Új privát üzeneted érkezett!

Susycat örülök hogy minden ok nálatok! :) Lehet manó fütyis lesz azt mondják a fiúk szégyenlősek :) de ez szerintem relatív :) De az a lényeg hogy minden ok!

Egyébként el is felejtettem mondani hogy tegnap a KisHercegnőt nem is mérték le meg a lepényleválást is megnézték se Dominál se eddig nem néztek még ilyet ezt mikor vagy miért szokták nem tudjátok? De hál Istennek nincs semmi ilyen :) Csak érdekelne!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Nekem se mondták 100 %-ra, mert amikor kérdezték, hogy jöhet-e az info a nemére vonatkozóan, én igent mondtam, az apukája pedig azt mondta, hogy reméli 9 hónapig nem mutatja meg magát.
De aztán végülis lányosnak mondták.
Ahova én járok terhesgondozásra, s ultrahangra ott van 4D, s legtöbbször rá szokták kapcsolni a 4D-t.

Szóval remélem tényleg lány lesz, de valahogy meg is éreztem, mert a nevét is úgy választottuk, hogy egyik reggel arra ébredtem, hogy Petra lesz. Nem tudom honnan jött ez a név, mert senki sincs az ismerőseink között, akit így hívnak.

Éva
Kép
heva75
 
 


A Petra szép név, én is azt akartam, de Apa nem volt oda tőle, aztán ő javasolta a Fruzsit, én meg beleszerettem :)
Vendég
 

 
 

Jaa, az én haskörfogatom 89 cm, tök friss adat, benne van az esti gyros és egy kakaóscsiga is :lol:
Vendég
 


Anika! Gyere már a hirekkel már nagyon várunk!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Heva üdv itt!Gratulálok a kislányhoz!A Petra név nálunk is top listán volt. :)

Kutyafüle,nagyon cukik a ruhák.A kiságy meg csodaszép így,nagyon jó a hordozó is.

Picihencso,biztos nagyon jó lesz az ágy is,majd kérünk képeket.

Susy,örülök hogy minden rendben.

Anika hol van már???Remélem csak elfáradt az ünneplésben :)

Nekem is 89cm a haskörfogat.De ez is nagyon egyéni nem??

Holnap reggel mennem kell a védőnőhöz.Gyalog olyan 25 perc.De apa azt mondta ha csúszik az út nem mehetek.Ez olyan jól esett,hogy félt minket.

Ha csütörtökre is ilyen időt mond,akkor Gödöllőre is később megyünk pár nappal.Nehogy baj legyen,

Megyek fürdök.Gréti már alszik.Én nem tom mi van ma,de nagyon eleven volt egész nap.

Panndi Zsófi hogy van???Nyűgös még??

Még benézek Anika miatt.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zsófi jobban, köszi, most úgy néz ki, Apa lesz beteg :?
Vendég
 


Ma a rendőrség napja van. Apa elment céges vacsira és közben feltörték a kocsiját. Mindig mondták, hogy a GPS tartót ne hagyjuk a szélvédőn, most meg beütött. Kitörték a jobb oldali ajtóüveget. Így már biztos, hogy nem lesz kocsim Anita! :-) De küldj egy sms-t, ha IKEA-ztok, hátha el tudok menni!!!!!
Holnap tényleg ónosesőt mondanak, igaza van Apának, hogy félt!

Annus, mentem a számodat!

haskörfogat: 88 cm
csípő: 102 :oops:
Vendég
 


rossz jelet tettem, hogy nem lesz kocsi, nem örülök neki! Szóval a helyes emotikum: :(
Vendég
 


Böbi, csípő nekem is annyi :wink:
Vendég
 


Elmentem mára, jó éjt, remélem reggel Anika jelentkezik és tényleg csak ünnepelek!
Vendég
 


Kutyafüle! Aminának ugyanezt a kiságyat vettük anno. Nekünk sem stimmel rendesen a szekrényajtó. :lol: A baldachin nagyon szép!

Heni! Köszi az infót, közben már a pontos címet is megkaptam. :D Én ezt a kocsit néztem ki: http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_419129

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kutyafüle még neked elfelejtettem mondani hogy ÁLOMSZÉP az a kiságy!!! Már úgy felállítottátok vagy csak kép róla? Na egyébként a mi kiágyunkhoz is ilyesmi baldahin van és én is beleszerettem meg Még van egy az pedig vil.kék és csillagok vannak rajta az meg Domikától ( :( ) maradt meg! A kisággyal csak annyi bajom van hogy nincs kislányos színben :( De szerintem mind 1 majd a rózsaszín ágynem meg a rózsszín dolgok feldobják :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Panndi örülök hogy Zsófi jól van!Apát akkor most kerülni. :D

Böbi sajnálom a kocsit.Milyen emberek vannak. :evil: Ok.majd sms-t írok vagy hívlak.Csípőt majd én is lemérem holnap.

Heni biztos tudsz a rósaszín dolgokkal igazis kislány kuckót varázsolni.

Én is elköszönök mára!Mindenkinek szép álmokat!!

Reggel beugrok indulás előtt,ha meg végeztem jövök a hírekkel.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Emese ajánlásával sikerült az oldalt megtalálnom, így szíves engedelmetekkel csatlakoznék a májusi babát várók köréhez :D
Mi május 31-re várjuk Ákoskámat (mert, mint kiderült, fütyköse van a Drágámnak :wink: )

Üdv.

Kép [/img]
novygirl
 
 


novygirl, Neked is üdv köztünk :) Első baba?
Vendég
 


Segítséget kérek, hogy ezt az édes vonalzót hol tudom beállítani állandó megjelenésre?

Köszi
novygirl
 
 


Igen, első babuci, akire már nagyon izgatottan várakozunk.
novygirl
 
 


Azt elhiszem :)
Hány évesek vagytok? Hol fogsz szülni?
Vendég
 


29 évesek vagyunk, és csepeliek lévén a Jahn Ferenc lesz a helyszín.
novygirl
 
 


Novygirl üdv itt!

Panndi! Nálunk is Amina után most Apa beteg! Ráadásul nekem is kezd fájdogálni a torkom. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Novygirl! Vonalzó: be kell másolni azt a hosszú kódot a profilodba az aláíráshoz. A profilodat pedig a segédletekben találod a lap tetején.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Üdv Neked is Novygril!!!! Az ablak tetején van két rublika az egyikbe Topicok van írva és a mellette lévőbe pedig hogy Keresés ha a Keresés feliratút legördíted ott megtalálod a profilodat és ha rákkattintasz akkor a vonalzót az aláíráshoz be másolod és be kell pipálni hogy aláírás mindig látható legyen így sikerülni fog! :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


ja igen Segédletek! :oops: Nekem az előbb Keresés-t írt ki! :oops:

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


OK! Köszönöm a segítséget, megtaláltam :wink:

KépKép
novygirl
 
 


Hoppá, vagy mégsem... :oops:

KépKép
novygirl
 
 


Sziasztok!

Voltam ma genetikai ultrahangon. nagy csalódás volt számomra. Az orvos aki végezte nagyon morcos volt. Nem nyomtatott fényképet, nem mutatta meg a monitort. Mikor megkérdeztem látta e a nemüket, közölte nem, mert nem figyelte. Ami a javára van írva, hogy sokáig vizsgálta őket, nagyon alapos volt. Két baba van. mindkettő egészséges. :) Megnyugodtam. A méretük egyforma. Egy méhlepény van.

Most megyek is, mert túl vagyok egy 4 órás úton és fáradt vagyok.
Köszönöm, hogy szorítottatok.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nem adom fel... van még egy kód a tarsolyomban :wink:

KépKép
novygirl
 
 


Sikerült! :lol: Ügyes vagy!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Köszi :D nagyon igyekeztem.

KépKép
novygirl
 
 


Anita köszönöm, és másoknak is. Jól esik, hogy gondoltatok rám.
Az utazásban fáradtam el. :) Nagyon boldog vagyok, hogy mind a két csemete megvan. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika Az egész banda téged várt! Szerintem már legtöbbünk alszik, úgyhogy elsők között örülhetek veled. Mindenki szorított és lám nem hiába. Jó, hogy megvannak mindketten és egészségesek! A morcos dokival meg ne foglalkozz! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


anika: :lol: :lol: :lol:

Nagyon vártalak már, és örülök a jó hírnek :)
Vendég
 


Na Végre Anika!!!! ÓÓÓÓ Ez Nagyon Jó Hír!! Nagyon örülök hogy Veletek is minden Rendben!!!!

Na akkor most már én is nyugodt szívvel lehajthatom álomra a fejem mert Sugi már szétrugdos :D !!!!

Novygril csak összejött :) ;-)

Most már akkor tényleg mindenkinek jóéjjt és szép álmokat!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Tényleg jól esett, komolyan!
A telefonszám jó ötlet!
Akkor én Annusét lementem és majd oda üzenek, amikor szülök. :lol:

Én sem sétálhattam szülés közben, mert rajtam is szívhanghallgató volt, meg ugye az oxitocin. Pedig terveztem, hogy sétálok és zuhanyozok sűrűn, hát nem jött össze. Érzéstelenítőt nem kértem, másodszor sem fogok, nem tudom miért, de félek tőle. :) Fájt, de csodálatos élmény volt, abszolút szép emlék maradt.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Na Még felrakok képet a kiságyról sajnos még nem olyan elterjedt ez a fajta és csak a babaszafariban lehet kapni de találtam 1 képet ról bár igaz amit kinéztem az fémvázas az oldal íves és másmilyen színű de ugyan ez a tipus és ilyen a mózeskosárral felszerelve!


Jóéjjt!!!!

Kép

Kép

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Hát akkor jó éjt! Lefekszem hátha "álommanók" is megtalálnak végre! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én még befejezem a szakdogámat, és végre aludhatok!
Vendég
 


Még egy pocakfotót ide is dobok :) 23+3-nál készült.

Kép
Vendég
 


Heva, üdv itt! Grat. a lehet-hogy-kislányhoz! :)

Novygirl, neked is helló! Tök jól sikerült a vonalzó! És hamar is! :) Én is a Jahnban szülök, már megszületett ott egy gyermekünk, és nem kellett visszavinni, hogy nem ilyet kértünk... :) Lehet, hogy egyszerre leszünk bent, mert az utóbbi vizsgálaton a méretek alapján május 31-et számolt nekem is a gép. De volt már 18-a is, ráadásul előbb jött Samu is a kiírtnál, de azért csak leírtam, hogy örülök, hogy együtt is lehetnénk... :) Ki az orvosod? És gratulálok nálad a kisfiúhoz!

ANIKA! Huh, de vártunk... Nagyon örülök a jó híreknek! Azt azért van még időtök megtudni, hogy milyen neműek... Jó, hogy most az kiderült, hogy nincs semmi bajuk. :) Mi legalábbis nagyon örülünk! :)

Szofi! Sztem én már réges-rég írtam, hogy tágulásos hányásom volt, szóval nem figyeltél eléggé. Ezt egy pedagógus nem nézheti jó szemmel! :) Na, nem. Tényleg, én most belegondoltam, hogy aki még nem szült, annak milyen rettentő sok új infó lehet mindennel kapcsolatban, én is, bár már megvan drága kisfiunk, mégis mindig csodálkozom, milyen sokminden van... De lehet, nektek majd akkor könnyebb lesz, mert mindenféle dologról legalább olvastatok, amiről nekem fogalmam sem volt az 1. szülésnél... :)

Kutyafüle! Kívánom, hogy nyugodj meg! Nagyon remélem, hogy minden rendeződik a leletekkel, és végre kiderül vmi. Azt lehet tudni, hogy milyen betegséget szeretnének kideríteni, hogy van-e? Vagy indiszkrét vagyok? Nyilván, mert írtad volna, gondolom. Hát, bocsánat, csak érdekel, hogy mi tart nekik ennyi ideig... Remélem, nem vmi olyasmi, ami az idő múlásával csak rosszabb és kezelhetetlenebb lesz. Ugye??? A rucik nagyon aranyosak! Köszönjük a képeket! :)

Heni! Jó ágyszerzést holnapra! Az a képen lévő kiságy nagyon dögös. Ha hasonló lesz, akkor nagyon menő cucca lesz a pici lánynak! :) A védőnő az 1. szülés előtt nem jött ki hozzánk, de csak azért nem, mert balesete volt, és nem dolgozhatott tovább. A helyettesnek (aki így dupla mennyiségű munkát látott el) meg annyi dolga lett, hogy nem tudott kijönni. De elvileg készíteni kell egy lejegyzést a körülményekről. Amit kódokkal jelölnek, és van, akinek feltüntetik a kiskönyvében. Van, akinek nem, és nem is tudom, mit jelentenek a számok... Az nagyon aranyos, hogy láttátok pislogni! Mi a férjemmel sokszor azt szoktuk csinálni, hogy amikor vki nagyon haragszik ránk, és éppen veszekszik velünk, akkor cinkosul egymásra nézünk, és elkezdjük figyelni, hogy mikor pislog. Így mi nem jövünk ki a sodrunkból, hanem az egész helyzet rettentő viccessé válik... :)

Susy! Örülök a babával minden rendbennek!

Annus! Nyugodtan tehetsz mellém kérdőjelet, de úgyis hiába, mert rögtön protestálnék. :)

Anita! Furi volt olvasni, hogy Gréti ma nagyon eleven volt, mert Samu ma annyit aludt napközben, mint máskor 3 napon összesen! Hát, ennyire mások a gyerekek! :)

Reny! Jobbulást nektek!!!

Böbi! Jaj, ez a rendőrös nap! Azért az autó megvan, igaz? Nyilván, hisz akkor nem tudnátok, hogy az ablakát meg kitörték... Elvittek belőle vmit végülis? És (ha indiszkrét, bocsi) miről kellett tanúskodnod??

Panndi! Jó, hogy Zsófi javul! Ne kapja el más! Azt a babát te még mindig nagyon rejtegeted!!! Azért már nem kéne annyira... Mi úgyis tudjuk már, hogy várod! :)

Azért a sok írásjel, mert álmos vagyok, ilyenkor nem uralkodom magamon... :)

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok,jó reggelt!
Csak bekukk!!!Kérlek szorítsatok ma nekem.Most megyek mindjárt dokihoz,aztán terhesgondozásra.Kiderül a cukor is ott. Csak kapnék ma jó híreket!!! :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt.
Anika, örülök, hogy rendben vagytok, tényleg ne törődj a mogorva orvossal, vannak ilyenek...

Kutyafüle, olvastalak tegnap, mi a probléma, hátha tudok tippet adni, miért történik így...Ha tolakodásnak érzed, ne válaszolj.

Kép
Kép
zili
 
 


Anika!!!Nagyon örülök nektek!!Ne törődj a morcos dokival.Egyszer el lehet viselni az ilyet is.
Köszi a dícséretet.Az ágy már nálunk a helyén lett felállítva. Az ajtót még férjuram akarja szerelgetni, szal még nem tökéletes.
Na megyek tényleg. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Üdv nálunk Heva,Novygirl!

Kutyafüle
csodaszép a kiságy.És a ruhácskák is aranyosak.Ne izgulj.Eleinte én is mindenen kibuktam,ha valami lelet késett.Például a cytológiára 1,5 hónapot vártam.Jó negatív lett, de akkor is.De a babával minden rendben,mocorog, az eredményei tökéletesek szóval amíg neki nincs baja addig én is igyekszem nyugodt maradni, mert ő is érzi ha anyuka stresszel.

Anika
Örülök hogy mindketten egészségesek.Van még időd hogy kiderüljön a nemük.Nálunk nem lett volna nagyon para ha nem tudja megmondani a doki, de ruhavásárlás szempontjából előnyös ha az ember tudja hogy kékben vagy rózsaszínben gondolkozzon.

Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem néha felúszik a pici a köldökömhöz és ott játszik akrobatát, na és persze nekem meg a gyomrom liftezik tőle. :?
harhaj
 
 


Volt a múltkor szó a pihenőszékekről, itt elég jó áron vannak, igaz, nem full extrásak.

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ath=54_170

Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt!

Szörnyű éjszaka volt... fél egyig írtam a szakdogémat, utána vittem gyógyszert Apának, betakargattam Zsófit, kettőig bámultam a plafont, mert Fruzsi rugdosta a hólyagomat, és percenként úgy éreztem, pisilnem kell, aztán kettőkor Zsófi is közénk került, na az remek volt: Fruzsi bentről rugdosott, Zsófi kintről, beteg Apa meg horkolt mellettünk :shock:
Vendég
 


Anika,
szuper, hogy minden rendben. Egy méhlepény azt jelenti, hogy egypetéjűek és akkor egyneműek? Vagy az ez nincs ezzel összefüggésben? (nekem így lenne logikus)

Nekem 79 cm a hasam.
pumuklii
 
 


Anika!!!

jaj de örülök!!!!Már agyon tördeltem az ujjaimat!!!A dokit meg szard le,nekem is ugyan ez volt.....némelyik egy f*sz :lol:

Picihencso!
Még szép h maradunk!Szülés után is pörgünk majd,milyen jó lesz ha szépen sorban érkeznek a babák!Tesszük fel a fotókat,születéstörténeteket.Aztán az első babások jönnek majd a kérdéseikkel :lol: :lol: Nekem tuti mindig lesz vmi amit megkérdezek :wink: Ilyen kiságyat még nem is láttam..de bizti praktikus,látom sokféleképpen lehet használni!

Panndi!
Én 10kor megvártam amíg a hülye lánctalpas végigmegy az utcán...csak 4 emelet magas volt,és persze végigszántotta az egész aszfaltot! :shock: Hogy ezt ki engedélyezi...remélem tavasszal megkapjuk mi is a díszburkolatot,alig várom!!!
Nekem is a hólyagrugdosás ment....aztán meg jobb oldalt a bordám alatt volt vmi,mintha a lábával befeszített volna...de amúgy jól aludtam :wink: Huuu neked még mindig milyen pici a poci!Épp hogy kerekedik

Harhaj!
Ha annyira fenn van a baba,vagyis ha ott motoszkál akkor nekem is fáj a gyomrom...elég kellemetlen,na de lesz ez még rosszabb is :wink:

Novygirl!
Üdv itt neked is!Most már télleg meg se lepődöm hogy még mindig jönnek májusiak!Bababeső lesz itt kérem szépen!Hogy is szól a mondás.Májusi eső aranyat ér :lol: Nekünk tuti!!És gratula a fiúcskához!!!!

Susycat!
A lényeg h minden oké a babával!Én is megyek a dokihoz,de ott se fog tudni mondani semmit a neméről!Na de majd pénteken a 4D!!!!!


Telszám:télleg ha bármi van nyugodtan írjatok!!!!Elérhető vagyok éjjel nappal!(aki még nem talált meg iwiwen:Borsiné Fancsali Anna néven futok,ott fenn van a telszámom!)
Nekemis megvan már vkinek a száma,szóval én is szólok ha lenne vmi!

Haskörfogat:Nekem olyan 101-102 cm :shock: De a védőnő dec.5én 108cm-t mért.Fogalmam sincs hogyan,mert mikor hazajöttem megmértem és 100 se volt!De a kiskönyvemben persze az van,na nem mintha érdekelne.Már arra is gondoltam h pár cm hiányzik a mércéjéről :wink: Viszek neki egy új mérőszalagot 8)

annus11
 
 


Panndi

Ügyes vagy, hogy befejezted a dolgozatodat!


Állítólag az egy méhlepény sem jelent semmit, mert az egyik fel is szívódhatott az elején. Úgyhogy nem tudom.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, aki írt hozzámszólást :lol:
Én is örültem,hogy minden rendben a picivel.
Apa is látta végre!!! :) Bár túl sokat nem vett ki a 2D-s ultrahangból. De azért a fejecskéjét, pici mozgó ökleit észlelte :D

Novygirl!Jó,hogy itt vagy! Nekünk is az első babuci lesz. Aki még bármilyen névvel rendelkezhet majd. :roll:

Úgy látszik nekem van a legnagyobb haskörfogatom :oops: 98 centi!!!!! Horror!
És még csak a 22. hétbe léptem. :roll:
Panndi Neked még olyan pici pocid van. Tök jó!

Nekem egy hét alatt óriásit nőtt. :shock: De nem bánom, csak nagyon furi :)

Védőnő azt mondta, nem lesz nagy hasam. Ezt tegnap mondta, a 98 centi előtt.
Meg azt is mondta,széles a csípőm, szép terhesség lesz. Aranyos volt.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: