Új privát üzeneted érkezett!

Télleg, Balázsnak boldog negyediket! :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mezsó-eszik Ő, csak amit írtam.Tápis tejes kakaót.Egy nap vagy 6x kér.Ma megfogadtam Reni tanácsát,és sajna semmi változás.nagyon picit evett, utána bömbölt,h.ki akar szállni és kéri a cumiját. :( Rá 5 percre követelte a kakaót.
Akkor mi most szabit adunk neked! :wink: Ugye csajok? :lol: Jó apázást!!!!!!!!!!!!Aztán várunk a boltunkba! :wink:

Köszönöm csajok!Aranyosak vagytok!

Beó-köszi neked is,h.kitetted!Én is remélem,h.jól fog menni.Kíváncsi vagyok a hétfőre.Attila bemegy nyitásra, mi meg, mikor Atticy fölkelt.Sajnálom a kismamát.Kívánom neki a legjobbakat.Remélem a kicsi kihúzza min. a 38-dik hétig legalább.
Nem csodálkozom,h.Balázska fölkelt többször is.Atticy ma reggel 8-kor kelt.Fura is volt számomra, hisz azt hiszem van másfél éve annak,h.Ő 8-kor kelt föl utoljára.És délután is csak 1 órát aludt.Borzasztó meleg volt ma.Szőrnyű...
Boldog hó. fordulót nektek!!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2009.08.28 20:11-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike
lehet erősen hangzik de ne adj neki tápszeres kakaót.ha enni kér adj neki mást.ha nem kell neki akkor "igy járt".pár nap és leszokik róla.csak igy fogod tudni újra olyaná tenni aki eszik.neki kell a azilárd kajcsi 2éves elmult. neked is erősnek kell lenni.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Mezsó, nagyon szuper a hír Petiről!!!!!!! :D :D :D Nagyon jó hétvégézést kívánok apával!!!!! :D :D :D
Blanka pedig nagyon ügyes a bölcsiben!! :D
Mezsó, bizony adunk neked szabit a hétvégére! :wink: :lol:

Timcike, gratulálok a bolt nyitáshoz!!! :D

Reni, sajnálom az ovis dolgot. :(

Beo, sajnálom a keléseket, remélem hamar rendeződnek a dolgok! Barátnődnek pedig nagyon szorítok én is +++++!!!
Balázsnak BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNOK!!! :D

Rólunk semmi különös nincs. Párom megint itthon van 4 napot így bocsi a ritka jövetelért :wink: :)

anitapo20
 
 


:lol: :lol: :lol: köszi a szabit!! :lol: :lol: :lol: Bár még nincs apa,de azért sertepertélni akarok egy s mással míg haza nem ér...De gondoltam belesek gyorsan.Látom megszavaztátok a szabit,úgyhogy megyek is. :lol:

Jó hétvégét mindenkinek! :wink:

És abban biztosak lehettek hogy igyekszem minden pillanatát tartalmasan tölteni apával ennek a röpke 1 kerek napnak! 8) :wink: :wink: Csak lenne már itthon. 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso gratulálok apához!

Rennye jo h sűrűben itt vagy már

Beo boldog hófordulot

Timcike sok++++++++ az evészethez

Kép
kriszpiri
 
 


Lekri: igen Sára Levente,rosszul irtam.Érdekelne.. :lol:

Mezso:örülök hogy végre haza mehet apa,majd mesélj :lol:

Beo: boldog hófordulot!!! :lol:Most született Balázs hihetetlen és már nagy fiú :lol:

000kata
 
 


lekri-sajna ez a rész se jött be, ugyanis már próbáltam, de én őrültem meg a nap végére.Képes volt egész nap nem enni semmit és úgy lefeküdni. :cry: Nem vagyok képes több napig ezt csinálni vele.Sajnálom.Szerintem hamarosan megunja ezt a kakaós menetet. :roll: De köszönöm.A tanácsok jól jönnek mindig.

Mezsó-hajrááááááááá!Mentővel hozzák haza és Ők is viszik vissza?Majd gyere mesélni,h.mi volt.És készíts képeket! :wink:

Krisz-köszönöm szépen.Szükségünk van rá. :wink: Veletek minden ok?

Kata-ti,h.vagytok?

Csajok, rég láttam babás képeket.Pakoljatok föl párat,aranyozzátok be vele az oldalt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: hát megvagyunk.Tegnap este Kevin nagyon nyügi volt nagyon sirt ,orditoott dobálta magát szerintem a foga fájhatott.Adtam neki kupot mert már nem tudtam tovább nézni ahogy szenved szegénykém.Remélem a mai esténk nem ilyen lesz.

000kata
 
 


Szegénykém.Megpróbáltad neki a Dentinox gélt?Van akinek használ.Én úgy vettem észre,h.Atticy -nak jó volt.Tudod, ahogy bekened neki, nagyon jólesik, hisz közbe masszírozod neki.Én mindig a hűtőbe tettem és így lenyugtatta. :wink: Még 2 éve vette anyum 15 mg-os és szinte tele van.Igaz nem kínozta őt sose a foga, csak nagyon minimálisat.
Kívánom a legjobbakat! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timi! Majd holnap este várlak a beszámolóval, hogy telt a napotok. És igen-igen, képeket is csinálj!!

Krisz! Köszi. Hogy van Milán?

Timcike! Na egyébként ugyanazt akartam írni, amit Lekri. De ezek szerint próbáltátok. Én azt javaslom, hogy amilyen sűrűn csak tudtok, egyetek együtt. Hátha megjön a kedve. Azon gondolkodtam még, hogy ő mennyire ért meg dolgokat már? Pl ha azt mondod neki, hogy ha megeszed, akkor kapsz csak kakaót. De ilyenkor nagyon kevés kajcsit tegyél elé, nehogy megijedjen a mennyiségtől. Mi lesz vele amíg a boltban leszel? Vagy volt már róla szó, csak nem emlékszem?
A képekkel kezdhetnéd Te a sort :D

Szegény Kevin :( Én is adtam volna kúpot

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni-majd irok,szarakodik a épem....

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


köszönöm a köszöntéseket :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Reni-bocsi de a tegnap mind a 2 gép megbolondult.Nem tudtam írni. :evil:
Kipróbálom még ezt a módszert is, én hajlandó vagyok mindenre, csak egyen. :wink: Köszi,h.segíteni próbálsz.Mindent megért hiszen ritkán meg kell fegyelmezni, olyankor meg azt mondom,h.fölmegyünk a szobájába és akkor abbahagyja.Meg mondtam már azt is, ha nem eszi meg a 2 kanál krémtúrót, akkor nincs Micimackó. 8)
Attila bemegy reggel, nyitásra, mikor fölkel a kis hercegem, megyünk mi is.Mikor kitapasztaljuk, h.mikor jön több vásárló, akkor fogok én dolgozni.Vagy reggel 8-14-ig vagy 14-17ig.Atticy is az elején bent lesz velünk a boltba.Viszünk játékokat meg a laptopot a meséivel.Muszáj, mert nincs kire hagyni.Én meg boldog vagyok, ha mellettem van.

Végre lehűlt az idő.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Reni-bocsi de a tegnap mind a 2 gép megbolondult.Nem tudtam írni. :evil:
Kipróbálom még ezt a módszert is, én hajlandó vagyok mindenre, csak egyen. :wink: Köszi,h.segíteni próbálsz.Mindent megért hiszen ritkán meg kell fegyelmezni, olyankor meg azt mondom,h.fölmegyünk a szobájába és akkor abbahagyja.Meg mondtam már azt is, ha nem eszi meg a 2 kanál krémtúrót, akkor nincs Micimackó. 8)
Attila bemegy reggel, nyitásra, mikor fölkel a kis hercegem, megyünk mi is.Mikor kitapasztaljuk, h.mikor jön több vásárló, akkor fogok én dolgozni.Vagy reggel 8-14-ig vagy 14-17ig.Atticy is az elején bent lesz velünk a boltba.Viszünk játékokat meg a laptopot a meséivel.Muszáj, mert nincs kire hagyni.Én meg boldog vagyok, ha mellettem van.

Végre lehűlt az idő.

Beó-578!
:wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike
mi lenne ha "rossz" izű kakaót adnál neki?mit tudom én,tennél bele egy kis sót.vagy valamit.akkor lehet "megutálná" és hajlandó lenne mást is enni. kezébe virli, párizsi vagy kifli.
édességet,nasit ugye nem adsz neki?met az miatt se esznek ám :)

Kevin :( :(
Vendég
 


Hű! Ő néz mesét? :shock: Ma épp azon voltam ledöbbenve, hogy Norbi vééégre megnézett egy részt a Kisvakondból. Annyira mások a gyerekek :)
Viszont akkor én tutira megzsarolnám a mesével. Bocsi, de tényleg. Még pedig a következő dumával (ez is csak egy ötlet, amit eselteg kipróbálhatnál): csak a kisbabák isznak egész nap tejet/kakaót, főleg cumisüvegből - ha jól értettem abból issza - , de a kisbabák nem nézhetnek mesét. Viszont az olyan okos nagyfiúk, mint amilyen Te vagy, ők azt eszik, amit Apa és Anya, na Ők nézhetnek mesét. De ne krémtúróval, hanem levessel, vagy husival, esetleg szendviccsel próbáld. Szóval valami értelmesebb kajával. És ha nem eszi meg, hiszti ide vagy oda, nem engedném mesét nézni. Kapja meg a kakaóját, mert tényleg akkor legalább van a pocakban valami, de mese nuku.
Reggel és este belefér, akár üvegből is a kakaó, de napközben pohárból kellene már innia, de legalább sportkupakos üvegből. Hátha a nagyfiúsítás, mint a cumisüveg napközbeni elhagyása is segít.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Balázst be fogom nyugtatózni :) na persze csak viccelek de egyre rosszabbak az éjjelek.
most kelt 1körül, visszariszáltam a fenekét, kelt 2-3körül, szintén riszálás, kelt f4 akkor kapott cicit, riszálás, és kelt 7kor, cici riszálás a nagy ágyban, folyamatosan, én meg szunyókáltam, de már ő sem aludt.

volt olyan visszaaltatás, h elaltattam, lefeküdtem, kezdődött elölről. akkor még egyszer. szóval nem sokat aludtam az éjjel...

fog sehol.

viszont megvolt az esküvő, jól bírta.
én totál nem vagyok képben... írnék de nincs erőm..

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Jaj, szegények. Nem is tudom, melyikőtöket sajnálom jobban. :( Szerintem az első ébredés után Dentinoxszal kend be az ínyét elöl-alul, hátha...
Viszont jó, hogy legalább az esküvőt jól bírta.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


gondolod? fog? mostanában, az ujjait nem szopizza, szívja cuppogtatja hanem rágja. a nyál nem "kijön" a szájából hanem "kiesik" lecsöppen, szóval folyik min' állat.

olyan szépen megszokott napi_éjjeli rendünk volt, most minden felborult. persze ez csak nekem kellemetlen, ha a foga, akkor Ő biztosan jobban szenved, mint én attól, h nincs rend. :(

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Na én is itt!

Beo!
Balázskának boldog 4.hófordulót!!!Amúgy üdv a klubban,mi is pár napja kelünk éjjel...2-3 között általában...és most már eszik is...próbáld meg megetetni,hátha éhes is!Nekem Iza ilyenkor 200mlt simán bevág :shock: Ahhoz képest hogy régóta átalussza az éjszakát kaja nélkül...na mindegy,most ez van!Amúgy tegnap 6200 g volt!Na és ugye nekünk is itt a fogzás,szintén bezavar.De legalább a tejem kezd helyreállni!Ma mg nem kellett pótolnom!!!Lehet h Balázsnál is vmi növekedési ugrás van és szaporítaná,azért kel éjjel esetleg azért akarna enni is!

Timci!
Hu,én nem tudok tanácsot adni...mondjuk nem is láttam még olyat h 2 éves gyerkőc csak kakaót iszik :roll: Remélem hogy vmi csak beválik!!!Pórbálkozz sok mindennel,hátha vmi bejön neki :wink:

Mezsó?? :oops: :lol: Várom a beszámolót a hétvégéről!!!!

annus11
 
 


Sok leszek,lehet vkinek sokk is :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Beo! Miért ne lehetne? Mind a két fiamnak volt 4 hósan foga. Jól van, Norbinak "csak" 4,5 hósan. Ráadásul mindkettőnek egyszerre kettő jött ki.

Annus! De jó, hogy van elég tejed hozzá :) Szép kis súlya van a kisasszonynak!! Annyira édik a képek. Favoritok: Fentről lefelé a harmadik, és a negyedik, vmint az utolsó. Tünemény.

Timi! Igen-igen, már úgy jöttem, azt hittem írtál valamit a mai napról. Nagyon kíváncsi vagyok, alig várom a lelkendezésedet!!! :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Na én is képek. Maiak:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Annus: miért lennél soKK? gyönyörű család vagytok, és Izának csodaszép szeme van. örülök, h rendeződni látszanak a dolgok. Dévényest hívtál?

rennye: csodaszépek a fiaid, milyen nagyok már. ez az utolsó kép csúcs.

Balázst kedden fogom mérni múlt héten volt 6440gr és 65cm. olyan nagy már. és olyan sok dolgot másként csinál mint régen. Ma letettem az ágyába, és fél órát nézte a zenélő forgót, sikongat, röhög, játszunk, már lehet dögönyözni! imádom.

ma kipihente a tegnapi bulit, sokat aludt, de most is hulla :) nekem is vannak képek, a lagziból, de majd holnap

jó éjt puszi

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Renye-ne haragudj, de most nem tudok írni, majd esetleg délután.Betörtek hozzánk hajnali 4 koR.És a férjem itt aludt lent.Totál ki vagyunk akadva.
Majd jövök a beszámolóval.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jesszu Timcike!!!És mit vittek el??Bár ebben az esetben örülök h nem lett nagyobb baj!!!!!

Reni!
Nagyon szépek a fiúk!!!!És micsoda szerelésük van!!!

Beo!
Áhh,nem voltunk itthon,aztán meg jelenelg erre nincs pénzem,most várom a fizut!!Mindent elköltöttünk a felújításra...Amúgy picit el is bizonytalanodtam...hogy egyáltalán kell e.Hiszen Iza csinál mindent,többet is mint kéne...na majd ha lesz pénzem elgondolkodom rajta!Balázska jó súlyba van!!!

Mezsó!!????Jaj ne csigázzz!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Apa szombat délután kb.3kor érkezett meg,és ma reggel fél8kor ment el :!: :!: :!: :) :) Jó volt a hétvége!Most jól érzem magam,hogy végre ennyit együtt voltunk. :wink: Egymás mellett aludtunk :!: :!: Eddig ugye ránk ez nem nagyon volt jellemző...az meg pláne nem hogy egymás mellett ébredünk :!: :!: :!: Mesés :!: :wink: Csak kicsit drága volt az ára...ugye apa balesete,és jelenlegi állapota...Blanka egyébként az elején amikor apa megérkezett elég sírós volt de nem tartott soká...negyed óra fél óra alatt feloldódott. :) És felismerte hogy apa jött hozzánk haza!!És képzeljétek rettentő okos,ügyes ám Blankus! Vasárnapra már eljutottunk oda,hogy nem ugrált apa elé amikor kifelé bicegett a WC-re,hanem lépegetett UTÁNA :!: :!: Hogy nehogy útba legyen... :wink: És végig kikisérte,és utána lassan türelmesen lépegetett.Olyan is volt,hogy apa előtt volt játéka,és ugye ment kifelé a mankóval a WC-re,és Blanka elvitte az útjából a játékait. :shock: :) Meg feküdt az ágyon apa,Blanka felérte ésszel hogy apa most csak feküdni tud,és mivel vele akart játszani,így felpakolta neki az építőkockákat az ágyra,mert apa nem tudott lemenni. :) Egyszerűen zabálnivalóan okos,ügyes csajszim van. :) Ezeket a dolgokat mind magyarázkodás nélkül saját maga fejtette meg!!!! Hát ennyit tudok mesélni a mi kis hétvégénkről. :wink: Azért elfáradtam...végülis most 2 gyerekem van,egy kicsi és egy óriás... :roll: de nem bánom,mert mindkettőt szívemből imádom!! :D :D :D :D :D :D

Blanka bölcsiben...ma fog először ott aludni... :roll: Drukkoljatok hogy sikerüljön neki!! :roll: Tudjátok már így is holnap kezdtem volna a melót,és el lett 1 héttel tolva.Onnan már nem kéne tologatni.És Blankának ezért nagyon hamar ott kellene aludni!


Tudom önző módon magunkról írtam először... :oops: Nézzétek el légyszi 8) :wink:
Próbálok visszaolvasni is! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj ez nagyon szép hétvége volt!!!És Blanka tényleg milyen kis okos!!! :shock: :lol: Drukkolok h sikerüljön az ottalvás!!!!Bizti sikerülni fogha ilyen okos,ügyes nagylány!!!!

annus11
 
 


köszi annus 8) :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


timcike: majd gyere mesélj,hogy milyen volt a bolt megnyitó!!! :D :D Apát se mentő,se betegszállító nem vitte,hozta.Nekünk kellett megoldani a hazajutást,visszamenést.Végül kollegái,az a kettő akik Pestre is vittek felfelé anno felváltva,az egyik hozta a másik vitte visszafelé ma.És igen valószínű hogy így lesz ez a többi hétvégén is.Mert a főnök a Laci,megengedte.Merte volna nem megengedni... :evil: Hűűűű most értem az oldal végére...Betörtek???Jézusom!!MESÉLJ!!!!!Még jó hogy a férjednek nem esett bántódása!

Reni:
Blanka se ül le még mesét nézni...A legkisebb szándékát se látom. :lol: :lol: :cry: :cry: :cry:

Beo: sajnálom hogy Balázs sűrűn kel. A kéz rágicsálás,meg hogy ömlik a nyála,meg az éjjeli rendszer felborulása...Szinte tuti hogy a foga a lúdas.Mostmár adhatsz neki ám Dentinoxon kívül Nurofent,Viburcolt...4hósan már elég nagy ezekhez.Gengigel-t is mindig mondom...Ez új cucc,az áttörés előtt álló fog esetén az ínyt nyugtatja.Múltkor láttam a gyógyszertárba ismét így bizti vagyok benne hogy ez a neve. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Annus,Reni: szuperek a képek! :D :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Timcike: jaj ez szörnyű, viszont örülök, h apának nem lett baja... bele sem merek gondolni... na tényleg nem is. remélem nem ért nagy kár Titeket!

Mezsó: csodálatosan hangzik, örülök, h együtt aludtatok-keltetek! Blanka meg milyen figyelmes :) drukkolok a bölcsis alváshoz.

köszönöm a tanácsod, felírom a nevüket. Nurofent akarok venni mindenképp, mert szerdán oltás, Viburcolunk van, hisz ismerjük az első 3 hónapunk sztoriját :) de megnézem az általad javasoltat is. persze azért megkérdezem a patikust is. köszönöm

viszont most szokásos éjjelünk volt, reggel volt zűrös, 6-7ig negyed óránként nyöszörgött, én keltem és riszáltam, aztán 7kor be mellém, cici, riszálás, ÉNEKELÉS :) alvás. aztán 8.00kor 2-3 fejpakolgatás után hatalmasra kerekedett szemmel fekvőtámaszozás, röhögés. én azt sem tudtam hol vagyok, Ő meg 2 perccel az ébredés után már tornázik. Nem tudom honnan "örökölte", párom és én is zombik vagyunk reggel, a KV-ig. de azért csodálatos így kelni :)

anyukám azt mondta, igazán visszakaphattam volna, h Balázs is visítva kel mint én :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


van kép a blogon, apát idézve: a tejeszacskó fejűről :) nézzétek meg :) (már akit érdekel)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Mesélek.
Én kb éjjel fél 4 körül KAPCSOLTAM KI A Tv-t.Én fönt alszom az emelETen, ahol a kicsi is csak máS szObába.Attila lent aLsziK, mert Nem Bírja a mEleget.Olyan 4 fele hallom,h.Attila ordít!Azt hittem álmába csinálja, mert már előfordult.Mikor már másodszorra ordított, hALLOttAM aZ aJtÓT BEcsaPódNi.Na akkorra már nagyOn megijedtem.Ösztönösen leszaladtam, a szívem a nyakamba dobogott.Kérdem mi történt?Bejött valaki.Atya ég.Kérdetzte,h.tuti bezártaM az ajtót?Mondom,igen!Elmesélte,H.FÖlKElt piSilNi.Mikor a wc ajtajához ért, hallotta a kulcs kattanását.Nem kapcsolt villanyt,hátranézett és a tök sötétbe látta,h.valaki ki akar menni.Ekkor jött az ordítás.Az ürge meg kiszaladt.Attila sokkot kapott,nem tudott egyebet csinálni, csak ordított és utánaszaladt, de a pasi gyorsabb volt és beült a rá váró auótba és ennyi.Attila meg bánja,h.nem ment ki,h.megnézze a kocsi rendszámát.Mondta neki,h.jó,h.nem mentél, mert ki tudja mi történt volna...Nem akarta hívni a rendőrséget, mert AZt HItte,h.épp akkor csípte el,mikor be akart volna jönni.Ekkor vettem észre,h.a kamra ajtaja tárva nyitva és az ablak is.Ott jött be.És a bejÁrati ajTÓN aKArt távozni,mikor meglátta,h.Attila felkelt.Borzasztó!!!!!!!Utána vettük észre,h.pénztárca sehol,fényképező sehol,táskám és a pelenkázótáskám, amit 2 hónapja vettEm, ugyancsak eltünk.Minden írat és 25 .ooo Ft.Én ezután még rosszabb alvó leszek.A nyomozók ma délbe jöttek ki, de semmi, kesztyűvel dolgozott.Köszi!
A rendőrség még akkor kijött, ugyanis beparáztam és felhívtam őket.Most kezdjük elölről a tortúrát, a papírokkal.Főleg az enyémekkel.
Bocsi a nagybetűkért, de még a gép is beszart.Nincs most türelmem kijavítani őket... :oops:
A nyitás jól zajlott.Én ott voltam 2 ig, míg Attila tanuskodott a rendőrségen,és addig volt 4 vevőnk.Most hazajöttÜnk,lefektEttem a kicSit, utána megyünk vissza.

Lekri-félretettem neked a peliket.

Gyönyörűek a gyerekek.Sajnos én nem tudok feltenni, mert nincs gépem.Az új képeket, meg nem volt idő letölteni róla.Így sajnos az a vad idegen nézegeti most őket, h.szakadjon le a keze tőből!!!! :evil:

Puszi csajok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mezsó-ügyes,okos lányod van!Le a kalappal!

Hát igen, az én fiam imád mesét nézni.Képes 5x is megnézi egy Micimackót ,Teletubbies-t egyhuzamban.Még én is unnám. :lol:

Egyébként minden ajánlatot kipróbáltam eredménytelen... :roll: Napközbe nem cumisüvegből iszik, hanem pohárból.Reggel és este van csak cumisüveg.Kíváncsi vagyok, meddig bírja.Ezt azóta csinálja,h.én maximálisan stresszes vagyok, mostanában.Tutira érzi szegénykém.Szeretnék végre megnyugodni, de úgy látom nem megy...nem lehet... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike
irtam privit
sajnálom a betőrést.én tuti szivinfarktust kaptam volna :( én is nagyon félek ilyentől :(

Reni
fiaid gyönyörűek :)

Annus
Iza is csoda szép

Bogyó
Balázskát mindig meglesem,főleg iwiwen.annyira kis fotogén arca van,hogy hihetetlen.

bár nem csodálkozom mert tényleg minden baba,manó,kisgyermek gyönyörű )
Vendég
 


Sziasztok!

Timcike, ez borzasztó! :( Az a szerencse, hogy nektek nem lett semmi bajotok!

Mezsó, örülök, hogy ilyen jól sikerült a hétvége! :D Blanka is nagyon ügyes és okos volt! :D

Annus, nagyon jók a képek! :D Sajnálom az éjjeli keléseket.

Beo, néztem a képeket a blogban a "tejeszacskó fejűről" :D . Nagyon kis cuki!! :D Nekem dologel van itthon fogzásra.

Rennye, a fiúk is nagyon édesek! Jó a rucijuk! :D

Levi sem tv-zik. Egy két autós reklám leköti, meg a kh bankos reklám mikor a szumós csávó táncol. Azért oda van. Olyankor bár mit csinálhatsz vele semmire nem figyel csak a reklámra. Amint vége meg olyan mitha bealudt volna, hirtelen körbenéz, hogy most mi van? :lol: :D
Mindjárt hozok én is képet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anitapo20 2009.08.31 13:47-kor.

anitapo20
 
 


Most én leszek sok! :oops: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

anitapo20
 
 


Levi is de helyes :))
tv:
nálunk Levi tv-ne ha hagynánk de nem erőltetem és ő se kéri.ha be van kapcsolva akkro néha nézi a minimaxot.1éves koráig még anyóséknál laktunk bizony volt,sokszor is hogy anyos leült vele tv-ni.ha szóltam én voltam a gonosz.mikor elköltöztünk bizony kellett egy ksi idő,hogy leszoktassam..Tofit meg nem érdekli egyátalán :) :)
Vendég
 


Jajjj Timcike ez hihetetlen! :shock: :shock: :shock: Mocskos enyves kezű ürge aki képes volt betörni...Még jó hogy "csak" a vagyon szerzés motiválta. Hát ez cseppet sem hiányozhatott nektek.Az iratok újból megcsinálása is elég sok pénz.Apának is nem olyan rég lopták el a pénztárcáját az összes iratával együtt.Jó pár ezer ft volt pótolni. :? :? :? :? :?

Anita: tündér Levid van! :wink:

Beo: igazán nincs mit a javaslatokért. :wink: Tudod ha van ötletem valami problémával kapcsolatosan akkor azt szívesen megosztom veled/veletek!!

Ma végül nem aludt a bölcsiben Blanka,még meg se próbálták altatni.De holnap ott fog aludni,akkor már altatják ha tudják!!!12.15re kell odamenjek persze ajtón kívül,hogy ha nem tudna elaludni mert balhézik akkor ott legyek készenlétben.Holnap is kérjük a drukkokat. :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na nekünk megint jön a fogunk...ma nagyon sírt délután :(

Mezsó!
Megy a drukk!!!

Anita!
Hu de kis ügyes fiúcska!!!Nagyon kis huncut!!!!

Timcike :evil:

annus11
 
 


Balázs megfázott. Tele az orra, folyik is, köhög prüszköl, este hányt... éjjel alig aludtam, folyton néztem vesz-e levegőt...


de a kedve az jó, este rendel a doki. Remélem nem lesz lázas...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo4Szegény bazsi!
Van orrszívotok?Szívd neki mert legalább nem rakodik le,meg orrcsepet is használhatsz!Ő is nyugodtabban tud aludni ha tiszta az orra és kap levegőt!Mi is most vagyunk tul rajta.
Mezó!
Örülök,hogy apa otthon volt és jól éreztétek magatokat!
Blanka nagyon ügyes!És milyen okos!?!
Timcike!
Nem tudjátok még mindig hogy ki volt?Az a valaki tudta hol tud beenni!Lehet hogy úgy gondolta hogy talál otthon pénzt!Főleg ha tudta,hogy most nyitottátok az üzletet!Még jó hogy pároddal nem csinltak semmit!Nem is gyanakodtok senkire?Maszkba volt?Párod nem látta a pofáját?Azért ez szörnyű hogy mik vannak!

Kép
mné zsuzsi
 
 


lekri-megkaptam.

Köszi csajok az együttérzést.Hát igen...én még mai napig nem hevertem ki.Attila akkora sokkot kapott,h.alig van hangja.De hála nem történt neki semmi baja.A papírok elintézése borzalmas lesz.Főleg nekem.Haza kell mennem, aztán föl Pestre, stb.Tele van a hócipőm.Ahogy kicsit elintézzük a dolgokat, jön a következő! :evil: Elegem van!!!!A betörőről semmi hír.És ha elkapják, mi van?Nem adja vissza, amit ellopott, meg nem tudja elvenni tőlünk azt az emléket, amit okozott.Hogy rohadna meg!!!!!! :evil:

Anita- nagyon drága a kisfiad!Kis cukorfalat.

Csajok még képet. :wink:

bogyó-sajnálom szegényt.Rengeteg gyógypuszi nektek!

zsu-tök sötét volt, még a fürdőig se jutott el,h.fölkapcsolhassa a villanyt...nem látta.Csak,h.van egy alak a házba.Akkor ébredt.Csakis egy "Brazil" lehetett...Nem gyanakszunk senkire...ezek már profik ebbe.Tavaly a szomszédunkat rabolták ki, csak akkor a fürdő ablakán mászott be a rohadék.Ott még le is fújta a házigazdát.Szóval több szomszédhoz is ellátogatott.Ez megy már 5 éve.Elfogják, azt kiengedik.Most nem lehet tudni,h.ki volt.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timcike: ez félelmetes komolyan... :cry: :cry: :cry: :cry: Sajnálom! :cry: "brazil" :lol: :lol: :lol: ezen viszont jót nevettem... :oops: :lol: :oops:

Zsuzsi:
köszi szépen! :wink:

beo:
majd mesélj mi volt a dokinál,jobbulást a kis Balázsnak!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Látom itt már jó nagy gyerkőcök vannak! :)

Azért bátorkodom megkérdezni, hogy van itt valaki, aki főiskolára/egyetemre járt, miközben babázott? Érdekelne, hogy ő hogyan csinálta végig!
kaisa
 
 


Balázsnak már a könnycsatornáját is elzárja a trutyi... lassan jön apa, hoz Otrivin baby orrszívót és orrcseppet. szegényem nagyon szarul van. függőlegesben még csak csak de amint lefektetem hörög...

szia kaisa, sajnos én nem, befejeztem a sulit még Balázs előtt.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


dr néninél:
Helyettes volt, egy nagyon aranyos idős néni, rögtön megszerette Balázst, tetszett Neki a tejeszacskó sapija.

Na a lényeg: kicsit piros a torka, tele az orra.

Kaptunk: Cebiont, Nurofent, otrivint, Mucoprontot. remélem jobban lesz. Holnap kap C vitamint, meg Mucoprontot, Nurofent kapott, mert hőemelkedése van.


Jól tűrte a dokit, csak akkor öklendezett amikor letolták a pálcikát a torkán :)


remélem nyugis éjjelünk lesz.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Szia kaisa!!!

Én egész terhesség alatt egyetemista voltam.Mármint elmaradt 2 vizsgám, amit terhesen raktam le.
Államvizsgázni viszont akkor mentem haza, mikor a kisfiam 6 hetes volt.765 km-ert utaztunk érte.Ott kellett aludnunk egy éjszakát.Ugyanis én 5oo km-re lakom innen,és a szülővárosomtól az egyetemem, viszont 265 km.És semmi gáz nem volt.Szopi alvás,szopi alvás.Tanulni meg akkor tanultam,mikor Ő csicsikált.Nehéz volt, mert semmi kedvem nem volt hozzá, de a diploma meg kellett. :lol:

bogyó-örülök,h.nincs semmi komolyabb baj.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: