Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Nálunk sincs semmi mozgás. Ez van várunk, hol türelmesen, hol kevésbé... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Csak gyors két kép, elnézést érte :oops: :oops: :oops: Próbálunk úrrá lenni a káoszon, illetve valami működő képes, tartható rendet kialakítani.
Remélem hamarosan tudok jönni olvasni, és képben leszek.

Puszi mindenkinek!!!!

Kép

Kép

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Tatjana:köszi,aranyos vagy! : :D Dehogy bújt ki,még mindig egyben.Bár tegnap este olyan fájásaim voltak,hogy azt hittem kórház lesz belőle.Lefeküdtem és elmúlt. :?

Vaya:oké,küldöm priviben a számomat.
Flóó a 38.-ik héten érkezett.
Tegnap olyan üres volt a kórház,alig láttam egy két kismamát....
Olyan vicces,szerintem simán bevárjuk Rodiékat....bár messze van még 18.-a :wink:

Eclipse:Ügyesek vagytok nagyon!Dokinéni mit mondott a Imola köldökére?

Vikoo:nagyon ügyes Boldi baba!

Ma bevállalok egy nagyobb sétát a gyerekkel....hátha. :roll:

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 

 
 

Jaj de édes Adél! :D :D :D Eszter:még egyszer gratulálok a kis csajhoz!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


sziasztok,

mikegirl: nagyon édes Adél, gratula még egyszer hozzá! :)

sophie: egyenlőre azt mondta a dokim, nem kell semmit sem szednem Strepto-ra, mivel császár lesz. Talán műtét közben fogok majd kapni antibiotikumot. :oops:

látom, mindenki nagyon várja már, hogy szülhessen. :) mostanra már bennem is megért ez az érzés. :)
már elég rosszul alszom, tegnap este a derekam már nagyon fájt, illetve ott lent már feszülök picit, vagy mi. :oops:
Ma megyek dokihoz, előtte ctg, kíváncsi leszek mit mond. :)
tegnap jól elfárasztottam magam, rohangáltam egész nap. mára csak doki és fodrász van betervezve. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Helló lányok!
Én is aggódtam érted Ancsa, de látom, hogy egyben vagy, csak neked is az informatika ördöge... nálam sincs még gép, a net jó, de a gép KO.

Sophie! Ki a fotós nálatok? Olyan jó képeket csináltok a fiacskáról, hogy csak na:)

mikegirl! Olyan szépséges újszülötted van:))) Imádni való:)

voltam kedden NST-n, minden rendben volt, elküldtek Fluo-ra is, ott is jó volt minden, csak a kisasszony nem akarja kidugni a fejét és egyéb testrészeit. Már ott tartok, hogy minden mindegy, csak legyen kint:)

henne! Nálam is fodrászkodás van mára, meg az öcsémnek amerikai palacsinta sütés. Na jó, egy kis mosás, mert olyan jó az idő, kiteszem a ruhákat még egy kicsikét.

lucuzs! Elhiszem, hogy hullámzó a várakozásod, de gondolom, a hol kevésbé türelem a több :)

vikoo! De aranyos lehet, mikor altatja magát:) Milyen gyakran megy a védőnő hozzátok? A gyerekorvos?



Kép
ebba
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak egy gyors helyzetjelentésre jöttem,mert többen hiányoltatok, ami egyébként nagyon jól esik :)

Ma este be kell feküdnöm a kórházba a túlhordás miatt.Elvileg még egyelőre nem indítják meg a szülést, de az orvos 5 nap után hivatalból beutal.
Félek egy kicsit a kórháztól, mert nincsenek túl jó állapotok,ahogy láttam,de majdcsak kibírom valahogy.Megkeresem Rabbe-t,és jól kifaggatom :)
Szurkoljatok.Senkinek nem kívánom ezt a sok napos túlhordást, mert minden nap szenvedés.
Jaaa...a szülésbeindító praktikákról csak annyit, hogy mi MINDENT kipróbáltunk,de semmi.Hát mit ne mondjak...41.héten furi a romantikázás:)

Telefonról jelentkezem,ha beindulnak a dolgok.Addig is kitartást mindenkinek!!!!!!!!Már senkinek nincs sok hátra,mondom ezt én a 41.héten:)

Mikegirl-csodaszép a Tündérkéd!!!!

Pusz

Akra

Kép
akra
 
 


Sziasztok!

csak egy gyors életjel most...
az éjszakám megint pocsék volt, alig tudtam aludni.
reggel mentem vérvételre, ahol közölték, hogy 2hét múlva lesz csak meg az eredmény... hát csodás, remélem addigra már megszületik Dani! :roll:
Takarítottam, most pihennék, de persze nem lehet, mert drága jó szomszédom most állt neki fúrni és csiszolni.
Úgyhogy szerintem lassan átmegyünk inkább anyuhoz... :roll:

ha tudok, akkor jövök este!

Akra
mennek a drukkok, remélem nem kell sokat a kórházban lenned!!! Várjuk a hireket!!!!

Mikegirl
Csudiszép kiscsajod van!!!!

Freestyler
Gratula a legkisebbhez!!!!

szisszka
 
 


sziasztok!

Eszter, de jó, hogy hoztál képeket Adélkáról! tüneményes! :)

Akra, kitartást a kórházi napokhoz, hátha a kicsikéd is inkább a kényelmes otthoni légkört díjazza, és hamar megindul most már! ;)

Kinga, jó sétát! nálatok is beindulhatna már a buli, igaz!?

Szisszka, 2 hét! akkor jó, hogy elküldött a Zs., mivel szerinte a 7végén már szültök. nem!? mindegy, úgysincs semmi para, és ezt csak óvatosság, szóval hajrá Dani baba!

Ebba, hááá általában én, de most az őszi képeket a tesóm legjobb barátja csinálta, aki már több éve fotóz, általában autóversenyeken, de most már bővíti a palettát, több kategóriában fotózgat! portré, esküvői, stb. stb.

Henne, az jó, ha nem kell antibiot szedni, végülis tény, hogy csak hüvelyi szülésnél lehet gond... neked mikor lesz a császárod? megvárják, amíg magától beindul a szülés, vagy van egy dátum, amikor tuti megcsászároznak?

ma megyek a streppto eredményemért... :roll: :oops:

Vikoo, Eclipse, örülök, hogy már ilyen ütemben híznak a babócáitok! gratula hozzá, nagyon ügyesek vagytok! (nekünk most nem lesz mérlegünk... szóval passz! :D)

légzésfigyu tényleg jó ötlet, a minimanóban nem lehet bérelni!? keress rá esetleg erre a rezgős cuccra Ecl.

köldökcsonkokat szépen lassan elhagyják a babók! nálunk is elég hamar leesett, szerencsére nem volt vérzés, vagy ilyesmi, bár én is mindig paráztam hozzá nyúlni!

Vaya, jaaaaaaa, fincsi házi mákos-meggyes rétes! :) nyammi! isteni volt! azon gondolkoztam közben, hogy lehet, hogy a vasraktáram van kiürülve, mert céklát is vettem, mert annyira megkívántam, szóval simán lehet, hogy így jelez a szervezetem! szóval nekem most "receptre" is felírhatnák a mákos sütiket! :P

lassan ideér anyósom, úgy 10 perc kb., aztán húzok el a városba! férjemmel jövünk együtt haza autóval, aztán holnap a nagy roham a nőgyógyászhoz, NSTre és UHra! :) jippi! :)

megyek turiba! kellene a kiscsajomnak még pár motyóka! meg hát a nagyfiamnak is, de az már neccesebb küldetés, mert piciben olyan édesek vannak, de ahogy nőnek, egyre jobban lestrapálják a ruhákat, így a használtasban is nehéz lőni ezt a méretet! :evil:

szép napot! nálunk sajnos beborult, remélem, hogy nem ázom meg! ;)

sophie27
 
 


Ebba: a védőnő elvileg hetente jön, gondolom így az elején, bár Ő is babát vár, ráadásul, nem lett jó az AFP-je és amniot is csináltak neki, annak a héten lesz meg az eredménye… pont ma hívtam, h holnap jön e és mondta, h igen, várom már mert egy kicsit azért zavar, h vérzett a köldökcsonk… A doki meg azt mondta egy hónap múlva jön megint… Remélem addig nem talizunk, mert az azt jelenté, h Boldival minden rendben.

Akra: mennek a drukkok, h végre ne 2in1 legyetek! És kitartás a kórházhoz!

Mikegirl: gyönyörűségesek vagytok!

Sophie: jó vásárlást… olyan fura, h sokan még pocakosan, páran meg már babásan… már nem is emlékszem, vagy csak halványan milyen volt nagy pocakkal forgolódni az ágyban… milyen érdekes is ez…

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Tatjana: Örülök a jó vérnyomidnak!!!!

Freestyler: Gratulálok a babóhoz!

Eclipse: Jajj de jó!

Mikegirl: Adélka cukin húzza a lóbőrt!!!

Akra: Remélem gyorsan kibújik a baba, és nem kell sokat a kórházban lenned! Bábakoktél is próbáltad (tegnap hallottam róla először)?

Szisszka: Hogyhogy 2 hét?? Gondolom ez nem sima labor… Vmi speciális?

Sophie: Hajrá a turihoz! Én is mennék, de azt hiszem nekünk már minden meg van :( Brühü..
Minél többet írsz a mákos cuccokról, annál jobban ennék én is :D Céklát most ettem. ;)

Antibiot nem szülés közben adják amúgy is? De császárnál gondolom tényleg nem számít.

Ma jól aludtam (kipihentem a tegnapot), voltam tornán is! Sokkal jobban bírtam, mint amit magamtól vártam! Teljesen jól átmozgatott. Visszafelé pedig a buszsofőr nem volt hajlandó megvárni (grrrr), így begurultam és hazasétáltam (micsoda megtorlás :D). Majd kirámoltam a hűtőt :S Most JÓÓÓÓÓ :D :D :D

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Bevágtam egy mákos patkót. Tele vagyok!!!!! :wink:

Ma megvolt az uccsó CTG (remélem). Minden okés volt. Igen gyorsak voltunk. Sok rúgás egy méhvizsgálat és kész is. Csak nem akar kijönni Manókám. :cry: :D :cry: :D :cry: :D

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!

U.i.: Nagyon szépek a babák.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok Lányok!

Mikegirl, óriási gratula a szépséges Adélkához!!!!!

Kinga,
köszi az érdeklődést, én paráztam túl, a dokinéni szerint teljesen rendben van, alkoholon kívül más nem kell, és szerinte nemsokára leesik.

Azonban:
3 egymást követő, nyugodtnak mondható éjjel és nappal után a mai maga a pokol :cry: :cry: :cry:
Molli reggel 8 óta sír, összesen sikerült 2x1 órát altatni a mellkasunkon, de felriad, és sír tovább.
Már nem tudom hányszor kínáltam neki a mellemet, azt elfogadja, szopik egy kiadósat, de aztán folytatja :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem tudom, mi lehet a baja hirtelen...

Jövő héten már nem lesz itt anyukám, mert tanár és vége az őszi szünetnek, és hétfő-kedd-szerda a párom késő este fog csak hazajönni, és előre rettegek, mi lesz egész nap velünk kettesben, ha ilyen lesz akkor is a baba :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Az jutott eszembe, ahogy olvastam az írásodat, hogy esetleg fáj Molli hasa. Szopik, mert megnyugtatja, de még jobban megnyomja a hasát.
De lehet hatalmasat tévedek.
Csak emlékszem, még kórházban voltunk Bogival pár naposan, mikor szopi után nekem sem nyugodott el, újra, meg újra mellre tettem, evett is, aztán újra üvöltés. Az egész gyerekágyas részleg tőlünk zengett. Akkor arra járt egy csecsemős, és mondta, hogy a hasa fáj, most ne szoptassam tovább, meg kell várni, míg elmúlik. :roll:
De szerencsém volt fél-1 óra alatt vége lett.
Persze itthon nem 1 és nem 2 egész délutános sírásunk volt még ezek után, amin semmi sem segített.

Kitartás!!!! Hamarosan minden kisimul!!!

És ezt úgy mondom, hogy én is keresztül mentem ezeken Bogival. Kb. 3 hetes lehetett Bogi, mikor apa munka után még munkavacsorára is ment. Én egész nap tartottam a frontot, de estére elhagyott az erőm. Bogi annyit sírt, hogy a végén már nem bírtam, visszatettem az ágyba és lefeküdtem a kanapéra, asszem még a tv-t is bekapcsoltam. Mikor apa hazaért, csak sírtam, és nem tudtam elmondani mi a baj... kb. 10 perccel előtte aludt el Bogi, látszólag minden rendben volt, de én romokban hevertem.

Ölellek!!!!! És bár mondani marha könnyű, hidd el, bajt nem tudsz csinálni semmivel, de ha ideges vagy és rettegsz, Molli átveszi és ő még nyűgösebb lesz!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

Működik a gépünk, juhéjjjjjjj :D Mindenkinek köszönöm, hogy aggódtatok értünk és hiányoltatok, annyira cuki vagytok, hogy hihetetlen :wink:

Holnap jövök bővebben, mert már meghaltam, hogy nem tudtam rólatok olvasni :D

Puszi minden újdonsült Anyukának, a babáknak és kismamának :D

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Eclipse, szerintem is a hasa fáj, ahogyan elolvasam a soraid! esetleg próbáljatok ki valamilyen csodaszert, infacol, vagy espumisan, vagy csak DMes meggymag párna (ezt meg kell melegíteni a mikróban, és mehet a pocira), sajnos semmit nem nagyon tudsz vele tenni :( kitartást! arra pedig még ne gondolj, hogy mi lesz, ha egyedül kell lenned Mollival otthon, mert előre stresszelsz, pedig az még messze van! ügyes csajsz vagy, fel fogod találni magad!!! ölelés!!!!

Gyancsi, üdv újra itt! ;) gyere holnap (bár én csak este leszek, de írj, hogy aztán olvashasslak!)

Haynii, Te is mákosozol!? nyammi!

jövő hétre már nem is kértél időpontot CTGhez? az jó, hogy jól vagy! attól még szülhetsz hamarosan!

Amidaa, egyél valami mákosat Te is! :) turi szuper volt! Te melyikbe jársz? én a Keleti pu-hoz közeli Hádába! lőttem pár jó cuccot, majd fotózom, bár már el van pakolva a masina, de nem bírom ki, hogy ne mutizzam meg! :P de inkább Beninek vásároltam, neki nehéz vadászni mostanában, a kisasszony csak egy sapit és egy meleg, de nem vízálló overállt kapott, na persze nem olyan, amit a nagy mínuszokban ráadnék, de egynek jó!

de jó, hogy jól aludtál! irigy-irigy!

Vikoo, örülök, hogy minden okés veletek! nekem is furi, hogy sokan már babáztok! ezért rossz a hónap végére várni a babócát! tök lehangoló, hogy az utcsó előtti vagyok... :S

a turizáshoz jó nagy árat fizettem, sokat mentem, gyalog, szóval most leszakad a derekam, de megérte! :) lassan megyek vízszintbe, mert holnap megint megyünk reggel anyósomhoz! aztán 13kor kezdődik a napom... NST, 15:30 UH, 17:00 doki!

a vérvétel eredményem jó lett, a vasam is, szóval most örülök nagyon, és a streppto sem tenyésztett ki! juhéjj! (bár mondom, csodáltam volna, ha most igen, 2 éve meg nem, bár nem értek hozzá, hogy lehet valaki fetőzött)

mindenkinek jó éjt, szép holnapot, aztán este megpróbálok jönni a hírekkel, bár sokára érünk haza... :S

sophie27
 
 


jajj, Szisszka, anyudat esetleg rá tudtad izzítani a szabásmintára?

sophie27
 
 


Babák nagyon édesek!

Mindenkinek kitartást!

Kicsit el vagyok havazódva :cry:
Hétfőm megyek diplomavédésre. Közben azért Daviddal is csak kell foglalkozni. Szegénykém, ő is tanul. Leginkább fekszik a mellkasomon, és úgy tanulok... :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt! Látom még nincsenek hírek..., hát nálunk sem, nyugodt éjszaka van a hátunk mögött megint, pedig nappal már egyre több, és erősebb jóslóm van... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt!

Még ma is csak tábli, aztán majd jövök bővebben.

Vaya, Behoda: gratula a 40. héthez!
Rodi: neked pedig a 38. héthez! :)


Kép Kép Kép

Hááát csajok, megállapítottam, hogy erre a fórumos csapatra nem nagyon jellemző a "babaeső" :) A végén még én is simán kihúzom a 40. hétig :), hiába mondta a doki ezt a hetet...

Na pusszancs mindenkinek! Szép (napsütéses) napot!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sziasztok!

Eclipse kitartást, biztosan rendeződni fog a dolog. Próbáld ki a hasfájásos csodaszereket hátha beválik.

Kriszta diplomavédés pár hetes gyerekkel? Te sem vagy ám semmi, felnézek rád. :wink: :lol:

Vikoo gratula a súlyvisszanyeréshez ügyik vagytok.

Mikegirl juj nagyon édes Adélka köszönjük a képeket.

Kinga küldtem én is a privit. Erika tegnap elmondta a praktikákat, szólj, ha kell.

Ebba örülök, hogy minden rendben, majd beindul a bébi.

Akra sajnálom ezt a kórházas dolgot, bár nem értem, minek befeküdni, ha nincs baj. De hát orvosa válogatja..

Zsófi nekem is hasonló ma a program, CTG majd késő délután uh, doki. Majd gyere te is beszámolni :wink: nyugi lehet h még beérsz minket túlhordásosakat...

Lucuzs irigy hogy neked legalább fájásaid vannak nekem még az sem. :cry: De hát számíthattam rá, a családban mindenkinek ez volt. Most dúla praktikák ezerrel, délután rákérdezek azért meddig vár a doki, én azért szeretnék minél több időt, legalább egy hetet, hogy beinduljon.

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok Csajok!!!

07.47-kor jött az üzenet:

"MEGSZÜLETETT ETA GIZELLA BABÁJA, MINDEN OK"

Eta, tiszta szívemből gratulálok, Gizi születéséhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


ETA TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KIS GIZIHEZ, NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK, JUHUUUUUU :D :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Szép Jó reggelt a hölgyeknek!!! :wink: :wink: :wink:

Hááát...ideértem.

Sajnos nincs sok időm,de pár mondat erejéig mindenképp igyekszem jönni.
Azt sem tudom,h hol kezdjem.

Először is MINDENKINEK TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK a kis jövevényekhez! :wink: :wink: Sok

..és nem utolsó sorban Nagyon KÖSZÖNJÜK a drukkokat és a jó kívánságokat.Elértek minket :wink:

A szülésről majd mesélek,ha kicsit több időm lesz(Beki most is a bal kezemben) :oops: ,de röviden annyit,h mindenkinek hasonlót tudnék kívánni!!!!
Kis Rebekánk jó baba,alszik,eszik,de picit hasfájós a drágám,így van,h eltörik a mécses.Tejcim jut is-marad is,mert nem akar Babykénk ciciről enni,így fejek,de sajnos nincs mindig elegendő.Ráadásul az ereje sem az igazi,szerintünk.

Most dobok fel pár képet..és megpróbálok visszaolvasni,de ahogy elnéztem 10-15 oldal vár rám. :shock: Szóval...

Millió puszi mindenkinek,már hiányoztatok!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Kép itt 20 percesek vagyunk Kép haza értünk... Kép csicsika

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


[size=18]ETA Drága!!!!
Gratulálok!!!!Sok egészséget Gizi babának!!!![/size]

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Mikegirl, nagyon édes baba Adél!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aranyoska, örülök, h. jöttél, Beki baba is nagyon cuki!!!!!!!!!!!!

Vikoo, szuper, h. visszanyertétek a súlyotokat, és minden ok!!!!
Nekünk már leesett a köldökcsonk, szerencsére, de nekünk is vérezgetett, de azt mondták ez teljesen normális.

Henne, mi volt a dokinál?

Ebba, örülök, h. minden ok!

Kinga, lehet, h. segített a séta?

Akra, hajrá!!!!!!!!!!Gondolunk Rátok!!!!!!!!!!

Sophie, örülök, h. jók lettek az eredméyek!!!Turis cuccokról várjuk a képet!!
Én is elmennék már!
Olyan gyorsan telnek a napok, hipp hopp, már a kezedben lesz a babád!!
Beniről a képek nagyon szuperek, édes kis manó!!!

Eclipse, ne keseredj el, mert azt tutira érzi Molli!Hidd el, nem lesz semmi baj, te egy szuper anyuka vagy, és az is lehet, h. ez csak egy ideiglenes állapot!!!

Gyancsi, szuper, h. minden ok!!

Lucuzs, holnap 40 hét!!!Már biztosan lesz valami!!!!!!!!

Most nálam itt van anyukám, és úgy érzem magam, mint egy királylány, főz, takarít, pedig igazából én is meg tudnám csinálni, de nagyon jól esik!!

Ma olyan szép idő van, teszünk egy rövid sétát!

Puszi mindenkinek csajok!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Eta
Szívből gratulálok Gizi babához! :D :D :D
Mielőbbi felépülést és sok tejcsit! :)

Milyen jó hírek így reggel! :) :) :)

Nagyon édesek a baba fotók! :) Úgy tűnik itt a fórumon mindenkinek szép babája születik! :wink: :) :D

Angie
Már én is meg akartalak kérdezni ez ügyeben! :)
Nekünk a Huszágh Hedvig a gyerekorvosunk és nagyon meg vagyunk vele elégedve, nagyon alapos. (Amúgy deákváron lakunk. Ti merre?)
A Kondér Béla volt a szülészorvosunk, és nem volt okom panaszra. Mindennap benézett hozzánk amíg a kórházba voltunk.

Eclipse
Ne aggódj! Barni is nyűgös volt nagyon. Folyamatos visitás! :( :( :( :( Hajnali fél2től reggel 6ig.... Olyan vagyok mint egy zombi.
De most nem a hasfájás volt a gond, hanem szopi után elkezdett csuklani, és nem tudott visszaaludni, és ez annyira megzavarta, h végem volt. (Utána meg a fáradságtól nem bírt aludni... :( Végül a Páromnak sikerült megnyugtatnia. Jól el is késett munkából. :( )

Csak, h kicsit mosolyogj: A Párom tegnapi ténymegállapítása, a barátainkat okítva, a gyerek megnyugtatása kapcsán:

"Első lépésként ki kell venni a síró gyereket a síró anyuka kezéből...!" :roll: :roll: :roll:

Kismamik a célegyenesbe, és Célvonalnál:
Sok sok kitartást, és mennek a drukkok, h mielőbb túllegyetek rajta! :)

Gyancsi
De jó, h újra van neted és megkerültél!

Sophie
Már én is kérdezni akartam, h ki a fotósotok, mert eszméletlen jók a képek! Pláne a levelekben hempergőzős! :D :)

Ne haragudjatok, h nem írtam mindenkinek! :( :? :)

Rólunk:
Tegnap voltunk előrehozott havi mérlegelésen! Éssssssss: Barni 3120g(!!!!) :D :D :D :D :D (Amikor hazahoztuk a kórházból visszaesett neki 2510re) Annyira örültem! Nem is, h elértük a bűvös 3kg-t de túl is léptük!!!! :) :) :) :D :D :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Eta! Nagy-nagy gratula Gizi babához!!! Na most már bevallhatod, sejtetted, hogy te leszel a következő? :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!


Eta:tiszta szívből gratulálok Nektek!Sok-sok boldogságot kívánok!


Gyancsi:végre,hogy előkerültél,már izgultunk érted!

Krisztina:le a kalappal előtted.Hétfőn gondolok majd rád.

Sophie:este várunk vissza a hírekkel.

Aranyoska:üdv újra közöttünk!Nagyon szép Beki baba is.

Dorka:dehogy segített... :( Jó sétálást nektek!

Wivi:gratula a súlygyarapodáshoz!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Vaya! Már akartam kérdezni, neked mikor is volt az inszemed februárban?
Mert nekem 15-én, nem a ciklus 14. napján, de a dokim nem veszi figyelembe a szülés dátumának megállapításakor... Neked foglakoznak vele?
Én először nov. 9-ét számoltam magamnak, aztán a doki 5.-nél kötött ki. Szerintem egyáltalán nem fura, hogy Balázs még nem készül kifelé...

Ja, és a dúla-praktikák engem nagyon érdekelnek!!! Akár priviben, akár simán, de elküldenéd?

Aranyoska! Dejó, hogy végre ideértél!!! Beki csodahelyes baba!!! :lol: Bár bevallom iwiw-en is megcsodáltam már... :wink:

Dorka! Szuper lehet neked, hogy királylányt játszol, és közben kedvedre babázol!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Helló Csajok amúgy :oops: :D

Maccs-Nagyon ügyes nagyfiú már Balázska, örülök, hogy lassan összeszoktok :wink:

Navi-Én is megyek kukkolni a BMC-be, Zorka babában szeretnék gyönyörködni!! :D

MikeGirl-Adélka egyszerűen meseszép kislány, tökre hasonlít Atira újszülött korában :wink:

RABBE-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT PATRIKHOZ, VÉGÜL CSAK KIBÚJT A KISCSIBÉSZ :D


Csillag-Mizujs??Még mindig türelmesen vársz??

Dorka-Annyira örülök, hogy ilyen szépek vagytok és boldogok, Apukáról csak úgy sugárzik a büszkeség, micsoda szerelmes pillantások :D Hogy tetszett a torta Anyudnak?

Kinga-Dokid elég laza :shock:

Akra-Te már szépen túl vagy a 40 héten, nem semmi :wink: Azt hiszem én hozzád fogok csatlakozni meg a többi túlHordóhoz, de ez csak megérzés :wink:

Lucuzs-Annyira figyelmes vagy, köszönöm szépen :wink: Hogy érzed magadat??Olvasom, hogy jól alszol...Akkor Balázska sem akar még nagyon kifelé orientálódni :D

Én az elmúlt 2 napban rémesen aludtam, folyton keményedett a hasam, de olyan volt , mint a szikla, tökre kilehetett tapintani a méhem körvonalát :shock: Ezek nem a joslófájások, ugye???Azok milyenek?? :D

Eclipse-Molli baba egyszerűen meseszép :D És ne izgulj, ezekkel a kérdésekkel és gondokkal mindannyian találkozni fogunk....Egyáltalán nem vagy rossz anya, ezt nagyon gyorsan verd ki a buksidból,csak tapasztalatlan vagy, de minden nappal egyre jobb leszel,bízz magadban és az ösztöneidben!!!!!!!!! :wink:

Vikoo-Boldi baba imádnivalóóóóóóóó!!! :D Nem semmi tejmennyiséggel rendelkezel, szerintem hagyd el a Viki nevet és vedd fel a Riskát :D

Csajok minden baba egyszerűen gyönyörű és imádnivaló, minden nappal egyre jobban várom,hogy én is a kezemben tarthassam Lilit!!!!! :D

Tatjana-Lehet te is simán átléped a 40hetet, bár láttunk már itt minden előjel nélküli, pikk-pakk szüléseket :D

Kriszta-Nagyon drukkolok a diploma védéshez, nagyon ügyes vagy, hogy ilyen pici baba mellett ilyen ügyesen csinálod, nem semmi egy csaj vagy :D Na ezt a Merkur-os poharat majd megnézem én is...

Amidaa-Mi volt a dokidnál??Most olvasom....Na szépen lassan csak több lesz az a 2 ujj....Vérzést sajnálom!

Vaya-Gratu a 40 héthez :wink: Érzel valamit??Hogy közeledik a nagy nap?? :wink: Nálunk is tesóm 1-2 héttel mind a 2babaáját túlhordta :wink: Úgyhogy nálam is meg van rá az esély!

Szissz-Biztos, hogy minden okés Danival, főleg ha Marcinál is több volt a magzatvíz :wink: Súlya is tökéletes a fiatalembernek :D

Wivi-Szuper, hogy bevált az Infacol, már én is vettem otthon előre egyet :D Én is úgy tudom, hogy hasfájás ellen a pocakmasszázst csak kb egy hónapos kortól szabad, mert addig ott a köldökcsonk!Sajnálom a szar éjszakát, párod megállapításán jót mosolyogtam, tök cuki :D

Henne-Mi volt a dokinál?

Sophie-Beni nagyon gyönyörűűűű, írtó jók a képek!!!És ne izgulj, én is csak egy nappal vagyok előtted :D Szóval itt már mindenki tapasztalt Anyuka lesz,mire a mi babáink még csak megszületnek :wink: De nem baj, majd jöhetünk jó tanácsért :D A számodat most már lementettem a telómba :wink:

Aranyoska-De jóóóóóóóó, hogy jöttél :D :D Beki baba csodaszép hercegnőő, nagyon vártunk már titeket!!!!!A szüléstörténetre is majd kiváncsiak vagyunk!!! :wink: Örülök, hogy jól vagytok Drága!!!!!

Hayniii-Nagyon király a babaszoba dekorációóóóóó :D

Angie-Kérünk új képeket Zsombor babáról is :D Ezen már én is gondolkodtam, hogy hány hetesen szabad kivinni sétálni majd a babát, mert nagyon szeretnék vele sokat a friss levegőn lenni :wink:

Ritya-Mi volt ponotsan a fenekeddel??

Suzy-Köszi, hogy hoztad a híreket rólam :D

Ebba-Milyen az az amerikai palacsinta???Na igen, a technika...nem is hittem volna, de olyan volt gép nélkül, mintha a kezemet vágták volna le :D

Na én lépek, mert még takarítok kicsit, aztán elhúzok a boltba....Popóm Csajok olyan szinten javult, hogy nem is tudom kifejezni :D Ma megyünk 17.30-ra a doki bácsihoz, megnézi hogyan fekszik Lili baba, jó lenne ha visszafordult volna.....Aztán este szülésfelkészítő :D

Mindenkinek nagy nagy cuppanós!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Eta: Gratulálok!!! Sok boldogságot és jó egészséget!!!!!

Sophie: Ma szerzek vmi mákosat.. ;) Turiból én is őket szeretem!! Én a Váci utcaiba, a felnőtt Rákóczi útiba is járok... :) Ezekben is vannak gyerek holmik is, ugyan sokkal kevesebb, de mintha kevésbé rabolnák le őket - eddig max a 68as méretig néztem, nagyobb méretben nem tudom, mi a helyzet. Ha hétfőn még egyben leszünk, akkor én is megyek sógornőmmel :D Legalább ennyi vigaszom legyen :) Majd küldj képet!

Kriszta: Diplomavédés??!!! ++++++++++++ Nem vagy semmi! Le a kalappal!!!!

Kinga, Vaya: Kitartás Nektek!!!! Dúla praktikákat nekem is el tudod küldeni? Egyelőre csak érdekel, de aztán ki tudja...

Aranyos: Beki baba egy kis tündér!

Vivi: Éljen a 3120g!!!

Gyancsi: Jó, hogy lett net!

Ma a dokim után kell rohangálnom, egész októberben vagy 4x voltam nála, de mindig elfelejtettem táppénzes papírt kérni... :(

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Lucuzs-Bár nem engem kérdeztél, de nálam sem veszik figyelembe az inszem napját ( nekem március 1.én volt), viszont én az alapján számolom mindig, így jött ki nekem a november 22 ( a dokim az első Uh-on november 25-ét állapított meg és azóta egyszer sem változtatta, szóval nekem ez áll a kiskönyvemben is, mint várható születési dátum) :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Gyancsi: Úgy érzem, a szervezetem megelégedett ezzel a 2 ujjnyi nyitottsággal, és most nagyon büszke magára :) Lassan rá kellene venni a következő lépésre ;)
Jó hallani, hogy javul a popód!!! Nekem most kezd durvulni az aranyerem... Biztos nem bírom a súlyt :)
Szurkolok, hogy már megfelelő helyzetben legyen Lili baba!!! Majd írj, hogy mi volt a dokinál!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsban, mint Mike! :oops:
Rakok fel fotókat:
Kép pár percesen
Kép a kórházi kocsiban
Kép Zorka hazamegy végre!
Kép otthoni durmolás
Kép apa pici lánya

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Hasonlít Mike Adélja és Zorka baba :D ...szerintem...
Amúgy eszméletlen szép mindegyik baba!!! Gratulálok az újdonsül anyukáknak (nem csak egyszereseknek): Freestyler, Rabbe! :D

Vaya, a másikban írtam... kitartás és nyugi, ez utóbbi nagyon fontos! Noni baba is gyönyörű (lesz)!!!!

Most megyek, mert még eszem etetés előtt! Amúgy van tejci, már nem csomós a mellem, eszik is okosan a drága!
Viszketés nincs, eszem, mint állat, mert meg sem merem írni hány kiló vagyok :oops:

Majd még jövök, a vonalzót sem ártana up-date-elni :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Eta
Hatalmas gratula a kiscsajhoz! :)


Sophie
Szerintem Zs. nem tudta, h két hét mire kész az eredmény... a lapra írt két olyan vizsgálatot, amire közölték a laborban: "ezt már nem csinálják meg" :roll: Hát mindegy... én nem parázok, nem érzem, hogy gáz lenne Danival... Csak a reggeli herce-hurcát kihagytam volna, a nyugdíjasok majdnem meglincseltek az sztk-ban... :shock:
Én nem szeretem a mákot :D Muti majd a cuccokat, amiket beszereztél! :)
Szabásminta: anya dolgozott hétvégén, tegnap meg épp főzött amikor átmentünk, meg a tesóimat fenyitette, mert lusták :D
Azt mondta a szabásmintára, h le kell mérni marci fejét, és úgy nagyítani szerinte... idáig jutottunk :D

Amida
Azért két hét a labor, mert vannak rajta ilyen toxoplazmózis meg mindenféle vizsgálatok.
Nem semmi vagy, hogy még jársz tornázni :)
Mondjuk én meg minden nap jövök-megyek Marcival, sokat sétálunk is meg minden, dehát semmi hatása...

Eclipse
Egyedül is nagyon nagyon ügyesen meg tudod majd oldani a dolgokat! Lehet, hogy Mollinak a pocakja fáj, írtad, h a büfizés nem megy mindig... azért próbáld meg, hátha levegőt nyel... meg tornáztad picit, simizd a pociját... hátha...
Nekünk Marcival csak később jött a hasfájós időszak, és szerencsénk volt, mert nem volt vészes, de az infacol pl. segített (de ez is babafüggő. hogy melyik babának mi a jó, van akinek a grippe water, stb.)
De remélem ma már jobb napotok van! Lehet, hogy csak a front viselte meg a csöpp lányt!

Kriszta
Hát nem semmi vagy, h ilyen csöpp baba mellett ilyesmire van időd... én örültem, hogy éltem Marci mellett :) gratula, ügyes vagy!

Emese
De jó, hogy otthon vagytok véééégreeee!!!! :)
Beki tüneményes kishercegnő! :)
Miből gondolod, hogy nem az igazi a tejci ereje? Ugyanmár! ne butáskodj! :) Csak ügyesen, ügyesen! Igyál sok sok folyadékot!!!

Dorka
Most kicsit irigykedem a királylánykodás miatt :P

Vivi
Gratula nektek a szupi gyarapodáshoz! Ügyesek vagytok!

Ancsa
Örülök, hogy jobban vagy!!! Juhééé!
Majd írj, hogy mi volt a dokinál, nálam is visszafordult Dani, biztos Lili is befordult!!!

Navi
Nagyon cuki a kiscsajod!!! :)

Én ma valahogy átestem a másik oldalra... eddig annyira türelmetlen voltam, h mikor fogok már szülni... reggel meg úgy ébredtem, hogy jön majd Dani amikor szeretne, no nem tudom mi ez a fene nagy nyugalom, de a napom is jobb :)
Ja, és elkezdtem agyalni inkább máson, Marci szülinapja, advent, karácsony :D lehet, hogy ez is segit, hogy elterelem a gondolataimat. Na jó, befogom :D

majd még benézek :)

szisszka
 
 


Amidaa-Én minden vizsgálatnál tökéletesen zárt voltam, szóval lassan én azzal a 2 ujjnyival is megelégednék :D Tényleg nem semmi, hogy még tudsz tornázni, nekem tuti nem menne...Ahoz képest, hogy a terhesség elején azt terveztem, hogy majd én hetente Rubint Rékázok..... :oops: :D Egyszer sem vettem elő a dvd-t :D

Navi-Gyönyörűségesek vagytok, Zorka egy kis tünemény :D :D És Apukája mennyire cuki :D :D Gyönyörű a kis családod :D Én azért kiváncsi lennék hány kg vagy.....45??? :wink:

Szisssz-Szerintem azért szállt meg a nyugalom, mert mindjárt szülsz :D Én is úgy gondolom ahogy te...Tökre felnézek azokra akik ilyen pici baba mellett tanulnak....Szerintem én örülni fogok , hogy luk lesz a popómon :D

Ma nyílt egy Eurospar itt nálunk és akciós a Pampers....Szerintetek hány hós koráig jó a 2-es méret és hányat használ el naponta kb egy baba????Én olyan 5-6 db-ra tippelek, de igazából fogalmam sincs :?

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa
Na, ez az, tanulás... le kéne adnom a jelenkezési lapom okj-re, ami január-februárban lesz, de egyáltalán nem vagyok benne biztos h képes vagyok rá felkészülni... szóval teljesen tanácstalan vagyok :oops: főleg, hogy nem egy gyerek, hanem kettő mellett kellene tanulni...

Pampers:én a kórházba a kettes méretet viszem, itthonra viszont a 3-asból (4-9 kg-ig) vettem egy ilyen nagy dobozosat, amiben 150 db van. Az, h meddig jó a pelus a babára, baba és gyarapodás függő!
Marci most még mindig a 4-es pamperst (7-18 kg-ig) kapja alváshoz, pedig már lassan 3 éves lesz, de csak 13 kg :D

szisszka
 
 


Ancsa
elő is vettem Marci kiskönyvét gyorsan, a 2 hós mérésen volt 4470 g.
egyébként pedig 3000 grammal született.

Ja, annyi még, h nekünk a pampers sleep and play pelusa nagyon nem jött be, akárhányszor vettem, vagy kaptunk, mindig minden kifolyt belőle, de az active baby-vel nem volt gond!

szisszka
 
 


Eclipse! Biztos a hasa faj. Most tanulta az emesztest. Vegyel infacolt, vagy edeskomeny termest. Egy presszokaves poharba tegyel egy csapott teaskanallal es forrazd le, 10 percig aztasd lefodve. Ebbol adjal a bebinek. Nalunk is egyik nap jobb, masik hasfajos. 6. hetre elvileg beall az emesztesuk. Mi is ma szereztuk be ezeket a cuccokat.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Helló lányok.
ETA!!! hatalmas gratula!!!
Ezek szerint én jövök:)
Bár ma az NST-n nem volt semmi méh tevékenység:(
ebba
 
 


Ebba
Szerintem nem jelent semmit, h az NST-n nem volt semmi! :wink:
A fájások bármikor elindulhatnak szerintem.
Nekem Marcival 2 nappal a szülés előtt szintén nem volt semmi az nst-n.

szisszka
 
 


Sziasztok!

Most csak egy rövid időre, elfáradtam a mai naptól.

Először is, Eta hatalmas gratula Gizushoz :)

Csajok akik kértétek dúla praktikákat holnap reggel küldöm, már nincs erőm leírni, bocsi.

Lucuzs, hát igen akkor elvileg neked később kellene jönnie, nálunk február 8-án volt az inszem.

Most nagyon jó kedvem van, mert végre puhult a méhszáj, doki egy ujjnyit mondott. Úgy örülök, hátha elindult valami. Kiscsaj ma jól becsapott, mert tök nagy kiugrások voltak a méhösszehúzódásos grafikán, már kezdtem örülni. Erre kiderült, hogy csak rúgdosta a méhfalt a kis drága a mozgások közepette, azt jelezte a gép. Rosszaság. :P

holnap jövök bővebben, jó éjt!

Kép
vayacon
 
 


Jól látom?
Laptető???? :roll: :lol:

Vayacon! Kedden feküdtem NST-n egy lánnyal, akinek ugyanaz volt, mint neked, hogy csak a baba rugdalt:) Milyen érdekes....

szisszka! hát remélem, nem kell hétfőig kihúzni, mert akkor naponta kell majd járnom.

A kis drága 6 óra óta folyamatosan ugrál, vagy táncol a hasamban.Hullámzik a pocakom, bármit csinálok. Hátha kiugrik:)



Kép
ebba
 
 


sziasztok!

jöttem, ahogy tudtam! és micsoda hírre! ;)

Eta, szívből gratulálok! Benit én is ezen a napon szültem, mensi szerint 39+4 :) további részleteket is szívesen vennénk a kis hölgyről! sok boldogságot nektek, és rengeteg tejcsit!

Vaya, hááát, nem nagyon tudom elképzelni, hogy beérlek titeket, de ki tudja! ami meg van írva előre, az meg van írva! babák tudják csak, hogy mikor akarnak indulni! :)

Krisztina, sok kitartást a tanuláshoz, és sok sikert a védéshez! Dávid tök cuki, hogy hagyja aludni a mamáját!

Lucuzs, kitartást a nagyon végéhez! ;)

Tatjana, igen, nekem is feltűnt, hogy nem nagyon kapkodják el a babák a megszületést! :S

Emese, jó, hogy jöttél, képek szuperek nagyon! fejéshez kitartást! és mit gondolsz, miért nem jön be neki a szopi? vagy a kórházban is már cumisüvegből kapott? végülis a lényeg, hogy a te tejcsidet eszi, ha már van! ;)

Dorka, örülök, hogy minden okés veletek! sajnos a hasfájás szinte minden gyerkőcöt érint, bár azt mondják, hogy a lányokat kevésbé, hát, nem tudom, lányom még nem volt! :)

tök jó, hogy anyud segít! nálunk is itt lesz anyu is, meg anyósom is, szóval lesz segítség, de főleg Beninél kell segédkezni!

Vivi, köszi a dícséretet fotó ügyben! tesóm barátja a fotós! :)
nagyon ügyesek vagytok, Barni szuper tempóban növekszik! :)

Szisszka, okés, ha van valami fejlemény, majd szólj légyszi! :) Benié egybként 50es...

Gyancsi, örülök, hogy jobban vagy, minden téren! ;) pelus. hááát, jó kérdés, lehet, hogy nem nagyon éri meg bespájzolni, mert mi van, ha Lilinek egy másik márka jön be!? amúgy 6-8 pelus is elmegy simán, főleg, ha minden szopinál van kaki is...

és akkor gyorsban rólunk!

minden okés volt, doki nem vizsgált, így a méhszáj állapotát passzolom! fájdogál a derekam, meg olyan mensi előtti érzésem van, hogy ez a jósló-e, vagy sem, azt nem tudom, de mindegy is. NSTn nem kellett nyomkodni gombot, méhtevékenységre 20as volt a legnagyobb! :P amúgy baba szívhangja okés, vagyis volt olyan, hogy felment 200 körülre a számláló, de nem tudom, hogy a gép szarakodott-e, mert a nőci nem mondott semmit... vérnyomim is jó volt!

uh-n szintén minden okker, baba keringése jó, lepényem már III. fokozatú, súlyát 3719-re becsülte a gép, 37+2-n... hogy mi lesz a vége, majd kiderül!

most úgy érzem, hogy van még hátra jó 1 hetem, aztán lehet, hogy több is, vagy kevesebb! :)

megyek punnyadni, mert nagyon elfáradtam, szerintem a barátok közt után le is fekszem! jó éjt mindenkinek!

JAAAA és tuti lány! :)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Reggel távozott a nyákdugóm,egész nap fájásaim voltak,de elég rendszertelenek.Most meg elkezdtem vérezni egy picit,így indulunk a kórházba.
Kérem szépen a drukkokat!
Pusszancs Mindenkinek!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


KINGA-Hajrááááááááááá :D :D

Szisszka-Szerencsére az Active Baby-ből vettem , nem a Sleep and Playből :wink: Hát remélem bejön Lilinek, mert most jó darabig azt kell használnia :D

Sophie-Szép nagy a kiscsajod :D Örülök, hogy minden okés!!!

Ebba- Szerintem sem jelent semmit ha még nem mutat méhtevékenységet a gép, az bármikor beindulhat :wink:

Vaya-Örülök, hogy végre elindult valami nálad is, nem kapkodnak ezek a lányok :D

Mi megjártuk a dokit, Lili baba nem fordult vissza, így holnap időpontot kell kérnem a Welsi kórházba, ahol megbeszéljük a császár időpontját......A doki is ezt javasolta, mondta, hogy lehetne próbálkozni visszafordítással, de annyira rosszul fekszik, hogy nem lát rá sok esélyt.....Azt mondta, hogy a kiírt időpont előtt ( ami ugye a könyvem szerint november 25 és nem 22) 10-14 nappal szokták a császárt megcsinálni, ami szerintem annyit jelent, hogy jövő hét végén szülők leszünk :D Kicsit hihetetlen, hogy lehet ez lesz az utolsó hétvégénk így egyben.....Kiváncsi vagyok holnap mit mondanak :wink: Beletörődtem a dologba, próbálom a jó oldalát nézni, hogy Lilinek a legjobb legyen.....A lényeg, hogy hamarosan a kezemben tarthatom ŐT :D ...Ráadásul Csabi bent lehet a császár alatt!!!!Ennek nagyon örültem!! :wink:

Mindenkinek szép estét!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Kinga! Drukk nektek! Bár lehet már babázol!!! :lol:

Gyancsi! Hát ha ez van, akkor ezzel kell együtt élni, Lili nem akart megfordulni, a dokik is ezt javasolják, akkor tényleg ez lesz nektek a legjobb!
Örülök, hogy tudod a jó oldalát is nézni a dolognak, és hogy nem keseredtél el!
Most már tényleg hamarosan anyuka leszel!!!! :D

Én ma megyek ASK-ra. Bocs, valaki múltkor kérdezte mi az. Amnioskopia, magzatvíz átvilágítás, hüvelyen keresztül történik, nem egy kellemes vizsgálat, mert szét kell feszíteni hozzá a méhszájat... Ja, és azt figyelik, hogy nem zavaros-e a magzatvíz, nem zöld-e, tehát hogy a baba jól van-e.
Reméltem elkerülöm, de Balázs nem így gondolta...

Lassan elindulhatna már a babaeső!!! :lol: :lol: :lol:
Nem lesz front vagy telihold, vagy bármi? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: