Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Sziasztok! Ezt még muszáj volt elküldenem nektek!
Itt volt a 4D-s ultrahangunk, itt 26 hetesek voltunk.
Mikor megszületett, pont így nézett ki! Én ugyanilyen voltam picinek. Mindenben rám hasonlított, csak a lába köze volt az apjáé.

Pussz nektek: Chrissyy
Vendég
 


Mindenkinek köszönöm a drukkot előre is.

Zsana, nagyon sajnálom a fűtés elromlását. Jellemző, hogy ilyenkor történik ilyesmi. Remélem, nem fogsz megfázni.

Őzi, megfogadom a tanácsaidat.
nanett
 
 


Jó estét!

Megjöttünk NST-ről, megint teljesen happy vagyok, úgy mocorgott a kis Niki, hogy még soha, gyönyürű eredményt produkált. Méhösszehúzódás semmi, de megvizsgált a doki és állítólag jővő héten szülök!
Mert, hogy a méhszáj már jó puha és 1 újjnyira tágult. És a baba sem kicsi, sőt, valószínűleg olyan hosszú, hogy egyrészt ezért mutathatott az uh rossz értékeket, másrészt meg a hasam se tud lesüllyedni, mert végigér a baba. Viszont drukkoljatok, hogy csak jővő hét szombat éjfél után jöjjön a baba, mert addig a dokim síel.

Chrissy:
Tőlem is óriási elismerés előtted, nem tudom, hogy voltál képes megszülni a babát, miután már nem volt szívhang. Nem reménykedtetek akkor még, hogy esetleg csak rossz a diagnózis?
És nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordul. Főleg, ha közben minden rendben van.
Tényleg, és már gondolom megvettetek mindent?!
Mindenesetre kitartás, drukkolunk, hogy minél hamarabb jöjjön az új baba, mindenképp írnod kell nekünk rendszeresen és beszámolni az eseményekről.
Különben nekem is a 20. héten volt az esküvőm, de a 38. héten már biztos nem vállaltam volna be egy disznóvágást, az még terhesség nélkül is fárasztó.

Pannica:
el sem tudom képzelni, hogy nem lehet kapni málnalevélteát, málna csak van Görögországban. :? Interneten nem lehet rendelni? Mondjuk most már nincs sok hátra nálad, de ha kapsz, kezd el mindenképp, mert mondom, nekem is pont ma mondta a dokim, hogy milyen szép puha már a méhszájam.

Vicuska:
szerintem vegyél málnalevélteát, lásd Pannicához a hozzászólásom, igaz, hogy nincs ráírva, de ez szerintem normális, mert egy átlag embernek ez a mellékhatása (méhszájpuhítás) nem szükséges. Nekem azt mondta a bábám, hogy megrövidítheti a vajúdást, mert hogy könnyebben tágul a méhszáj. És ha ez igaz, ezért szerintem mindent érdemes megtenni, még a tea rossz ízét is el lehet felejteni. Nekem azt mondták, hogy a 36. héttől fél liter vízre kell 2 evőkanál, utána 1 liter vízre 4 evőkanál tea.

Nikky:
az alváshoz annyit, hogy nálam is kb. félidőtől kezdett rosszabb lenni az alvás és a vége felé kicsit még romlott, de azért még most is vannak éjszakák, amikor jól alszom. Mondjuk az egész terhességem alatt alíg volt olyan éjszaka, amikor nem kellett kimennem vécére. Nekem csak az vált be jó altatónak, ha napközben lefárasztottam magam, sporttal, friss levegővel, szórakozással, takarítással, stb.
Jössz holnap kismamatornára? Én mindenképp megyek, a dokim is azt mondta, hogy fontos kimozdulni, a szándék is már számít, ez erőt ad a szüléshez.

Kép

Kép
rekanna
 
 

 
 

Sziasztok!

Chrissy!
Elolvastam a történetet és annyira sírtam, hogy a férjem ki akarta kapcsolni a gépet. De megígértem neki, hogy abbahagyom. Ez hihetetlen, nem is gondoltam, hogy ilyen előfordulhat. Minden elismerésem a Tiéd és a Férjedé. Nagyon szorítok, hogy minél előbb küldjön a kisfiatok maga helyett egy másik angyalkát!!!

Nanett!
Megy a drukk ezerrel!!! Holnap ilyenkor már a kezedben lesz, akire annyira vártál eddig.

Nika!
Nem semmi ez a 44 óra! Rengetegnek tűnik, még akkor is, ha van benne 'nettó-bruttó' fájdalom. Miért hagyják ennyit szenvedni a kismamit? És ilyenkor marad még ereje az embernek???

Dica!
Köszi az Iwiw-es bejelölést!

Babázós mamiknak továbbra is sok tejcsit és nyugodt éjszakákat!!!

Most kicsit lelépek, péntekig nem leszek. Nem voltunk ősszel nászúton és most a férjem szülinapjára kitaláltam, hogy menjünk el 'utó-nászútra', Harkányba.
Addig írjatok jó sokat, hogy legyen mit visszaolvasnom, az mindíg olyan jó!

Addigra lehet, hogy még lesz pár új baba is?!?!?!


Puszi mindenkinek!!! Vigyázzatok magatokra és a babákra!!!

Judit

sch.judit
 
 


Nanett!
Remelem meg olvasod ezt... A legfontosabb jotanacs amit adhatok, hogy Domit amikor csak tudod tedd mellre! Nem baj ha azt hiszed, hogy semmi sem jon, nem baj ha ugyetlenke az elejen, vagy te vagy az. Egy a lenyeg, hogy jol kapja be, akkor nem faj, es nem sebesedik ki. Ha sokat teszed mellre, elobb megjon a tejed, es kimeletesebb lehet a belovelles. Elobb erzed, hogy kepes vagy taplalni a babad, elobb kezd el gyarapodni, elobb erzed jol magad es a mehed is hamarabb huzodik ossze. Akar 12x is probalhatod egy nap, nincs felso hatar. Megegyszer sok sikert es allj ki magatokert!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi, köszi szépen a jó tanácsot, igyekszem majd megfogadni. Remélem, ez tényleg segíteni fog.

Szegény férjecském egyébként most kezd kétségbeesni, állandóan azt mondogatja, jaj, holnap szülünk. Most már én vígasztalom őt. :D

KépKép
nanett
 
 


Nanett,

Nagyon szoritok ertetek! Ozinek igaza van, en is ugy csinaltam, bar nekem azert picit sebes a cicim, de nem veszes es mar nem is faj.
Minden rendben lesz!!!!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Nika
gratulálok, nem semmi méretek, jó egészséget és sok tejet kívánok.

Nanett szorítok holnapra és nagyon várom az sms-t!

Kriszti
üdv köztünk maradj itt ha nem is került még a baba. a veled történt iszonyat engem is megkönnyeztetett, én már diliházban lennék. mihamarabb babát kívánok nektek.


én is ittam a málnalevél teát, szerintem segített, mert elég gyorsan tágultam. napi 2* egy bögre forró vízben áztattam 2 kiskanál levelet.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Chrissy, hat erre nem tudok nagyon mit mondani, engem nagyon megerintett a veletek tortent dolog....es le a kalappal elottetek....nagyon eross csajszi vagy, hogy ezt igy vegig tudtad csinalni! Kicsit most a konnyeimmel kuszkodok! :cry:
NAGYON SZORITOK NEKTEK.....HAJRA BABOCAAAAAAAAAA! :lol:

Kép
elizabeth25
 
 


Ja es bejeloltelek az iwiw/en.

Kép
elizabeth25
 
 


Nanett!

Remélem még olvasol bennünket, nem tudom hányra kell a kórházba menned!
Ne aggódj, minden rendben lesz!
Megy a drukk, várjuk az sms-ed!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Nanett:
HAJRÁÁÁÁ!! Nagyon várjuk a jó híreket!! Istenem,de jó neked,hogy ma már babázni fogsz!! (Mondom ezt én a 3.-ra várva..., de már nagyon szeretném a karjaimban tartani!! :D :D )

Chrissyy:
Istenem,olyan édes ez a kép! Teljes szívemből szorítok nektek,hogy nemsokára megint egy kis tündérbaba lakjon a szíved alatt!!! :!: :!: :D

Minden finises maminak óriási drukk!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok lányok!

Nanett,
Drukk Neked/Nektek!! MIndent bele :D

Chrissy,
Nagyon megdöbbentett, ami veled történt.... Miután elolvastam, nehezen tudtam megszólalni. Minden elismerésem a tiéd, hogy milyen erőss vagy. Azt kívánom nektek, hogy minél hamarabb jöjjön az újabb baba!!!!

Nikky,
Nálam rémes az alvás... Egyre többször kelek fel éjszaka, aztán a legutolsó felkelésnél már nem tudok elaludni... És legszívesebben forgolódnék, az meg már nehezemre esik, és hát nem sok pozicióból lehet választani, bal vagy jobb oldalt fekvés... ennyi... Amúgy meg mindig is hason alvós voltam. Így eléggé fáradt vagyok napközben. Néha azért sikerül délután elaludnom, de általában nem....

Vitte,
nagyon várok képeket a kis Noahról! :D Már lassan én is csatalákozok hozzátok az új fórumba, ha nem gond :D Hiszen már csak 4-5 hetem van hátra, és jön a babym, már úúúúúúúgy várom!

bbetti,
Hihetetlen, hogy már hamarosan 4 hetes a kiscsajszi. Hogy telik az idő :D

Nálam még mindig iszonyú a lábdagadás. Vasárnap óta már majdnem teljesen kiüztem a sós ételeket az étrendemből, de nem akar múlni ez a fránya ödéma....

LÁnyok, akik már isznak, vagy ittak málnalevélteát!!!!
Mikor kezdtétek inni a teát?!?!?!? Valamelyik "kismama" magazinban azt olvastam, hogy már 34. héttől kell kezdeni... Valaki meg a 35. vagy a 36. hétre esküszik... Én arra gondoltam, hogy mától elkezdem. Szerintetek?!?!?! Köszi előre is a válaszokat!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok :D :P :D :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Nanett:nagyon szorítok neked!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Chrissy: Nagyon felkavaró a történeted! Nagyon erős nő vagy! Remélem, a biztatásainkból még több erőt tudsz meríteni. Én biztos vagyok benne, hogy a kis lélek vissza akar jönni hozzátok egy másik testben és pont akkor, amikor úgy érzi, hogy itt az ideje. Maradj velünk, hátha így még hamarabb sikerül. :wink:

Nikky: Én is nagyjából egyidős vagyok veled. Általában végigalszom az éjszakát, egyszer szoktam kimenni wc-re, viszont hajnalfelé már fáj a csípőm vagy a derekam, mert csak oldalt merek aludni.

Eddig már háromszor vagy négyszer volt olyan, hogy este, éjszaka nagyon fájt a nyelőcsövem, és egy vonal mentén a torkomtól egészen a mellkasom közepéig fájt, hol a mellkasomban, hol a hátamnál éreztem. Olyan érzés, mint amikor valaki kevés vízzel vesz be egy nagyobb gyógyszert és az valahol megakad a nyelőcsőben, nem köhögsz tőle, de feszíti és fáj. Nem tudom, ez mitől van. Reflux lenne? Volt valakinek hasonló? Egyébként egy-két óra alatt elmúlik.

Kép
Vendég
 


Dijcsi:én valahol azt olvastan,hogy a terhesség utolsó 3 hónapjábn lehet inni!Lassan én is elkezdem.

KépKép
vicuska
 
 


Chrissy: Bevallom, en mikor meglattam, hogy leirtad a tortenetedet, gyorsan tovabbgorditettem a kepernyot, nem akartam elolvasni. Most viszont visszalapoztam. Minden reszvetnyilvanitas keves lenne, csak annyit tudok irni: Remelem mielobb megofgan a kicsi, akit most annyira vartok!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!!!



NANETT!!!

Megy az én drukkom is ezerrel felétek!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDI 5!!!


Aranyos vagy, hogy így aggódsz, amiért sokat dolgozok!!Sajnos ez van! Nem lenne szívem ott hagyni a másodéves végzőseimet!
Így valahogy május 04-ig ki kell bírnom!!
Bár megmondom őszintén, hogy mostanában egyre többször jutott eszembe, hogy de jó lenne itthon lenni már, de aztán meg arra gondolok, hogy mit csinálnék itthon egész nap???!!
Így most jó még ez így! Hála most már korábban tudok hazajönni, este 1/2 7-re mindig itthon vagyok! :D

Körkérdés: Szerintetek mikor érdemes először 4D-re menni? Hány hetes korban?



sziasztok, szép napot mindannyiótoknak!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Edi: Neha en is erzem azt, hogy mintha egy Elevit nagysagu bogyo megakadt volna a gigamon. Es neha napkozben is. A nyelocsoeges csak este van, barmily koran is vacsizok. Az elobbirol meg nem hallottam tudomanyos magyarazatot, de nyugi, sztem ez is megszunik a terhesseg vegen, akarcsak ez a hulye reflux. :?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Judithappy: Van egy ilyen topik is a varandosagon belul, hogy "4D UH kepet, hettel egyutt...". Ott van fent egy csomo kep datumokkal. Attol fugg, te mit szeretnel latni. Az arcocskajat allitolag azert jobban ki lehet venni, ha a 20. hetet megvarjatok.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Judit, nekem a dokinő annó azt mondta, hogy a 25-30 hét között érdemes 4D-re menni!

Nenett hatalmas drukk nektek, nemsokára babáztok, én meg itt irigyekedem egy picurkát! :lol: Mindenképpen jelentkezzetek, ha van valami hír! Millió puszi és kitartás nektek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! :lol:

Jó rég voltam itt. Péntektől tegnapig anyukáméknál voltunk lent a Balcsin. Jó volt nagyon pihenni,hiszen legközelebb majd csak nyáron megyünk,de akkor már 3an! :D Anyuméknak rossz lesz,hiszen ők se tudnak nagyon jönni.
Fürdetés téma:
Nálunk a mamám fogja először fürdetni és anyukám,más nem lesz itt. Én nem is merném szerintem. Mi majd a párommal a megfigyelők leszünk. :lol:
GYANIXI és NANETT drukk megy nektek nagyon![color=red][/color]
NIKA hatalmas graulta,nem semmi óriás bébid lett! :lol:
Mindenkinek gyönyörű a babája.
Mi is jól vagyunk,Gabika sokat mozog,nem hagy már oldalt nagyon aludni,csak háton.
Pénteken voltam szülésfelkészítőn itt nálunk a védönőknél:

Többek közt ezekről beszéltek:


- ha a magazatvíz elfolyik és 5 perces fájásoknál kell bemenni a kórházba

- a vajúdás 6-10 óra kb(első babánál több,de lehet rövidebb is). Ez alatt nem kell feküdni,lehet sétálni és inni is.

-szülés közeledte előtt akár 2 héttel leszáll a has

- derékfájadalom és menzeszszerű fájdalom érzése lesz majd

- kitolásnál a szemet be kell csukni,mert bevérezhet az erölködéstől

- szülés után a babát a mama hasára teszik,éás egy ideig ott is hagyják és csak utána vágják el a köldökzsinórt.

- a baba megszületése után kb. 20 percel a méhelepény is kicsúszik

- kis zsákot tesznek a mama hasára,hogy elősegítség a méh összehúzodását

- szülés után még 2 óráig a szülőszobán van a mama,utána kitolják a szobába

- a babát is megvizsgálják

- sima szülésnél 2 napra rá indul meg a tej,császárnál pedig 4 napra

- a 2-3. napon kapja meg a baba az első oltásást a BCG-t

- jobban a bababarát szobák,mert ott akkor van a baba veled,amikor szeretnéd,és etetés miatt is jobb,mert nem biztos,hogy akkor éhezik meg,amikor kihozzák

- minnál tovább anyatejet kell adni neki

- cumisüveg nem kötelező,de mindenki maga dönti el vesz-e,vagy sem

- többféle szoptatási módszert mutattak. A lényeg,hogy kényelmes legyen vagy 20-30 percig az ülés,fekvés. Ital mindig legyen mellettünk,hogy tudjunk inni,mert tej is attól lesz jobban

- fürdetést is megmutatták

- 1 éves koráig csak gyógyszertári dolgokat érdemes használni

- 1 éves kóráig lázcsillapításra kúp

- teli hassal ne fürdessük,mert bukni fog,inkább 2 etetés közt

- még sok minden elhangzott,de ennyi jutott eszembe most

Most meg a védönőt várom,hiszen 9re ígérte,hogy jön,de még sehol! Ha miatta keltem fel korán,akkor mérges leszek! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Dijcsi:
szerintem elkezdheted a málnalevélteát, leírtam feljebb, mennyit kell inni, de ha vérzés lép fel, szüneteltetni kell kb. 1 hétre. Én azért mindamelett ezt megbeszélném az orvosommal vagy ha van, a választott bábámmal.

Nanett:
én is drukkolok, főleg, mert nálam is eleinte nem fordult be a baba, most viszont már szépen fejjel lefele van (észre se vettem, mikor fordult be). Most nálad keresztbe van, vagy fenékkel lefelé?
Várjuk a szülésről is a történetet meg képeket.

Edi:
a nyelőcsövem nekem is fájt, inkább a terhesség közepe tájékán a végén nincs már problémám. Én nem szedtem rá semmit, nekem annó azt mondták a reflux-ra vagy gyomorégésre, hogy egészséges táplálkozás mellett (sokszor keveset, kevés savasat, alkoholt, koffeint, zsirosat, stb.) a lelki kiegyensúllyozottság a fontos. Pihenj sokat, relaxálj és ne feküdj le kaja után rögtön.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

Most olvastam:
Lengyelországban egy 44 éves nőnek óriáscsecsemője született.
A kisfiú 66 cm-vel és 7,13 kg-val született!!!!!

Döbbenet!!!

Kép
anido
 
 


Sziasztok! CHRISSYY hihetetlen ami veled történt ,a történet végén már nagy cseppekben hullottak a könnyeim :( LÁNYOK nem tudom tude valaki segíteni de én is baromira megijedtem tegnap ,nagyon erős menzi görcseim voltak és hátra is sugárzot a derekamba a fájdalom.Mikor a hátamon feküdtem elmúlt ha megmozdultam megint fájt,még most is érzem csak nem annyira mint tegnap. Tudja valaki ez mitől lehet nagyon megvagyok ijedve. Ráadásul a dokim szabin van :( Előre is köszi a segítséget
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon hiányoztok! Sajnos a gépünk még mindig nem jó, engem meg szigorú fekvésre rendelt az orvos, mert nyílik a méhszáj. Most is csak gyorsan Tesóéktól írok, de jövő hétig még betartom a fekvést. Jövő héten letelik a javítási garancia is, így ha nem lesz kész a laptop, kapunk új gépet, és újra jöhetek közétek.

Gratulálok a született kisbabákhoz! Jó egészséget, és sok-sok tejet! Akik még előtte vannak azoknak nagyon szurkolok. Hihetetlen mekkora baby boom!

Vitte, azt hiszem, hogy megéreztem, mikor született a kicsid, pedig februárra emlékeztem! Luisanak is megszületett? (sajnos nem tudtam visszaolvasni, de nemsokára jövök)

Pusza mindenkinek!
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Megszületett Nanett babája, Liber Dominika 3.25 kg és 48 cm. mind a ketten jól vannak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Macsek

küldtem ám privit remélem megkaptad.

34372 jó volt olvasni rólad, jobbulást neked.


bacsbern szerintem menj el orvoshoz, máshoz ha a tied szabin van az a legbiztosabb.

Kép
Kép
bbeti
 
 


NANETT HATALMAS GRATULA! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húúú jó reggelt..azta mindenit...mennyi infó...

Először is..Nanettnek megy a hatalmas gratuláció...tök jó..akkor minden rendben ment...nagyon örülök...:)

Chrissy..
megmondom őszintén h nem olvastam el a történeted,csak nagyjából sejtem a lányok válaszai miatt!!Nagyon sajnálom,és aki ennyire szeretne egy kisbabát az előbb vagy utóbb,de megkapja,...sztem!!Úgyhogy hajrá!!!!

Pannica...
Én a nestlére váltottam és asszem-bár most nincs előttem h a nátrium tartalma 3 mg/l körül van...azt tudom h az előző amit ittam az 18 mg/l volt!!Na az a sok..az alatt van egy csomó másik víz biztos kinnt is..nem vagyok biztos benne ha hazaértem megnézem,anyuéknál vagyok és ők nem isznak ilyesmit!!

Köszi a válaszokat mindenkitől a nem alvás témára..szóval ne számítsak jobbra... :(
bár ma nagyon jól aludtam..néha ez van néha az úgy látszik..

Bacsbern
Sztem semmi komoly ha ez csak kis ideig tartott..nekem is van hogy néha itt-ott beszurdogál,fájdogál,de elmúlik!!ha elmúlik és nem folytonos sztem semmi probléma nem lehet...ha sokáig tart és rendszeres,azért megnézetheted...de ha fekvésre jól reagál akkor próbálj meg talán többet pihenni,de semmiképp se gondolj semmi rosszra!!Sajnos vannak elrettentő példák,de ezek nagyon nagyon ritkák!!Ne gondolkodj ilyeneken...CSAK POZITIVAN-ezzel tehetsz a legtöbbet a babádért és magadért!!

Macsek
Nekem is pont 2napja volt olyan hogy végre nem csak egy egy mocorgást éreztem hanem sok kis picit egymás után..mintha futna bennem vagy ilyesmi volt...:):)..és sokáig..
aztán tegnap volt egy furcsa a hasam közepéről..arra gondoltam hogy lehet h huzogatja a köldökzsinórt..olyasmi érzés mintha befele rángatna vmit..érdekes volt mindenestere..

Rekanna
Igen megyek ma persze..akkor ott talizunk,és gratulálok Niki méreteihez és mozgásához!!

Kép
nikky
 
 


Amit Boszibaba írt a szülés felkészítőről ez a derék és a menzesz fájdalom...................remélem nekem nem ez volt az este.Tegnap voltam én is a védőnőnél és pont volt ott egy kislány aki 26 hétre született meg, megtudták menteni az életét de sajnos persze látszott rajta hogy nem egészen egészséges :( 2 hete voltam különben dokinál és minden rendben volt méhszáj zárt stb. meg a múlthéten voltam a cukor vizsgálaton ott csináltak vérképet és vizeletet is ,ott is minden oké volt. Lehet csak kicsit megfázott a derekam?? vagy csak én lihegem túl?? Köszi BBETI a segítséget szerintem este azért ha nem szünik be megyek az ügyeletre. JAHN FERENCES mamik láttam a táblán ezért vagyunk 1 páran holnap 2-től szülőszoba látogatás lesz.Jön valaki???? NANETT GRATULA A BABÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ja judithappy

elfelejtettem az előbb..én megmondom őszintén minden egyes alkalommal csináltatok 4d uht,mert hálisten a dokimnál mindekttő van,ezért váltogatjuk,megvizsgálja 2Dn és közben mi ,meg nézegetjük 4Dn... :lol:
a 12.héttől kezdve van róla 4D...de őszintén szólva mmég a 20.hetin sem volt annyira jó..ott már azért néha néha nem mosodott el annyira és egy mosolyt is fel lehetett fedezni de az UHs azt mondta hogy a 28.heti már nagyon élvezetes lesz..a 25-26. héttől vannak kis zsírpárnácskái is..addig nagyon kis vékony,úgyhogy sztem onnantól érdemes menni 26tól..de nekem ezt akárki mondhatta volna akkor is megcsináltattam volna a 4Dt előtte!!Úgyhogy ez rajtad áll vagy bukik hogy mikor mész!! :lol:

Kép
nikky
 
 


Nagyon -nagyon nagy gratula Nanettnek!
Biztos gyönyörű Dominika. A császáros babák mindíg nagyon szépek! Mielőbbi felépülést és sok boldogságot!Ja, és várjuk a képeket!

berzkat
 
 


NANETT, HATALMAS GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Friss pocis képek
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


JUDIT mi 22 hetesen voltunk 4D-n először is nagyon jól látszodott minden,persze szerintem attól is függ ,hogy hova mész mennyire jó minőségűre csinálják meg. Ahol mi voltunk jó az kicsit drágább 15 volt cd-vel és 4 képpel együtt de megérte. Mi még1x megyünk majd a 28 körüli héten.
Vendég
 


Nanett haalmas gratuláció!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Nanett!
Nagynagy gratula!Sok tejcsit és egészséget kívánok!



Ma megyünk UH-ra 2-re.Már alig várom!Kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokim a picurrol, hogy mekkora most és kb.mekkorára számithatunk.

Majd ha megjöttünk jelentkezem!!


Mindenkinek pusszancs!
Vendég
 


Sziasztok!

Van egy lyukas órám, gyorsan írok.

Judithappy: Szerintem érdemes akár most elmenned 4D-re, mi is a 18. héten voltunk, és nagyon jó érzés volt, szép, formás babát láttunk, de az is jó, ha most bejelentkezel a 20. hét környékére. A munkához kitartást!

Bacsbern: Nem vérzel? Ha nem, az jó jel. Nekem a legelején voltak görcseim, amikor tágult a méhem. Szaladgáltam is minden 5 percben a wc-re, hogy minden rendben van-e. Szerintem ne várj estig, hanem hívd fel a kórházadat, mondd meg, kinek a betege vagy és kérd a helyettesét, vagy egy szülésznőt, vagy védőnőt! Fontos, hogy megnyugodj! Nekem már segítettek vadidegen egészségügyi dolgozók telefonon keresztül, nyugodtan hívd fel a kórházat! Biztos megmondják, mit kell tenned. Ha hanyatt fekszel, kicsit támaszd fel a felsőtested, és húzd fel (hajlítsd be térdben) a lábad, legjobb, ha a térdhajlatba raksz egy-két párnát. Akkor nem feszül a méh.
Vendég
 



NANETTNAK GRATULÁLUNK!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


GRATULÁCIÓ NANETTNAK!!!EGÉSZSÉGET,BOLDOGSÁGOT ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK NEKTEK!!!

KépKép
vicuska
 
 


Mennyi" közös" babánk van már,mindenkinek úgy tudok örülni!!!Reggel átnéztem a mamás topicba-érdemes,mert sok a hasznos információ!Aki eddig nem tette,tegye meg!

KépKép
vicuska
 
 


Chrissy:Nagyon sajnálom, ami veletek történt és szorítok, h minnél hamarabb jöjjön egy másik baba!
Őszintén, nem akartam elolvasni a történetet, de amikor elkezdtem, nem tudtam mi lesz a vége és bevallom nagyon megbántam, tudom furcsán hangzik, de az ember- legalábbis én - amúgyis rengeteget aggódik mindenen...én az egész terhességem alatt mindig féltem valamitől és most meg a történet után szinte minden rezdülését figyelem a babánknak és minden mocorgásának örülök!!
Tudom az ember jobban szereti a fejét a homokba dugni, mert amiről nem tud, nem hall, attól nem fél, ez sem megoldás, de az sem, h mindig vmitől féljen! Tudom, ezt magunknak kell leküzdeni...de nehéz!!
Én sajnos állandó szorongó vagyok és így az olvasottak után, alig várom, h a kezemben tarthassam egészségesen a kislányunkat, másrészt írtóra félek a szüléstöl!!
Szóval remélem az embereknek nem kell mindig félniük és remélem lehet az ember boldog igazán, nem csak ideig, óráig, hanem hosszú-hosszú ideig!
Remélem Ti is és mindenki boldog vagy lesz hamarosan!!! :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Luisa: mi van veled??

Kép
gyanixi
 
 


Nanett, rekanna: Megy a drukk és a szorítás!!!! :lol:

:lol: Boszibaba: Elég nagy a pocid, szépen megnőtt!!Mennyi a haskörfogatod??

Valaki issza a málnalevél teát már?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


NANETT!! GRATULÁLOK!!!!! :D :D :D :D :D Várjuk a sztorit! :D :D
Bacsbern:
Szerintem mindenképp menjél el dokihoz.. Ha szabin van a dokid, akkor is,esetleg a kórházba,ahol majd szülsz.. Inkább menjél el 10x feleslegesen,minthogy bármi baj legyen. És hát pihenjél, lehet hogy túlerőltetted magad.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nanett!
Gratulálok! Sok egészséget,boldogságot nektek!

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!
Gratulálok az újonnan született babákhoz! Úgy látszik, tényleg beindult a babaeső! :lol: :lol: Ja és kééépeket akarok néézegetni!!!Még-még-még! :D

Judithappy: mi 21 hetesen megyünk 4d-re, de nekem is csináltak 12 hetesen is. Amúgy én is 25 hetet hallottam (hogy akkortól érdemes :roll: )
Én januártól nem dolgozom, én is nagyon féltem, hogy unatkozni fogok, ha táppénzen leszek. Ráadásul én is nagyon szerettem tanítani, imádtam az osztályomat. De sajnos úgy néz ki, nem lesz meg a gyereklétszám jövőre, így féltem, hogy esetleg elküldhetnek :cry: Ezért maradtam itthon, de egyáltalán nem bántam meg! Sokkal nyugodtabb vagyok, oda tudok figyelni magamra és a kisbabámra, el tudok menni vizsgálatokra, dokihoz akkor, amikor akarok, jut időm a férjecskémre és a barátaimra. Na de pl. nagytakarításra még nem jutott időm :oops: Szóval nekem mindenképp megérte. Ajánlom neked is. :D

Képzeljétek, a védőnénim meglátogatott itthon!Nagyon aranyos volt.Szerencsém van vele, tényleg rendes. Sütöttem neki sütit, még a receptet is elkérte! :D

Kinga Kép
kinga26
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!!!!!!
Jó rég nem voltam!!!!
De jó hirek fogadnak és ezt imádom!!!!
Elizaberth meggyogyul!!! Hurra!!!
Vitte itt van!!! Gratulálok Babyhez!!!!!!!4
SőT!!!!!!!!!!!! Nikának és Nanettnek is Babája lett!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!! SOK egészséget és boldogságot! :D Fantasztikus mennyi babánk van! :D Eszméletlen a vonalzók haladási tempója!!
:) És hogy milyen gyorsan nőnek a már megszületett Babák!!!! WOW :D

Nálunk minden rendben /lekopogom.../ voltunk vérvételen.. holnap lesz eredmény... Voltunk 4D UHn...
Megmutatom Nektek az életem szerelmét és értelmét!! :D
Ime: Kép

További gyönörű szép napot mindenkinek!!!
A finish egyenesben levőknek DRUKK és KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
fenix
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: