Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újaknak! :D

Én nem vagyok valami jól ma.Reggeltől fáj a torkom,meg előjött az allergiám is feszt hapcizok meg nagyon folyik az orrom!
Félek ,h baja lesz a babának ezek miatt!
Mit csinálhatnék torok fájás ellen,ami nem árt a picinek?

Kép

Kép
syl100
 
 


spumilla

de örülök h mindent rendben :)

KépKép
bettike83
 
 


háj lányok. én vagyok, mostmár jól, bár bevallom a hír h ketten jönnek még igencsak lesokkolt. Közben kerülget a róka, itt a kóma is és hát ezek nem épp hangulat és közérzetjavító izémizék ugye. eladtuk a lakást de gondok vannak a szerződéssel, ezen is agyalunk, nem találunk semmit ami tetszene de pár hónap és itt vannak az ikrek de lehet h ennek ellenére az építkezést bevállaljuk....szval pörögnek a napok, sőt őrülten rohannak. Nem bánnám persze ha vége lenne már a róks időnek de ha belegondlok h már 3 hete tudom h ismét babát várok. Hihetetlen ütembe rohan az idő. ez az első terhességem h nem rohanok és nem várom, megpróbálok örülni annak ami van. Nem sietek a dokihoz sem elintézni a sok orvosi izét, nem sürgetem az időt, nem agyalok azon dejó lenne már ennyi vagy annyi hetesnek lenni. Csak úgy vagyunk és jó így. Szoknom kell még h egy csapásra nagycsaládos leszek. Ez sokk volt de mostmár sokkal jobban vagyok, apa is nagyon lelkes ami hihetetlen erőt ad. Szval így vagyunk.

Sajnálom, hogy ismét elvesztettünk egy kismamát. Sokan eltűntek. Néha benéztem de nem tudtam írni, nem volt hozzá erőm.

Látom többen hiányoltatok, köszönöm hogy nem felejtettetek. nyufó még pü-ben is megkeresett. :D Jól esett ebben a pár napban a bíztató szó, email, sőt a barátaim közül is nagyon sokan olyan pozitívak és ez erőt ad. Bár azért megijedek még most is de ha ez az én utam hát ez. Mostmár nézegetem névkönyvet is, ha minden igaz egy csaj biztos lesz, persze semmi sem biztos de valszleg merr a citromot úgy eszem mint más a csokit. A fiamnál csoki-függő voltam a lányomnál a citrom ment kilószám...megabrutál h szőröstül bőröstül lecsúsznak, vízbe is teszem cukor nélkül. Hát legalább egészséges és nem hízlal. Sőt. Már -3kgnál vagyok pedig nem fogyózom csak a róka rátesz, de asszem hamar viszajön majd.

Igyekeztem pótolni a dolgokat, majd bekapcsolódom de jövő héten iszonyat mennyiségű program vár rám, a sok ügyintézés a lakáseladás miatt, hitel levétel, miegymás, meg családi dolgok is, de azért igyekszem sűrübben jönni.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 

 
 

Syl nem hiszem hogy a torokfájás vagy az orrfolyás ártana a babónak. A megfázásnál is egyedül a magas tartós láz a veszélyes, azt kell mindenképpen csillapítani, mert az sok kárt tud okozni a magzatban. Persze én nem vagyok eü-s, Avrenim hozzáértőbben tud válaszolni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Nono örülök hogy ismét itt vagy! :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


syl

csak a lázzal nagyon vigyázz,az árthat :? pont ilyenkor kell betegnek lenni,nem lehet igaz,vigyázz magadra.igyál kamilla teát meg jó citromos teákat.

KépKép
bettike83
 
 


Nono!
Örülök hogy jól vagy és jelentkeztél:) én is most harcolok apával hogy eladjuk a lakást és vegyünk nagyobbat, most 45 nm élünk benne hárman....de nincs hova rakni a két babaágyat:(((( csak bonyolult, a szocpol, hogy 5 éven belül vettük ezt is , hitelt kapunk e...én pl kész vagyok ettől...ha van tanácsod privibe írhatnál....

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok!

Én most jöttem ide először... egy barátnőm ajánlotta, hogy itt mindent meg lehet beszélni egymással, ezért gyorsan regisztráltam is:)
Én most várom az első babámat. Bár én még nem voltam orvosnál, majd csak június 2-ára kaptam időpontot, de 10. napja késik a menzim, és két napja csináltam tesztet ami pozitív lett, szóval mi már örülünk,:):) remélem nem hiába.
Majd még jelentkezem, meg olvasom a többiek hozzá szólását:)
Puszii
t.timi
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ Lányok!

Tökre be vagyok szarva!!!! Beteg a kislányom, csúnyán bekapott valamit, már két lázcsillapító volt benne (csak 4 óránként lehet adni) és 39,2 volt a hője. Hűtőfürdőt csináltunk, lenyomtuk 38 alá, 3/4 óra múlva meg tudom adni a következő gyógyszert neki, úgyhogy szerintem ő rendben lesz, tudom kezelni. Viszont! Ha elkapom???? Azt olvastam sok helyen hogy a magas láz nagyon veszélyes, komoly magzatkárosító hatása van és vetéléssel is járhat az első három hónapban. De gyógyszert meg nem nagyon lehet bevenni. Itt az a baj hogy terhesség esetén is rögtön a paracetamolt nyomják, otthon meg ha rákeresek neten, mindenhol szigorúan tiltják a terhesség alatt a paracetamol tartamlú készítményeket. De itt nincs más! Nem tudja valaki terhesség alatt mivel lehet a lázat csökkenteni? Mert mindenképp le kell vinni az tudom. Avrenim????? Valakiiiii! Még nem kaptam el, de be vagyok szarva, mert én sosem szoktam megúszni ha a családba bekerül valami.

t.timi üdv köztünk! Gratulálok a pozi teszthez! Hány éves vagy?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó: a legtöbb gyerekbetegséget nem fogod elkapni. itthon az algopirint javasolják az avremint ről vagy miről még nem is hallottam. Én úgy tudtam h a paracetamolt is lehet bevenni terhesen. Én ezt a kettőt ismerem ami jó. de most megfogtál mert megméztem az algopirint és azt írják terhesség első 3 és ucsó 3 hónapjában tilos. Na most légy okos. Nekm egy hete olyan migrénem volt h kék zöld volt a világ elöttem és felhívtam a dokim és azt mondta semmi bajom nem lesz ha egyet beveszek. úhogy én bevettem. Sztem ha beteg vagy inkább menj el a körzetidhez, márha ott van olyan, de sztem egy egy gyógyszer nem fog magzatkárosodást okozni csak ha sokat szedsz be belőle. Amúgy lázra hűtőfürdő kismamiknak.
hatóanyaga: metamizol-nátrium az algopirinnek.

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... letta/1242

ez a panadol a paracetamol hatóanyaggal és nem tiltja terheseknek csak a szokásosat mondja h kérdezd meg az orvosod, míg az algopirin egyértelműen tiltja. Én mégis azt vettem be mert mikor még nem volt vényköteles akkor nem is volt benneh ne szedjem az első harmadban csak h az ucsóban ne szedjem. Sztem ebből nem kell pánikot csinálni, semmi bajod nem lesz hidd el és a babának sem. ennyitől nem. drogos alkoholos cigis mamák méreggel teli szervezete is alkot egészséges babát nem egy darab gyógyszer fog sérültet létrehozni. Ha baja lesz nem ettől. Sztem.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 



Kép
spumilla
 
 


Nono - az a baj, hogy nem tudom ez mennyire gyerekbetegség, ha felnőttöl kapta el. Szerdán voltunk látogatóban egy ismerősnél. Pénteken írt ijedten nap közben, hogy csütörtök délutánra erősen belázasodott és kérdezte, hogy ugye nekünk nincs semmi bajunk, nem ragasztotta-e ránk. Írtam neki, hogy nem minden rendben, erre péntek estére elkezdett köhögni a kiscsirke, meg 38 fokos láza lett. Tegnap reggel 38 volt, de nap közben le tudtuk vinni 37-re. De ma durva, mert már két hűtőfürdőn vagyunk túl és pillnatok alatt visszaszökik 39 fölé, legutoljára 39,3-ra. Ezért aggódom, hogy esetleg elkapom, mert az ismerősünknek is 39 fok feletti hője volt. Avrenim az egyik tagunk aki abban a pár napban csatlakozott, amikor nem írtál és egészségügyben dolgozik. :lol:
Lehet hogy akkor ha elkapom akkor beköltözöm a kádba!
Különben amit írsz, tényleg igaz, hogy sok drogos, piás kismamának egészséges babája születik, aki meg óvja, félti, mindenre odafigyel beteg lesz. Csak valahogy a gyógyszerektől félek. Lehet hogy túl parás vagyok. Megnézem itt árulják-e a panadolt, mert abban a linkben is amit Spumilla küldött benne van hogy lehet. Nézd meg te is a linket, elég jól össze van szedve hogy a különböző panaszokra milyen gyógyszert lehet szedni.

Spumilla köszi a linket, nagyon jó, el is mentettem, megnézem lehet-e itt kapni panadolt, köszi

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó8: szia! 22 éves vagyok. Te mennyi idős vagy? Én már alig várom, hogy mehessek a dokihoz, de ilyenkor olyan lassan megy az idő:SS
t.timi
 
 


Kép Ez a tesztem:) Nézzétek meg!!:):)
t.timi
 
 


timi

én is gratulálok és űdvözöllek a januári topicban :) én is az első babámat várom aki nagyon nehzen jött össze több mint 2 év után,de végre itt van az a lényeg :)
nálatok tervezett baba volt?

nyufó

remélem nem kapod el.probálj sok vitamint enni,sok gyümölcsöt.

KépKép
bettike83
 
 


timi

szép teszt :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


t.timi szép a teszted :lol: Tervezett baba? Én 30 vagyok. Elhiszem hogy várod a dokit! Hány hetes leszel mire mész? Úgy érdemes menni, ha már van szívhang, az a biztos.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


bettike83: igen tervezett, és elsőre jött össze:):)

nyufó8: 6 hetes és 5 napos leszek mire megyek a dokihoz.
t.timi
 
 


T.timi nálunk is a kislányom elsőre jött össze, hát meg is lepődtünk, azt hittük tovább fog tartani. Akkor már majdnem 7 hetes leszel mire mész dokihoz, valószínű már lesz szívhang, az jó, azért az a tuti. És nincs is már messze, bő egy hét :D .

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó8: de messze van... :cry: Már jó lenne biztosat tudni.
Az már jó ha akkor megyek dokihoz?
És te most vársz babát??
t.timi
 
 


Mikorra várhatóak az első rosszullétek? Lehet hogy nem is lesz?
t.timi
 
 


t.timi remélem :lol: Elvileg 7+2-nél tartok. A bejegyzések alatt amiket látsz vonalzókat, azok mind egyénre szabottak, abból tudod, hogy ki hol tart. Te is tudsz olyat csinálni. De nekem nagyon sokat kell még várni az UH-ra, mert itt máshogy mennek a dolgok és a 12. hétben van az első. De azért nem idegeskedek, mert már egyszer végigcsiáltam és most már tudtam előre mire számíthatok. És elsőre se volt semmi gond, úgyhogy azért vagyok töretlenül optimista hogy most is minden okés odabent. Azért írtam hogy az egy hét már közel van, de nézőpont kérdése kinek mi van közel, nekem még minimum 4 és fél hetet kell várni, ahhoz képest van neked közel :lol:
Rosszullét. Van akinek van, van akinek nincs. Ha nincs ne idegeskedj, nem azt jelenti hogy valami gond van. Nekem az elsőnél semmi tünetem nem volt az égvilágon, most meg reggeltől estig émelygek. De úgy nagy általánosságban kb. a 6-12 hét között van jellemzően a nagy átlagnak a reggeli rosszullét, van akit végigkísér a terhességen, van akinek meg sosincs. Mindenkinél más.
Szerintem jókor mész már dokihoz, túl korán nem érdemes mert akkor még csak a petezsákot látja és az igazi mérföldkő az a szívhang, de annak már kell lennie amikor mész, mert az a 6. héttől már van.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Sumilla: feküdjed ki a heamatómát! Nem kell aggódni, egy kolleganőmnek 24.héttől volt haematómája, és egészséges kislány lett belőle..a front vagy a szervezeted jelzett így, hogy állj le egy kicsit. Jah a front,nálunk is betesz, tegnap jött egy pár koraterhes vérzéssel, és én is napközben "barnáztam" akkor, de lehet hogy csak sok volt a meló, vagy megemeltem magam.

Nagyon nincs tünetem, néha szúrkál a hasam, jah és párom szerint mormota vagyok, annyit alszok, de éjszakázás elött eleve szoktam.

Msi22:
Igen a Panadolt szoktuk ajánlani, ne menjen 38,5fölé a hőd! Inkább megelőzd:sok citromos tea, C-vitamin...
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


syl100: ha megfázás, hurutod van a mézes kakukfű teát tudom ajánlani, bár terhességben nem tudom,hogy szabad e...
Nah de az oregánót, bazsalikomot se lehet terheseknek, mégis szülnek az olasz nők is, hiába pizzáznak :lol: jó gondolom föleg az illóolajat nem szabad, ami magas koncentrátuma a füszernek.
Allergiára igyál calcium pezsgő tablettát, vagy rengetek homeopáthiás cucc van arra is csak speckón kell a tüneteket meghatározni és az alapján keresni a szert.

Jah nálunk is itt fekszenek a dohányos anyukák :x , a többiek rosszul vannak a szaguktól is, de hiába mondjuk nekik akkor se értik, az egyiknek már a gyereke is visszafejlődött a hasába, annyira szar a lepény keringése, dehát nem értette meg, hogy nem kéne dohányozni és mind2 koraszülés veszélye miatt van bent.
Erre szoktuk mondani, hogy :arrow: agyat nem adhatunk nekik.....
Meg is kérdezte tőlem hogy mi az a keringés.. :idea:
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


avranim!
Remélem nem vagy boszi és nem fested az ördögöt a falra, de elvileg én nem vagyok beteg, nem is tervezem mostanában....)))))) :lol: nyufó beteg, illetve ő sem és reméljük nem is lesz:) amúgy én is falra mászok az olyan nőktől akik ennyire felelőtlenek, bnőm 4 éve harcol hogy babás legyen, már lombikolnak, másnak aki meg nem is törödik a kicsivel csak úgy potyog:(((((((

Nyufó!
remélem jól van már a lánykád és főleg hogy te nem kaptad el!!!

Timi!
üdv közöttünk, szép a teszted:)

Én változatlanul vegyesen vagyok, néha émelygek, de leginkább a vérnyomásom gáz:(( nem is értem hogy van az hogy alacsonynak érzem a vérnyomásom közbe meg bedobban a szívem:( remélem semmi baja a babóknak és nem valami terhességi mérgezés jeleit produkálom:((( úton útfélen ájuldozni akarok (akar a fene:() egy leves nem tudok megfőzni:(((((mehetek utána feküdni egy órát:( meg nem tudom eldönteni a vérnyomásom miatt érzem magam furán, az émelygés miatt vagy mert a gyomrom illetve az emésztésen szaraxik:( ma nem vagyok túl pozitív:((((

KépKép

KépKép
msi22
 
 


nyufó8: Szia! Hát igen, a tiedhez képest az enyém tényleg közel van:) Már nagyon várom!
Te gondolom nem dolgozol a kislányod miatt, de vele meddig dolgoztál? Én nem tudom mit csináljak ezzel kapcsolatban. Holnaptól meló.. igazából nem végzek nehéz munkát meg semmi, csak össze vissza kell kelnem...

A tünetekkel kapcsolatban semmit nem érzek, csak annyit hogy a melleim leszakadnak, és kétszer akkorának érzem:S De jó lenne ha nem lenne nagyon más tünet..(hányás stb.)
Puszi
t.timi
 
 


Jó reggelt lányok!

Aki ismerte Trompipit, mindenkit üdvözöl és mindenkinek a legjobbakat kívánja.
Sajnos a kiscsire nem lett jobban, sőt. A lázcsillapító se tudja lenyomni a lázát, tegnap is 3x hűtőfürdőztük, de mindit visszamegy 39 fölé. Ma 39 fokkal kelt, kapott egy nagy adag paracetamolos lázcsillapítót, a maximumot, amit kaphat a korához mérten és már 39,1 szóval sokat használt. Fél 9-től lehet telefonálni a dokihoz (itt egy órával korábban van mint MO-n) próbálunk szerezni egy időpontot. Borzasztó mélyről és csúnyán ugat, ez már nem is köhögés :cry: :cry: :cry: Úgyhogy ha én ezt megúszom az kész csoda lesz. Meg szegényt is sajnálom nagyon, csak fekszik, nem is nagyon mozog, tegnap azért még aktívabb volt.

Avrenim nekem kellett hogy milyen lázcsillapító jó nekünk, mert a lánykám elég beteg és félek esetleg elfertőz. Akkor 38,5 felé nem szabad engedni a lázat? És akkor a panadolt nyugodtan szedhetem ebben a korai szakaszban?

Msi nincs otthon véletlenül vérnyomásmérőd? Vagy a családban valakinek, nagyszülők esetleg? Érdemes lenne kölcsönkérned és lecsekkolnod, hogy tényleg alacsony-e a vérnyomásod. Mert ha mégis rendben van a vérnyomásod, akkor csak meg kéne nézetni miért van rajtad ez a gyengeség.

T.timi ha könnyű munkát végzel, esetleg irodai, ülő munkát, akkor szerintem nem gond hogy ha rendszertelen, máshogy kell kellni. Én itthon vagyok a lánykámmal most igen. Korábban ülő munkát végeztem és az irodában is álltalában már csak a legvégén mentek el. De ezt ahogy érzed, ha megterhelőnek érzed a munkát, akkor gondolom tudsz majd beszélni a dokiddal hogy előbb írjon ki. Ezt majd közben fogod érezni hogy megy, hogy bírod. Attól is függ milyen lesz a terhességed. Van aki nevetve kihordja a babát, meg se konnyan neki, van akinek meg nehéz, sok a probléma, hátfájás, vizesedés, stb. sok minden előjöhet, ami azért eléggé megterheli a szervezetet.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


timi

nálam már 4.héttől jelentkeztek a tűnetek,rögtön émelyegtem,meg nem tudtam enni annyira hányingerem volt.na meg a cickók,azok fájtak.azóta a tűntek változnak,hol fájnak a melleim,van mikor csak ficit,de a hányinger az igencsak állandó,sőt pár napja egésznap van.
én pont 5 hetesen voltam uhn,és akkor már szépen látszott a petezsák.jővőhétre meg bejelentkezek dokihoz és megnézzük mi a helyzet odabent:)

nyufó

szegényke akkor jól beleesett.azért remélem hamar jobban lesz.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Elérkezettnek láttam az időt, hogy én is csatlakozzam ide, közétek.
Most áprilisban voltunk a 3. lombikon, és eddig nagyon úgy néz ki, hogy többszörösen is sikeres. Múlt héten csütörtökön voltunk Tapolcán UH-on és a Tanár Úr 3 piciny embriót látott :) Kiírás szerint január 9, 11 magasságában szülnék, de az ikrek bővebben előbb meglesznek, de remélem ez nem jelent gondot :oops: :D
29 éves vagyok, 2008-ban volt egy császármetszésem koraszülés miatt, amikor elvesztettük a babát a 25. hétben, ezért a félelmem most nem kicsi.
Mindenesetre csakis a pozitív energiákat és gondolatokat húzom magamba, így már betöltöttük a 7. hetet :) A java még ugyan hátra van, de hétről-hétre jobbak a kilátások.

Most a héten megyek az itteni orvosomhoz, és valószínűleg megtörténik az első védőnői látogatásom is.

Tüneteim csekélyek, így elég nehéz elhinni, hogy több baba is lapul a pocakban. Sem hányinger, sem émelygés nincs, néhány szagtól illetve nem oly régóta a hústól kezdek undorodni. Egyelőre ennyit tudok hirtelen mondani, majd idővel még biztos több minden előjön :)

Boldogságos pocakosodást mindenkinek :D
És kellemes pünkösdhétfőt! 8) :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Én is adminisztrátor vagyok a kórházban, reumatológiai szakrendelésen dolgozom. Július 1-ig mindenképp dolgoznom kell, mert akkor lesz meg a 2 éves munkaviszonyom. Én most úgy terveztem, hogy a nyarat végig dolgozom és szeptembertől mennék el állományba akkor leszek 5 hónapos. De majd kiderül hogy leszek, meg a doki mint mondd.

Csináltam vonalzót,de nem tudom ide beilleszteni:S Segítsen valaki..
Köszi!
t.timi
 
 


kis csillag

épp tegnap olvastam az egyik topicban a hozzászolásodat a 3 piciről :) nem mindennapi az biztos :) de nagyon nagy boldogság lesz a 3 picivel,igaz gond is lesz velük elég,de az nem számit,csak maradjanak és fejlődjenek szépen :) gratulálok nektek :)

timi

a profilodban az aláriáshoz kell beilleszteni.azt hiszem htmles ,elöször másold kis aztán beillesztés.és utánna ment.

KépKép
bettike83
 
 


ezt a kodot kell betenni:

PseudoHTML, UBBCode and BB Code

én legalábbis ezt szoktam és jó mindig.

KépKép
bettike83
 
 


vagy ha végképp nem megy akkor küld egy nevet jelszót pűben és gyors beteszem neked ha megadod a többi adatot is meg h milynw vonalzót akarsz.

de remélem igy is sikerül mostmár :)

KépKép
bettike83
 
 


Remélem:) Köszi

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Nem sikerült:S Csak ha te rákattintasz akkor látni, de nem automatikusan mutatja:(

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Bettike: köszönöm :D A 3 baba nagyon kockázatos lenne nekünk az előzmények miatt, ugyanis a császár sürgősségi volt, és végigvágták a pocakom, így a heg miatt kellene csak nagyon aggódni.
Felmerült már a kérdés a redukálásról, de még nem döntöttünk, majd az elkövetkezendő két hétben úgyis kiderül a 3. tökmag sorsa, mert ő volt a legpicuribb.
De addig is kiélvezem minden percét, mert ekkora áldásra még mi magunk sem számítottunk. Eddig egy beültetés sem járt nálunk ekkora sikerrel, bár az is igaz, hogy most beleadtam apait-anyait a fogantatásért (cickafark és palástfű tea, mérsékelt mozgás, méhpempő, és napi fél liter kefír..).

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


bettike83: elküldtem pü-be az adatokat. Puszi

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


na kész lett timi :)

remélem tetszik :)

KépKép
bettike83
 
 


bettike83: nagyon tetszik mind kettőnknek:)
Aranyos vagy, hogy segítettél!! Köszii :lol:

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


kiscsillag

mondjuk ugy tényleg elég veszélyes,azért csak 3 babárol van szó,és igy hogy vékonyabb a hasfalad a vágás miatt nagyon nhehéz lenne,sztem nem is nagyon mozoghatnál a végén már.

a sors ugyis eldönti,ha úgy akarja akkor meg fog mindhárom pici születni :)

én erről a redukálásról még nem hallóttam,mit jelent?

KépKép
bettike83
 
 


timi

nagyon szivesen,máskor is :)

KépKép
bettike83
 
 


Te most otthon vagy már vagy dolgozol még?
Legszívesebben én sem mennék, de holnap már meló..:S

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nekünk itthon van melónk.virágkertészetszerű,és azzal foglakozunk ilyenkor.ez sem annyira könnyű meló de valahogy szépen lassan megcsinálgatom meg segit a párom is aztán majd haladunk szépen.most ültetjük a héten a krizantém palántákat.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Megjártuk a dokit, de nem adott gyógyszert, mert szerinte vírus. A torkát meg se nézte, úgy könyörögtük ki hogy nézzen már bele, mert nagyon csúnyán köhög, aztán a mi kérésünkre! kegyeskedett felírni kanalasat legalább arra. Most mélyen alszik, szegény már teljesen kivan a két napja tartó lázban. Ma egész nap csak feküdt idáig, mielőtt mentünk a dokihoz már akkor is bealudt, pedig ő sosem alszik ilyenkor, aktív baba különben. Remélem legalább ez a láz elhagy minket már hamarosan.

Kis-csillag üdv a csapatban! Nem semmi, 3 babó egyszerre! Hogy működik a redukálás? Meg tudják úgy oldani, hogy a maradóknak nem lesz semmi baja? Nehéz döntés lesz gondolom.

T.timi jó lett a vonalzód!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó8: köszi, kis segítséggel jött össze a vonalzó, mert én nem tudtam megcsinálni:S bettike83 segített nekem:)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


bettike
a szüleim is kertészettel foglakoznak:)) kicsi a világ. Fóliátok van vagy üvegház? nem semmi lesz neked nyáron odabent......anyáéknak fólia van és hát nyáron ingyen szauna:) apa pestre is szokott nagybanira jönni.

kis-csillag
üdv az fórumon és az ikres klubban is:) eddig te vezetsz:))))))

na lányok mit szóltok három ikres egy fórumon:) én hétfőn megyek uh-ra megint, hacsak ma a doki nem hív be... elég vacakul voltam délelött. kis-csillag és nono ti hogy álltok a hasszurkálással és a mensi szerű görcsökkel, a szurka éles eléggé de a göcsrike elviselhető, gondolom nyúlnak a szalagok meg kb. most lenne a második elmaradt mensi aktuális, de azért kissé aggódok...de nem akarok para mami lenni meg állandóan a dokit hívogatni:S

KépKép

KépKép
msi22
 
 


nyufó

azért nem semmi ez a doki,mert ha virus akkor nem kell rá gyogyszer,hát mitől fog meggyogyulni szegényke. :? elég felelőtlen doki az tuti. :evil:

KépKép
bettike83
 
 


msi

nagyon sok az ikres a januáriak között :) :) :) olvastam pár pár topicot de sehol nem láttam ennyi ikres kismamit :)

nálunk folia sátor van,de leszedtük a foliát mikor bejött a jó idő.olyan jó ez az eső,jól beáztatja a földet.igy azárt elviselhetőbb lesz nyáron,meg teszünk rá zöld hálót és picit leárnyékolja,vagyépp megvédi őket a jégtől vagy a széltől.én nem is tudom mi lesz,ugye permetezni kell,és pár napig akkor nem szabad még a közelébe sem menni.nehéz lesz.

KépKép
bettike83
 
 


kiscsillag: üdv köztünk mindannyiótoknak :) a pozitív dolgokat, gondolatokat ide is küldheted, elfér :)
Néha-néha mégmindig olyan para jön rám a semmiért. Furi.

Timi jó lett a vonalzód, bettike, tök rendi vagy h megcsináltad neki!

nyufó, minden oké lesz, toljál sok vitamint, citromos teát.

Én fekszem. Szép türelmesen :) Mondjuk ma elmosogattam. Már muszáj volt :) De csak könnyedén. Az ebédet rendeljük, igy egyszerűbb. Nem vagyok oda érte, de a babáért mindent. Mostanában úgyis elég válogatós vagyok.
Tegnap óta olvasok. D Tóth Kriszta Lolás könyvét. Aranyos. Kár hogy nem kezdtem hamarabb, talán segíthetett volna Trompipinek. Kriszta is Belgiumban szült, az első oldalakon még a doki nevét is leírta. Magyar orvos. Hát ennyi.
Semmi extra tünetem nincs amúgy, egész jól vagyok.
Egyedül a kajabevitel és a munka okoz fennakadásokat. Remélem hamar összeszedem magam, mert szeretnék dolgozni, van is mit.

Szonce merre?

Kép
spumilla
 
 


spumilla

pihenj is szépen,vigyi magadra,magatokra :)

szivesen segitettem,ehhez értek és segitek :) bár sok idő volt anno mire én is megtanultam.

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: