Új privát üzeneted érkezett!

brunhild,rokakmama szorítok hogy minden rendben legyen.

klarissza36 Ha mind a 99000ft-ot nem is de valamennyit igénybe tusz és az is több mint a semmi.
Van fent a neten bérkalkulátor ahol kitudod számilni.
Bemásoltam a linket.
http://berkalkulator.com/csaladi-adokedvezmeny.html

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Köszi, de már kiszámoltam a 3 gyerek után ugyanannyit tudunk igénybe venni mint eddig. Nekünk nem változott illetve 500 ft-tal csökkent :lol: Mivel én meg gyesen vagyok rám nem vonatkozik most semmi :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Az igazság az, hogy igazából ezzel a nagyon jól keresők és az 1-2 gyerelesel járnak jól mert nekik eddig nem volt családi adókedvezmény. A három gyerekeseknek bruttó 130.000 ft-os fizetéstől emelkedik 316 ft/hó.-t. Ez nem sok!
klarissza36
Kecskemét
 
 

 
 

Jó reggelt!

Helyzetjelentés: semmi....Vérzés nem volt többet, tehát mondhatom, hogy egyszer véreztem, utána az este folyamán már csak kevés barnás jött, tehát ami bent maradt; friss vér azóta sem volt. Még mindig nagyon fel vagyok puffadva (beleim),vagyis néha görcsölnek kicsit a beleim, de más nincs, nem fáj semmi.....most pihenek, fekszem, és várok..Férjem ma itthon marad, hogy én tudjak feküdni, mindjárt hoz nekem Magne B6-ot, aztán reménykedünk, hogy hátha mégis minden rendben van/lesz..Orvosom csak szerdánként rendel, oda nem tudok menni, gondolkodom rajta, hogy esetleg menjek el az Sztk-ba egy ultrahangra... Mert azt sem lehet idegileg kibírni, hogy 2 hétig ne tudjam, hogy megmaradt-e vagy sem :roll:

Megnéztem a neten, állítólag ma 8-16-ig van rendelés, időpontot kell kérni. Kicsit később megpróbálom felhívni őket.

Rokakoma, nagyon izgulok miattad, és remélem jó híreid vannak!
20140901114303
 
 


Brunhild az jó ha nincs friss vér, de én biztos nem bírnám ki, hogy várjak hődet esetleg nem szoktad mérni? Mivel a reggeli első hő magasabb ha terhes vagy. Én még mindig mérem elővigyázatosságból :roll:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Szia Klarissza!

Nem mérem, csak 9 évvel ezelőttt mértem egy évig, amikor teherbe akartam esni..és semmire sem mentem vele...mikor feladtam, és nem mértem többet, összejött :)

Hát én sem fogom kibírni ezt a bizonytalanságot, valamit kitalálok.
20140901114303
 
 


Brunhild,
bárhova is, de menj el. Ha még ott van a babácska, progeszteronnal meg tudják támogatni. Én biztos, ami biztos alapon mind a 3 gyerekemnél kaptam. Most is 2x1 utrogestant használok. Egyszer nem kaptam, na az a baba ki sem fejlődött. És pihengess!!! Bármi okozhatta a vérzést, tényleg, akár egy hematóma, bármi. A vetélés nekem sem járt se görccsel, se semmivel. Levivel volt egy kicsi barna 8 hetesen, akkor megemelték a progeszteront, és utána semmi.

rokakoma
????????????

Mi szerencsére jól járunk ezzel az új adórendszerrel. Főleg, ha még dolgozni is visszamegyek, akkor megint lesz 1 jó évünk. Most pakolgatom a számlákat, hogy melyiket mikor fizessük be, mert hiába keres jól a férjem az arra elég, hogy hitelre tudtunk lakást venni, és eddig még fizetni is tudjuk, de ezek után alig marad belőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild!

Szerintem is menj el sürgősen dokihoz,még ha sztk-ba is.én is szedek duphastont.vérzés amúgy elég sokszor elő szokott fordulni koraterhességnél,nem kell a legrosszabra gondolni,de nem árt az óvatosság! Irány a doki!!!!

Rókakoma!

Mi a helyzet?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


brunhild, az jó, ha nincs friss vér! Oké, hog a dokid csak szerdán rendel, de nem lehet felhívni? Mert az enyém is csak szerdán rendel, de amikor elkezdtem vérezni (vasárnap délben) felhívtam, és mindent megbeszéltünk. Hátha be tud hívni valahova, hogy megnézzen. De valahova tényleg menj el, én is szedek duphastont, és azóta nem is volt semmi!

rókakoma?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sikerült végre elérnem az Sztk-t, időpontot nem tudnak már mára adni, mondtam, hogy mi van, azt mondták akkor menjek, és valamikor behívnak....Úgyhogy kezdek készülődni, aztán ki tudja mikor érek haza..remélem jó hírekkel jövök majd!
20140901114303
 
 


Brunhild!

Nem lesz semmi baj!Szorítunk nagyon neked!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szurkolok! Biztos nem lesz semmi baj!
A dokim azt mondta, hogy kis mennyiségû vér miatt nem kell aggódni, ha rettenetes mennyiségû, és darabos, akkor van probléma.
Anyukámnak pedig az elsõ 3 hónapban menzeszidõben mindig volt vérzése, és nem lett semmi baj.

Írjatok, ha tudtok valamit!
hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok, vegre tudok irni!

Voltunk a dokional, megnezte ultrahanggal. 2,18 mm es szerencsere mehen belül van ... szoval a legrosszabbat kizarhatjuk :) Azt mondta, hogy a barnas verzes viszont nem nagyon jelent jot, ugyhogy irt fel nekem is duphastont! Azt mondta, hogy különben minden a legnagyobb rendben van, csak a barnazas ne lenne!
Kepzeljetek olyan kedves volt, hogy azt mondta menjünk el hozza vasarnap este, mert tudja hogy egy hetig nem birnank ki, annyira aggodnank es akkor megnezi, hogy van-e mar szivhang. Akkor lenne a kicsi pont 6 hetes (mondjuk en azt olvasta, hogy lehet, hogy csak kesöbb kezd el verni, de remelem addigra mar lesz nalunk)!
Nem igazan tudom, hogy mit gondoljak! Itt van a kepen a kicsi, a ferjem is folyton ezt nezegeti, ezzel kel, ezzel fekszik, de lehet, hogy jobb, ha meg nem elem bele magam annyira, nehogy vasarnap kiderülöjön, hogy elhalt es akkor rosszabb ...

Szerencsere nalunk senki nem tudja, csak a legjobb baratnöm, aki rögtön mondta, hogy ha van valami repül hozzam! Viszont a csalad jövö hetvegen jön (5en), ugyhogy nem tudom hogyan lesz!

Ti mit tutok/olvastatok az ilyen helyzetekröl? Altalaban megmarad es egeszseges baba születik, vagy keszüljek föl arra, hogy mar elhalt!

Nagyon köszööm az aggodast! Brunhild, irj, hogy nalad mi volt, remelem, mindkettönknel megoldodik a dolog!!!!
rokakoma2
 
 
 


rokakoma! Ha a doki azt mondta, hogy minden rendben, akkor miért halt volna el? Azóta is barnázol???

brunhild ! drukkkkkkkkkk!!!!!!

én délután megyek, de olyan ideges vagyok, hátha azt mondja, hogy felszívódott?! Ahogy olvasom nálatok a vetéléseknek sokszor nem is volt nyoma????????

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Rokakoma2: Jó híreket hoztál :) örülök neki nagyon. Doki biztos mondta volna, ha komoly problémák lennének. nem?
hopihe79
Budapest
 
 


Akinek már sajnos volt vetélése, az leírná, ha nem okoz nagy fájdalmat, hogy pontosan milyen érzés, vagy mivel jár?
köszi
hopihe79
Budapest
 
 


Gydavid!
Miért gondolod,h felszívódott?

Hópihe!
Nekem már volt vetélésem 2 is,mindkettőször mintha megjött volna úgy véreztem,meg darabos volt,és a fájdalom is hasonló.

De ne fessük az ördögöt a falra!

Én úgy tudom,azt hallottam,olvastam,hogy ha beteg a baba és ezért akarna elmenni,az ellen úgyse tudunk se mi ,se a dokik mit tenni.hiába a fekvés,terhességtámogatás gyógyszerrel,akkor is elmegy. Nekem úgy mondta annó a doki,hogy a természet szelektál.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sütött már valamelyikőtök gesztenyét?hogy kell?van vmi praktika,trükk?most vettem először.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Hopihe,
én leírom szívesen, de fő a pozitív gondolkodás!!!
Igazából nekem már kezdetektől látszott, hogy nincs valami rendben, mert először nem találtunk UH-n semmit, 1 hét múlva volt ott valami, még egy hét múlva, is csak valami, szóval nem úgy fejlődött, ahogy fejlődni kellett volna. Aztán bementünk egy jó minőségű UH-ra, ott látszott a petezsák és szikhólyag, ekkor már szerintem 6-7 hetes voltam, de embrió sehol. Másnap jött egy kis barnás cucc, megint UH-ztak, de akkor már összeesett a petezsák. Másnap megműtöttek.
Úgyhogy onnantól mindig csak egyet kívántam, hogy ne mondják, hogy kicsi, kisebb a koránál....
Ok, tudtam, hogy statisztikailag az UH-val kimutatott terhességek 25%-a nem marad meg, de a szívhang megjelenésével ez 3%-ra csökken. Igazából így, hogy ki sem fejlődött az embrió, nem volt szívhang sem, így könnyebben feldolgoztam, és nálam ki is derült, hogy mi volt a gond.

De aztán innentől csak POZITÍVan!!! :lol:

Brunhild,
várlak a hírekkel. Kb. háromig tudok csak gépközelben lenni, de mobilról anyuéknál azért olvasni tudok.

Nemsokára jön hozzánk az állatorvos, szegény kutyusunk nem tud felkelni. 14,5 éves, nem is a mienk, apuéké volt, csak 4 éve nálunk lakik. Nem tudom mi lesz, de sajnos sejtem, hogy ennek nem lesz jó vége. Na ennyit a pozitívumról :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tényleg, Ti írtatok nekem privit? Mert nem kaptam egyet sem, gil-é sem érkezett meg.
Engem Kurenkov- vezetéknévvel találtok meg az iwiw-en, kötőjeles csak én vagyok :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska írta, hogy nem járt a vetélés sem görccsel, sem semmivel. Csak akkor azt nem értem, hogy hogyan vetted észre, és mi lett utána????????

én nagyon gyakran sütök gesztenyét. bevágom félbe és sütőben megsütöm. akkor jó, ha magától kifordul a héjából.

Egyébként nekem is volt egy vetélésem, csak már 15éve és nemnagyon emlékszem, De amire emlékszem: egyik pillanatról a másikra bevéreztem. bementem a kórházba, befektettek a nőgyógyászatra. másnap leküldtek a kórházon belüli nőgyógyászatra, ahol köntösben végig kellett állnom a soromat/úgy tűnt akkor, hogy azért, hogy biztos legyen a vetélés/ meg uh-tak. úgy rémlik akkor még szívhang is volt. másnap mégis kaparás lett.
ki érti ezt, mert én azóta sem.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


A doki azt mondta, hogy mivel meg nincs szivhang, nem lehet tudn, hogy elö-e a magzat, vagy nem. Szoval most az a kerdes, hogy megjelenik-e a szivhang, vagy nem ....
rokakoma2
 
 
 


Rókakoma, nekem is a szívhang előtt volt a barnázás, de a doki azt mondta akkor, hogy szép, nagy szabályos petezsákom van, semmi jel nem utal arra, hogy baj lenne. Két hét múlva már dobogott a szíve :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


gydavid,
hetente UH-ztak, és nem fejlődött rendesen a terhesség. Mikor meg barnáztam, akkor meg már össze is esett, berepedezett a petezsák.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Panndi, köszönöm, ez nagyon megnyugtato!

Olyan kedves az orvos, hogy vasarnap miattam bejön ... de ugye akkor pont 6 hetes lesz, ugyhogy remelem nem kell azon aggodnom, hogy nem halljuk meg, mert kicsi! De fö a pozitiv gondpolkodas ... vasarnapra biztos lesz mar szivhang :)

Meg azt krdeznem töletek, hogy szerintetk mennyit kellee pihenni?
A doki azt mondta, hogy szerinte nem szamit olyan ngyon sokat, mert ha gyenge, akkor mindegy, ha meg erös, akkor meg szinten ... en azert most fekszem 3 napot! De hetfötöl eleg sok minden lenne az egyetemen zenekari projekt, vendeprofesszor jön stb. es nem tudom, hogy mit csinaljak. Alapvetöen nem annyira faraszto es en nagy szivesen benn vagyok, csak ugye nem tudok feküdni. Ha mindent lemondok, akkor meg itthon stresszelnek azon, hogy hogy tudom majd befejezni a felevet es hogy szervezzek at mindent ... ami szinten nem jo!
Ti mit tennetek a helyemben?
rokakoma2
 
 
 


Uhhh, mennyi minden történt, míg nem voltam!

Brunhild, a legjobbakat kívánom!!!!!!! Nagyon drukkolok neked! Mindenesetre jól tetted, hogy elmentél orvoshoz!

Rokakoma, nekem is volt némi vérzés a 4. hét körül az elsővel, talán írtam is már erről, és végül minden rendben volt. Drukkolok, hogy vasárnap már lássatok szívhangot!

Egészen véletlenül nem tudja valaki, mikor múlik el a méhen kívüli terhesség veszélye? Már hogy hányadik héttől van az, hogy már kiderült volna, ha nem jó helyen van az embrió?

Én hétfőn megyek nőgyógyászhoz, izgulok nagyon. Olyan hihetetlen, hogy a genetikai tanácsadásra még 2 hetet kell várnom. Mi lesz, ha valami baj van?! A 11. héten fogom megtudni...

anabique
Budapest
 
 


Anabique,
neked már láttak jó helyen petezsákot, ugye? Akkor tuti nem méhen kívüli. Ha a petevezetőbe ágyazódik be az rögtön az első UH-n, amikor a petezsák már látható, akkor kiderül. Meg ha jól tudom, az egy idő után tud rendesen görcsölni, fájni, bár nekem még nem volt, de ismerősömnek igen. Állítólag nagyon hamar erős pozitív a teszt, és elég kifejezett terhességi tüneteket produkál.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, nem tudok számolni, szóval 9+6, azaz a 10. héten, de ez nem oszt, nem szoroz.

Rokakoma, a korábbi orvosom nekem is mindig ugyanazt mondta, amit a te orvosod, mármint hogy ha erős, akkor úgy sem lesz gond, ha meg nem, akkor nem tehetsz semmit. Ugyanakkor szerintem az is fontos, hogy hallgass a szervezetedre. Ha valamit nagyon fárasztónak érzel, akkor pihenj, mert nem véletlenül jelez.

anabique
Budapest
 
 


Linacska,
Igen, nekem már láttuk uh-n, és gondolom mondta volna a doki, ha nem jó helyen van. Inkább elméleti kérdés volt, mármint hogy hányadik hét után lehet biztos benne az ember, hogy már nem áll fenn a veszély?

anabique
Budapest
 
 


Anabique,
az már rögtön a beágyazódásnál eldől. Nem vándorol menet közben :lol: A méhen kívüli valahogy úgy alakul ki, hogy a megtermékenyített petesejt nem jó irányba kezd el vándorolni, és vagy beágyazódik a petevezetőbe, vagy kijut a szabad hasüregbe (ez még ritkább), és ott valahol helyet talál magának.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska,
Ezt én értem. :) De pl 5-6 hetesen biztos lehetsz-e benne, hogy nem méhen kívüli, ha még mondjuk nem láttál uh-t? Mert ha méhen kívüli, előbb-utóbb jelei vannak, pl erős belső vérzés stb, és gondolom ha a petevezetékben tapad meg, akkor van egy limit, hogy meddig bírja a petevezeték. Nem tudom, ez mennyire érthető így.

anabique
Budapest
 
 


hahóóóóóóóóóóó!

Majdnem minden ok! Jártam Sztkb-an, ott nincs uh, elküldtek a kórházba. A baba jól van!!! 5,52 mm, és pont 6+2 hetesnek felel meg, van szívhang is! De, van pont fölötte egy elég nagy bevérzés... ami vagy felszívódik, vagy továbbterjedhet, akkor viszont elhal a picur.. Kaptam Duphastont, 2*1-et, magnéziumat nem mondta a doki, de azért szedjem, ugye, szerintetek? Az én dokimat már nem találtam ott, ezért vissza kellett mennem az SZtka, ott írták fel a bogyókat. És azt kérdezte: Szex van? :shock: Mondom, 3 gyerek mellett elég ritkán..ezt már csak gondoltam, hogy most a szex a utolsó, ami eszembe jutna... :roll: A lényeg, nincs szex :lol: , 2*1 Duphaston és lehetőség szerint pihenni...

Hát megkönnyebültünk és reménykedünk, hogy megmarad!

Rókakoma! Biztos rendben lesz minden!

Mindenkinek köszönöm, hogy izgultatok értem, és hogy bíztattatok!!! Remélem ezután mindenki már csak jó dolgokat fog ide írni!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
20140901114303
 
 


Szerintem egy két cm-es (6 hetes) petezsákot már nem bír el a petevezeték!

Linácska enyim ember állatorvos :wink:

Vetélés: nálam semmi véres tünete nem volt csak állandóan fel voltam fújódva mint egy 4 hónapos terhes. Amikor a 11 hetes uh-ra mentem akkor mondták meg minkét esetben, hogy már nem él és kb. 8 hetes a mérete alapján. Érdekes még, hogy az egészségesen kihordott terheségeimmel mindig vérezgettem néha. :roll:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Milyen furcsa is az élet!

3 héttel ezelőtt még azon idegeskedtem, hogy rosszkor szexeltünk és hogy teherbe esek..aztán a tény,hogy terhes vagyok, és a pánik, hogy most hogyan tovább? ...Aztán hirtelen a félelem, hogy elveszett, most pedig az öröm, hogy még megvan és a rettegés, hogy esetleg mégsem marad meg.... Ilyenek vagyunk mi emberek :roll: Mindig mást akarunk...
20140901114303
 
 


Brunhild, ez hatalmas megkönnyebbülés! Akkor most nagyon vigyázz magadra! Orvos nem mondta, hogy a bevérzés mitől van?

Klarissza, köszi! :)

anabique
Budapest
 
 


Anabique,
ja, így már értem. Szerintem is tényleg kb. 6 hetesig bírhatja. De tutira nagyon fáj már akkor.

Brunhild,
ez jó hír. Nagyon reménykedtem hogy "csak" egy hematóma :lol:
Ez állítólag elég gyakori, és legtöbbször gond nélkül felszívódik.
Én Levivel úgy jártam, mikor barnáztam, hogy bementünk Veszprémbe az ügyeletre, január 1. volt, épp szilvesztereztünk a Balcsin, és ott azt mondta a doki, hogy van ott valami mióma, ami nyomja a petezsákot, és vagy a gyerek, vagy a mióma lesz az erősebb. Na aggódtam 4 napot, mire itt helyben megnézett a szonográfus. Kiderült, hogy nincs semmi mióma, de mutatta, hogy bármikor tud olyan képet csinálni az UH-val, amin ugyanaz látszik, mint Veszprémben, de az csak valami árnyék. Szóval semmi nem volt a gyerek mellett. Jó, nyílván nálad tényleg van, ha vérzett, de szurkolok, hogy gond nélkül felszívódjon.

Klarissza,
volt kint az állatorvos, lebénult a kutya "hátulja". Állítólag beszűkült a gerinccsatornája, és elnyomta ott az idegeket. Kapott szteroidot, ha használ, akkor holnapra lábraáll a kutya, ha nem, akkor már soha. Őszintén szólva nem bíztatott, mert két napja még járt a kutya, és egyik pillanatról a másikra történt, és állítólag az nem jó jel, hogy ennyire hirtelen romlott le.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szerintetek mi lesz a beígért nagy havazásból? Pont holnap kellene a férjemért menni a reptérre.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anabique, azt mondta, ez bármitől lehet, nincs rá magyarázat..és ha erős és meg akar maradni megmarad, ha nem, akkor nem..

Most várom a pizzámat, a nap örömére :D

Ja, amúgy érdekes, mert ha állok, vagy járok, nem esik jól..nem fáj, nem görcsöl, de valami fura..úgyhogy most 3 napig feküdni fogok, amennyit csak lehet...
20140901114303
 
 


Brunhild remek!

Ana szép lányok :lol:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Ana, tényleg zsépek a lányok :)

brunhild, örülök :)

Rókakoma: ez tök fura :( És a tüneteid is megmaradtak, amikor a babák elhaltak?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszi Csajok. :)

anabique
Budapest
 
 


Brunhild nagyon nagyon örülök, remelem, minden rendben lesz most mar! :)

Panndi, azt hiszem nem nekem akartad irni, nekem ez a baba az elsö ;)
rokakoma2
 
 
 


Jaj, igen, Klarisszának akartam :) Bocsi.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Terhességi tüneteim amúgy sem voltak soha (kivéve most), esetleg egy kis mellfeszülés ennyi, tehát ha nem megyek dokihoz nem tudom mikor tudtam volna meg azt sem tudom nagyanyáink ilyenkor mit csináltak vagy egy idő után mégiscsak elment volna?

Brunhild a ha valami fura inkább fekvés!
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Drukkolok mindenkinek!

Akinek kétsége van a terhessége fejlődése miatt, miért nem megy el HCG-s vérvételre? 2-3 nap különbséggel nézett szintje utalhat a terhesség megfelelő fejlődésére. Normálisan 36-48 óránként duplázódik a vérben...
(több helyen is van lehetőség, hogy akár magánúton, 2-3000-ért megcsinálják...)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Amikor éjszaka kinéztem az ablakon, nem hittem a szememnek :)
Amúgy jó vagyok, semmi változás. Elég rosszul aludtunk, mert kicsi fiam nagyon köhög tegnap óta, emiatt sokáig nem is tudott elaludni, és utána is folyton megébredt, hánykolódott, köhögött, szenvedett. Annyiban könnyítettem a helyzetünkön, hogy vele aludtam, így nem kellett 5 percenként kiszöknöm az ágyból, hanem csak odanyújtottam a kezemet és nyugtatgattam... Délután el kell menni nagy fiamnak valami téli cipőt venni, mert nincs szegénynek, olyan jó idő volt eddig, hogy valahogy elmaradt :oops: Remélem nem árt egy kis autózás és mászkálás a boltban, ezt nekem kell elintézni, férfiakra ilyesmit nem lehet bízni...

mrsleo, én hallottam róla, hogy ez más országokban bevett szokás, mármint a hcg mérés és ellenőrzés, de itt még soha senki nem ajánlotta fel, hogy megnézi, és nem is hallottam senkitől, hogy ilyesmit mérnének..szerintem tiszta hűlyének néznének, ha ilyet kértem volna...
20140901114303
 
 


Sziasztok!
brunhild azért jól megijesztettél! :!: Örülök, hogy viszonylag minden rendben!
Én is voltam dokinál. Nekem is azt mondta,hogy 6 hetes és ennek megfelelően maga az embrió 3,5cm. Három hét múlva menjek vissza.Adott javaslatot táppénzhez. AZT mondta,hogy 12 hetesen a kombinált vérvételt a nővédelmi központban csinálják INGYEN!
Jövő csütörtökön a sima dokihoz is elmegyek.Hát egyrészről megnyugodtam, másrészről tudatosult bennem, hogy mit is vállaltunk.
Sajnos a kisfiam eléggé odavan.remélem azért gyógyulgat!
szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Gydavid! Nagyszerű! Örülök, hogy minden rendben van!

Kisfiadnak gyógyulást!!!
20140901114303
 
 


Ma megyünk anyósomékhoz, és elmondjuk nekik a nagy hírt. Már csak azért is, mert muszáj lesz valamivel megmagyarázni, miért csak turkálom az éltelt... :roll: Szerintetek mit fognak mondani...?

anabique
Budapest
 
 


Hogy remélhetőleg most fiú lesz :wink: És: Mit csináltok, ha megint lány lesz?

Nálunk legalábbis ez volt, csak fordítva :) A végén pedig: Na nem baj, majd a következő biztos lány lesz :roll:

Én a tegnap elmondtam az egyik barátnőmnek, akivel naponta találkozok, mert gyanút fogott..és már nem volt kedvem magyarázkodni..nagyon élvezi és örül nekünk :)
20140901114303
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: