Új privát üzeneted érkezett!

Noémi, írd meg az e-mail címed. Úgy tudok adni.

Lányok, akik már kaptak jogot, beírnátok a rendes nevetek is az excelbe? Mostmár úgyis csak mi látjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, elküldtem még tegnap priviben. De most elküldöm újra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nem látom a kimenők között.
Akkor ideírom:

nn8751 kukac gmail pont com

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

 
 

Ez elég rossz érzés lehet, hogy a szülők így fogadják, sajnálom.

Ha valakinek kellene Duphaston, nekem van 2 dobozzal. Szívesen odaadom. Amikor Borkát vártam, akkor szedtem, Kincsővel meg ugye nem szedtem.

Én Borkával nagyon élveztem a terhességet, annak ellenére is, hogy terhességi cukorbetegségem volt és diétáztam, meg folyamatosan jártam a diabetológushoz. Kívánt baba, 1 évig vétrunk rá, de amikor megláttam a csíkot bepánikoltam. Kincsővel szintén így volt,( csak őt kigondoltuk és máris összejött.szerencsére vele nem kellett diétáznom) vele nagyon rosszul viseltem az elejét. Borzasztóan türelmetlen voltam meg nehéz volt sokáig úgy otthon, hogy én Szegeden, férj meg Pesten és csak hétévgén találkoztunk. Az utolsó harmadban meg már minden bajom volt, vártam a végét. Szerintem ezt a terhességet is nehezen fogom viselni, bár összehasonlítva azt hiszem sokkal türelmesebb vagyok Viszont nagyon szeretek szülni :oops: , meg itthon lenni a gyerekekkel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füles33 2012.06.07 12:21-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Ja, és elsőbabások, tudjátok mi lesz még a legklasszabb az uh-n túl? Az NST :) Ott ülni, és hallgatni 10 percig, ahogy ver a szíve, meg ahogy mocorog :)

Füles,
nagyon aranyosan írtál :) A "szülni"-t először "sütni"-nek olvastam :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi, na most akkor nézd meg :)

Füles, mi is majdnem egy évet vártunk a babára, és én is nagyon bepánikoltam... Nem akkor, amikor megláttam a két csíkot, hanem másfél hétre rá, amikor a doki megerősítette és kaptam képet róla. Konkrétan annyira megijedtem, hogy pánikrohamot kaptam és 3 napig nem tudtam aludni :oops:
Mostmár jól vagyok szerencsére :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Kösziköszi, megjött :)
Viki :) Ti nagyon megérdemlitek azt a babát! És szerintem is lány lesz :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Hát aranyos vagy, legyen igazad, hogy jók leszünk együtt :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Olyan jó lenne már tudni a nemét :D Úgy be vagyok sózva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Asszem elvileg a 12. héttől már lehet tudni, hát én is bírnám, hogy ha kiderülne.

Én nagyon kislánynak érzem, és nagyon pofára esnék a saját megérzéseimmel kapcsolatban, ha kiderülne, hogy fiú :roll:
Gyerekből annak is örülnék, nekem kb 50-50%, hogy mi lesz, csak fura lenne, hogy ennyire lánynak érzem és ennyire csalnak a megérzéseim!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!

Megkaptad priviben az e-mail címemet?
andi1982
 
 
 
 
 


Igen, képzeld, most. És most jött meg Noémié is, pedig látszik rajta, hogy régebbi a dátum. No mindegy. Adtam jogot.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Ja, és elsőbabások, tudjátok mi lesz még a legklasszabb az uh-n túl? Az NST :) Ott ülni, és hallgatni 10 percig, ahogy ver a szíve, meg ahogy mocorog :)


Az NST-ben az is tök jó, hogy lehet csokit enni közben. Nekem annak idején a védőnőm árulta el a titkot, hogy így lehet őket mozgásra bírni. Minden NST előtt megvettem a Déliben a kis Noisette-es Milkámat, és boldogan majszoltam, miközben nyomkodtam a gombot! :-D
csutak27
 
 


Viki: koszi igy már értem, hogy te két fajtából írtál akkor :lol: Azért nem állt össze a kèp :lol: Nekem mindig hüvelyi kell :oops: :roll:
Én meg fiút érzek nagyon kiváncsi vagyok :wink: De próbálom egy kicsit azt éreztettnem, hogy lányt is érezzek :lol:
2 hét van a 12 heti uh ig :lol: Hátha látni már mi lesz :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Én nem érzek semmit. A lányomnál sem éreztem. Akkor mindegy volt, most egy fiúnak kicsit jobban örülnék, de ok lenne a lány is, csak rendben legyen minden. Kíváncsi leszek azért mi lesz...
csutak27
 
 


Miért viselem nehezen az elejét? 1. Baromira félek a változásoktól 2. brutális hányingerem van, legszívesebben sírnék, annyira pocsékul vagyok, és ma 4-szer keltett fel 4 különböző ember délután - részben azért alszom, hogy teljen gyorsabban az első trimeszter és a hányingerek.

Ne haragudjatok, most nagyon rossz passzban vagyok. Remélem hamar elmúlik ez a hányingeres rész.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui, nem csodálom, hogy ha hányingered van, akkor szarul vagy lelkileg... Amikor szarul vagyok, akkor én is tök durcás vagyok, meg mogorva. És a legrosszabb, hogy tényleg attól múlik a hányinger ha eszem, de rá sem bírok olyankor gondolni...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!

Köszi! :)

Oui!

Teljesen átérzem. A hányinger engem is kínoz, rossz a kedvem, olyan ideges vagyok,hogy bármelyik pillanatban robbanhatok... Nem segít a magneB6 sem... Aludnék, de valaki mindig megzavar...
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, Viki, köszi az együttérzést:). Most megmegyek a gyerkőcökért, és még szépnek is kell lennem, mert nagy buli lesz az oviban, amire délelőtt pogit sütöttem. Remélem, a gyerek néptánca feledteti a rosszullétet.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


helló lányok!

Meg vagyok én is nem vesztem el. minden panaszom elmult, de olyan álmosság van rajtam, hogy szó szerint nem bírom nyitvatartani a szememet. este megpróbálok még jönni.

mindenkinek kitartást!

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Oui,
persze, így már értem. Sajnálom, nem tudtam, hogy mindhárom alkalommal ilyen szörnyű volt az első trim. De akkor kívánom, hogy ez minél gyorsabban elteljen!
Nem semmi vagy egyébként, le a kalappal, hogy ez, meg még két gyerek, meg még egy munka...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Viki,
Tényleg ne olvasgass más topicokat!! Főleg ne negatívokat!!
Onnantól kezdve, hogy az ember eldönti, babát szeretne, folyton lesz min parázni élete végéig!!! Ha nem szab a saját negatív gondolatainak határt!!!
"Teherbe esek -e, jaj nehogy elvetéljek, jaj nehogy a 9 hónap alatt bármi baj történjen, egészséges lesz -e, jaj a szülés alatt nehogy baja legyen, jaj a bölcsőhalál, jaj nehogy leessen valahonnan, jaj csak az oviban nehogy baleset érje amíg nemvagyok vele, jaj iskolába menet nehogy elüsse az autó, jaj nehogy rossz társaságba keveredjen, drogozzon, megverjék stb...."
Szóval mindig lesz min aggódni, de nem tehetjük tönkre se a saát se a gyerek életét a folyamatos parával!! :) CSAK POZITÍVAN!!

Krikri,
Én is bárhol bármikor tudnék aludni! Megőrülök ettől.
Alszom éjjel 8-9 órát és úgy kelek mint akit agyonvertek.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Viki,
Megkaptam a mailt, de ha megnyitom valami Google jelszót kér. Nem látom magát a táblázatot.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon,
profin összefoglaltad :)
"Jaj nehogy a férje egy szemétláda legyen" :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ok, megoldottam! Szőke vagyok! :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Na, örülök, hogy működött :))

Jó reggelt Csajok,
ki hogy van?
Képzeljétek, én már napok óta rémesen alszom, de tegnap volt a csúcs, szerintem össze-vissza kb 1-2 órát sikerült :( Forgolódom, szinte ébren álmodom, de jó fárasztó dolgokat. Jó lenne már pihenni.

Ki mit tervez a hétvégére?
Mi holnap családi kerti partira megyünk, még előtte el fogjuk mondani férjem fiának a kistesót! Meg apóséknak is, ha sikerül őket elkapnunk egy pár percre. Meg a kerti partin is. Így a családban már mindenki tudni fogja. Nagyon izgulok a fogadtatás miatt.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Honeymoon: Ezt tényleg tök jól összefoglaltad. :D Én is folyton aggódok, minél nagyobb annál jobban.

Oui: Kitartás!!! Én sem mindig vagyok toppon, se lelkileg, se fizikailag. A második trimeszter biztosan jobb lesz! Aztán ha épp nem vagy jó passzban gyere és panaszkodj nekünk, itt megértésre találsz! :)

Viki: Az alvással én is így vagyok. Délután van a mélypont alig tudom nyitva tartani a szemem, aztán ha ezen túllendülök, akkor 11ig kukorékolok. Utána meg egész éjszaka forgolódok. Ma reggel mondta a férjem, hogy már ő sem tudott aludni a vergődésemtől. :?

Izgalmas hétvégétek lesz! :) Biztos nagy lesz az öröm. Férjed fia hány éves? Tuti örülni fog a kistesónak!

Hozzánk holnap jönnek a sógoromék. Nem tervezzük elmondani nekik, de szerintem tuti rá fognak kérdezni, mert már nem tudom behúzni a hasam. Hihetetlen, hogy már most látszik. Ábellel a 12. hét után kezdett gömbölyödni.

Én már tiszta para vagyok a keddi ultrahang miatt. Várom is de nagyon félek, hogy nehogy valami baj legyen odabent...

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, hogy én a szomszéd családot szeretném eltüntetni hétvégén a föld színéről. Valahogy úgy érzem ezek nem képesek normálisan mondjuk 90 decibel alatt kommunikálni... Még a nő anyja is beköltözött 3 hónapra, tehát már komolyan ki vagyok. Végre aludtunk egyet Nórival délelőtt, de most megy a hangos zene, kiabálás. Az ablakot nem tudom nyitva tartani, mert dől be a cigifüst.

Bocsánat a kifakadásért, de hihetetlen számomra, hogy ez az állatfaj szabadon garázdálkodhat...


Honeymoon, nagyon jól összegezted. Én tipikusan ilyen paramami vagyok. :) De talán másodszorra segít majd a rutin. :)

Viki, krikri! A forgolódás ismerős. Ma hajnali 5 óta már meg sem próbáltam visszaaludni.

A hányinger meg sajnos reggeltől estig tart. De elviselem, csak legyen minden rendben a babával.
andi1982
 
 
 
 
 


Nekem tökre szűnnek a tünetek. Most egyenlőre annyi van, hogy mintha az egész hasam egy nagy kemény golyó lenne, nem tudom behúzni, és érzem folyamatosan. Fura.
Amúgy nekem is elkezdett nőni a hasam, kicsit nagyobb, és estére úgy fel is puffad, hogy szerintem aki figyeli, az már gyanakodhat.

Most lesz tíz éves. A dolog pikantériája, hogy anyukájáéknál júliusban jön a kistesó. Egyenlőre nagyon örül és nekünk is már egy éve mondogatja, hogy mikor lesz baba, de szerintem fogalma sincs, hogy micsoda megpróbáltatás lesz ez neki... De azért remélem jól viseli majd.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! 10 évesen szerintem örülni fog neki! màr kaphat nagyfiùs feladatokat, amitől nagyon boldog tud lenni! fontos, hogy őt is vond be a baba körülu teendőkbe. hosszù tàvon is csak jòt fog tenni neki. talán mèg nem kamaszodik annyira, hogy ciki legyen neki:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ezzel nincs baj. A baj azzal van, hogy mivel a szülők korán elváltak, ezért az anyja, az apja és az anyai nagymamája is egyedüli kiskirályként a tenyerükön hordozták, ő volt a középpontja mindenki életének. Most meg mindenhol lesz egy kisbaba, aki nyilván nem lesz fontosabb, de az is nyilvánvaló, hogy ezt ő sokszor nem így fogja érezni, mert akárhogy is, a kisbaba körüli teendők előlrébb valók és nyilván, hogy mindenki részéről sok lemondással fognak járni - így az ő részéről is. Most már lesz mindkét helyen valaki, akihez neki is alkalmazkodnia kell, és szerintem ő ehhez nincs hozzászokva :) De majd megteszünk mindent, hogy ne legyen neki nehéz ez az átmenet, gondolom ott is meg fognak tenni. Én csak azt mondom, hogy szerintem halvány lila gőze sincs, hogy ez micsoda változást fog jelenteni számára :roll:
De jófej gyerkőc, úgyhogy szerintem hamar beleszokik majd ő is az új életbe :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Andi: Sajnálom, hogy ilyen idióták a szomszédok. Nekünk is kijutott pár, nem közvetlen szomszéd, de néha irtó zavaróak. Sajnos ezekkel nem is lehet mit kezdeni, mert tisztelet a kivételnek a többségük annyira primitív, hogy úgysem érti meg, hogy miért is zavarnak titeket. Egy két ilyen ember az egész környék életét és nyugalmát megkeseríti.

Viki: 10 évesen már nagyfiú, komoly segítség. Ráadásul jól el is tudja mondani, ha esetleg problémája van (elhanyagoltnak érzi magát stb.). Picurnak meg áldás lesz egy ilyen nagy bátyó. :)

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


krikri, ahogy mondod! a primitív a legjobb szó rájuk...


viki, szerintem nem lesz gond! unokaöcsémnél is hasonló volt a helyzet. Igaz neki csak az apjáéknál született tesó, de nagyon jól fogadta. Pedig csak ott volt igazán kényeztetve.
andi1982
 
 
 
 
 


Reméljük, hogy mi is simán vesszük majd ezeket az akadályokat (is).

Sajnos ezzel a szomszédosdival nem lehet mit kezdeni :( Megszoksz, vagy megszöksz :(

De majd jól visszaadjátok januártól egy üvöltő babával :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Remélem, hogy azért nem fog üvölteni a baba, mert akkor mi sem alszunk. :) De abban hiszek, hogy Isten nem ver bottal. Majd visszakapják még valahogy.

Most viszont megyek főzni, napok óta először érzem magam rá képesnek. Holnapra meg előkészítek egy gazpachot, azt hiszem idén nyáron azon fogok élni. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Viki,
érthető, biztos nehéz lesz a fiúnak, de az is igaz, hogy ő már ki tudja fejezni magát. És a másik családban milyen nemű baba érkezik?
Tünetek enyhülésének örülök :)
Hétvégén tök jó lesz, biztos örülni fognak nektek meg a hírnek :)

Andi,
:evil: szomszédok... Olyan rossz, hogy nem lehet előlük elmenekülni. Lakásban laktok?
Gazpacho, nyami :) Esetleg megosztod a receptjét? :) Jó priviben is, ha a többieket nem érdekli, de én most ölni tudnék a zöldségekért, és ezzel most nagyon megmozgattad a fantáziám :)

Krikri,
nem lesz baj kedden! És már mindjárt itt van, már csak 4-et kell aludni :)

Sajnálom lányok, hogy ilyen rosszul alszotok :( Nekem ez csak a végén jön, az epepangással :D

És milyen jó, hogy nem nagy pocakkal kell a 40 fokban döglődnöm...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Én is pont azt akartam kérni, hogy add meg a receptjét, a férjem évek óta mondja, hogy nagyon szeretne enni, lehet, hogy meglepem eggyel vasárnapra, úgyis pizzát sütök, ahhoz még megy is :)

Ott fiú lesz. Megmondom őszintén, hogy én emiatt (is) jobban örülnék egy lánynak, nem lenne összehasonlítgatás :) Meg akármennyire is gondolja úgy a férjem, hogy ő igazi fiús apuka, szerintem téved, ő igazi lányos apuka :)

Bár megmondom őszintén, hogy egy kisfiú gondolata is vonz. Szóval végülis mindegy :)

Noémi, ez az epepangás mitől van? Tuti hogy lesz most is?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hát nem tudom, ez csak úgy van, gondolom genetikai. A lényeg, hogy a terhesség vége felé a máj+epe nem működik túl jól, és csomó méreganyag visszajut a véráramba, amitől iszonyúan viszketsz. De ez nem a pici pociviszketés, ami mindenkinek van, mert feszül stb., hanem ez gyilkos. Én annyira szétvakartam a lábaimat E-vel, hogy a mai napig ott a nyoma. Véresre. És az utolsó 1 hónapban éjjel max. 2 órát tudtam aludni, + nappal hozzáraktam még 3-at. Mert lefeküdtem, és viszketett. Bőgtem, ordítottam, gyűlöltem ám nagyon. Ez a legrosszabb kínzás, nekem. Aztán ahogy megszületett a baba, elmúlt. És sajna semmi, semmi gyógymód nincs rá, lehet próbálkozni diétával, ilyesmi, nekem semmi nem segített. És ha egyszer kijött, újra ki fog. Sőt, állítólag még hamarabb :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noéminek elküldtem a receptet priviben, aztán láttam, hogy Viki is szeretné.

Itt a linkje, ha esetleg más is zöldséget kívánna: http://www.nosalty.hu/recept/gazpacho

Nekem ez nagyon jól szokott esni ilyenkor. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Jaj, hát ez elég szarul hangzik :(

Esetleg ilyen alternatív gyógymódokra, hogy homeopátia, kineziológia nem gondoltál, hogy kipróbálod? Nagyon bátor vagy, le a kalappal, hogy így is belevágtál a babába!

Köszi, nézem!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Azért nem próbálkoztam nagyon mással, mert elég váratlanul ért, hetekig nem is tudtuk, mi ez, mert először csak bőrgyógyászhoz mentem, ő a háziorvoshoz küldött, onnan kerültem csak laborba, majd legvégül a nőgyógyászomhoz. Szóval sokára lett biztos. És csak a túlélésre játszottam. :) Kaptam gyógyszert, de közölték, hogy elég erős, és egyelőre nincs klinikailag tesztelve, hogy hogyan hat a babára. Hát köszi, egyet sem vettem be belőle :)
Persze, hogy belevágtam, ez csak 1-2 hónap az életemből, cserébe kapok még egy gyermeket. Ha a Jóisten is úgy akarja, még egyszer bele fogok vágni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Hú Noémi, azért ez tényleg elég nehéz lehetett, talán most enyhébb lesz!

Sajnos sok nehézséggel meg kell küzdeni egy babáért, de megéri!


Jut eszembe, ma a kislányom nevén szólította a cicánkat. Rendesen kimondta, hogy Mázli. Remélem megismétli este apája előtt is. Szegényem mindig lemarad ezekről a dolgokról.
andi1982
 
 
 
 
 


Epepangásra én is valami homeós dologra gondoltam, hátha bejön, de sztem abban hinni kell, nekem sajnos nem jöttek be:).
Apám is küszködött az epéjével, neki a diéta segített.

A szomszéd téma rettenetesen hangzik, remélem, hamar elköltöznek!!! Nem tudtok hangszigetelni? A szomszéd bácsi nálunk üvölteti a Kossuth rádiót, kerestem hangszigetelő szakembert, 10 centivel kisebb a szoba, de megérte, mert semmi hang nem jön át!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ma megvolt a főnökömmel a beavatós beszélgetésem (telefonon khm...). A munkatársam megsúgta, hogy sejt valamit, úgyhogy nem volt más választásom. Nem ugrott ki a bőréből, és mondta, hogy az elköv. 1 hónap nagyon húzós lesz, és ... jó lenne ha lennék. Hát lányok, össze kell szednem magam, mert az pont a 12. hét vége, akkora múlnak el a rosszullétek.
Közben megvilágosodtam, hogy azért vagyok pocsékul, mert baromi alacsony a vérnyomásom (a konstans hányinger mellett), tegnap az összeesés szélén hívtam a férjem a bölcsibe hegyre menet felénél, hogy jöjjön, mert nem tudom elvinni a gyereket. Irtó rendes volt, mert vidékről kellett jönnie, de jött. Aztán persze este ment el dolgozni,még jó, hogy néha ilyen rugalmas tud lenni. Szegény, ő is szenved miattam.
Ilyenkor nem bánnék egy hadra fogható nagyit.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui,
akkor kávé!!! Egy kávét ihatsz nyugodtan, nem? Vérnyomásnak segít.

Főnök nem semmi - ezzel arra célzott, hogy most neked ultra keményen kell dolgoznod, mert különben megharagszik?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Hát Noémi, nem tudom... Hétfőn kiderül, de a milyen pocsékul vagyok... majd hányózacskót készítek magam mellé:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Egyébként nagyon rendes a főnököm, tényleg figyelembe veszi, hogy gyerekeim vannak, csak most nem arról van szó, hogy fél órával elkéreckedem hogy oda érjek anyák napjára, hanem arról, hogy megint 3 évig nem leszek... meg valljuk be, várandósan tényleg nem vagyunk annyira leterhelhetőek. Talán az segít, hogy mivel ez a harmadik, nem leszek annyira elvarázsolva, és jobban tudok figyelni a munkára, mint az elsőnél.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én ezzel a hinni kell benne dologgal nem értek egyet. Nekem sokszor volt már hogy nem hittem, hogy meg fog gyógyítani, és segített, és az is, hogy nagyon bíztam benne és nem használt... Amúgy meg ennyi erővel az összes gyógyszernek használnia kéne, amit beveszünk, ha hiszünk benne és a sima gyógyszereknél sem használ mindegyik :(

Itt vannak, hogy miket lehet megpróbálni: http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... y_id=58|67

Egyébként lehet, hogy segítene a diéta, csak nem olyan gyorsan, nem tudom mit nem lehet enni, de lehet, hogy ha a 12. hét után már jobban vagy közérzetileg, akkor ha csinálnád, akkor megelőzhetnéd egy kicsit, nem?

Jaj komolyan olyan jó lenne ezekhez a dolgokhoz jobban érteni.

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak szólni a főnökök, szerintem az egyik nagyon meg fog lepődni, mert nagyon nem számít rá (valamiért abban a hitben van, hogy mi nem akarunk gyereket, de nem tudom az okát és amikor erre utalt, akkor nem álltam le győzködni, hogy de...)

Jövőhét pénteken ha az uh-n minden rendben van, akkor hétfőn elmondom.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! 10 évesen szerintem örülni fog neki! màr kaphat nagyfiùs feladatokat, amitől nagyon boldog tud lenni! fontos, hogy őt is vond be a baba körülu teendőkbe. hosszù tàvon is csak jòt fog tenni neki. talán mèg nem kamaszodik annyira, hogy ciki legyen neki:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt az időt? Én teljesen kész vagyok... Légszomjam van, vagy mi, úgy érzem konstans, hogy megfulladok. Nagyon rossz most a levegő.
Reggel megvolt az első igazi rosszullétem, örömmel fogadtam :) Az egyetlen baj az volt, hogy jött 9-re egy magántanítványom, és mondtam is neki, hogy figy, lehet, hogy egyszer váratlanul abba kell hagyjam az órát, mert rosszul vagyok :) Végig legyezgetnem kellett magam, hogy ne ájuljak el.

Ma du. kimegyünk a gyerekszigetre.

Viki,
majd mesélj, milyen volt a kertiparty, és hogy fogadták! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: