Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Elnézést a zavarásért. Hátha valakit érdekel.

Eladnám a babakocsit. Kék színű unios szabványú autós üléssel együtt eladó 20.000,.-Ft. Jó állapotban lévő. kétírányból tolható. bolygós nagy kerekek. nagy kosár. lapra csukható. Háttámla 3 fokozatba dönthető teljesen fekvősbe is.
Pohártartó is van hozzá. lábtartó állítható.

Amennyiben érdekel valakit, írjon privit vagy a Cyntia2007@freemail.hu e-mail címre írjon.

Budapesten lakom. Zuglóban.

Boldog babavárás kívánok mindenkinek. Kép
cyntia2009
 
 


Hát, a méhszájat egy 4jegyű számmal szokták itthon nálunk leírni, az optimális ebben a terhességi időszakban a 3000. Az első szám azt jelenti, hogy a méhnyak hány ujjnyi hosszú, a másik három meg a külső-középső-belső méhszáj nyitott vagy zárt állapotát jelenti.
Azt, hogy 3 az érték, azt nem igazán értem...
De aggódni nem kell, csak vedd komolyan!!!! nehogy koraszülés legyen belőle! És szedd a MagneB6-ot, napi 3x2-t!!!!

linhbaba
 
 


Csak annyit irt a könyvbe hogy 33,5mm meg ugy mutatta hogy hol kezdődik meg hogy hol végződik az a 33.5 mm.Meg a baba fejénél hogy nincs nyitva,mert ha nyitva lenne hogy akkor ott olyan mintha valami buborék lenne.De azt mondta hogy nem vagyo nyitva!
Hát eddig se vittem túlzásba a mozgást ezt az óvatos életmódot folytatom tovább.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap reggel gorcsoltem, doki megnezett, kemeny a mehem pihennem kell.
Koltozes meg nincs, talan meg egy het, de mar nem birom, kivagyok.
A heten nagyon nemtok jonni, de jovo heten jovok ha bekoltoztunk!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Bea: hát..ezt nem tudom értelmezni, szóval pihenj és szedd a magnéziumot! De a napi 2x1nél azért többet!

Georgia: biztos a költözés miatt ki vagy fáradva. PIHENJ!!!! Majd költöztök amikor költöztök! Vigyázz magatokra!
Puszi!

linhbaba
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre... :roll: :roll: :roll:
Linh: látom rendben vagy, örülök neki!!! :wink: Marci nevelés jó ötlet, ha beválik átvesszük majd mi is ha hiszti lesz... :lol:

Georgia, Bea: Pihenjetek sokat és vigyázzatok Magatokra és a babákra!!! :wink:

Tegnap voltam dokinál 24. hetes vizsgálaton. Én is pihenésre lettem ítélve, fájdogál a hasam, meg keményedik. :? :? :?
Eddig szedtem a hányások miatt - mert még mindig tartanak - a magneb6-ot, most a keményedések miatt átállított az erősebb magnerotra és külön b6-ot kell szednem.
Hétvégén festettünk, valszeg ott húztam meg kicsit a hasam, mert azóta fájdogál, pedig alig csináltam valamit... :shock: :shock: Hát most még annyit se fogok.
Amúgy a kislányunkkal minden rendben, szépen fejlődik, doki szeirnt olyan 800 g körüli a súlya, korának megfelelőek a méretei, méhszáj végig zárt 44 mm. Ja és jelenleg még farfekvéses... :wink:
2 hét múlva megyek csak majd a terheléses vizsgálatra, terv szerint a jövő héten lett volna, de toltunk rajta 1 hetet.
Babakocsi még nincs, márc. végére tervezzük a vételét, de már kinéztük melyik lesz (Hauck Condor All in One), a bútorok beszerzését februárra tervezzük, aztán végre el tudnám kezdeni átmosni és szelektálni az eddig beszerzett cuccokat, de én most ugye kilőve, a férjem meg hát...... szóval nem tudom mikor lesznek meg a bútorok.. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!

Andi: de jó, hogy jöttél!!!! Örülök, hogy végre kaptunk hírt felőled!!! Bárcsak a többiek is követnék a példádat! :D
Nagyon sajnálom, hogy keményedik a pocak!! :cry: :cry: Pihenj nagyon sokat, tényleg! Ez a legegyszerűbb gyógymód és tutira hatásos!
Az meg, hogy farfekvéses még nem jelent semmit! Általában a 30. hét környékén fordulnak meg. Az én lurkóm a 20. heti UH-on még haránt volt, de most már bent van a kobakja a medencében, alig lehet látni UH-gal! :lol:
Néztem a babakocsit és nagyon szép, de ha esetleg elfogadsz egy jó tanácsot, fontold meg, hogy esetleg olyat keressetek, aminek a tolókarja (az a rész, amit fogsz, miközben tolod) egyben van, mert az ilyenek kétkarúakat nehéz egy kézzel tolni (pl. ha telefonálsz közben). Persze ez csak ilyen kényelmi szempont.
És ha nem jó minőségűek az utak a környéken (ha jól emlékszem pesti vagy, szóval valszeg nem azok) akkor érdemes minél nagyobb kerekűt választani, mert azzal könnyebb.
Persze ezek csak az én tapasztalataim.

Lányok, azt tudjátok, hogy a születéskor az anyakönyvezéshez 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell?
Nekem ez nemrég jutott eszembe és a törvény szerintem még nem változott, szóval hacsak nem előbb lett baba, mint esküvő - vagy az azt követő 2 hétben - akkor el kell menni oda, ahol az embert kötötték és kérni kell friss házassági anyakönyvi kivonatot.
De vannak olyan kórházak is, ahol 30 napnál nem régebbit kérnek, ennek érdemes utána nézni, nehogy 2x kelljen menni!!!

Pihenjetek sokat, de tényleg!!!! :wink:

linhbaba
 
 


Sziaztok!
ANdi:PIhenj sokat!A hasam nekem is keményedik,mondtam is a dokinak de nem csinált belole nagy ugyet.Megkérdezte miden nap-e de mondam,hogy nem és ennyi.Ebben korótalban lehet valami amit Linh mond.

Linh:Azért nálatok vannak érdekes szabályok,nálunk pl.ilyesmi nincs szertencsére.Olvastam a MgB6-nak a tájékoztatóját és arra ugy van irva hogy terhesek napi 2x1tabletta.Az elozo doki mikor véreztem napi3x1-et ajánlott.Számít ez valamit?Nem akarok sokat szedni se mert azt monda még a doki tegnap elfelejtettem ,hogy puha is a méhszájam a MgB6 nem puhitja jobban?LEhet,hogy butaságokat kérdezek ,de én nem értek hozzá.

MA itt a nagymamá és szilvás derelyét csinál :lol: nagyon szeretem.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: ha a MagneB6 nevű készítményt szeded, abból a max. adag 3x2 naponta, de minimum 2x2-t szedj szerintem.
A magnézium nem puhítja fel a méhszájat, hanem a méhizomzat görcskészségét csökkenti, így kisebb a veszélye a méhszáj korai felfejtődésének.

A szilvás derelyét nagyon irigylem ám tőled!!!!

Többi lányok!!!! Merre vagytok?

linhbaba
 
 


Igen azt szedem.
Linh :HA kozelebb lennél kuldenék derelyét még mára is maradt :lol:
Most meg sutom a jó kis házi hurkát,hm párom megy Pozsonyba szegény ne menjen éhen.

Már megjott a kiságyunk,azon torom a fejem menjek-e Petivel holnap érte nem-e lesz belole gond?Mennék is meg nem is.Bár a doki nem itélt ágyra csak ,hogy egész napokat ne sétáljak.Szerintetek?Végul is az nem sok séta.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Oroszlán: május 25-re vagyok kiírva és Sóvágó László az orvosom. Az előző szülésemnél nagyon paraszt szülésznőket fogtam ki. Úgy kezdődött, hogy amikor éjjel bementem és rátettek ctg-re, akkor teljesen kiakadt az ügyeletben lévő szülésznő, hogy milyen fájásgörbéket produkáltam, szerinte ugyanis ezek nem voltak igazi fájások. Egy idő után felpattant és elém nyomta a másik lány ctg-jét, akivel együtt készültünk szülni, mondván, hogy ilyen egy igazi fájásgörbe. De mindezt olyan stílusban, hogy ha épp nem fájt volna rohadtul és nem tudom, hogy hamarosan szülni fogok, akkor felállok és otthagyom a fenébe. Érdekes módon a méhszájam folyamatosan nyílt, tehát valami csak történt bennem, még ha azt a gép nem is úgy érzékelte, reggelre pedig megszületett a kisfiam. Így utólag is úgy gondolom, azok igazi fájások voltak. Szerencsére kölcsönös volt az ellenszenv és nem ő jött be velem a szülőszobába, hanem egy gyakorlaton lévő lányt küldött, aki viszont mérhetetlenül kedves volt. Sajnos reggel 7-kor műszakváltás miatt ő elment és a reggel érkezők váltották fel. Ekkor már nem sokat érzékeltem a külvilágból, de azt tudom, hogy ketten voltak és egy szót sem szóltak hozzám csak egymással csevegtek, röhögcséltek. Szülés után, mikor már az összevarrásánál tartottunk, kb. 3-szor kellett szólnom, hogy egy rohadt takarót hozzanak, mert iszonyúan remegtem. Ha kérdeztem valamit, nem válaszoltak. Borzasztó volt.

Múltkor valaki említette az állandó szomjasságot. Sajnos nálam ez pont fordítva van. Nagyon kell figyelnem, hogy eleget igyak, úgy kell magamba erőltetni minden kortyot. Néha este jut eszembe, hogy egész nap szinte semmit nem ittam. :oops:

A hasam nekem is keményedik néha, de nem vészesen. Hihetetlen gyorsan nő, szerintem 26 hetesen nekem is lesz akkora, mint neked, Linh. :)

Már rám is rám tört a fészekrakás! Tavasszal fogjuk a kisszobát kifesteni, már nagyon várom!

Babakocsi ügyben igaza van Linhnek, sajnos nekünk csak két kézzel tolható kocsink van, és ez sokszor nagyon kényelmetlen tud lenni.

Megyek, dolgozgatok, aztán lassan elindulok haza.

Kellemes hétvégét!

Nor
Vendég
 


Sziasztok!

Ma csak később tudtam jönni, mert vendégünk volt :).

Bea: nem hiszed el, de pont a hurka az, amire már kb. a terhesség eleje óta vágyom!!! Annyira szeretnék enni, de jó minőségűt sehol sem találok, amit találtam, az meg...
Irigylem tőled a kaját!
Szerintem elmehetsz a kiságyért, ha nem túl megerőltető, de semmi cipekedés meg ilyenek!!! És szedd a magnéziumot és ha kicsit is keményedik a pocak, azonnal feküdj le pihenni!

Nor: amit a szülésznőről írtál, az borzasztó!!!! Milyen ember már az, aki egy éppen szülő nővel hatalmaskodik!!!
Eddig gondolkoztam rajta, hogy felkérjem-e a régi szülésznőmet, aminél Marci született, de most már nem fogok rajta gondolkozni! Jövő héten fel is hívom.
Ha lesz kedved, azért tegyél fel képet a pocakról! A szomszédok már a csodájára járnak, mekkora hasam van. A szemben lakó csajszi is most várja a másodikat, ő 2 héttel később szül mint én, de sokkal kisebb a pocija... :oops:

Reggel óta eszméletlenül fáj a derekam. Marcinál is volt ilyen, de csak a 34. hét környékén kezdődött. Alig bírok felkelni az ágyból/székből. :(

Puszilok mindenkit!

linhbaba
 
 


Nor:Sajnos vannak ilyen emberek!Pedig ok választották ezt a munkát még pénzt is kapnak érte,akkor nem tudom miért kell igy viselkedni.Szornyu!!

Linh:Ne is mond ,az biztos hogy az uzleti az egyenlo a nullával.A legjobb ha háznál tudsz venni.SZerencsésnek mondhatom magam mert nálunk évi egy disznótor kotelezo :lol: Mi még azért igyekszunk a házi dolgokat fogyasztani,meg még vanna nagymamák szerencsére :lol:
Amugy én a nap nagy részét ullok vagy fekszek szóval pihenek még csak nem is sétálok.Esetleg esténként elmegyunk uzlatbe,délelott osszepakolok utána pihenek ja meg a fozés.Nem is értem ,ogy miértvan ennyi gondom szerencséd terhesnek mondhatom magam ,mert szinte semmit nem kell csinálnom és még is.
Semmi gond nincs a pocakoddal!!
Nekem a multhéten fájt a hátam meg a derekam,de pont anyósoméknál volt a masszor ahogy kimentunk és rendbe rakott engem is meg a párom is.A derekamal nem is csinált semmit csak meg simogatta jobbra-balra ,fel-le meg rajta hagyta kicsit a kezét ruhán keresztul,kérd meg a párod,hogy simogassa meg lehet hogy segit.Ja meg a belso boka alatt kicsit a lábujjak felé van egy kis kiálló csontocska nekem még azt mondta azt maszirozzam meg kicsit de csak kicsit ha fáj a derekam.Próbáld ki!

Kelemes hétvégét mindenkinek!
remélem jovohéten már tobben leszunk!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


A hurka az nekem is nagyon bejön. A munkahelyem mellett volt egy karácsonyi vásár, ott ettem, később pedig a Vásárcsarnokból hozott egy kedves kolléga… háááát mindkettő nagyon finom volt! Sajnos nekünk nincs se rokonunk, se ismerősünk, akinél lenne házi, így csak ilyen helyekről tudok beszerezni, úgyhogy én is irigyellek, Bea!

Linh: remélem hamarosan jobban leszel! Tényleg kérd meg a férjed, hogy masszírozza kicsit meg a derekad, hátha az jót tesz. Tornázni szoktál? Az is segíthet.

Bea: de jó neked, hogy ennyit pihenhetsz! Persze most, hogy kell is, vigyázz magadra és tényleg csak annyit vállalj be, amennyit bírsz, amíg nincs semmi panaszod!

És hogy bedobjak egy témát: jár valaki úszni vagy vízi tornára közületek?

A fáradsággal hogy álltok? Elvileg most kéne tele lennem energiával, de olyan vagyok, mint egy holdkóros. Lehet, hogy vasat kéne szednem… hát majd kiderül a cukros lötyis vizsgálatnál ez is, bár az még 2 hét.

Nor
Vendég
 


Hello csajok! Azt hittem, ez a hurka-kívánás egyedi sajátosság nálam:) Én az előző terhességem alatt is, meg most is teljesen rá vagyok kattanva. Mondjuk mi - kénytelen - bevállaljuk azt, amit a hentesnél kapni, de lehet, hogy jó a hentesünk, mindig finomat kaptunk:)
Derékfájás: tudnék róla mesélni...van olyan, hogy konkrétan meg sem tudok mozdulni. Szerintem amiatt, hogy kisfiamat sokat kell még hurcolásznom, emelgetnem, így nagyon nagy az egyik oldalon ért terhelésem. Ezt pedig a derekam nem veszi jó néven. Sokat nem tudok vele csinálni, ilyenkor megpróbálok többet pihenni. Kicsit tartok tőle, hogy ez még rosszabbodni fog, és mi lesz a hátralevő 3 hónap alatt, de valahogy csak kibírom.
Mi volt még, úszás. Kisfiammal jártunk babauszira, kb. két hete adtam át a stafétát apukának:), de csak azért, mert itt is nagyon sokat kellett emelgetni, hurcolni, és nehezemre esett. Maga a víz viszont nagyon jó volt, a végén az oktató már hagyta, hogy én csak lubickolja, és az én gyerekemmel mutatta be a gyakorlatokat:) Én meg csak úszkáltam, mint hal a vízben, és nagyon jól esett - persze ez csak egy kis medence. Úgyhogy akinek van rá lehetősége rendes uszodába menni, én szerintem tudom ajánlani, biztos jó lehet!
Babakocsi: nekem két kezes van, simán tudom egy kézzel tolni, és irányítani is:) És nagyon nagy előnye ezeknek az "esernyőre csukható" kocsiknak a könnyű súly, könnyű kezelhetőség, és kis méret - összecsukva. Amikor kezdő voltam a babakocsizásban, én is irigyeltem az egy kézzel tolhatóakat, de mára már belejöttem, és a többi előnyt nem adnám fel csak emiatt.
Nnnnnnnnna, több téma hirtelen nem jutott eszembe, amik felmerültek:)
caramel
 
 


Sziasztok!

Tegnap anyóséknál voltunk szülinapot ünnepelni, jól elfáradtam. Ráadásul sógornőm - aki egyébként szereti a Marcit meg szeret vele foglalkozni - de folyamatosan tette a megjegyzéseket, hogy "elment Marci, végre lehet nyugodtan enni", meg nem adja neki oda a "játékait" (gyűjti az építős Legokat) meg nem engedi be a szobájába... és egy 24 éves csajról beszélek!!! Marhára felhúztam magam, fél3kor besokalltam és mondtam a fiúknak, hogy akkor öltözés és irány haza. Biztos én vagyok hiperérzékeny, de úgy gondolom, hogy ez azért elég bunkó viselkedés.

Na mindegy. Jól kipufogom magamat, aztán majd tovább lépek. Persze nem megyünk oda egy darabig, az biztos.

Derékfájás és hasonlók: nem nagyon merek masszíroztatni, csak úgy finoman nyomkodni szokta a párom, mert félek hogy beindíthatja szülést. Ez biztos irreális félelem, de inkább nem kockáztatok!

Bea: na, elmentetek a kiságyért?

Nor: nahát, lehet hogy akkor elmegyek majd valamelyik húsboltba, vagy elküldöm a páromat valamelyik piacra és vetetek vele hurkát!! Annak remélem még idénye van. Mikor szokott idénye lenni? :D
Tornázni nem nagy szoktam, most kezdtem el a jógázást újra egy pár napja, de érezhetően javul a derekam!
Meg szerinte már nem bírom cipelni a túl/súlyt, mert most plusz 10kg-nál tartok. Pont ma voltunk védőnőnél, meg is lepődött ám, mikor mondtam, hogy hány kiló vagyok... mert nem voltam hajlandó mérlegre állni, mondtam, higgye el, 80kg vagyok fehérneműben, reggel.
Én nem járok úszni, sem aquanatalra, pedig lehetne, mert Budatétényben le tudnám rakni a gyereket amíg lemegyek az uszodába... Lehet, hogy meg is próbálom.
Én totál kivagyok fizikálisan. Este bezuhanok az ágyba és már hortyogok is, pedig nagyon rossz alvó vagyok. Viszont hajnali 5 körül mindig felébredek és kb. fél7ig forgolódom.
Szedsz valami terhesvitamint?

Caramel: Huhh, te még cipeled a fiadat? Én már a terhesség eleje óta nem veszem fel. Szegény, eleinte nehezen szokta meg, de most már tudja, hogy anyánál kár próbálkozni a "lusta vagyok" szöveggel, mert én úgyse veszem fel. De az apját mindig meg tudja győzni! :D
Óóóó, jó lehet az az úszás dolog! Csak lebegni a vízben, súlytalanul! Minap mondta párom, hogy a hátralévő 3 hónapra kilövet az űrbe, hogy rendesen tudjak mozogni :) mert már oldódik a medencém is, úgy járok mint egy pingvin :D :D és még 3 hónap hátra van!!!
Hát igen! A babakocsi témában az a nehéz, hogy rengeteg féle igényt kell figyelembe venni, amikor választ az ember. Nekünk Brevi OVO-nk va és imádom, de az biztos, hogy egy kis autó csomagtartójába nem lehet belehajtogatni és BKV-zni is nehéz vele, ha nem alacsonypadlós busszal/villamossal megy az ember. Ezért jó szerintem, hogy a Brendonban rengeteg babakocsi van. Ott lehet emelgetni, tologatni, hajtogatni meg minden efféle és aztán a neten utána nézni, hol tudod olcsóbban megvenni! :lol:

Képzeljétek, még tegnap történt a következő rémsztori. Mi ugye "vidéken" lakunk (Dunaharaszti) és ráadásul a "falu" legutolsó utcájában az erdő mellett. Sokan vannak, akik póráz nélkül sétáltatják a kutyájukat (mi is, bár a mienk skót juhász, de persze ez nem mentesít minket). Tegnap reggel a szomszéd 14 éves srác vitte sétálni a kutyájukat (bolognese - elég kicsi testméretű kutya, kb. mint egy macska). Épp arra sétált egy nagy testű kutya a gazdájával, póráz nélkül. A nagykutya egyszer csak gondolt egyet, felkapta a kicsit a szájába és elszaladt vele. A srác meg utána, próbálta kiszedni a szájából, de nem tudta és a nagykutya megharapta. Kutya gazdája szó nélkül hazament.
A szülők persze rendőrt és mentőt is hívtak, én is ezt tettem volna.
Később megjelent a kutya gazdájának a felesége a kutya oltási könyvével, meg azzal a dumával, hogy szelíd a kutyája, az nem harap meg senkit.
A következmény az lett, hogy a szegény srác kezét 1x már megműtötték, mert a hüvelykujjat és az alatta lévő tenyérpárnát teljesen szétroncsolta és még 2 műtét lesz.
A kutyát is kellett műteni, de hogy ő megmarad-e azt egyelőre nem tudni.
Úgyhogy szomszéd asszonnyal kivagyunk, mert mi lett volna, ha mondjuk mi vagyunk kinn a gyerekekkel és mondjuk valamelyiküket próbálja felkapni a kutya...

Jó sűrű hétvégénk volt!

linhbaba
 
 


Nah, jó hosszú lettem...
:)

linhbaba
 
 


Nor:Nálam a fáradság változó,de energiával nem vagyok tele.Legalább este tudok

LInh:hát érdekes a sógornod,de én is bunkóságnak tartom a viselkedését.Ez a kutyás torténet se semmi ,hogy mik vannak néha mi is elvisszuk póráz nélkul sétálni de mikor jon valaki a kozelunkbe rá tesszuk vagy megfogjuk ot.Ez felelotlenség.Ezt a pingvines dolgot már én is megkaptam és bizony egyre nehezebben mozgok már
7kg-nál tartok.

Az én hétvégém nem volt suru a szokásos.Végul is nem mentem a kiságyért mert Peti reggel 7-kor már ment és nem volt kedvem kelni,meg aztán egésznap ott volt.A szombatom egyedul voltam.
Vasárnap meg egészdélelott aludt,aztán elmentunk Notincsre ebédelni olyan jó volt egy kicsit kiesni itthonról.Szeretek oda járni kedvesek a felszogálok is és nagyon finom a az étel!

Masziroztatni én se járok rendszeresen,az csak véletlen volt.De kérdeztem a masszort és mondja ,hogy lehet csak máshogy kell maszirozni,hogy volt neki olyan várandós paciense aki egész végig masziroztatatott.

Sajnos én se uszni se tornázni szinte semmi,mindiazt mondja a doki ,hogy csak óvatosan pedig olyan fitt kismamának készultem.

MA olyan kis nyugott a tundérkém,csak kis óvatos mozdulatokat tesz lehet nem tetszik neki a meleg.

Puszi

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Linh: tudom, hogy a masszázs elvileg kontraindikált kismamáknál, de a felszínes fogások nem okoznak bajt. Nekem a lapockáim között szokott rettenetesen fájni, azt szokta a párom masszírozni, de ugye az messze esik a méhemtől, így biztos nem okoz gondot.
Sajnos én nagyon félek a fertőzésektől, így nem merem bevállalni az úszást, pedig néha nagyon jól esne. Bár a munka és a fáradság miatt a hétköznapok ki vannak lőve, olyankor ugyanis örülök, ha hazaérek, aztán már pihenek is, de hétvégén... Na mindegy, majd eljön ennek is az ideje.
Sajnálom, hogy nem alakult jól a szülinapi buli. Elég fura ember a sógornőd.
Hát, a kutyás történeted is nagyon durva. Remélem, innentől pórázon viszik majd azt a kutyát. Meg ugye a többit is, amelyik veszélyes lehet.
Hurka ügyben nem vagyok jártas, nem tudom, mikor van idénye.

Bea: mi is tervezzük, hogy hétvégén étterembe megyünk, már nagyon várom! Örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódás!

Caramel:
te nem tudsz addig úszkálni, amíg a fiúk a babauszin vannak? Vagy nincs több medence? Bátor lehet a kisfiad, hogy rajta lehet bemutatni a gyakorlatokat! És milyen kedves, hogy így elkényeztet téged!

Babakocsi: a mi kocsink Peg Perego Pliko P3, van hozzá mózes is. Igazából semmi gondom nem volt vele, csak annyi, hogy egy kézzel nem tudtam tolni. Mivel nagyon jó állapotban van, ezért nem veszünk újat, bár a modernebbek nagyon tetszenek... Nekem anno az volt az elsődleges, hogy könnyű legyen (a 10 kg felettieket meg sem néztem), kicsire össze lehessen csukni (a lakásban is jobban elfér így, nem csak az autóban), és hogy levehető legyen a huzat. Ma már másikat választanék, pedig nem rossz ez sem.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, ti jobban vagytok, mint én. Tegnap este begörcsölt a hasam és ez kb. másfél órán keresztül tartott. Már majdnem elindultunk a kórházba, mikor végre használt a sok magnézium és az a kis bor, amit végső kétségbeesésemben benyomtam. Végül a görcs elmúlt és csak az oldalam szúrt, így el tudtam aludni. Sajnos ma sem jobb a helyzet, sokszor nem is tudom szétválasztani, hogy csak szúr vagy görcsöl is, de azt hiszem, inkább az előbbi. A dokim azt mondta, menjek haza és pihenjek, ha rosszabb, akkor rögtön hívjam fel. Mivel nem olyan régen vizsgált és hétfőn a cukros vérvétel miatt úgyis találkozunk, ezért most nem hívott be. Jön értem a párom és hazavisz, a hét fennmaradó részében pedig szabin leszek.

Ti hogy vagytok?
Vendég
 


Nor:Remélem semmi komoly!De ha nem hivott be azonnal a dokid akkor nem hiszem.
én se vagyoka csucson,tegnap is olyan nyomott voltam a picur is alig rugdosott csak annyira hogy megnyugtasson ,ma délelott már erosebben azóta nem nagyon,meg ma szurkál a hasam,de nekem ez egész terhességem alattt van kisebb-nagyobb szunetekkel.Mondtam a dokimnak de nem mondott semmit rá,szedem a magneB6 napi 3x és sokat pihenek/amit a pásom nem bir megérteni/pedig van ez a lerovidulésem is.
Amugy szerintem az ido is rá tesz a dolgokra mert ezek a hirtelen felmelegedések nem normálisak,én nagyon érzem!
Remélem minden rendben lesz!Pihenj és igyál sokat!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Nor: PIHENJ SOKAT!!!!! És NYUGI!!!!
Nem lehet, hogy frontérzékeny a baba? Nekem is eleinte minden melegfrontkor keményedett a pocak. Most annyit elértünk, hogy melegfrontkor csendesebb, nem mozgolódik annyit, de azért néha ficereg, hogy megnyugtasson.
A fertőzéstől én is félek egyébként, azért sem mertem még vízbe menni. De azért mérlegelek, mert Budatétényben abban a medencében babaúszás is van, amelyikben az aquanatal, szóval csak tiszta az, remélem!

Bea: Te is pihenj és ne foglalkozz a pároddal! Menjen és legyen férfi meg vadász, a gyerek kihordását meg bízza rád, ahhoz te jobban értesz!

Georgia: merre vagy? Beköltöztetek?

Hanna, Tekiani: biztos Madagaszkáron nyaraltok valahol és azért nem tudtok jönni! Legalábbis remélem! :)

Mi jól vagyunk, leszámítva hogy tényleg kevesebbet mocorog a pasi és néha kicsit ráparázok, de hát meleg front van. Amikor meg nagyokat rúg a pocakomba, akkor meg tudom, hogy épp esik a hó! :)

Ma egész nap takarítottam, mert barátnőm hozza bemutatni a vőlegényét!!!

Puszi és PIHENJETEK!!!!

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Hú,jó sokat írtatok,mióta nem voltam!

Linh,örülök nagyon,hogy minden rendben van a picurkával!!
Kutyás történet durva,áá marha felelőtlen és bunkó volt az az ember.

Nor,nem lehet hogy a veséd görcsölt be és szúrt?Mert az szokott még ilyet okozni.
Én is pont a Peg Perego-t néztem ki,te melyiket választanád helyette?

Bea,Nőtincs?Nemsokára mi is megyünk arra,nekem arrafelé lakik a családom :D .
Mi Szentendrén voltunk szombaton kirándulni,nagyon szuper volt az is!

Hurkát én is kívántam,főleg az első időkben :lol: .
Az én pocakom is sokat keményedik,olyankor igyekszem lepihizni+Mg.Egyébként jó nagyot nőtt,de érzem is,főleg a derekamon.
dettus
 
 


sziasztok, itt vagyok ujra:) nagyon jol telt a pihenes, olyan helyen voltunk, ahol volt kis furdo resz is, szerencsere kevesen voltak, mivel hetkoznap voltunk, igy en is bemereszkedtem nehany karcsapasra a medencebe es szerencsere nem lett semmi bajom, bar rakeszultem egy kis laktobacilusos huvelykuppal, biztos, ami biztos:)

holnap megyek a terheleses vercukor vizsgalatra + vizeletet kell vinni es verkephez is vesznek vert. jovo heten hetfon viszem az eredmenyeket a dokimhoz, remelem bekukucskalunk a pocakomba is, mar olyan regen lattuk Norikankat - bar annal intenzivebben erzem ot naprol napra, amivel nem tudok betelni:)

Nor: remelem jobban vagy! nekem is par napja kemenyedik a pocakom, olyan mintha egesz lentre vandorolt volna a Babo... ejszaka is sokat forgolodom es meg mindig csinalja, hogy teljesen kidudorodik a hasambol, olyankor hanyatt fordulok es akkor beljebb uszik:) utana johet a masik oldalon alvas. viszont erzem, hogy nott, mar sokkal nagyobb teruleten dudorodik ki es lathatoan megnott a pocakom :wink: biztosan a frontokra is erzekenyebbek vagyunk, en altalaban a hideg frontot viselem rosszabbul. mas: sajnalom a rossz szules elmenyt a Janosban, majd ha megyek jovo heten a vervetel eredmennyel a dokimhoz, akkor rakerdezek a szuleszno valasztasra is! eddig tobb jo velemenyt olvastam a Janosrol mint rosszat, remeljuk masodjara pozitivan csalodhatsz majd:)

Caramel: babauszasra en is szeretnek majd jarni, ha jol tudom van itt a kozelunkben a Polus Hotelben is, bar nem tudom, hogy jo hely-e... en most kismama tornara jarok heti 2x es nagyon jol esik.

babakocsi: mi pont azt csinaltuk, amit Linhbaba irt, elmentunk a Brendonba megnezni milyen valasztek van, itt talaltuk a Hauck-bol a Condor All In One-t, vagy a Malibut, de az utobbiban nem tetszik, hogy az uloresz fekvo helyzetben sem lesz teljesen vizszintes, a popsi resz lejjebb van, olyan kagylo alaku marad. a Hauck nagyon jo aron van, de nem tudom, hogy ez mennyire megy a minoseg rovasara, 2 gyerkocre tervezzuk megvenni! egy masik boltban talaltunk egy Chicco-t, ebbol a Trio Scoop tetszett meg, most akcios nehany helyen, de az Enjoy sem rossz belole, persze ez 2x annyiba kerul, mint a Hauck... most kezdtunk el nezegelodni a vateran/teszvesz-en, hatha ki lehet fogni egy megkimelt allapotut, meglatjuk. en nem gondoltam, hogy ezt ilyen nehez lesz kivalasztani, asszem nekem tul nagy a valasztek... es felo, hogy csak akkor tudod igazan, hogy melyik a jo tipus/marka, amikor mar hasznalod... na mindegy, ez legyen a legnagyobb gondunk;)

mara elbucsuzom, holnap koran keles lesz a vervetel miatt... jo ejt!

Kép
oroszlán
 
 


Sziasztok!

Oroszlán: örülök, hogy jól érezted magad és egy nagyot pihentél! Merre voltatok?
Az biztos, hogy a Haucknak az ára nagyon jó. Pont ezt a babakocsit nézték ki Andiék is.
A mi babakocsink sportrésze is csak 150 fokig dönthető (azt hiszem), de úgy is tudnak a babák aludni! :)
Drukkolok a terheléses cukorhoz!

Dettus: De jó, hogy jelentkeztél! Szuper, hogy rendben vagytok! A keményedéseket meg sajnos tényleg csak pihenéssel meg magnéziummal lehet kezelni.
A derekam nekem is rendetlenkedik, de szerintem az a rengeteg hízástól van. Most igyekszem jobban odafigyelni és tényleg kevesebbet enni.

Ez a melegfront elmehetne már, mert nem nagyon mocorog a babám és ettől mindig frászt kapok...

Marci épp most akadt ki, mert most bontotta ki az utolsó csokimikulását és meg összetördeltem, hogy jól tudja enni...
"Anyaaaaa, mikulásooooom!"
:lol: :lol: :lol:

linhbaba
 
 


Sziasztok!
De jó hogy mindenki rendben van.

Dettus:Nagyon szeretunk Notincsre járni olyan kedvesek a személyzet is meg finomakat foznek,már ugy ismernek minket mintha haza mennénk.Mindent ott unnepelunk vagy ha csak egy jót akarunk enni oda megyunk.

caramel:Sajnos náunk babauszásra nincs lehetoség.Ha csak én nem usztatom meg a babám egy hotel bazénjában,de hát ott meg a higénia kitudja milyen.

A babakocsikkal még hadilábon állok,fogalmam sincs milyet kellene venni!
Ez az ido teljesen kikészit meg a frontok.Tegnap este ota olyan feszult vagyok,meg izzadok,ilyen hohullámok jonnek rám most is kamilla teát kortyolgatok.A vérnypmásom szerencsére normális.

NA meg az alvás is egyre nehezebb,a sok wc meg nem találom a helyem.És állandóan a hátama fekszem ahogy alszok pedig a doki ne ajánlotta,de most mit csináljak már ugy támasztom ki magam ,hogy neforduljak ki.Vettem ezt a szoptatós párnát de az meg úgy csorog.

Lányok még ilyeneken parázok mint elso babás kismama hogy miket kell bezsereznem a kicsinek,kozmetikumok/melyik márkák jók?/,mibol mennyi meg ilyenek.Mindenhol irnak mindent és már bele vagyok zavarodva.Nincs valakinek valami jó listája?
A ebay-en vásárolt már valaki?Mik a tapasztalatok?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: szívesen döntök én helyetted babakocsi ügyben!!! :lol: :lol: :lol:
csak vicc, de egyébként én imádtam babakocsikat nézegetni! Épp szigorló voltam, mikor Marcit vártam és 2 szigorlat között a vizsganapokon, amikor már túl voltam a megmérettetésen, a babakocsi részleget böngésztem a Brendon katalógusban, meg mindennek utána néztem az interneten, ahh az nagyon jó volt. Most is megpróbáltam megpendíteni a "ha lány lesz, szeretnék neki lányos babakocsi" húrt a férjemnél, de neki lett szerencséje és fiú a baba, szóval ez kimarad. :)

Az alvással nekem egyelőre csak annyi a bajom, hogy kb. hajnali 5 körül ébredek, fél7ig bámulom a plafont aztán kimászok az ágyból. Nem akarlak elkeseríteni, de ez az idő és a baba súlyának előrehaladtával csak rosszabb lesz. De már csak 3 hónap!!!!

Kozmetikum? Mire gondolsz? Popsikenőcsből legjobb az Unguentum infantum (ez egyben a legolcsóbb is), ezt írják a gyerekdokik rögtön, legalábbis nálunk. Fürdetőkrémből meg az Unguentum hydrophilicum nonionicum. Ezek mind kaphatók patikában és olcsóak.
A köldökcsonk kezelésére majd ír a doki alkoholt meg hintőport.
Más kozmetikumot nem tudok. te igen?

Ebay-en én egyszer vásároltam, nekem semmi gondom nem volt vele. Babakocsit akarsz venni?

linhbaba
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Linh:csak nézelodok!és nincs tapasztalatom az internetes vásárlásban.
Én ilyen furdetési meg borápolási termékekre gondolok.
Nekem a Jane babakocsik tetszenek de Peti nézte o meg a Concordokat nézte de ott nem volt Jane ahol nézte.Az én szivem is egy igazi lányos babakocsi után húz szurke -rózsaszin,de olyan szép meg praktikusnak is néz ki de szeretném eloben megnézni

Ne is mond már ugy számolomom a heteket meg a napokat!Hogy mennyu van még hátra. :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok! Megint csak futtában:) Jó ötlet, hogy amíg apuka úszik a gyerekkel, addig én csak lubickoljak mellettük, simán meg is tehetném! (és itt a babák miatt legalább a víz is tényleg tiszta) De én meg eddig úgy voltam vele, hogy felhasználtam a "szabadidőt", és elintéztem pl. vásárlásokat, amit azért egyedül sokkal könnyebb, mint gyerekkel. De asszem, fogok rá magamnak alkalmat biztosítani, hogy én is menjek lazázni:)
Az emelgetés nálunk sajnos nem elkerülhetetlen...15 hónapos a kisfiam (viszont 12 kg:), 2 hónapja jár csak, és bizony ilyenkor még rengeteget kell cipelni, emelgetni (akár csak a kiságyba betenni, kivenni, vagy a pelenkázóra feltenni, etetőszékbe, kocsi ülésbe, stb). arról nem beszélve, hogy emeleten lakunk, nem liftes házban. Szerencsére nekem nem voltak olyan panaszaim, ami miatt aggódnom kellett volna az elején, most meg mindig jó alaposan megnézetem a méhszájamat is, hogy vissza kell-e vennem a tempóból, vagy még "bírom". A derékfájás viszont sajna elég aggasztó, néha a nap végére teljesen kipukkanok, de pihenéssel eddig mindig sikerült helyrehozni ideig óráig.
jajj, megint nem tudom, milyen téma volt még:) de tőlem már biztosan megszoktátok, hogy csak így jövök-megyek, igyekszem azért követni az itt történteket!
caramel
 
 


ööö...vagy "elkerülhetetlen" az emelgetés, vagy "nem elkerülhető" - összevissza írok, a kapkodás miatt. De értitek...
caramel
 
 


Sziasztok!

Bea: Sajnálom, hogy a párod nem érti, ilyenkor mennyire fontos a pihenés. Remélem, azért olyan sokat nem kell pörögnöd.
Az alvás nekem is elég rosszul megy. Én is mindig hanyatt fekve ébredek, pedig figyelek, hogy lehetőleg ne így legyen. Emlékszem, az előző terhességemnél is így volt az utolsó pillanatig, pedig mindenki azt mondta, hogy a végén úgysem fog jól esni ilyen pózban az alvás… hááát, nekem jó volt.
Kozmetikumokból mi is a gyógyszertárit használtuk (popsikenőcs, fürdető), egyedül samponból vettünk mást, SebaMed-et. Nagyon meg voltam elégedve vele és az illata is fini volt.
Néha vásárolok Ebay-en, eddig nem volt vele gondom. A nővérem gyerekeinek szoktam ezen keresztül ajándékot küldeni, ők Angliában élnek.

Linh: Szimpatikus volt a barátnőd vőlegénye?
Ne aggódj, attól, mert kevesebbet mocorog, még nincs semmi baj. Persze tudom, hogy megnyugtatóbb, ha ezt sokszor jelzi is. Én nagyon örülök ennek az időnek, már alig várom, hogy tavasz legyen!
Ha eljutsz az aquanatalra, mindenképp írd meg, hogy milyen volt!

Detti: Nem hiszem, hogy a vesém görcsölt, inkább a hasam alja fájt, de az nagyon.
Nem igazán tudom, melyik kocsit választanám, mert egyik sem 100%-ig tökéletes, valamit mindegyiken találok, ami nem tetszik. Teljesen rákattantam ezekre az újabb formájú kocsikra, de ezekkel leginkább az a baj, hogy nehezek, nem lehet kicsire összecsukni őket és sokszor az ülésük együtt dönthető a fenék résszel. Amit megnéznék élőben az a Espiro Vector Lite, állítólag nagyon könnyű, csak ez is kagylóüléses. Sajnálom, mert nagyon sok szép kocsi van, de marad a régi a sok előnyével és kevésbé high tech külsejével.

Oroszlán: örülök, hogy jól érezted magad. Merre jártatok?
Én jövő hétfőn megyek terheléses cukorra, de nem nagyon várom.

Tegnap este végül bementünk a Jánosba, mert megint nagyon rosszul lettem. Megvizsgált az ügyeletes doki, szerencsére semmi kórosat nem talált. A méhszáj zárt, a méhnyak sincs megrövidülve. Választhattam, hogy befekszem, pár napig megfigyelnek és kapok vénásan magnéziumot, vagy hazamegyek, pihenek és szedek 3x2 magne b6-ot. Ez utóbbi mellett döntöttem. Ma sokkal jobb már. Nem tudom, hogy a front miatt volt-e, mert már egy ideje ideért a meleg, mikor rosszul lettem. Remélem, hétfőre teljesen rendbe jövök, mert ha nem muszáj, nem szeretnék még táppénzre menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Nor: Borzasztóan sajnálom, hogy be kellett mennetek ügyeletbe, de végülis a történet vége azért jó!!! Megértem, hogy nem akarsz befeküdni!Próbálj meg sokat pihenni!

Hajnal óta megy a banzáj a pocakban, mert megérkezett a rossz idő. Ez a gyerek... már látom, hogy valami melegfrontkor fogok szülni...

Szimpatikus srác volt a barátnőm vőlegénye! :) Látásból már ismertem, mert évfolyamtársak voltunk az egyetemen, de közelit nem tudtam róla. A Fenyőharaszti Kastélyban lesz az esküvőjük :shock: :D Hahh!!!
Bár nekünk csak egy anyakönyvi esküvőnk volt, utána meg egy vacsora az egyik Trófeában, de szívesen visszamennék az időben újra arra a napra! :oops:

Caramel: a lényeg átjött! :lol: :lol: Jó kicsi lesz akkor nálatok a korkülönbség! Az eleje biztos nehezebb lesz.

Bea: én is számolom a heteket. Eddig nagyon rohant az idő, de most mintha belassult volna. Pedig minden hétre igyekszem szervezni valami elfoglaltságot magunknak, legalább 1 vagy 2 napra, de így is csak vánszorog az idő.

02.21-ére kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Jan. 13-án voltam utoljára, de már tisztára orvosfóbiám van, ezért igyekeztem minél inkább elodázni a következő vizsgálatot. De tovább azért már nem merem tolni, így is 30 hetes leszek.

linhbaba
 
 


Nor:Pihenj sokat!jó ,hogy jól végzodott,elhiszem hogy ne volt kedved kórházba fekudni!

LInh:hát igen valahogy egyre lassaban megy!Lehet ha nem aggódnék ennyire jobb lenne!Na akkor nagy kanállal esztek,én is szivesen vissza mennék az enyémbe! :lol:

Az éjjelem nekem is katasztrófális volt csak forogtam meg peregtem.MA is szurkál a hasam aztán megint jon az csapadék megint lesz oka szurkálni már jó lenne ha normális idojárás lenne.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Egy órája elvitték a kutyánkat. Állandóan megszökött, szerdán 1 órát kergettem a Marcival a kezemben és nem bírtam elkapni. Végül persze bement a szomszédékhoz. Akkor nagyon kiborultam, fájt a pocak is, sírtam 1 órát és végül a húgom feltette a netre, hogy új gazdit keressünk neki.
Tudtam, hogy ma el fogják vinni, de mégis annyira hiányzik.
Megint sírtam egy csomót meg minden. Olyan üres a kert nélküle.
Marcinak vettünk egy harcos halat helyette, az csak nem szökik meg és Marci szívesen eteti.

Szóval most is szét vagyok sírva, fáj a fejem is.

Viszont pocaklalkó imádja ezt az időjárást, megy a nagy mocorgás megint ezerrel.
Vettem neki egy 56-os hosszú ujjú bodyt meg egy rugit, hogy legalább 1 új cucca legyen neki!

Ti hogy vagytok?

Puszi Mindenkinek vagy ahogy rég elveszett Georgiánk írja mindig: POCAKSIMI!
:)

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Megint csak beugrottam. 5 napja atkoltoztunk, minden oke, de meg a fele haz van kipakolva, minden dobozba, es zacskokban van.
Van nalunk egy festomuvesz, ferjem baratja, az festett 4 gyonyoru fal nagysagu dolgokat 2 haloszobaba, es a nappaliba.
Holnap lessz kesz.
A kislany szobajaban egy hatalmas hercegnot festett, viragokkal, es kiirta a nevet a bebinek Virag.
Jo lett nagyon, majd rakok fel kepet, ha holnap lessz netunk.
Mert meg kodolni kell.
Remeklem mindenki jo van.
Puszi nektek!!
Majd jovok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Linh:Sajnálom a kutyust.De talán a Marcinak a halacska jobb megoldás neked pedig kényelmesebb!

Georgia:Akkor már élvezitek a az uj ház minden szépségét!Ez a falfestés nagyon jó dolog nekem is tetszika baba szobába szeretnék én is valamit!

Mi vasárnap elmentunk abarátainkhoz Dunakeszire olyan finomat foztek még most is a számban van az íze nem is bírtam utána mozogni a tescoba :lol: valami mexikói volt sajttal meg hagymás tejfovel.Nyami.Pénteken meg a szomszédba voltunk ott is garnizst rakott és ott is kaptunk vacsit.Mostantól minden hétvégén ez lesz a dolga és kapunk vacsit :lol: :lol:
Tegnap Komáromba kellett mennem a Bc.munkám miatt meg Petinek az uzlet miatt jól elhúzódott ki is fáradtam .De legalább sikerult a babakocsit is megnézni.
De most nagy dillemában vagyok segítsetek:A concord és a jane kozott kellene dontenunk majdnem egyformák ami nem tetszik hogy a concordnak csak sotét színeik vannak a janenak pedig tobb szín változata van.Viszont a concord 660eur.a jane pedig 860eur /amugy kapjuk a kocsit ez nem is lényeg de nem akarok telhetetlennek tunni/és jobban húzok a jané felé.

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: örülök, hogy jó kis hétvégétek volt! :)
Babakocsi ügyben, háát... én a Janékat nem ismerem. Nem láttam még élőben, úgyhogy nem tudok véleményt mondani. Barátnőmnek concord van, ő nagyon szereti, nekünk a concord gyerekülései nagyon beváltak.
Ha csak a szín a gondod, akkor mindenképp vedd számításba, hogy a sötét színen kevésbé látszik a kosz!!! :) :) :) :D De komolyan!
Ha már ilyen összegekben gondolkoztok, akkor a Stokke Xplory nem jött szóba? Szerintem az egy meglehetősen jó babakocsi, nagyon nagy erőssége, hogy a baba közelebb van hozzád, amikor tolod!

linhbaba
 
 


Sziasztok

Vegre van netunk, kinek kuldhetek kepeket az emailre hogy fel tegye ide a kepeket, mert en nemtom.
De email cimet is kernek.
Vendég
 


Sziasztok kismamák!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, mi is májusra várjuk a kisfiunkat. Úgy örülök hogy rátok találtam!

Zsuzsi
knzs
Csongrád
 
 


Szia Zsuzsi!!

Gyere nyugodtan, orulunk neked :D :D !!
Vendég
 


Szia Zsuzsi! Örülünk, hogy jöttél!!!! Írj majd magatokról, ha lesz időd!

Georgia: priviben küldöm az emailemet!

puszi

linhbaba
 
 


Linhbaba

Megjeloltelek az msnen ha gondolod fogadj el.
Vendég
 


Linhbaba

Elkuldtem egy par kepet.
Rakd fel legyszi!
Koszi!
Puszi!
Vendég
 


Aranyosak vagytok, jól esik a kedvességetek!

Jövő héten leszek 25 éves, első babánkat várjuk. Két év próbálkozás után "sikerült" (közben egy év után volt egy vetélésem). Május 20-ra vagyunk kiírva. Már nagyon várom, de közben tartok is tőle.
Egy hónapja vagyok itthon táppénzen, a múlt héten derült ki, hogy terhességi diabéteszem van :? Úgyhogy diétára fogtak, ami az első egy-két napon eléggé "megviselt", de lassan kezdem megszokni. Most reggelente evés után egy órával járok megméretni a cukromat. Remélem nem lesz inzulin a vége.
Elkezdtem olvasgatni az elejét a topiknak, csak lusta voltam az egészet végigolvasni :oops: De majd igyekszem, hogy mindenkiről képben legyek! :)
Mindannyiótoknak rendben van cukra?
knzs
Csongrád
 
 


Georgia Drága!: legközelebb írj tárgyat is az emailbe, mert jó informatikus feleségként rögtön kitöröltem a tárgynélküli leveleket, ami ráadásul még csatolmányt is tartalmazott!!! :D :D :D
De megvannak, visszamentettem őket!

Zsuzsi: én is 25 évesen szültem az első babánkat! :) Sajnálom a diabetest, remélem a szülés után rendeződni fog majd a cukorháztartásod!
Andinál és talán Oroszlánnál is van inzulin-rezisztencia, ha jönnek, ők tudnak sok életmódbeli tanácsot adni!
...ami megjegyzem nekem is kéne, mert most már 12kg plusznál tartok :(

linhbaba
 
 


Kép Georgia pocak

linhbaba
 
 


Kép Georgia Hercegnővel

linhbaba
 
 


Kép Mufasaval

linhbaba
 
 


Linhbaba

Koszi hogy felraktad :D :D !!
Legkozelebb ugy kuldom :oops: :D !!

Puszi!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: