Új privát üzeneted érkezett!

Boldog névnapot az Olivéreknek, utólag!:)

Niki:
Ugyan ott tartunk a terhességben:) Majd a finishben versenyezhetünk (persze jó értelemben), hogy ki lépi át előbb a célszallagot, és tarthatja kezében a pici babáját!:) Persze csak ha szerdán nem minősítenek minket vissza megint. De az sem érdekel, csak minden rendben legyen:)

Pocilakó:
Vetélésnek nem mindeg első jele a görcs. Én 10 napig pöttyöztem, mire jöttek a görcsök, és a Niagara..:( De most hogy voltál UH-n, nem kell ilyeneken rágódni! MINDEN REDBEN LESZ!! Ha api elmegy, mi itt leszünk, és bíztatjuk egymást!
Én úgy szoktam képet betenni, hogy felteszem gépre, aztán paint-ben átszerkeztem kicsit, hogy ne legyen olyan nagy. De sztem ha be tudod scannelni az UH-képet, azt simán be tudod illeszteni ugy, hogy elmented, és mikor írod a hozzászólást alatta van egy olyan, hogy "Melléklet feltöltése". Arra klikk, aztán betallózod a képet, feltölt, és kész! Ha minden jól ment, kapsz egy üzik, hogy sikeresen bekerült a Hsz-be.:) Remélem érthetően magyaráztam! Nagyon kíváncsiak vagyunk a képre!!!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


SZiasztok Lanyok, Jo reggelt Minenkinek!

Ne haragudjatok, tegnap akkor orommamorban usztam, hogy nem is tudtam a bejegyzesekre reagalni. Most igyekszem potolni :)

Panni: Holnap a nagy nap, hany oratol szoritsunk? Minden rendben lesz, meglasd. Te mar gyakorlott anyuka vagy, nem olyan paramama, mint en, tuti nyugodtabban vagsz a dolgok elejebe. :lol: :lol: :lol:

Niki: nagyon megnyugtato amit irtal, arrol a statisztikai dologrol, nem is hallottam meg soha. Na remele, hogy most mar sikerul ennek fenyeben neznem a dolgokat. Kulonben teljesen igazad van, a legrosszabb ez a bizonytalansag, hogy csak remelni tudod, hogy odabent minden rendben van. Ja, tegnap este nagyon simiztuk Apaval Babot!
A multkor olyan jol tetted fel az uh-os kepeket, hogy csinaltad, mert feltennem en is a tegnapit, milyen kepszerkesztot hasznalsz?
Riki, hogy van, nyugos meg a fogacskak miatt? Na es Te, hogy allsz a tanulassal. Irtad a faradsagot., a tegnapi doki aki ugyeletben volt, azt mondta, hogy minel faradtabbak vagyunk reggel, es minel tobb tunet gyotor bennunk, annal biztosabb, hogy a terhesseggel minden renben van. :wink: :wink:

Manorka: ismerem a problemat, alacsony a vernyomasom nekem is. Igy terhesseg alatt nem nehez meg jobban szedelegni es fejfajassal kuszkodni. Ahogy irtam tegnap egeszen estig elmult, es nem is vettem be semmit, de aztan amint agyba bujtunk ujra megfajdult. (ez most komoly..nem az az elcsepelt kifogas, mint sok nonel... :lol: :lol: :lol: ) ugyhogy gyorsan el is aludtam, mileott meg jobban ram tort volna. Szoktal amugy kavezni? Azt mondjak az segit, en csak reggel iszok egy cappuccinot es ennyi.

Bibar: Igen tarjuk egymasban a lelket. Nagyon jo ez a Fittmamis vonalzo. :lol: :lol:

Eva: Udv kozottunk! Meselj magadrol egy kicsit. Hogy viseled a terhesseget? Ugyes vagy, lattam a vonalzo sikerult! :wink:

Meme, Kriszta, Tamara......Merre vagytok????

Szep napot mindenkinek!
pocaklako
 
 


Szia Meme!
Mar hianyoltalak!!! :lol: :lol: :lol: Igen, most nagy szuksegem lesz a tarsasagotokra, maskor is, de most meg jobban. Teljesen egyedul maradtunk Baboval. Apa hajnalban elindult haza, ugy hallottam Magyarorszagon nagyon nagy kod van, mondtam is neki, hogy vigyazzon az uton, ha minden jol megy, este mar Pesten lesz.
A kepszerkesztessel mindent ertettem, a multkor is igy csinaltam, csak mindig azt irta ki, hogy nem toltheto fel, mert nagy a meret. Aztan addig -addig kicsinyitettem, mig olyan picike nem lett, hogy ugyan befert, de alig latszott. Na majd ma ujra probalkozom. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 

 
 

Halihó!!!!
Judit örülök, hogy kicsit megnyugodtál!!!!!Tényleg érdemes,mert olyan gyorsan elrepül ez a pár hónap, és nagyon klassz, ha a kezedben lesz, de annál nincs jobb,mint mikor a pocakban van. Szerintem.Szóval élvezd ki!!!!! :wink: A rossz gondolatokat meg majd itt közösen száműzzük.Biztos sokunknak lesznek néha. Vagy gyakrabban. :lol: Ja, a képeket painttel szoktam egyszerűen kicsinyíteni.Nyújtás/döntés nemüpont alatt.Ált 20-30-ra veszem le.
Meme, igen,egyidősek vagyunk. :lol: :lol: :lol: Kár, hogy nem egy városban, fekhettünk volna szülés után együtt bent.
Na tanulok,mert eddig kómáztam. Estére hozni szeretnék képeket.
:wink: Puszi!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk :)

Niki! Naaaaaagy gratula! Lehet akkor szusszanni :)

Judit, örülök, hogy megnyugodtál :)
Igaza van Nikinek, én is szeretném minden percét kiélvezni ennek a várandósságnak :)

Éva, szia! Mesélj egy kicsit!

Tamara, asszem még neked sem írtam :oops: Nagyon érdekes a foglalkozásod. Bizti nem könnyű megállni, hogy nézegesd a picit :)

Olivéreket utólag is Isten éltesse! :P

És még volt vmi, de nem emlékszem... :oops:

További szép vasárnapot!

Pannynak megy a drukk holnapra!

Reggel megyek vérvételre, EKGra, stb. Utána meg be kell mennem az irodába, és kedden is - 2 nagyon kemény napom lesz, még nem tudom hogy fogom bírni :? :(

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok,

utólag is nagyon boldog névnapot a kis Olivéreknek! :lol:

Judit, ezek aztán a jó hírek, most már tényleg tessék megnyugodni!! Manorka írta már, hogy vigyázni kell a postaköltséggel. Az biztos, hogy nem úgy működik mint nálunk, tetszőleges összeget elkérhetnek. Általában 5 font alatt szoktak Mo-ra postázni. Van egy lány a babaszobán, Mariann, aki kint él Angliában és hozzá lehet küldetni csomagokat és havonta egyszer eljuttatja Mo-ra. Már nagyon sok Anyuka vásárol a segítségével. Ha nagyon pofátlan az eladó, vagy egyáltalán nem postáz Mo-ra, akkor hozzá szoktam küldetni. 100-200 Ft-ért küldi haza a rucit darabját, sok helyen át lehet venni személyesen, ha nem megoldható, akkor hozzájön még a Mo-i posta is. De még így is megéri. Szerintem. Itt megtalálod a részleteket. http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/E ... mik/341693
A ruhacsomagokat talán jobban megéri, de van, hogy sokkal többen
licitálnak rájuk.

Niki, nagyon sajnálom a kisfiadat. Próbáltad a denitnox gél-t? Lidokainos, max 3-szor lehet kenni vele, de nálunk az első fogacskáknál bevált. Volt mellette gyógynövénes is több fajta. Később sajna már ez sem. :oops: Van már foga Rikinek?

Panny, szorítok a holnapi uh-hoz. Biztos minden rendben lesz. Majd gyere ám a részletekkel. :D Mikorra mentek?

Bibar, köszi a válaszod. Szerintem nekem is ilyen van itthon. Én is szedni fogom a gravida mellé.

Barbi, mégsem irattad ki magad? Már mész is vérvéletre? Van már kiskönyved is? Nagyon belehúztál. :lol: :lol:

Éva, üdv közöttünk. Nagyon jó a csapat, majd meglátod.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Köszi a köszöntéseket :lol: :lol:

Barbus
tényleg hogy hogy vérvétel meg ekg??Emma hogy van?meggyógyult már??

Meme
igen ez izgi lesz ki mikor szül majd,lehet hogy teljesen felborul a sorrend :wink:

Pocaklakó
meddig marad távol Apa??

Niki
én is igy kicsinyitek,jó tanulást :wink:

jaj én ma extra hisztis vagyok,egész nap veszekszem az urammal,fáradt vagyok,Manó nem akart délben aludni igy én sem tudtam :cry: szóval nincs túl fényes napom :oops:

Panny
holnap irjál majd,drukk hegyek mennek :wink: :wink:

Éva
üdv itt :lol:

Kri
jól teszed,bizti ami bizti :wink:

bibar
 
 


Sziasztok!

Elnézést, de nincs erőm visszaolvasni, sajnos mostmár rendszeresen látogat a rókakoma, így egész nap émelygek. :-(

Olivérnek boldog névnapot utólag!

Judit, áhh nem tudom mi lenne ha nem szedném Rennie-t de így is végem.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Hali!

Engem a doki küldött mindenféle vizsgálatra. Keddhez 2 hétre megyek hozzá megint, azt mondta, hogy addigra legyenek meg a leletek. Védőnőhöz pénteken megyek, oda is ő küldött. Emmával ugyanígy volt, pedig nem ugyanaz a doki :roll:
Nem írattam ki magam. Ha nem muszáj, akkor azért nem fogom, mert pénzben baromira nem mindegy, főleg Karácsony előtt...
Emma meggyógyult, köszi a kérdést :) Ja és megkapta az oltást is: kutya baja!

Bibar, jó a vonalzód! :D
Én is nyűgös vagyok ma, jó nagyot sétáltunk du, amit érzek is, kicsit sok volt... Olyan rossz, hogy ilyen hamar sötétedik - ma direkt megnéztem az órát: negyed négykor már kezd :cry:

Fogzásra mi anno a Chamomila-t használtuk (lehet, hogy nem jól írom :oops:) meg a Dentinox-ot, ill. van egy homeos kúp éjszakára, asszem Viburcol a neve!

Fejfájás. Huhh nekem nem kell bemutatni :( Iszonyú migrénes vagyok... Amíg Emmával terhes voltam egyáltalán nem fájt a fejem, most is ebben bízom :D Mert egyébként most semmit sem lehet bevenni ami használna :? bár sokszor semmi sem használ, még az alvás sem :cry: röhögtünk is sokszor, hogy nekem csak a terhesség a megoldás :lol:

Cigi. Főiskola alatt dohányoztam, aztán a munkahelyen csak koca módra - hol sűrűbben, hol kevésbé, de már egy jó ideje egyáltalán nem! A férjem egyáltalán nem dohányzik és nagyon ellenzi! Én nem tudom elfogadni ha valaki terhesség alatt dohányzik! Szerintem ez iszonyatos felelőtlenség, és nincs rá kifogás!

Antekirt, hogy vagy? Nálam is beköszöntött a gyomorsav :? Jutottál is eszembe :oops: Nekem Emmával ez volt az, amire nem sikerült igazán megoldást találni :?

Hízás a terhesség alatt: én 18 kilót szedtem fel Emmával :oops: Most 13-14nél szeretnék megállni! :)

Gyerek vitamin. Egyetértek Pannyval: ha már közösségbe jár, akkor kell vmi kis "támogatás" ;) Emma elég beteges volt tavaly ősszel-télen, úgyhogy idén elkezdetünk egy immunerősítőt már augusztusban (Rybomunil), és eddig nagyon bevált! Emellett kapja a Cebion cseppet meg az Aloés mézet (multivitamin helyett).
Ezt a Marslakócskát eddig csak a reklámban láttam, de nem vmi szimpi :oops:

Én Gravidát szedek, tudtommal ugyanazok vannak benne mint az Elevitben :roll: de lehet, hogy nem jól tudom :oops: Eleinte szedtem mellé a folsavat, de aztán a doki leállított :roll:

Na elég belőlem mára :oops: :D

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Bocsánat csak egy villámlátogatás részemről, nagyon rosszul vagyok egész nap, amikor tehetem pihenek, úgy kevésbé kerülgetnek a rókakomák, de ezt egy közel 14 hónapos mellett eléggé nehéz.

Csütörtökön ki kellett hivnom anyumat olyan pocsékul voltam, meg is ijedtem rendesen :?

Ma először kicsit jobban voltam, talán lassan napközben javul a helyzet, és tudok jönni gyakrabban!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Hogy vagytok ma reggel?

Niki: koszi az instrukciokat, megrobalom ugy beszerekszteni a kepet, ahogy irtad, ma mar mindenkepp fel szeretnem tenni. Varjuk mi is a te kepeidet! :wink: :wink:

Barbi: nem semmi csaj vagy Te! Le a kalappal elotted, hogy igy birod az iramot, es helyt tudsz allni. Mi a titkod??? :lol: :lol:
Amugy meddig fogsz dolgozni?

Bibar: Apa asszem csutortokon jon vissza, mar hamarosan :lol: :lol: :lol: A hisztis dolog ismeros... :wink: :wink:

Kri: nagyon sok jo dolgot irtal a babarucikkal kapcsolatban. Ahogy olvasgattam az oldalt, a lany nem postaval hanem kocsival viteti haza a cuccost. Lehet nekem ez nem jo, mivel igy a rucik csak Magyarorszagra ernek haza, meg onnan valahogy ki kell jutniuk hozzam. Na mindegy majd megnezem, lehet ha talalok olyat ami tetszik, majd irok az eladonak es a postakoltseget elore tisztazom. Nagyon kedves ez a Mariann lany, hogy ilyesmivel foglalkozik, olvastam, rengeteg a halas anyuka, csak egy kicsit korulmenyes, hogy o licital, o veszi meg stb... En szoktam Angliabol direktben vasarolni kozmetikumokat, vettem mar Nemetorszagbol orat stb..eddig nem volt semmi gond vele..lehet inkabb probalkozok. De koszi a segitseget, ha otthon lennek biztos elnek a hazaszallitas lehetosegevel, de meg atgondolom, hogy hogy lehetne. Koszi meg egyszer!!!

Antekirt: orulok, hogy a Rennie azert egy ici-picit segitett. Majd csak tul leszel ezen is.

Fokamoka: Neked szintugy ezt kivanom, kitartast Lanyok!

Panni: nagyon megy a szoritas..siess a jo hirekkel!!!

Meg azt szeretnem megkerdezni toletek, hogy valaki hasznal-e cukor helyett edesitot? Es ha igen mit tudtok errol, hogy karos-e vagy sem terhesseg alatt. En nem vagyok cukorbeteg, de evek ota edeskevel iszom a reggeli cappuccinomat es a teamat is. Valamelyik nap neztem a csomagolast, aszpartam tartalmu. Igy ugrott be, hogy asszem Panni irta, hogy a Marslakocska is azt tartalmaz es ezert nem adja a gyerkocoknek, akkor lehet nekem sem kellene ezt hasznalnom. Igy mar 2 napja inkabb pici cukorral iszom. Van errol valami infotok?

Szep napot mindenkinek, a dolgozoknak jo munkat, az anyukaknak jo babazast, a rokasoknak jobbulast! :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Fókamoka

sajnálom hogy ilyen rosszul vagy :cry: igen igy már gyerek mellett nehéz nagyon,még jó hogy anyud közel van és tud segiteni.
eddig én szerencsés vagyok,egyszer volt migrénem,Olivérrel minden másnap,hááéáát lehet hogy megúszom most/kopp-kopp-kopp/ :oops: :oops:

Barbus
örülök hogy jól van a manód :wink: én is pont 18 kg hiztam annó,most nem akarok :oops: :oops: ez a korai sötétség engem is kikészit,nem lehet sokáig kinnt lenni stb... :cry:

Antekirt
remélem ma jobban vagy :wink: köszi a névnapi köszöntést :wink:

Panny
jaj de jó neked :lol: :lol: :lol: nekem még pont egy hét :oops: :oops:

bibar
 
 


Pocaklakó
na akkor nem sokáig lesz távol :wink: :wink: szerintem lehet édesitőt használni,én cukros lettem a terhességem alatt annó és azt használtam.
persze mértékkel,de nyugodtan!! :wink:

bibar
 
 


Koszi Bibar az infot, akkor en is azt hasznalom. Mar evek ota ez van megszokva. :lol:
pocaklako
 
 


En csak igy egy hozzaszolas erejeig jottem a juniusiaktol (bar sereghajtok, igy lehet a vegen meg juliusban fogok celba erni).

Pocaklako, neked irom, hogy en is kulfoldon lakom mint latszik, es a next pl 'aki' nem szallit magyarorszagra es ezert nehez otthon felar nelkul rucikat vasarolni toluk... szoval a next hozzatok is szallit am! En rendeltem mar toluk ide es egy het alatt pikk-pakk itt volt a csomi, es akarmennyit rendelsz 5 euro a szallitasi koltseguk, ami nekem pl olcsobb mint barmi helybeli orszagbeli csomagkuldo aruhaz szallitasi dija. A honlapjukon pedig fenn vannak az euros arak is, az olaszt itt talalod: http://www.nextdirectory.eu/
Es bocsi, hogy csak igy a semmibol hirtelen felbukkantam :)

luna6
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy mostanság ilyen ritkán vagyok! Nem felejtettelek ám el titeket, csak nekem is kezdenek sűrűsödni az émelygések. Nem reggel, hanem délelőtt és délután. Amikor csak tudok, pihenek, mert annyira fáradékony vagyok, hogy szinte lefordulok a székről.
Émelygés ellen vettem gyombéres kekszet. már betoltam egy dobozzal, de nem érzem, hogy sokkal jobb lenne...:(
Elkezdtem egy itthoni melót, még várom a visszaigazolást, de ha bejön, akkor leadom az infot nektet is!hátha valakinek jól jön egy kis plussz pénz!

Panny:
Mennek a drukkok!!!! Várunk nagyon a hírekkel!!!Meg a képekkel!!:)

Terhességi cukor:
Mindig mérem a cukrom reggel, éhgyomorra. Kicsit aggaszt, mert elég alacsony! 2,8-3,4 között szokott lenni.tegnap reggel cukros tejet ittam, utána egy órával megmértem, és 3,8 volt. Ez normális?? Ha kevés a cukrom, az nem árt a babának??


még 2-t kell aludni, és megyek UH-ra!!! Nagyon várom máár!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Luna!
Koszi a hasznos infot, meg is neztem a next oldalat. Tenyleg sok szep kis rucijuk van, es arban is teljesen elfogadhatok. Nem tudom nalatok milyen arban vannak a bebiruhak, de nalunk a plafon a csillagoseg. 1 honapos babara valo kiskabat 50 euro, majd leseggeltem, amikor lattam. Az otthoni arakkal sem vagyok tiszatban, soha nem neztem meg meg mi mennyibe kerul.
Aztan ha meg van egy ket-jo tipped varom, szivesen!
Bekukkantottam hozzatok, olvastam, hogy nalatok sincs vedono, hat nalunk sincs. Majd ha a baba meglesz csak a pediatrahoz kell csak vinnem, a gyermekorvoshoz. Nalatok is igy van?

Meme: sajnalom, hogy rosszul vagy. En hanyni meg soha nem hanytam, de hanyinger az volt. Nekem bejott a citomos limonade, es emelygesre pedig a fekves. Ha faradt vagy, az csak jo jel, kulonben en is faradt vagyok mindig. Ma olyan jo volt, ugy ebredtem, hogy, hogy minden okes volt. Nem voltam faradt, nem fajt a fejem, nem volt hanyinger se szedules. Igy ma ebed utan le is mentem setalni egy kicsit, nagyon jol esett, de bizony ott is le kellett ulnom megpihenni. Igazabol meg ma csak most doltem le egy kicsit, ami nalam mar nagyon nagy szo. Tegnap szinte li sem keltem az agybol, annyira fajt a fejem.

Szep delutant mindenkinek, majd kesobb meg benezek, sziasztok Lanyok!
pocaklako
 
 


Annyira nem vagyok nagyon tisztában a baba holmik árával, de szerencsére nálunk szokott lenni bababörze. Mindent lehet kapni. Mindenki kiviszi ami kicsi, vagy már nem kell. Annyira jó cuccokat lehet kapni. Unokaöcsémnek szoktak ott vásárolni, de arra konkrétan emlékszem, hogy van egy vadi új kabátja, ami sztem még ki sem volt mosva, 1000 ft-ért vették, mert használt volt. Walt disney-s, Micimackó, meg minden kutyafüle. Boltba nem rég láttam egy ugyan olyat, 8500 ft-ért. Hát sztem nem mindegy. Persze van,aki olyan rucikat visz ki eladni, hogy még a kutyának sem venném meg...de többségében újszerű holmik vannak.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok,

sajnos rossz hírem van. Elköszönök Tőletek. Ma reggel bevéreztem, elmentem a dokimhoz, rendes volt mert rögtön fogadott, megvizsgált, de már nem látott semmit. Azzal vigasztal, hogy jobb hogy most történt mint később. Csajok, úgy akartam ezt a babót, marha szar érzés. Elvileg próbálkozhatunk a mostani menszesz után, írt fel utrogestant. ha terhes lennék kezdjem el használni. A szopit le kell állítanunk, mert a hormonnal együtt nem mehet. Ez is egy nehéz menet lesz. Még jó, hogy a családnak nem mondtuk. Annyira éreztem, hogy valami gáz lesz. Szerintem Apa is érezhetett valamit, mert azt mondta, hogy akkor örüljek ha már voltunk orvosnál és mindent rendben talált. Igaza volt sajnos. A doki szerint kevés a sárgatest hormont termeltem, ez okozhatta, vagy rosszul tapadt meg a baba.

További szép várandóságot és sok-sok egészséges, gyönyörű babócákat kívánok Nektek. Vigyázzatok magatokra és a picúrkákra.

Sziasztok

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Jajj!! Kriszta! Nagyon sajnálom!:( Részvétem! Tudom mit érzel, kívánom, hogy hamar sikerüljön túltenned magad a történteken, és mihamarabb sikerüljön ismét teherbe esned, és minden rendben legyen!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kriszta! Őszintén sajnálom! És kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön és minden rendben legyen Veletek! Az utrogestan biztosan segíteni fog! Próbálj majd egy nagyot pihenni, megnyugodni, bár tudom, hogy ezt könnyű mondani.
Azért gyere majd mesélni, ha lesz kedved. Ha újra Pocaklakód lesz, akkor mindenképpen és nagyon vigyázz magadra!

Sok-sok egészséget kívánok és kitartást!
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka! Rég jártál, épp hiányolni akartalak! Hogy vagy?? Rosszullét? Mikor mész megint UH-ra?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Kriszta,
Nagyon nagyon sajnalom ami tortent. Meg is sirattam az angyalkadat, legyetek most erosek, es kitartast..sajnos mast nem tudok irni. :cry: :cry: :cry:
pocaklako
 
 


Szia Manorka, mi van veletek? Meme, jobban vagy mar?
pocaklako
 
 


Pocilakó
nem nagyon..eszem ezt a kekszet, de még mindig émelygek...
Bár egy kicsit stresszelek, mert mostanában nem fáj a hasam, nem érzem, hogy nyúlnána a szallagok, meg az izmok. Remélem nem jelent semmi rosszat! Nagyon lehetne már szerda!
Te hogy érzed magad?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Panny mikorra ment UH-ra? Nem tudja valaki? Drukkok mennek egész nap, de nagyon kíváncsi vagyok! Kicsit önző is, mert ha van képe, akkor ha felteszi, tudni fogom, hogy kb. hogy nézhet ki a mi picúrunk:)
Te ha van valakinek kereken 7 hetes, vagy +-1 nap-os fotója, szívesen fogadom:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Meme,
Koszonom kerdesedet, en ma azt mondhatom, hogy nagyon jol voltam. Minden redben volt. Most kezdett el egy kicsit fajni a pocim, a bal oldalon lent. Amugy most is fekszek, az agybol netezek, de csak azert mert igy esik jol.
Na meg egy jo nagy hulye kerdest fogok feltenni:
Szerintetek a szamitogep kozelsege karos hatassal lehet a babara? (WI-FI-s) Mivel sokat netezek agybol, a gepet leginkabb a combomra teszem, igy eleg kozel kerulhet a babahoz. Lovesem sincs mekkora lehet egy szamitogep sugarzasa. Mit gondoltok errol?

Pannirol csak azt tudom, hogy ma ment UH-ra, de nem tudom hany orara.
Szerintem jon mar hamarosan es beszamol nekunk. :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Meme: ne legyel olyan paramama mint en, hogy mindent tul izgulok. A szalagok akkor nyulnak amikor kell, es nem akkor amikor mi akarjuk :P
Biztos minden okes, ne aggodj. Ha ugy van, hogy nagyon sokara lesz meg uh, tanacsolom nektek, hogy egyenesen menjetek be a korhazba, akarmikor es nezessetek meg magatokat, igy tuti hogy megnyugszotok. Nekem turelmem se lenne kivarni az idopontokat, mi eddig mar beiktattunk 2 soronkivuli uh-ot. :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


:-) sziasztok csajok :-)
még új vagyok, csak olvasgatni szoktalak benneteket, nálunk a 2. babát várjuk, van egy 3 éves kislányom, eldontottuk, hogy jó lenne egy kistesó, és az elsore bejott :) a dolog. Persze nem nagyon merem elkiabállni, mert friss az egész, 6.hétben vagyunk. 2 hét mulva megyek dokihoz, amúgy szerencsére jól viselem a terhességet, itt-ott fáj a pocim, de az normális állítólag...remélem minden o.k. lesz a végéig...

Hát mindenkinek drukkolok, jó egészséget kívánok mindenkineK!!!!

Ha már itt vagyok kérdezek valamit a gyerekes anyukáktól, a nagylányom mióta ovis minden 3.héten beteg, náthás mintha le volna rakodva a nátha az arcuregében, próbáltunk inhalálni, biolámpázni, de nem nagy sikerrel. Nincs valami bevált praktikája valakinek hogyan lehetne a lerakódott náthát eltávolítani???
Elore is kosziiii sziasztok :-)
eva28
 
 


Kriszta, óóóóó hát nem is tudom mit mondjak. :-( Nagyon sajnálom!

Eva, üdv itt!
Ülve szívod az orrát?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Hali!

Voltam uh-n..az van hogy szabályos petezsák 16mm,benne szikhólyag...6 hetesnek felel meg...mivel nem a 14.napon hanem a 18.napon volt a pé így stimmel is...még nem láttunk szívhangot mert amúgyis zsar az SZTK-s gép(a magándokimhoz csak a 12.hét után járok mindig)..szal kicsit megnyugodtam de nem teljesen..madj jövő héten megint megyek.

Kri nagyon sajnálom...átérzem a helyzeted..de talán az a jó h ilyen hamar kiderült és nem később..így nem kell sokat várni sem a regenerálódásra sem..hajrá később!!!Gyere majd a hírekkel!!

Üdv.Éva!

Homeopátiás szesrt nem próbáltatok?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Eva
szerencsétek van hogy igy összejött a bébi :wink: :wink: sajnos nincs ötletem a kérdésedre,nekünk még hála nem jött el ez a kor :oops: :oops:

Meme
én is 7 hetes vagyok,de csak 1 hét mulva szolgálhatok uh képpel,de én is kiváncsian várom Pannyt :lol: :lol: én is izgulok ha nem érzek semmit de ne aggódj,minden oké lesz!!!!!
én ma émelyegtem egész nap,csak akkor jó a gyomrom ha eszek,háááát mi lesz a kilóimmal?? :shock: :shock:

Kri
annyira sajnálom :cry: :cry: de tényleg fel a fejjel,majd a progi potlás segit a következőnél,bár tudom hogy ez nem vigasztal :cry: :cry:

bibar
 
 


Panny
na az a lényeg hogy szép nagy petezsákod van,bár megértelek mikor már szivhangra készültél,de nemsokára lesz az is :wink: :wink: akkor tovább drukkolunk jövö hétre :wink: jaj az sztk-ás gépek sokszor sokkal gyengébbek is :wink: :wink:

bibar
 
 


Panny!
Örülök, hogy minden rendben!! Akkor titeket is visszaminősítettek egy héttel? A lényeg, hogy minden rendben!!

Judit:
Sajnos itthon ez nem így megy(legalábbis Pécsen nem), hogy csak gondolunk egyet, és bemegyünk a kórházba UH-ra. Nálunk a 12 hetes UH-ra a 10. héten be kell jelentkezni, hogy nehogy lemaradjunk róla. És ha nem vagy előjegyezve, szóba sem állnak az emberrel...ez a magyar EÜ. Ahhoz képest hogy Pécs az orvosok Mekkája...elég silány a helyzet. Ha csak azt a példát hozom fel, hogy a férjemmel fél éve be kellett menni a kórházba este 8 körül, mert elkezdett tekerni a szíve. 90/40-es vérnyomás, 190-es pulzus. Bementünk az ügyeletbe a kórházba....hajnali fél 2-re értünk haza, mert éjjel 1-kor került sorra....5 óra várakozás után szegény úgy nézett ki, mint akinek nyekk. Aztán mondta a doki, hogy a szívének ez akkora megerőltetés volt, mintha egymás után lefutott volna 3 maratoni távot. Szegényemnek lógott is a nyelve, pedig ült... Na de mindegy! Elmúlt szerencsére, de az eü. tényleg egy nagy fos itthon! Addig örülj, még nem kell itthon dokihoz menned!

Bibar:
Akkor mindenképp felteszem szerdán ha lesz kép, hogy te is lássd! Meg persze a büszkeség sem fog hagyni nyugodni:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


meme

nekem van egy 7 hetes kepem, ha megnezed a pcos forumot, a 691. oldalon....
remelem segitett :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Panni: nagyon vartunk mar Teged a jo hirekkel. Orulok, hogy minden rendben van nalad. Csak igy tovabb csajok!!!

Meme: :lol: :lol: :lol: Itt sem igy mukodik, hidd el. De ha en bemegyek az ugyeletre es azt mondom, hogy eros gorcseim voltak, (ami igaz is csak az uh elott 2 nappal) :lol: :lol: :lol: , mivel kismama vagyok nem kuldhetnek el, mindenkepp meg kell, hogy vizsgaljanak, Tudod, itt a Vatikan miatt nagyon nagyon komolyan veszik ezt a temat.
Az olasz egeszsegugyrol annyit, hogy meg nem voltam terhes, de csinaltattam szeptermber kozepen egy alapos vervizsgalatot, es majd 80 eurot fizettem. Ja es 20 nap mulva lett eredmeny. Ez van ha nem vagy terhes. Ha terhes vagy, szinte semmi vizsgalatert nem kell fizetni (ha a korhazban csinaltatod). A maganrendelokben kb 1-1 konzultacio / vizsgalat 100-150 euro korul mozog. De azert van jo oldala is a dolognak, sok gyigyszeret amit a doki felir nekunk nem kell fizetnunk.
Az influenza elleni oltast barki megkaphatja otton? Itt egy csomo kriteriumnak meg kell felelned ahhoz, hogy beadjak. :roll: :roll: :roll: Apat akartuk oltatni, de o nem felelt meg az elvarasoknak...tul egeszseges :o :o :o
pocaklako
 
 


Én, ma estére brutál rosszul lettem, egyrészt a rókák is gyengítenek, de elkezdtem szédülni és a gyomrom is megint rossz. Szóval nekem végem.
Valahogy úgy érzem, hogy csajszi.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt, szegenykem!
Tarts ki...es szoritsd a fogad. Te figyelj mar, Lidivel is ilyen rosszul voltal??
Fura, azt mondjak, hogy a lanyokkal sokkal rosszabb a terhesseg, mint a kisfiukkal. Nekem sok olyan ismerosom van, aki a fiaival is kutya rosszul volt.
pocaklako
 
 


Meme: aranyos vagy, hogy hiányoltál és köszi kérdésed, nálam is megy az émelygés, gyomorsav továbbra is. Igazából úgy néz ki, hogy jön a gyomorsav, eszem kekszet és jól leszek, majd utána egy darabig rendben minden, eljön az idő, hogy megéhezem, de nagyon, eszem és ismét megint rosszul vagyok, émelygek, termelődik a gyomorsav. És igazából nem is tudom mi az, amit szívesen eszem. A húst azt nagyon nem kívánom, inkább a sós dolgokat. Ma pl. paradicsom szószt rittyentettem (nagyim által eltett paradicsomból) és pennét főztem hozzá, tetejére reszelt sajt. Tehát az ilyen jellegű hamik azok, amelyek jól esnek. Bár most pizzára vágynék, de már késő van hozzá :(( A pocim viszont elkezdett időnként lefelé húzni, nem tudom, hogy tudjátok-e ez milyen érzés. Kicsit olyan keményedés érzésem volt. Így elkezdtem szedni a magnéziumot, mert az pont erre jó. Lányomnál is szedtem, talán pont így a 7. hét környékén.
UH-ra pedig csütörtökön fogok menni. Már nagyon várom.
Meme ne stresszelj, hogy nem érzel semmi különöset, az émelygés és a rosszullét elég jel, hogy minden okés. Ne aggódj! Csak nyugi! Rendben?

Köszi Judit Neked is az érdeklődést.
A Wifiről annyit tudok írni, hogy mindenfélét lehet olvasni, hogy ilyen, meg olyan káros. De hát már mindenre ráhúzzák, hogy az. Én fekve voltam elég sokat Nórival és neteztem, mivel a külvilággal csak így tudtam tartani a kapcsolatot, mivel a rengeteget kellett volna lépcsőznöm (egy lift nélküli házban akkor, azóta elköltöztünk). Szóval a lényeg, hogy semmi gond nem lett. Persze tudom, hogy ha tényleg van valami, akkor nem feltétlen most jönne ki. Mert azt mondják rákot okozhat....
Laptop párnát esetleg, ha használsz, akkor kényelmesen, valamennyire védve a pocakod, akkor tuti semmi gond nem lesz. De ez az én véleményem. Nórinál nekem csak a laptop volt az ölemben párna nélkül. Most van, de nem ezért, hanem mert ezt hozta tavaly a Jézuska nekem :)

Éva28: gratulálok Neked és üdv.köztünk!
Én az orr porszívózását rendkívűl hatékonynak tartom. Ha van lerakódás, akkor meg pláne. Eleinte én is idegenkedtem, de bizony szükség van rá, amíg a gyerek nem tudja magától rendesen kifújni az orrát, amikor kell és érzi, hogy kellene. El sem tudjátok képzelni, aki még nem alkalmazott ilyet, hogy ártatlannak látszó náthánál mennyit ki tud szívni egy ilyen szerkezet.

Panny: gratulálok!! Szupi hírt hoztál!!
SZTK-s gépen nekem sem láttak semmit, de a méretek jók és akkor annak alapján a doki látja, hogy van fejlődés! Csak nyugi!

Bibar, antekirt: veletek érzek a rosszullétek miatt. Kitartás!

Mindenkinek puszi!
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka
megkivántam a paradicsomszószt :lol: :lol: én is főzök ma :wink: keményedésre jó a magnézium nagyon.
de jó neked,csütörtökön mész már :wink: :wink:

Antekirt
szegény :cry: én is ugy érzem hogy most lányom lesz mert Olivvérrel nem émelyegtem egész nap,hát kiváncsi vagyok :oops: :oops:

Pocaklakó
te hogy vagy?

Meme
nem is kérdeztem hogy van az urad??megnyugodott már egy kicsit?

Aisha
köszi megnéztem,nagyon jó kép :wink: :wink:

Panny
és akkor jövö hétfőn kell menned ujra??

bibar
 
 


Judit, pont ugyan ilyen rosszul voltam LIdivel is. Csak LIdivel egész nap kutyául voltam, most meg délután jönnek a nagyon rosszullétek, délelőtt lightosabb.

Manorka, mi is csütörtökön megyünk uh-ra. :-)

Barbus, Lidinél nálam a második trimeszterben volt egy kis gyomorsavam, de ott tudtam enni sok sok gyümit ami nem marta a gyomrom.

Én krumplit krumplival kívánok, mivel mást úgysem merek enni annyira szokott fájni a gyomrom.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Emmának, boldog névnapot!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Boldog Emma napot az illetékesnek :wink:

Bibar!

Igen,jövő héten megint megyek uh-ra..remélem akkor már jobban megnyugszom...de lehet h addig elmegyek egy olyan helyre magánba ahol jobb gép van.

Meme!

Igen..valamennyire vissza lettem minősítve mert nem a 14.napon volt a pé hanme a 18.-on...én pontosan tudom h mikor...így 4 nappal lettem visszaminősítve :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csak gyors bekukk.
Kriszta rettenetesen sajnálom, és együttérzek Veletek!!!Kitartást kívánok, és hogy sikerüljön mihamarabb pocakosodni megint! :cry: :cry: :cry:
Velünk minden ok.Ma reggel úgy émelyegtem, nagyon rossz volt. Amúgy semmi extra. Tanulok ezerrel.
Megyek is . :arrow:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Csajok! Nem tudom, hogy normális dolog e, hogy 2-3 napja fehér, krémes folyásom van.Nem mindig, naponta 2-3szor. Lehet hogy a hormonok miatt? Vagy összeszedtem valami fertőzést?? Nektek nincs semmi?? Most emiatt parázok, hogy ha fertőzés, nehogy baj legyen a picivel miatta!


Bibar:
Igen,köszi a kérdésed, apa kicsit rendbejött, bár néha még bedepizik. De közel sem annyira, mint multkor.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
nem tudom mi lehet ez,nekem nincs ilyen :oops: :oops: de ne aggódj,kérdezd meg az orvosodat ha mész!!

Emmának boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!

Antekirt
mindentől fáj a gyomrod??szegény,jó kis krumpli diéta van akkor :cry: én mindent össze vissza eszem,őrület,remélem elmúlik ez a kivánósság mert nem lesz egy igy jó :shock: :shock:

Niki
jó tanulást :wink: :wink:

bibar
 
 


Meme!

Hát nem tudok segíteni...nekem az Utro szokott folydogálni(bocs :oops: )gondolom másnak is aki használja :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Emmának boldog névnapot!

Bibar: nálunk ma is paradicsomos volt :) a maradék szószt rátettem egy pizzára, kukorica, sonka, sok-sok sajt :)

Antekirt: akkor megy a drukk csütörtökre, majd gyere, mondd el mi volt

Meme: nyugi, az ilyen folyás előfordul, sőt lehet komolyabb mennyiség is, amitől még akár a bugyi is átázhat, de ne aggódj ez természetes, ha nagyon sok a folyás, akkor a doki adhat rá valamit, de nem nagyon szokták kezelni, ha jól tudom, azaz nekem anno ezt mondta a dokim, mert nekem elég sok volt a terhesség vége felé. De azért majd kérdezz rá az a biztos, viszont emiatt ne félj!

Holnap ki megy UH-ra?

Panny, én az utrot oral kapszulában szedem, állítlag ugyanaz a hatóanyag mennyiségben is és kényelmesebb, mint dugdosni. Vagy van valami különös, amiért Neked ezt írták fel? Én is használtam Nórinál az "alulról bevevőset" és nekem kifolyt elég sok belőle. Aztán tértünk át a hagyományos útra és most is ezt írták fel.

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Köszi a nyugtatást!Igyekszem nem rástresszelni. Holnap délutánig már csak kibírom!:) Jajjjj!!! Nagyon izgulok! És apa nem tud velem jönni:( Dolgoznia kell. Láttam rajta, hogy nagyon csalódott, mert szeretné látni az ő kis pici sarját:) De megegyeztünk, hogy ha végeztem, rögtön megyek hozzá, és mutatom a képeket:)

Az utrot én is orálba szedem. Nekem nem is vetette fel a másik lehetőséget a doki. Ugy hallottam viszont, hogy a dugisat azért szokták többen használni, mert annál nem érezni a mellékhatásokat. Bár igazából nekem az orálnál sincs semmi panaszom. De biztos van, akinek a gyomra nem bírja.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Manorka!

Igazából nem tudom..én mindig ilyen hüvelykapszulát kaptam.Nekem azt mondta a dokim ez hatásosabb szte mint az oral.
Este azért jó mert vízszintebe vok sokáig és van ideje felszívódni.Reggel is igyekszem a felkelés előtt egy órával feltenni...de így is van hogy pl.délelőtt érzem hogy folyik ki :oops: :roll:

A lombikos barinőmnek is hüvelykapszula volt mindkétszer amikor terhes volt...ja meg persze plusz inykeció is :roll:



Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: