Új privát üzeneted érkezett!

Végeztem. Holnap vervetel. 11 mm petezsák, 1,5 mm embrio. Kis csoda.
Védőnőhöz jelentkezni kell most mondta. Meg háziorvos, fogorvos. 6 hét múlva vissza.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


vérvételnél most csinálják Neked a toxoplazmósis, hiv teszt meg ilyeneket?

szandra0408
 
 


Valószínűleg tényleg nem 14 hanem 21 napra fogant. De élő embrió azt mondta az orvos.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 

 
 

@szandra0408:
Mindent néznek. 3 papír labor beutaló.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Ezekért az eredményekért megyek holnap.+ uh-ra tiszta ideg vagyok

szandra0408
 
 


Baratnom aki tavaly szült, azt mondta hogy a 9.hetig jelentkezni kell a vedononel mert akkor adják az elso pecsetet, másképp nem kapod meg azt a 64000 ft-os támogatást. Hallott valaki ilyet?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Baratnom aki tavaly szült, azt mondta hogy a 9.hetig jelentkezni kell a vedononel mert akkor adják az elso pecsetet, másképp nem kapod meg azt a 64000 ft-os támogatást. Hallott valaki ilyet?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Kidcsaj gratulaaa!!! :)

Holnap izguljatok értem! Este 6-ra megyek...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Judydifi egymásért! :D Én szorítok neked :)

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Tényleg Szandra! Te is holnap mész. Szoritok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kidcsaj:
Fogorvos az elso trimeszter alatt kell ugye? Mert en a sajatomtol januar vegere kaptam idopontot.

Kép
ada78
 
 


Köszönöm. Szurkolok mindkettőtöknek.
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:
De szuper! :-)

Kép
ada78
 
 


@szandra0408:
Az összes laborra mennyi vért vettek le? Neked is enni kellett előtte 1 órával ?

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@ada78:
Igen. Meg háziorvos is e kg miatt.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Nagyon kiváncsi vagyok mit fogok látni vajon nagyobbnak látom majd, vagy másnak? szíverés a legutóbb már volt, de mégis nagyon izgulok ma vagyok 7hetes :)

szandra0408
 
 


Nem kellett enni mindent úgy kellett csinálni mint máskor 3 fiola vért vette két nagyot egy kicsit. súlyt mértek, meg kérdeztek sokat, van e macskám stb...

szandra0408
 
 


Nekem orvos mondta 1 zsömle szendvics, meg egy bögre tej.Ezt egyem reggel 1 órával azelőtt hogy jövök.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


érdekes. egyedül a terheléses cukornál kell enni. nem tudom miért.

szandra0408
 
 


sztem azért, hogy ne legyél rosszul

szandra0408
 
 


Lehet. Meg lehet így nézz vércukrot. De legalább nem leszek rosszul, mire beérik munkahelyre utána.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Egem még mindig a reflux kínoz, de amúgy már nagyon izgulok 2 éve nem voltunk otthon és most a nagy hírrel megyünk

szandra0408
 
 


+ izgulok az eredmények miatt is, férjecskémmel ma jól kitakarítottunk szóval karácsony elött már nem is nagyon kell tünemény ahogy segít mindenben :)

szandra0408
 
 


Minden rendben lesz. Reméljük reflex is javul nálad.

Párom most az új képet nézve fogta feligazámn hogy apa lesz.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


ez neked a második uh volt?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Nem. Ez volt az első. Pont úgy esnek az ünnepek, hogy szerintem azért 6 hét múlva a 12.en kell visszamennem, addigra minden mást elintézve

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Sziasztok, olvasgatlak már Titeket, szeretnék csatlakozni a csoporthoz. 4+1 napon járok, nagyon friss még az élmény. 34 éves vagyok, ő lesz a 4. babánk. Nagyon érdekes volt, mert mi naptármódszerrel tervetük a családunkat, és ő a 11. napon véletnül fogant, én nem tudtam, hogy a férjem nem tudja, hogy már nem lehet... de végül is örültünk. Már a 17. naptól érzem, hogy létezik, a terhesség ilyen korai felismerése hatalmas élmény volt.
Én még nem megyek dokihoz, csak január 15 után, mert ő ilyenkor szokta csinálni az évi nagy éböjtkúráját, szóval nem rendel előbb, most decemberben meg még úgysem látna semmit.
Ez az egy zsemle, egy pohár tejes vérvétel nálunk is szokás minden terheléses cukros vérvételnél. Jobb, mint a cukros lötty, utána vérvétel félóránként.
Üdvözlök mindenkit, jó babavárást!

Eszter
saesz
 
 


@ada78: "@kidcsaj: Fogorvos az elso trimeszter alatt kell ugye? Mert en a sajatomtol januar vegere kaptam idopontot."


én is folyamatban vagyok vele, igen, a fogkat biztoan jobb az elején rendbe tenni.

Eszter
saesz
 
 


@judydifi: "Baratnom aki tavaly szült, azt mondta hogy a 9.hetig jelentkezni kell a vedononel mert akkor adják az elso pecsetet, másképp nem kapod meg azt a 64000 ft-os támogatást. Hallott valaki ilyet?"


Ez nekem új. Én védőnőt a 20. étig biztosan nem akarok látni. ÉS utána sem.

Eszter
saesz
 
 


@saesz:


Üdv itt :)


Csajok egész éjjel nem aludtam, mármegint a gyomorégés! és semmi nem segít a rennie sem


szandra0408
 
 


littlebisquit teszteltél?

szandra0408
 
 


4 vastag és 1 vékony ampullával vettek vért.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Én sem alszom jól éjszaka. Hajnalban van egy órás forgolódás

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:


Az őrületbe kerget semmi sem jó! Ez van ráadásul izgulok is szóval reggelre sem múlt el... :(

szandra0408
 
 


Sziasztok lányok!

Szandra, a teszt ma megint erősebb. Azt hiszem picit elszámoltam a nemvártat (ugy gondoltam péntek és ezért teszteltem szombaton). De végül azt hiszem tévedtem az ovulációval (nem hőmérőztem vagy teszteltem..) és valójában inkább vasárnap/hétfőre nem vártam és amugy az átlagos ciklusom alapján ez is a helyzet.. SZóval ma még csak a nem várt után 2 nappal vagyok kb.
Majd szombaton még ellővöm a maradék egy x-epil csikot - ugy látom netes teszt sorozatokon hogy egy héttel a nem várt után kb már majdnem egyforma erős csikok szoktak lenni.

Kidcsaj, felkelsz pisilni és aztán nem tudsz visszaaludni? Vagy talán délután/este lepihensz netán film közben elalszol (velem gyakran megesik) és aztán éjszaka már nem úgy pihensz..

Judydifi, várunk este a beszámolóval!

Az anyasági támogatásról részletesen:
http://hirkozpont.eu/index.php/bulvar/2 ... -tamogatas
Azt irja nem védőnőtől kell hozzá igazolás, hanem a terhesgondozást végző orvostól..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Dokihoz mikor mész?

szandra0408
 
 


egy hét mulva, 5+6 leszek. Csoda kellene hozzá hogy legyen szivhang, tudom neked volt, de nekem hosszú ciklusaim vannak (31 nap) szóval még 3 nap minusz az átlaghoz képest. DE, a klinikának ahova megyek nagyon jó gépei vannak szóval bizom benne hogy fogunk látni mindent amit kell :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Felkelek kb 3. alkalommal és nem tudok visszaaludni.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@littlebiscuit:


Nekem is hosszú a ciklusom (36 napos). Azt hittem előbb fogant, de mivel még csak 1,5 mm így biztos, hogy egy héttel később sikerült megfogannia, mert ez kb 5 hetes terhességi méret. De legalább ott  van :)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


littlebiscuit    : De a kiskönyvet, amibe pecsételnek, azt a védőnőtől kapja meg az ember, nem? Mert akkor mégiscsak menni kell védőnőhöz. Már előre félek, hogy milyet fogok kapni...

Kép
ada78
 
 


Én már két hete nem tudok éjszaka aludni. Egész nap pörgök csinálom a dolgom. Este lefekszek hulla fáradtan, elalszom, majd kb óránként vagy kétóránként felkelek... fél óra forgolódás, majd elalszok, majd megint kelek. Kezd nagyon idegesíteni, pedig eddig nagyon jó alvó voltam. Imádtam aludni, most is szeretnék ha tudnék.


Szandra, a reflux miatt sajnállak, mert tudom mit érzel. Nálam ez mindig gond volt, de mióta terhes vagyok, azóta még jobban fokozódott. Nekem sem segít nagyon semmi, minimálisan a Parádi víz, amit már írtam.

Senki más nincs így, mint én, hogy állandóan hány?  pont egy hete, hogy nem telt el úgy nap, hogy ne hánytam volna, ráadásul van, hogy egy nap kétszer, háromszor is... Erre nincs semmi megoldás?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Én tegnap voltam karácsonyi vacsin a kollégákkal. Persze abból, hogy semmit sem ittam, egyből mindenki levágta mi van, de nem szóltak. Mint kiderült ma reggel, jó is volt, hogy nem ittam, mert mindenkinek iszonyú fejfájást okozott a tegnapi bor. :D
Jaj olyan messze van még január 11, és én már annyira szeretném a szívhangjukat hallani!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Judydifi voltál dokinál?


Én most jövök onnan, megkaptam a kiskönyvet fotót, az immár 8 mm-es Alienről:D rubeola ellen nem vagyok sajnos védett, de mindán más negatív lett :)


szandra0408
 
 


Alien! Ez de cuki :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Alien! Ez de cuki :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Sziasztok csajok,
A dolgozóknak egy kis infó..
Jó ha tudjuk, hogy a munkáltató köteles munkaidőben elengedni minket a kötelező orvosi vizsgálatokra és a védőnőhöz, ha munkaidőn kívül nem tudjuk megoldani. A kiesett időt pedig nem pótoltathatja be."
Innen:
http://babafalva.hu/ha-pozitiv-a-terhessegi-teszt/
Én vagyok maga a becsület (egy órányi 'lógást' is gondosan behozok mindig) de akkor innentől kezdve ennek vége. :)
Van aki táppénzre is megy?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi az infokat! :) nekem mondta is a fonok hogy nem kell a dokinal toltott idot potolnom, rendes volt!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Csak este 6ra megyek a dokihoz Szandra! Addig izgulok :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


nincs megkötve, hogy mikor kell terhesgondozásra menni, a lényeg, hogy meglegyen a 4 alkalom. a kiskönyvet a védőnő adja oda, aki területileg illetékes. a terheságről szóló igazolást kell hozzá vinni és ha van UH, illetve vérvizsgálat eredmény, akkor azt is.
jazminblanka
 
 


@saesz:


szia! szerintem a 20. hét előtt menj el mindenképp, hogy a kiskönyvet megkapd.
jazminblanka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: