Új privát üzeneted érkezett!

Most már itthoni netről jelentkezem!!!! Nagy nehezen bekötötték, van tvnk is, már csakja telefon hiányzik.
Hozzáláttam a sütőhöz is. Ma reggel nyomtam rá még egy adag Mr. muscle-t és most amikor ben elaludt kisuvickoltam. Nem mondom, hogy olyan mint új korában, de klasszikusokkal jobb. A végén már tiszta maradt a szivacs és én ennek is nagyon örülök! :lol: Valószínűleg ma veszek még egy flakon tisztítót és még egyszer átmosom majd. Az Amwayvel az a bajom, hogy túl soká kapnám meg. Különben rájöttem a grillrács probléma megoldására is. Levenni ugyan nem lehet, de ha magam felé húzom (tehát kifele), akkor az eleje kiakasztható és kicsit ledönthető, így ki tudtam mosni. lehet Krisz, hogy nálatok is így müködik, majd nézd meg. Van mosogatógépünk is, de még nem tudtam használni. mg nincs bele szerem, nem is tudom, millyen kell és azt se, hogy kell használni. Először amgy abban is el szeretnék indítani egy üres tisztitó mosást-. kezd bkrepálni a bill., úgyh most ennyi. puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind a mososgatógéphez van külön tisztitó én azt szoktam használni.
NEm tudom kinek mi vált be én Calgonit vagy Somat tablettát szoktam venni hozzá, azt csak egyszerüen berakom az adagolóba.
Akkor lassan sikerül belakni az új otthont. Vigyázz magatokra.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ind!
Én hideg zsíroldót szoktam használni, tényleg nincs az a zsíros kosz, amit nem tud eltávolítani, viszont Neked tilos és Benit is távolítsd el a közelből, ha kipróbálod és aki csinálja szigorúan gumikesztyűben, mert lemarja az összes bőrét!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Mosogatógéphez Somat tabletta, de eddig a legszebb a sima Tesco-s mosogatótablettától lett!

Bebus!
Én néha annyira megérzem a tüszőrepedést, hogy leülni sem tudok a fájdalomtól! A sok váladék jó, ha olyan vizes jellegű, vagy nyúlós, átlátszó. A tüszőrepedés után ez teljesen eltűnik és átmenetileg olyan hintőporszerű, ragadós lesz!
A 12. napon látott kis tüszők bőven megnőhettek!

A hődet akár papíron is vezetheted. A fontos, hogy 2 fázisú legyen, tehát a ciklus második felében folyamatosan magasabb, mint a tüszőrepedés előtt.
Azon az oldalon, amit belinkeltem rengeteg okos dolgot találsz ehhez a témához! Ne aggódj, belejössz, de remélem nem is lesz rá szükség!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
A héten megjártuk a poklok poklát, de aztán végiggondoltuk az életünket a férjemmel. Jó volt őszintén beszélgetni a dolgokról, és borzasztóan örültem, hogy nem volt már olyan gondolata, hogy pl. elhagy emiatt. Igazából ettől is féltem, hogy a házasságom rámegy majd. DE NEM! :)
Nyugodtabb lettem és tudok róla írni, beszélni. A családban nem tudják. Vagyis a tesóm egy kicsit tud valamit és az anyukám is sejti, de nagyon hálás vagyok nekik, mert nem kérdeznek, és nem okoskodnak bele az életünkbe.
Most már az apró dolgoknak is borzasztóan örülök. A férjem, szó nélkül szedi a Macát és az E vitamint, pedig rajtam nevetgélt a kezdetek kezdetén.... és azt mondta rá, hogy hülyeség. :)
Okt. 10-én megyünk egy második spermavizsgálatra, de hasonló eredményre számítunk. Utána egy jó időre szüneteltetjük a babatémát. A nőgyógyászommal rendbetesszük a ciklusomat és kész. Részünkről ennyi.
Megvárom a nyarat és a szünidőben ellátogatunk a BMC-be. Ott lesz egy újabb andrológiai vizsgálat, és ha lesz értelme, akkor biopszia is. Utána pedig szépen minden kiderül.
Ha nem lehet babánk, elfogadjuk. A héten volt időm elgondolkodni ezen is...
Köszönöm, hogy gondoltatok ránk! Igazán jólesett!
Találtam egy donoros topikot. Oda is írtam. Beszélgettem a lányokkal.. és megnyugodtam, hogy ez nem Mo betegség, hanem "sokan" vannak így, mint mi. Egy kicsit nyugodtabb lettem ettől is, ...bááár a problémánk így is probléma maradt :?
Üdv. Bebus!
Krisz! Remélem, nem lett beteg a kisfiad! Jobbulást kívánok!
Ind! Nagyon sokat dolgozol az új házban. Vigyázz magatokra!
Virág! Gratulálok a vizsgádhoz!
Panda! Nagyon szép a pocakod! Nektek miért lett ICSI-s babátok?
Éva! A tenyésztés eredményére nagyon kíváncsi vagyok! Remélem, minden akadály elhárul és jöhet a HSG!
Zora! Az okt. 2-án írt hozzászólásodon még sírtam is. Igazad van. Ki tudja, hogy mi az oka. Erősebb lettem és más is, az viszont tuti!
Ildikó!!! Jajjj, annyira közel állsz hozzám!!! Fogalmam sincs, hogy miért érzem ezt ennyire :wink: :oops: :) Tiszta szívemből kívánom, hogy minél előbb a pocakodban legyen a babátok!!!!!!!
Andi! Hogyan alakul az új házatok? Mesélj róla egy kicsit!
Sheila! Gyere és mesélj a pici babádról! Mutathatnál képeket is igazán!!!!! :wink:
Vendég
 


Mo,
Rosszak voltak apa katonái 95% fejhibás tehát az nem termékenyít meg. Ez elég pocsék eredmény de volt jó is ezért mondtam azt hogy változhat még nálatok is persze nem biztos de én nagyon drukkolok vagy legalább biopsziával nyerhetnének pár pasit és akkor mehettek lombikra!
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet, hogy most csöpögős leszek, meg nyálas (a sünike szavával élve), de le kell irjak valamit, és remélem senkit nem sértek meg.

Mo, annak idején, amikor a másik topikunk szétment, az egyedüli ok, amiért elkezdtem irni ebbe a topikba az volt, hogy te átjöttél ide (ja és még Éva is, de ő nem jöhet most számitásba, mert vele e-mailben tartottuk a kapcsolatot) - ezzel azt hiszem sokmindent elmondtam....
Mindig arról álmodoztam, hogy egyszer majd megkereslek, és a gyerekeink együtt fognak játszani - ezért nagyon fáj az, ami veletek történik, de még mindig reménykedek abban, hogy van megoldás!!!!
Örülök annak, hogy a pároddal meg tudtátok beszélni. Tudod, érdekes volt azt olvasni, hogy attól féltél, hogy ezért elhagy - az én párom egyszer kijelentette, hogy ha kiderül, hogy miatta nem lehet gyerekünk, akkor nem marad mellettem, mert nem tudná eltűrni, hogy nekem miatta ne lehessen - akkor nem vitatkoztam vele, de nagyon fájt, amit mondott.....
Még valami: van egy kolléganőm, akinek a dokik 1% esélyt adtak arra, hogy gyereke lehessen, és most kettő van - úgy, hogy én nagyon drukkolok nektek!
Remélem, még fogsz irni nekünk

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon örülök, hogy írtál! Annak meg mégjobban örülök, hogy rendeztétek a dolgokat apával! Gondolom, hogy nem lehetett egyszerű! NAgyon bízom benne, hoyg szerdán kaptok reményt arra, hogy majd tovább tudjatok lépni babaügyben, amikor majd ti is elérkezettnek látjátok erre az időt! Szívből kívánom, hogy sikerüljön! Kíváncsian várom majd, hogy mi volt a dokinál!
Te most voltál a nőgyogyidnál??? Mondott már arra valamit, hogy 3216546464 naposak a ciklusaid?
Remélem mjad erről is beszámolsz!
Nagyon sajnálom, hogy keveset jössz közénk, mert én is a a topikindítók miatt jöttem ide a legelején és nagyon szeretlek benneteket.

Erről jut eszembe Ildikó egyáltalán csöpögtél, szerintem van ennél csöpögősebb topik is. de ehhez semmi közünk. Mindenki úgy csinálja ahogyan neki jó! Nekünk pedig így jó!

Ildikó! 9. dpo!!!! Görbuszt dobhatnál!!!


Éva! Lehet ahéten meglesz az eredmény? Jujj vagy figyelmetlen voltam és csak a jövőhéten lezs!

Melus! Mi a helyzet nálad??? Mensi ugye nincs? Kíváncsian várom a jelentkezésed!!!

Andi! Pé megvolt??? Lepedőszaggatás is???

Bebus! Nálad mi újság???

Kismamik! Hogy vagytok???

Képzeljétek mi sajna péntek este nem bírtuk ki és élesben akcióztunk apával. :oops: Nyugodtan kövezzetek meg!!!!
Már annyira rossz volt amúgy és úgy gondoltam már a pé-n is túlvagyok. De jó volt nagyon! :oops:

Dobok nektek egy görbuszt! Kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá! Kép

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Még nem jött meg, de babonából nem csinálok tesztet!
Valami nem stimmel velem az biztos!Már több mint egy hete görcsölgetek, tegnap nagyon fájt a derekam és izületi fájdalmamim is voltak!A hőm 37 és 37,2 között mozog!
Krisz:neked is érdekes a hőd!Ja és nem kövezlek meg ha jólesett akkor jólesett!!!!!!!!! :lol:
Mo:örülök, hogy jelentkeztél és hogy nem adod fel, így tovább!!
Ildiko:szerintem sem voltál csöpögős, sőt ez így természetes! :oops:
Ind:anyukám takarítónő és nagyon jó termékekkel dolgozik, ős is a hideg zsíroldót használja és nagyon jó, de azért vigyázz magadra a túl sok vegyszer sem jó! :lol:

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Melus! Ez nagyon jó hír! Drukk! Itt csak baba lehet! És mikor fogsz tesztelni???
Vendég
 


Én nem merem beleélni magam, úgyhogy csak a hétvégén tesztelek!
De ez normális, hogy ennyit görcsölök?

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Melus: én csinálnék a helyedben tesztet,hogy ne izguljak tovább! :wink:

Velem nincs semmi különös a hőm ingadozik a 36,5 és 36,6
fogalmam sincs mi lesz,de nem is gondolok rá.....16 cn-on esett le a hőm 36,2-re,de 17 cn már 36,6 volt :roll:

Ki érti ezt?
bebus
 
 


Most vagyok a 20 cn-on! :lol:
bebus
 
 


Sziasztok lányok

Mo örülök, hogy irtál és, hogy egy kicsit jobban vagytok, nagyon szurkolok, hogy lehesesen saját babátok.
A házunk még csak terven van meg, majd most csinálják meg rá az árajánlatokat, az a helyzet, hogy nagyon utána akarunk járni, hogy mit honnan és hogyan szerezzünk be mert nem mindegy, hogy mennyibe fog kerülni. Remélem, hogy jövőre el is tudnánk kezdeni, de ehhez még nagyon sok minden kell. El kell adni a lakásunkat és hitelt kell hozzá igényelni stb. Remélem hogy minden összejön és akkor szeretettel várok mindenkit egy nagy házavató buliba.
Ha elég erős leszel hozzá akkor irj, mert nagyon hiányolunk ám, és várunk, és igyekszün mindenben támogatni ami csak tőlünk telik.


Krisz a PÉ úgy néz ki megvolt, de nem igazán vagyok benne biztos, de lehettet valami mert elindult felfelé a hőm mindenesetre beleadtunk mindent. Az LH teszt nem volt igazából pozitív vagy csak éppen túl sokat ittam mert előtte való nap halványan volt két csíkos utána erősebben volt és másnap megint halványan. Tegnap meg teljesen negatív volt. De 3 napja nagyon ég a gyomrom és ez főleg a PÉ után szokott lenni, amikor nő a progiszintem.

Melus nem is tudom, hogy bírod, hogy ne teszteljél én már biztos csináltam volna egyett, márcsak azért is, hogy ne idegeskedjek. szerintem te babás vagy, remélem igazam van én nagyon szorítok.

Ildikó szerintem sem voltál csöpögös, és én is azért kezdtem el ide irni mert ti is ide jöttetek és nagyon sajnáltam, hogy széthullott az a topik, és egy kicsit sem bántam meg, mert nagyon jó csapat jött össze.

Pandácska neked meg nemsokára itt az idő amikor a karodban tartahtod a kicsi lányodat, nagyon szép nagy pocid van.

Remélem a kismamik is jól vannak, és gömbölyödnek.

Itt a görbém:


Kép

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Melus,
Drukkolok++++ nyugi a görcsölés normális én is görcsölgettem.

Andi,
Hát nekem most egy picit lassan megy az idő :roll: persze egyszer itt lesz január az tuti :D
Vendég
 


Köszi, hogy drukkoltok, most azon gondolkodom, hogy hazafele veszek egy tesztet!Maj még meglátom!
Mára búcsúzom!
Mindenkinek szép napot!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Mo, komolyan nem feladni!!! ;)

A régi ismerősöknek meg jöttem monadni: BIANKA! ;)

meri
 
 


Meri nagy gratula a kicsi lányodhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Helló Csajszikáim!!!
Nagyon arik vagytok!
Itt csöpögök, majd elolvadok tőletek!! :oops:
Nem is tudom, hogy mit írhatnék. :oops: :) Köszönöm!
Mától újra színesben látom a világot! :D Nagyobb gond lenne, ha a férjem pl.: nem tudna boldoggá tenni, ütne-verne, valamiért nem szertne... és mondjuk, eltávolodnánk egymástól. Most nagyon szerelmesek vagyunk. :oops: Most igazán érzem! Összehozott bennünket a baj. Nagyokat beszélgetünk a jövőről és szeretgetjük egymást babaterv nélkül is. :oops:
Úgyhogy újra a régi Mo vagyok! :) Csak semmi sajnálkozás és sebnyalogatás! Rájöttem, hogy semmi sem változott.... csak egy kicsit göröngyösebb és szűkebb lett az utunk, ami a gyerkőcig vezet... ha oda vezet ez egyáltalán. :?
Már az sem biztos, hogy oda vezet, és lesz valaha is babánk. De nem félek a jövőtől. Ha ez van nekünk megírva, akkor bizonyára kárpótol az élet valami mással. Jaj, már alig várom, hogy mivel :mrgreen: :mrgreen:
Szerdán megyünk. Nem izgulunk. Tök nyugisak vagyunk. Tudjuk, hogy mi lesz. :wink: :(
Ennyi.
Ildikóóóóóó! Nagyon megy a drukkkkkk!!
Melus! Hétvégéig várj a teszteléssel! Hadd izguljunk egy kicsit! :wink: :lol: :lol: Viszont írj minden nap, hogy mennyit mértél reggel!!!!!!! Nagyon szorítok!!!+++++++++++
Merikém!!! Ricsi baba Bianka lesz??????? :wink: :lol: ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóó! Ez szuper!!!!!!!!!! Gratulálok nektek!!!!! Mi van veled?
Pandácska! Neked hányadik lombik sikerült? Januááár?! Na, ne viccelj már!!! Mindjárt január! :wink: :)
Bebus! Hány napos a ciklusod? Ne haragudj! Lehet, hogy már írtad, csak figyelmetlen voltam. Készíthetnél egy vonalzót! Mit szólsz? Szívesen segítünk benne! :wink:
Andi! A házépítéses dolgot jól teszitek, ha alaposan körbejárjátok! A görbédhez nem tudok szólni. Neked olyan mintagörbéid szoktak lenni. Remélem, jól alakul ez a ciklus is!
Vendég
 


Anyáááám! Krisz! :shock: Amióta nem lehet élesezni, csodagörbéket, szuperhőket produkálsz! :lol: Csak maradjon is így! Hány hét még?? Köv. ciklustól kezdődik a projekt?
Vendég
 


Mo, úgy örülök, hogy újra itt vagy! Nem akarok nagy szavakat írni, de úgy gondolom, nagyon erős a kapcsolatotok, hogy ezt így végig tudjátok együtt csinálni. Becsüljétek és szeressétek egymást nagyon!

Most képtelen vagyok többet írni, borzasztóan izgulok a holnap miatt (holnap megyek orvoshoz).
Vendég
 


Mo,
Hát az első sikerült :wink: elötte inszemeztünk. Szerdára drukkolok++++++++++++

Virág,
Neked is mennek a drukkok++++++ Nyugi!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát most nagyon rossz passzban vagyunk a párommal, de főleg én!
Én ugyanis rosszabbul élek meg mindent, főleg a negatív dolgokat!
A párom áruszállító stb., a lényeg, hogy kapott egy autót amivel dolgozik és most azt az autót eladja a főnöke így nem lesz munkája egy darabig, persze ttől én nagyon kiborultam!
Ott a sok hitel és mindig csak arra tudok gondolni, hogy miből fizetjük majd!?! :cry:
Tudom hogy megoldja és lesz valahogy, de tegnap nagyon megviselt mikor megtudtam!
Megpróbálom felfogni úgy, hogy ez egy átmeneti állapot ami hamar megoldódik! :( Legalábbis remélem!

Még nem jött meg amúgy, de ma reggel 36.9 volt hőm!
Mondjuk én este is megszoktam mérni akkor mindig magasabb, tegnap 37.3 volt!Én ezt nem értem, de mindegy!

Mo:annyira örülök, hogy ilyen jókedven írtál nekünk! :lol:
Irigylésre méltó az a harmónia ami köztetek van a férjeddel!
Olyan jó volt olvasni amit írtál!Kívánok nektek nagyon hosszú boldog életet!

Virág sok drukk!!!!!!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Mo:
örülök,hogy jól mennek a dolgaitok és a férjed is pozitívan áll a babához.

Melus: hát igen az anyagiak mindig kiborítják az embert,de a felhők mögött ott van a derült ég!

Szerintem ez nem a mi hónapunk,mert leesett a hőm 36,2-re,de már nem foglalkozom a dologgal,a baba tudja mikor kell jönnie én nem erőltetem! :D


Szép napot
bebus
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon örülök, hogy írtál! Nagyon szupi, hogy ilyen jó a kapcsolatotok! Büszke lehetsz magatokra! Én az vagyok rátok! Bizony sok kapcsolatot beárnyékol a babatéma, főleg, ha ilyen göröngyös az út odáig!
Akkor azért jössz gyakrabban??! Nagyon várom ám minden nap, hogy jelentkezz!
Hát védekés elvileg a jövő héten járna le, mert akkor fogy el a bogyóm és most csütörtökön este megyek dokihoz. Na de múlt pénteken nem védekeztünk , mert nem bírtam ki :oops: , , erre a ferti berakta a pé-t szombatra. Erre varjatok gombot!!!!

Kép

Melus! Vettél tesztet?? Az 1 tized leesés még nem leesés! Esti hő nem számít, akkor mindig magasabb!
Sajnos vannak hullámvölgyek mindenhol. De meglátod túl lesztek rajta!

Bebus! Igazából könnyebb lenne követni a ciklusod, ha lenne görbéd is! Bocsi, hogy állandóan csesztetünk valamivel! Szívesen segítünk, ne aggódj!

Éva! Ildikó! Hol vagytok???

Panda! Meglátod január hipp-hopp itt lesz és addigra itt mindenki babás lesz, akinek nem annyira göröngyös az út! Jajj Mo nem akartalak megbántani ezzel! Csak nem is tudom! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lökedelem vagyok!

Meri! Gratula a kislányhoz!

Andi! NA neked is jó későn volt pé-d!

Virág! Nyugi! Minden oké lesz! A doki után gyere és mesélj!

Kismamik! Sheila, Zora, Ági! Pocakképet szeretnénk!

lnd! Én a mosogatógépbe a Calgonit Classicot használom, igaz kell így só is meg öblítő is bele, de én ezt szeretem. De úgylátom mindenki mást szeret! :lol: Azért ne hajtsd túl magad, vigyázz a kis pocaklakóra! Tőled is várjuk ám a képet!

Puszika Mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti: valami oknál fogva nem tudom megcsinálni a görbémet. :cry:
hogy tudnál segíteni? :)
bebus
 
 


Hol vezeted? Lehet túl nagy vagy nem jó a kiterjesztése!
A mérete nem lehet nagyobb 600x600 -nál és a kiterjesztése JPEG/JPG vagy GIF legyen. A melléklet feltöltése segítségével tudod berakni!
Ahol vezeted onnan lemented a saját gépedre a görbédet és a melléklet feltöltédében pedig a tallózással megkeresed és beilleszted!
Ha kérdésed van csak szólj!
Vendég
 


ez így bonyolult nekem :D
fertin probáltam,s ott nem tudtam mit kezdeni vele
bebus
 
 


Bebus!

Én sem tudtam megcsinálni a fertyn a görbét ezért én a ciklus.hu oldalon jegyzetelek magamról szinte mindent amit kinyomtathatok vagy el is küldhetem mint linket másnak!
Ha gondolod nézd meg!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Melus:

tényleg,köszönöm szépen a jó tanácsot! :)
léni
 
 


Bebus! Ha priviben elküldöd a hőket az összes eddigit meg a jelszót szívesen megcsinálom a fertit neked!

Melus neked is!
Vendég
 


Kriszti:

oké elküldöm privibe!
bebus
 
 


Szia léni!
Szívesen!Remélem megfelel!

Annyit szeretnék mondani, nem tudom ti hogy vagytok vele de Mo nagyon sok erőt ad nekem és ezt köszönöm is neked!
A te kitartásod példa lehet mindenki számára!

Kép
melus2
 
 


Lányok!
Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de figyelek és mindenkivel képben vagyok, csak valami vírus kitört rajtam és alig élek, de ígérem sietek vissza hozzátok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok

Mo nagyon örülök, hogy ilyen jókat olvastam tőled, én is azt modom, hogy legyetek büszkék magatokra amiért ebben a helyzetben is megtaláltátok a harmóniát a kapcsolatotokban, ami szerintem nem könnyű.

Krisz most aztán jól időzitettétek az éles együttlétet.

Melus sajnos az anyagiak nagyban befolyásolják az életet, de szerintem a bízz a párodban biztosan talál munkát és nem kell a hitelek aggodnod.

Éva gyógyulj meg gyorsan és gyere hozzánk.

Itt a görbém:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind nagyon jó ez a kép, nem tudom milyen voltál előtte, de mintha semmit nem szedtél volna fel!! :P

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Ezek volnánk mi: Maja meg én! :) Most csináltam, úgyhogy ne haragudjatok, de itthon csak tréninggatyóban vagyok, ezért kissé hanyag az öltözékem, de különben nagyon csinos öltözetű kismama is szoktam lenni, ha elmegyek valahova. :lol:
Holnapután megyünk 4Dre, már alig várom. Remélem szépen megmutatja az arcocskáját. És azt is szívesen megnézném még egyszer, hogy lány-e. Mert ha most is azt mutatja, akkor azért veszek neki 1-2 csajos darabot! Sheila után már nem tudom, hogy mit gondoljak. Mondjuk neki még a 12 hetesen mondták, hogy fiú, nekem pedig 20 hetesen 90 %ra és tényleg teljes preimer plánban volt a nunija, semmi nem volt ott, ami kitakarhatott volna valamit. Arról nem beszélve, hogy én láttam is a csíkokat, amik ha minden igaz vannak, ha lányról van szó. Igazából mindegy, bár szegényt már Majázzuk egy ideje, de a ruhatár mindenképpen alakítandó, ha lányka érkezik. Benedeknek annyi vagány cuccot vettem már az elején is, amit nem adnék rá lányra. Az viszont igaz, hogy ha lány, akkor tényleg más volt most minden, a hasam formája is más. Most nincs meg a derekam, pedig bennél végig megvolt, és többet híztam, főleg fenékre meg combra, amit idegenek mondjuk nem látnak, de én igen.
Ben felkelt, megpróbálom visszaaltatni!
Mo! nagyon örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind: nagyon szép pocid van, és biztosan megmutatja magát a 4D-s UH-n is nagyon gyorsan telik az idő. :D :D

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak a munkahelyemen rengeteg dolgom van, igy nem tudtam irni. Görbét itthonról nem tudok tenni, de nem is olyan csodálatos, mint ahogy nekiindult - igaz, hogy pénteken 1 órával hamarabb kellett mérjem a vérvétel miatt, szombaton pedig egyáltalán nem mértem, mert buliban voltunk, és későre értünk haza....
A progiszint eredményem mára lett meg, de nem volt időm kivenni, úgy hogy még nem tudom, mi a helyzet....

Ind, csodálatos pocid van! Hogy csinálod, hogy egyáltalán nincs rajtad felesleg? Ugy-e teszel fel nekünk is majd képet? :) Nagyon kiváncsi vagyok....

Andi, holnap a ferti is be fogja rajzolni a pé-t :wink: - nagyon jól alakul a görbéd - csak igy tovább :)

Éva, jaj, annyira sajnálom, hogy most az a fránya virus kavar be nálad :cry: - remélem gyorsan kigyógyulsz belőle....

Melus, szerintem babás vagy! Jó lenne azért, ha tesztelnél egyet - akkor mind megnyugodnánk :wink: - az 1 fok hőingadozás semmit nem jelent!

Krisz, hmmmmmm.... én nem csodáálkoznék, ha ebben a hónapban összejönne nálatok :) - remélem már nem lenne baj....

Panda, a január már mindjárt itt van - és addig majd leköti a figyelmed a Karácsony is :wink:

Virág, mi volt a dokinál? Jelentést kérünk!

Mo, annyira örülök, hogy ilyen pozitivan tudsz a dolgokhoz állni..... úgy érzem, egy kicsit visszakaptunk a régi Mo-ból :)
Holnapra mennek a drukk-hegyek!!!!! Utána majd jelentkezz!!!

Bebus, az 1 napos hőesés nem jelent semmit - általában a pé után legalább három napot magasabb a hő, mint a pé elötti 3-4 nap. Még nincs veszve ez a hónap - nekem olyan is volt, hogy csak a 21 cn-en volt pé-m. Ha érzed, hogy bővebb nyúlós (bocsi, de nem tudom másképp irni :oops: ) folyásod van, akkor mindent bele! Vagy még jobb, ha minden második nap lerohanod apát :)

Lányok, tudtok valamit Ágiról? Mikor kell szüljön?????

Na, most eldugulok,

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Most jutottam géphez, mert a férjem eddig elfoglalta :D

Annyira megnyugodtam, olyan jó volt látni az ultrahangon! Köszönöm mindenkinek a drukkokat! Ott lüktetett egy szív :) A doki mindent részletesen végigmutogatott, én és a férjem meg néztünk, hogy akkor most mit is kellene ott látni. 22 mm-nek mérte, azt mondta, megfelel 8-9 hetesnek. Mostmár elküldött védőnőhöz is, akit még pillanatnyilag fogalmam sincs, hogy hol találok, állítólag ezt a háziorvosnak tudnia kell. (Csak mert egyébként majd nem a körzeti kórházban szándékozom szülni.)

Ind, nagyon szép pocakod van! Közben elképzeltem, hogy a januári vizsgáimkor már én is így fogok kinézni.

Melus, a 36,9 nálam még jócskán magasnak számított. A délutáni/esti hőről viszont úgy tudom, hogy egyáltalán nem számít, mert az mindig magasabb. Az ébredés utánira kell figyelni. Mikor tesztelsz? Nincs nagyon sokára az a hétvége? Én nem bírnám ki. Egyébként én meg pont a ferty-n tudtam vezetni a görbét, a ciklus.hu nekem túl bonyolult volt.

Krisz, ezt tényleg jól időzítettétek. Azért talán nem lenne olyan nagy baj, ha pont most sikerülne, ugye?

Bebus! Egy nap tényleg nem feltétlenül számít, még mérési hiba is lehet, vagy egyéb testi tényezők. Egyébként milyen hosszú ciklusaid szoktak lennei, mennyire reális ez most?

Ildikó! Kíváncsi vagyok, veled most mi lesz. Az első "szabad" hónap. Hajrá! Te most mérsz? (Bár rémlik, hogy azt írtad korábban, most nem.)

Majd teszek ám vonalzót is, most már sokkal jobban bízom, mint eddig.

Üdv mindenkinek, jó éjt!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Csináltam tesztet és hát az eredmény az amit tudtam negatív!!!!!!!!!Viszont a hőm reggel 37.1 volt és még mindig nem jött meg, a derékfájásom erősödött!Remélem nincs semmi bajom, mert most már félek attól, hogy beteg vagyok!

Kép
melus2
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 74400_.png


Ez a link az én hőm, ha godnoljátok nézzétek meg!

Szép napot mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Kriszti ment pü!

Ma reggeli hő:36,7 tegnap 36,4
reméljük jót jelent :wink:
bebus
 
 


Sziasztok, lányok!

Melus, sajnálom, hogy negativat teszteltél :cry: - pedig meg voltam győződve, hogy babás vagy..... A görbéden sokat nem lehet látni, mivel későre kezdted mérni, igy nem látszik, hogy volt-e pé. és mikor volt (a hőd szerint, én azt mondanám, hogy volt)
Nagyom kiváncsi vagyok, hogy alakul tovább....

Bebus, remélem volt akció :D :D

Virág, még 1x gratulálok :D - el tudom képzelni, milyen jó érzés lehetett :) - remélem már én sem kell sokáig várjak :roll:

Mo, remélem jelentkezel!

Éva, te lekűzdted a virusokat????

Nekem megvan a progeszterinszint eredménye: 32 ng/ml

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Ind! Csodaszép pocakod van! Nagyon csini kismami vagy!!
Virág! Örülök, hogy az UH-on minden renben volt! SZÓVAL, AKKOR HATALMAS GRATULA!!!!!!! :D Várjuk az új vonalzódat!!!!! :wink: :)
Ildi! Nagyon szorítok neked, hogy minden eredményed jó legyen és hajrá 2007!!!!! :wink: Egy gyönyörű II-at kérek tőled karácsonyra!!!! :wink: :D
Melus! Ne legyél elkeseredve! Mivel a hődet nem vezetted végig ebben a ciklusban, így nem is igazán tudjuk (de lehet, hogy csak én :oops: ), hogy pontosan mikor is volt pé-d. Azt tudni csak, hogy pé után vagy, a hőd pedig arra utal, hogy ez egy jó hónap volt, normálisan működik a szervezeted. Lehet, hogy korán teszteltél. Amíg nem jön meg, van remény!!! Ne feledd!! :wink: Mennek a drukkok!
Bebus! A helyedben elmennék egy szuper dokihoz. Ne vedd okoskodásnak, de egy alapos vizsgálat után gyorsan kiderülne, hogy mi az oka annak, hogy nem jön a baba.
:shock: Figyelitek, hogy micsoda változáson mentem keresztül??? Ez nem semmi. :D

Nemsokára megyünk az andrológiára. Későn érünk haza, az eredményt ma már nem tudom nektek megírni. Majd holnap jelentkezem és elmesélem, hogy mi volt velünk.
Vendég
 


Mo!
Kézzel-lábbal szorítok!!!!!

Ildikó!
A progi szintem teljesen normálisnak tűnik! Szerintem sikerült elhártani az egyetlen akadályt a hsg-vel!!!!

Ne haragudjatok,. hogy másnak nem írok, de még mindig halálomon vagyok! :cry:

Mindenkinek sok puszi! Természetesen vírusmentes!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon várom hogy holnap jelenkezz!

lnd! Gyönyörűségesen szép a pocakod! Irigy-irigy!!!! :oops: :oops: :wink: :lol:
De hamarosan nekem is lesz ilyen bibibíííííí! :lol: :lol:

Éva! Jobbulást!

Ildikó! Holnap várom a görbuszod!

Most lépek , mert dolgozom! Holnap jövök!

Pusza!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi:

jelentem volt akció :wink: :lol:



mai hő:36,8 emelkedik :P

Derűs napot mindenkinek!
bebus
 
 


Sziasztok!

Bebus látom melegedsz! Mennek a drukkok!

Mo! Ne csigázz tovább minket! Mi volt a dokinál????

Ildikó! Hőt kérünk!!!!!

Virág! Mostmár akkor hivatalosan is óriási gratula a babához!!!!

Éva! Jobban vagy már? A héten meglesznek az eredményeid???

Én ma megyek este dokihoz! Kíváncsi vagyok mit mond!

Képzeljétek én tegnap voltam hajdiagnosztikán, hogy hullik a hajam, tök érdekes volt egy kamerával megnéztük a fejbőrt és a hajtöveket, hát elég siralmas látvány volt! Először is előtte mostam hajat és így is látszott hogy zsírosodik, másodszor 1 hajtüszőből 3 hajszálnak kellene kinőlni, na nekem a legtöbb helyen 1 vagy 2 volt. De látszódott sok kicsi haj is. Na a vizsgálat ingyenes volt, de a samponért. a gélért és a vitamin kpaszuláért potom 10000 pénzt hagytam a gyógyszertárban. Na ha megoldja a gondom akkor nem érdekel. 1 hónap múlva kell visszamennem.
Ha valakit érdekel, akkor Pesten van az Árpád hídnál, az Árpádhíd Patikában (VÁci út 134/b). Be kell jelentkezni, mert nincs minden nap.
Bocs az OFF-ért!

A hőm: Kép

lnd! Remélem haragszol rám a tegnapi írásom miatt!

Melus! Veled mi újság??? Mensi ugye nincs??

Andi! Emelkedik már a hőd nagyon??, Görbusz?

Kismamik! Tessék jelentkezni!!! Nem ér eltűnni! Már csak lnd kíváncsi ránk????

Szép Napocskát!!!

Pusszantó!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: