Új privát üzeneted érkezett!

Kata, Kevined akkor már nagyon ügyi! :D Noel csücsülni tud, felállni max. ha rajtam felkapaszkodik. 2 alsó foga van meg. Sok mindent eszik, nem válogatós. :D Hátrafelé csúszva közlekedik hason.

És igen, a szeme még mindig kék színű. Amit nem értünk, mert mindketten barna szeműek vagyunk. :roll: Gondoljátok ez már nem barnul be? Vagy még mindig okozhat meglepit?

Mezsó, Blankádnak jobbulást! :(
Bogyó, Balázsodnak is! Tűnjön az a fránya hasmenés! :evil:

Amúgy vírus lehet a levegőben, mert nálunk is volt ilyesmi, csak nem Noelnek. Először apa volt napokig rosszul : hasfájás, hasmenés.. Pár napra meg nekem lett hasonló bajom. Szerencsére már mindketten jól vagyunk.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Lenne egy kérdésem!!

Patrik holnap lesz 6 hónapos!! Úgy veszem észre,hogy egyre kevesebb a tejem...korai lenne neki mondjuk bébi ételt adni este+mellé tejcsit (anya tejet)??

Nem szeretnék tápszert adni neki!!!

Vagy láttam Milupától vízzel hígitható kajcsit is...

Szerintetek?? Vagy mindenképp tápszerhez kell nyúlni??
Még egyenlőre van vmennyi tejem...de sztem hamarosan nem lesz!! és már Patriknak nem elég csak a tej..1 nap 2*-adok neki reggel kap egy kis gyümit és délután bébi ételtÍ!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi: szerintem vezetgesd be szépen sorban a gyümiket,zöldségeket Patriknak!!!Reggelitől haladva a vacsoráig.Először a tízórait,majd ebédet,és legutoljára a vacsit kell kiváltani kajcsival.Ezt már 6hónaposan nyugodtan elkezdheted ám!!!!A tejcsit amíg van addig nyugodtan kaphatja.Amíg nem eszik meg laktató mennyiséggel az egyéb kajcsikból/bébiétel/,addig lehet kell még tápszer is hogy pótold a tejet,de ha már elegendőt bevág a bébiételekből is,akkor elmaradhat a tápszer,és elég mellé az anyatej bármennyi is.Nekem ez a véleményem a problémádról.Remélem érthető voltam. :wink:

Jajjj csak tengek lengek egész nap...Pedig ma jön apa haza megint. :wink: :wink: Úgyhogy jelentem szabit kérek ismét! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

nyuszi: igen szopizik még. mi megpróbáltuk a barackot de kiköpte sőt öklendezett.

én nem vagyok annyira hozzáértő mint Mezsó, de nekem is ezeket tanácsolták. szerintem és mindenki szerint a 6 hónapos kor a határ, utána már lehet gyümit, majd zöldséget bevezetni. Nem tudom Mezsónak mi a véleménye a tejpépről, de azt is mondják sokan. Beszélj a dokival, védőnővel erről!!

én is azt hittem fogy a tejem, mert már rég nem telt fel a cicim evések között, de elkezdtem megint szedni az Urtica-t és csomó lett. csak a betegség miatt most Bazsi nem hízik olyan jól.

Mezsó: 6530gramm és 68 cm. Az nem rossz ugye??

ja és ezennel elengedlek apázni ;) érezzétek jól egymást :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Mezso : Nagyopn szépen köszönöm...igen már bevág egy üveg bébiételt és nem kívánnja általában a tejcsit ha mindet megeszi!!

Ennek örülök,mert a mi védőnőnk azt mondja,hogy még csak most kezdjek krumplit adni stb
Ő nem tudja,hogy Patrik nagyon nagy étkű és megeszik már 4 barackot kekszel...sajna mindig füllentek neki,mert mindenbe beleszól (mit adok enni neki és,hogy mikor)ne adjak neki csak fél barackot meg,hogy még csak mst adjak neki 1-2 kanál krumpli..na szerinted?????????

Nagyon jó hétvégét Nektek :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Bogyó: Aranyos vagy köszönöm..sajna ami védőnőnkhöz nem mehetek....totál hülyeségnek tartom amit ő mond!!!

Pl volt olyan,hogy jött..a hintőpor a pelenkázón volt és megkérdezte,hogy minek az..mondom hintőporozom a gyereket...erre Ő Minek azt??Nem kéne e gyerek bőrét tönkre tenni!!

És ami igazából feldühített az az első hetekben volt...Én úgy tudom,hogy nem lehet vattával a köldökcsonkot tisztítani..erre ő azzal csinálta...de nekemmegtíltja..jóénnem is azzal csináltam de ő???

Nem szimpatikus nekem a nő!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


ja és még annnyi,hogy Patrik mindent megeszik már!!
Egyedül a sütőtök nem jön be neki!!De enne a nap 24 órájában ha lehetne..azért is van ilyen jó súlyban .-)Szerencsére nem válogatós

Bogyo: Én is így voltam Patrikkal a sütőtökkel!4 Nem is próbáltam tovább adni neki,majd októberbe adok amikor szezonja lesz!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi, vacsira a legjobb szerintem a tejpép! Vannak 4 hónapos kortól is adhatók már, bőven kaphatja. De ha már teljesen elfogy majd a tejed, ajánlják reggel és este a tápszert 1 éves korig... Mert kell még a fejlődésben lévő szervezetnek a tápanyag, ami abban van bőven. Máshonnan azt nem kapja meg. Persze amíg van vmennyi anyatejcsi addig gondolom nem életbevágó.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: Neked is köszönöm!!
Nem még nem életbevágó csak próbálok felkészülni!
Igen tudom,hogy a tápszerben megvan ami kell neki...de remélem nem kell majd neki..de ha minden kötél szakad akkor persze nem marad más!

Igen tejpép: Most akarom kipróbálni még nem evett de sztem szeretni fogja!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszitappancs:vannak homeopátiás bogyeszok,álliolag nagyon jok.én amikor ugy éreztem hogy kevesebb van.Ittam egy pohár sört kb 3 napig.És most van tejcsism bőven.

Aida:Noli is nagyon ügyes :lol:

000kata
 
 


Kata: igen én is hallottam már a sörös dolgot és biztosan kipróbálom:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi, én 5 hónapos korában adtam először Nolinak tejpépet. Először nem volt oda érte, 6 hónapos korára már egész megkedvelte, most már nagyon szereti. Mindig várja a vacsit. :-)

Én 6 hónapos koráig szoptattam, pont aznap amikor 6 hónapos lett este volt az utolsó... Azért hagytam abba, mert nem is volt már olyan sok meg a legfőbb ok az volt, hogy mivel nagyon-nagyon lefogytam orvosi tanácsra kellett abbahagynom. Amit sajnálok, mert nem híztam azóta sem és szívesen adtam volna még neki azt a keveset is.. :evil: :( Noel kapott tápszert anyatej mellé is kb. 4,5 hónapos korától, én kicsit későn is kezdtem szerintem a hozzátápit. Ma már este kap 1-1,5 decit meg reggel 2 deci tápit. A többi már "normális" kaja. Ebédre vagy azt amit én vagy babakaját, uszira gyümit, vacsira meg tejpépet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára aida 2009.09.04 12:32-kor.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ja és a sörös dologhoz: én is próbálkoztam vele. Nem vált be. :roll: Úgy néz ki: valakire hat, valakire nem.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida:sajnálom, h abba kellett hagynod a szoptatást!!

Én azt sem tudom mi lesz ha nem lesz tejem,mert Patrik mindig "követeli" a cicit!! nem is evésre hanem csak úgy..és nagyon sokszor csak azon tud elaludni...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mivel holnap nem leszek!

Patriknak boldog hófordulot már fél éves :wink: puszi

Kép
kriszpiri
 
 


Jaajj köszönöm :-)
Az egyetlen akinek eszébe jut :-)
Általában senki nem mondja
Köszike :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyuszitappancs 2009.09.04 13:08-kor.

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


homeos bogyók: Urtica urens, ricinus communis. én urticát szedtem, aztán elmaradoztak. éreztem is h valami nem oké, már nem telt fel a cicim két szopi között, de a VN azt mondta az csak az elején lesz kemény. és Bazsi jól lakott lapos ciciből is gondoltam nincs baj. ritkán kellett mind 2 cici.

most h Balázs elég nehezen szopizik az orra miatt megint elkezdtem, és tegnap éjjel arra keltem folyik a tejem és kő kemény a cicim.

szóval ajánlani tudom.

nekem kb 2 hónapja van egy mentes sör a hűtőben... nem szeretem, nem bírom rávenni magam....

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogyó: Nekem sem kell soha a 2 cici..1-ből jól lakik szencsére!!

Legalábbis edddig!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


ennek örülök, bár a 2 cicis megoldás sem rossz. nekem volt olyan időszak is, h 2* is megkapta ugyan azt a cici-t cserélgettem egy órán át... ezek a fránya fejlődési ugrások :)

végre találtam egy olyan elfoglaltságot amivel Balázst le lehet kötni akár egy órára is. csak sajnos így nekem is dolgoznom kell :)

egyik a vasalás. több mint egy órán át vasaltam, és le volt nyűgözve.

másik a teregetés- tiszta ruhák. betoltam Őt babakocsival a teregető alá, és előszeretettel rugdosta a már megszáradt ruhákat. amíg meg teregettem azt nézte.

ja és fürdeni is szívesen jön velem, a zuhanyzóval szemben van egy tükör, hol abból néz engem hol meg rendesen. nézi ahogy az üvegen folyik le a víz.

viszont azt nem szereti ha eszem :) ott nem lehet lekötni :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kata, Kevin is szopizik még? Esténként meg reggel? Éjszaka kel még?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Bogyó, dettó. ;) Főleg a teregetés. Noelnek is az a kedvence! :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: Sikerült magadra szedned pár kilót amióta nem szoptatsz??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi, mint írtam is az előbb, sajnálom, hogy abba hagytam a szoptatást, mert utólag kiderült, hogy nem sok köze volt hozzá. Azóta is tartom a "versenysúlyom". :-( 12 évesen voltam utoljára ennyi kiló. Kevesebb vagyok 5 kilóval, mint terhességem előtt. :-(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Hát most mondanám,hogy dejóóóóóóóóóóó neked..de gondolom te nem így vagy vele!!!

Rajtam van még plusssz 10kg és ha így folytatom akkor ha befejeztük a szopit akkor a súlyom egyenlő lesz egy elefántal :S :shock: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


aida: És ez mitől van?? Vagy ez genetika??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


aida: Most olvasom,hogy Párod elakarja vinni anyósodhoz Noelt..nem semmmi és kíváncsi 1általán rá a nagymama???

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


rajtam a terhesség előtti súlyomhoz vissza van még 3 kiló, de már akkor is volt rajtam pár plusz kiló. még olyan 5-6kgtól szeretnék megszabadulni. akkor lennék 68-69kg. áááállloooommm....

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Nyuszi, a súlyom nem tudom miért állt meg ennyinél. Genetikailag valóban a vékonyságot örököltem, de azért ez már túlzás... :-(

Ja párom vinné.. Gondolom az anyuja őelőtte eljátsza, hogy mennyire szeretné látni a gyereket. Persze mögötte meg senkiházi. Bár lehet azzal engem akart bántani csak... Az sikerült is. :-( Kit ne bántana ha a gyermekét szidják? Pláne ha ez a valaki a "nagymama". Igazából néha szeretnék belelátni anyósom fejébe. Akarja ezt a picit vagy csak megint "manipulálja" vele a fiát. Nem tudom. Egyelőre én nem szeretném, hogy odavigye a párom. Ha anyósom valóban szeretné látni a fiam, akkor képes lesz arra, hogy emberi viselkedést mutasson irányomba és akkor én is megbékélek azzal hogy találkozzanak. Csak ehhez először anyósomnak meg kéne erőltetnie magát és felnőtt módra viselkedni. Mert amit legutóbb csinált, az minden volt, csak nem felnőtt emberi viselkedés. "szaros"-nak és "ez"-nek nevezett, Noelt "senkiházi"-nak. Ilyet nem mondunk. Szerintem.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Annus: h vagytok????? tényleg használtok valami fogzáskönnyítőt? dentinox? nurofen? valamit??

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Na itt!!!

Boldog 6.hófordulót Patriknak!!!


Blanka remélem jobban van,csak et az oldalt tudtam visszaolvasni!
Balázsnka is jobbulást!!!

Na tegnap nem volt sírás,így bepótoltam a vasalát ,mosást és társait!Ma reggel már port töröltem,délután takarítás lesz! :wink:

Izának most egyszerre jön az alsó 2 foga amúgy,lehet már írtm.Használok én mindent,de ami hat az is csak rövid ideig...na majd remélem kibújnak a fogak!
Ma 4 kor evett a drágám...2 cicit kiszippantotta :shock: Utána alig tudott visszaaludni,na meg én is....Folyton hasrafordult,meg kacarászott,aztán a zenélős tevét püfölte,ami csörög is...szóval ÁÁÁÁÁÁÁ.Előtte meg mikor kivettem szopizni már hason volt,de a feje a kiságy másik végében :shock: Annyira menne,egyem is meg!És már a tenyerén támaszkodik fel,nem csak könyököl....Na éjjel meg azt álmodtam h feláll...olyan furi hogy már ilyen kis mozgékony :wink:

Tegnap bevásároltunk apával,holnap megy pecázni,meg jön uncsitesóm is vmikor mosni,nincs mosógépe....
Na és imádom ezt az időt!!!!Hurrá!Végre picit enyhült ez a nagy meleg!!!!

És akarok egy pelenkázó táskát varrni,de egyenlőre nem találtam hozzá anyagot...remélem hétfőn majd találok!

Tejem nekem is kevesebb,bár most ahhoz képest ami 1 hónapja volt már több!Csak este kell pótolnom!!Ez már haladás!!!!Nekem már semmi nem hatott,pedig eleinte haott a sör is,meg a homeó is...mindent bevetettem,aztán bevettem a leszarom tablettát és azóta van tejci :wink:

annus11
 
 


Aida: és csak ugy simán leszokott a ciciről?nem kereste,nem sirt utánna?
Kevin szinte csak még szopizik nem nagyon eszik mást mert nem kell neki.Ha mi eszünk abbol 3-4 katonát bekap ennyi,meg gyümit eszik,joghurtot de ennyi max napi egyszer fogadja el.Éjszaka is 2* kel kb és cicizik.Kevin nem tudom hogy fog majd leszokni róla.Cicifüggő :lol: csak cicivel alszik el,éjszakha kel csak cicire nyugszik meg és alszik vissza.

Patriknak Boldog Hófordulót!!!!!

Annus:szegény Iza,remélem hamar kibujik a fogacskája :cry:

Kilók: én rólam is lement mind :lol:

000kata
 
 


Kata, én nagyon igyekeztem, hogy szoktassam máshoz is Noelt, mert sok helyen azt olvastam hozzátápival kapcsolatban, hogy ez nagyon fontos. Főleg, ha nem akarok válogatós gyereket. Szerencsére ez bevált, mindent -szó szerint- megeszik Noli! Amúgy akkoriban már kevesebb volt a tej és így hamar ráunt mindig a cicire. Bár nálunk is sokszor az volt a megmentő éjjel, de aztán hozzá szokott, hogy már nincs. Pedig mondjuk éjszaka és este szívesen szoptattam volna még valameddig. Persze már beletörődtem így is rendben voltunk, jól fejlődik, nem válogat, tehát végülis összességében nincs gond.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Amúgy nem igazán pörög a topik! :-(

Ki mit főzött ma ebédre? Nálunk sertéstokány volt párolt rizzsel. Fincsi lett! :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Hát igen,látszik hogy hétvége van! :wink: Mi bevásároltunk,vagyis ami tegnap kimaradt,meg elmentünk DMbe,meg pecaboltba.Szóval2 órán át oda voltunk,pedig itt voltunk 10 percre...csak sokan voltak mindenütt.....DMbe 12ezret vertem el... :evil: És ez már 15%kedvezménnyel ment....

Nálunk apa marhapörit csinált,én meg gyrost. :wink: Aztán varrnom kéen már...mert a múltkor félbe kellett hagynom...Izának épp fájt a foga....
Na meg takarítani is kéne,a portörlés már megvolt,csak porszívózni meg felmosni kell.De ha elalszik a 2 gyerek(apa és Iza) :lol: akkor nem fogok tudni... :roll:

annus11
 
 


Hát igen, hétvége látszik sajnos... A decemberi kismamák soha nem pihennek.. :shock: legyen hétvége, hétköznap, akkor is sokat írnak. De valahogy sokszor úgy érzem nem csípnek engem már ott régóta, hiába igyekszem nagyon. Sajnos azóta, hogy veszélyeztetett terhesen túlaggódós voltam. :-( De mind1, ez nem téma most.

Tök jó Neked ilyesmit csinál apa.!. :shock: Én is akarom!! :lol: Itt is volt délutáni alvás a gyerekek körében. :-D Apa, Noli...

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Hát igen,a májusi topik se nagyon pihen4na de ott sokan vagyunk,itt meg max 10en,de lehet sokat mondtam!Jobban észrevehető ha pihen a banda :wink: Na de nem baj ez,majd hétfőn beszámol mindenki a hétvégéről! :lol:

annus11
 
 


meg vannak nagyon kicsi babások, Évi, Krisz. amikor pocakosak voltunk pörgött a dolog. majd ha kicsit nagyobbak lesznek remélem visszajönnek.

Ma voltunk IKEA-ban 2 órát, Balázs MTben végig aludt. elején nézelődött, mert nagyon izgi volt a sok látni való, aztán beszunyált, nem zavarta a sok sikoltozó gyerek sem. vettünk sok mindent, éjjeli szekrényt, dohányzó asztalt, polcot az ágy fölé, lámpát a konyhába, Balázsnak egy pelikános játék tartót :)

Balázs ma bekapta az ujjam és nem cuppogtat, hanem keményen rág.

2 napja hason valami furcsaságot csinál :) behúzza maga alá a lábát, feneke égnek, kezén meg nyomja fel magát. 4kéz lábra áll egy egy pillanatra csak lent van a feje. és hernyózik előre.

Amikor meg a mellkasát nyomja ki akkor meg tolat :) körbe körbe is forog mint az óra mutató.

azt nem tudom eldönteni, h vírust kapott-e el, és attól megy-e a hasa, egyáltalán mitől kapta el? talán a fogzás miatt legyengült az immunrendszere? vagy csak úgy? piros a feneke. MIért? a hasmenéstől? mitől van hasmenése? a vírustól vagy esetleg a fogzástól...? vagy egyik következik a másikból?!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo!
Piros fenék:kicsípte a kaki!Kend neogranormonnal!
Hasmenés!Lehet a vírustól de a fogzástól is lazább a széklet!
Mitől kapta el?És h víus e?Passz! :wink:
És én is ki vagyok akadva hogy miket művel!!Balázs már forog ide oda?Mármint hasról hátra és vissza is?Iza egyenlőre csak hátról hasra,de nem sok kell és megvan vissza is!Ja és a seggét ő is kinyomja...és vhogy csak halad,mert folyton máshonna szedem össze a földön is.... :lol:

annus11
 
 


Ja és Iza a vállamat rágja!!! :shock: Meg szoktam neki puszit adni a nyakára,erre tegnap bekapta a nyakam és megharapta :shock: :shock: kis vámpír :wink:

annus11
 
 


Tök ügyi babáitok vannak! ;) Noel még mai napig nem igazán tud négykézlábazni pedig nem 4 hanem 8 hónapos. :lol: Viszont a hason kúszás hátrafelé nagyon megy. Általában be a dohányzóasztal alá... :?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


annus11 írta:Beo!
Piros fenék:kicsípte a kaki!Kend neogranormonnal!
Hasmenés!Lehet a vírustól de a fogzástól is lazább a széklet!
Mitől kapta el?És h víus e?Passz! :wink:
És én is ki vagyok akadva hogy miket művel!!Balázs már forog ide oda?Mármint hasról hátra és vissza is?Iza egyenlőre csak hátról hasra,de nem sok kell és megvan vissza is!Ja és a seggét ő is kinyomja...és vhogy csak halad,mert folyton máshonna szedem össze a földön is.... :lol:


azt értem h kicsípte a kaki, de attól is lehet, piros, mert jön a foga. de szimplán a hasmenéstől is. szóval ez egy ilyen kérdés kör, egyik jön a másikból :)

Még csak hátról hasra forog, de azt nagyon. hasról meg már tolja fel a fenekét nagyon magasra, 1-2 nap és sikerül neki.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo!
Akkor uyan ott járnak,Iza is ezt csinálja!!!Vagyis ezt is :wink:

Elromlott a porszívóm :( És a mellszívóm se jó...kész vagyok teljesen...Iza angyon nyűgös,még mindig a foga...alig alszik,szopizni se mindig akar....

Aida!
Noel is tök ügyi!!!!Iza se megy négykézláb,csak próbálkozik :wink: Amúgy nem is baj ha nem tudja,lehet ő inkább járni fog,aztán mászik 8) Szerintem pl tök szépen ül!Mikor ült meg egyedül?Hány hónapos volt?

annus11
 
 


Annus, kitartás Iza nyűgösségéhez, fránya porszívó, mellszívó meg javuljon meg! :twisted:
Ahogy betöltötte a 6. hónapot rá 1-2 napra készültek az első fotók róla, amikor már több percig egyedül csücsült. Amúgy valóban ülés és állás terén elég ügyi. Már bőszen megállt a kis lábán mikor barátnőm ugyanannyi idős kislánya nyeklett-nyaklott még. :-)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Milyen ügyes babák :)

Beo! Sajnálom, hogy beteg a kisfiad. Gyógypuszi neki. Szerintem lehetetlen megmondani, hogy mi miből következett. "A tyúk volt előbb, vagy a tojás?" esete.

Timi! Te most szabin vagy, de azért kívánok jobbbulást Blankádnak, és nagyon drukkolok, hogy ne kapja el Apa. Persze Te se, de neki még annyira sem hiányozna. :roll:

Aida! Tök jó, hogy jössz. Örülök nektek, és Noli még mindig szép kispasi. Hogyan ül fel a földön? Mármint milyen technikával? Tényleg szépen ül, és az már nagyon ügyes dolog, hogy rajtad kapaszkodva feláll. Nemsokára szaladgálhatsz utána :lol:
Ebéd: császárszalonnával, sajttal borított sült csirkecomb, rizi-bizivel.

Annus! Kitartás a fogzáshoz!! Borzasztó, hogy így megviseli. :( szegényke

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Norcival pénteken voltunk vérvételen, nagyon büszke vagyok rá ismét, mert egy szó és hang nélkül viselte a vérvételt. Aztán holnap 13-ra megyünk az aneszteshez. Annyira hihetetlen, hogy mindjárt túl vagyunk az egész szarságon, alig várom. Csak egyre jobban félek :cry:
Viszont vééééégre kicsit hűlt az idő, csak a szél ne fújna így. Ez nekem azért is jó, mert nem tudom, mikor kerül a műtőbe, és talán, ha nincs annyira meleg, elviselhetőbb lesz, hogy nem ihat :?

Ja Timi! Tök jók a rucik, cipők. Én is vettem két Next gatyót a fiúknak, az egyik vékonyabb, a másik vastagabb, de nem a nagyon bélelt fajta. Nagyon jól néznek ki.

Valamelyik nap kirámoltam az összes cipőt a gardróbból, egy bazi nagy zsákkal megy a konténerbe (tán Máltai?!), és rájöttem, hogy tényleg nincs Levinek edzőcipője. Tegnap elmentünk venni a Decathlonba, de pont nem volt a méretében :evil: Pedig direkt megnéztem neten, hogy van e készleten, és volt.... Mindegy.

Norbi minden nap, amikor megyünk Leviért az oviba, benéz a csoportjába, már a szekrényen kint van a jele, meg a neve, és annyira örül neki, meg megy be a csoportszobába, nagyon várja, hogy végre ovis legyen. Annyira imádom őket :)

Izé...bocsi, szófosi

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Párkép: miből lesz a cserebogár?

Kép Levi 1 éves

Kép Levi 2 éves

Kép Levi 3 éves

Kép Levi most (4,5 éves)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


annyira szép ez a gyerek :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kép Norbi 1 éves

Kép Norbi 2,5 éves

Kép Norbi 3 éves

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Igen az :oops: Köszi :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Renny
imádom a fiaid :) :) :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: