Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Benó, biztos minden rendben lesz a babákkal és veled is! :wink: 4D-s uh-t nem csináltattatok Ti? :roll:
Márti, az L. dolgozik? Vagy most otthon van veled? Én nem tudok neked semmiben sem segíteni, tb-kártya, mennyit kell ennie... :roll: De nagyon örülök, hogy otthon vagytok már! :D

Megyek megnézem az iwiw-en Mártiékat!

Kép
szilzi
 
 


hali

most félkézzel pötyi,de ezt megmutatom,ilyet akarok majd varrni...

http://www.tesz-vesz.hu/item575253629_t ... _1_ft.html

később jövök és mesélek..cuppp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok! :D
Timi, örülök, hogy tudtál jelentkezni, ne aggódj, majd visszaolvasol. Az a lényeg, hogy jól vagytok, sokat ne takaríts! :lol:
Szilzi, köszi, szerintem is minden rendben lesz, persze. :D Voltunk 4D-n, a bácsi tud csinálni, de azon is csak egy-egy beugró babdarabka látszik, most ha nektek ide beszúrok egy lábacskát vagy egy köldökzsinórrészt, az úgy elég béna. :lol: Majd megnézzük őket élőben 10 hét múlva! :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 

 
 

Tök jó ez a teknős, Tancsu! :D :D :D
Megyek fürdeni.

KépKép
benó
 
 


Ok Benó, akkor majd élőben! :D 10!!!!! hét múlva! :D

Elkalandoztam az iwiw-en, megnéztem Gergőt is! :wink:

Márti olyan aranyosak a fiúk így együtt! :D :D :D Így, hogy egy "nagy" ember van a baba mellett, milyen picinek néz ki! :D :D A kolléganőm is megpuszilgatná! :wink:

Tancsu, köszönöm a videót! :wink: Most felírtam az oldalszámot! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, nagyon jó ezt a teknős! :D

Kép
szilzi
 
 


Rendben, Szilzi! :D Majd este mesélek, most bezárom, mert majd futás lesz, ha a Gy. hazaér. Puszi nektek

KépKép
benó
 
 


Szilzi.Az L.csak a héten lesz itthon,mert így sikerült elintézni,de áprilisban jön szabira mert a tesója is akkor jön haza,meg ugye akkora vártuk volna a Kis Vuk érkezését.

Ja és nem láttál terhesen. :(

Tényleg mikor jönnek az A-ék munka ügyben Miskolc felé?

Zsuzsinak mondom,hogy raktam még fel képet az iwiwre.Amin Dömével van a kicsi.Amikor te nézted Zsuzsi ez még nem volt felrakva.

Kép
martik77
 
 


Márti, én már láttam Dömével is! :wink:
Sajnos nem tudom mikor megyünk, mert mint már írtam, megint csak hárman vagyunk az irodában, így pedig nem nagyon van szabadidő! :( De most majd babázhatok ha egyszer eljutok! :D :wink: Lesz kicsi is, pici is! Gergő és Ádám! :D
Nem rossz, hogy nem lesz otthon a L.? Bár gondolom, az is jó lesz majd ha áprilisban otthon lesz! :wink: Így is most egy hét helyett 4 napot együtt töltetek! :wink:
Döme mit szól Ádámhoz?

Kép
szilzi
 
 


Én mára behívtam 4 jelentkezőt! Hát Csajok.... Vagy nekik kevés a pénz, ami nem csoda, mert tényleg nagyon kevés, vagy nekünk unszimpatikusak! Illetve nem is unszimpatikusak, mert az egyik lánynál majdnem felnevettünk mikor bemutatkozott! Annyira nem pultba való, olyan semilyen, unalmas, megalszik a szájában a tej...Ilyen minek jelentkezik pultba? Nem tudják magukról? Nem is értem...

Kép
szilzi
 
 


Mi holnap megyünk Füredre, én már hajnalban megint vonattal, az A. pedig este munka után kocsival... Jó lenne, ha már kicsit jobb idő lenne a hétvégén...

Kép
szilzi
 
 


Döme ma kezdett igazán "megbarátkozni"a tesóval.
De már vitt be fényképet eldicsekedni a suliba. :D

Ettől is félek,hogy mi lesz ha nem lesz itthon L.

A kórházba mindenkibe próbáltam lelket önteni.Olyan optimista voltam,hogy az már ijesztő. :shock:

Erre most meg rám jön napjába többször a bőgés. :(

Mi van ha kevés a tejem?

mi van ha nem eszik eleget?
Stb....

Kép
martik77
 
 


De érzem csak fáradt vagyok.De nem tudok napközben se aludni.Vagyis olyan nem merek érzésem van.

Kép
martik77
 
 


Na jó.Befejezem a nyavajgást. :)

Lezuhanyoztam,kimostam a hajam,szóval összeszedem magam. :D

Kép
martik77
 
 


Helló! Megjöttem. Visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti!

Márti,minek töröd olyanon a fejed, ami nincs is? Hiszen minden rendben, akkor miért akarod bebeszélni magadnak, hogy valami nincs rendben? Olyan csacsi vagy! :? Bocsika! :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Márti, próbálj meg nem ezeken a dolgokon gondolkozni! Elhiszem, hogy vannak félelmeid, mert nincs melletted a családod, "csak" az L. Szerintem szólj pl. a Tancsunak, hogy ugorjon fel hozzád gyakran, biztos szívesen megteszi és akkor nem érzed majd úgy, hogy egyedül maradsz az aggodalmaiddal! :wink: Mert szerintem már az is jó, ha megoszthatod valakivel, ezeket az aggodalmakat. Mert persze itt vagyunk mi neked, de az nem olyan azért, mintha valaki ott áll melletted... :(

Te egy szuper anyuka vagy (mint azt Döme is mutatja :wink: ), és szép is, hajmosás után főleg! :wink: :D

Kép
szilzi
 
 


Szia Ildikó! :D
De gyorsan jöttél és mentél is! Veled mi újság?
Írtad tegnap, hogy nem akarsz menni a dokihoz... Mi történt? Belefáradtál? :(

Kép
szilzi
 
 


Igen, Szilvi. Nem csinál velem semmit. Tehát vagy megint egy másik doki kéne, viszont ott megint elölről kezdeni a kivizsgálásokat... :? A pénzt meg kifizettem ennek... :? Szal már nem tudom. :? Nincs kedvem az egészhez már. Gondolom,már nem lehet, mert ha lehetne,akkor most lenne. Érted. :? A hormonszintemet kéne beállítani, mert én úgy gondolom, hogy most is azért nem maradt meg, mert a hormonok nem jók. Viszont így akkor hiába minden,állandóan ez fog ismétlődni. Ki tudja,hányszor történt már ez meg,szerintem már többször is, csak ugye uh-n nem néztek, így nem is tudtam. :? Ez a doki meg a hormonjaimmal nem törődik, tehát passz.

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon elegem van, Szilvi, most teljesen ki vagyok egyébként merülve,ez is a bajom. Sose alszom eleget, fáradt vagyok, kedvetlen, úgy érzem, nem győzöm a dolgaimat elrendezni. Sok van még előttem, munkában is, szakdoga is,holnaptól az angol is lesz. Azt mondják nagyon nehéz,nagyon gyors rempóban haladnak és úgy követelnek, minha már tudnál angolul. Ettől is félek, hogy nem fogom győzni. Aludni szeretnék egy hónapig. :(

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Délután aludtam 1 órát,manó másfelet,nagyon jó volt...:)

Visszalapozgattam,de nem reagálok most mindenre....bocsika.... :oops:

Márti:kedden vagy szerdán reggel felmegyek és ott leszek délelőtt oké???????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Rájöttem szerda nem jó,kedden menek....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Reggel megetetem itthon Gergőt,7 után összecuccolom,irány Márti,fél8- körül ott vagyok, Te elvonulsz alukálni, én meg 2 manóval elvagyok....
10-kor ott megetetem inast és onnan menünk majd délben sétára...igy jó lesz????

Én meg simán elvagyok 2 babával is...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Képzeljétek, ma kijöttek és megjavították a digi tévét. Ezek arra vártak tényleg, hogy én kirobbanjak és alaposan lecsesszem őket. Viszont, hogy hülyék, az biztos. Tegnap megkérdezték, hogy a kiérkezés előtt mennyi idővel szóljanak ide telefonon. Mondom 3 órával előtte,mert nem dolgozom helyben. Erre ma felhív a pasi, hogy én kértem, hogy 3 órával előtte hívjanak, tehát hív. Mondom neki, hogy a gyerek itthon van, mert beteg, tehát mindegy mikor megy, de megpróbálok én is hazaérni addigra. Kérdem,mikor lesz ott. Erre mondja,hogy a ház előtt van. :shock: Tényleg 3 órával előtte szólt. :?

Kép
flóra 11
 
 


Helló Tancsu. Szerintem nagyon örülne neked a Márti hamarabb is, mondjuk most még ott a L. az is igaz. De a segítségnek nagyon fog örülni, aranyos tőled. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi:jó utat holnapra és jó hétvégét...:)

Még én sem láttam a "Döme+Vuk" képet...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hamarabb sajna nem tudok menni,mert hétfőn és szerdán itthon kell lennem reggel,jönnek a tejért ,ezért irtam hogy nem jó...:(
Addig meg tényleg van L. is....)

ügyi vagy,a lényeg hogy végre van tv!!!...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gergőnem most visszatettem a cumisüvegre a fogantyút,mert egyre ügyesebben találja el a száját és most fekszik és teljesen egyedül itatja magát....:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ildikó, elhiszem, hogy kivagy, de szerintem Te is "tavaszi fáradt" is vagy! Szedj valamilyen vitamint és valahogy csaljuk elő a napot és csináljunk meleget! :wink: A sulit bírni fogod, mert bírnod kell és végig csinálod, ismerlek :wink:
Elhiszem, hogy kivagy emiatt a dokinő miatt is és a sikertelenség miatt... De erre a vérvételre még elkellett volna menned, főleg azért, mert kifizettél neki egy csomó pénzt! :? Fel a fejjel, jön a tavasz és lehet, ha feladod, épp akkor fog csoda történni! :wink:

Tancsu, az jó, hogy együtt pihentetek! :wink: Az meg főleg, hogy mész a Mártihoz! :D Persze Te egyszerre két babával, mi meg csak álmodozunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Ma délutáni ügyeletem volt a suliban. Ezért jöttem ilyen későn haza. Megcsináltam a húsvéti faliújságot is az osztályban, kidíszítettem az ablakokat is, a folyosón is kidíszítettem az ablakokat, meg az osztály folyosó felőli ablakait is. Még egy napocskát kell nyírnom majd papírból és sok lepkét. Azokat is még kirakom majd. Aztán még a lámpákról lelógó virágfüzérek vannak hátra. Most tavaszi-húsvéti díszítést csináltam,sok kiscsibével, tojással, virággal.

Kép
flóra 11
 
 


hihihihihihihihihihi....felvettem videóra...majd megpróbálom feltenni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszi Tancsu, remélem klassz hétvége lesz! :D Gergő igazi pasi ha már most egyedül "itatja magát"! :lol:

Kép
szilzi
 
 


Mindenki milyen kreatív, én meg nem csinálok semmit :oops:

Tancsu várom a videót! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nagyon ügyes voltál Ildó...majd fotózd le mit alkottál,kiváűncsi vagyok rá....:)

Elhiszem hogy irigykedtek hogy egyszerre két babával babázhatok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike Szilvi! Vitaminban nincs hiány. Csak az erő hagyott el,testileg,lelkileg. :(

Kép
flóra 11
 
 


Majd este megpróbálom feltenni a videós oldalamra,bár a multkor is elég nehezen ment... :oops:

Na mennem kell fürdetni,ágyazni,etetni,st...

Este jövök és mesélek...van mit... :wink:

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok,én ma alig tudtam a busztól hazajönni! Olyan borzalmas idő volt istt. Mikor leszálltam a buszról, fújt a szél, de sütött a nap. Hirtelen beborult, sötét lett minden, elkezdett őrült sűrűn havazni. Olyan hózápor volt, hogy nem lehetett menni! Bemenekültem egy üzletközpontba, ott sétigáltam,nézegettem egy 10 percet. Aztán jöttem tovább, de megint havazni kezdett. Később elállt és hétágra sütött a nap. :? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Várunk, Tancsu!

Szilvi,szép hétvégét neked Füreden.Remélem a kazánt is el tudod majd intézni.

Kép
flóra 11
 
 


Az jó lenne ha feljönnél Tancsu.

Most megyek próbálok pihenni.

Puszi mindenkinek!

Jó Éjt!!! :)

Kép
martik77
 
 


Jó éjt Mártika! Puszika neked! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Kíváncsi vagyok mit mesél a Tancsu :roll: , de ezt én ma már nem tudom meg, mert hajat is kell mosnom és holnap ugye ötkor kelés... :roll:

Ildikó, én elhiszem, hogy kivagy... Nem elég, hogy nem jön össze a baba, még mindenféle akadályok jönnek... :( De ha itt lesz a tavasz biztos könnyebb lesz! :wink:

Márti, pihenj amennyit csak tudsz! :D

Kép
szilzi
 
 


Megyek haza, majd valamikor jövök! :D

Jók legyetek! Puszi

Kép
szilzi
 
 


Benóék gondolom már végeztek a dokinál. :wink: Várom őket is és a Tancsut is.

Én közben kiteregettem,mert a F. ezt már sokszor megcsinálta,hogy berak mosni, az ugye egyszerű, aztán lefekszik, alszik helyettem is, :? , én meg mehetek teregetni, ami ugye már macerásabb munka. :?

Meg tettem oda kenyeret is sülni,mert nem maradt egy fia szelet sem.
Aztán csináltam magamnak pattogatott kukoricát,ezt majszolom most. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szia Szilvi! Vigyázz magadra! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ma végre az ágyból nézhetem a békát, a szokott helyemről.
Ja viszont a szerelésért fizetni kellett, pedig az ő hibájukból volt rossz, mert azt írta a szerelő, hogy szétfagyott az antenna, vagyis ők adnak olyan minűségűt, ami szétfagyhat, mert én még ilyet nem hallottam, hogy egy antenna szétfagy, ami értelemszerűen kint van,minden antenna kint van, akkor csináljanak jobb minőségűt. :x 3600,- Ft volt a javítás, lecserélte az egész tányért.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! :D

Most értünk haza. :shock:
Nem olvastam vissza, csak azt látom, hogy a Mártinak vannak aggodalmai. Hát, itt vagyunk és gyere, meséld el nekünk! :D De szerintünk te szuper ügyesen csinálod! :D :D Biztosak vagyunk benne!!!!!!! :D :D :D :D

Nálunk a hírek: :D :D
A legszuperebb: :D :D
A babák már másfél kilósak!!!! :D :D :D :D :D És csak 7 gramm különbség van közöttük. :D :D :D A méhszájam egész jó, nem nyílott ki jobban. :D A lábam dagadása miatt mennem kell teljes laborképet vagy mit csináltatni. :wink: :D Aztán az eredménnyel felhívni a dokit. Írt még fel vasat, mert elfogyott. Aztán elmondta, hogy nekünk nem kell szülésznő, mert tutira császárosak lesznek, most már biztos, mert nagyon úgy fekszenek. És a nem jó hír, hogy ha a 36. hét előtt jönnének véletlenszerűen, otthonról, akkor nem ő fog minket megszüleszteni, hanem hívni kell a mentőt és visznek, ahová tartozunk és szülünk, ahol szülünk. :( A 33. héten kell legközelebb mennünk a dokihoz, április 9-én (azt hiszem), és majd akkor megnézzük, hogy állunk, de szerinte kibírjuk még akármeddig. :D Azt mondja, hogy a 35-36-37. héten kell befeküdni a kórházba (majd meglátjuk, mikor), és nem indítja meg a szülést egyből a befekvéskor, hanem megvárjuk, míg ki akarnak jönni, vagy ha nagyon nem akarnának, akkor a 38-39. héten megindítja a császárt. Nem kaptunk dvd-t :(, mert sz...r volt a gép, de azért legalább lemérte őket, meg megnézte a skacokat. Ja, és nem kért el 16 e Ft-ot, amennyibe az egész került volna, csak 10-et. Rendes volt tőle. Azt mondta még, hogy majd a 33. hét után 2 hét múlva szeretne újra látni, de ez még ugye, majd attól függ, hogy mi lesz a 33. héten. Azt hiszem, ennyi volt. :roll:

Most megyek én is szunyálni.

Azért bogarat ültettél a fülembe, Márti, nem gondoltam, hogy ki vagy akadva, sírsz, annyira a helyzet magaslatán voltál, úgy láttam, egyből tudtál szoptatni, tudtatok aludni éjszaka stb., annyira ügyes vagy. Remélem, hamar túlleszel ezen a kezdeti parán és bízol majd igazán magadban, mert hidd el, hogy megteheted, te már profi vagy. :D :D :D :D :D

Holnap majd visszaolvasok, most jó éjt nektek, puszi mindenkinek, pussz, pussz, és senki se legyen szomorú....., jó? :roll: :!: :!:

KépKép
benó
 
 


Én a lóbabokat :lol: :lol: :lol: csak hetente egyszer szándékozom majd mérni, ha semmi gond nem lesz (általában esznek, lesz kaki stb.), így elmarad a minden kaja utáni para. Csak egy ötlet, Márti. :D

Na, puszi, jó éjt nektek! :D
Ha már egyébként ilyen őszinték vagyunk, amikor elmentél szülni innen mellőlünk :lol:, akkor meg én lettem depis, úgy éreztem, hogy most itt lettem hagyva, a fenébe, bénázzak csak itt nyugodtan egyedül, te meg elérhetetlen magaslatokba emelkedsz. Úgyhogy kérlek, maradj is csak az elérhetetlen magaslatokban, mert tökre felnézek rád, hogy ilyen ügyesen megszülted Kis Vukot és azóta is már egy csomó mindent profin megoldottál.

Mondd ezt: Én ösztönösen jól csinálom, és ha nem, akkor sincs semmi. :D :D :D :D :D :D POZITÍVSÁGGGGGGG!!!! :D :D :D :D

Na, mentem. De ha kell egy kis lelki masszázs, számíthatsz ránk. :D

KépKép
benó
 
 


Hellóka!!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Hali...

Már gépen a videó,most töltöm a videós oldalamra,kicsit lassú is igy a netem....jóideig eltart,remélem sikerül elsőre és akkor fel is teszem még most ide...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ildó:ez szemétség!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Nincs más szolgáltató,ami jobban megérné?????

Benó:ezt nem nagyon értem miért mondta dokibácsi ezt,mert én úgy tudom,hogy ha van saját dokid és meg van vele beszélve hogy nála szülsz és otthon elindulnak babok kifelé,akkor mentősnek mondani kell ki a doki,melyik kórház,ők cb-n rákérdeznek hogy akkor tényleg fogad e téged az a kórház és akkor oda visznek.....
Legalábbis nekem ezt mondták amikor Edelényen laktunk,hogy én is igy tudtam volna Miskolcra jönni mentővel,mert amúgy nem ez lett volna a körzeti kórházam... :wink:

Szilzi:neked majd elküldöm privben is a videó linkjét ha egyszer végre sikerül feltennem és akkor nem kell keresned ha hazajössz napokkal később...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?