Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pandus! Csoda szép a pocakod! Büszke lehetsz rá!!!

Virág! Gratula a vizsgához!

Melus! Mennek a drukkok!
Én azért szedek most gyógyit, mert összeszedtem valami gombát talán és azt kezeljük ki! Már csak 3 szem, azaz 3 hét!!!! Juhééééééééééééé! Ja és jövőhéten megyek dokihoz!!!!

Éva! Mi volt a dokinál???

Ildikó! Reméljük megvolt az a pé! Nagy-nagy drukkok!!!

Pusszantó mindenkinek!

Ja dobok egy görbét is:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap sikeresen le lett véve a tenyésztés, eredmény jövő hét vége felé!

Krisztinka!
Most szeded a homeos bogyókat is, vagy a kettőt együtt nem szabad?
Egész látványos tüszőrepedésed volt normális időben, legalábbis egyelőre úgy tűnik!

Virág!
Nagy gratula vizsgához! Hogy érzed magad?

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Éva! Már csak mi írunk ide??? :?
Hahó! Többiek!

Ildikó! Görbuszt kérünk!!!!

JA Éva! Egyébként szedek mindent homeos bogyókat, meg a 1 héten 1x a gombára azt az egyszem gombaeltüntetőt!

MElus! Izgulunk érted!!!!

Pusszantó
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát még nem jött meg, de néha fájogat a hasim! :cry:
Majd meglátjuk, nem bízom el magam!Még bőven megjöhet!

Virág gratulálok én is a vizsgádhoz!

Krisz:nem csak ti vagytok, én is mindennap benézek :P

PUSZI!!!!!!!!!!!!!!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok lányok

Remélem jól vagytok.

Mi várjuk a PÉ-met mert még nem volt és remélem, hogy összejön a babó.

A hétvégén voltunk a Mátrában és a kicsi fiam összeszedett egy kullancsot, ugyhogy este az ügyeleten kötöttünk ki e nagyon rendesek voltak és ingyen kivették és lefertötlenytették.

Most visszaolvasok utána még jövök addig is felteszek egy görbuszt:

Kép

Sajnos még nem sok mindent látni rajta.

:roll: :roll:

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Melus!
Tudom, hogy nem méred a hődet, de ha mégis megmérnéd reggel abból lehetne következtetni! Még teszt se kell hozzá!

Andi!
De jó, hogy újra itt vagy!
Kullancs: ne aggódj 12 órán belül nem ürít csak szív és addig nem fertőz! A férjem első szakmája erdész, szóval kullancsszakértő! :lol:

Később még jövök, csak elintézzük a bankot! :evil:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sőt!
Nem is 12 órán belül, hanem 24 órán belül! (kullancs!)

Éva

Kép
balimama
 
 


Kedves Lányok!
Egy kis ízelitő azokból a témákból, amivel a szakemberek foglaloznak ott, ahol dolgozom. Hátha valakinek ilyen segítségre van szüksége.

Segítő beszélgetések gyermekre vágyóknak



A probléma kialakulásának szervi és lelki okai egyaránt lehetnek. Az orvostudomány ma már számos módszert ismer és alkalmaz eredményesen, azonban a fogamzási nehézségek oka nem mindig szervi eredetű. Az ezzel a problémával küzdő nők egy részénél jelen van valamely szorongásos állapot, amelynek kiváltó oka lehet a szüléstől, az anyaszereptől való félelem vagy egy korábbi trauma, de ilyen pszichés gát alakulhat ki a hosszabb ideje tartó eredménytelen próbálkozások miatt is.

Egy-egy találkozás alkalmával őszintén beszélhetnek érzéseikről, és ezáltal lehetőség nyílik arra, hogy közös munkával térképezzük fel a kiváltó okokat, és válaszokat keressünk a felmerülő kérdésekre.

„A meddőség az egyik legszomorúbb dolog, ami sújthat egy gyermekre vágyó párt. Meddőségről akkor szoktunk beszélni, ha a nőnél egyévi védekezés nélküli nemi élet után sem következik be fogamzás, vagy a nő nem képes kihordani az ez idő alatt bekövetkezett terhességet. Sok pár sokadszori próbálkozás után jut el az e problémákra szakosodott szakorvoshoz, aki ilyenkor mindenféle fizikális és hormonális vizsgálatot végez.
Orvosi szempontból a meddőség a szervezet hibás működése, tehát valami rendellenesség áll a háttérben. A vizsgálatok során az esetek döntő többségében találnak is valamilyen szervi-hormonális eltérést, amely megmagyarázni látszik a meddőséget, ám ennek kezelése sokszor nem vezet el a kívánt terhességhez. A lineáris okság (ok-okozati) szemlélet lényege, hogy ha van okozat (a meddőség), akkor annak kell legyen oka is, s ezt előbb vagy utóbb meg lehet találni. Tehát újabb és újabb vizsgálatok és kezelések következnek, majd végső eszközként a mesterséges megtermékenyítések sorozata, de sokszor mind hiába. Végül a páciensnek elfogy a pénze vagy a hite - és a probléma nem oldódott meg. Az ilyen eseteket szokás aztán a tisztázatlan eredetű meddőség gyűjtőfogalma alá sorolni.
A közkeletű felfogás szerint ebbe az orvostudomány mai állása szerint bele kell törődni.
De vajon valóban nincs megoldás?

A meddőség új megközelítése

Egyre több vizsgálat jelzi, hogy sokszor a meddőség hátterében emocionális stressz és depresszió áll. Egyrészt -mint láttuk fentebb- a depressziónak komoly kockázata a meddőség (akinek depressziós tünetei voltak már életében, az kétszer valószínűbben válik meddővé), másrészt tapasztalatok szerint a meddő nők kb. egy évi sikertelen kezelés után nagy arányban válnak depressziósakká, ami így tovább rontja esélyüket a meddőségük kezelésében.
Több olyan vizsgálat ismert, amelyben mesterséges megtermékenyítési programban részt vett nőket vizsgáltak, s a vizsgálatoknak egybecsengő a végkövetkeztetése: a programban a depressziós nők sokkal kisebb arányban esnek teherbe, mint a nem depressziósok.

Logikusnak tűnhet, hogy ha sikerül a depressziót, szorongást pszichoterápiás módszerekkel csökkenteni, akkor javulnia kell a teherbeesési aránynak.
Hogy sokszor már a problémáról való egyetlen beszélgetés is hatásos lehet, példa erre az a vizsgálat, amelyben meddőséggel kezelt nőket osztottak két csoportra: az egyik csoporttal négyszemközti egyszeri beszélgetést folytatott egy pszichoterapeuta, a másik csoporttal nem történt beszélgetés. 18 hónappal később a meginterjúvolt csoport 60%-a teherbe esett, míg a másik csoportban ez az arány 10%-os volt.
Egy vizsgálatban legalább két éve sikertelenül próbálkozó meddő nőket osztottak három csoportba. Az egyik csoport 10 üléses aktív pszichoterápiában részesült, ahol pl. relaxációt tanultak, stb. A második csoport direkt pszichoterápiában nem részesült, csak rendszeresen összejöttek, és az aktuális problémákat, orvosi kezeléseket, a meddőség nehézségeit beszélték meg. A harmadik csoport semmilyen pszichoterápiában nem részesült. Mindenkit arra kértek, hogy rendszeresen jegyezze fel, milyen meddőség ellenes orvosi kezeléseken vesz részt. Egy éven át követték a nőket, és a pszichoterápiás és a beszélgetős csoportban 55 ill 54%-os arányban jött létre kihordható terhesség, míg a harmadik csoportban csak 20%- os volt ez az arány. Ami igazán meglepő volt, hogy a teherbeesések egyik csoportban sem mutattak semmiféle kapcsolatot azzal, hogy részesült-e meddőség elleni orvosi kezelésben a nő, vagy sem.
Ez a vizsgálat felveti azt a lehetőséget is, hogy a meddőség-elleni orvosi kezelések sikere sokszor olyan pszichés tényezőkön múlik, aminek sem a páciens sem az orvos nincsen tudatában.”

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként, ha a női témák foglalkoztatnak valakit, vagy tényleg bármilyen lelki elsősegélyre van szüksége, nagyon ajánlom. www.eletkor.hu

Zora
Kép
zora7
 
 


Virág én is szeretnék gratulálni a vizsgádhoz. :)

Krissz remélem gyorsan túl leszel ezen a fránya gombán, a héten nekem is jön a homeos bogyó és elkezdem szedni.

Éva igazából azon lepődtem meg, hogy még van kullancs, azért mentünk az orvoshoz mert olyan pici volt, hogy egyszerüen nem tudtam kiszedni bent kivették neki egy tűvel. Szerencsére gyorsan kivették nem volt sokáig benne.

Mo remélem olvasol nagyon sokat gondolkodtam rád a hétvégén, és én is azt mondom, hogy egy vizsgálatból nem lehetne egy orvosnak végleges következtetéseket levonni, örülök, hogy még mentek más orvoshoz is és nem adjátok fel. Én nagyon sokat gondolok rátok és remélem jó híreket kaptok, és lehet babótok.

Melus remélem nem jön meg a piri, szurkolok. :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Megyek mindjárt temetésre!
Ma temetik a párom mamiját!
Úgy nem szeretek ott lenni, mindig rosszul vagyok! :cry:

Köszi a drukkokat!
Majd holnap jövök!

Szép napot nektek!

Kép
melus2
 
 


Lányok, ha akartok csodálatosat látni, ezt nézzétek! Remélem én is hasonlót élek ma át az ultrahangon.
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Virág, én is gratulálok a vizsgához! Nagyon ügyes vagy!

Melus, nálad mi a helyzet? Nagyon drukkolok!!!!
Én sem szeretek temetésre menni - főleg az apum halála óta rendesen irtózok - de sajnos ez is hozzatartozik az élet-folyamathoz, ezért muszáj ott lenni....

Krisz, a görbét nézve, lehet, hogy még nem volt pé-d (éreztél valamit?) - de amúgy neked jó görbéid szoktak lenni, csak már élesben mehetne a babaprojekt!!!!

Zora, légyszi ird meg milyen volt az uh! - esetleg képet is tehetsz nekünk, és remélem lassan megnyugszol, és tudsz irni magatokról is :D

Éva, nagyon örülök, hogy egyre többet irsz :D - elég sokáig tart, amig eredményt kapsz, de nagyon megérdemled, hogy végre rendbe jöjjön minden, és a Karácsonyt már pocakosan tudd ünnepelni :D :D

Andi, lehet, hogy most következik a pé, úgy hogy mindent bele!

Én a tegnap voltam fodrásznál, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel :D :D
A görbém jól alakulgat, de nagyon kiváncsi vagyok, hogy a holnapi progiszint ereményem milyen lesz....
A hsg óta nagyon lenyugodtam - úgy vagyok a babatémával, hogy szeretném, ha minél hamarabb összejönne, de nem görcsölök azon, hogy pont ebben a hónapban - az, hogy tudom, hogy el voltam záródva, erőt adott ahhoz, hogy még néhány hónapot várni tudjak..... remélem nem csal az érzésem, és már közel vagyok a pillanathoz.....
Ilyen a görbém:

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Ez igen! Ildikó!
Pont arról beszélgettünk Zorával, hogy a nők mi mindent képesek pszihésen produkálni. A Te görbéd szép példája! Ilyen görbéd még sose volt!
Csak meg kellett hozzá nyugodnod és még egy szép peteérést is produkáltál! :lol:
Én nagyon bízom aban, hogy a következő ciklusban megcsináljuk a hsg-t!!!! Bár azt hiszem nálam nem lesz elzáródás, de végre elkezdjük utána a Clostit és hiszem, hogy eredményre fog vezetni!
Gyakorlatilag kicsikartam az orvosomból! Hosszan ecseteltem neki, hogy szerintem nincs is peteérésem és óriási szükségem van arra, hogy valamit tegyünk, mert elhízok, megcsúnyulok , elsorvadok!!!
2 percig nevetett a hülyeségeimen, aztán mondta, hogy jó, a hsg után elkezdjük serkenteni a peteérést! :lol:
Azt mondta, hogy nyomát sem látja semmilyen fertőzésnek a vizsgálat alapján és most tényleg nincs semmilyen tünetem! Csak vánszorognak a napok, annyira várom a tenyésztés eredményét!!!!
Úgy szeretném látni az új hajad!!!!

Melus!
A temetés nagyon szomorú dolog, de az utolsó búcsú fontos része a gyásznak. Utána talán megnyugszik a párod. Sajnos a mi kultúránkban valahogy nincs helye a gyásznak, az elmúlásnak, pedig sajnos pont ugyanúgy része az életünknek, mint a születés.
Hülyén hangzik, de ha megkérdezel egy nagyon idős embert mit vár még az életében, biztosan ugyanúgy szerepel a békés, szép halál a kívánságai között, ahogy Nekünk a békés, szép szülés.
A halál nekünk fájdalmas, a beteg embernek megnyugvás, hazatérés!
Hagyd, hogy fájjon egy kicsit! Jó érzés arra gondolni, hogy akit szeretünk, mindig velünk marad!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ildikó, gyönyörű ez a görbe! Szerintem ahhoz, hogy a progeszteron eredménye jó legyen, csak két nap múlva kéne vért venni, mert 7. nappal a peteérés után van a maximumon és maga a tüszőrepedés nálad a 16. napon volt. Csak egy ötlet. De basszus, most kapcsolok, hogy az már szombat lenne, szóval ha kicsit alacsony lesz, akkor az emiatt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként megnyugodtam, a baba szépen fejlődik, de képet nem kaptam és tarkóredőd sem néztek, mert annyira régi volt a kép. Jövő héten kell mennem egy alaposabb vizsgálatra.

Zora
Kép
zora7
 
 


De hülye vagyok, a gép volt régi és tarkóredőt nem néztek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, örülök, hogy megnyugodtál :) - kár, hogy nem tudsz képet mutatni, de majd következőkor :wink:
Ne félj, ha elütsz 1-2 betűt, úgy is megértjük mit akarsz irni :)
Nekem is tetszik a görbém, de nem élem bele magam.....

Éva, nagyon ügyes vagy, hogy kikövetelted a pé-serkentőt :D
Már én is nagyon várom, hogy túllegyél a hsg-n, és valami történjen :D
Majd megpróbálok képet késziteni a hajamról, és priviben elküldöm, ha akarod :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy kinevettek, de én nem vezetek görbét, most akkor Ildi görbéje mit takar?

Azt látom mikor volt piri és pé, csak a hőmérsklet változást nem tudom mit jelent!?

Még nem jött meg, de görcsölgetek! :oops:

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!!!!

De jó, hogy ilyen sokat írtatok!!!

Zora! Nem vagy hülye, csak nagyon boldog, hogy minden rendben volt és szépen fejlődik a babád és nem láttál rendesen az örömtől, így félrekalimpátál! :lol: :lol: :lol:

Ildikó! Fantasztikusan szép a görbéd! Mennek a hiper megadrukkok!!! Annyira szorítok, hogy sikerüljön a baba minél hamarabb! LEhet nem is gondoljuk milyen közel is vagy hozzá! Jujj de izgi!!!

Éva! De jó, nincs gombusz! Akkor Te is egyre közelebb vagy a hsg-hez! És reméljük a babához is!

Jövő csütörtökön én is megyek dokihoz! Jujj de jó, már nagyon várom!!!

Andi! REmélem széthancúroztátok a lepedőt??? :roll: Várom a görbuszt!

Na nekem stagnál 36,6-on a hőm. lehet a digihőmérő beragatd???

Melus! Mi a helyzet nálad???

Virág! Mikor vizsgázol megint?

lnd! Sheila! Ági! Pandus! Kismamik nagyon hallgattok!!!

Drága Mo! Hogy vagytok??? Mikor mentek dokihoz megint???

Millió pusszancs!
Vendég
 


Melus! Az a jó, hogy ha pé után felmegy a hő és ha fent is marad! 37 körül a legjobb, ha baba van akkor fent marad és 37 fölött szokott általában lenni, de ez egyéntől függ, mert ha valaki nagyon alacsony hőn működik, nem biztos, hogy 37-et valaha is eléri! Ha pedig nincs baba a mnesi előtt leesik a hő újra.
Babás görbéket itt a babás hőgörbék nevű topikban nézegethetsz!
Ja és nem röhögünk ki, mi se úgy születtünk, hogy tudjuk minezt! Én is itt tanultam meg ezeket!
Vendég
 


Melus, a pé után jó jel, ha a hő fent van - még jóbb lenne, ha fent is maradna.
Tehát, egy jó görbe úgy néz ki, hogy a ciklus elején alacsony a hő - vagy legalább 3 nappal a pé elött leesik, aztán a pé után emelkedik. Általában a menstruáció elött, vagy aznap a hő leesik, ha pedig babás vagy, akkor a hő fent marad.... - húúúú, remélem érthető voltam :)
Ezért kértünk, hogy reggel mérd meg a hődet, mert ha magas a hőd, akkor több mint valószinű, hogy baba van a dologban - görcsölgetések lehetnek akkor is, ha babás vagy, tehát az nem irányadó.

A lányok azért mondják, hogy eddig ez a legjobb görbém, mert novembertől, amióta próbálkozunk, még egyszer sem kúszott fel a hőm 36,9-re pé után.....csak éppen ott is kellene maradjon....

Krisz, lehet, hogy nekirugaszkodott, de mégsem tudott még meglenni a pé-d.... 30-án és 1-én éreztél valamit?
Mo-ék 10-én mennek a dokihoz - minden nap számolgatok, hogy mikor várhatjuk, hogy jelentkezik :( - nekem NAGYON HIÁNYZIK!!!!!!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok lányok

Még mindig nics PÉ-m. legalábis az LH tesztem még tegnap este is negatív volt, de már látszodott a második csík lehet, hogy ma lesz pozitív de volt már a 22- dik napon is PÉ, majd meglátjuk addig is hancurozunk kétnaponta. :lol: :lol:

Remélem mindenki jól van.

Mo nekem is hiányzik, remélem jobban vannak.

Itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ildikó: tényleg nagyon szép a görbéd remélem most már minden akadály ehárult és gyorsan bebabásodsz.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Szóval a vizsgáimnak most vége, legközelebb majd decemberben lesznek - legalábbis most úgy tudom. Jó sokat aludtam most az utóbbi két napban, be kellett hozni a lemaradást. Másrészről arra jó volt ez a vizsga, hogy addig sem aggódtam a baba miatt. Úgy izgulok, már most kértem időpontot jövő hétre orvoshoz. Zora, sokat gyönyörködtem annak az oldalnak a képeiben, amit föltettél. Örülök, hogy jól van a babád.

Melus! Szurkolok neked. A görcsölgetéstől még lehet baba, nekem nagyon furcsa has-állapotom volt akkor. A hő valóban akkor jó, ha fönnmarad, de tényleg nem kell elérnie a 37-et. Persze, ha ez nem izgat annyira (nekem jólesett naponta tudni, hogy mire számíthatok), ki lehet várni azt a pár napot. Egyébként az a lényeg, hogy általában két fázis figyelhető meg a ciklusban(jó, van akinek három): az első felében alacsonyabb a hő (de lehet benne akár 3-4 tized eltérés is), a második felében pedig magasabb. Emelkedéskor volt pé . Ha visszazuhan a hő az első fázis szintjére, vagy mégsem volt pé, vagy várható a mensi.

Andi! Szurkolok neked is! Állítólag a kétnaponta a leghatékonyabb a dolog ( :wink: ) , és ha már mutat valamit a teszt, biztos lesz a napokban pé. Hajrá!

Ildikó! Ez a görbe most tényleg nagyon jól néz ki. Olyan jó olvasni, hogy ilyen nyugodt lettél a hsg után.

És üdvözlök mindenkit, most mennem kell, sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a felvilágosítást mindenkinek, most már képben vagyok!
Mindig elfelejtem reggel mérni magam, olyan álmos vagyok!
Na holnap reggel hátha... :oops:

Most amúgy egyenletesen fáj a hasam! :cry:

Ildiko:nagyon drukkolok, hogy így maradjon a görbéd!!!!!!!!!!!
Krisz: kiváncsi leszek mit mond majd a doki!
Andi:mindent bele :P !!!!!!!!!!!! :P :P :P

Virág:gratulálok a vizsgához, ügyi vagy!
Arról a furcsa hasállapotról írhatnál többet :lol: Köszi!

Hát igen Mo hiányzol, remélem jól vagytok és minden rendben lesz!Majd azért üzenj!

Vigyázzatok magatokra és további szép napot!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Hétvégén átköltöztünk, már ki is pakoltam új otthonunkban mindent és sikerült elég barátságosra berendezkednünk ahhoz képest, hogy albérlet és túl sok mindent nem alakithatunk, azért még van néhány hiányzó dolog. Benedeknek szeretnénk bútort venni, meg függönyök és még a falra se szöggeltük fel a képeinket, meg hasonlóinkat. Sajnos nem volt teljesen zökkenőmentes a költözés. Úgy volt, hogy teljesen rendben kapjuk meg a lakást, amit ráadásul ki is festenek. Ez utóbbi rendben is volt, viszont hatalmas undormány volt az egész lakás, mindent ragadt, tele voltak hányva a szekrények a régiek cuccaival. Szóltunk a tulajnak, hogy nem pont erről volt szó, ezért az kifizetett 2 takaritónőt, velük takaritott a párom egész szombaton a lakásban. Én nem is tudtam odamenni, mert ben akkor még betegeskedett. A nagyját letakaritották, de aztán vasárnap már én is mentem (akkor költöztünk át), apósom hozott kb 1 liter etilalkoholt és acetont, azzal sikáltam át mindent, utána pedig fertőtlenitettem. Igy is pl az elszivó feletti szekrény ajtaja kivülről ragascsos maradt és sehogy nem jön le. A kezem persze olyan, mint a smirgli, mert kesztyűm nem volt. A másik húzós dolog a sütő. Azt állitólag kitakaritották a a takaritól, de csak az alját és az ajtaját ,a 2 oldalán rács van, amit nem vettek ki és alatta olyan hányadékos, hogy még nem volterőm hozzá látni, csak kétszer lefújtam mr. muscle-val. Azt nem tudom csak, hogy ha felül grill van, amit szerintem nem lehet kivenni, akkor azalatt, hogy lehet tisztitani, mert a grillrácsot nem lehet befüjni, és alá se tudok benyúlni. Na mindegy. Vasárnap eghész nap takaritottam, amit azóta is csinálok, aztán kipakoltam. Szerdáig napközben 1 percet se pihentem. Mondtam is a babámnak, hogy ne haragudjon, de rendbe szeretnék rakni mindent. A másik gond Benedek volt. Eléggé megviselte a költözés. Most már azt gondolom, hogy a láza is ettől volt. Látta, ahogy szép lassan mindent bedobozoltam. lényegében mindent amihez kötődött, egész nap az ölembe akart lenni, 1 percre se akart nélkülem maradni. Amikor átköltöztünk ez csak fokozódott. A játékait pakoltam ki először, de semmivel nem akart játszani, csak rajtam lógott és sajnos egész nap tejcsit akart. Most már kezd normalizálódni. Most már újra szeret fürdeni. És tegnap végre játszottunk is. :) Az új játszótér szerencsére nagyon tetszik neki és ma éjjel már egyedül jütt át hozzánk, amikor felkelt, sirás nélkül.
Pici babámmal jövő csütörtökön este megyünk 4d-re, addig el kezdem felkésziteni rá, és hogy szépen megmutassa magát. Remélem mutatja az arcát és azt is, hogy tényleg lány-e, nekem mondjuk 20 hetesen mondták 90 %ra, de most már ki tudja. És ha tényleg lány, akor azért szeretnék neki majd néhány lányos darabot venni. Az öcsém most hozta Angliából a mózeskosarat, sajnos Benedeknél nem vettünk és kölcsönkaptunk 1et, de most kértem, hogy vegye meg, ami kinéztem, mert addig már lehet, hogy nem jön Mo-ra és nekem az itthoniak nem tetszenek. Kicsit izgultam, hogy nem túl korai-e, bár nem vagyok túl babonás. Én csak jövő héten megyek cukorterhelésre. Már előre félek, hogy birom ki 2 óráig úgy, hogy nem ehetek. benedek zsömlét kellett ennnem tejjel. az jobb volt.
Ilyena mózesunk: Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ja különben Melus! Nálam a terhesség leső jel mindkétszer a görcsölés volt, ugyanúgy görcsöltem, mintha meg akrna jönni, de azért , mégis kicsit másképp. ezt jól leirtam, mi? Talán enyhébb volt és hosszabb ideig tartott. De először még Benedekkel mindig azt hittem, hogy most már úgy görcsöl a hasm, hogy meg fog jönni. Akkor pont sielni voltunk, úgyhogy minden nap jó reggel bebiztositottam magam, mert ott nem nagyon tudtam volna félóránként ellenőrizni, hogy mi van. De végül nem lett volna szükség semmire... :lol:

Zora, örülök, hogy szépen fejlődik a babád! Most már olyan gyorsan el fog repülni az z idő. Nemsokára, ő is 14 éves lesz. :lol:
Te különben most akkor nem is tanitasz?

Ildikó! tényleg szupin néz ki a hőd és olyan jó tudni, hogy el voltál zárodva, de ez már megoldódott, neked már tényleg új időszámitás kezdődött mostantól.

Éva! Remélem rendben lesz a tenyésztés eredménye és végre mehetsz Hsgre.

Krisz! Már csak 3 hét!!! Addig is gyakoroljatok! :lol: Ben3edek szülinapjára vonat alakú tortát szeretnék sütni, de nem fektetve, hanem 3 dset. Remélem addigra már kipucolom a sütőt és én is remekelhetek, mint te szoktál!

Virág! Szupi ügyes vagy, hogy 5öst kaptál! Nekem október közepén kezdődnek a vizsgáim, 15 lesz, remélem a 36. hétig befejezem. Én mindenből megelégszem a kettessel! Remélem majd figyelembe veszik a tanárok a szép nagy hasamat! Utolsó félévben csaknem buktatnak meg egy nagyhasas nőcit! :lol:

Én is akartam felrakni pocakképet, de nem tuodm, hogy kell lekicsinyiteni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Melus, ezt a a görcsölés dolgot jól leírta Ind, bár nekem picit másmilyen volt.

Nekem menses előtt általában nincs gondom, főleg, ha rövidebb a ciklus. Ha később jön meg (nálam ez 28 napot jelenti), akkor viszont vagy 3-4 napig előtte olyan nyomásérzés van lenn, ami egyre fokozódik. Nem tudom, neked van-e ilyesmi. Viszont abban a hónapban már kb a 18. naptól fájt a hasam, ami eddig sohasem volt még, és sokkal élesebben, erősebben, bár nem állandóan. Olyan szurkálásokat is éreztem kétoldalt (utóbb kiderült, orvos mondta, hogy a méhszalagok húzódnak ilyenkor), meg a hüvelyben is. Ez elég rossz volt. Úgy belenyilallt időnként, főleg egyes mozdulatokra, és erősebb volt, mint mensi előtt. Nagyjából enni.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nem tudom mi van velem, furin érzem magam!
37 fok volt a hőm reggel, de este is megmértem és akkor 36,9!
De ami a legjobb, hogy a férjemmel szexeltünk és utána 15 perces görcs jött rám, de olyan, hogy sírtam és fájdalomcsillapítót kellett bevennem!
Egy kicsit kétségbeestem! :cry:

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Melus! A hőd biztató, de ez görcs! Nekem is volt ilyen tavaly novemberben és pont így a ciklus végén. Én is nagyon ramatyul voltam, begörcsöltem, szédültem és még hányingerem is volt. Na ekkor gyorsan teszteltem egyet és sajnos negatív volt, igaz a hőmet nem mértem akkor. Persze ezt nem azért írtam, hogy megijesszelek.
Nyugi nem lesz semmi gond, ha baba van a dologban, csak ne idegeskedj!
Izgatottan várom a holnapi hődet!

Ildikó! Hőjelentést!!!!! Annyira szép a tegnapi görbéd, remélem a mai is ilyen sőt szebb! Annyira izgulok érted!

lnd! DE jó, hogy jelentkeztél! Azért ne hajtsd magad nagyon túl! A sütőt szerintem a grillnél nem nagyon tudod kitakarítani, nekem is olyan van de ott nem nagyon tudom lesuvickolni a dzsuvát. Nagyon jó az Amway-s sütőtisztító is egyébként!
Várjuk majd a képet a pocaklakóról!
Anyám én nem tudnék pocakosan vizsgázni azt hiszem. Minden elismerésem a tiéd! Majd szorítunk a vizsgákra!

Éva! lassan-lassan a ciklus végéhez érsz és egyre közelebb az hsg-hez! Bár csak az lenne a probléma oka és utána egyenes lenne az út a babához!

Andi! Na pé? Hő???

Lassan már csak én leszek olyan buzgómócsing, hogy mérem kitartóan a hőmet???!!!
Kép

Pusszantó Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Melus lehet hogy tesztelned kellene, már csak azért is, hogy megnyugodj. Nálam nem jelezte Bálint semmivel, hogy jönne csak nem jött meg, ugyhogy ebben nem tudok segíteni.

Krissz: én is mérem ám a hőmet de még PÉ még mindig nem volt de az LH teszten a csík erősebb volt tegnap mint tegnap előtt.
Talán majd ma.

Itt a görbusz:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eddig nem jöttem :oops:
hát nem tudom mi van a hőmmel: 10 NAPJA 36,6 :shock:
most vagyok a 17 cn-on.
bebus
 
 


Szia Bebus!

Gyere gyakrabban! Görbéd nincsen??? Érdekesen alakul a hőd!
Vendég
 


Krisztinka:

lefagyasztja a gépemet,ha a görbémet akarom megcsinálni :evil:
mensikor 36,2 volt, closti alatt kezdett fokozatosan emelkedni és most 36,6.....hogy most mi lehet igazából? :?
bebus
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak gyorsan benézek:

Bebus!
Ez még bármit jelenthet! Van akinek a Closti alatt semmitmondó a hője, de az, hogy 10 napja egyenletesen ugyanannyi jelenthet babát is.
A Closti kitolhatja a ciklust, de leginkább egy teszttel tudnál megbizonyosodni, hogy mi is lehet! 8)

Melus!
A görcs éppúgy jelenthet mensit, mint babát!

Részletekben írok, mert Balázs felfordítja az egész lakást!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama:

szerintem még korai a teszt,mert a 17 cn vagyok.
Erőteljes hőhullámaim vannak! :roll:
bebus
 
 


De béna vagyok! Úgy értelmeztem, hogy 17. dpo! :lol:
A Closti csinál ilyen furcsaságokat! Kell most menned ultrahangra?
Simán lehet, hogy még nem volt tüszőrepedésed. Az is simán megeshet, hogy repeszteni kell majd!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama:

ráseránts :D
uh voltam a 12 cn látott két tüszőt,de mondta hogy kicsik nagyon,tehát tüszőrepit sem kaptam...de reménykedem a csodákban :wink:
a hőhullámaim egyre kibírhatatlanok :x
majd kiderül,hogy mi is van,mert a hasam az szurkál rendesen
bebus
 
 


Akkor úgy tűnik, hogy azok a kicsi tüszők megnőttek!
Érdekes, hogy csak 1x csinált az orvosod Uh-ot!
Reméljük megrepednek maguktól a tüszőid!

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama: olyan jó lenne,ha igazad lenne! :oops:
bebus
 
 


Beus hogyhogy csak a 12 cn nézték meg a tűszőket utána meg már nem ez szerintem is elég furcsa. Attol még vigan megnőhettek és megrepedhettek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi: én sem értettem az egészet,de majd kiderül.
Te is úgy gondolod,hogy lehet még valami? :roll:
bebus
 
 


Bebus!
A váladékokat szoktad figyelni?

Ha van időd, van egy klassz oldal érdemes benézni!
Mindjárt belinkelem!

Éva

Kép
balimama
 
 



Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!

a tüsző megrepedését lehet érezni valamilyen szinten? :roll:
bebus
 
 


Balimama: most érzem úgy 3 napja,hogy nagyon bő a váladékom
bebus
 
 


Szerintem lehet, ha lenne györbéd akkor talán okosabbak lennénk. Ebben a hónapban kezdted a clostyt?

Mert azt hallottam, hogy van akinél kell két hónap, hogy rendesen beálljon.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi:

ez a második clostis hónapom,az előzőben nem látott tüszőt!
bebus
 
 


Akkor reméljük ez a hónap már sikeres lesz, ha most mér láttak tüszőt az már jó és szerintem megnőttek és megrepedtek csak korán nézték.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: