Új privát üzeneted érkezett!

Felhívlak előtte. Így jó sok értelme van, mi? :lol: Na, csak azért, mert nem tudom az időt. 2 körül megyek le, aztán majd utána. Ha a Kittike alszik, akkor viszont halkan szoktunk beszélni, de majd meglátjuk, mindenképpen fogunk ma téged hívni. Megígérem. :D

KépKép
benó
 
 


Új partner ez van kiírva de az otthoniak nálad tuti tudják!!

És oda ezt írd majd be:kissmartik77
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára martik77 2009.03.20 08:07-kor.

Kép
martik77
 
 


Amikor bejelölsz én is kapok egy értesítést ott és visszajelöllek és már mehet is a duma party. :D

Kép
martik77
 
 

 
 

Mind a kétszer egy s-el írtam le. :oops: Javítottam. :D

Kép
martik77
 
 


Rendben. :D Lelassult ez a nyavalyás.
Inkább azt találtam ki, hogy lemegyek fél 2-kor, mikor a Gy. elmegy, és akkor már mindjárt nyomhatjuk is. :D De előtte hívlak.

KépKép
benó
 
 


Oké, értem. :D
Menj nyugodtan pihenni, ha van kedved, nekem is kéne polcolni. :roll:

KépKép
benó
 
 


Persze, nem akarlak elzavarni. :D Az én lábam a polcolástól úgyse lesz jobb, csak az illúziót adja meg. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Jaj, de szép kis vonalzót csináltál Kis Vuknak! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Megyek mert felébredt,csak még vonalzót cseréltem. :D

Majd jövök. :D

Kép
martik77
 
 


Rendben. Puszi :D

KépKép
benó
 
 


hali

kaja kész,ruha elpakolva,mosás lejárt,majd teregetnem kell.inas ölben 1 újjal pötyizek....

majd még ma mesélek valamit,most menek fejni,etetni,sétálni...

Márt:kedden tényleg le is mehetel levegőzni,emberek közé,az nekem is jót tett az első hetekben...

léptem,cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


sziasztok
benó: örülök, hogy mindenrendbe van veletek és drukkolok, hogy minél tovább kihúzzátok. a dokidat meg nem értem :roll:

tancsu: nagyon ügyes Gergö, megnéztem a videót, de még mindig nem irtad meg a méreteit.

nekem is vannak nagyon jó Törpés videóim, majd egyszer feltöltöm öket.

ildikó: szemé digisek. én meg ma nyugodtan tévézek, jött egy e-mailem / a digire/, hogy fizessem ki a számlát huszonvalahanydikáig, miközben már kedden befizettem :roll:
már lassan 3 éve van digink, de még e-mailt nem kaptam tölük /pedig most még idöben is fizettem :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


márti: csak nyugi, ne idegeskedj, már felneveltél egy gyereket.
én nehezebb helyzetben voltam. Sanyim csak 2 napot volt velünk otthon, aztán mennie kellett dolgozni /ott nem volt szabi :evil: /. anyum elsö héten hozott kaját, de a másodikon már azt se. megkérdezte, hogy van mit ennünk. mondom nincs. erre azt mondta, hogy hát jól van, ö se fözött :evil: . ennyi volt. szóval se segitség, se kaja. mindent egyedül oldottam meg, és itt vagyunk. semmi gond nem volt :wink: :lol:
csak egyszer borult a bili. kb. 1hónapos volt Törpe, egész nap nyügös volt, se takaritani, se fözni nem tudtam, Sanyim csak este jött haza /amit alig vártam, mert úgy voltam, ha megjön, ö babázik, addig én fözök valami gyorsat/. erre mi történt? Sanyimmal egy idöben jöttek váratlan baba látogatók, hát nagyon kiakadtam. este 9-kor ebédeltem és ennek ellenére is volt tejem :lol: :lol:

de ha gond van, nyugdtan hivhatsz engem is skyp-on. pü-ben megadom a tel. számom, felcsörögsz és amint tudlak hivlak :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


márti a számom elküldtem

tancsu: miért, kevesebb pénzt számoltak ki, mint amennyi járna? bocsi, lemaradtam :oops: :oops:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


a múltkor irtam nektek,hogy a szomszéd kissrác nem hizik, kis vékony, születése óta tápozzák. múlt héttöl reggelente fejek le neki 60,70 ml-eket, hogy egy kis erösitö anya tejhez jusson. pénzt természetessen nem fogadok el érte. nagyon izlik neki :wink: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló, Timi, köszi a drukkolást. :D És nagyon rendes vagy, hogy adsz tejet a szomszéd kisgyereknek. :D Nehéz lehetett neked is az első időszak. :( Nekünk meg sose mondtál semmit. :( Én mindig mondtam, hogy te is nagyon ügyes anyuka vagy, mint Tancsu, Márti, Ildó is, meg mindenki, ha meg még nem az, majd az lesz. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Viszont mi most megyünk enni, örültem nektek, puszi. :D

KépKép
benó
 
 


Hamarosan szedem a sátorfámat, és megyek le anyuékhoz. Onnan felhívlak, Márti. :D
Eddig aludtam. :wink:

KépKép
benó
 
 


Hali

Timi:hivatalosan Gergő 9340gramm (múlt hónapan volt 9000),bár az én mérlegem szerint 9410...:)
Most 73 centit mért hossznak a védőnő,múlt hónapban 74-et....ez fura,mert pont most nyúlt,most veszem észre hogy rövidek a ruhái...szóval sztem tuti elmérte.... :cry:
Fejkörfogat pedig 44,5 centi...:)

Azért számoltak keveseb gyedet,mert nem jó bért vettek alapul....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azt még nem is mondtam nektek,hogy most 4 car éjjelünk volt egymás után....sokszor kelt,nagyon sirt,stb....
Most kipróbálom az egyik kismama féle etetést,eddig volt reggel-délben-este szopi és delelőtt-délután főzelék vagy gyümi,most forditok,a déli szopit és a délutáni pótlást cserélem:
reggel szopi
Délelőtt főzi
délben gyümi
délután szopi
este szopi...
Állitólag igy kevésbé fogja éjjelre bántani a hozzátáplálás a pocakját és jobban fog aludni....majd leirom mit tapasztaltam...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na mentem jáccani inassal..szép napot...cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

Még akartam irni,hogy ne nézz órát,amikor igényli,felkel,keres,akkor cicire és kész...:)

Ha ennyire pánikolsz a mérlegelésnél,akkor ne nézz naponta....végy egy fix napot..(nekem ez hétfő,mert hétfőn szültem),aznap este mindig fürcsi előtt lemérem és akkor látványos hogy mennyit hizik 1 hét alatt...:):):)
Ha megvan az a heti hizás amit elvárnak,jókedélyü,alszik,nem sirós stb,akkor jól fejlődik és nem kell pánikolni....):):)

na tényleg menek,mert valamiért eléggé sirdogál inas...

Cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


sziasztok lányok

remélem mindenki jól van
mi jól vagyunk és lassan belépünk a 24 hétbe babák jól vannak mozognak
én már kevésbé tudok ülni és sétálni de amig tudok addig megyek zárt a méhszáj és jövő héten néznek UH-val illetve hétfőn lesz a cukorterhelésem
benótól tudom hogy Mártinak meg van a baba gratulálok neki és sok egészséget kívánok
mindnekinek sok puszi és kellemes 7végét

Kép
paradizs
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, de látom már vannak új fotók a kis Vukról!!! :D :D :D És végre otthon is van. Nagyon édi!!!! Megnéztem a videót is. Cuki talpacskája van, és még mutogat is álmában :lol: :lol: :lol:
És látom Paradizs is jól van :D :D :D

Benó, neked boldog 30.hetet! :D :D :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Nálam semmi különös. Dolgoztam a héten egy csomót, és még holnap is megyek. Viszont szerdán voltam orvosnál. Megint megvizsgált és azt mondta minden rendben. Elküldött megint vérvételre, hogy tudjuk hogyan álltak vissza a hormonok. Azt mondta lehet, hogy már van peteérésem is, mert szerintem most volt a hónapban meg szerintem az előzőben is. De 1 hét múlva lesz eredmény. Jó lenne mert már 2 hónapja szedek mindenféle csodakapszulákat :D (jó sok pénzért persze)
Holnap megint korán kelek, úgyhogy most megyek pihenni.
Mindenkinek sok pussszi :D :D :D :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


A mai nap félig stresszesen telt. :?
Nem mértem meg a Kis Vukot csak fürdés és kajcsi után.Nem volt jó amit kiírt.
Amíg fürödtem L. is megmérte a Kis Vukot 3x egymás után és mindig más eredményt adott.Hol kevesebbet,hol többet.

Szóval akkor lehet jól eszik,csak a mérleg nem mér jól(digitális)
Kölcsönözzük,így holnap L:visszaviszi a csajnak,vagy lehet,hogy új elemet vesz bele.

A stressz fő oka most a kutya volt.
Reggel L.elvitte ilyen kombinált oltásra amit még nem kapott meg.Erre du allergiás reakció lépett fel nála(már de ment a hasa)elkezdett hányni és úgy bedagadt az orra,hogy ijesztő volt. :(
L.gyorsan elrobogott vele a kutyaügyeletre,belenyomtak vagy 3 injekciót Herkulesbe.
Most már jobban van. :)

Kép
martik77
 
 


Hali

Ilyet az én mérlegem is csinált már,próbáld ki új elemmel...:)

Herkules jobban van már?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Paradizs:örülök hogy hól vagytok,simizd meg a pocakodat a nevemben...:D

Edina:reméljük már tényleg visszaáll a szervezeted és lehet minél hamarabb próbálkozni a babával...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!!

Már jobban van,csak éhes de nem ehet csak száraz kajcsit azt nem nem akarja. :?

Na akkor megnyugtattál ha neked is csinált már ilyet a mérleg.

Kép
martik77
 
 


Merre van mindenki??

Tancsu te hová tűntél??? :shock:

Kép
martik77
 
 


A száraz kajcsit próbáld kicsit beáztatni ,hogy puhább legyen,hátha akkor megeszi...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Pelusozás,köldökápolás megy még rutinból???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagy baj nincs,legfeljebb holnap Farkas étvágya lesz! :lol:
Meg most már játszani akar...rossz pénz....

Kép
martik77
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na elég nehéz azért a pelusozás.A köldökápolást odabenn megmutatta egy szobatársam,mert akkor olyan nővér volt akit nem akartam megkérni.
Még egy kicsit vérezget a köldöke de amúgy elég szép. :)

Ma a fürdetésnél is szinte alig sírt.Nagyon édes volt. :D

Kép
martik77
 
 


Megyek lefekszek,mert elfáradtam és nem akarok hü...gondolkodni.

Kép
martik77
 
 


Neked nehéz,aki 100 kilós egyéneket pelusozott???.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!

Hulla vagyok. :(

Kép
flóra 11
 
 


Pont azért nehéz.Ilyen cingárkát fogni és pelusozni. :D

Kép
martik77
 
 


Hú, de szép vonalzód van,Márti! :D

Kép
flóra 11
 
 


Hülyeségeket elfelejtenni,amikor tudzs pehnej....:)

Feküdj le Vuk mellé és gondolj arra hogy milyen szép kisfiad van.........nekem ez mindig bejött,minden borús gondolatom messze szállt igy...:D:D:D

jóéjt,szép álmokat...cupp..:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tancsu 2009.03.20 20:50-kor.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


MÁR ELMÚLT EGY HETES A KIS vUK? dE SZALAD AZ IDŐ! :D

Kép
flóra 11
 
 


pihenj.....már nem tudok irni sem.... :wink:

A vonalzódat már én is dicsérni akartam...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Reggeltől munka volt. Itthon csak idegesség. :evil: Aztán rohanás angolra, este fél nyolckor keveredtem haza. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Lassan menek én is.....
Bocsika Ildó,de mennem kell fejni....:)
Aztán irány az ágy,mert mostanában vacak éjjeleink vannak és már jó lenne pihennem... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Miért volt idegeskedés?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Délután voltam itthon egy órácskát, akkor is csak idegeskedtem. Szegény Petire is nagyon rájár a rúd. :( Lejárt a forgalmija, volt ma elintézni, sikerült is neki, mondjuk nem volt olcsó, 17 000,- Ft.
De vitt magával több pénzt, nem tudta mennyit fog fizetni, volt nála még kb 30 000,- Ft, ezt ellopták tőle. :evil: Egy hülye kisebbségi molesztálta, menekült előle, észre sem vette, mikor vette ki a zsebéből, de kivette. :x

Kép
flóra 11
 
 


Már sehol nincs senki biztonságban a tetves romák elől??????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nagyon sajnálom hogy igy járt....:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én pedig még a januári betegség után sem kaptam meg a betegsegélyzőt, nemhogy a februári után,pedig nagyon várta. Viszont így nem tudom miből állni a rezsit. :( Még van ott csekkem úgy majdnem 60 000,-Ft értékben,amit i kellene fizetni, ehhez van kb. 20 000,- Ft-m. Egyre jobb, nem? :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Na most már tényleg menek,mert sosem fejem le a tejet...tegnap is fél11 után feküdtem le,fél12-kor meg kelt inas...:(

Szép álmokat mindenkinek...cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?