Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Ez a természetesség! Képzeljétek a ciklusom első napja óta iszom a málnalevélteát és úgy látszik használ! Legalábbis valamilyen irányban! Nekem sose tart tovább a mensim 3 napnál. Na most a 7-en vagyok és még mindig rózsaszínes a dolog :oops: .
Most kib...tam magammal, vagy nem tudom mi lesz! :roll:
ÁÁÁÁÁÁÁ! Nem szomorkodom, ez már egyszerűen röhej! Holnap lehet, hogy kinő egy harmadik kéz a hátamból, vagy málnaszemek lesznek a hajszálaim végén!

Virág!
Ez a peteérés minősége lényeges kérdés, mert látszólag van, de nem marad a tüszőrepedés után értékelhető sárgatest, így lényegében mindegy, hogy van érett tüsző, még akár meg is termékenyülhet a petesejt, de baba nem lesz belőle.
Na, hát velem ez van! Vagy valami más! Ezt az ember soha sem tudhassa! :cry:

Tudom, egekbe szökik a cinizmusom! De így most könnyebb!

Egyébként Zorának pl. tökéletesen bejött a természetesség! Mondjuk nem ismerek nála tökéletesebben működő nőt! Ehhez ismerni kellene őt! Ősanya típus! Ő az, aki 80 évesen hormonok nélkül is nő lesz!
Na eddig a nyalitzás és csöpögés! (aki itt volt Sünike idejében, tudja miről beszélek)
Ez különben egy újabb felhívás egy tali szervezésére!
(időnként megpróbálkozom vele)

Mo!
Nyugi! Nincs olyan dolog, amit nem lehet megoldani bármi derüljön is ki! Egyébként a férjed tuti egészséges! Nálatok is a Te hormonjaidra lehet fogni mindent!
Nehogy most lombozódj le! Most kezdődik! Ez egy új időszámítás!
Egyébként értem én, mindannyian keresztülmegyünk ezen!

Kéretik a kismamiknak jelentkezni, mert nagyon hiányoznak!!!!!

Krisztinka!
A homeós bogyók úgy működnek, hogy először marhára összekuszálnak! Ez jó! Úgy látszik elsőre kiderül, hogy Nálad ezek lesznek az alkati szerek!

Na jó lányok! Megyek és sütögetek!
Ez is egyfajta terápia! Ugye Krisztinka?!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt!

Éva,
Köszönöm :lol: csodálatos volt ott lenni nővérem szülésénél így terhesen egy külön élmény. A köldökzsinórt is én vágtam el nem is volt olyan könnyű :lol: A málnalevéltea mire jó? Nem a méhszáj puhitására terhességnél?


Ildikó,
Köszi :lol: nagyon jó érzés csinálgatni a szobáját mindenkinek csak ezt tudom kívánni!!

Mo,
Drukk a párodnak majd gyere és meséljél! Biztos minden rendben lesz!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mo, ma mennek a drukkok, hogy végre túllegyen a párod a dokin! Ne izgulj, minden rendben lesz!
A gőrbédről sajnos nem lehet filózni :( - emlékszem, annyira örültem, amikor egyszer olyan gyönyörű görbét produkáltál.... légyszi-légyszi bis-et kérek :D (és a gyönyörű görbe mellé egy kétcsikosat is :wink: )
Nálunk holnap kellene legyen a katonavizsgálat, csak nem tudom, a párom mikor ér haza :( - Azt mondta, megpróbál hazaérni éjjel 12-1 órára, de ahogy mesélte rengeteg dolga van, és az út onnan még 6-7 óra. Remélem holnap reggel fel tud ébredni :roll:


Éva, megpróbáltalak elképzelni a hátadból kinőtt harmadik karral, vagy a málnaszemes hajjal :D :D - neked honnan jutnak ilyesmik eszedbe? :P - igy belegondolva, teljesen logikusnak tartom, hogy Balázska is fantáziadús :D :D - azért közbe mesélhetél róla!
Remélem ez a 7 napos dolog nem jelent rosszat - kiváncsi vagyok a fejleményekre...
Tényleg, ez a málnalevél tea ilyenkor mire jó? Tulajdonképpen én nem vagyok valami nagy teaivó, csak néha iszok, ha a párom nem fogyasztja el az egészet, amit elkészitünk neki.

Panda, most gratuláltunk a pozitiv tesztnek, és máris 22 hét eltelt...köben mesélhetnél az érzéseidről..... mikor mocorog a legtöbbet?

Valahogy úgy érzem, hogy ebben a topicban a babás lányok nem igazán akarnak irni magukról, meg a babáról :roll: - pedig nagyon örülnék neki (és szerintem ezzel mindenki igy van). Azért, mert mi kűzdünk azért, hogy mi is bebabásodjunk, nem azt jelenti, hogy nem szivesen olvasunk rólatok!

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem tűntem el csak én is depis vagyok egy kicsit, de én másért!
Otthon vannak gondok, DE MINDEGY IS.... :?

Pandácska.:én is voltam már bent szülésnél egyik barátnőmnél, szerintem is fantasztikus élmény, én adtam a kezébe a babát mikor már pólyában volt!

Balimam én nem csodálkozom a cinizmusodon!A málnalevél teát én is kipróbálom!Remélem nem nő ki 3. kezem :lol: :lol: :lol:

Virág drukkolok a vizsgáidhoz!!!!

Mo:nagyon izgulok értetek, írj majd hamar, hogy mi újság!
Amúgy hullámvölgyek szerintem másnál is vannak, ne keseredj el-lesz ez még így se...... :wink:

Szerintem nem halódik a topik csak ritkábbak vagyunk!
Ildikónak igaza van babások írjatok, mi annak csak örülünk, hogy veletk minden rendben!Majd mi is leszünk így :lol:

Szép napot mindenkinek!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Sajnálom Ildikó, hogy ilyen vagyok, ez nem a baba miatt van. Már előtte elhatároztam, mikor sorozatosan csak kudarcok értek, hogy talán nem kéne lógnom a neten. Aztán, vagy ez az elhatárolódás, vagy az emiatt is bekövetkező lazább hozzáállás, meg a homeopátia segített. Nem arról van szó, hogy hozzátok lettem hűtlen, vagy már csak magammal foglalkozom, hiszen a babás topikokban sem mutatkozom. Csak még nem tudom felfogni, hogy sikerült, ritkán vagyok rosszul, a hasam nem nő, olyan valószínűtlen az egész, nem merem beleélni magam. Félek a jövő heti uh-tól, félek, hogy nem lesz szívhang, vagy ha lesz, akkor nagy lesz a tarkóredő, szóval dinka vagyok ebből a szempontból, ezért nem írok magamról. Azt hiszem, ha már egy kicsit is biztonságban érzem magam, ez is változni fog. A baba képét sem nagyon merem nézegetni, hiszen a képeket egymás mellé is rakosgathatnám, annyiból nem lett gyerek, így nem igazán tölt el gyönyörűséggel csupán egy uh-os kép, amin van egy babaformájú maszat, aki talán az enyém lesz egyszer. Biztosan megértitek ezt, próbáltam őszintén leírni. Arra gondoltam, mostantól inkább a 3 lányommal foglalkozom, félreteszem az állandó aggodalmakat, hiszen nincs hatalmam a dolgok felett, nekik meg nagy szükségük van rám. Babóca meg talán ezúttal nem hagy cserben és szépen teszi a dolgát odabent, ahogy én odakint....

Zora
Kép
zora7
 
 


Melus, leírhatnád, mi a gond....

Zora
Kép
zora7
 
 


Lányok! A málnalevél ösztrogén hatású, ezért segíti a peteérést és igen, a méhszáj érlelésében is szerepe van emiatt, hiszen a várandósság végén leesik a progiszint és szintén az ösztrogén kerül túlsúlyba, ezért indul meg előbb utóbb a méhtevékenység, hiszen nincsmár ami kivédje. A peteérés után viszont progiszerű hatás kell, ez a palástfű, vagy cickafark, segíti a sárgatestműködést, a beágyazódást, sőt a palástfű a vetéléstől is óv, ami a progihiány miatt lenne.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok lányok

Mi is vagyunk ám csak a kicsi fiam ugy néz ki vissza fog esni nagyon folyik az orra de más baja nincs. Sajnos ránk is jár a rúd a párom ma reggel alig bírt felkelni mert nagyon fájt a dereka úgy látszik ez most ilyen időszak, ráadásúl ma műtik a nagymamáját Egerben vesekőre, sajnos már akkora neki, hogy a veséje éppen, hogy működik.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Hát Zora igazából saját magammal van problémám!
Nehéz az élet!Nemrég vettünk lakást, soka hitel amiből több is van!
Nehezen viselem, hogy minden pénz szinte erre megy el!
A munkám is nagyon stresszes!Most egy kicsit belefáradtam ebbe és depis vagyok!Türelmetlen vagyok a családommal és utálom az embereket!(Tisztelet a kivételnek)! : :evil:

A mai világban egyszerűen elnéznek az emberek egymás fölött, csak magukkal foglalkoznak, utálkoznak, sokat képzel egyik-másik magáról!Ez is kikészít(főleg ez a munkám miatt) :cry:

Legjobban az fáj, hogy a lányommal vagyok türelmetlen, már néha arra gondolok, hogy minek akarok még egy gyermeket most! :cry:
Neki nyugalomra lenne szüksége és nem arra, hogy mi fáradtak vagyunk örökké és vitatkozunk!Hát meg látja, hogy szűkölködünk!
Szegény már végignézte, hogy különváltunk az apukájával, és akkor megigértem, hogy nem úgy fog felnőni ahogy én!

Talán ezmiatt is szeretnék minél előbb teherbe esni, hogy otthon legyek és nyugodt körülmények között nevelhessem majd ....... :roll:

Hát tömören ennyi! :cry: :cry:

Kép
melus2
 
 


Zora, igy most már teljesen megértlek....remélem, ha túljuttál a kritikus időszakon, majd fogsz mesélni magatokról.
Az UH után azért légyszi irjál, hogy minden ok :wink:
Köszi a tájékoztatást a teákról - nagyon elgondolkoztam, hogy a jövő ciklustól kipróbáljam, habár nem szeretek teát inni :roll:

Remélem, a többiek is jelentkeznek legalább néhány sorral, mert nagyon szeretném tudni, hogy vannak! Például Áginak már csak néhány hete van hátra! Ágiiiiiiiiii!!!!! (ez kiabálás akart lenni, de nem tudom, elég hangos volt-e, hogy meghallja :roll:

Melus, sajnálom, hogy otthon gondok vannak.... ha úgy érzed, hogy szeretnéd kiirni magadból, nyugodtan megteheted - ha nem akarod nyilvánosan, akkor priviben....

Andi, akkor nektek sem valami rózsás most a helyzetetek :roll: - a párodnak is és a nagyijának is gyógyulást kivánok!!! Neked pedig babásodást! :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Közben irtál, Melus! Ez elég depisen hangzik :cry: - tudod, ez a topic nem csak arra jó, hogy pé-kről, görbékról meg babákról tárgyaljunk, hanem ha valami bánt, akkor nyugodtan kiirhatod magadból, és reméljük, hogy attól utána jobban érzed magad. Szóval, ha valakire ideges vagy, inkább zúditsd ránk a haragod, mint a kislányodra - mi tűrőképesek vagyunk :wink:

Tudod, akinek annyit kell várjon arra, hogy a baba összejöjjön, mint nekünk, arra elöbb-utóbb rátör ez a depis hangulat, és olyankor látni sem akarunk senkit! Ez teljesen természetes (vagyis nem kellene természetes legyen, de sajnos ez van).

Most eszembe jutott valami: nem lehet, hogy babás lettél, és a hormonváltozástól lett ilyen depis hangulatod? Mikor volt pé-d?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Köszönöm a lelkitámaszt, aranyos vagy!
A végén mosolyogtam!
Hát elvileg 17 és 22 között voltam termékeny!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!


Tök jó titeket olvasni, s szeretnék csatlakozni! :lol:

Melus: ne törödj senkivel csak a családoddal,a munkahely csak munkahely, mindenhol hülyék az emberek.
bebus
 
 


Ha jól tudom a málnalevél tea a peteérés serkentésére van....de nem biztos :roll:
bebus
 
 


Sziasztok!

Zora! Totál megértelek, ennyi csalódás után elhiszem, hogy tele vagy aggodalommal. Nagyon várjuk, hogy vége legyen ennek az időszaknak és büszkén, aggódás nélkül mutasd majd a kicsi babát, aki pocakodban fejlődik!

Melus! Sajna igen így van, hogy egyre rosszabbak az emberek. Én nagyon kész vagyok tőle. Még jó, hogy itthon vagyok!
És igen is ide nyugodtan leírhatod örömöd és bánatod, mi itt vagyunk és meghallgatunk és igyekszünk biztatni mindenkit. Néha nyáladzunk és csöpögünk, de mi így szeretjük egymást!
Ugye Lányok!!!!????? :wink:

Éva! Remélem nem okoz semmi rendelleneset nálad a tea! De vállalkozom egy málnaszüretre a hajdról!!!! :lol: :lol: :lol:
Erről jut eszembe, hogy megyek majd hajdiagnosztikára, mert irtóra hullik a hajam és lassan kopasz leszek, és még ráadásul zsírosodik is nagyon hamar, 2-3 nap után úgy nézek ki mint egy mosogatórongy. Régen ilyen gonddal nem küzdöttem, nem tudom mi van velem???? :?

Ildikó! Most méred azért még a hődet??? REméljük apa hazér időben és viheted az anyagot!!!!

Mo! Ne aggódj! Minden rendben lesz a párodnál! A ciklusod alapján inkább téged kell kezelni!!! :lol:

Andi! Jobbulást neketek és ha tudsz gyere gyakrabban!

Virág! Sok sikert a vizsgádhoz!!!! Alázd le őket! Miből vizsgázol??? Mit tanulsz??? Bocsi ha figyelmetlen voltam és írtad már! :oops:

Kismamik! Tessék jönni! Kell egy kis húzóerő!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Szia Bebus! Üdv közöttünk! Mesélj magadról!
Vendég
 


Kriszti:

babát szeretnénk mi is,férjemnek már van egy 9 éves kisfia,de szeretnénk egy közöset. Nem velünk él a kicsi.

Nálam nincs peteérés,ezért clostizunk!
bebus
 
 


Gondoltam egy kicsit többet írsz magadról! :roll:
Hány éves vagy? Mióta próbálkoztok? Méred-e a hődet, lh tesztet használsz-e? Meg hasonlók.
Ciklusos vonalzó készítését is javasolnám, hogy lássuk hol tartasz a ciklusodban!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örülök, hogy egyre többen leszünk!!!!
Szia Bebus!!!

Krisztinka!
A hajad állapotából nagyon jól lehet következtetni a hormonális állapotodra. Olyan ez, mint szülés után. Szóval nem meglepő, hogy ezzel küzdesz!

Képzeljétek!
Szerintem hólyaghurutom van! :cry: Nekem ilyen még sose volt, de szörnyű!!!
Most eltalpalok a gyógyszertárba és kérek rá valamit! Valami gyógynövényt?! :mrgreen:

Éva

Kép
balimama
 
 


Kriszti:
28 éves vagyok 2 éve szeretnénk babát
amióta szedem a clostit mérem (1 hónap) a hőmet és most 3 napja 36,6

vonit készítek majd én is,ha elmondod hogy hol lehet :D

nekem a cickafarkfű teát és a premens filmtablettát javasolták.
bebus
 
 


Oké segítek! Hol vezeted a hődet???
Erre nagyon jó a http://www.fertilityfriend.com/
és itt vonalzót is tudsz készíteni.
Angolul van igaz, de azért valamennyire értehtő.
Vendég
 


Kriszti:

otthon vezetem a hőmet a mesi naptárba

leírod,hogy hogyan csináljam a vonit?
bebus
 
 


Javasolnám, hogy fertin regisztrálj be!

Megnyomod a Join Now It's free! gombot
Choose a nickname: ide beírod a felhasználói nevet amit szeretnél

Your e-mail address: megadod az emil címed. (Ide kapsz egy levelet a jelszavaddal.)

How did you hear.... itt kiválasztod pl a friend gombot, vagy a chat room-ot.

Megnyomod a Next gombot.

Nézd meg az emiledben az elküldött jelszót.
Ezek után beléphetsz:
Login: ide beírod a felhasználói nevedet
Password: ide a jelszavad
OK

Rámész a Chart fülre.
A megfelelő dátum megnyomásával megjelenik a táblázat:
Temperature: hőmérsékleted
Time: mikor mérted (én ezt nem szoktam kitöteni)
Cervical Fluid: hüvelyváladék (ezt sem kötelező kitölteni)
Menses: megjött-e
Intercouarse/Insemination: Volt-e akció

Megnyomod a save gombot és látod a görbédet.
Az ovulációt majd automatikusan kijelöli neked.

A vonalzót pedig, majd a Sharing / Tickers -ben fogod tudni beállítani!
Itt majd kapsz egy kódot, amit majd ide az aláírásodba kell majd majd bemásolni!

Szólj ha még kell segítség!
Vendég
 


Szia Bebus! Üdv köztünk! És hajrá! :D :D

Lehet, hogy igy, az elején sok kérdésünk lesz, de ne félj, átvészeled :D
Most a ciklus hányadik napján vagy? A 36,6 elött mennyi volt a hőd?
A clostit doki irta fel? Milyen vizsgálataid voltak elötte?

Éva, én annak örülök, amikor ilyen termékeny a társaság :D :D - jó lenne, ha már másképp is termékenyek lennénk :roll:

Most meg honnan van ez a hólyaghurutod???? Ideje lenne, hogy a szervezeted ne produkáljon annyi mindent össze, és tudjál végre nyugodtan bebabásodni!
Most hirtelen az jutott eszembe, hogy jó lenne, ha közelebb laknék hozzád, mert legszivesebben meglátogatnálak egy kis vörös borral, hogy lazitsunk :D (több helyen olvastam, hogy egy kis vörös bor jót tesz, és azóta néha 1-2 decit én is lenyomok :D )

Krisz, mérem a hőmet, vagyis a hsg után ma mértem előre, és ugyanannyi, mint azelött volt: 36,5 - a tegnap és tegnapelött vizenyős folyásom volt, de lehet, hogy csak a hsg utóhatása...
Nem lehet, hogy a hajzsirosodás a hormonoktól van?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó! AZ a baj, hogy nem most kezdődött a dolog, hónapok óta ez van! :twisted:

Akkor majd dobálod nekünk ugye a hőgörbéket????
Vendég
 


Szia Bebus!
Én is üdvözöllek!
Magam is elég új tag vagyok és jó topikba jöttél, szerintem is nagyszerű emberek vannak itt!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Én igazából már alig férek a dobozoktól a géphez. És ma szegény Benedek is beteg lett. Szükségem is lenne gyots segítégre. Eddig is náthás volt, de szépen kifújja az orrát. Ma reggel óta pedig fájlalja az egyik fülét. Teljesen jól elvan, de néha gondolom belenyilal é akkor nagyon sír. Dokinőnk azt mondta, hogy adjak orrcsöppet és rakjak meleget a fülére, ha du-ra nem javul, vigyem gégészhez.
Én a term. módszerek híve vagyok, adtam neki homeós szereket és várok. Nem szívesen adok neki orvosságot és azt meg tutti nem engedem, hogy felszúrják vagy leszívják, mert utána mindig csak gond lesza fülével. Mit csináljak? Meddig lehet várnom és bíznom a homeópátiában?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


iLDI:
vérvétel (3 cn és 21cn),uh is volt(nincs peteérésem)
doki írta fel a gyógyit. a hőm mindig 36-36,1 körül van,ezért örülök,hogy feljebb ment hátha lesz valami.... :lol:

Melus:

a munkahelyet ne vedd úgy komolyan,igazán jó dolgok a családban történnek! Ez tapasztalat,én is voltam már így egyik kolléganőm próbált idegileg kicsinálni,de nem sikerült neki :lol: :lol: :lol:
bebus
 
 


lnd! Lehet kapni kövirózsa cseppet azt csepegtess a fülébe!!!!
Vendég
 


lnd! Mikor az öcsém kicsi volt ő is fülfájós volt és akkor nem a gyógyszertárban kapható kövirózsacseppet használtuk, hanem a kövirózsa leveléből mi préseltük ki a levét és szűrtük le gézlapon és azt csepegtettük az öcsém fülébe.
de már lehet kapni ilyen cseppet, gondolom a gyógynövényboltokban meg a gyógyszertárban is!

Ja és a csepegtetés után már egyszer sem szúrták fel a tesóm fülét!
Vendég
 


és ez akkor nem számít sátánizmusnak, mert azért nem szeretném tönkre se tenni a gyerekemet. :)

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem nem izgulj! Próbáld ki! Jobb mint az orvos, he nem segít rajta akkor irány a doki!
DE még ma vegyél, amilyen hamar csak tudsz!
Vendég
 


Most nézem, hogy most már van Bebus-unk és Melus-unk :D :D

Ha szeretnétek, hogy másképp szólitsunk, akkor most szóljatok, ameddig megszokjuk ezeket a neveket :D

Bebus, igy most már értem - a 36,6 nagyon jó a 36,1 után - és ha már 3 napja ennyi, akkor több mint valószinű, hogy a pé-d is megvolt :D - ez akkor szuper - úgy látszik, jól reagálsz a clostira :)
Nem irtad, hogy hányadik cn-en vagy....
A ferti nagyon jó program, de ha nem szeretnél regisztrálni, akkor a www.tickerfactory.com - on (Trying to conceive) - választhatsz magadnak vonalzót, majd a végén a BBCode-ot bemásolod a profilodnál az aláiráshoz. Ha valamit nem értesz, csak kérdezz!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ind, én is hallottam róla, hogy ez a kövirózsa kivonat nagyon jó a fülnek - de nem próbltam, ezért nem tudok véleményt mondani. Gyógyulást Bennek!
Amúgy, hogy vagytok? Sokat mocorog a kicsike?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ind! Kövirózsa tuti szer, és meleg só. Az enyémek is mindig fülfájósak voltak és ez mindig segített.
Melus! Értelek nagyon. A pénztelenség nekünk is megkeserítette a mindennapjainkat. Általában nagyon fontos a jó közérzethez az anyagi biztonság, a megfelelő egzisztencia (értsd ezalatt, hogy azt csinálod, amit szeretsz és olyan emberek között), az egészség, a megfelelő önértékelés, a jó kapcsolatok. Persze ez ritkán van így együtt, de az a tapasztalatom, hogy a legfontosabb, hogy Te jól érezd magad a bőrődben, tehát szépnek, okosnak, hasznosnak, olyan embernek, aki a helyén van. Ha ez megvan, akkor a többi már nem kell,hogy mindig tökéletes legyen, az ember többnyire mindent kibír, erőt tud meríteni saját magából és a feladataiból, meg a kapcsolataiból. Velem így volt, nekem ez segített, amikor rendbe kerültem önmagammal. A másik, ami nagyon fontos, hogy ha ingerült is vagy, legkevésbé a párodon vezesd le. Tudom, furán hangzik, de a párkapcsolat sokkal sérülékenyebb, mint a gyerek-szülő kapcsolat és azt szoktam mondani, hogy a pároddal egy életet akarsz leélni, a gyerekek meg előbb-utóbb kirepülnek. Én a férjszeretgetésre nagyon szavazok! És egy jó párkapcsolatban a gyerekek is jól vannak, a gyereknevelést nem kell túldimenzionálni, a szerelmet viszont nem lehet eléggé óvni!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind!
Elég régóta levelezünk már, és tudod, hogy sose bántanálak meg szándékosan, remélem most sem foglak!
A középfül gyulladás szörnyű dolgokat tud művelni!
Amíg nincsen láza és nagyon nagy fájdalma, lehet próbálkozni, nem számít sátánizmusnak, de ha belázasodik, azonnal orvos! A felszúrás lényege, hogy néha meg kell előzni, hogy a genny szétnyomja a dobhártyát és örökre károsítsa a hallást. Szerencsére azért nem túl gyakori már. Nekem lagalább 40 alkalommal kellett felszúrni a fülem. Ha olyan esetben alkalmazzák, amikor tényleg kell, hatalmas megkönnyebbülés. Szinte megszűnik a fájdalom. Kisgyereként sokat volt középfül gyulladásom. 41 fokos lázzal és hányással. Sajnos talákoztam következményes agytályoggal is.
Szóval amíg nincs láza tényleg elég homeozni, melegítgetni, de láz és hányás esetén azonnal orvos!
Mielőbbi gyógyulást kívánok a kislegénynek!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Bebus üdv közöttünk remélem jó hatással leszünk a babásodásodra.

Melus nagyon megértelek, nem könnyü dolgozni és gyereket is nevelni. Sajnos az emberek tényleg egyre hülyébbek tisztelet a kivételnek. Engem is hívnának vissza a régi munkahelyemre de én megmondtam, hogy nem megyek vissza mert BÁlintom mellett azt nem csinálom végig amit addig, ugyhogy igyekszem keresni valami olyan állást, amit szivesen is csinálnék és a kicsire is van mellette időm, mert a párom nagyon sokat nincs velünk, mert dolgozik. Sajnos még nem tudom, hogy lesz most elsődlegesen a kistesó lenne a legfontosabb.

Ind én javasolnám, hogy tartsd melegen Benedek fülét, szerintem az is segíthet, szegénykém nagyon rossz lehet neki. Remélem gyorsan meggyógyul. Én azt olvastam, hogy 24 óra alatt kiderül, ha javulás van. A 24. hétben vagy, már nem sok van hátra és megszületik a picuri is. Remélem jól érzed magad.

Krissz nekem is gond van a hajammal mert amióta megszültem nekem is nagyon gyorsan hullik és zsírosdik, de a hormonjaim eddig mindig jók voltak, a jövő héten készülök bőrgyógyászhoz hátha tud valamit rá.

A múlt héten voltunk macikámmal szemészeten és szemüveget kap, mert egy kicsit jobban kancsalít mint előtte, de lehet hogy csak 3 hónapra mert azt mondta, a dokitornő, hogy akkor megint megnézi, mert még mindig nem vészes de jobb most kezelni, mint később. Ma megrendeltük a szemüveget is 30000 ft lesz de tetszet neki mert mutatta a bácsi neki, hogy halacska is van rajta.

Majd teszek fel róla szemüveges képet, de kb két hét míg megjön, mert speciális lencse kell hozzá.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Azért az tényleg tény Ind, hogy ha mégis feszíti a genny a dobhártyát, akkor tényleg egy kis szúrás oldja meg és sokkal jobb, mint ha a genny töri át és ronda hegekkel gyógyul. Nem okoz nagyobb bajt, mint egy vérvétel a bőrön. De erre biztosan nem lesz szükség.

Zora
Kép
zora7
 
 


Engem szólíthattok Bebunak is! :lol:
bebus
 
 


most mértem 37.1
talán kevesebbszer jajdul fel, mint reggel.
hogy lehet fájdalom alapján beazonosítani? szerintem neki csak néha benyilal, de nem folyamatosan fáj.
ha felkel, megv eszem a ceppet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
Remélem nem fordul elő, de észreveszed, ha baj van. Magas láz, hányás, nagyfokú elesettség, vagy éppen aluszékonyság.
A náthába belefér a hurutos fül és az sajnos fáj is. 37,1 még jó. Ne izgulj, nem akartalak rémisztgetni! Szerintem minden a legnagyobb rendben lesz legkésőbb reggelre!
Már akartam kérdezni, hogy szoptatsz még?

Éva

Kép
balimama
 
 


Annyira igazd van, csak nehéz uralkodni magamon!
Az én munkahelyemen egy nap 130 emberrel beszélek, délután már megszólalni sincs kedvem!
Nagyon szépet írtál és megpróbálkozom vele!
Magamon kell változtatni!

Kép
melus2
 
 


Én maradok Melus, engem amúgy is így hívnak!
Na mára befejeztem, megyek haza és relaxálok!
Szép napot nektek!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Még szopizik elalváshoz. Ma mondjuk többet is kér. Azt gondolom, ez talán a fülének is jót tesz.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


És mi van akkor, ha esetleg estére feljebb megy a láza, viszont kevésbé fáj a füle?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


És mi van, ha a homeósbogyóval, meg ezzel a cseppel csökken a fájdalom és közben mégis ilyen gennyes gyulladása van, akkor nem árhatok?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Na szupi. Most már 38.2, viszont azt mondja, hogy nem féj a füle. Tény, hogy amióta felkelt még nem sírt miatta, pedig előtte, reggel még 3 percenként, alvás előtt meg negyed óránként legalább sírt. Még csak most vesszük meg a cseppet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Bebus, én is üdvözöllek köztünk. gyere gyakran.

Bocs, hogy most a többieknek nem írok, csak annyira megijedem délután: piacon voltam, és itthon vettem észre, hogy van egy kis barna folt. Végülis a doki azt mondta, ha ilyesmi van, az kis mennyiségben normális. Remélem, hogy ez még az a határ (nem piros, nem friss vér volt). Azóta végülis ( már vagy két órja) nincs semmi. (Most félóránként ezt nézem.) Ez tényleg belefér még? Esetleg van valami házi praktika? Segítség!
Vendég
 


Sziasztok! A könnyeimtől alig látom a billentyűket. Ne haragudjatok, de totál padlón vagyok. A férjemmel telefonon beszéltem. Nemsokára jön és rendbe kell szednem magam, hogy ne lásson rajtam semmi kétségbeesést és gyászt. Szóval az a helyzet, hogy egy, AZAZ:1 db katonája sincs (magtalan). Azt mondta a dokija, hogy örökbefogadás vagy donor lehetséges. Felejtse el, hogy gyereke lesz valaha is.
Végigbőgtem az utat hazáig, mert persze a munkahelyemen tudtam vele megbeszélni a dolgokat és a kollégák előtt tartanom kellett magam. Kéééééééééész. Feladtam. Néha azért jövök majd hozzátok, mert kíváncsi vagyok, hogy kivel mi történik. Hogyan alakul az élete. Megszerettelek benneteket. De igazándiból ma búcsúzni jöttem. Az álmaim szétfoszlottak. Úgy látszik, a Jóistennek más tervei vannak velem. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Bőgicsélek még egy sort, aztán készítek valami vacsit és boldogan, szerelemmel várom haza az egyetlen férjemet, aki szintén kivan, mint a kutya.
Boldog babásodást neketek!!!!
Sziasztok!
Vendég
 


Istenem Mo nagyon de nagyon sajnálom nem is tudom mit mondjak, el sem tudom képzelni mit érezhettek, remélem gyorsan túl lesztek ezen a nehéz időszakon. Sok puszit küldök.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: