Új privát üzeneted érkezett!

Csillagfény, nagyon ügyes vagy!

maccs01
 
 


ezt is én festettem.... unalmamban

:D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Köszönöm maccs...
:D 8) :lol: :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

Hű Csillagfény,te nagyon ügyes vagy!!!! Le a kalappal.

Na megnyugszom lassan, már csak 36.6 :) Fájogat a hasam de nekem is lassan 2x NEM kéne megjönnie. Talán ezért.

Mi is szeretünk kreatívkodni,a lakás falait kidíszítettük,a babának is fogok:
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sőt tovább megyek...műkörmöt is építek hobbi szinten... :)
ami kreatív az érdekel!!!!
Kép
Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi ezek nagyon szépek...gratulálok...kreatív munka :)
csak így tovább 8)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Összeérnek a képeink :) műköröm,hát az sajna sose volt...hazudok,az esküvőmre csináltattam. felrakták,majd este mikor kiszedtem volna a kontaktlencsém,az idegen körmökkel félbetéptem!!! Így az esküvő előtti estét én illatos fürdő helyett a szemészet ügyeleten töltöttem. :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jujjj...az nem a legjobb...előtte sosem volt műkörmöd? az a baj hogy meg kell szokni... :( nekem is fura volt először...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nemigen volt,ápolóként dolgozom oda meg nem lehet...

Megnéztem a ciklus.hu-t,hát igen,holnapra NEM VÁROM másodszor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép

mi is szeretünk kreatívkodni :D
a kőfalat is mi raktuk, meg a festés párom kézügyességét tükrözi :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jujjjj Timi...ez csúúúúúúúúúúúúúúúcs...nagyon bejön!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


persze azoktól a szépséges maszkoktól messze van...

nagyon tetszenek!!! imádom az ilyen munkákat!!
gratulálok!!! ngyon szép!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


nincs messze...ne hidd!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Behalok! Nagyon ügyesek vagytok csajok! Legyetek is rá büszkék. Jó nézni!

maccs01
 
 


Köszike maccs nagyon aranyos tőled!!!!
Mondtam már?????????????
Imádlak benneteket,Imádok itt lenni :D
Nagyon jól érzem itt magamat!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

na még egy kis ízelítő-ezek a kezdéskor készültek....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nincs már itt senki?magamnak küldöm a képeket csajok?????????????????
:D :D :D :D :D :D :( :D :D :D :D :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na jó...akkor most egy kicsit lelépek én is.
majd holnap jelentkezem ha befejeztem anyum kezét...remélem lesz is itt valaki :D
Puszika és mindenkinek szép álmokat!!!!
sziasztok

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Örülök, én is!

Ahh, mégis elmegyek dokihoz csütörtökön, mégha maszkban is, mert abban, de kell a bizonyosság, hogy a hátsó falon tapadt meg a magzat, mert az első falon nagyon necces a csaszis heg miatt, mert ha rajta, akkor elhal - ezt olvastam. Szóval érzem, hogy zsibog a méhem... mondjuk a peteéréseket is éreztem, hiába vagyok nagyobb darab, de teljesen tudom, hogy mi van bent a lehetőségekhez képest :) Kifejezetten jónak vélem ezeket az érzéseket. De azért kezdek már én is idegeskedni, mert ez ragadós :):):) A második porontyot a 12. héttől éreztem, a védőnő szerint ez sem ritka, meg veszek szívhang hallgató készüléket is a 12. héten, sikeres Down-uh után.
http://www.brendon.hu/products/list?sea ... gyel%C5%91

maccs01
 
 


Csillag, jó éjt. Szépek nagyon a munkáid, nyugodtan pakold csak fel, nem minden nap látni ilyen szép maszkokat!

maccs01
 
 


Micsoda kreatívok vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


nekem ebből az utolsó képsorozatból az 1 és 2. tetszik a legjobban!

Évi

a tiétek is nagyon király! szabad kézzel van, vagy sablonnal?

Bencémnek a lámpáját mi is kiegészítettük :D repülős lámpát vettünk a mennyezetre, és idióta piros doboz volt hozzá, amit a mennyezetre kellett felfurni...

ez lett belőle :D

Kép

mi ilyeneket szeretünk csinálni :D
jóformán az egész lakást mi hoztuk rendbe. padlózás, erkélyre is ment ilyen kő, beépített szekrény, a nappaliban a szekrény teljes mértékben párom elképzelése és kivitelezése.
majd keresek arról is fotót :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Lányok nem győzöm nyomni a Refresh gombot... nagyon ügyesek vagytok!

Kép
xtina75
 
 


Elveszett a fél pár swarovszki fülbevalóm amit akkor kaptam a férjemtől mikor kiderült a baba :cry: :cry:
Már vagy 40 perce keressük mint a hülyék,de nincs sehol...hát ez nem az én napom az tuti.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Lehet, hogy a pulcsiddal együtt lekaptad és bent van a szennyesben.

maccs01
 
 


Évi
szerintem nézz szét a lakásban. tuti ott lesz.
valamelyik felsődbe beleakadva? esetleg valahol leesve, ágy alatt, szekrény szélénél...
gondolom megnéztél már mindent, de nyugodj meg. ha lehiggadsz, és ujra keresgélni kezdessz, tuti meglesz!
csak ne idegeskedve keress, mert akkor nem fogod megtalálni.
nyugodtan, higgadtan keress!

Kép

Kép
timi1982
 
 


mindenkinek jó éjt!

Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Évi!

Ne felejtsd ki az autót!


Mi is nemsoká' tente. Nektek is szép álmokat! Pussz

maccs01
 
 


Hát ti nagyon kreatívak vagytok, én sajnos nagyon ki béna vagyok, a férjemnek sincs kézügyessége így sokszor érzem úgy a lakást, hogy hiányzik belőle valami de nem tudok rájönni mi :roll:

Évi ne aggódj, úgy látom ránk tört az aggódás én is nagyon félek, fáj a hasam remélem nem lesz gond :cry: férjem nekem is azt mondja ő tudja, hogy a pici jól van érzi szeretjük és nem lesz gond. Ha ez iylen egyszerű lenne :cry:

Ja különben épp ma panaszkodtam, hogy nem tudom mi lesz a karácsonyi ajándékom erre a párom ma meglepett egy új mobillal Nokia 6600i, nagyon klassz. Az egyik srác a szombaton leejtette az övét erre a férjem elment ma a Vodafonhoz és van a cégnek sok hűségpontja ami levásárolható vagy meg lehet játszani, hogy ne fizessünk számlát. Ő most ment 2006 óta először ezen pontok miatt és vett 3 egyforma telefont a fiuknak és nekem is egy szépet, bár ez neki nagyon tetszik, lehet megy holnap és vesz magának is, mert az ővé kezdet figurázni. A mostani céges telefonom is ezelőtt 3 éve kaptam karácsonyra, az is Nokia és most kezd hamar lemerülni meg elveszíti a jelet hibe- hóba. Jól meglepte a társaságot. A srác nem is merte mondani, hogy elejtette az övét, gondolta ideges lesz erre kap egy vadiujat :lol: hát ez a baba megpuhítja a férjem kemény szívét 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok csajok! Szép jó reggelt!
A pocifájás betehető ennek a cudar időnek is.
De ma reggel amikor kinéztem az ablakon nagyon tetszett amit láttam...szép érintetlen fehér volt az amit tegnap leszórtak homokkal és egy lábnyom sem volt még észlelhető...Nagyon tetszett!!! :D
nekem is be be szúrogat a hasam...ilyenkor ledőlök 2-3 percre...és elmúlik.A hátam is kezd fájni-de én ezt betudom annak hogy a leányzómat epidurálissal szültem...azóta minden rossz időt megérzek :(
Tegnap az üzemdoki elkezdett velem veszekedni,hogy miért nem adattam még be a H1N1 elleni oltást...mondtam neki ,úgy tudom az első harmadban nem ajánlatos...erre kiabált hogy ők már 12 hét alatt oltanak...és hogy nem vagyok normális....Nagyon nem tetszett a viselkedése...jelenleg szabin vagyok,az aszisztens nő azt mondta menjek TP-re mert a klinikán nagyon sok kürságot benyelhetek és mivel a Hepát sem kaphatom,nagyon veszélyes dolgoznom...(ő normális volt)
Úgyhogy holnapi nappal lemegyek a dokihoz és Tp-re vetetem magam...remélem marad babóca...mert ha nem,nem biztos hogy Tp után lesz munkám :(
De tudjátok mit!?
Nem is érdekel...ma ilyen napom van :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nem kürságot....kijavítom: kórságot :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Timi
Nagyon jó ötlet volt a piros doboz helyett a felhőforma....inkább illik egy repcsihez... :) a piros doboz inkább egy hőlégballonhoz illene....bár azzal is fura lenne :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


jó reggelt!

Csillagfény
ne aggódj! most a legfontosabb a Te és babócád egészsége. ha ugy látjátok jónak menj tp-re. a többivel ráérsz később foglalkozni.
egyébként meg nem is kel aggódnod! minden rendben lesz. majd pár év mulva kell csak gondolkozni, hogyan is legyen, hová tudsz menni dolgozni :D :D
addig még sok víz lefolyik...


remélem mindenki jól aludt :D

mi nagyon. este 9-kor szó nélkül elaludt Bence, és csak reggel 6-kor kelt. megitta a tápszerét, és aludtunk tovább. párom telefonja ébresztett minket olyan 3/4 8 körül!
jupijééé!!!

jah és itt is esik a hó! Kíváncsi vagyok Buci mit fog hozzá szólni :D
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Bence már most nem bir magával... remélem odalent levezeti kicsit.

most éppen a motorjával száguldozik a szobában és közben furulyázik... :D :D meg kell zabálni :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


öltözünk, és megyünk sétizni!

szép napot mindenkinek! 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó reggelt
Hát sokkal nem vagyok jobban de ahőm rendben van és az a a lényeg. Fáj a fülem,a torkom a fejem. Bekaptam valamit. (a legyet :lol: bocsi)
A fülbevaló nincs meg
:evil: szennyest 3x,kabátokat előszobát vagy 4x,autót 2x,szőnyegeket fiókokat konyhát szemetest mindent átnéztünk,és nem lett meg Na persze ha a lépcsőházban vagy parkolóban esett ki,akkor nem is lesz. Nagyon sajnálom. De meggyőztük egymást(csak engem kellett) hogy ez csak egy tárgy és nem vagyunk babonásak,és kapok másikat ha nem lesz meg :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mondtam már hogy van szoptatós hintaszékem? :D a vaterán vettem és pont aznap jött meg mikor kiderült a baba :D
Kép
Kép
Na jó itt a Jancsival ülök benne :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tök jó a hintaszéked Évi...nekem nagyon bejön :D
Csajszik...én is elkezdtem mérni a hómet...ki fogok hűlni :( 35.7...ez kevés nem??????????????? :? :? :? :? :?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kellemes sétálást ebben a szép fehér időben Timcsi....nincs is olyan hideg.
Én kivittem a bubut sétálni...és kellemes idő volt...csak tiszta hó lett a kabim :D :D de ez jóóóóóóóóóóóóóóóó....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény,nekem is volt ennyi mióta terhes vagyok :D hidegben vagy?
Ja akartam kérdezni,bár lehet már irtad de nem rémlik,mit dolgozol? (klinika...)
Az üzemorvos velem is kiabált anno,1.oltás-de már leirtam micsoda frankó nyilatkozatot dugott az orrom alá,2-miért dolgozok terhesen ilyen fizikai és biológiai kórokok közt :lol: így mentem el tp-re.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


nem vagyok hidegben...megfelelő a szoba hőmérséklete... :( Fül -orr -gége klinikán takarítok ( 4 órában)....egyébként gyesen vagyok jövő áprilisig,mert a leányzóm ételallergiás és tartósan betegnek minősül...így 10 éves koráig kapom a gyest

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi te hol vagy szakápoló? melyik klinikán? :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény,értem.Hát tényleg ne menj betegek közelébe ha egy mód van rá.
Jééééééééééééé most nézem Te pécsi vagy!!!! :D :D :D szuper!!!
Hova jársz dokihoz? Remélem majd összefutunk!!

Én a 400 ágyas II B intenzivén vagyok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


igen pécsi vagyok én is...mint te :)
a veresbe járok Dr.Panka Tiborhoz...előtte a Shunk Erzsihez jártam.... 28-án megyek Uh-ra mrt eddig csak a petezsák és a szikhólyag látszott...a babát nem látta még a doki :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Normális hogy egy nap 2-3szor nagy wc-zem ? :oops: :oops: :oops:
eddig csak napi egyszer kellett. :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


palástfüvet írtatok igaz-ahhoz hogy jobban tapadjon a méhfalhoz a lepény....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Hát ez elég vicces. Én is a Veresbe járok a dr Pankához,legalábbis egyenlőre. Neked ő fogadott dokid? Mi hétfőn megyünk ultrahangra.
5+2 voltam akkor nekem is petezsák és szikhólyag volt,de az normális

wc-zés:passz,szerintem nem,bár én Elevit mellett örülök ha 2 naponta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok,

Eü-jelentés: semmi vérezgetés azóta se! (Kopp, kopp, kopp!!!)

Hó-jelentés:

Kép

Kép

Kép
xtina75
 
 


Én is elevitet szedek...mellette a vasat meg a stodal szirupot(csúnyán köhögtem)
Nem fogadott orvosom...még nem...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: