Új privát üzeneted érkezett!

Hát ebben nem könnyű dönteni... Nézzetek szét akkor több helyen, és hátha sikerül újat kifogni akciósan.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen egyébként, titkon ebben reménykedek :-D köszi a tippet :-)
knegm
 
 


120-ért már kapsz baby merc babakocsit 3in1 nagyon jó minőség, könnyű vezetni. Én is azt fogok venni.
annacska15
 
 

 
 

:-O hogy a fenébe nem láttam én azt. Keresgélek is akkor :-D
knegm
 
 


Ebay-én nézd Lengyelországbol ingyenes postaköltséggel jön az UK be, szerintem haza is
annacska15
 
 


Tudom szörnyű vagyok, de lövésem sincs erről az ebay-es dologgal kapcsolatban. Természetesen a kedves férjem majd besegít. Köszön szépen a tippet!!!!!!
knegm
 
 


Nincsmit.
annacska15
 
 


Knegm!
Szia! Én Kunert márkájú babakocsit szeretnék, az ismerőseim körében több mindenkinek van, és nagyon meg vannak vele elégedve. Nyolcvan ezer forinttól már tudsz venni szèpet ùj állapotban hordozóval ès mózeskosárral.
cherrybomb
 
 


Cherrybomb köszönöm szépen. Én nem tudom, hogy hova tettem eddig a szememet, hogy ezeket én nem láttam... Valószínű nem jó oldalakon nézegettem :-D
knegm
 
 


Sziasztok!
Nekünk megvan a babakocsink!
Pierre Cardin, piros-fekete, nekünk nagyon tetszik!
Két gyerkőc után használt, de nagyon jó állapotban van.
A mózeskosárral, hordozóval, szűkítővel és a babamama táskával együtt 30.000 ftot fizettünk.
nyuszmusz82
Eger
 
 


De jó! Nekem is nagyon tetszik az a fajta babakocsi. Az ismerősödéktől van, akit a minap említettél? :-)
knegm
 
 


Igen :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Nagyon jó vásár volt. Használjátok egészséggel.
mutymurutty
 
 


Mutymurutty!
Köszönjük szépen! :-D

Megy a Szépség és a szörnyeteg mese, azt nézem. Mondanom sem kell hogy azért a papírzsepik is fogynak közben? :-D :oops:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Nekem ma megint fáj a fejem. Tegnap tök jól voltam pedig.
Nektek szokott olyan lenni, h feszültek vagytok, de nem tudjátok miért? Nekem tegnap délután ez volt. A párom meg mondta, h látja h nagyon terhes vagyok.. :D De azt nem tudtam h miért sírok. Párom meg azt hitte mert nem fedett a festék a falon. :D (festettük a gyerekszobát... Több kevesebb sikerrel..)
annacska15
 
 


Jajjj de cuki! Én is sírok mindenen... Feszültséget még nem éreztem, csak ha nyomós indokom volt rá, pl. ma reggel, amikor kiderült, hogy a munkáltató még a kérvényt le sem adta ahhoz, hogy táppénzen legyek, és eddig 2 havi adtam le neki.... Na mindegy, nagy nehezen sikerült elintézni. A párom szerint én nem változtam még meg, egyébként is ilyen nagyon sírós voltam, nem újdonság neki. Még mindig hányok minden reggel, de miután letudtam lesz étvágyam és tudok enni akár apu 4x is. Újra én főzök és nem öklendezek közben, természetesen teljesen húsmentes dolgokat tudok csak enni. Ma felhivtam az orvost, úgy döntöttem nem maradok Vargánál, csütörtök délután megyünk hozzá, nagyon kedves volt, azt mondta mégnéz mindent és megbeszélünk mindent, de nincs akadálya hogy elvallaljon. Nagyjából ennyi a történés. Be kellene tömni 2 fogam, azt mondták minden rendben de nagyon kis szuvasodas van 2 fogamon, érzéstelenítés nélkül meg tudják csinálni. Hát mit ne mondjak, nagyon örültem neki, ma kellene időpontot kérnem de nem tudom, hogy reagálnék rá, nem fogok - e behányni ha matat a számban. Azt pedig nem szeretném ha elromlana és szenvednek tőle. Velem ennyi történt :-D
knegm
 
 


Én baba nélkül is öklendezek a fogorvosnàl... Nekem is van szerintem egy lukas lesz, mert érzékeny... Vagy nem tudom. Én nem vagyok sirós, csak ha terhes vagyok, meg szülés után. Na az még egy durva dolog...
Nincs kedvem semmihez se. Legszívesebben vissza feküdnék aludni. De nem lehet...
annacska15
 
 


Sziasztok!
Én nem vagyok feszült, sírós az nem gyengén...
Mivel a fogmosás is nehezen megy, fogorvoshoz nem szántam rá magam...

Knegm!
Melyik dokihoz mentek?

Annacska!
Sajnálom hogy ilyen gyakran fáj még mindig a fejed.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska!
Milyen színű lesz a gyerekszoba?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én ma wellness délelőttöt tartott am, hajmosás, tusolás, arcradírt, testradír, testápolózás ilyenek...
Most jól érzem magam a bőrömben :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ki volt adva az a szoba, de már elköltöztek. Egyenlőre csak sima tisztasági festés. De majd a gyerek kivalasztja mit szeretne a falra.
annacska15
 
 


Elléggé lelaktàk, nagyon rendetlen volt, és poros. Most egyenlőre simán lefestjük. De egyik falat sötét színűre szeretném, mert naprendszer bolygói lesznek rajta. A többit meg majd a gyerek eldönti. A kicsi velünk marad, ott zöld lesz a fal, mesefiguràkat ( micimackó kockás fülű nyúl meg ilyenek ) festek a falra.
annacska15
 
 


Annacska
Már most jól hangzik, biztos szépen mutat majd! :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hàlistennek elég jó a kézügyességem, festeni is szeretek, szoktam is. Képeket.
annacska15
 
 


Az jó :-)
Én rajzos voltam gimiben, én is szoktam rajzolgatni, festeni mikor mit.
De mostanában inkább hímzek, mamámtól megtanultam annak idején...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Na az nekem nem megy túl szépen... :/
annacska15
 
 


Ügyesek vagytok nagyon csajok! Nyuszmusz Rozs dokira esett a választás. Nagyon sok ismerősömet megkerdeztem, mivel dolgoztam a Markhotba ezért ott is megérdeklődtem attól, aki ebben kompetens és mindenki Szántót és Rozs dokit mondta. Csütörtökön találkozunk vele, a férjem addig dolgozik, majd a dokitól fogjuk megkerdezni, hogy kivel szeret dolgozni ha szülésznőről van szó. Így azt is eldonti helyettem, bár nagyon sok dicséret érte őket kutakodasom során.
knegm
 
 


Knegm!
Mi is Rozs dokit választottuk! :-)
Én még a szülésznőt nem kérdeztem meg tőle...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Most kaptam a kórházból egy levelet h UTI -m van. (Felfàzàs) De amúgy hugyuti fertőzés... Kb 20 éve van, és már megszoktam... Nem is törődök vele, mert minden második héten van, a vesecisztak miatt. Mondtam is nekik h mindig van, már észre se veszem, 8 éves korom óta ez van. És nem ehetek 20 évig antibiotikumot...
annacska15
 
 


De azért küldtek 2 receptet... Tapasztalat szerint ha beszedem az antibiotikumot, a vizeletben nem lesz baci, de a hüvelyi jó bacikat is kinyirja, aztán jön a folyàs... Egyik bajt megoldja, jön a másik... Tök jó. Nem?
annacska15
 
 


Amúgy meg 2 hete nézték, de most nem érzem h gond lenne, feleslegesen szedjek be antibiotikumot... Ráadásul olyan sokat... Nem tudom....
annacska15
 
 


Sziasztok! Ma nekem is nagyon fájt a fejem, és álomkómában szenvedek, bár egész hétvégén dolgoztan, lehet az a ludas.
Én még egyelőre nem sírok többet, mimt eddig, èn is mindig sírós voltam. Amit észrevettem, hogy egyre türelmetlenebb vagyok, pedig amúgy nagyon türelmes ember vagyok.

Annacska15
Nagyon tetszik ez a naprendszeres ötlet, biztosan gyönyörű lesz!

Hogy àlltok a vásárolgatással csajok? Mi valószínűleg jövőhéten megvesszük a kisàgyat.
cherrybomb
 
 


Ha nincs panaszod vizelésnél akkor sztem ne szedd még be...
De ahogy gondolod.
Igen az antibio felborítja a szervezetet rendesen. Sajnos.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Cherrybomb!
Mi tegnap megvettük a babakocsit, a kiságy és a pelenkázó is le van foglalózva.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Mit gondoltok, milyen cumisüveget érdemes venni? AVENT, Tommee Tippee?

nyuszmusz82
De jó nektek! A babakocsit majd májusban szeretnék megvenni, kiságyat kombit szeretnénk. Közben az apróbb dolgokat már veszem folyamatosan.
cherrybomb
 
 


Hát én még nem vettem semmi nagy dolgot a picurkànak. Sokminden van...
annacska15
 
 


Nyuszmusz és többiek? Használtan vesztek cuccokat, kiságy babakocsi...vagy újonnan?
bonarum26
 
 


Hú cumis üvegben tanácstalan vagyok, annyira vagyok képben hogy a cumija az a forma tervezett legyen, ne a hagyományos cseresznye alakú, azt nem javasolják.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Bonarum,
Mi használtan vesszük, már megnéztük a holmikat személyesen is, jó állapotban vannak.
nyuszmusz82
Eger
 
 


A kiságy nekünk is olyan lesz hogy át lehet később alakítani rendes alvós ággyá, és tudja használni a gyerkőc pár évig.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Az apró dolgok veszegetésének szerintem lassan mi is neki látunk, bár anyósom köti az ebet a karóhoz hogy még korai, meg hogy babonából ne vegyünk semmit a nyolcadik hónapig.
Augusztusban ki tudja milyen meleg lesz, nagy pocakkal járkáljak?
Meg nem akarok kapkodni semmivel az utolsó pillanatban.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem a cumisüveg az mumus volt, mert nem fogadta el. Kaptam Tommee -t nem tetszett neki, Nuk - nem tetszett neki. Aventet csak 8-9 hónaposan fogadta el. MUM - os cumisüveget fogadta el. És elmúlt a hasfàjàsa is tőle, ami nagy szó volt. Sajnos nem azzal kezdtem, hanem Tommee val, de iszonyú mennyiség levegőt nyelt le vele. A MUM- osnak lapos a cucó része, így nem ment be a levegő, és gumi karika van az alján, és lukak. Így nem tudott benne vákuumot csinálni, így nem kellett kinyitni a száját, h vissza menjen a levegő! A Tommee nem ilyen. Hiába nagy márka, nemsokat ér egy hasfàjos babánál. Én MAM-ot veszek megint 100%
annacska15
 
 


Babakocsit és ágyat újat fogok venni. Kombiàgy van a nagytesonak is, picurka is azt kap. 30 e már van új kombiàgy. A babakocsinàl a babymerc-et választottam a nagytesonak quinny buzz volt.
De mi ezeket csak 27-30 hetesen vesszük meg. Előbb kifestek, meg ilyenek. :-)
annacska15
 
 


Bonarum!
Mi mindent újonnan szeretnénk megvenni, mert első baba és kettőt tervezünk. Ha minden jól megy a következőnél is ezeket fogjuk használni (kiságy, babakocsi stb.) . Úgy vagyunk vele inkább ùjat veszünk, hátha jobban bírja.
cherrybomb
 
 


Annacska15
Köszönöm a tippet!
cherrybomb
 
 


Pelenkázó szekrény van, 3 fiókos, baba kád, légzésfigyelő van, babaruhàkat csak azt az egyet vettem, mert még nem tudom h fiú vagy lány... Addig nem is akarok venni. :-) az a baj, h nagyon unisex cuccok sincsenek, vagy fiú vagy lány... Minden ruha kék vagy rózsaszín. Azt pont. :D
annacska15
 
 


Cherrybomb!
Igen így én is újat vennék ha több babát terveztek!
Én mivel nyáron leszek 36 az első babával, nem valószínű hogy lesz kistesó (de nem tudom).

Annacska!
Köszi a cumisüveg tippet!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Szívesen - tényleg az a legjobb.
annacska15
 
 


A cumisüvegeknél is van amúgy több méret?
Mint a cumiknál?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen, van newborn 1-2 nagyobbaknak 3- 6 os. Nagylány most a 3-asat használja.
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: