Új privát üzeneted érkezett!

Viki: nagyon sajnálom, csak annyit fűznék a kedves rendőrség hozzáállásához hogy: SZÉP :evil:

Nyuszi:már iwiw-em nincs kissebb botrányból kifolyólag...de ezt hagyjuk.Párommal elvagyunk, bár biztos sejted h nem volt minden ok!Gondolom üzenőfalat láttad :? Domim rengeteget változott már, van is képem csak adatkábel nincs itt :? de majd mutatok ha lesz :D

Annus:hát sajnos ez van :( de olyan rossz :(
valószínű tőlem kaphatta el mert fájt a torkom,
csak azt furcsállom h nem írtak neki gyógyszert :shock:
még ma is volt hőemelkedése és elég nyűgi szegényke.

most megyek,sziasztok

Kép
eve3htv
 
 


eve: Én még a legelején láttam képeket....sajnálom,hogy most nincs kinnt..Tudom,hogy nem voltatok teljesen rendben éppene zért kérdeztem de látom azért mmár jobb a helyzet..:)

Mezso : Nagyon elvagy tünve :S

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Tegnap épségben hazaértünk anyukáméktól, csak olyan fáradt voltam este, hogy Levivel együtt bealudtam :wink: :D
Mindjárt vissza olvasok. :arrow:

anitapo20
 
 

 
 

Nagyon jók a képek!!! :D

Timcike, kicsit megkésvel, de BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!! :D

Én a tüzijátékot úgy ahogy volt átaludtam. :wink:

Annus, nagyon ügyes Iza! :D

Évi sajnálom a megfázást! Remélem hamar meggyógyul Domi!

Viki, ez a sztori nem semmi! :shock: A lényeg, hogy semmi bajotok nem lett és Alex sem vett belőle észre semmit.

Írtam a blogomba hosszabban a tegnapi napunkról . Ha nem baj nem írom le ide még egyszer nincs erőm. ÉS ... vannak friss képek a képes blogban is!!!!!!!!!! :D :wink:

anitapo20
 
 


anita: Olvastam a Blogot :-) Jó kis utazás ez egy pici fiúnak :-)

Örülök,hogy jól sikerült :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Igen el vagyok tűnve Nyuszi...ennek 1. annyi az oka,hogy most megint eléggé fáradt vagyok minden nap...tudod rengeteg helyre kell megfeleljek,és ehhez sok energia kell...Ez már nagyon fogytán.Általában este szoktam tudni jönni írogatni.Na most utóbbi 2 nap este gyönyörűen elaludtam már este 9kor.Éjfélkor mindig felriadok,de olyankor már rettenet fáradt vagyok,hogy ide üljek. 2. magam alatt is vagyok rendesen,mert anyagilag már olyan padlón vagyunk hogy kereken 1400ft-om van.Ennyi.Szüleim nővérem már segítettek ott ahol tudtak.1400ft-ból kellene szeptember elejéig kijönni.Mint tudjuk ez nem fog menni...Szóval....Béka segge alatt vagyok jelentem...Keresném a megoldást hogy honnan jussunk pénzhez,de sajnos nem találok.Pedig 1-2 ezer ft is sokat jelentene...Blankusnak még akad kajcsija,de én 2.napja zsíros kenyéren tengődök reggelente,este meg Blankus párizsiját eszem. Ebédre általában mindig van valamijen főtt kajcsi,mert anyu küld az övéjükből.
Eltűnésem okai ezek.

Szar az élet...Nem is húzom a hangulatot...

Évi: sajnálom,hogy Domi beteg. :cry: Gyógyszert ha nem muszáj akkor nem írnak a babóknak!!!!A láz az nem feltétlenül baj,ezzel a szervezete védekezik a kórokozó ellen. Nem mindegy hogy vírus,vagy baktérium áll a betegség hátterében.Baktériumra adnak csak gyógyszert, vírusra nem. //Remélem jól írtam. :oops: //Lényeg hogy csak az egyikre kell gyógyszer,mert a másik kiürül magától!!!!

Viki: ufff :? Jó hogy nem lett nagyobb baj!!Apa is csapott már el őzet...hát...Ismerem hogy milyen az ilyen.Tényleg szerencsétek volt,hogy így megúsztátok!!!Tudod hogy nagyobb baj is lehetett volna :!: :!:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!!

Mezso: Nagyon sajnálom ezt a helyzetet és megértelek,hogy nincs energiád itt is helyt állni.
Anyagiak.....nyugtatásképpen..mi sem állunk sokkal jobban...nem sokkal van több,mint Neked...bár ez tudom nem vígsztal..Én is ilyenkor már várom a hónap elejét..ami olyan messsze van még!!
De Én hiszem,hogy egyszer lesz jobb is,amikor hónap végén nem azon kell gondolkodni,hogy vajon kitől kérhetnék kölcsön vagy,hogy holnap mit eszünk.....bár én "szerencsésnek" mondhatom magam,Anyós (nem is gondoltam vna)nagyon sokat segít..és persze anyu is ahol tud (de ő nincs közel)...

De kitartás.....Apa hogy van????

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Áááh nyuszi...most le vagyok törve mint a bilifüle... :? :? Hogyan lehet kitartani??1400ft-ból? :shock: :shock: Ezért olyan depressziós,stresszes a magyar nép... :? Ezért van a sok betegség,mert manapság már a legtöbb család nyomorban él.És bizony tudom,hogy vannak akik még ettől is nagyobb nyomorban élnek.Családok tömegével veszítik el otthonaikat pl,mert ugye a lakáshitelt nem bírják törleszteni...stb...De az államfőknek luxusautó,mindenféle plussz juttatás az bezzeg jár,már a feneküket is 10ezressel törlik ki... :evil: Már elnézést...De szerintem ez a szomorú igazság. Apa jól van. :) Tudod a helyzethez képest jól!!! Lábai fájnak,a sebei is,meg a bal sarka-ez ugye ki volt lyukadva-.De ezek mind normális dolgok,sajnos velejárói a történetnek. Tegnap voltam nála,elég sokat sikeredett 13.30-17.40ig együtt voltunk. :D :D :D :D :D :D Édes volt,nagyon várt!!!Szépítkezett haját belőtte,borotválkozott látszott rajta hogy várt. :wink: Meg most a hosszú hétvégén mindkét szobatársát hazaengedték,egyedül van és így kettesben is voltunk sokat. :) Becsuktuk a szobaajtót és csak magunk voltunk. :) És kérte hogy feküdjek be mellé az ágyába-jó széles ágya van... 8) -,úgyhogy a vállán is feküdhettem sokat,és hajamat is simogatta.Nagyon jól esett. 8) :D És holnap is megyek hozzá!!!! :D De akkor már nem fogok tudni ilyen sokáig maradni az tuti! :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso :államfőkröl nekem is ez a véleményem de nem is idegesítem magam..nem lesz jobb sajnos

Örülök,hogy apával minden rendben va (helyzethez képest)
Várhatóan mikor mehet haza hétvégére??
Blankus bölcsis napja milyen volt??Alszik rendesen este??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi: blogban minden le van írva a bölcsiről...Hadd ne írjam mégegyszer,bocsi. :oops: :) Az alsó vonalzóm,pedig apa első hétvégéjéig számol vissza amit velünk fog tölteni. :) Most ez az esélyes!!!Szeptember 4.-e! A sebeinek kellene gyógyulgatni szorgosan,mert a járás,a karjai használata már mind lehetővé tették volna azt is,hogy most hosszú hétvégén is már velünk legyen,de a sebei még csúnyák.A sarka,meg a jobb combja...ezeknek kellene aktívan gyógyulni,és akkor jöhetne már.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: Jó gyógyulgatást Neki :-)



Hoztam pár képet az elmúlt 3 napból :-)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments
1250949946.2251.jpg[/img]
Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!
Patrik nagyon ügyes!!!Már így megül? :shock: Nem semmi!!!Mi most mindent megfogunk,a szánkba teszünk...és folyton hasra fordulunk...vissza még nem megy....


Mezsó!
:roll: :( Car helyzet...jó lenne ha hamar jönne a pénz.....remélem nem kell még hónapokat várnod!!!

Anita!
Blogot még nem olvastam...egész nap odavoltam...

Ma malacsütésen voltunk tesóméknál,ilyen szülinapi összeröffenés 8) Lesznek képek is,most töltöm fel...
Addig is Izusról képek:
Így alszik az oldalán!És egy fürcsis :wink:
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!
Domim még mindíg beteg :(
Ma már nem volt lázas, este ment fel 37,2 ről 37,5 re a láza és adtam neki egy fél kúpot nehogy feljebb szökjön meg már elég nyűgi lett.Jajj nem bírom én ezt már nem nekem való ez úgy féltem :( hálistennek a teát issza és így van elég folyadék neki meg ugye 3-4óránként kaja.Remélem a kamillatea is jót tesz!
A másik dolog h még szerencse h írattam fel pluszba egy doboz kúpot mert ma fogyott el az utolsó fél darab-most itt lennénk hétvégén a semmi közepén lázcsillapító nélkül mert a dokinő azt mondta elég lesz,még jó h volt eszem.
Csajok!Nem lesz ebből baj h kedd óta van láza/illetve hőemelkedése?Ugye nem tudom ert még soha nem volt babóm és nagyon aggódok :(
Írjatok lécci!!!Köszi

Kép
eve3htv
 
 


annus: Olyan kis édes izus..a második képen ami body van rajta...ugyan olyan van Patriknak is :D

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ja!Szerdán kapja a 2 hós oltást és ugy e addigra remélhetőleg meggyógyul, majd lázas lesz megint csak épp a szuritól :evil:

Nyuszi:hát az túlzás h rendben van de feldolgozás alatt... :?
most épp nincs állása neki, mert megmondtam h azonnal számoljon le a munkahelyéről vagy elfeljthet engem meg a gyereket is+telefonszámcsere!Konkrétan nem akarom boncolgatni a dolgokat(ott dolgozott az illető is ahol Ő /meg amúgy én is/) de a lényeg h eléggé kivagyok, próbálok megnyugodni és remélni a legjobbakat.
Patrik képei szuperek! :D

Mezsó:örülök h ilyen nagyon szeretitek egymást Apciddal, és kívánom h mihamarabb gyógyuljon meg és veletek lehessen!
Anyagiak-gondolhatod...pffffffffffff hagyjuk...egyszer majd lesz jobb is!

Annus:nagyon ügyi Izus!!!Annyit változott akis arca :D
kis hercegnő!

Kép
eve3htv
 
 


eve: sok szerencsét kívánok a jövőhöz,remélem ezután már csak jó lesz!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


nyuszi:remélem én is a legjobbakat :!:

Kép
eve3htv
 
 


Csajok kitartás!!!!!Tényleg ennél már csak jobb lehet!!!!Csak hinni kell benne :wink:

Én meg hoztam a tegnapi szülinapozásról képeket!
http://malacsutes.annus.fotoalbum.hu/
Sok,szóval nyugodtan ugorjatok át pár képet 8)

annus11
 
 


lányok azt hiszem én zárton szeretném folytatni.ugyhogy ha valaki kiváncsi ránk akkor az anyatanyán(virusmentes) megtalál.
ha érdekelnek az okok priviben szivesen megirom :wink:
Vendég
 


lekri: Miattam nem kell átmenned! Az hogy bele olv ebbe a toppikba az azt jelenti hogy érdekli őket mi van velem (IQ betyárral) Tudod mi a véleményem erről csak én NEM VAGYOK ALPÁRI ÉS NEM IROGATOM KI :D Ebből is látszik, hogy nem én vagyok az IQ betyár, de midegy.
Jókat vigyorognak más kárán.. De ez legyen a legnagyobb örömük!
Aki ismer az tudja milyen vagyok.. Magasról leszarom őket, nekem több eszem van hogy mint hogy egy nyilt fórumon fikázzak vkit, és nincs is okom fikázni őket. Az, hogy meg ők mit csinálnak ő dolguk hiszem úgytűnik, nekik másra nincs is idejük! nem érdekel!
Viszon én tényleg bucsut veszek tőletek. Az anyatanyára szívesen felmegyek ha van időm, de ide nem.. Ez nekem nem jött be!
Csajok jók legyetek!
Mindenkinek pusszkó!!!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Lekri,Viki!
Lemaradtam vmiről???Mi történt?Tanyán vagyok,avassatok már be!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukk...tanyára megyek majd,de csak este...
Évi: 37.5 egyáltalán nem baj!!!!Az nem láz.Én kúpot sem adnék.Minek is feleslegesen tömni ha nem muszáj?Igazából,ha levonással 38.0 a láza csak akkor érdemes elkezdeni gyógyszerrel csillapítani.Addig nem baj,hisz mint már írtam,a szervezete védekezik a betegség ellen,és ezt a védekezést nem jó elnyomni!!!Viszont az hogy adtál neki kúpot azt is megértem,akkor én is jobban féltettem,óvtam Blankát amikor még olyan pici volt mint most Domi.De most így lassan másfél évesen egy fokkal belátóbb vagyok.És ha nem muszáj,nem tömöm mindenféle gyógyszerrel. :wink: 37.5fokos lázat a saját szervezet gyógyszer nélkül is legyűr.Kötelező oltást pedig már alapban tilos beadni,ha a gyerkőcnek csak hőemelkedése is van.Csak láztalan állapotban szabad oltani!!!!!!!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


37.5 popsiban mért hő? Levontad a fél fokot belőle?? És nyugalmi állapotban mérted?Pl.nem fürcsi után?Mert a fürdés is felviszi a testhőt!!!!Meg ha mondjuk sokat sír,az is!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Viki
nem csak miattad de ez is közre játszik :)
Vendég
 


Mezsó:popsiban mértem és levontam az 5 fokot.Ma egyáltalán nem adtam neki kúpot és 37,1 volt délután attól feljebb nem ment.
De nem fogom hagyni h beoltsák mert egész héten hőemelkedése volt, egy héten nem múlik semmi.
Már úgy sajnálom h a fenekébe kell dugdosni a hőmérőt, a keresztelő után venni fogok fül hőmérőt!(8000ft :shock: )
Köszi az infókat! :)

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket!Aranyosak vagytok!
A babák még mindig tüneményesek.És azok a kék szemek...levernek a lábamról.Imádom a kék szemeket!

Eve-gyógyulást a kis picurnak.

Mezsó-kitartás!!!!!Mi is nagy xarba vagyunk, mert belevertük az összes pénzünket a boltba...és ha nem fog menni?Szóval nagyon félünk, de reméljük minden Ok lesz. :roll:

Mi ma is meg a tegnap is, berendeztük a boltot.Áraztunk, pakoltunk.Még holnap is.Remélem hamarosan megjön már a levél az engedély-el. :roll: 3 óriási polc csak pelenka, és még sok a raktárba.Remélem mind elfogynak.Gyönyörűek.

Pussz és szép álmokat!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!
Ha gondolod szívesen kiteszem a bolt linkjét a weblapomra!!!Pontosabban kitehetem? :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus- nagyon szépen köszönöm!Remek ötlet! 8) :wink: Nagyon boldoggá tettél!Ügyes vagy!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok.

megjöttünk a nyaralásból. Balázs hatalmasat fejlődött. Egyik nap gondolt egyet és háton fekve égnek emelte a lábait. Eldőlt, és hopp máris oldalt feküdt. Aztán mivel eléggé maximalista :) gondolta tovább szenved, és hasra fordult. 1-2 napig gyakorolt, míg nem egyszer csak a kezeit is kihúzta maga alól. Na azóta nincs megállás, lerakom hátra és hopp már oldalt- hason- kéz ki és fekvőtámasz.

fekvőtámasz :) ahogy Mezsó is írta Nektek, amit üzentem, Balázs kihagyta az alkaron való támaszkodást, rájött sokkal jobban lát, ha az ökleire támaszkodva nyomja ki magát. belemarkol a lepedőbe, és csak tolja tolja fel magát. és ennek annyira örül, h sikongat, röhög :)

Megtalálta a hüvelyk ujját is, amit előszeretettel cuppogtat. persze azért van h még az egész keze bent van.

folyamatosan magyaráz, sikongat, dumál. nagyon érdeklődő, mindig néz. a nyaralás alatt alig tudtam napközben altatni mert annyi érdekes dolog volt, h nem volt "ideje" aludni...

lassan eljutok a blogomhoz is, ott lesznek bővebb infók :)

minden gyerek csodaszép, és csoda ügyes, örülök, h jól vagytok :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 



Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Gyönyörűek a képek!Látszik,h.igazán jól telt.Szuper! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Beo, nagyon jók a képek!!! :D Nagyon ügyes Balázs!!! :D :D

Annus, Boldog hófordulót Izának!! :D Nagyon jók a malacsütéses képek!

Nyuszi, Patrik id nagyon helyes! :D

Mi ma voltunk védőnőnél 7640g és 72cm Levi. Centire nem nőttünk, viszont 140g-ot híztunk. Szerintetek ez kevés? A védőnő azt mondta hogy az elmúlt pár hónapban keveset hízott. Leírom, hogy mennyiket.
2009. május 18. - 7160g
2009. június 24 - 7360g
2009. július 20 - 7500g
2009. augusztus 24 - 7640g

Szerintetek? Meg azt mondta, hogy ízesítsem sóval a főzieit. Lehet már sót rakni az ételébe?

anitapo20
 
 


Annus boldog hó fordulót!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Anita-igen lehet, de csak nagyon picit.És ha lehet tengeri sóval vagy jódos-sal.Szerintem nem hízott keveset.Volt időszak, mikor az én pici fiam is csak ennyiket hízott.Ne aggodj, tudja mennyi étel kell neki. :wink:

Annus-Izusnak boldog hó. fordulót! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bogyó-én voltam ma a 499-dik szavazótok!Remélem, megnyeritek.Én többet nem pályázok, lehúzás az egész.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi köszönöm. az ilyen versenyek arról szólnak kinek van több ismerőse, ki tud jobban csalni, és kinek van több pénze sms-re. én nem csalok, akik szavaznak annak megköszönöm, feleslegesen meg nem küldök sms-t mert úgy sem érjük utol az elsőt. de azért 480 gyerekből egész szép helyen állunk.

Annus: beszéltél már Dévényessel?

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Bekukk...Blanka teljes egyedül van a bölcsibe.9kor beadtam,és el kellett egyből menni...Volt ordítás rendesen...3-400méterrel odébb is hallottam hogy visít szegény. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Remélem megnyugodott!!!!Gondolom,mert nem hívtak azóta sem,hogy menjek érte,mert nem bírnak vele. Rolling Eyes Állítólag van egy Csanád nevű kisfiú a szomszéd csoportban,akivel jól elvoltak tegnap is.Most is azzal csalogatták ki az udvarra,hogy ott a Csanád,és ma is játszhatnak! Laughing 11.15re kell menni,hogy mire megebédel ott legyek.Aztán adom át anyunak,mert megyek ugye a körzetbe ahol dolgozom,1 hét múlva... Shocked Shocked Shocked Shocked //Ettől jobban félek már...Bölcsitől nem de ettől igen Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked //Megyek ismerkedni,szétnézni és anya vigyáz addig Blankusra.

Annus: boldog hófordulót Izusnak!!!

Anita: szerintem sem hízott keveset Levi!!Egyre többet mozog,lemozogja.Éhezni nem éhezik,azt észrevennéd.Én nem vagyok a nagykönyvek híve.Ha a gyermek értelmes,vidám fejlődik akkor nagy kaland ha keveset hízik...Lehet hogy ő ilyen alkat. :) Láttunk már téged is képen,te se vagy egy hú de nagy darab... :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, hát minden vagyok csak nagy darab nem :lol: :lol: :D

anitapo20
 
 


beo én az 508... :wink: :wink: :wink: De az első 2 helyezettnél már mégiscsak sok az 1200 szavazat...nekem ezt senki se mondja hogy nem bunda. :evil: :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Timi! Mi volt végül a bölcsiben? És melólátogatóban?

Viki! Nagyon sajnálom ami történt, szerencse, hogy Alex semmit nem vett észre.

Annus! Nagyon jók a képek. Majd' megpusztultam a sárga irigységtől, amikor a kertet néztem. Hol van a házuk? Még a férjemnek is megmutattam, annyira beleszerettem.... :oops:
Iza egy kis tündér a képeken. Annyira kiegyensúlyozottnak tűnik a képeken, hogy na.

Beo! Balázska fürcsis képei.....meg kell zabálni a kis husocskáit. Láthatóan élvezte :D

Timci! Valamelyik nap beleolvastam a bolt oldalába, és bocsi, hogy szólok, de van elírás benne. Ha érdekel, mindjárt elolvasom, és megosztom veled, mit találtam. Amúgy tök jó az oldal. Klassz kis bolt lesz ez!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mezsó-mi volt?Mit mondtak?Hamar abbahagyta a sírás a kis drága?Gondolom, szakadt meg a szíved.Szerintem én nehezebben fogom elviselni az ovit, mint Atticy. :oops: Első pár alkalommal az apja fogja vinni, mert én nem tudnám otthagyni.Azt olvastam, h. a gyerek sokkal hamarabb beszokik, ha az apa viszi első pár alkalommal...hát meglátjuk.Még kihasználjuk ezt az egy év együttlétet.Nagyon fog hiányozni.Nagyon összenőttünk,h.nincsenek mamik.Örülök is neki. :oops: :D

bogyó-én is az első 3 szavazatot néztem, hihetetlen,h.ennyi szavazata legyen...de én akkor is nektek szurkolok! :wink:

rennye-köszönöm szépen, h. figyelmeztettél.Már orvosoltam is a problémát. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Húhh most ettem meg egy adag csípős lecsót...nem az a durván csípős,de azért csípős volt...remélem nem okoz majd pocigondot... :roll: De nagyon jól esett,anya hozta ma... :oops:

Köszi lányok az érdeklődést. :) Összességében véve a leginkább csak akkor sírt Blanka amikor otthagytam.De akkor nagyon,utána megnyugodott. :) Ott volt a kis Csanádja!!!!Képzeljétek el,mondom neki hogy játszottál ma sokat a Csanáddal?És kis huncutul mosolyog. :) Tudja hogy kiről beszélek,vágja a témát!!!Volt sírdogálás egy párszor azért azt mondta a gondozónő de ez normális,tehát nem kell érte aggódni,nem számottevő. :D Ebédelni ma is szépen megebédelt,ma sárgarépafőzelék volt,és repetázott is belőle.Azt mondta a gondozónő hogy jó étvággyal,és sokat evett.Hogy látszik rajta hogy szeret enni. :lol: :lol: Hát igen. :oops: 8) :lol: Holnap ismét 9-re kell vinni,és ebéd utánra menni.

És igen,ma voltam melólesőben. :wink: Izgalmas,izgalmas és rettentő mélyvíz...csak győzzek úszni.De nem bánom ám cseppet sem. :wink: Remélem leköt annyira hogy kicsit el tudok rugaszkodni a hétköznapi gondjaimtól amik június 24.-e óta kitöltik a mindennapjaimat.Én ezt várom a melótól most. :oops: :) Ma megnézhettem egy egész csecsemőtanácsadást hogy hogyan is zajlik ebben a körzetben,és tetszett amit láttam!!Én eddig mindig azt láttam gyakorlatokon,meg Blankus gyerekorvosánál is,hogy a tanácsadásokon mindig mindent a védőnő csinál.Ő dokumentál,anyukával beszélget,doki keze alá dolgozik,kiveszi a hűtőből az oltást és felszívja...stb...Itt bent van a tanácsadáson a doki saját asszisztense,és ő veszi ki az oltásokat,és szívja fel,ő fogja le a gyereket,ő tölti ki a státuszvizsgálatos lapokat.A védőnő csak szorgosan készíti a saját kis feljegyzéseit,dokumentációját,és ha kérdezik akkor válaszol. :) Tetszett hogy ezt láttam,nem tagadom. :oops: :lol: Viszont azért ma máris megállapítottam,hogy a védőnő egyebet se csinál,csak dokumentál.Bakker hogy mennyi papírmunka van... :shock: :shock: :shock: :shock: Nem is gondolnátok ám!!!Én se gondoltam,míg nem tanultam...Amit egy hozzá nem értő anyuka lát a dokumentációból az mindennek csak az 1/10-e.Igazából elő kellene szépen ássam ezeket a dokumentációs tudnivalókat,mert így hogy ma mutogatták baromira ismerős volt minden,de úgyérzem nem árt átnézzem még mielőtt önállóan kell mindent csináljak...Holnap egy fél órára meg megyek várandóstanácsadásra is.Annyi fér bele nekem.Mert Blankust hozni kell ugye el a bölcsiből,és a tanácsadás meg 10.30-13.00-ig van.Ott lehetnék végig,de nekem így csak 10.15-10.45-ig jó.És azt mondta a védőnő hogy majd odaültet a gép elé,és amíg ott leszek,addig minden kismaminak a dolgát,adatait én viszem be a gépbe.Segít,csak én viszem be,hogy ezzel is jobban megjegyezzem a számítógépes rendszer használatát.Mert sajnos abban nincs cseppnyi gyakorlatom sem,mert ezt nem tanították,gyakorlaton meg nem igen engedte az oktató védőnő hogy én garázdálkodjak,csak nézhettem...írni nem írhattam én.Melóról ennyit. :D

És most jó sok lettem... :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!Bocs hogy eddig nem írtam de sajna kórházba kerültem szombat éjszaka,miután együtt voltam párommal rá egy órára elkezdtem vérezni elég erősen még alvadt vér is folyt ki (bocsi de muszály valakivel megosztanom) de mire beértünk a kórházban már elmult és szerencsére görcsöm sem volt megvizsgálták a méhszájat és a babót is és mindent rendben találtak.Szerintetek ez most attól volt mert együtt voltunk?Amugy a mensimnek is ebben az időben kellett volna megjönnie is lehet hogy végig mensizni fogok?Jajj kérlek adjatok tanácsot annyira aggodom! :? :cry:

Judit

Kép

Kép
jucccy
 
 


szi Juccy
sajnálom
a dokid mit mond?
unokatesomék ugyan igy voltak.az elsőnél vérzet ha együtt voltak igy beszüntették már az elején a sexet.a másodiknál is ugyan igy jártak.
igy szerintem inkább no sex
Vendég
 


Juccy:Nagyon sajnálom,mit mondott a doki?Lehet még nem állt be annyira a szervezet és azért véreztél állitolag az első 3 hónapba lehet azt mondta nekem anno a doki.Szerintem az együttlétet nem kell beszüntetni,csak óvatosan.De most várjatok egy picit.

Mezso: Nagyon ügyes Blanka hogy ilyen jol viseli a bölcsit.Apa hogy van?

Timcike:tök jó a a bolt,vagyis néztem az oldalt. :lol:

Bogyo:attol hogy ritkán jövök a szavazatok mennem,szurkolok hogy nyerjetek!!! :lol: :lol:

Mi jól vagyunk.Éjszakánként kicsit nyügi Kevin de szerintem jön neki az ujjabb fogacska.Voltunk strandon nagyon élvezte Kevin.Most mennem kell.Mindenkinek sok sok puszika

000kata
 
 


jucci- én már hallottam róla, h.terhesség közbe mensiznek...lehet nálad is ez van.De inkább sex terén kérd ki a dokid véleményét. :wink:

kata-köszönöm szépen! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lekri:olvastam egy forumot ahova te irtál.Te a Dr. Sárvári Leventénél szültél?tudsz nekem róla irni?vélemény?mennyit pézt kell adni stb...Hugom nálla akar szülni,vagyis már megfogadta Őt.Köszi szépen

000kata
 
 


Kata
nem Sárvári hanem Sára Levente :) ő érdekel?
Vendég
 


kata: köszönöm a szavazataidat.

jucccy: hát mindenképpen beszéld meg a dokival mi legyen az együttléttel. nekem csak a 32. héten mondtak stoppot, mert elkezdtem rövidülni.

lányok, két kérdésem van.

miért lehet az, h Balázs a szopi vége felé (amikor már csak cumizik) ki-ki köpdösi a cicim. Talán jól lakott, és csak játszik? mert olyan nagy hévvel kapja be újra... vagy talán fogyóban van a tej? mert arra is gondoltam. nekem a bal mellem erősebb, abban több tej van, vagyis hamarabb lesz tele mint a jobb. de megfigyeltem, h nem csak a jobb cicivel csinálja, hanem a ballal is, amiből tuti jól lakik, mert 10 percig csak folyamatosan nyel. valaki mondjon nekem valami okosat!!

másik kérdés, h nem bírtam ki, és vettem a piacon gyönyörű extra őszi és extra kajszit Balázsnak. Ha először kóstoltatom Vele hogyan kell? :oops: lereszelni? és a levét? vagy a pépet? vagy egy szeletet majszoljon el? (el tud majszolni?) a maradékot meg pucoljam meg félbe vágva mélyhűtő?

meg találtam a DMben őszilevet meg sütőtök levet, 4 hónapos kortól. azt is szabad már? vagy egyszerre csak egyet?

Mezsóóóó csak holnap van a védőnénim, kérlek segíts, adhatok Neki ma már?? és mikor? este? vagy holnap reggel!?!?!?


na megyek mert felkelt :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


bogyó-én csak 5 hónapos korától kezdtem adni neki más kajcsikat az anyatej mellé.Én még 3 hónaposan nem igen táplálnék hozzá.
Én mindenképpen a kiskanalat ajánlom!Lereszelni vagy összeturmixolni és a pépes részt adni.De meg fogja hajtani a barack.Én sajna nem vagyok védőnő, de szerintem még korai neki.És én egyszerre csak egy félét próbálnék ki egy időre.Remélem segítettem...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: