Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszuli Gratulálok a lánykához!!! Végre egy puncis a csapatban :lol:. Ma voltál dokinál? Voltunk ma AFP miatt úgy 9-10 között kb, de az alsó szinten maradtunk. Hamarabb is végeztünk volna, de Szaffi játszani akart :lol:.

Gemini Én reggel egy 1,5 literes palacban csinálok nagyon híg Jaffa szörpit, és az kb. 6 körülre elfogy. Plusz a játszón izzadás közben járok az ivókúthoz :). De tény, éjjelente kb. 2-3 óránként pisilek :oops:.

Solyka A BBC code-ot vagy mit kell bemásolni, amiben [] ilyen zárójelek vannak a profilodban az aláírás részhez. Pipáld ki, hogy legyen aláírás minden bejegyzésedhez, hátha az hiányzik :roll:.

Zsuzsko Nekem kézi aventem van (volt, elajándékoztam). Most mondjam, hogy az én tejmennyiségemet nem lehet géppel fejni? :( Szóval megvoltam nélküle. Amúgy amit írtál a lefagyasztásról, na nekem ez volt az egyik (vagy egyetlen?) érv, amivel magamat arról győzködtem, hogy „nem olyan baj”, hogy nem tudok szoptatni. Apa hihetetlenül élvezte, hogy tápit csinálhat, vagy hogy etetheti Szaffit, és az se utsó, hogy néha ő kelt/kel hozzá éjjel.
Sztem nem én aggódtam az uh időpont miatt, vagy igen? :roll:. Mindegy, kb. 19 hetesen megyek.

Gittus Ha a kistesók az ellenkező típusok, akkor nálunk ketteske aludni fog éjjel, rendesen eszik, viszont lustus lesz :lol:.

Voltam AFP-n, minden okés, 1,27 lett, azt mondták, hogy ez tök jó, valami újabb számomra megjegyezhetetlen betegség 1:3200, ami a nő szerint negatív eredményt jelent. Most mondjam, hogy feleslegesen autóztattam meg Szaffit 2 órán át? :) (oda-vissza). Uh júni 13-án délelőtt. Basszus, aznap viszem Szaffit kullancs-oltásra :evil:. Már megint egy remek napunk lesz, tudok ám szervezni :evil:.
A vérvételnél nagyon gyorsan alvadt a vérem, mire lecsurgott a kémcsőbe, már alig folyt. Mondta a nővérke, hogy kapok-e véralvadásgátló szurikat, mondtam nem, csak aspirin protektet. Furn nézett, meg hogy kérdezzek rá a dokinál. Hát, majd 3 hét múlva megyek csak :roll:. Nemtom, létezik erre valami vizsgálat? Majd megkérem jövő héten a háziorvosomat, hogy nézzenek már egy vérképet, úgyse volt még vércsoport-nézés.

Szaffit amúgy gyógyulttá nyilvánítottam. Tegnap áttört az első szemfoga, talán ezért volt olyan vacak az éjjelünk. Szóval 12-13 foga van, a fene se tudja, ugye nem enged a szája közelébe senkit és semmit, szóval bőgés közben szoktam belesni :oops:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jujj Rekuja! Mi is pont akkor voltunk! Basszus, találkozhattunk is volna akár :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Basszus nyuszuli, még gondoltam is ott rád, hogy hátha te is jössz ma :lol: bénák vagyunk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Nekünk az AFP azt mondták jó lett, negatív: MOM-0.82( elég alacson, de értéken belül), nyitott gerinc 1:7000
:roll:

Pont 9re mentünk, 10 után jöttünk el...komoly lett volna, ha összefutunk.Szaffit tuti kiszúrtam volna szerintem
:)
Ja és már 16+5 nov.4-re módosult a nagy nap UH szerint :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Bénák bizony, de majd legfeljebb a korházban :D esetleg szülhetnénk egyszerre és lefelezzük a doki tiszteletdíját :D:D:D:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


nyuszuli!!!!

Gratulálok a kislányhoz!!!!! Én is tudni akarom!!!!!! Nekünk még 2 hét :(


makkmarci2!

Lilikéről, meg az életünkről írogatok fél éves kora óta. :D
solyka84
Miskolc
 
 


Köszönöm a segítséget!!!!! Végre!

Kép
Kép
solyka84
Miskolc
 
 


Kis életem íme:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Zsuzsko Akkor az eheti vérvételed volt az AFP és azért várnak annyit az eredménnyel, mert ezzel együtt mondják meg. Nekünk amit lehetett, megmondtak akkor, és az AFP-vel összevetették a 3 héttel ezelőtti uh + vérvétel eredményét is (hosszan keresték a gépben, szóval tuti :)).

Solyka Éljen a vonalzó :D

Nyuszuli Elvileg az első harmadbeli uh az igazi kormeghatározó, mert a későbbiekben az egyedi fejlődés üteme alapján nagy lehet az eltérés. Mivel a gép „átlagbaba” alapján számol kort, ha neked nagy/kicsi gyereked van idősebbnek/fiatalabbnak tűnhet. Szaffi a végén már 2 héttel idősebbnek tűnt (37. héten) mint a valóságban. Még jó, hogy nem nézték túlhordottnak :). Aztán mégse lett egy óriásbébi :wink:.
Egyszerre szülést azért ha így elképzelem, amint szimultán nyomja a doki :lol:. Amúgy hogyhogy beért 9-re?! Sose szokott :lol: (a recepciósok szerint az esetek túlnyomó többségében simán túl későn indul el :roll: :lol:).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nyuszuli, gratulálok a kis renitenshez! :D Azért fel vagyok háborodva, hogy hogy csúszhatott be mégis egy kislány... :shock:
Nekem is november 4. a szülinapom. Sajnos elég gyászos nap, akkor jöttek be 56-ban az orosz tankok és lőtték szét Budapestet. Ezért én a szülinapomon mindig gyertyát gyújtok. :( Na de nem baj, azért a többi év november 4. vidámabb volt. Például 1975. :D Én azért büszke lennék rá, ha valaki egy napon születne velem.

Rekuja, nektek miért nem volt UH? Mikor derül már ki, mit rejtegetsz odabent? Vagy inkább kit?

Gemini, az alapján, amit leírtál, nincs nagy baj. Szerintem 10 ezerig belefér a fehérvérsejtszám. Azért a vizeletvizsgálatot érdemes megismételtetni. És tényleg sokat igyál!

bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Nyuszuli
Gratulálok a kislányhoz!!! :))))

Solyka
Kitudja! :) Lehet, hogy egy napon történik meg velünk a "csoda" :D

És végre van gázunk!!!! :D Este végre normálisan lefürödhetek :)
Ma voltunk anyósoméknál, és úgy teleettem magam, hogy rendesen feszít a gyomrom :) Nagyon jól főz :D :D Mondtam is neki, hogy nem jövünk sűrűn, mert a végén el fogok hízni :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Bobek Nemtom, most nem is igényeltem az uh-t, meg a doki se mondta. Pontosabban azt mondta, h 16. héten AFP, 18. hétre meg kérjek egy uh időpontot :roll:. Nekem ráér tudni a nemét, ebben a két hétben úgyse változik meg :lol:. Gondolom a júni 13-i uh-n van esély rá, hogy megmutogatja magát, de ha nem, hát nem. Addig se kell a nevén törni a fejünket :D. Abból még nagy összeveszések lesznek ám nálunk :oops:.
Sógorom szeptember 11-én született :lol:. Az is gáz dátum. Nővérem lánya szept 12, de az már a WTC tornyok után volt, szóval ott mondta a doki, ne aggódjon, akkor is 12-t írunk be, ha még éjfél előtt kibújik :lol:. Aztán csak hajnalra lett meg, úgyhogy egyértelmű volt.
Én még tartok a november 1-től :oops:. Nem bizti, hogy halottak napja a legjobb, hallovin kultúra ide-vagy-oda.

Gittus Éljen a gázszolgáltatás :D. Ma én is anyám halászléját ettem, a 3. tányér után azért áttertem a gofrira, nehogy túlságosan tele legyek :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Nyuszuli, óriási gratula!! Nekem is ez jutott eszembe, hogy: éljen az első pompom lány a csapatban!
Solyka, szupi a vonalzó:))
Gittus, akkor már "nincs gáz" nálatok, vagy is van:))) az jóóó:))

Bobek! Igenissss, értettem! Jelentem ma már 2 litert ittam :lol:
Há' jányok! Nem csalódtam tegnap a védőnéniben.
:?
Írd és mondd, 10 percen keresztül számolta a következőket:
Ha május 18-án mensi szerint voltam 12 hét nulla napos, de uh szerint 12 hét 4 napos, akkor mikor leszek betöltött 16. hetes?
Hosszas "korongozás" , falinaptár nézegetés, révedező tekintet után megvilágosodott, hogy mensi szerint, június 16-án leszek 16 hetes! Heuréka! De felvetődött az újabb probléma: ezen a napon hány hetes leszek uh szerint? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Újabb korongozás, majd kisütötte:hogy akkor bizony 16 hét és 5 napos leszek! Atyámuramistenazégbenakivagy!!! Ez egy alberteinstein :twisted: :twisted: :twisted:

És előállt az amitől végképp lehidaltam: csak hétfőn van vérvétel és magzatvízvétel...márpedig június 18 hétfőre esik...hány hetes is leszek ezen a napon (ez a kérdés gyanítom költői lehetett, mert én mindezt a monológot a széken hátradőlve igen nagy szánalommal és részvéttel néztem. 8) 8) :lol:
végig azon gondolkodtam, hogy vajon a védőnőknek nem kellett érettségizni matekból??? mindegy is..még jó, hogy van korongja...még most is ott ülnék :lol: :lol:

szerinte a leukocyta a vizeletben vmilyen fertőzés...de annyira nem izgatta a dolog.
Bobek, szerinted van értelme 1 hét múlva újabb vizeletvizsgálatot csináltatni, hogy változott-e valamit a helyzet?

Egyébként itt szeretném csöndben megjegyezni, hogy legkisebb leánygyermekemnek 2002. 11. 04-én adtam életet

:oops: :oops: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Sziasztok!

Gemini, részvétem a védőnőhöz. És az igazi feketeleves csak a baba születése után jön. Gondolj bele, hogy számolja majd ki, hogy egy hét alatt mennyit nőtt a súlya. :P
Vizeletvizsgálatot érdemes megismételni. Közben utánanéztem, és a kismamáknál a tünetmentes baktériumvizelést is kezelni kell. Próbáld meg minél sterilebb módon gyűjteni a pisit.
Örülök, hogy egy napon születtünk a kislányoddal. :)

Rekuja, Zsuzskó, annak idején, amikor a lányomat vártam, november 6-ra voltam kiírva. Én is paráztam a halottak napjától. Persze ez olyan hülye babonaság így utólag. Dehát várandósan olyan kiszolgáltatott az ember, nem tudjuk, mi vár ránk.
Hát mindenesetre én most elég messze vagyok az elsejétől (én 20-a körülre várom), de semmi sem kizárt.

Szép hosszú hétvégét mindenkinek!
Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Hogy bírtátok ezeket a frontokat? Nekem 3 napig fájt a fejem. Semmi nem használt rá. Ma végre elmúlt. :D
Voltam ma bent a kórházban - más ügyben, és a szülészet alatt egy emelettel lehetett hallani, hogy milyen nyüzsi van fent. Kicsit irígykedtem. Mondtam is a gyerekeknek, hogy novemberben jönnek hozzám majd látogatni. Meg persze az öcsikéhez.
Azért nagyon várom.

Ti hogy vagytok? Megy valaki a héten dokihoz?

Üdv: bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok,

Újra itt vagyok:) A múltkori szörnyű migrén olyan szintet ért el, hogy végül felhívtam a háziorvosomat és a nőgyógyászt is. Egyik javasolta, hogy vegyek be bogyót (algopirin vagy bármi paracetamol), a másik nem mert mondani semmit (háziorvos). Végül sikerült úgy elaludnom, hogy reggel keltem, fejfájás nélkül:) Így mégsem vettem be semmit, de szerzek Algopirint, mert pont kifogyott. Legyen itthon, hátha kell. Legközelebb nem szórakozok, beveszem időben.

Szerencsére azóta jól vagyok. A frontokat most nem éreztem.

A hosszú hétvégén viszont sikerült egy kullancsot összeszednem a Balcsin. Sose volt még bennem, jókor talált meg...javascript:emoticon(':evil:')
Kiszedtük, remélem nem lesz semmi bajom.

Megjött a kombinált teszt eredménye (jó sokat kellett várni rá):
1:41000 down-kockázat,
1:50000 edwars-kockázat
negatíííííííííííííív:)

A szülészet még olyan távolinak tűnik:) Még csak most kezdem igazán felfogni, hogy tényleg ketten vagyunk.

Nagyon sokat írtatok, nem tudok mindenkinek reagálni, köszi a jótanácsokat! És gratu a kislányhoz Nyuszuli!!!:)

Nálunk a legközelebbi UH június végén lesz, így még sokat kell várnom, hogy újra lássam (és esetleg megmutassa magát). Nem tudom kibírom-e addig!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
csusz
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kicsit be voltam tojva, hogy 3 nap alatt jó sok termés lesz, de szerencsére mindenki kiélvezte a hosszú 7végét :D:D

Gittus!
Az első babám is időre jött, he nem jön semmiféle giga front, akkor megeshet, hogy egy napon jönnek a bébik. :D

gemini71!
Esküszöm, hogy véletlen, megmosolyogtam, amikor megláttam, hogy hasonló az ízlésünk. :D

Én holnap megyek vérvételre (először :S), majd jövő7en AFP-re.
Úúúúúúúúúúúúúúúútálom!!!
Szerintem ha marad a fejfájás, akkor fogok én holnap feltartott lábakkal feküdni a vérvételnél :S:S

Kép
Kép
solyka84
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Rég nem jelentkeztem elég rossz időszakon vagyok túl inkább nem részletezném!Vissza olvasni esélytelen!

A babával minden ok! Koránál egy héttel még mindig kisebb. Rosszul léteim is kezdenek elmúlni. Ha minden igaz a héten megyek védőnőhöz és dokihoz is!

Ha nem bánjátok akkor vissza csatlakoznék hozzátok!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


csusz

Örülök, hogy jó lett a kombinált teszt eredménye! :) A kullancs is tényleg jókor talált meg. Így szokott ez lenni .

solyka
Remélem, hogy most időre jön a Drágám. Akislányom ugyanis már nem bírt magával, és a 34. héten megszületett :) Bár sok gondunk volt ebből, de most már jól van szerencsére :) A kkoraszülés oka valószínűleg az volt akkor, hogy előtte kb 1-2 héttel estem egy nagyot a fenekemre, és történhetett egy minimális burokrepedés. De most nagyon fogok vigyázi magamra :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Zsuzsko Sajnálom cukrot :( Bár mintha azt pedzegetted volna, hogy ha cukros leszel, legalább kényszerből betartod a diétát :wink:.
Halászlé olyan jól sikerült, hogy semmit nem evő lányom lelkesen falta :D. Sőt, mikor itthon apával nézte a fotókat, és volt az, amin halászlét eszik, kirohant a nappaliba az etetőszékéhez és ütni kezdte, hogy akkor most vacsizzunk :D. Halászlé persze nem volt, de nyomta be a párizsiból a szokásos 1,5 szeletét :D

Gittus Koraszülöttség nem lehetett könnyű :(. Ilyenkor mindig szégyenlem magam, nekem olyan terhes volt az a pár nap túlhordás, pedig... :oops:.

Tüncü A lényeg, hogy jól vagytok már :) Tudod, nem minden baba egyforma méretű :) Legalább nem kell 4,5 kg-sat szülnöd majd :)

Csusz Én vettem már be algopyrint, nekem is azt mondta a dokim meg a védőnő. Háziorvos dettó nem akart állást foglalni :evil:. Ezért jobb a nőgyógyász, az mer konkrét lenni! Nekem mondjuk havonta 1x szokott nagyon fájni a fejem, főleg hidegfrontkor (abban születtem, azóta se bírom).
Kullancs miatt ne aggódj, egyrészt viszonylag kevés fertőzött, másrészt ha figyeled, terhesen is kezelhetőek a betegségek, amiket terjeszt. Férjem már többször szedett össze lyme-kórt (imádják a kullancsok, szezononként vagy 50-et kiszed magából :roll:). Elvileg nem alakul ki rögtön betegség a fertőzés után, szóval hamarabb észre lehet venni és kezelni, mint kárt okozna. Figyeld a helyét, nagyon jellegzetes vörös gyűrű alakul ki kb. 1-3 héttel a kullancs kivétele után, nem lehet eltéveszteni! Vérből csak 6 héttel később (kullancshoz képest) mutatható ki, de addigra már kellett lennie gyűrűnek. Apának mindig van gyűrű, ő már arra automatice kapja az antibogyót, nem is nézik már a vérét :roll:.
Tyű, kivállóak a kombinált eredményei :)

Bobek Én nagyon jól bírtam ezt a 3 napot, Balcsin voltunk anyámékkal meg nővéremékkel, Szaffi imádta, így én is :D. Nővérem fotózott, nézegettem magam, hát, tényleg terhes formájú hasam van :) És már szemből is látszik :D

Gemini Tényleg, ez a pisi-gyűjtés nálam is gond volt egyszer, mert nem „középsugaras” pisit gyűjtöttem, hanem ami jött :oops:. Azóta marad a kézlepisilős középsugaras módszer :lol:.
Védőnődet elküldjük kávézni az enyémmel :lol:. Sztem jól meglesznek, kölcsönös tapasztalatcsere, stb. :lol:.

Napok óta olyan szívdobogásom van, néha félek, úgy járok mint a rajzfilmekben és kiugrik a szívem a bőrömmel együtt olyan szív formában :oops: :lol:. Vérnyomást nemtom, nekem alacsony szokott lenni, sosincs egyik szám se 100 felett, Szaffival se volt, most meg az eddigi egyetlen mérésnél már 115 volt, szóval magamhoz képest irtó magas :roll:. Mondjuk lehet, hogy meglátom a védőnőt és felmegy, apósom ilyen, szívbeteg, és ha orvost lát felmegy a vernyomása, nem túl praktikus :roll:.

Vettem ma egy csomó terhesruhát 8). Nagyon kellett már a lelkemnek! C&A-ban nem volt semmi :evil:, a H&M-ben viszont rettentő jó cuccok vannak. Nem mondom, hogy olcsó, de nem horror, kb. annyi, mint bármi más „normál” ruha. És jól is néznek ki, szóval nem az a cél, hogy beleférjen a has, aztán pont. Úgyhogy vannak ujjatlan pólóim, blúzom, nyári ruhám meg egy vékony vászonnacim 8). Vittem Nagymamisom magammal, ő „futkosott” Szaffi után, amíg én próbáltam, úgyhogy volt időm válogatni :D.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Húú, mennyi minden történt itt! :)
Sajnos nálunk is zajlottak az események.. nem csak jók..:(
Szombaton elmentünk a Nyugati mögött lévő piacra cseresznyét meg epret venni, és amire végeztünk a vásárlással, feltörték az autónkat a fizetős, kamerázott, biztiőrös parkolóban...:( Elvitték a mobilomat, aprópénzt (!) szánalmas..az a telefon jó, ha 10ezret ért... szétrámolták a rengeteg papírt, szervizkönyvet stb.. bezzeg a 80ezer ft-os napszemüveget ott felejtették, biztos megzavarták őket.. Úgyhogy sztornózták a hosszú hétvégénket, de legalább otthon töltöttük kettesben a 3 napot, ettünk, ittunk, aludtunk, tv-ztünk :) jó volt ennyit pihizni otthon :)

Köszönöm a sok grat-ot a kiscsajomhoz :)

Én is halálra ettem magam az elmúlt napokban, kezdem érteni, hogy szaladnak fel azok a hirhedt 20kilók...

Tüncü!
Örülünk Neked, gyere csak bátran, ahogy tudsz..:)

Zsuzskó!
Én is nagyon sajnálom a cukodat :( MIndig azt tartsd a szemed előtt, hogy nincs édes teher áldozat nélkül.. Kitartás, hamarosan túl is leszünk az egészen..

Rekuja! Nekem is erősebb szívdobogásaim voltak mostanában,,furcsa is volt, nem jellemző rám.. A rucikoz gratula, nekem is kéne már :) Melyik H&M-ben voltál?

Bocsánat mindenkitől, hogy nem reagálok mindenre, de inkább sunyin becsatlakozom a jelenbe, ha nem baj,eléggé lemaradtam :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Csusz, örülök,hogy túl vagy a migrénen, és nagyon gratulálok a kombinált-teszt eredményéhez!

Solyka, nálunk borsodiaknál véletlen:)))

Tüncü, lényeg,hogy itt vagy és már minden ok!

Gittus, koraszülött baba...volt elég idegeskedés akkor az elején...nem irigyellek! Most biztos minden rendben lesz! Szülés előtt, kijárási tilalmat rendelünk el Nálad :lol: :lol:

Zsuzskó, uhh, az azért nagyon magas! IR-es diétát fogod nyomni?
Most akkor pénteken csinálnak inzulinos tesztet? Cukros vízzel??? ide egy hányós szmájli illik :D
Figyi, ha kérésed meghallgattatásra talál lottó 5-ös ügyben, szeretném felhívni figyelmedet, hogy "rokonok" vagyunk :lol: :lol: :lol:

Rekuja, nekem nem kellett gyűjtenem! Már bobek is írta, akkor is megakadtam rajta, de most megint! Szóval csak mentem, kaptam poharat, pisiltem, pont. De három napja iszom mint a kefekötő, csütörtökön v. pénteken csináltatok egy kontroll vizeletmintát, beutalóm van.
Halászlé!! Gyerek tudja mi a jó :lol:

Ja, és Zsuzskó! Isten éltesse Gyurkát! én 40 évvel többet ünneplek holnap 8)

Nyuszuli
, és ilyenkor nincs felelős? Már úgy értem, hogy őrzött, fizetett parkoló volt. Dilettánsok lehettek, ha nem ismerték fel az értéket. Nem mondom, hogy minden rosszban van valami jó, mert hát a Ti esetetekben azért ez nem lenne helyénvaló!

Lányok, nekem megint visszatért a hányinger meg a hányás...pedig már azt hittem megúsztam....azt hiszem, világos számomra, miért is nem vonzott soha a tengeri utazás :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Gemini!

Én is hányingereskedem.. :evil: hányós szmájlit a népnek!! :D
Fizetett a parkoló, de felelősséget nem vállalnak..A biztiőrök sem azért vannak ott, hogy az én értékemet védjék, hanem a piacot védik.. A kamera meg forgós, úgyhogy sajnos nem tudni, hogy rögzített e.. Cascó az lenne, de önrészes, és kb. pont annyi a kárunk, csak szarabbul járnánk, ha jelentenénk, emelkedne a bizti összege a végén..
Szóval felelős az nincs, de nyugodjunk meg, a XIII.kerületben aznap mi voltunk a 23. bejelentés autó feltörés ügyben-mondja a rendőr.. Hát gondolhatjátok, hogy megnyugodtam..
Az csodálatos, hogy nem jutottak el a vezetőülésig, ahol a kis fakkban ott lapult párom irattárcája, a halom creditkártya, iratok stb..Úgyhogy ennek örülünk ezerrel..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli!

ujjujj, akkor most az az ideám is megdőlt, hogy 16-nál vége lesz a hányingereknek. Lányokkal 12. héten vége lett ezeknek a kellemetlenségeknek...
Hányós szmájlit, vagy Cirkuszt és kenyeret! :lol: aserossz' :lol: :lol:

Mondjuk ennyi erővel fordulhattatok volna paphoz is, az is csak annyit tudott volna mondani: nem imádkoztatok elég erősen, vagy gyönge volt a hitetek, azért törték fel a kocsit :lol: :lol:
Nem hiszem, hogy bárkit vigasztal az, ha a szomszéd tehene is megdöglik... remélem, ez egyéni rendőr felfogás volt és nem magyar mentalitás :x :x

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Rekuja!

Kávézni??? Az Északi-sarkra intéznék nekik jegyet tb-re...csak oda! :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Gemini :lol: :lol: Északi sarkra mehetnek :lol: Hátha a világos éjjelektől ők is megvilágosodnak :wink:

Nyuszuli Egyszer Csehországban nyaraláskor törték fel hasonlóan a kocsinkat. Minden cuccunk benne volt, erre elvitték azt a táskát, amiben a szendvicseket tartottuk :shock: :lol:. De azért lehetett Pilzenben autó ablak üvegezőt keresni, aki másnapra egy vagyonért szerzett nekünk ablakot, ugye :evil:. Ott is hasonló szöveggel nyugtattak a rendőrök :evil:. De legalább az egyik beszélt angolul!
Az Alee-ban voltam, ott volt egész nagy választék. Mármint nekem soknak tűnt, mert vagy 10 félét próbáltam és így vettem 5 cuccot 8). Ja és ezen a héten vmi akció volt, 7000 Ft felett visszakapsz 1500 Ftnyi vásárlási utalványt, amit a jövő héten lehet levásárolni. Szóval jövő héten is mennem kell 8).

Zsuzsko Terhesruha kölcsönzés esküvői ruhakölcsönzőkben szokott lenni az alkalmi ruhák közt, nem csak fehér esküvőiben. Persze az nem két fillér, az tuti. Menjetek el próbálni és apa fotózzon le, hogy majd otthon döntötök, máris megvannak a szépruhás fotók :wink:.

Barátnőm reggel megszült 8). Előző fia kora-baba, most betöltött 38. héttel érkezett a kisöcsi :).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Hányinger nekem akkortájt csillapodott, mikor azt mondták a 9. héten, hogy gond van odabent :roll:. 12-13 héten még enyhe formában néha megtalált, azóta hawai jó hangulatom van, tele vagyok energiával, szóval abszolút felvettem az "áldott állapot" szellemi jellemzőit 8). Csak ne kéne 22-én szigorlatoznom :evil: :lol:

Még tegnap fel akartam rakni pocakfotót:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszuli

Valószínű, tényleg megzavarhatták őket, ha nem vittek el mindent /szerencsére/ De ez akkoris durva

Gemini

Apa is azt mondta, hogy az utolsó hetekben még felkelni se enged :)) Na, az meg lehetetlen Livikém mellett :) Ráadásul még szabira se tud majd eljönni a párom novemberben, mivel egy élelmiszerüzletben bolt-vezető helyettes, és pont leltár lesz :( Király!! :(
A hányinger nekem se akar múlni. Nem aztt mondom, hogy állandóann van, de hébe-hóba elővesz :) Hát, ez van :)

Rekuja
Nekem is előfordul néha erős szívdobogás. Nem tudom, mitől lehet, pedig nekem is alacsony a vérnyomásom. A családunkban még szívbeteg sincs, és mégis.
Úgy szeretnék már én is kismama rucikat vásárolni. Gondolkodtam rajta, hogy nézek a vaterán, de én azt szeretem, ha fel is próbálhatom, úgyhogy inkább veszek boltban. Amúgy is szeretek ruhát vásárolni, és igazán feldobna most egy kis vásárlás :) Főleg, hogy már alig jön rám valami :)
Megnyugtattál, hogy a barátnődnek is az első ggyerkőc kora- baba volt, és most a 38. héten szült. Én is ebben bízok :)))))
Aranyos pocid van!!! :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak úgy betolakodok közétek. Csendben, már jó ideje olvaslak titeket. :oops:

zsuzsko78: Én is keresgéltem alkalmi ruha kölcsönzést fotózáshoz. Eddig ezt az egyet találtam: http://www.almassyszalon.hu/
Árakat sajnos nem tudok.

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Zsuzsko
Nagyon szép lett a póló!!!! :) Boldog Születésnapot Gyurkának!!!! :)

Üdv zafír!! :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Zsuzsko: nagyon cuki Gyurka a videón! Klasszul megcsináltad! A pólója is aranyos. Isten éltesse sokáig, vagy ahogy a Star trekben mondják: hosszú és hasznos életet! :)
Nyuszuli: sajnálom az autófeltörést. Tavaly Nyíregyen a Zoo-ban voltunk, és az autóban hagytam a telómat. Elöl, látható helyen. Már eltelt 4-5 óra, amikor valakit hívni akartam, akkor döbbentem rá. Szerencsére az autót nem bántották, és a telóm is benne volt. De nagyon beparáztam akkor.
Rekuja: igazán csinos pocakod van! Tipikusan kismamás. :)
Ma voltam vérvételen. Első vérvétel, AFP, cukorterhelés (zsömle+tej), vizelet. Izgulok. AFP eredmény egy hét múlva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Zsuzskó!
A videóddal indítottam a napom, hát rendesen megkönnyeztem..:) Úgy látszik, egyre érzékenyebb leszek.. Pont a "like a child" a kedvenc zeném mostanság, na az is rátett :) Ház ez a kisfiú egy tünemény!!! :) A videó profi, nagyon tetszett, árad belőle a sok szeretet, nagyon cuki család vagytok! :)
Köszönöm, hogy megosztottad velünk! :)
A kis póló meg nagyon édes lett :) Én is fogok csináltatni a kis manómnak :)
Isten éltesse soká' a kis Gyurkát :)

Gemini!
Isten éltessen! :) :) :)
Ne aggódj, csak elmúlik már ez a hányinger lassan.. Nekem mostanság jött elő újra, de lehet csak a magneB6 miatt..azt is pont most kezdtem szedegetni..
Úgyhogy kitartás :)

Rekuja!

Csini poci, csini kislány :) Így, hogy méretarányosan láthatjuk Szaffit, még aranyosabb, olyan kis piciiii :)
Köszi az Allees tippet, elnézünk még talán ma..:) ez a utalvány felkeltette a figyelmem :)
Köcsög csehek jól lehúztak akkor titeket az üveggel..Remélem a szendvicseket már jól megsütötte a nap, mire hozzáláttak és elkapta őket a legdurvább cifra! :D
Megúsztuk az üvegeztetést 30ezerből.. Plusz a mobilom ugye, de az már nem is izgat..legalább nem hivogatnak..


Gittus, biztos a baba miatt dobog annyira a szívünk :) Nekem sem volt elötte semmi ilyesmi és most meg majd kiugrik néha..

Makkmarci!
Így maradjon is meg a szerencsétek autó ügyben :)
Az eredmények meg biztos nagyon szuperek lesznek :)

Zafír! Üdv itt! Szép a cicus a képeden :)

Nyuszika! Mi újság? Jól vagytok? Többiek? Mindenki jól van, remélem!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Grat zsuzskó! :) Szép, bizony :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Köszönöm nyuszuli, Zsuzskó aranyosak vagytok!

Rekuja, nagyon csinos kismami vagy:))

Zsuzskó, gratulálok a teszthez, és nem éééérr!!! Itt bőgök, mint egy hülye :oops: :oops:
Gyurka nagyon édes! Az a hátrapassz sarokkal!!! született Pelé!:))
Ja, és én is délben születtem! :lol: :lol:
De hát sajna, nem tudok úgy focizni, mint a fiad és olyan szép sem vagyok:)) Isten éltesse még sokáig!:))

ma is nagyon vacak napon van, már ledőltem kicsit aludtam, de nem lett jobb...ez van:)) Talán este egy kis konyak:)) azt mondta a nőgyogyi azt ihatok egy picit, ha keményedne a hasam. Mondjuk pont nem keményedik, de hát mégis csak szülinapom van:)) Bár a lányom megmutatta nekem az üveget, amin van egy terhes nő ábrája, áthúzva!!! Mondtam neki, téved, az csak azt jelenti, hogy ILYEN NAGY HASSAL már nem szabad inni...de nekem még nincs ilyen nagy, csak kicsi, úgyhogy...én ihatom 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


jaaaj, nem küldtem el az előző üzim:))

Szóval írtam priviben Zsuzskó:))
Hát szerintem az már eddig is lejött, hogy nem vagyok százas:))
Úgy értem, az öntörvényűség meg közém azért lehetne egyenlőség jelet tenni, bár azért ahogy öregszem, ez egyre rosszabb:))

Ja, egyébként mondtam már nektek,hogy én ma hányadik szülinapomat ünneplem? :lol:
Figyeljetek, remélem tudtok követni, szóval:
Amikor betöltöttem a 40. szülinapomat eldöntöttem, hogy én bizony több nem leszek! Na jóóóó, nem kell megijedni, nem úgy mint Domján Edit :shock: hanem a következő képpen.

Én tavalytól visszafelé számolok, tehát az idén vagyok 39 8) 8) Ugyan is tavalytól már nem azokat az éveket ünneplem, amelyeket már kitöltöttem, hanem ami még hátra van 8) 8) Vágjátok a logikám?? 8) 8) :lol: :lol:

Tehát, én kétszer leszek 39, 38, 37 stb, így még majdnem egyszerre egy idős is leszek a párommal...csak azt nem tudom, ha túlélem majd a második első születésnapomat...mi a fenét találok ki??? Mínusz 1 vagy újjászületésnap??? :lol: :lol: :lol: Na még addig van időm agyalni:)

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Ja, és ma szilárdan elhatároztam, én is lefotózom a pocimat:) kedvet kaptam tőletek:))

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Gyurka, Gemini boldog szülinapot mind2töknek!

Gemini Én dokim is mondta, hogy pocikeményedésre lehet inni egy keveset, bár ő a vörösbort ajánlotta és hozzátette, hogy mindenki maga tudja, mennyire bírja az alkoholt és ahhoz képest igyon keveset. Na már most, én egy fél pohár sörtől berúgok ugye :roll: :lol:. Szóval nálam ez a mérték nulla :lol:.
Mért csak 80 évet szánsz magadnak? Vagy onnan már minden év ajándék? :wink:

Zsuzsko Nagyon édes videót szerkesztettél össze. Olyan jó látni, mennyit nő, változik egy év alatt. Tényleg milyen kis magatehetetlennek indul aztán ott Chaplin-ezik fel-alá :). Nálam a nyuszi-üldözés nyert :). Ahogy ül a homokozóban, pont ma volt lent Dani baba a játszón, aki Szaffinál 3 héttel fiatalabb, vagyis február közepén volt 1 éves, és olyan mozgása van, mint Gyurkának. Mondjuk ő még csak kézen fogva jár, szóval még olyan sincs :roll:. Nekem turbó-Szaffi mellett ez nagyon fura, meg egy kis tanulság is, lehet, tesó is ilyen lustus lesz :roll:
Éljen a jó vizsgálati eredmény :D
Polót meg ha kézhez kaptad kérek egy kifordított fotót is :lol:
Nagyon jót röhögtem az önkritikádon mell-has témában :lol:. Neked is baba-formájú a pocid :D

Nyuszuli Nem mondod, hogy 11-kor indult a napod?! :lol: Régi szép első-terhességes idők :lol:.
Én nem is a telefont sajnálnám, ha ellopnák, hanem a számokat belőle. Persze nincsenek sehova se lejegyzetelve, arról nem is beszélve, hogy mégis 12 éve változatlan a számom, és mindenki ezen keresne :roll:.

Makkmarci Minden rendben lesz a vérvétel eredményekkel, ne aggódj :wink:.

Zafír Üdv itt! Jól látom, hogy két kis tökmag ücsörög a pocidban? Tyű, izgalmas dolog :) Mesélj magatokról! Spontán lettek ketten vagy lombikosok? Egypetéjűek vagy külön vannak? Első babák vagy van nagytesó is?

Gittus Tyű, novemberi leltár nem a legjobbkor van :(. Bár ahogy a férjem megállapította Szaffi születésekor „jé, még én is nélkülözhető vagyok” :lol:. Annyira jót röhögtem rajta :lol:.
Szívbeteg nálunk sincs (mármint vér szerinti). Ja de, az apai nagyapám az volt :). Én feledékeny :roll:. Szóval tuti a terhesség miatt van.
Barátnőm kora-babája kb. 35-36. héten jött annak idején, január helyett szenteste elfolyt a magzatvíz :(. Aztán 3 hétig voltak kórházban, mert nem tudott enni és szondával etették :( Kb. 1 év kellett, míg behozta a lemaradást, utoljára most januárban, bő 2 évesen láttam, kis virgonc vidám gyerek. Jó volt így látni, nekem is tanulságos. Most meg a múlt héten beszéltem a barátnőmmel, amikor betöltötte a 38. hetet, gondolhatod, milyen feldobott volt :).
Én amúgy utálok vásárolni -nem vagyok túl elégedett a külsőmmel :oops:- terhesen viszont imádok :lol:. Tudod, büszke pocak-mutogatás mellett már az se érdekel, hogy nagy a seggem :lol: :lol: :lol:

Oké, most már tényleg elküldöm, mert ahányszor elakartam küldeni, frissítettem, és valaki még írt valamit...

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves fogattatást.

Zsuzsko: Nagyon szép a pocakod. :D

Gemini: Ez nagyon jó taktika az "öregedés" ellen. :D

Rekuja: Igen jól látod, 2 Törpe van a pocakomban. Lombikos babák és ők lesznek az elsők. Kétpetéjűek és ha minden szerencsésen alakul, holnap megtudjuk a nemüket is. Persze, csak ha ők is akarják. :lol:

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Rekuja!

Kicsit korábban indult, 8 körül, de a hivatalos munkanapom az 10-kor, csak amire elküldöm a posztot már van 11 is :)

Úgy néz ki megmarad a munkám még egy időre, de plusz egy hónap talán mindenképp :)

A mobilszámot én is sajnálom..bár pár hónapja szintén ellopták a mobilom, úgyhogy már akkor megsirattam a sok mobilszámot, azóta csak a fontosakat szereztem be, de most már ott tartok, hogy búcsút veszek a rohadt vodafone-tól, mert büdös gerinctelen brigád és pofátlanul lehúztak többször, igazoltan..5ezer lenne megcsináltatni a számot ujra.. ugyhogy pápá....hűségidő szerencsére nem volt már..

Zafír! drukkolok, hogy holnap meglássátok a babócák titkát :)
Merre laktok? Hova jártok dokihoz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Zafír Mi is lombikosok vagyunk. Mármint Szaffi és Ketteske, én '79-ben még hagyományos módon készültem :). Már annyian írogatjátok itt hogy benéztek a manók lába közé, nekem meg még két hét van hátra a következő uh-ig :evil:.

Nyuszuli Én is ilyen munkát akarok, ahonnan ráérek egész nap fórumozni! :lol: :lol: :lol:. Vicc volt, jó nekem a tanítás is, az legalább tuti nem unalmas :wink:. Marha drága az új szám (mármint a régit visszakapni) :shock:. Én egyszer váltottam, eleinte westelesnek indultam, de pár éve apáéknál lehetett kérni céges telefont hozzátartozóknak is (mi fizetjük a számlát, de egymással ingyen beszélünk), akkor átmentem pannonhoz, vagy hogy hívják most :roll:. Mondanom se kell, hogy az utcánkban egyedül a pannon nem jön be rendesen :evil:.

gyomorégésem van :( Szaffival csak a 25. hét körül kezdődött :evil:. Aszem most nyáron a renni tabletta helyett a vaniliafagyis megoldással védekezek majd ellene :lol:. uncsitesóm szerint beválik :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszuli: Pesten lakunk a 13.kerületben. A dokim magánrendelése a Dévai intézet emeletén van, de a kórházi háttere a SOTE II. női.
Az én mobilomat a férjem cége adta, az is vodafonos és nagyon nem vagyok én sem megelégedve velük. :x

Rejuka: Hová jártatok lombikra? Nekem is még van 3 hét az UH-ig, de befizettem egy babamozira a Csodabentnél, mert már nagyon kíváncsi vagyok (és aggódom is hogy minden rendben van-e) kik laknak odabent.

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Gemini

Neked is Boldog Születésnapot!! :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Megvannak az eredmények. Vérkép, vizelet szinte tökéletes. AFP 2,63. Ami nyugtat, hogy azt írja ez a net, hogy figyelembe kell venni a testmagasságot és a súlyt is. Mert egy 100 kilós kismamában felhígul, ezáltal alacsonyabb értéket mutat. Ami ugye down gyanú. Pedig nem is! Nálam pont a fentiek ellentéte van. Tehát remélhetőleg csak koncentráltabbán van jelen a véremben. Jövő héten uh, de várom rokon védőnő válaszát is. Egyébként a 12. és 15.héten is nézte a dokim a gerincét, és mondta, hogy úgy néz ki, hogy ép. Remélem, tényleg minden ok. Ja, és az AFP a terhesség során nő-ezt is olvastam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Ja és Gemini boldog szulinapot kívánok én is!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Sziasztok, régen jártam erre. Nálunk semmi extra, nő a gyerek (mert a hasam is), szoktunk szívhang-hallgatózni, nálunk még mindig remekül üzemel, akkor nehéz, amikor fent van, alig lehet elkapni, olyan ramazurit csinál. Vicces volt a védőnőnél, mert Ő vele is hallgattunk szívhangot, Ő nem találta, de megtalálta a helyet, amire mindig mondom, hogy szélvihar van a hasamban :) Aztán kiderült, hogy a víz áramlását hallom....

Jövő szerdán doki, de a 16. héten nem csinál UH-t, csak kézi vizit, meg mérlegelés, vérnyomás.... Rekuja, én, ha minden igaz, 12-20-ig nem is látom a babót........... Ez van, majd látjuk kint eleget. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Zsuzsko, szuperrrr, hogy jó lett a kombinált, azaz ez nem meglepő, de tény, jó hallani! Írsz számokat?
És a videód........................ Annyira jóóóóóóóóóóóóóó, úgy irigylem, hogy tudtál ilyet csinálni, én se programot nem tudok, kedvem lenne, imádok szüttyögni, de jajjj, pedig jövő szombaton családilag szülinapozunk (pár nappal korábban), simán illene, ha lejétszanánk itthon a kis videót.... És tudod nagy örömet okozott még nekem is a videó!!! Gyurka tünemény, és ha belegondolok, hogy a jelenlegi állás szerint kisfiút várunk.... Jajjj, olyan jó lesz :) Tegnap lekameráztam Dórit, fürdés előtt rohangált a lakásban pucéran, imádom a testét, muszáj volt megörökíteni :)

Nagyon örülök az AFP-s híreknek is. Mi jövő pénteken megyünk a kórházba vérvételre

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika Én is imádom pucéran a lánykámat :lol:. Annyira édes testtartása van, mint egy kis csimpánz, kinyomja a hasát meg a popóját, aztán nyomkodja a köldökét, kiabál, hogy „KÖTŐK” és vigyorog :).
Nem is az hiányzik igazán, hogy lássam a manócskát, csak olyan, nem is tudom, ha nem megyek orvoshoz, kicsit úgy érzem, nem is törődök vele eleget :roll:. Tiszta idétlen, mióta Szaffi megvan, mindig úgy köszönök el a gyerekorvostól, hogy remélem, csak az oltásnál találkozunk legközelebb, most meg ketteskét folyton vinném dokihoz :D
Cuki a víz áramlásának a hallgatása :lol:. Mi zúg? Ja, a tenger :lol:

Makkmarci Az a barátnőm, aki tegnap szült azért volt pocakszurin, mert az AFP-je túl magas lett. Persze a gyerekkel semmi baj, de azért még egy hónapot idegeskedett miatta :evil:. Nem véletlen, hogy az AFP-t megbízhatatlannak tartják!

Zafír Babáimat a pesti Kaáliban rakták össze, Szaffi a 3., Ketteske a 4. lombikból van (fagyibabák sose voltak). Én mindig nagyon paráztam az ikrektől :oops:, szóval csak 2-2 sejtkupackát kértünk vissza mindig és sose maradt meg 1-nél több (volt egy vetélésem is, szóval 4-ből 3 fogantatás volt).
Nekem a dokim mindig csinál babamozit is, így én nem megyek külön, no de emiatt várhatok a 19. hétig :evil:. Igazából a 13. héten láttam utoljára, és akkor nem tűnt olyan soknak, hogy még 6 hetet kell várnom :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rejuka: Nálunk spontán úton is nagy esély volt az ikrekre, mert voltak már a családban. Az én dokimnak olyan ősrégi UH-ja van, hogy mindennek nevezném, csak nem babamozinak. :lol:

Zsuzsko: Szuper ez a póló, nagyon édes a kisfiad. Köszönöm, ismerem az ikresek.hu-t. Ti tudjátok már a baba nemét?

Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan átolvastam 2 mondatonként az eddigieket.

A fejem majd szét megy, Gyerekem fogzik, ami Nála azt jelenti, hogy taknyol, hőemelkedése van, és ma semmi sem jó!
Ez a fejfájással együtt kicsit kiakaszt.
:?

Este én is rakok fel pocakfotót, mert olyan jó nézni, kinek hogyan alakul a manó. :D

Második babásoktól kérdezném, hogy nem keményedik az előző terhességhez képest jobban a pocitok? Lehet csak azért veszem észre, mert az elsőnél nem tudtam, mit figyeljek, vagy nem volt ismerős az érzés?

Kép
Kép
solyka84
Miskolc
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!
Szülinaposokat Isten éltesse! Anyukat és kisbabákat egyaránt!
Zsuzskó, nagyon jó a videó, gratulálok a kisfiatokhoz!

Zafír, gratulálok az ikrekhez, és egy kicsit irígykedem, bár tudom, hogy 2 baba 2-szer annyi izgalom, de azért amikor már kibújnak... Persze, akkor jön igazán a sok tennivaló. De azért mégis annyira jó, hogy ikrek. Én azért is örültem volna neki, mert akkor nem lett volna vita, hogy legyen-e 4. gyerek. :D

Nekem ma NEM fáj a fejem. Már-már szokatlan. :evil:
Viszont kezedek álmatlanságban szenvedni. Legalábbis éjjel. Nem bírok elaludni. Feküdni már most sehogy nem tudok. Mi lesz itt ősszel? :twisted: Persze lehet, hogy a nappali szunyókálás is közrejátszik ebben. :oops:

Szívdobogás nálam is van. Elég zavaró.

De a sok panasz ellenére jól vagyok. :) Én is a kirakatüvegben csodálom a növekvő pocakomat. Lassan én is felrakom a képet, csak egy kicsit bonyolult.

Szép napot mindenkinek!
Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: