Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyönyörűek a babák! Jó, hogy raktok fel képeket!

Bacilivi: Izgatott kíváncsisággal olvastam a szüléstörténetedet. Nagyon klasszul végigcsináltad! Gratulálok! Bevallom, én legjobban a gátmetszéstől félek. Az én dokim megmondta, hogy ragaszkodik hozzá. Mennyire gyorsan gyógyul? (Bár lehet, hogy én császáros leszek a gerincem meg a szemem miatt).

Kinga: Én is aggódtam és aggódom a súlyom miatt, de úgy vagyok vele, hogy egy étkezést sem hagyok ki, és a babától nem vonok meg semmit. Szedek vitamint, igyekszem normális, egészséges ételeket enni, és ha megkívánom, igen, bűnözök egy kicsit. Eddig hét és fél kilót híztam. Én alacsonyabb vagyok mint te, és nagyobb kezdősúlyról indultam (54 kg-ról), és mivel nem volt hányingerem, az elejétől fogva egyenletesen hízom. Szerintem amit te híztál a magasságodhoz és a kezdősúlyodhoz képest, egyáltalán nem sok, sőt! Amíg egyenletesen hízol, amíg főként pocira és cicire megy és a tükörben arányosnak látod magad, nem vizesedsz, ne aggódj, egyél kedvedre! Ja, és kérdezd meg anyukádat, ő mennyit hízott és hogy viselte a terhességet, mert pl. az én várandósságom is nagyon hasonlóan alakul anyukáméhoz.

Judithappy: Rengeteget dolgozol! Még meddig tanítasz? (Bocs, lehet, hogy már írtad, csak elfelejtettem). Én még másfél hétig tanítok, februáról otthon leszek, alig várom. Persze szeretek dolgozni is, csak valahogy kitört rajtam a fészekrakó ösztön, és így munka mellett nincs sok energiám pakolászni.

Mindenkit puszilok, szép vasárnapot!

Kép
Vendég
 


Sziasztok szép napot mindenkinek!
Szülésem története:
Nagyon nagy történetet nem tudok mesélni nektek mert nagyon gyorsan történt minden.
Kb.36.héten kellett mennem előszőr ctg vizsgálatra és mivel magas volt a vérnyomásom így azt mondta az orvos hogy előszőr két naponta majd naponta járjak.Így történt hogy 14.én reggel 8-ra kaptam időpontot rátettek a gépre és a bébi nagyon keveset mozgott.Megnézte a ctg papíromat az ügyeletes orvos és azt mondta bent kell maradnom mert a bébi elfáradt a pocakban és tartalékolja a maradék erejét a szülésre ezért nem mocorog annyit.
Felkerültem a vajudó szobába rátettek ott is ctg re kb 13 óráig megfigyeltek majd szóltak a választott orvosomnak aki 10 percen belűl ott volt felkészítettek a császárra 3/4 2 kor besétáltam a műtőbe úgy hogy semmi fájásom nem volt érzéstelenítettek 14 08kor kiszedték a bébit és odatették a fejem mellé nagyon jó érzés volt nem sírt csak szuszogott.Utána lemosták és vitték apához.
Ennyi volt a történet,a kórházról nem szívesen mesélnék mert nem szeretnék senkit megijeszteni csak azért szültem ott mert a fogadott orvosom oda tartozik de legközelebb kétszer meggondolom hol fogok szűlni.császár után 24 óráig nem szabadna felkelni mert a gerinc érzéstelenítőtől migrénes fejfájás léphet fel,ennek ellenére hajnali 5kor jötta a nővér ki az ágyból egyedűl,nem érdekelte hogy a lábam meg a csípőm még alig mozog oldjam meg.(ájulás lett a vége)ja és azóta is egyfojtában fáj a fejem meg a nyakcsigojám
Egyépként vasárnap szűltem csütörtökön jöttem haza péntek helyett (ez nekem jó volt)mert kevés volt az ágy.5szülőszobára 6-an vártak és úton volt a 7.,ágy pedig nem volt.
Csecsemősökről annyit volt aki aranyos volt de volt akit legszívesebben megvertem volna,bármit kérdeztél úgy válaszoltak felemelt hangon mintha tudnod kellene.
Amúgy senkit nem akartam megijeszteni de ezt túlélni kell.
Mostmár nagyon jó hogy itthon vagyunk csak a fejfájás ne lenne.

Szorítok mindenkinek kitartás és ne hagyjátok magatokat. a bébi mindenért kárpótolKép
kriszlany
 
 


Nanett és zsana meséljétek majd ti is el légyszi nektek milyen volt.Köszönöm előre is Sok sikert és egézséget.
kriszlany
 
 

 
 

Kép [/img]

goráné andi
gorane
 
 


én is 2007ben fogok szűlni.
Május 26-ra várjuk a kis pocilakót.
lányom Petra 3005 márc.25-én született.
kistelekről írok.

goráné andi
gorane
 
 


elrontottam az előzőt bocsi!2005-ben született.
Még tanulnom kell a gépelést.

goráné andi
gorane
 
 


Kriszlány, köszi szépen a beszámolót. Az az igazság, hogy most eléggé rámijesztettél. Rám is császár vár - ha nem változik semmi - így most kissé begazoltam. Megkérdezhetem, hogy ki volt a fogadott dokid? Vele meg voltál elégedve?

KépKép
nanett
 
 


Gorane, üdvözlet közöttünk és gratulálok az újabb babádhoz. Hányadik hétben vagy?

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok Lányok!!! Remélem mindenki jól van , meg probáltam vissza olvasni mióta nem voltam de sajna nem megy...... egy kicsit szarul vagyok ,sajna engem is elkapott az infulenza 2 napja lázam van.De ha holnapra már jobban leszek akkor igérem pótolom a hiányosságom . Addig is mindenki vígyázzon magára MEG A PICI BABÁJÁRA!!!! KRISZLANY GYÖNYÖRŰ A BABÁD :D További jó hétvégét mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit mozgalmas volt a mai napom. Reggel úgy keltem, hogy óriásira dagadt a kezem-lábam. Még ilyet nem láttam, úgy nézett, illetve úgy néz ki, mint egy felfujt elefánté... Borzasztó... Nem is éreztem magam valami jól, és ezért úgy döntöttem, hogy inkább bemegyek a korházba. Félek a toxémiától, mivel az én családomban szinte mindenkinek volt (anyu, nagynéni). Hát a korházban egy nagyon "kedves" szülésznő fogadott, aki úgy beszélt, mintha szívességet tenne, hogy egyáltalán szóba áll velem... Rögtön mondtam a páromnak, hogy na ezért fogok szülni fogadott szülésznőnél, mint hogy egy ilyenhez kerüljek véletlenül... No, de az a lényeg, hogy a CTG jó lett, a babával szerencsére minden ok odabent. A vizeletemben nem találtak fehérjét. EGy kicsit magas a vérnyomásom a szokásoshoz képest, de amúgy az is rendben van. Viszont egy nagyon aranyos fiatal ügyeletes doktornő elmagyarázta, hogy elvileg ez ilyenkor normális, fűszermentes és sóban szegény étrendet javasolt....

MIután kiderült, hogy minden rendben van elmentünk a Mária bababoltba, és megvettük a babónak mindent, ami még hiányzott- kókusz matrac, pelusok és még egy csomó apróságot... Most már tényleg mindene megvan.

Kriszlány,
Huuuu, tényleg gyorsan zajlottak nálad az események. Tündéri a babád!!

gorane,
Üdv köztünk!! Ari a nagylányod!

Kép
dijcsi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el, anyukám megkérdezte tőlem hogy az első pár nap ki fogja majd fürdetni a picurt?!
Mondtam neki majd az anyja és az apja fogja fürdetni.Hozzátettem neki hogy az ő dolguk a dajkálás és a kényeztetés meg ilyenek,a többi a mi dolgunk,főleg a nevelés.
Erre anyukám: De hát első napokban a nagyszülök szokták fürdetni a picit.Ez így szokás!
Szokás ide,szokás oda a fürdetést csak max. akkor engedem át ha nagyon rosszul leszek az elsö napokban,amúgy majd apa és én megcsináljuk!

Ti erről hogyan vélekedtek???

Én legalábbis nem szeretném (nem fogom) átengedni a picur fürdetését senkinek!Szerintem ez a szülők dolga nem?Lehet hogy az első pár napba nehezebb lesz de majd belejövünk ebbe is és minden másba is!


Mindenkinek pusszancs!
Vendég
 


dicamama írta:Sziasztok!

Képzeljétek el, anyukám megkérdezte tőlem hogy az első pár nap ki fogja majd fürdetni a picurt?!
Mondtam neki majd az anyja és az apja fogja fürdetni.Hozzátettem neki hogy az ő dolguk a dajkálás és a kényeztetés meg ilyenek,a többi a mi dolgunk,főleg a nevelés.
Erre anyukám: De hát első napokban a nagyszülök szokták fürdetni a picit.Ez így szokás!
Szokás ide,szokás oda a fürdetést csak max. akkor engedem át ha nagyon rosszul leszek az elsö napokban,amúgy majd apa és én megcsináljuk!

Ti erről hogyan vélekedtek???

Én legalábbis nem szeretném (nem fogom) átengedni a picur fürdetését senkinek!Szerintem ez a szülők dolga nem?Lehet hogy az első pár napba nehezebb lesz de majd belejövünk ebbe is és minden másba is!


Mindenkinek pusszancs!



Pussz!

Én már megkaptam, hogy ne vegyek semmit előre, mert babona. Máshol meg az a kedves tanács jött, hogy ne menjek gyakran orvoshoz, mert attól megy el a gyerek! Hallottam már anyi butaságot, hogy az félelmetes. Én ilyen szokásról, hogy a nagyszülők fürdetik a picit az első napokban, még nem is hallottam! Persze hogy ti fürdessétek a babát! Nálunk apa fogja, mert úgyis ő van kevesebbet vele, legalább az esti fürdetés, meg játék legyen az ővék. Nagymama az legyen nagymama, ne akarja átvenni azt, ami a szülő dolga! Szerintem...

Kép
horpika
 
 


Fürdetés:
Nálunk a páromé lesz a fürdetés. Ő bátran válalja, míg én egy kicsit félek tőle :) Olyan pici lesz az a baba. Félek, hogy összetöröm :D :D

Kép
dijcsi
 
 


Kriszlány!
Tényleg gyorsan meglett a pici babád, aki egyébként nagyon aranyos!!

Gorane!
Üdv köztünk!
Ha van kedved csinálj vonalzót!

Bacsbern!
Jobbulást! Gyógyulj meg mihamarabb!
Vendég
 


Kriszlány:
Hát neked aztán tényleg gyors szülésed volt!! Örülök,hogy jól vagytok,az a lényeg.. Majd a tesónál jobb élményeid lesznek! :D És GYÖNYÖRŰ a kisfiad! :D

Gorane:
Üdv!!! A kislányod pont egy hónappal alőbb szülted,mint én a kisfiam! Most is egy hónap van közöttünk,csak fordítva.. :D :D
Nem tudom,jól gondolom-e,de így a kép alapján egy kis örökmozgó,kutyafülü tündér lehet.. :D Mit szól a jövendő kistesóhoz? Megérti,hogy lesz neki? Az én fiam nem foglalkozik ilyenekkel.. :roll:

Dijcsi:
Melyik kórházban szülsz? Nem lehetett valami nagy élmény egy ilyen "kedves" szülésznő.. :?

Dicamama:
Én még soha nem hallottam ilyet,hogy a nagyszülők fürdetik az elején a babát. Ez a kis manócska a TIÉTEK,ha most majd engedtek a nagyszülőknek,ha már ilyen erőszakosak,akkor később is problémák lesznek.. Nálunk hála Istennek normálisak a nagyszülők, de nekem valahogy nem hiányozna,hogy még őket is kerülgessem az egyéb teendők között.

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


barbamami,
A Szt. Istvánban fogok szülni. És örülök, hogy lesz fogadott szülésznőm :)

Kép
dijcsi
 
 


Én is ezt mondtam anyumnak hogy én sem hallottam ilyenről hogy az elején majd ők fürdetik a picit!
Erre Ő: de bezzeg mikor ti születettek akkor a mama fürdetet benneteket.
Csak anyum ilyen,a nagymamám az egyből vette a lapot hogy senkinek nem lesz átengedve a fürdetés!
Csak az anyja és az apja-ezért vagyunk mi a szülei! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyanixivel mi lehet semmi hír?
Mi holnap megyünk megint 4D-uh-ra majd teszek fel képeket.

Kép
rena12
 
 


Kriszlány, azért segítettek a szoptatásnál a sebed miatt? Te egyébként vittél valamit be a babának, kértek valamit (kissapka, cumi, takaró, popsitörlő...), amíg benn voltatok? A pelenkát tudom, hogy vinni kell. Apa benn lehetett veled valameddig, amikor feküdnöd kellett mozdulatlanul?

Minket meg távol élő rokonok akarnak megrohamozni. Bejelentették anyósomnak telefonon, hogy már alig várják, hogy megszülessen a baba és jönnek. Már most rosszul vagyok. Férjecskémnek mondtam (az ő rokonai), hogy valahogy finoman értesse meg velük, nem igazán leszünk arra képesek, hogy most ővelük foglalkozzunk. Nekem mondjuk ilyen bunkóság eszembe sem jutna.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Én november 20-án szültem, de sajnos hava született a kisfiunk.
Az orvos viszont azt mondta a hat hetes kontrollon, hogy minden rendben van, és rámehetünk az új babaprojektre.
Ennek nagyon örültünk. Szülés után 4,5 hétre megbetegedtem és most kellett volna pénteken megint, de még semmi. Lehet, hogy már össze is jött a következő?
Ha igen, akkor boldogan csatlakozom hozzátok.

Üdv mindenkinek: Krisztina
Vendég
 


Chrissyy:Nem is tudom mit írjak,először is részvétem!Másrészről nagyon örülnék ha már most össze jött a kis baby!SZORÍTOK NAGYON!!!És örülnék szerintem ha csatlakoznál!
Kriszlány:gratulálok a picurihoz!A lényeg,hogy minden rendben lett!!!
Dicamama:én ugyanezen az elven vagyok,majd csak megbírkozom vele,elvégre is előbb-utóbb úgy is nekem kell majd fürdetni!!!
Ma olyan aranyos volt a párom,éjszakás és aggódik,hogy nehogy valami baj legyen velem amikor dolgozik.
Kérdés:mi lesz ha rádjön a szülés?
Válasz:felhívlak és elindulok gyalog
Kérdés:GYALOG?Hívj inkább mentőt!
Az egészben az a humoros ha kinézek az ablakon szemben a mentőállomás és mellette a kórház bejárata.Szóval olyan 4perc gyalog a szülészet-kényelmesen sétálva.

KépKép
vicuska
 
 


Nanett:A fogadott orvosom Dr Jaksi István főorvos vele teljes mértékben meg voltam elégedve ha Ő nem lett volna ott biztosan nagyon féltem volna.Ő szedte ki a bébit de rajta kívül még kb 4 orvos volt jelen.
Vasárnap volt a császár másnap dél fele levittek a 8.ra hozták a bébit odaadták csináljak vele amit akarok.Ez nálam volt így mert az aznapi 10órás védőnő már elment. Harmadnap de.10 fele jön egy védőnő és Ő segít ha van valami kérdés szoptatással vagy bármivel kapcsolatban.(vörös hajú védőnő egyépként elég rendes)Egyépként úgy van hogy reggel 7-8 ig nálunk van a babó aztán elviszik 8-10 ig vizitre utána 10-17ig megint vissza hozzák 17-19 ig elviszik 19-23ig megint nálunk van.a kórterembe nem engednek be senkit még apát sem Ő is csak üvegen keresztűl láthatja a gyermekét.Mondjuk miután a műtőből levittek bent lehetett a férjem segített kipakolni,inni adott.De hamar mondták neki hogymenjen haza.
Kapunk ajándék csomagot amiben van 1-2 db pelenka meg kis popsitőrlő de nekem nem volt elég a pelus úgyhogy kértem még be.Másra nem volt szükség,illetve szoptatós tea nem árt ha van mert az elején jól jön,meg egy mellszívó mert aztán annyi tejem lett hirtelen hogy csomós lett a cicim.
Amúgy ne aggódj az ösztön mindenkiben benne van tudni fogod mikor mit kell csinálni. Sok szerencsét és gondolok rátok.
Túlélő tábor de megéri!
kriszlany
 
 


Sziasztok lanyok!

Csak jeleznem, hogy mar itthon vagyok, most mar fogok jonni. Babucika es en is jol vagyunk, meggyogyultam, igaz meg nem vagyok 100 %/os, de azert jo uton haladok! :) Domcsi hihetetlenul sokat rugdos mar....foleg reggel, felkeles utan, es estefele. :)

Mindenkinek millio puszi!

Kép
elizabeth25
 
 


r-zsana
nem kaptam oxitocint.szerencsére,így is majdbeszartam a gyors tágulástól :lol: :lol:

barbamami,
szerintem mi hasonlóképpen éltük meg a szülést...Én sem értem azokat a történeteket...biztos be voltak szívva.. :lol: :lol:

edi,
gátam nekem csak mostanában jött helyre, de nálam a gyulladás miatt az is "bedurrant"... amúgy max 10 nap aztmondják és azért ki lehet bírni!!!

dicamama,
NE hagyd magad!!!! nálam is voltak célozgatások, hogy fürdetnék..NEMÉGMITNEM!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nikáról még semmi hír?!
És vannak még egy páran akik eltűntek!

KépKép
vicuska
 
 


Kriszlány, köszi szépen az infókat és köszi a drukkot is. Neked már jó babázást kívánok!

KépKép
nanett
 
 


Kedves Vicuska!

Aranyos vagy, hogy írtál.
Te hol tartasz, csak nem a vége felé? Mi lesz kisfiú vagy kislány?

Írj
Vendég
 


Dijcsi:
Hát,ezek szerint MINDEN kórházban vannak kellemetlen tapasztalatok. Nekem is van szülésznőm (helyesebben még nem beszéltem vele,holnap megyünk hozzá..,de nála szültem a fiamat,és akkor mondtuk neki,hogy szeretnénk még egyet..). Mindenesetre teljesen egyetértek veled, hogy nagyon jó,ha van az embernek szülésznője.. :roll:

Dicamama:
Nagyon helyes,ügyik vagytok!Álljatok a sarkatokra. :D :D Szegény bébiteket csak TI tudjátok "megvédeni"! És ami ilyenkor LÉTFONTOSSÁGÚ neki,az nem a sürgés-forgás,meg az "ügyübügyü",hanem a mamája és a papája közelsége,és a NYUGALOM!! Képzeld magad a helyébe.. Szegény az első hetekben azt se tudja,hova csöppent. A ti hangotokat már megismeri,ez biztonságérzetet ad neki,de a nagyszülők és egyéb "idegen" emberek ilyenkor - hát egyáltalán nem hiányoznak neki! :oops:

Chryssyy:
Nagyon-nagyon örülnék,ha összejönne máris a baba! Fantasztikusan erős és bátor nő vagy, én sehol nem vagyok hozzád képest! Nagyon szorítok nektek!! :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Kedves Barbamami!

Köszönöm, hogy írtál.
Hogy érted azt, hogy sehol sem vagy hozzám képest!
Köszönjük!
Vendég
 


Barbamami: Tok jo, meg egy keresztszemes! Priviben elkuldom az emilcimem, szivesen veszek minden kottat, fanatikus gyujto vagyok. Ha irsz, en is kuldok neked, van par szep cuccom.

Edi: Most latom, hogy mi szinte napra egyformak vagyunk :)
Mi a baj a gerinceddel, ha meg szabad kerdezni, hogy csaszarra szamitasz?

Andi (Gorane): Udv koztunk, a kislanyod tunemeny, igazi kis huncutnak nez ki ;) Mi amugy szinte szomszedok vagyunk, Szeged, nincs messze ugyebar. Gyere sokat es meselj!

Bacsbern: Gyogyulj meg mielobb, ez sajna nem jott jokor. Jobbulast!!!

Dijcsi: JO, hogy most mar minden megvan, ami kellhet, igy most mar tenyleg lesz idod pihenni sokat. A kedves dokikat tenyleg nehez elkerulni, tiszta orulet, hogy mindent ugy kell kikonyorognunk!

Dicamama: Szerintem a nagyszulok csak szeretnek, ha ez lenne a szokas ;) A furdes szerintem az egyik legintimebb pillanat, amibe a nagyszulok, tobbiek max. bekukucskalhatnak az elejen.

Gyanixinek megadtam a mobilszamom, szoval ha van vmi, szolok. De miert is jonne hamarabb Reka?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Köszi szépen amit irtatok! Aranyosak vagytok!! :)

Nemrég jöttünk meg anyuméktól és meg is mondtam neki hogy a fürdetés a miénk!!!!Ja, és azt is mondtam neki hogy egyszer sem fogja más fürdetni helyettünk a picurt!Ezek után csak nézett ránk kikerekedett szemekkel!De ez van!
De elvégre mi leszünk a szülei Bencének és nem ők!!

Chrissyy!
Nagyon nagyon sajnálom ami veletek történt!Részvétem!
Szoritok nektek!Te aztán erős nőci vagy!

Pusza!!
Vendég
 


chrissyy
Remélem tényleg összejött nektek a következő bébi, és sokáig itt maradsz közöttünk. :P Az ami veletek történt, felfoghatatlan, és nagyon szomorú. De egy ilyen fájdalmon csak egy másik baba segíthet. El sem tudom képzelni hogy hogy bírtad ki épp ésszel . Én csak a 17. hétig jutottam az előző terhességemmel, de az is szörnyű volt.

dicamama
A fürdetés természetesen a ti feladatotok, és szerintem sem kell ezt átadni senkinek. Megmondom őszintén, hogy én a kisfiamat 1 hónapos korában fürdettem elöször. Amikor hazahoztuk a kórházból, a férjem azonnal magára vállalta a fürdetést, pedig elötte sosem volt ekkora baba a kezében. És mégis nagyon ügyesen megoldotta. A nagyszülők nálunk is felajánlották a segítségüket, de megértették hogy ezt mi szeretnénk csinálni. Bár az első fürdetés nálunk olyan volt mint valami "népgyűlés". Mindenki látni szerette volna a picit. Gondolok itt a 4 nagyszülőre, sógorom, és a nővérem meg a férje is. Kicsit zavart a tömeg, de megértettem őket is hogy kíváncsiak, főleg mivel nálunk a kórházban nem dajkálhatta meg a babát senki az anyján és az apján kívűl. Mindenki szerette volna a kezében tartani egy kicsit. Ez lezajlott, a második nap már a miénk volt. Ki kell elégíteni egyszer a nagyszülők vágyait, aztán legalább utána egy kicsit megnyugszanak, nem fognak cseszegtetni. Had örüljenek, egyszer át lehet adni azt a fürdetést, hagy nosztalgiázzanak. De nem az elsőt! Lesz még idő, amikor örülni fogsz ha a nagyszülők megfürdetik meg elaltatják, ti meg egy kicsit kimozdulhattok. Nem szabad teljesen kizárni őket, mert annál jobban nyomulnak. Szerintem.

berzkat
 
 


Nika-ról annyi hír, hogy megszületett a babája, 4 kg feletti súllyal, 58 cm-vel, 44 óra vajúdás után. A baba is meg ő is jól vannak!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth!

Nika mikor szült, mert nekem még nem küldött sms-t?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Nika!!!! Hatalmas gratula nektek,nem semmi ez a 44 órás vajúdás...
A szülinapot pontosan nem tudom,jövő hétfőre javítom,ha nem találtam el...
Gyorsan felrakom a táblát,aztán jövök még ma.
Kép
Kép

Kép
babzsák
 
 


Rena, Macsek:
Itt vagyunk, most jöttünk ctg-ről és minden okés, most alig voltak fájások! Persze az esték elég gázosak, de ez ilyen! A doki szerint most úgy látja, h kihúzhatjuk símán a végéig!Ezt sosem lehet tudni! A jóslófájások hetekig is eltart6nak! De már úgy bezsongtam a múlt7en, most meg csillapíthatom le magam! De nem baj, jól van ez így!!!!!
:lol:
Úgy látszik Réka csak próbálgatja a dolgokat és edzi az idegrendszerünket!!!Kis piszok!!!!!De majd úgy szétpuszilgatom, csak kerüljön a kezem közé!!!! :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Babzsák én 22+1-en vagyok ma, és nem 21+6-on.! :)

Ancsa, én az iwiw üzenőfalán láttam kiírva, a párja irta, gondolom én! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth!
Ezt komolyan nem értem mostmár. Már a 3. alkalom lesz,hogy átírom a heteket és a napokat. Nem arról van szó,hogy ez annyira megterhelő feladat,csak azt nem értem,hogy semmi mást nem változtatok,csak a heteket növelem mindig,a napokhoz nem nyúlok.
Hogy változhat ennyit a terhességi korod?

Természetesen a következő hétfőre átírom!!!

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok lanyok,

Irok nehogy azt higyjetek mar en is babazok, sajna nem meg...
Mostanaban olyan fura dolgaim vannak, tegnap tiszta siros voltam, ma sem jobb, ezek a hormonok tonkretesznek :( Egesz ejjel voltak josloim, meg most is, nagyon nyugos vagyok... :?

Amugy meg ramtort a munkamania erzem, hogy nem sok van mar hatra es megrobalok elore elrendezni mindent (en otthonrol dolgozom mar eleg regota, van egy kis ingatlanugynoksegem, a parom csaladja epit hazakat, apartmanokat Paroson a szigeten ahol lakunk, en meg az eladasokat csinalom a kulfoldi ugyfeleknek) persze most csak telefonon meg email-en mert nem otthon vagyok.

Nagy gratula Nikanak es a picurinak! Annyira kivancsi vagyok a babara, irj amikor tudsz!!!!

Chrissyy udvozlet kozottunk, oszinten remelem, hogy osszejon(vagy osszejot mar :D) a baba, tenyleg csak o lehet a legjobb gyogyir! Eros no vagy, tudom nem volt valasztasi lehetoseged, megis csodallak...

Kriszlany: edi a pinduri, gratulalok, jo hogy mar otthon vagytok, nem lehetett egyszeru menet a korhazban a szules utan :shock: Sok tejcsit es ha lehetseges nemi pihenest kivanok nektek!

Dicamama: ilyen boduletes okorseget, hogy a nagyszulok dolga a furdetes meg en sem hallottam! (nem kerdezted meg, hogy a kakis pelenka cserelese 2 orankent nem e tradicionalisan az o feladatuk szinten?) Az eslo honapban sztem en ki sem adom a kezembol, (csak apucinak :D ) akar tetszik vkinek akar nem. Elvegre a mi felelossegunk az a csoppseg! De egyetertek Berzkattal abban, hogy nem lehet (es nem is okos) kizarni a nagyszuloket teljesen. Rendezzetek ti is egy "latvanyfurdetest" aztan igerjetek be ha majd nagyobb lesz furdethetik a nagyszulok is. Meg jol johet :)

Maris jobban erzem magam, hogy irtam Nektek. Csak ne kellene olyan hosszan varakozni erre a babara...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Babzsak ha irok privit akkor beteszel a tablazatba? Nem surgos, ha van idod....

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Babzsák....05.27.re van átírva, de látom azt már te is átirtad! :)
Nem tudom, mert a babafalvás vonalzó rendesen megy, mindig szoktam figyelni! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth!

Semmi gond,csak tényleg furcsa,hogy napos elcsúszások is vannak,ahhoz meg hozzá sem nyúlok. Tényleg mindegy,csak ez veled már többször volt...
Semmi gond,már átírtam,hétfőn majd jó lesz remélem.

Kép
babzsák
 
 


Hát azért már más is panaszkodott itt, és máshol is, hogy a görbéje nem annyit ir, amennyit kéne...de mindegy, nem akarok vitatkozni....a 05.27.i szülés napjára már két hete átírtam, ha jól emlékszem! Azóta igy van, miért variálgatnám?

Kép
elizabeth25
 
 


Mindegy, nem érdekes! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Mindenekelött GRATULÁLOK NIKÁNAK !!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem jól vagytok, van sok tejcsi. Nagyon várom a képeket, a nagyfiadról!!!!!Addig amíg az én kisbabaám nem lesz meg, a ti képeitekből "táplálkozom".

Babzsák!
Betennél engem is a táblázatba?
adataim: Berzkat, 33+1, Zita, 1 testvér, Esztergom, Esztergom, 2007.03.11
Köszi

Pannica
8 nap!!! Amindenit de jó neked!

Nanett
holnap gondolok rád! Ügyes és bátor legyél, és figyelj meg mindent, hogy tudj nekem mesélni! valószínűleg rám is ez vár.

Csajok, ti mikortól éreztétek a jóslókat?

berzkat
 
 


köszönjük szépen a jókívánságokat,és mi is kívánunk mindenkinek minden jót!
kriszlany
 
 


Üdv minden leendő kismamának és az anyukáknak!

Előszőr is GRATULÁCIÓ NIKÁNAK, nem semmi a 4 kg-os baba !
Aztán üdv minden újonnan csatlakozónak!

Gyorsan magamhoz: ma megyek megint NST-re, kiváncsi vagyok mi lesz, mert kezdek egyre szarabbul lenni. A hátfájásom kisugárzik a lábamba és körübelül olyan tompán érzem magam, mint menstruáció idején, kivéve a görcsöket, azok még nem jelentkeznek. Egyre fáradtabb vagyok, persze az alvás este nem megy, csak hajnali 3 után. Pannica, Nanett, Zsana, Ti hogy vagytok az utolsó hetekben?

Gyanixi:
örülj, ha még van időd, a babának is jobb, ha benn fejlődik még egy kicsit. Mondjuk én is már néha kikívánom, de az sem baj, ha még marad 1-2 hetet.

Elizabeth:
de jó, hogy meggyógyultál, izgultunk, vigyázz magadra meg a Picurira.

Körkérdés az újdonsült Anyukákhoz:
Tegnap azt olvastam a Kismama-magazinban, hogy szoptatás mellett együnk sok epret. Nem pont az ellenkezője igaz? És ti honnan tudjátok, hogy mit ehettek és mit nem?

Kép

Kép
rekanna
 
 


REkanna, de aranyos vagy, igyekszem! :)

NEked meg nemsokára lehet, hogy meglesz a babód, picit irigykedem! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Hello Lányok!

Mindenkinek szép napot!

Nanett: sokat gondolok Rátok! Olyan jó Nektek, hogy már holnap találkozhattok a babátokkal! Nagyon szorítok, de úgy is minden rendben lesz!
Szombaton mondjuk azt hittem este hogy megyünk szülni de aztán mégsem... 8) pedig elég erős összehúzódásaim voltak reggel is, de főképp este. Azóta most már minden nap van valami, de sajna még nem rendszeres. Azért beszéltem a Kisherceggel, hogy jó lenne minél előbb találkozni... :wink:
chrissyy: nagyon jó lenne, ha ilyan gyorsan összejönne a babóka. Nagyon drukkolunk Neked, és bátran írj bármiről ami érdekel, vagy amit meg szeretnél osztani velünk. Szerintem itt elég jó kis csapat jött össze! :wink: Várjuk a híreket Veled kapcsolatosan és drukkolunk! :wink:

Csajok! Már nagyon várjuk a mi Kishercegünket! Ez az időszak szerintem a legnehezebb! már ami a türelmet illeti, na jó ilyenekről hogy alvás stb nem beszélek... :wink: Pannics Rekanna, Ti hogy bírjátok?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Nikától még mindig nem kaotam sms-t, de gondolom nagyon fáradt lehet!

Nanett, neked drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: