Új privát üzeneted érkezett!

Szegény gyerek, állandóan valami éri őt. :( Pedig ő suli mellett eljár dolgozni, nehezen keresi azt a pénzt. Nagyon sajnálom őt. :( És zárt zsebben volt neki, elöl a kabátján, a mellén és be volt cippzárazva.

Kép
flóra 11
 
 


Lassan én is ide jutok,hogy kevesebb a bevételem,mint a kiadásom.... :roll:

Ők késhetnek a kifizetéssel,de bezzeg neked mindenre max 8-15 napot adnak és semmi más nem érdekli öket...... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na 3x is elköszönök és tényleg lépek...cuppp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Cupp. Legyen nyugodt éjszakád. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Kezdtem visszaolvasni.
Benó, nagyon ügyesek a babjaid,hogy ekkorát nőttek, főleg, hogy egyforma nagyok! Ez kész csoda. Az egyik mindig sokkal kisebb szokott lenni. De ez így tök jó! :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Márti, szoptatásról: amikor a bab kér,akkor szoptass. Ne igazodj semmi baromsághoz, hogy 2x20 perc,meg 2 óránként, 3 óránként, ezek csak baromságok. Mi sem eszünk rendszeresen minden 4-5-6 óránként. Mi is akkor eszünk, mikor éhesek vagyunk,vagy kedvünk van. A bab tudja a legjobban,mikor van kedve enni, aludni. Bízz benne,jelez,ha valamit akar. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Timi, nagyon rendes tőled, hogy adsz a szomszédnak tejet. :wink: Biztos jobban fog hízni a baba.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, Gergő olyan mohón szívja az üveget! Gondolom a cicire is így rácuppan. :lol: Nagyon ügyes, ahogy forog is meg ahogy fogja az üveget. :wink:
Már kilenc és fél kiló! :shock: Nekem egyik fiam ennyi volt egy évesen. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Paradizs is volt,de jó! Örülök,hogy jól vannak a babjaiés ő is bírja még. Hát nagyon kell vigyáznia,az biztos. Remélem még húzzák sokáig így együtt. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,én nem tudom, mi a bajuk az én vonalzóimnak,de már unom őket naponta átcsinálni. Egyszerűen nem számolnak,nem mennek arrébb. :x

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt!

Ildikó!Most néztem a vonalzód, hogy írtad,hogy nem számol, erre ledöbbenek hogy ilyent csináltam én is magamnak! :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, nagyon bosszantó,hogy ilyen tb.ek azt hiszik sík hülyék vagyunk és mindent elhiszünk nekik! Mindenki szórakozzon a saját pénzével, ne a másikéval. :evil:

Ildikó sajnálom a fiadat, benneteket tényleg még az ág is húz! :roll:

Benó, tegnap nem írtam le, de nagyon örülök, hogy a babok másfél kilósak!!!!!!! :D :D :D

Márti, én mit fogok csinálni egyedül Királyfival a babával???? :shock:
Se rutinom se segítségem........... :cry:
Nem semmi a kutyu is! De szerencsére jól van. :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Most van az utolsó mensim, a következő már stimus lesz!!!! :D :D
Pirinek nem nevezhető, 3napja pelenkázva vagyok, várom hogy lesz e pár cseppen kivűl valami! :shock: Egész éjjel szakadt a víz rólam, pedig nem is volt meleg mert nyitva volt résnyire az ablak. :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Ma gondoltam megfőzők több napra és le van a gond.Mit azt még csak találgatom.

Voltunk tegnap babanézőbe, anyuka nekiállt tisztába tenni a babot erre kezembe adta a pelust,hogy csináljam én. Leizzadtam! :oops: A baba forgolódott, még én a hülye pelust nézegettem hogy működik. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Még mindenki alszik vagy babázik! Kivonulok a konyhába.

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi! :D
Itt vagy még, vagy már főzöl? :wink:
Jó hétvégét mindenkinek! :D
Bocs, hogy tegnap nem jöttem este, úgy elvoltunk a kollégáméknál, hogy észre se vettük, hogy elment az idő (fél 11-re értünk haza). :shock:

KépKép
benó
 
 


A pelenkázás és minden egyéb is kész műsor lesz itt nálunk is, az tuti. :lol: :lol: :lol: Majd szépen kivárják. Mást nem tudnak tenni. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Gondolom, már kimentél a konyhába, még 1-2 percet várok, aztán visszaolvasok.

KépKép
benó
 
 


Mindjárt jövök, Gy.-val dumálok.

KépKép
benó
 
 


Jóreggelt...:)

Jelentem első éjjel tapasztalata a cserélt kaja után:POZITIV!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Este fél8-kor menetrendszerüen alvás,kicsi teázás 3.20-kor és alvás 6-ig....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma én menek úszni babával,mert apa nem érzi jól magát..:(
Izzad,rázza a hideg,ég a szeme,stb....igy ma anyós visz,apa meg marad itthon pihenni...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nyugi csajok,mindenki szépen megtanul majd pelusozni is...:)
Én annak idején 13 évesen már profi voltam,akkor született a hugom és neki még nem ez az eldoható volt,hanem textilpelus,azt mosni kellett,kifőzni,vasalni,stb....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek reggelit gyártani,aztán irány majd fürdeni...:)

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu, jó úszást, apának meg jobbulást! :D És gratula a jó éjszakához! :D

KépKép
benó
 
 


Visszaolvastam.

Zsuzsi, biztosan meg fogjátok oldani, max. úgy, mint mi a Gy.-val! :lol: Én csak elméletben tudtam, mit kell csinálni, azt is csak a vizsgáig, magyarul nem tudok semmit, de tudom, ha szeretettel csinálom, kibírják és kivárják! Bízom benne. :lol: :lol:

Ildó, nagyon-nagyon sajnálom :( :( :( , hogy ennyire húz benneteket az ág, tényleg így van, ahogy a Zsuzsi mondja. Ez hihetetlen. :shock: :shock: :x :x Rohadékok. :twisted: Petit meg már különösen sajnálom, minden baromság vele történik. Iszonyú lehet. F.-nak kifizetik a munkáját, vagy vele mi van? Már régen írtál róla.

Márti, sajnálom a kutyát. :cry: Remélem, jól van a kis haverunk. :wink: Éjszakátok milyen volt?

Edina, de jó, hogy jöttél, örülök, hogy rendben volt minden az orvosnál! :idea: :idea: :idea:

Paradizs, ikertársam, annyira örülök, hogy már a 24. héten tartotok, szuper, szuper, nagyon jó, boldog 24. hetet nektek holnaptól! :D :D :D Biztos nagyon nehéz lehet mindenhogy, megértelek, már nekem se könnyű vonszolni magam, felállni stb., hát még neked 3 babával, de hát ez van, mi választottuk. :lol: :lol: Gondolom, főleg az gáz, mikor dudorodnak, akkor neked aztán végképp kinyomhatják a belső szerveidet hátul. :roll: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ja, tegnap du. skype-oltunk a Mártival anyuéktól, tök jó volt. :D :D :D Majd holnap megismételjük. Jó lenne, ha itthonra is csinálna a Gy. :roll:

KépKép
benó
 
 


Gy. elment a telekre, úgyhogy most de. egyedül vagyok itthon (el kéne mosogatni stb. :x), aztán meg lenézünk anyuékhoz meg anyóshoz (hátha főz valamit :oops: :lol:).
Iszonyatosan fáj a lábam éjszaka, a térdem, a combom is, a fülemet is elalszom :shock: meg a kezemet, a csípőmet meg mindent, baromi nehéz átfordulni (fáj) és felkelni meg mint egy szumós, úgy tudok. Ez nem panasz ám. :D :D :D :D
Na, nem jösztök, akkor valamit elmozdulok innen legalább, de majd jövök.

KépKép
benó
 
 


El tudom képzelni a szenvedésed a felkeléssel, alvással.
Én is megszenvedtem amikor kettévágtak a méhenkívűlinél, elég sokáig tartott felülni és egyáltalán megmozdulni. Neked is furi lesz császár után. :roll:

Viszont azt sajnálom, hogy nem tudsz aludni már most se, nincs gumimatracotok vagy plussz szivacs,hogy egy kicsit kényelmesebb legyen??????

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi! :D
Szerintem nem a matrac az oka. Biztos nagy súly nehezedik a lábamra meg a csípőmre. Vagy nem tudom. :roll: De ez legyen a legnagyobb bajom! :!: :!: :!: :lol: :lol: Nem bánom egyáltalán, csak nem akarom elfelejteni ezeket a tüneteket, hogy majd mikor ti kérdezitek, hogy és nektek volt-e ez meg az, akkor tudjak válaszolni. :D Meg a csontom lent is egy hétig kb. egyáltalán nem fájt, most meg újra. Nem baj az se, biztos nőnek a drágák. :D

KépKép
benó
 
 


Végül mit főzöl ma? :D

Megyek közben mosogatni stb., majd jövök, gondolom, még te se végeztél a főzéssel, remélem. :shock: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na, jó, ez csúnya dolog volt tőlem, bocsánat. :oops:
Remélem, már végeztél a főzéssel. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ne kérj mindig elnézést a tüneteidért!!! Tudjuk, hogy minden bajod van,és tessék panaszkodni!
Épp olyan mint a szoptatás, mindenhol azt hallani hogy egy csoda,de azt nem sokan mondják, hogy fáj, begyullad, kisebesedik, harap, húzza, stb.........Igaz?

Kép
muzsuzska
 
 


Még nem végeztem a főzéssel! De alakul! :wink:
Fől egy fazék húsleves, rengeteg édes sárgarépával-még mindig répafüggő vagyok!
A sütőben egy tepsi Brassói aprópecsenye sül. :D Aztán még 6 szelet nyakhús is sül teflonba, ez lesz a gombás-vagy lecsós szelet valamelyik nap. :wink: Van krumplistésztám még . Ésssssssss most fogok kenyeret sütni!!!!! :D :D :D :D Már kelőben van!
Tegnap ahol voltunk ott a csaj épp sütött és megnéztük. Aztán elmentünk lisztbeszerző útra és most próba lesz! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


A szoptatás az tényleg lehet, hogy olyan.

Nekem ki kell élveznem a nyűgök minden percét is, mert úgyse lesz benne többet részem. Ezért nem szabad panaszkodni. Hálát kell adnom a sorsnak, hogy szenvedhetek éjszaka. És hálát is adok. Nem bánom, hogy úgy megyek, mint egy pingvin (Gy. szava), mert úgyse muszáj mennem sehová, nem igaz? :lol: Tehát ráérek. :lol: Na, megyek mosogatni. Tök jó idő van ma, nálatok is? :D

KépKép
benó
 
 


Anyám, borogass. :shock: Ezt meg ne hallja a Gy., hogy mások ennyit és ilyeneket főznek. :shock: :? :lol: :lol: Kenyeret kenyérsütőben vagy csak úgy a sütőben?
Én ma SEMMIT SE csináltam. :oops: :roll: :? És ez valószínűleg így is marad. :lol: :lol:
Na, húzok.

KépKép
benó
 
 


Aldiban van többféle liszt, rozs,magvas, tökös, napraforgos stb.Kalácsnak való....
Csak víz kell hozzá és sülhet! Fél óra alatt megsül! Lehet zsömlét is csinálni belőle, a kalácsosból fonott kalácsot fogok sütni! :wink:

Na az idén se fogok lefogyni! :D

Kép
muzsuzska
 
 


A répa jót tesz. :D :D :D Ha fütyülni nem is tanulsz meg (minket mindig ezzel szívattak :evil:), tele van vitaminnal. Ha nem tudnád. :lol: :lol: :lol:
Menjek már. :twisted:

KépKép
benó
 
 


Csak a sütőben 30 perc! :D

Hé ne húzz el! :lol:

Mi nem mehetünk anyáinkhoz enni!!!!! kell főznünk mert éhen halunk!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, ha nem tudnád jobb lesz a látásom a répától!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Olyan a szemem mint a sasé, csipa nélkül, és nagyságra vetekszik a bociéval! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Márti, Ildikó merre vagytok?

Kép
muzsuzska
 
 


:lol: :lol:

Ildó, szegény, a suliban, nem? :? Vagy az du. van? :roll:
Márti, remélem, még szundít vagy valami ilyesmi. :wink:

KépKép
benó
 
 


Akkor kérem a kenyérreceptet. :wink: :D
Én egyszer próbáltam egyet csinálni, tökre kicsi lett és szegény Gy. ki akart tőle durranni, mert kb. 5 centis volt a kenyér és fél kg vagy mi. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nincs recept, elmény aldiba, :D veszel sütőkenyér lisztet készen van benne minden. Víz hozzá, megkevered, keleszted és irány a sütő.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát, valami kenyérlisztet vettem ahhoz is, ami olyan ritka sz...r lett. :? :roll:

KépKép
benó
 
 


Egyébként azt nem is mondtuk, hogy ma van a csillagászati tavasz első napja! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Remélem, minden ok a többiekkel. :roll:

KépKép
benó
 
 


Megyek, ledőlök, de nem alszom el :!: (mostanában mindig ez lesz a vége :lol:), csak kicsit még varrogatok. :lol:

KépKép
benó
 
 


Ha valaki dumcsizna, kiabáljon! Kár, hogy nem tud jelezni a gép, ha ír valaki. :wink:

KépKép
benó
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!

Nagyon jó éjszakánk volt.Éjfél előtt volt egy nagy sírás(oka ismeretlen),de megnyugodott és 3-ig aludt akkor kajcsi és ismét alvás 6-ig megint kajcsi és alvás 9-ig. :D
Szóval akkor keltem én is.

Minek után megoldódni látszik a mérleg dolog(nem mér jól)már nem idegeskedek rajta mennyit eszik. :D

Ildó!!!!Ez nem igaz,hogy mindenhol ilyen emberek vannak!!! :x
Ingyenélő mihasznák és persze ráfogják,hogy megélhetési bűnözés! :x

Na igen senki nem írja milyen mellékhatások vannak a terhesség alatt.Annak ellenére,hogy örül mindenki mikor terhes nem lehet úgy csinálni mintha nem lennének tünetek amik zavaróak.
L.is azt mondta nem is baj,hogy hamarabb jött a Kis Vuk mert már rossz volt nézni ahogy szenvedek(nemalvás,idegeskedés,sírás,lábdagadás,fulladás..stb)

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?