresen. Viszont "terepen" (itt Érden nem mindenhol totál simák az utak..) nagyon jó vele közlekedni, az időjárási viszontagságokat meg se érzi benne a baba. És az állíthatósága miatt NEKEM is nagyon kényelmes használni! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


judithappy!

VEDD MEG!én is azt vettem!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


ja,az indok szinte ugyan az,mint barbamamié.én sokat olvastam minden fajtáról,és ez mellett döntöttem.ez mindkettötöknek jó lesz.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia Barbamami és Gabi baba!!!


Nagyon köszönöm, hogy reagáltatok, s segítettek!!!

Véletlenül nincs fotód a tietekről??? Neked pontosan a Bergonnak melyik fajtája van???????Ha tudsz, akkor légyszíves tegyél már fel fotót, vagy küldj a judithappy@vipmail.hu címemre, nagyon-nagyon megköszönném!!!!!!!!!!!
Még egy kérdés: ti mennyiért vettétek, s mikor? Ennek az ára cakk-pakk 43.000 Ft!!! (szerintem nagyon jó!!!!)

Köszi csajok!!!

Várok még hozzászólást!!

Köszike: Judit

Kép
Kép
judithappy
 
 


szia judithappy!Küldtem neked a vipmail-re üzit!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gyanixi, nem lesz semmi baj, bár nem értem, hogy a 36 héten miért adnak tüdőérlelőt. (úgy tudtam, hogy korábban várható szülésnél szokták)

Zsu, Gratula, nagyon édi a kis Bence! :D

Bacilivi, nagyon jó képeket tudsz készíteni, látszik, hogy van művészi beütésed. Nehéz lehet most nektek, de szerintem pár hét és megszokjátok a babóval egymás napirendjét. A cickó kisebesedésére is van egy homeopátiás szer (Graphit), ami állítólag 1 nap alatt meggyógyítja, és nyugodtan szedhető.

Dijcsi, igen elvileg 1 hónapunk van, bár egyelőre úgy néz ki, hogy nekünk még annyi sem. Ha addig minden Ok, jövő hét szerdán megyünk orvoshoz.

Nikky, én is szeretnék egy olyan women secretes pizsit, már jó rég kinéztem, de még nem tudom, hogy hogyan megyek el érte. Köszi, hogy szoltál az akcióról.

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!Én is bergont vettem,nekem ez volt mint árban,mint kényelem szempontjából a legalkalmasabb.Az enyém bergon cross tipusú-elől bolygosítható-51000+3000 a pelenkázó táska!

KépKép
vicuska
 
 


Szia Vicuska!!!

Nincs véletlenül fotód a kocsiról??? Ha igen, akkor megtennéd, hogy elküldöd nekem a judithappy@vipmail.hu címre, vagy akár ide is berakhatod!! Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!:D :D :D :D


Gabi.baba!!!

Köszönöm a képet!!!! :D :D :D :D :D :D


Ha valaki még tud -még mindig-kérem segítsen nekem Bergon -ügyben!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Jó reggelt kismamik!

zsu,
Édes a kisbabád!! :D Hu-ha, milyen hajas baba :D

bacilivi,
Zabálnivaló a kis hercegnő :D A fehér maci meg úgy tornyosul mellette, mint egy testőr :D Klassz kép, nagyon tetszik!!

sch.judit,
Milyen babakocsit szeretnél venni? Melyik típus lesz kupon akciós februárban?

Eléggé kivagyok a lábaim miatt :oops: Még mindig olyan színten be vannak dagadva, hogy alíg férnek be az amúgy is 2 mérettel nagyobb csizmába... Halvány lila gőzöm nincs, hogy mit tudnék tenni ezellen... Ráadásul a feszülő bőr is eléggé kellemetlen érzés... Van még valaki így, mint én, vagy egyedül vagyok ezzel a problémával?!?!
Amúgy ezen kivül jól vagyunk. Márk mostanában leginkább jobb oldalt fölül kapirgál. Néha, amikor oda teszi azt a valamilyét, amivel mocorog, próbálom kitapintani, hogy mi is az. Asszem a lábikója...
Ja, és kapott egy kacsás csörgőt (ami tök édi :D ), ha csögetjük közvetlenül a buksija mellett ( remélem jól tudom, hogy hol a buksija ) akkor hevesen reagál rá, elkezd erőteljesen mocorogni.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Nálunk esik a HÓ!!!!!!!!!!!!!!!

Judithappy :D :
Ezeket már valamikor felraktam azt hiszem,de itt van még egyszer..
Sőt,mindjárt csinálok lábzsákosat is,ha sikerül.. Nekem valami ll.A nemtudommi-van.. Decemberben volt 2 éves,47000Ft volt,+3000Ft a pelenkázótáska. Szerintem mai viszonylatban egy ILYEN szuper kocsiért nem volt sok.. :D Ha még egyszer vennék,talán a mégnagyobb kerekűt venném,bár nem tudom.. Jó ez így nekem :D
(Vettünk egy testvérbabakocsit,de EZT véletlenül se adom el! Majd ha az nem kell már,akkor ezt használom a Bogival is..)
Kép Kép

Bacilivi:
Hát,rólam nem lehet elfogadható képet csinálni,amin a fejem is rajta van.. De itt van egy............. :roll: :oops: Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok, jo reggelt mindenkinek!

Remelem jol aludtatok! Kicsi fiam ketszer keltett, egyszer haromnegyed negykor, egyszer meg kilenckor, de akkor vegul is mar felig fent voltam! Olyan furi erzes, hogy van ott bent valaki, de kozben meg oltari jo!

Jovo heten vegig nem leszek netkozelben, de gondolok ratok!

Puszi mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Nikky: kösziiiiiiii, illik rám a név!! :lol:
edi5:tüdőérlelőt annak adnak, akinél úgy néz ki hamarabb jön a baba és ettől a szertől hamarabb fejlődjön ki a tüdeje! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Bacilivi: mondtad, hogy keresel anyatejes anyukat... Ugy tudom a vedonotol kell megkerdezni, ok szervezik a tejgyujtest, legalabbis videken ez van. A hugom rendszeresen ad le, szegenykem, mar fejos tehennek erzi magat, :oops: persze ez a jobbik eset legalabb neki van eleg teje. :) Szoval sztem kerdezd meg a vedonot. Dalma babi egyszeruen ennivaloooooo!!!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


pannica!

teleknézés?nincs ma?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok lanyok,

Gyanixi,
Hat ilyenrol meg nem hallottam, h. a 38. heten tudoerlelot adnak -... Ilyenkor mar nem is szamit koraszulottnek, teljesen ki van mindene fejlodve... Noah a 36+0 napon szuletett, semmi baja nem volt, nem kellett leszivni sem a tudejet, rogton lelegzett, gond nelkul, ez nem is volt tema.
Nem ertem a dolgot. :roll:
Bizti minden rendben lesz, ne nyugtalankodj, de nekem is furcsa. Valszeg elovigyazatossag, de a 36. hettol mar nem kene, h. ilyesmi tema legyen.

Lanyok,
Altalanos tanacs - otlet gatmetszesre, repedesre:


A korhazamban teafa es levendula olajjal becsepegtetett betetet adtak azoknak, akiknek gatmetszese volt. Antibakterialis, antiviralis, antszeptikus, fajdalomcsillapito stb hatasa van, szerintem kellemesen husit is. Meg en is hasznalom, pedig en csak repedtem piciket.
Adagolasa: A betetre 2 csepp teafa es 4 csepp levendula olajat csepegtetni. Naponta 3x ismetelheto meg. (Van, aki egesz nap ezt hasznalta, semmi baja nem lett.)
Sztem nagyon jo az illata, de izles dolga, en frissnek ereztem tole magam.

Egy dologra vigyazzatok, h. gyogyszertari minoseguek legyenek az olajok!

Udv mindenkinek!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Dijcsi,

Felpolcolni a labadat, amikor csak tudod, kb. ennyi, ami segithet.
Vigasztalasul elarulom, h. kb. a szules utani elso hetben kiizzadja az ember a sok vizet... :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja, tema volt a gatmasszazs olaj is.

Sajat tapasztalat:
Igazabol barmelyik olaj jo, ennel is az a lenyeg, h. tiszta gyogyszertari minosegu legyen.
Ozi, ha jol emlekszem mandulaolajat hasznalt.
Ha vki hajlamos Candidara, mint en is, akkor nagyon jo a szezamolaj, mert az antiszeptikus hatasu.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte!

Köszi,én leirtam,hasznát fogom venni,az biztos,bár még odébb van,de szeretem elöre "begyűjteni" a dolgokat!!Köszi még egyszer!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Igazan nincs mit, Gabi.baba. Ha hasznal, akkor mar megerte!
Amugy meg hamar eltelik az a 40 het... 8)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


dijcsi

a feszülő bőrre próbáld meg az endovenon krémet, én is azt használtam a védőnő ajánlotta. mentolos, hűsít 1000 ft körül van, nem olcsó de nekem használt. vénymentes.

Kép
Kép
bbeti
 
 


vitte: én nem 38 hetesen kaptam a tüdőérlelőt, hanem még 36 hetesen adta be!!

Kép
gyanixi
 
 


Judithappy:Sajnos nincs képem róla!De a bergon honlapon meg tudod nézni őket!
Dijcsi:az én kezem és lábam is olyan estére és néha nappal is mint a duda!Semmi okosat nem mondtak tanácsként!Próbáljak felpolcolt lábbal pihenni!És folyamatosan nézzem a vérnyomásom,mert ha magas lenne az gondot okoz-menjek akkor orvoshoz!

KépKép
vicuska
 
 


Köszi csajok a képdicséreteket :D :D

judithappy,
mi is BERGONT vettünk(cross).tény, hogy nagyon nagy és sok helyet foglal, illetev elég nehéz is, de a babának mindenképp nagyon kényelmes és nagyon starpabíró is!!!!!!!!

barbamami,
cici egész nap kint van...remélem nem látnak be nagyon az ablakunkon... :lol: :lol: :lol:
Hát te milyen kishitű vagy!!!! Tökcsini kismami vagy!!!!!!De téynleg!!NEm írnám különben!!!! Valamiért viszont sötéthajúnak képzeltelek. :D

Lilo,
jajj ez jólesett köszi. De kénytelen vagyok bevallani, hogy a férjemnek a kisművész a családban... :oops: Ő csinálja a képeket :D
Köszi a homeos infót!!Már ezekből is ezeregyet kipróbáltam, de semmi..ezt is kipróbálom azért, hátha...

dijcsi,
nekem is durván vizes volt a lábam...csak egy bazinagy bakancsot tudtam hordani.Nemnagyon tudzs ellene tenni, max annyit,hogy sokat pihenteted és felpolcolod!! Szülés után megeltűnik rögtön :D

pannica,
köszi infót!!! egyébként úgy néz ki tudunk venni!!! :D napi 2-3decit egy kismamitól, akit ráadásul ismerek is és rendszeres tejleadó!!!!!!!!
Vendég
 


:D Sziasztok csajok!

Dijcsi!!!!!!
Ami nekem segített az az alma!!!!!!És ez nagyon komoly, decemberben és most január elején is nagyon dagadtak voltak a bokáim ,és most 1-2 hete teljesen eltünt a boka dagadás, mondtam a védőnőmnek és mivel semmit nem szedek a vason kívűl az meg nem vízhajtó, mondta a védőnő, hogy az alma az nagyon jó vízhajtó, én mondtam neki, hogy rengeteg almát eszegetünk esténként és így kiderült, hogy ez lehet az oka, hogy le ment a víz rólam és így megszabadultam kb4kg-tól is, ugyhogy most tartok a 12kg-nál és nagyon megvagyok dícsérve!!!! :P :lol: Nem tudom, hogy mindenkinél ilyen hatásos e, de nekem nagyon bevált próbáld ki!!!!!!

Barbamami!!
Tök ari vagy teljesen másnak képzeltelek el ezzzel a névvel, nagyon csini vagy és jó a kép rólad!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Bacilivi,Anzsika:
Olyan aranyosak vagytok! Köszi.. :D De azért inkább mellőzném a további "fejes" képeimet.. POCAKOS,az megy majd!! :D :D
Ja,Bacilivi:
Szerintem nem tiltakozna a szomszéd. :P :P Apuci gondolom biztos értékeli a látványt.. :lol:
Tényleg,ő tud pihenni éjszaka? Mellettetek alszik a Dalmi? A fiam irtóra szeretett az apja "csupasz" mellkasán aludni. Istenem,de édes látvány volt a kis csöpp baba az apja széles mellkasán!! :D


Babás mamik:
Ha van,KÉPEKET!!!!!MÉÉÉÉÉÉÉÉG!!!!!!
Annyira jó kis tündérbündéreket nézegetni!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Mar reg jartam erre, irasilag, de olvasgatok minden nap.

A babak a szomszed topikban edesgyonyoruek!!!!

Orulok, hogy mindenki jol van, Zsanara mar nagyon kivancsi vagyok!

Jegyzetelem a hasznos tanacsokat, kerdeznek is, hogy mikor kezdtetek amugy a gatmasszazst, es hol vettetek olajat?

Tovabbi jo hetveget es pihit mindenkinek!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: