Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Annyi minden történt itt tegnap du. óta... és nem sok jó!!! :cry: :(

csip-csip: bizony nem szerencsés túl korán orvoshoz menni,mert ilyenkor még nem sok minden látható és csak paráztatja magát az ember,ha nem találnak ezt-azt... Talán tényleg arról van szó,hogy még túl kicsi a babád,ezért nem mutatható ki szívhang! A szikhólyag pedig az a vmi,ami a baba fejlődéséért felelős a 12. hétig,aztán a szerepét átveszi a méhlepény a szülésig. Dehát ezt már leírták páran Neked. :-) Szóval én is azt mondom,hogy nagyon drukkolok neked pénteken és lehet,hogy tényleg érdemes lenne még a jövő hét elejei UH is. Szorítok érted,ahogy sztem mindenki itt!!!

gabolino: még neked sem biztos semmi,hiszen csak 5 hetes vagy,nem? Akkor még tényleg csak a petezsák látható! Vagy már idősebb vagy 5 hetesnél???? Nagyon drukkolok neked is!!!!!!!!!!! Remélem minden rendben lesz!!!!!!

Üdv. az újaknak is! Mindkettőtöknek csak azt tudom mondani,hogy az én édesanyámnak 3 hónapig volt menzesze,miközben már várta a nővéremet. Most pedig az egyik rokonunknak született meg a babája,de az elején neki is 2 hónapig megvolt... Szóval tuti nincs semmi baj veletek,hihetetlen,de ez is természetes manapság,hogy terhesség alatt megjön még 1-2 vagy több hónapig...

Akik pedig ma mennek UH-ra,azoknak is nagyon drukkolok!!! Remélem jó híreket hoznak!!!



Cicus

Kép
cicus78
 
 


Még vmi csip-csip: írd be a google-ba,hogy: embriótelep,így kihoz pár találatot. Ezt onnan szedtem le neked,remélem megnyugtat kicsit:

" teljesen friss saját tapasztalat 7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam a dokimnál először, mert nem akartam elsietni a dolgot. Megnézett UH-gal, és közölte, hogy a petezsákot látja, szép, szabályos, de embriótelep nem látszik egyértelműen. Ma reggelre berendelt hüvelyi uh.-ra - végigsírtam az éjszakát- és csak ott látszott már a 8 mm-es élő kisbabánk! Szóval szerintem, ha csak nincs nagyon jó UH-ja a dokidnak, ne siesd el, senkinek nem kívánom, amit átéltem. Az 5. héten többnyire csak petezsákot látnak bármilyen spéci UH-gal, azt leghamarabb a hatodik-hetedik héttől látja, hogy élő-e az embrió."

Remélem tudtam segíteni! :-)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!

Én az 5. héten mentem dokihoz elősször(múlthét hétfőn),mert nekem Kolossal mélyvénás trombósisom volt.Már akkor mondták a dokik hogy ha a terhesség esshetősége felmerül,azonnal doki mert el kell kezdeni azonnal a terhesség végéig a hasiszurit. :( !
Ezért kellett gyorsan mennem.Akkor már azt írta,14mm-es endom,benne 3-4mm-es felritkulás.3 nap múlva (csütörtökön) vérzés miatt újra uh.,amikor is már ez volt a látleleten 15mm-es endom benne 5 mm-es felritkulás.Mi az hogy felritkulás :?: :?:
katica979
 
 

 
 

cicus: tündéri vagy :D :D :D Köszönöm igen egy kicsit jobb és megnyugodtam :D Nálam is hüvelyivel lehetet jobban látni a dolgokat!!!!Bizkodom, hogy Pénteken jobb legyen :D És haljak is valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm, hogy szorítotok!
A nagy mennyiségű vérzésben csak az volt a fura, hogy még csak a mensimnek sem akkor kellett volna meglennie, tehát attól tuti nem vérezhettem, hanem ,majd csak május 18-án,lenne esedékes, de már félek is ettől az időponttól. Nekem úgy volt, hogy hapciztam egy nagyot, kvázi allergiás és asztmás is vagyok és akkor hirtelen elöntött a vér! A dokimnak mondtam, lehet, hogy elszakadt egy hajszálér? Erre ő azt mondta, ilyenkor mindig elszakad valamilyen ér odabennt. A hétfői vérzés kevés volt, de naná, hogy megilyedtem, ez meg úgy történt, hogy a wc-én erőlködtem, és ezt is betudtam hajszálér szakadásnak. Ezért most rutascorbint és duphastont is kapok napi 3x1-et. Remélem minden rendben lesz.
zsanimanó
 
 


Lányok! Próbáljatok a babára figyelni, és, amennyire lehet nyugodtnak maradni! Mindenkiért szorítok!!!!
blúmi
 
 


Sziasztok!

Én mindenkinek nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. :) És úgy is lesz. :)

Holnap mi is meglátogatjuk a doktor bácsit :) . A párom ma reggel azzal ébresztett, hogy "na meglátjuk, hányan vannak". Szerintem ő döbbenne meg a legjobban, ha többen lapulnának a pocakomban. :) :) :) Viszont a családban nem egy ikerpár volt. :oops:

Kaptam egy nagyon szép pillangós albumot - pocakosnapló gyanánt - remélem, holnap belekerülhet az első bejegyzés.

Délelőtt irtó vacakul voltam - de délben mintha elvágták volna. S napok óta először főtt ételt (vagyis sültet, mert csőben sült zöldségeket csináltam) ebédeltem. :)

Na most megyek, mert jövő csütörtökön vizsgázom - és ugye tanulni is kellene. :(

További szép napot és a rókakoma kerüljön el mindenkit! :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Már nagyon régen nem tudtam jönni, erre mit látok. :((((

Pandi! Gabolino!
Sok-sok erőt küldök Nektek!

Csip-csip!
Drukkolok ezerrel, hogy bízom benne, hogy él a baba, csak még nagyon pici.

Én hétfőn voltam UH-n, 19 mm-es a babóca, már van keze-lába... Kicsit nagyobb, mint a menzesz szerint kellene lennie, de hát tui, hogy előbb is készült, mint a félidő.

A tábliba majd én is később küldenék adatokat, kicsit babonás vagyok, megvárom még a 12 hetes UH-t.

Szerintem is nagyon fontos, hogy mindenki koncentráljon a babájára, próbáljatok sokat pihenni, megnyugodni. Én minden este beszélek hozzá, így tettem a kislányommal is és lám egészséges, ügyes, okos... baba lett!

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van és nem aggódik feleslegesen!!!

csip-csip: örülök,ha segíthettem,máskor is,szívesen!!! :-)

Vigyázzatok magatokra nagyon,pihizzetek sokat!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Kérdésem a következő, kiváncsi vagyok tudtok-e segíteni,bár lehet hülye kérdés :(

Szerintettek hány mm ebriónál van már szívhang???Hány mm embriónál kezd verni a szív -ill. lehet hallani???

Köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip ne törd az agyad :!: 7hetesen volt 11mm de lehet hogy 1 héttel előtte kb 9mm-en is lett volna szivhang de ezt nem tudjuk meg.Kérlek ne idegeskedj fölöslegesen :!: és ne rágódj mindig ezen tudom hogy nehéz elfeledkezni róla hogy mi van már :?: Bróbálj nyugodt lenni vlahogy :lol: De a uh géptől is függ minden orvosé más,nekem az első babámnál már 6hetesen látták de ez a szent imrébe volt mostmeg szabolcs megyében szerintem van külömség
t katinka
 
 


Kata!
Drukk holnap a dokihoz,nagyon remélem h kapsz képet!!!

Csipcsip!
Szerintem ez nem attól függ h hány mm a baba!Tényleg sokat számít az uh gép,a doki!!Remélem jó hírekkel jössz majd pénteken!


Hogy viseltétek a mai napot!Bár itt nemvolt nagy eső,néha csepergett,de én kész voltam.Megviselnek ezek a frontok!

annus11
 
 


Baromi fáradt vagyok, megfájdult a fej és a derekam egy kicsit :(
Semmi semm jó se ülni se állni...Olyan büdös szomog is jönn be, hogy csak na az utcáról....
Jaj mennék már haza..mehetek takarítani, de egyszerűen elfáradok...
Holnap jelentkezzem.
csip-csip18
 
 


csip írta:J: neked is, akkor ezek szerint jól láttam, hogy 2 folt van ott?!?!?Mert ö is azt mondta, hogy az egyik a szikhólyag a másik embryotelep...és az embryotelepnek kellene lennie szívhangnak..ami nekem most 7 mm...na nagyon kiváncsi vagyok, hogy Pénteken ez mekkora lesz..vajon lest 10 mm???Mert akkor már azt olvastam, hogy 10 mm kellene lennie szívhangnak!!!!!!!!!!!!


jól láttad :)

próbálj meg megnyugodni!!!
én úgy gondolom, még nincs semmi veszve ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


katica979 írta:Mi az hogy felritkulás :?: :?:


ott lesz a petezsák...
nekem első uh-n 1,4 mm felritkulás volt. 5 nappal később 4,5 mm-es, rá 3 napra pedig 8 mm-es petezsák :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!
Köszönöm szépen Juli hogy válaszoltál.
Második babámat várom ,de ezt nem tudtam.Kolosnál nem volt ilyen hiszen vele később voltam dokinál :D .
Eljött a nagy nap számunkra.Ma megyünk megnézni hogy megmaradt e a baba.
Már tiszta gyomorideg vagyok.Próbálok lenyugodni,de nem megy.Egész éjjel olyen nyugtalanul aludtam.
Bízok benne minden rendben lesz.
Puszi nektek.
Este ha lesz erőm jövök és beszámolok,ha nem gond nektek.
Vagy kiugrom a bőrömből,vagy sírni fogok nektek.
katica979
 
 


katica: tessék lenyugodni,minden okés,hidd el!!! Miért is lenne baj??? Drukkolunk mindannyian és mindenképp várjuk a beszámolót!!!!!!!!!!!!!! Hányra mész?
Amióta itt ezek a dolgok történtek,mindenki tiszta para! NEM SZABAD EZT CSINÁLNUNK!!! Ez árt a babánknak! Nyugi,mindenki rendben van és kész!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Csip-csip!

Én először 6 hetesen voltam uh-n ott 7mm -es embrió volt és már volt szívverés. Hüvelyi uh-volt. Szív hangot nem hallottam,de a szívverést láttam :)

Egyébként ezen a linken végig követhetjük, hogy mi történik és hogy fejlődik a magzat hétről-hétre. 2D,3D. és 4D uh-s felvételekkel is meg lehet nézni. Szerintem nagyon jó. Én mindig nézegetem. :)

http://picibaba.hu/pocakkal/hetrol_hetre/

Tegnap voltam a dokimnál vizsgálaton. Mindent rendben talált és Május 25.re kiírta a kombinált dawn -kór szűrést. Az még 2 hét.:( Addig még nem láthatom őt. Olyan nehéz kibírni.

Kép
bei
 
 


sziasztok,

gabolino, sajnálom.. de még van egy kis remény..:(

csip:neked drukkolok holnapra. nekem 6 hetesen volt szívverés, 7mm volt az embrióm.

lányok, én ma megyek 12. heti uh-ra. hát, eléggé tartok tőle.este majd mindenképpen jövök, és majd beszámolok.. fél 12-re megyek uh-ra, utána vérvétel, rohangálás.
tegnap volt az utolsó napom a munkában, így mától szabin vagyok, pihenhetek.:)

katica, nyugodj meg, és este várunk.

bei: én máj 17.-én megyek kombinált tesztre..:)

próbálj mindenki megnyugodni, és csak a babóra koncentrálni! :wink:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


sziasztok!

Van szabályos szívhang! :lol: Kicsi keze és kicsi lába, és olyan 8 hetesnek megfelelő, elég jól látszott minden, de sajna képet nem kaptam mert elfogyott a papír.
14,3mm-es :lol: Úgy megnyugodtam.
Jövőhéten megyek a laborokba, mert most ugye herpesz lett a számon, meglepődtem hogy ilyen sok mindent néznek :shock:
A dokim még ezzel az integrált tesztel is nyaggat, illetve ajálja, persze semmi támogatás nincs rá! :(
Norbinál semmi ilyen nem volt, mégse lett baj.

Remélem mindenkinél ahol bizonytalanság van, hamarosan egyértelmű életjelek lesznek, drukk! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja és december 20-ára írt ki a doki! :D Remélem Karácsonykor már itthon leszünk (4-esben) :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Katica! Csip-csip! Szorítok Nektek!

Henne!
De jó - ma te is láthatod a babót! Aztán majd gyere és mesélj!

Bei!
Azt az oldalt én is szeretem. :)
Nekem ez a másik kedvencem - nagyon jó a stílusa. :)
http://www.babasmamas.hu/terheshet.php

Henne, ha már a munkát írtad. Eredeti tervek szerint ki meddig szándékszik dolgozni? Illetve mikor jelentitek be a munkáltatónak?

És a lényeg: ma este nekünk is jelenésünk van a doktor bácsinál. (7+3) :) Úgyhogy drukkoljatok! :)

És a lényeg: csak pozitívan! :)

Lovaszkata!
Gratulálok! De jó, akkor már nagyon szép karácsonyotok lesz, ennél szebb ajándékot nem is kívánhat az ember lánya. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Lovászkata! Gratulálok! :) Az is lehet,hogy pont karácsonykor szülsz,mert azért pár napot késhet is. De ez az időpont még fog változni a terheség előrehaladtával. :) Igen. azért a karácsonyt jobb már otthon tölteni. Aztán a fa alá teheted a babócát :D. NA jó csak viccelek. :wink:

Valaki meg tudná mondani nekem,hogy a 12.heti nyaki redős vizsgálatot hüvelyi uh-val csinálják?

Kép
bei
 
 


Bei!
Bár még nem tartok ott, én úgy tudom, hüvelyi uh-gal nézik.

A várható időpontunk nekünk is vicces. December 27. a kalkulátorok szerint. Ebből aztán minden lehet, karácsonyi, szilveszteri, de akár újévi baba is. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Henne! akkor most a 12.heti uh és vérvétel,nem a kombinált tesztet jelenti? (Dawn kór szürés) Mert azt írtad ma mész ,de a kombinált tesztre 17.én. Ez nem ugyanaz?

Kép
bei
 
 


Katinka ez tényleg jó! :)

Kép
bei
 
 


bei: ma csak 12. heti uh-ra megyek, a vérvétel nekem most lesz az első..:) (amit más már 8-9 hetesen megcsináltat):)

a down szűrés hétfőn lesz, uh+ vérvétellel:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: Ja Értem! Most már tiszta minden! :)

Kép
bei
 
 


Sziasztok de jó nektek mostanában mentek uh-ra mindenkinek sok sikert :!: :!: Nekem csak juni7-én kell mennem védőnőhöz és ő küld majd tovább a kalkulátor szerint már május 25 körül kéne menjek ez érdekes :?
t katinka
 
 


Katinkababa: ebből tényleg lehet bármi.

A hüvelyi uh-nak azért nem örülök,mert akkor a párom nem lehet bent és nem láthatja a babánkat. :( Igaz kérek majd képet,de azért az nem ugyan az,mint amikor látja mozogni és hallja a szívhangot.

Kép
bei
 
 


Lovaszkata:Nagyon örülök hogy minden rendben az aprófogúval!
Jajj remélem én is ilyen jó hírekkel szolgálhatok majd.
Aki uh.-ra készül kellemes kukucskálást kívánok,aki kétségbe esett azoknak pedig fel a fejjel!!
Szép napot lányok,este jövök a beszámolóval.
katica979
 
 


Utánajártam. Bejöhet a párom is. :) Csak én hittem azt hogy hüvelyinél nem jöhet be,de jöhet. :)

Kép
bei
 
 


bei írta:Utánajártam. Bejöhet a párom is. :) Csak én hittem azt hogy hüvelyinél nem jöhet be,de jöhet. :)


:) Ezt én is így tudtam. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Nekem június 14-én lesz a 12 hetes uh, addig nem lesz! Nagyon várom.

A munkahelyemen május végén vagy az uh után mondom el, mivel én készenlétet is adok, ami azt jelenti, hogy néha éjszaka is kell dolgoznom, nem akarok tovább várni.

Egyébként készenlét nélkül, szeretnék szeptember de inkább októberig dolgozni, természetesen ha minden rendben lesz.

Egy kicsit irigykedhetek azokra akik mostánaban voltak mennek uh-ra, de persze nagyon drukkolok, meg örülök a jó híreknek!!!

Kép
eper74
 
 


Katica,Henne!

Mennek a drukkok mára!Feltétlen gyertek a hírekkel!!!


Lovaszkata!
jaj de jó!Örülök h minden rendben!Mért akar annyira az integráltra küldeni?van vmi oka?35év felett vagy vagy esetleg?

Kata!
Neked is mennek a drukkok mára!

Bei!
Nekem hasi uhval csinálták a 12.heti tarkóredő mérést!Most is azzal fogják szerintem.Ja látom mi volt a kérdés lényege,nekem is volt már benn hüvelyi uhn a z uram!


Katinka!
Hm,milyen idős terhes vagy?És mikor voltál dokinál?Hozzá nem tudsz bejelentkezni?Mért kell ehhez a védőnő?Éna dokival szoktam megbeszélni h mikor menjek,vagyis ő mondja meg.A védőnői tanácsadás nálunk nem erre van.Vérvételre is a doki küld amikro kell,annyi h a védőnő dokumentálja és megnézi h megvannak e a papírok,leletek stb.

annus11
 
 


eper74 írta:Sziasztok!

Nekem június 14-én lesz a 12 hetes uh, addig nem lesz! Nagyon várom.

A munkahelyemen május végén vagy az uh után mondom el, mivel én készenlétet is adok, ami azt jelenti, hogy néha éjszaka is kell dolgoznom, nem akarok tovább várni.

Egyébként készenlét nélkül, szeretnék szeptember de inkább októberig dolgozni, természetesen ha minden rendben lesz.

Egy kicsit irigykedhetek azokra akik mostánaban voltak mennek uh-ra, de persze nagyon drukkolok, meg örülök a jó híreknek!!!


De jó, most nézem, hogy csak egy nappal vagy "idősebb" :) .
Megnyugtattál, mert az ismerettségi körömben nagyrészt mindenki rohant táppénzre. Én viszont szintén szeretnék még egy jó darabig dolgozni, természetesen, ha semmi gond nincs. Ráadásul, irodában dolgozom, ami nincs egész 10 perc sétára a lakásunktól. :)
Viszont az éjszakázást tényleg ne csindál, az nem tesz jót nektek! :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék? Nem igérem hogy sürün tudok jönni, de igyekszem.
Ani vagyok Székesfehérvárról. Van egy 2 éves fiam és december 1-re várjuk kistesót.
Megpróbálom ezt az oldalt visszaolvasni, de most sajna többre nincs időm.

madiani
 
 


Csip-Csip, túl korán voltál dokinál? Jól vettem ki itt a dolgot? Elmesélem a kisfiammal történtelket: 6+0 voltam vele elösszőr orvosnál aki élő babára utaló jelet nem látott még. Nagyon elkeseredtem és megijedtem, mert azt mondta a doki (akinek magánrendelésén voltam) hogy 1 hét múlva egyből a kórházba menjek Uh-ra hátha kaparni kell. Mondanom se kell az ütő megállt bennem és sírva hívtam anyut. Ő egyből beprotezsált egy másik orvoshoz aki 4 nappal késöbb tudott is fogadni. Életem legnehezebb 4 napja volt. Kicsi babucim szive szépen vert már akkor és problémamentes állapotoságom volt. Most gyakorlottan már csak 6+5 mentem, igaz volt szívhang de most meg azért cseszett le az orvos hogy mi van ha progipótlás kell vagy méhenkívüli. Na mondom ezek az orvosok se nők, az látszik. Mindegy a lényeg hogy jól van jó helyen. Szóval kérlek ne aggódj, minden rendbe lesz.

Bei, nekem a 12 hetes UH már hasival nézték, és ott helyben le is veszik a kombinálttesztre a vért (legalábbis Fehérváron)

Na nem igazán sikerült mindenre reagálnom, bocsika. Most próbálok még kicsit visszaolvasni, hátha jobban megismerem a kis csapatot.

madiani
 
 


Huha, na most néztem meg a táblit. Nem is olyan kicsi ez a csapat. Lesznek gondjaim a nevekkel. :oops:

madiani
 
 


Szia Ani! Üdv nálunk! :) Nem semmi a történeted a kisfiaddal.

Kép
bei
 
 



Szia Ani!

Nagyon cuki a kisfiad!!!Ezek a dokik már csak ilyenek,de gondolom nekik ez mindennapos,szóval ne is agyalj ezen!


Én már úgy várom a híreket a mai dokilátogatásokról!Gyertek ahogy tudtok!!!

annus11
 
 


Annus ma töltöttem10hetet a kalku szerint egy héttel ezelőtt voltam 7+4napos uh szerint.mi egy faluba lakunk csak az abaj hogy a dokim arab és hazautazot az országába úgy hogy rosszul jártam most.Szia madiani neked is nyugodt babavárást,nekem is egy 2 éves kislányom van és dec 17-ére várjuk a tesókat :lol: :P
t katinka
 
 


Sziasztok...
Gondoltam ma itthon leszek és pihennek egy kicsit ehelyett egésznap meloztam és most értem haza!!!!
Baromira elfáradtam fáj a derekam is, más bajom nincs....Csak még éhes vagyok káposztát csinálok székely...nyamiiii....
Holnap nagy nap!!!!Remélem fogok tudni aludni :(
Majd jövök a hírel, kérlek drukkoljatok!!!!!!!!!!!!!!

Madiani: köszönöm a történetet!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Katinka!
És visszajön a dokid?Vagy másikat kell keresned?
Csak azért kérdeztem az időt,mert a 12.heti genetikai uht nem mindegy h mikor csinálják.Nyilván nem számít pár nap ide vagy oda,de van egy bizonyos időköz amikor meg kell csinálni,különben nem ad valós eredményt,vagyis értékelhetőt!Most így hirtelen nem tom h a júni 7,vagyis utána hanyadik hétben lennél,de inkább kérdezz utána,nehogy kicsússz az időből! :wink:

Csipcsip!
Drukkolunk nagyon!!!!!És próbálj aludni,az a legjobb!Nekem anno mindig azt mondták h akkor nő a legnagyobbat a baba :lol: Nem tudom van e ebben igazság,vagy csak engem hülyítettek ezzel.De mondjuk én se tudok sokat aludni/pihenni napközben..... :lol:

annus11
 
 


sziasztok,

lovaszkata gratula a szívhanghoz:)

én túl vagyok az Uh-n, minden rendben van vele, a nyaki redő mérete is normális.:) már 51 mm a babóm.:) szépen behozta magát. apával ma megnyugodtunk, hogy minden rendben van a kis csöppséggel..:)
ma voltam vérvételen is. A férjem vetette le egy másik kórházban, ahol dolgozik. lányok, 7 kémcsővel vettek.:) majdnem leszédültem az ágyról.:) de mivel a férjem volt ott az orvos is, így nagyon megnyugtató volt, és olyan édes volt.:)
aztán rohangáltunk, most értünk haza. hulla vagyok.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok,

Nem nagyon tudok sűrűn jönni, csak átfutottam, h mi van.

Nagyon sajnálom azokat, akik rossz hírt kaptak! Ismerem milyen, mert nekem is volt vetélésem ikrekkel a 8-ik héten. Fel a fejjel, lesz babátok!!!!!

Újaknak üdv!

Én voltam reggel az AEK vérvételén, összefutottunk Bogival:-), a vérvétel botrányos volt, tömeg volt és mintha most a kismamákat direk szívatták volna, de mind1, mert mi jókat röhögtünk.

Down kór szűrés: 12 hét 1 naptól 13 hét 6 napig lehet megcsinálni. Én az Istenhegyi útra megyek a Géndiagnosztikába.

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Na látom Leo is befutott aki elmesélte már hogy reggel együtt laboroztunk! Kicsi a világ! :D

Ne aggódjatok szorítok mindenkinek hogy minden flottul menjen és gyorsan átlépjük a kritikus 12. hetet! Aztán már szép az élet! :D

Ahol nem muszáj ott szerintem e szóljatok a munkahelyen a 12. hétig! Én anno akkor szóltam. És dolgoztam a 33. hétig!
A munkahelyemen most mindent elintéztek a rossz hír hogy keddtől már dolgozom! De mindössze 4 hétig és újra kapom a magas gyed-et!
Remélem a kisfiamat nem viseli majd meg ez a pár hét apukájával és nagymamájával váltott műszakban. Engem biztos megfog!
De túl leszünk rajta hamar legalább! És így is azt hiszem nagyon szerencsés vagyok hogy ezt az egészet meg tudjuk csinálni!

Jó pihenést mindenkinek!
És drukkok holnapra!!!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Csajok akinek lilipie-os vonalzója van??? Az enyém miért nem működik??? Mit másolok be rosszul valaki segítene??? A mamanet-en ugyanígy van benn a régi fórumban és ott látszik!

Köszi előre is!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnapi vizsgálaton kiderült amitől féltem:ELMENT A BABA :cry:
Abba kell hagyni a hormon bogyó szedését és napkon belül meg fog jönni a mensi.Utána meg kell várni hogy beállon rendesen a ciklusom,mert ez most kissé bekavarta.3 hónap pihi után lehet újra próbálkozni.
Szerencsére szépen kitisztult a petefészek így nem kellett ott helyben tisztítani.Megnézte hüvelyi uh.-al is hogy biztos legyen a dolgában.
Semmit nem aludtam az éjjel :?
Ma viszem Kolost vissza a füloor-gégészetre,remélem itt minden rendben lesz legalább.

Ha nem gond annak ellenére hogy én már tuti nem szülök decemberben még szívesen láttok itt köztetek.

Szép napot mindenkinek.
katica979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: