Új privát üzeneted érkezett!

Látom, Böbi, te is hánytál... :)
Vendég
 


Kutyafüle
Mért zavar ennyire ez a hányós téma?
Nekem a koleganőm mindhárom vajúdásánál hányt, de nem úgy hogy öklendezett, meg hangosan öööö-zött :) , hanem a fájdalomtól feljött a cucc, amit megvolt hogy hova köpjön és kész. :)
Én szülés után hánytam, már a szobába voltam (4 fős), és akkor is csak hangtalanul, a többiek simán aludtak. :) Hogy is írjam, itt nem olyan a hányás mint amikor elrontod a gyomrod pl.
Na ezt jól leírtam :lol:
krém
 
 


Gátmetszés szerintem sem gáz, nekem a varratszedésig nagyon fájt, kedden szültem, vasárnap volt varratszedés, aztán felszaladtam a lépcsőn, a férjem csak lesett, hogy megtáltosodtam :lol: És hathetes kontroll után szabad volt a pálya, és jobb volt a szex, mint szülés előtt :wink:
Vendég
 

 
 

Én is csak a szülőágyon hánytam az oxitocin bekötése után, annyi idő sem volt, hogy a tálat odakapjam. Még csak nem is zavart a dolog, tényleg leveti az ember minden gátlását. Ha nem így lenne, akkor apás szülések sem lennének. Mégis van, ott vannak, és semmilyen rosszra nem emlékeznek, csak arra, hogy együtt (sőt-előbb) láthatják meg a babákat velünk.
Vendég
 


krém
 
 


Krém! :)
Vendég
 


Lányok,látom ezt Ti nem értitek.Tudjátok én nem attól félek, hogy én hányok majd. Eleve én nagyon nehezen tudok, szóval,csak önkívületi fájdalomban szinte.Pl.vesegörcsnél amikor nagyon gáz volt. Nekem emetofóbiám van.Én nem bírom elviselni,ha más hány. Mint pl. valaki elájul a vér látványától.Szegény az sem tud mit tenni,hanem szimplán elvágódik. Na én nem elájulok,dem rákontrázok, hanem önkívületi állapotba kerülök,ordítok és minden áron menekülni próbálok. Anya egyszer kórházban feküdt és pont akkor rókázott a szobatársa,mikor bent voltam látogatóba.Hát szörnyű volt. :cry: :shock: Állítólag ordítva és zokogva menekültem ki,és rohantam végig a folyosón(ez úgy 2 éve volt) és még 10 perc múlva is zokogtam.Azok a bunkó nővérek meg kinevettek.Vagy mikor ez a katéteres eset volt, a szobatársam hányta végig a reggelt.Az ő ágya volt kívül így menekülés kizárva, szóval a takaró alatt agonizáltam,amíg nem adtak nyugtató injekciót.És a nővérek még engem csesztek le. Szóval egy "halandó" ezt nem érti mit vált ki belőlem és a sorstársaimból. Én ezért akarok minden áron egyágyasba menni,mert nekem is szörnyű ez,de annak is,aki engem végignéz közben.És akárhogy próbálok,nem tudok tenni ellene. Szóval ezért ez az egész kórházasdi nekem egy rémálom.Na bocs, hogy hosszan ecseteltem,de talán megértetek mostmár. Nekem ez a dolog nem természetes emberi folyamat, hanem a rémálmok rémálma.
A gátvédelemnek én is örülnék, csak nem merem beleélni magam. Márpedig én olyan beleélős fajta vagyok. :oops: :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nekem felszívódó cérna volt. Azért egyszerűbb lett volna az életem gátmetszés nélkül, de ki lehet bírni. Aznap nem is éreztem semmit, másnaptól volt gáz. De 1 hét alatt elmúlik.
pumuklii
 
 


gátmetszés
Nekem a kórházban azt mondta a szülésznőm, hogy itt az a "szabály", hogy első szülő nőknél mindenképp vágnak :shock:
Hoppá mondom, aztán szülésnél nagy ívben tojtam a vágásra, csak jöjjön ki a gyerek. :)

Egyébként én kértem EDA-t. csodálatos volt fájdalom nélkül szülni.
(na gondolom ez is most jól megfogja osztani a társaságot :lol: )
Zoét is ezzel fogom szülni, már szóltam is a dokimnak emiatt.
krém
 
 


Kutyafüle
Oké, ez más tészta! Jó ötlet a külön szoba :D , szülésnél meg csak lesz olyan mákod hogy ne legyen hányós melletted.
Én pl egy 4 ágyas szülőszobában egyedül szültem :) tök jó volt, drukkolok hogy neked is valami ilyasmiben legyen részed. :)
krém
 
 


Kutyafüle, ne haragudj, ezt tényleg nem tudtuk, mert ez az eddigi leveleidből nem derült ki. Így már teljesen megértelek!!!!

Krém, EDA-t is kórháza válogatja, a Szent Imrében pl nem szivesen adnak. Monjuk nálam idő se lett volna rá, mert mire hatott volna, már tolni kellett.

Pumukli, nekem is felszívódó cérna volt, hiába nem vágtak, attól még varrtak 2 öltéssel, de csak 5 hét múlva potyogott ki.
Vendég
 


Nekem volt felszívódó varrat is, meg nem felszívódó is, de nekem nagyon sok varrat volt, mert kívül vágtak, belül repedtem, és 55 perc volt a varrás :shock:

EDA-t én is kaptam, de nem mondhatni, hogy fájdalom nélkül szültem, a kitolásra totál elmúlt a hatása, reggel hétkor kerültem fel a szülőszobára, délután háromkor kaptam az EDA-t, fél ötig jó volt, ez a másfél óra pihi nagyon kellett, de utána már telejsen kiment a hatása.
Vendég
 


Farkas
Hallottam a Szt. Imréről én is ezt.

vitaminok
Ti szeditek még rendszeresen a folsavat vitaminokat?

más
Látta valaki a Valami Amerika 2-t?
krém
 
 


Tinu! Köszi az információkat!majd próbálok érdeklődni. Icát meghagyom Neked, nem tudom vállalnak-e több szülést ilyen közeli időpontokra. Persze aztán a végén ki tudja kinél mikor lesz a nagy nap. Amúgy UM-nél a manuális vizsgálat volt az első, utána jött az UH. Elvileg azt mondta, minden rendben a babával, és ismét egyértelműen látszott, hogy kisfiú. A hordozókendő-tanfolyam engem továbbra is érdekel, de csak februártól.

Én csak arra vágyom, hogy a második szülés természetesen legyen, nem érdekel különösebben a gátmetszés. A császáros hasi sebnél biztos nem rosszabb.

Annus! ha új tábli lesz, a köv. vizsgálat február 23. Köszi!

Kép

Kép
hean
 
 


Panndi
Nekem is mondták hogy elmúlhat a hatása, de szóljak aztán adnak még :)
Nekem 19-30- kor adták, és 22-10-re megszületett Márk, úgyhogy bőven bennem volt még.
krém
 
 


De aranyosak vagytok, hogy megértetek!!!Köszönöm!Általában ha ezt valakinek elmesélem úgy néz rám,mintha én lennék E.T. :(
Szóval ehhez a gondhoz képest "holmi vágás" fel sem kavar. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, én a férjem pánikbetegsége óta minden betegséget megértelek! Ő vot az utolsó ember, akiről valaha feltételeztem volna pánikot....
A barátnőm az injekciós tűtől ájul, nem tehet róla.

hean, mennyi idő is telik el neked a 2 baba között?
Vendég
 


Hean, most néztem a tábliban, kb 3 év. Akánlják, hogy természetes úton szülj? nekem több ismerősömet is lebeszélt az orvosa, ha már előtte volt császár. Ott 3-5 év korkülönbségek voltak.
Vendég
 


Jajj lányok!Ha nem bánjátok maradnék még a témánál,én nagyon megijedtem most. Tényleg mi lesz velem,ha ne adj isten foglalt lesz az egyágyas?Vagy a szülőszobán történik ilyesmi? Én azt hittem ez csak a csaszi után lehetséges, ha valaki evett mondjuk a szülés előtt. És épp elég volt ettől rettegnem. :cry: :cry: Hát eddig nem féltem a szüléstől,de most úgy elkezdtem rettegni!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szülés után már ritka a hányás, Krémnek az EDA-tól lehetett, mert az okozhatja, de igazából ritka.
A szülőszoba hány ágyas? A Szent Imrében 1 ágyas szülőszobák vannak.
Viszont öklendezés tényleg nincs, lehet, hogy észre se vennéd, ha valaki hányna melletted, szaga sincs, az valahogy más.
Vendég
 


http://noya.hu/akcios-termekek

Itt ezen az oldalon nagyon jópofa gyerekbútorok vannak.
Egyediek és nem is olyan drágák szerintem.

Kép
Kép
incike
 
 


Kutyafüle, drukkolunk, hogy ne hányjon senki.!

Én nem akartam EDA-t, nem is ajánlották fel. Most se akarok. Megértem, ha akar valaki. Sokszor úgy elhúzódik egy szülés, hogy pihenés képpen ajánlják az anyukáknak, jusson erő a végére. Nekem szerencsére nem volt túl hosszú. 5 órát voltunk a szülészeten összesen. Az utsó 2 óra volt szar, de utólag nem is tünt az hosszúnak.
Meg én elég jól bírom a fájdalmat :-)
Nem megy az át a babába? EGész terhesség alatt kerüljük a gyógyszereket.. Meg akkor nem lehet mozogni, nem?
Meg nekem ne szúrjanak a gerincembe :-)

Krém
én láttam a Valami amarika 2-t. Mindenhol csak jókat olvastam róla, de nekem csalódás volt. Szerintem az első sokkal sokkal jobb. Viszont szerepelt benne a volt angoltanárom :-) (amerikai producer)
pumuklii
 
 


Szerintem orvosfüggő, hogy császár után ajánlják-e a természetes szülést. Az én dokim bevállalja. Több odafigyelést igényel (lehet sokan ezért nem ajánlják), nézik közben, hogy a seb hogy viselkedik. Pont a rendelőben beszélgettem egy anyukával, 2 császár után most megint megpróbálják természetes úton. 2 év simán elég korkülönbség.
pumuklii
 
 


Gyöngyvirág keresztanyját altatásban császározták, mert a gerince miatt nem kaphatott érzéstelenítőt, kicsit túllőtték az adagot, mert átment a babába, de úgy, hogy újra kellett éleszteni!!!! Azért az EDA nem ilyen erős, nem hiszem, hogy ártana, akkor nem alkalmaznék!

Én sem kérnék magamtól, de egy hosszú vajúdás alatt, tuti, hogy jól jönne pihenésképpen.
Mindegy az, hogy van EDA vagy nincs, császár vagy természetes, egy a lényeg, hogy a baba és a mama is egészséges legyen.
Vendég
 


Lányok én nem hánytam szülés alatt nem is voltam rosszul a beöntést meg ha nem akarnak adni akkor is kértem volna :)

Gátmetszésem volt, nálam nem a szülésznő segített, hanem a a doki "hozta" világra a lányomat, szóval, náluk meg természetes a vágás, engem csak kívül varrt és felszívódóval, minden nap a betadinos lemosás volt a nap csúcspontja, az annyira felemelő volt, akkor nem feszített semmi, most vinnem kellene, hogy magamnak is lemosogassam napközben, amúgy meg sokat zuhanyoztattam :)

Én is 4 ágyasban voltam és külön fürdőnk volt, ami a szobából nyílt nagyon jó volt. :)

Még annyit akarok, hogy nálam nem is a gátmetszés volt, ami nehezen gyógyult, hanem az aranyeres csomó ami a nagy nyomástól jó nagy szilványira nőtt :(
kb 3 hétig ülni is alig tudtam, de 4 hét után már apával próbálkoztunk :)

Én most még a szülésen nem is gondolkodtam, úgyis jön majd minden magától :)

Ja igen én is kaptam EDA-t, kb 1,5 óra boldogság volt, aztán már tolófájások voltak, amit az eda miatt alig éreztem de én akkor is nyomtam és a legjobb az volt, mikor kicsusszant a lányom a maradék magzatvízzel, annál nagyobb élmény nincs a világon az az öröm és megkönnyebbülés :)

Na igen még ezen sem gondolkoztam, hogy most kérek-e vagy nem :)

Üdv.

ILdi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Farkas
Igen nekem is mondták hogy attól is lehet, viszont én eléggé beteg is voltam szüléskor, torokgyuszi+nátha, úgyhogy annyira köhögtem amikor szültem, hogy adtak nekem vizet, amit nem szoktak, és ettől is lehetett.

Pumukli
Én az anesztesziológussal beszéltem, és ő mondta hogy nem megy át a babába, mozogni is lehet, én is a saját lábamon sétáltam vissza a szobámba, a császárosoknak nem lehet valahány órán át.
Mi most mennénk megnézni szombaton...lehet hogy mást kéne válasszak, most nem toom.
krém
 
 


Edua
betadinos lemosás mint csúcspont egyetértek, én is alig vártam hogy esténként mehessek, húú de jó volt utána!
Nálunk minden este fél nyolctól volt, már 7.kor ott toporogtam, hogy én legyek az első! :)
krém
 
 


Miskolcon, előre nyilatkozni kell felvételkor, hogy kér-e valaki EDA-t szóval menet közben nemigen lehet már variálni:)

Itt az a gond még, hogy nem lehet vajúdás közben sétálgatni sem én még csak oldalra sem fordulhattam ,mert a szívhangfigyelő egyfolytában rajtam volt.

Én olyan 10 től feküdtem a szülúágyon, a lányom délután 3-kor született, aztán még maradtunk ugyanott 2 órát pihizni.:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mi ez a betadinos lemosás? Nem is hallottam, nálunk ilyen nem volt.

Remélem neked tetszeni fog! Lehet nekem voltak nagyok az elvárásaim. Ugye ritkán jutok el moziba.
pumuklii
 
 


krém és élvezet volt lemászni arról a vizsgálóágyról, ahol csinálták :)

bugyi miatt meg mindig letoltak minket, hogy ne úgy menjünk, mert 5 percig balettoztunk mire levettük:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pumukli jó meleg vizet összekevernek betadinnal, a vizsgálóban minden nap ezzel lemosták a gátmettszés miatti varratot:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua
Az, élvezet! :) Első nap én is bugyiba mentem, de nekem a szülésznő aki csinálta nem bírta kivárni a szerencsétlenkedésemet, és ő húzta le! :lol:

Pumukli
Hát ez az, mi is marha ritkán jutunk el, de majd kevés elvárással megyek :)
Nekem a szülésznőm szólt, hogy szülés után ha gondolom keressem fel az épp ügyeletes szülésznőt este fél nyolc után, mert van olyan hogy gátkezelés. Ez egy fertőtlenítős-nyugtató-kimosó-átmosó kezelés, amit nálunk úgy csináltak hogy egy vödörnyi kellemesen langyos vízbe feloldottak betadint, meg még valami fehér port, és egy nagyon puha rongy szerűséggel átmostak, ott lent, meg öntözgettek, egy nőgyógyi vizsgálatnál használt székben ami középen lukas volt, úgyhogy a szlötyi oda folyt.
Annyira jót tett nekem, hogy a sebem nagyon hamar gyógyult tőle.
krém
 
 


ilyesmire gondoltam :-)

Nálunk nem törődött senki a gátmetszéssel. Lejött hozzám a doki másnap, hogy mizu, mondtam neki, hogy fura ez a gátmetszés, be van dagadva. Megnézte a vizsgálóban, és azt mondta, hogy ilyennek kell lennie.

A fertőtlenítés miatt csinálták?
pumuklii
 
 


Kutyafüle: miért nem mész el pszichológushoz a fóbiád miatt? Komolyan, a fóbia az egyik legjobban kezelhető tünet. Nem rettegnél ennyire a szüléstől...
Amúgy én eddig nem is hallottam erről, hogy vannak, akik hánynak szüléskor. Én nem hallottam senkit hányni (igaz, egyágyas szülőszoba volt), meg én se hánytam.

EDA: én végighallgattam a szülésfelkészítő előadást erről, és nem tűnt nagyon gáznak. De én nem kértem, nem is volt rá szükség. VIszont az Imrében nem lehet mászkálni az EDÁsoknak, mert mi van, ha elesik. MEg asszem be van kötve valami infúzió is olyankor. Szóval már csak ezért sem kértem volna EDÁt, mert nem akartam feküdni vajúdás közben.

Hean: nem kell meghagynod Icát. Ha UM elvállalt minket, akkor Ica miért ne vállalna? Egyáltalán nem biztos, hogy egy nap szülnénk, meg ha igen, én gyorsan szültem az elsőt, gondolom, most se lesz hosszú. Ica igazából alig volt bent, csak a kitolásnál volt fontos. Az is megvolt 20 perc alatt. SZóval kicsi az esély, hogy egyszerre kéne nálunk lennie. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Miket írtok Ti!!!!De érdekes nagyon ezeket olvasni!!!Ugye magáról a bent tartózkodásról halovány elképzelésem sincsen. Csak annyi, hogy megintcsak lelkileg készülök, hogy bizonyos okokból mi legalább egy hétig bent leszünk.
Az altatás ilyen veszélyes lehet???Én már beszéltem pedig a dokival, hogy a gerincérzéstelenítést felejtse el csaszi esetén. Látom én a gyermekem szerencsés esetben pár óra múlva is, de hogy én magamnál legyek és matassanak bennem!!Vagy mint kolléganőmnél rossz csigolyaközbe adták be,és az első vágásnál felordított, hogy érez mindent,és akkor altatták el.Na köszönöm én azt!!!De az EDÁtól annyira nem idegenkedem. Mondjuk szeretném nélküle.A fájdalmat többé-kevésbé bírom(hogy mennyire ezt nehéz megmondani),én attól félek, hogy elfáradok a kitolásra és nem lesz hozzá erőm,és akkor mi lesz.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tinu drága!Túl vagyok én már pszichológuson, akupunktőrön,stb.Nem tudtak segíteni. 26 év rettegését nem egyszerű kiirtani.Én a babában bízom, hogy majd ő fog. Mert ő úgyis hány majd,és hátha vele,nála megszokom,és megtanulom kezelni a pánikot. Dani csak annyit kért,ha először hány majd: csak ne dobjam el. :lol: :lol: Persze ezt viccnek szánta.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mára elköszönök, megjött Apci, kaját kell adnom, meg holnapra is megakarok főzni mert vásárolgatni megyek egész délelőtt!!
De jó lesz! Én is nézek már valami kismamagatyót, mert kezdenek a nadrágjaim szűkek lenni :)

Sziasztok!
krém
 
 


Hean, nekem azt mondta a Szent Imrés szülésznőm, hogy egy hónapban 5 szülést vállalhatnak el maszekben, tök mindegy, hogy hány nap különbséggel, mert úgyse minden baba érkezik pontosan.

Erről a betadonis lemosásról még én se hallottam soha senkitől.
Vendég
 


Kutyafüle: ezt hívják deszenzitizációs kezelésnek. Jó az is, ha lelkileg ezt így elrendezted magadban. :wink: Drukkolok, hogy minden rendben legyen a kórházban. Tudom, hogy nem összehasonlítható a dolog, de pl. én se tudtam volna elképzelni azelőtt, hogy ennyire ne érdekeljenek majd a szagok stb. a gyerekemnél (pelenkacsere és társai), és tényleg nem. Lehet, ezért se vagyok annyira rajta a szobatisztaságon, mert tulképp nem zavar a pelenkázás. Csak, hogy állandóan emelgetnem kell a pelenkázóra a gyereket.

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi: igen, igazad van, tényleg így van, hogy van a szülésznőknek is limitjük. Szóval már csak ezért is minél hamarabb bejelentkezni egy szülésznőhöz.
Ja, és még egy szempont. MOst a SztImrés topikban téma volt, hogy az irmés szülésznők egy része kiszervezte magánba az NST-t. Mármint eddig úgy volt, hogy ha valakinek fogadott szülésznője volt, annak a szülészeten volt az NST bent. Most meg a szülésznők egy részt csak úgy vállal el kismamát, ha magánba megy el hozzájuk NST-re, egy alkalom 5ezer forint. :shock: Szóval az biztos, hogy én ezt is figyelembe venném, mert ha az ember időben szül, pláne, ha kicsit túl is hord, akkor nem kicsi összegbe lenne ez a magán-NST...

Kép
Kép
tinu
 
 


Ez mekkora bunkóság azért! Már bocsi,de ezen felháborodtam. Ráadásul,ahogy hallom az utolsó 1-2 hétben két naponta kell menni???Na akkor én inkább nem fogadnék szülésznőt!!Hűű!Ez most szépen kiakasztott.Hogy mindenből csak a hasznot.......

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én Istvános vagyok, és az egyik barátnőmis ott szül februárban. Találkozott a szülésznővel, akit a doki ajánlott és házhoz kell menni hozz nst-re, nem a kórházba, és 50.000-t kér a végén.

Én jól ledöbbentem. A szülésznők is meglátták ebben az üzletet úgy látszik.
Ezek szerint az Imrében is ez van.
Remélem az én szülésznőm nem magánkodik.
pumuklii
 
 


Kutyafüle: hát... tulképp eddig használták illegálisan a szülésznők a szülészet NST-it, mert azt csak akkor lehet használni, ha valaki sos megy be, hogy valami beindult. AMúgy meg máshova kell menni NST-re a körzetes kismamiknak, TB-kártyával. De amúgy én se szívesen fizetnék az utolsó hónapban ennyi pénzt. Én Tücit 2 nappal hordtam túl. SZóval simán benne van a pakliban nálam a túlhordás. Asszem a túlhordásnál van csak, hogy kétnaponta kell menni, amúgy elég egy héten egyszer. Emlékeim szerint.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, erről még én sem hallottam!!!! Így biztos, hogy nem vállalnám! Ha túlhordod, akkor 2 naponta menni kell. Pont elég nekem innen átjárni. Remélem Vera nem lett ennyire kapzsi, ha igen, akkor nem fogadok szülésznőt.
Vendég
 


Mozza,

kb. annyira alacsony a vérnyomásom, mint neked :? De reggel 1 órai kínlódás után jobb lett...

Kutyafüle,

én nagyon meg tudlak érteni, ugyan a problémám nem egészen hasonló. És is nagyon ritkán, mondhatni soha nem hányok (emlékeim szerint életemben mindössze néhányszor fordult elő). Nekem nagyon kellemetlen dolgok jutnak eszembe a hányásról és ha látom/hallom, hogy más hány,a kkor el kell mennem onnan, különben előbb-utóbb én is kidobnám a taccsot.

Ja és még valami: amikor vizeletmintát kell vinni/adni terhesgondozáson és meglátom azt abban a gyűjtőedényben, akkor egyből jön a hányinger, de nagyon intenzíven ám! Ilyenkor nyugtatom magam, hogy semmi baj, próbálok nem oda nézni és teljesen elvonatkoztatni és minél gyorsabban lerendezni a dolgot.

És akármit csinálok, nem tudom ezt elkerülni.

Szerintem ha vinnék vizeletmintát végighánynám az utat... :evil:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na látom jól ki beszéltétek a gátmetszést, nekem sem akkor fájt mikor csinálták hanem akkor mikor varrták az rengeteg idő volt a dokimat állandóan kérdeztem kész van már?Aztán pedig egy hétig nem birtam úlni sem, de viszont a szobatársamnak is úgyan annyi varratja volt, úgyan az a doki és semmi baja nem volt tudott normálisan úlni..én meg csak irigykedtem.
Nekem bejúl repedés volt kivúl vágás.A belső varrat az felszivódott, a kűlsőt azt kiszedték 5 nap útán na de akkor sem lett jobb.
Azt a homeós bogyót most én is ki próbálom majd.

Én is hánytam vajúdás kőzben, de az oxitocin útán szerintem attól.

Köszi csajok a dicséreteket apa nevében :D .

Krém, az fejúl most igen játéktároló de majd olyan 2 év múlva ott fog aludni Jázmin lent meg baba mert az a emeletes ágy felső része.A tv az nem ott lesz majd az is felkerúl a másik oldalra a falra egy polcra.Ott az a 3 fiók babacuccokat fog tárolni :D, na meg ahol a tv is van ott is kis apróságok

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Azt hittem véletlenül írod, hogy bejúl, fejúl, de lehet így mondjátok?
pumuklii
 
 


Sztem nincs a billentyűzeten ü-je Áginak. Tévedek?

A gátmetszéshez még: a lemosás nekem is szupi volt minden este, de én sem tudtam előre, hogy van ilyen. Ott sem értettem, mikor hívtak minket, hogy most kinek kell menni, azt hittem, a császárosoknak, mert varratkezeléshez hívták az mamákat kiáltva... :)

Én nem kaptam érzéstelenítést, most sem fogok kérni, bár a végefelé úgy éreztem, már kivehetnék belőlem ezt a babát!

A hányásról meg, sajnálom, hogy ilyen komoly a gond. De a babóval majd tutira helyre kell jönnie, mert neki szüksége lesz rád, és nem fogsz a saját félelmeiddel foglalkozni! :) És bocs, hogy nem értettünk...

Anikával mi van???
Vendég
 


Ennyire drága a szülésznő????Úristen!!!Én a dokit gondoltam olyan 50 ezerre,de hogy még a szülésznő is!!!!! :shock: Még meg sem mertem kérdezni a dokimat a tarifáról. Szerintetek mostmár rákérdezhetek?Vagy ez most "már késő-még korai "eset ha 25 hetesen kell mennem??Annyira nem tudom hogy intézzem....
Adraci! Köszönöm,hogy leírtad nálad mi okoz ilyesmit. Azért mindig jó tudni, hogy mindnekinek van valmi izéje.... :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


anika hol lehet már? :(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: