Új privát üzeneted érkezett!

Draga Tina!
nekem meg nincs tapasztalatom ebben ,de nekem is az a velemenyem hogy hagyd öt,majd ha oda kerül a dolog hogy jön a baba el tudja majd dönteni!
de szerintem ugy is bemegy.....:)csak lehet hogy jobban izgul mint te vagy kicsit fel hogy latja hogy faj meg hogy szenvedsz (remeljük hogy csak kicsit) ezt kivanom tiszta szivemböl!
Az apukak mar csak ilyenek!
puszillak! :)
suzi2
 
 


Sziasztok Csajok!

Daniella kérdezted, hogy mikor kell szorítani értem,kb 2 hét múlva. Most vagyok közép környékén. Még nem fájt a hasam, mint szokott, (ovu teszt negatív, hőm megy lefele) de azért már most is dolgozunk az ügyön. Remélem, hogy a kismamik táborához csatlakozhatom már a hónap végén.

Luca annyira sajnálom Tamásod. Kívánok neki nagyon gyors gyógyulást, neked meg kitartást.

Tina nem tudom, hogy mit mondhatnék erre neked, hisz még nem éltem át. De annyi biztos, hogy a férjek sokkal jobban meg vannak ilyenkor rémülve, mint mi. Bár mi sem tudjuk, hogy mi fog történni, de a szenvedést jobban tűrjük, és őket pedig megrémíti a tehetetlenség, hogy a párjuk fájdalommal küzd, és ők nem tudnak segíteni rajta. De úgy gondolom, hogy be fog menni, hisz érzi, hogy most ott van rá szükséged. Nekem egy ismerősöm (férfi) azt mondta, semmi pénzért nem hagyta volna ki, bár baromira be volt sz..va. Most másként néz a feleségére, sokkal nagyobb a tisztelet iránta, bár eddig sem volt náluk gond, mert szerették egymást. Viszont erőltetni nem szabad.

Puszika mindenkinek
szilvi09
 
 


Sziasztok Lányok...

Rózsa:Fogadd őszinte részvétemet. A fájdalom mellett próbálj meg a szép időkre és emlékekre gondolni, erőtfog adni Neked!

Grácus: sajnálom, h téged küldtek el, de fel a fejjel, lehet, h így összejön a baba. :-)

Laar: remélem ügyes lesz Mira a dokinál. :-) És akkor is mosolyogni fog.

Luca: jobbulást Tamásodnak.

Nálam sajnos úgy tűnik, jön egy újabb próbálkozós hónap, hétfőn megjött. :-( De nem csüggedek (annyira), úgyis sikerülni fog, valahogy érzem. Azért szorítsatok néha. :-)

Most megyek, kis házimunkát végezni, puszilok mindenkit: Nofi :-)[/b]
nofertiri
 
 

 
 

Sziasztok!

Végkielégítést kaptam 3 évente jár 1 havi fizetés így Én egy havit kaptam!

Házidoki most nagyon hülye hétfő este meghalt a másik házidoki és most ő viszi mindt a 2 körzet betegeit 73 évesen!! :cry:

Voltam a munkanélküliben bejelenkeztem. Meglehet, hogy oktatás lesz a vége indul cukrász azt nagyon szeretem 13 hónap és elég jó tanulmányi pénzt kapnak akik bekerülnek meg van egy alkalmi munka virágkötös ismerősőm alkalmazna majd meglátom! :lol:

Ja a lényeg a tesóm mától dolgozik :lol: végre sikerült neki munkát találania 1,5 év után már nagyon örült neki mert már semmi pénzt nem kapott!

Puszika!
grácus
 
 


Sziasztok!

Felébredtem, aludtam rendesen és eleget végre. Fél négykor keltem. Húú, de jó volt.

Tina, Hannah gyönyörű, nagyon köszönjük a fotót. Nagyon örülök hogy minden rendben van velük. A férjeddel kapcsolatban én csak annyit írnák hogy szerintem be szeretne menni csak fél és ne aggódj nem lesz semmi baja. Csak azért vacillál mert egy kicsit betojt de meg tudja csinálni. És szeretné tudni hogy nagyon szeretnéd-e hogy ott legyen. Persze hogy ne erőltesd de azért mondd meg neki hogy segíthet neked a jelenlétével és te szeretnéd ha ott lenne. Ennyi. És ott lesz, meglátod.

Suzi, persze mindenki meg fogja érteni ha itthon nem írsz nekünk, de ha mégis van időd akkor pár sort dobj fel nekünk hogy tudjuk minden rendben van-e veled és anyukáddal. Ja, és hogy milyen jó babázni.

Nofi, :cry: sajnálom :cry: ! De, jó hogy nem csüggedsz annyira. Kövi hónapban már össze fog jönni, meglátod. Próbálj teázni és barátcserje kapszulát is kipróbálhatod, az segít a sárgatest pótlásán vagy valami ilyesmi. Olvass róla a neten. A méhpempő is nagyon jó a méhnyálkahártyának. Sok sikert, szorítunk neked ezerrel.

Grácus
, sok sikert a cukrász szakmához. Tényleg nagyon szép szakma és van is rá igény ha az embernek kialakul a vevő köre. Ismerek olyat akinek elég szép mellék keresete van ebből. Sőt, kettő olyan ismerősöm is van. A lányomnak is ez a szakmája. Pontosabban pék-cukrász. Szegénykém öt évig kellett járnia. Most azért jár külön gimibe hogy érettségije is legyen. A mellék kereset pedig jól fog jönni és ilyen szép mellék munka.... nagyon szerencsés vagy. Virágcsokrokat én is szeretek össze állítani és talán még tehetségem is van hozzá, de engem még nem kért meg senki hogy segítsek :roll: . Látod ,majdnem minden összejön, most már csak a babának kell összejönnie. Szorítok.

Etna, nem jelentkeztél már nagyon rég. Gondolom nem a takarítással foglalatoskodsz még mindig. Én is elkezdtem egy diétát. Egy csaj a gyárban adta az ihletet mert iszonyatosan lefogyott és ő szénhidrát diétát tartott. Ő abonett kenyeret eszik csak és más szénhidrátot nem fogyaszt. Tehát sem süti, sem kenyér, sem cukros üdítők. Szóval, vasárnap óta fogytam 3 kg-t pedig nem is koplaltam. Az abonett kenyeret imádom. Diétás margarinnal kenem meg, teszek rá főtt tojást, csirke v. pulykamell sonkát és diétás majonézt. Nyami! És minden nap salit csinálok, joghurtos öntettel és főtt tojással, sonka vagy husi csíkokkal. Nyami!
A nyaralásos videót meg tudtam nézni. Tényleg hiányzott hozzá a progi a gépről. De, a második rész csak valami dokumentum formában jött át, meg sem lehet nyitni. A keresztelős úgy szintén.
Amit meg tudtam nyitni az nagyon tetszett. Vasi és Erika is szívesen nézték. Erikának nagyon tetszik Botika. Kétszer is megnézte mert először nem látta amikor csupa homok volt. A zenét is nagyon jól választottad hozzá. Szóval, nagyon ügyi vagy. Tetszett. Nagyon köszönöm. Remélem valahogy sikerül a többit is átküldeni. Majd hétvégén csinálok én is g-mailos címet, mert már féltékeny vagyok hogy én annyi mindent nem kapok meg.
Holnap megyünk a leletekért, remélem össze lesz rakva. Amikor telefonáltam kissé bizonytalan volt a csaj mert nem értette a nevem és azt mondta hogy van ilyen nevű G-vel is. Hát nem tom mit értett. Majd holnap meglátjuk. Az is klassz hogy motorral megyünk, tehát motorozunk is HURRÁÁÁÁÁ!
Írjál már nekünk valamit. Anyukáddal mizujs?

Na, most már abba hagyom mert félek meglincseltek amiért sokat írok.
Mindenkit nagyon ölelek és vigyázzatok magatokra és a picikre.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok lányok!

sajnos semmi időm nem volt, boti dilo volt. szoktatás alatt volt, az etetőszékben ülést szokta, mert már attól ordított, hogy betettem. a kanállal evésnél krokodilkönnyeket hullatott, tiszta ideg voltam tőle, de aztán úgy vagyok vele, hogy a tízórait, uzsit, egye cumiból, a főzeléket szépen eszi kanállal, ha a 8hósnak való darabosat adom. a kecskemétit szereti a legjobban, desszertek közül bármit megeszik. az egész lakás kajában úszott, de én hagyom neki, hogy megfogja, belenyúljon, mert ha mindig tisztának kell lenni, akár ételfóbiához is vezethet később. van pótkanala, ő azzal próbálkozik, hála istennek csak rágja, nem trutyizik vele. le kell küzdenem magamban az ellenérzést, hogy kosz lesz, nem könnyü.

rózsa!
őszinte részvétem, légy nagyon erős ezekben a nehéz időkben. de a mérleg nyelvének muszáj egyensúlyban lenni, most már jönnie kell a babának, ezt kívánom tiszta szívből.

tina!
én azon kevesek táborát erősítem, akik soha nem szerették volna, hogy a párjuk velük legyen. szülés közben egy nő tényleg nem tud nő maradni, az érzékenyebb férfiakban, mint az én férjem is, ez nyomot hagyna. sajnos nem volt választásunk, jönnie kellett, meg sem kérdzeték a szülőszobán, hogy akarom-e. közös vajúdóban 6 ágyas kórteremben végig nézte, ahogy a másik csajnak cserélték a lepedőjét, mert bekakilt, a mellettem lévő ágyon ordított a csaj a fájdalomtól, a klinikán csak akkor vagy már külön szobában, ha tényleg szülsz, addig közösködhetsz. nekem taknyom, nyálam (már bocsi) egybe folyt, mert úgy hánytam. mellesleg szégnykém nem tudott mit csinálni, mikor fájásaim voltak, mondta édesen, hogy szorítsam a kezét, de miután már 5. órája voltak fájások, ki tudja miért, mivel tudták, hogy császáros leszek, gondolom a dokimat hagyták aludni, akkor már a guta ütögetett, hogy hagyjanak már békén, ő is, más is, csak szüljek már meg, akár ott azonnal. szóval én kimaradtam ebből a rózsaszínes stroyból, hogy nagy élmény volt, stb, neki az volt nagy élmény, amikor a gyereket a kezébe adták tisztán, azt mondta, olyan még életében nem volt, ezért kell kistesó, hogy minél többszőr ? :roll: átélje ezt az érzést.
de te ismered a férjed, mennyire bírja a vért és egyéb finomságokat. szerintem egy tesóval, barátnővel, anyukával többet ér az ember lánya, ők talán tényleg tudnak segíteni. bár ez az én véleményém, csak leírtam. én megértem az ódzkodó pasikat, tudod, ők betojik. :wink:

lucám!
remélem tamásom már nem annyira beteg, sőt egyáltalán nem az. cebion csepp nálunk tuti. van multivitaminos és c vitaminos, én egyenlőre csak a c vitamint próbáltam. meg inkább ezeket a homeos cuccokat, nehogy antibiotikum kelljen neki. csókolom ezerrel. kajákat nehogy addig küld, hogy ki kelljen vinned szegényt!

grácus!
mindent bele a tanulásba, minél többféle szakmád van, annál nagyobb lehetőségek állnak majd előtted. esküvői torták gyártása ismerősöknek, meg is van a nászajándék. nem kell agyalni. én 250000kg lennék, mert állandóan kóstólnék, tuti nem unnám meg. jó kis szakma, de nekem sajnos nem való. én főzni is úgy főzök, hogy kóstolok. imádok enni :lol:

szilvi!
sok sikert a kőhöz, ügyesek legyetek!!

suzy!
jó utat kívánok és anyukádnak nagyon nagyon sok kitartást. nofinak írok még "csodatévő" helyeket, ha van rá módotok ti is menjetek el, attiladombon látnivaló is van, meg jó kis kajálda. :shock: ja már megint eszem. :roll:

nofi!
érted is szorítok, babásodásra máriabesnyőre juss el , szintén energiabomba a templom. anyukádnak még ajánlom az attiladombot, az is tuti jó hely. nézz utána neten, én imádtam.

vasi!
óvatin a motorral, kíváncsi vagyok, hogy mi van a papírokkal. majd írd meg a hangulatot is. szerintem nem sokan lehetnek. vass dr van ott, ő hozta össze béres alexandráéknak a babát. elvileg, gyakorlatilag a biológus szenvedett vele. dévayban volt eddig. csomót akartam még írni, de boti ordít.

menni akar egyfolytában, de csak úgy, ha fogom akezét. csók többeik, azt hiszem felkötöm magam. nyugalmat akarok!!!! kicsit legalább :cry:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


na elalud boti.


képzeljétek lányok voltam tegnap a kerületi sztkban (GYED óriási összegére való tekintettel ide süllyedtem) rákszürésen, meguhoztak, megint pcos-vagyok. :cry: kérdezi a dok, hogy védekeznek? mondom, hogy minek, azt mondja nem is kell mert tiszta pco-s. és ezzel elintézte. majd, ha tesót akarunk jöjjek vissza. mondom, hogy lombikoztunk valszeg tesó is lombik lesz. azt mondta, hogy nem tud mit csinálni. fogyni nem kell szerinte (ő is ütötte a 100kg fölötti súlyt, mondjuk én még nem egyenlőre) alkati dolog. mondom 30kg-t híztam, nem tok fogyni. azt mondta bezár a szekrénybe, meg magát is, mert ő sem tud fogyni, hogy hátha akkor lefogyunk. ez hülye, ilyen orvosok vannak, milyen kis poénos. én meg éhenhalok és mégsem fogyok! meg egész nap rohangálok a gyerek után, takarítok, estére már a fogmosás is nehézkes. Kondi terembe sem időm, sem pénzem nincs, itthoni torna jó lenne, de ekkora darabon, még a végén az alattunk lakóval "összeköltöznék" plafonon keresztül.
ja azt mondta a dagadt testvérem orvos, hogy na és, ha magas lesz a vérnyomás kap rá gyógyszert, a cukorra is, ne foglalkozzak semmivel. mondjuk jó lenne 33 évesen vérnyomáscsökkentőt és inzulint nyomni magamba. marha. ha lesz egy kis +lóvé, akkor tuti elmegyek vagy a lombikos dokihoz vagy kósa dr-hoz. remélem ők nem a szekrénybe akarnak velem jönni.

fogyókúra szarul áll a nyaralás alatt a leadott 10 kg-ból 4 visszajött, olyan dühös vagyok ,hogy ennyit szenvedtem, hogy lemenjen és ilyen hamar visszajött. k anyját, tényleg.


lucám!
gratula a tesódnak, nagyon örülök neki. egy cipőben járunk, mármint pco-dologban. neki is fájt sokat a hasa. a kis gergőnek jobbulást kívánok. szegénykém. azért itthon van már vagy még kórházban? remélhetőleg minden ellmúlik és nem is fognak emlékezni erre a szörnyüségre.

teszek fel rita kisfiáról képet (ákiról)

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


áki Kép Kép Kép Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tök édi lett, nem is látszik rajta semmi. tudnak ezek a kismanók.
megyek rendet tenni. boti alakított. hilfe!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


sziasztok csajok!
Gracus sok eröt es kitartast kivanok az uj tanulmanyaidhoz! en is cukrasznak tanultam,az lett az elsö szakmam:) jo dolog ,szerttem en is, sokat maszekoltam otthon a faluba!
remelem te is szertni fogod! sok sikert:)
Szilvi,en is szoritok neked nagyon hogy sikerüljön a baba:)
Nofi draga sajnalom hogy megjött neked ,de nem baj majd legközelebb,ugy csodallak hogy ilyen erös vagy:) puszi
Vasike,kivancsi vagyok nagyon az eredmenyeidre! vigyazzatok a motorozassal,drukkolok tiszta szivböl hogy minen jo legyen:)
puszika neked!
Luca draga Hogy van Tomika???? remelem jobban,puszillak benneteket!
Etnam,sajnalom hogy Botika "megnehezitte" az elmult napokat!
Eltudom kepzelni milyen edes lehet ahogy ken mindent mindenhova ,neked padig egnek all a hajad
:lol: :wink: ezt nem rosszbol mondom :oops: :oops:
sajnalom hogy a doki ilyen bolondos,hihetetlen hogy mennyire viccesen latjak a komoly problemakat,vagy pedig sza.....nak az emberre! ugye sajnos vannak peldaink!
a kilokhoz en nem tudok mit szolni mert en meg jo kis sovanyka vagyok,tömöm magam meg este tizkor is es csak a kosz ragad ram,de kilo nem.... :lol: tegnep is este ramjött az ehetnek rendeltem sultkrumplit ,rantott pulykamellel (este kilenckor) es ugy bevagtam hogy csak na..... :lol:
Kepzeljetek csajok itt volt elöbb a parom es vitatkoztunk azon hogy a billiardot kettö l-lel irjak vagy egyel!
en mondtam hogy magyarul mi kettövel irjuk ö erösködött hogy mindenhol egyel irjak! fogadtunk 60 ezerbe (ö ajanlotta) aztan neten megmutattam egy magyar oldat neki...hat ugy kiröhögtem hogy a könnyeim potyoktak! aztan itt.... persze viccesen puffogott magaba!
aztan mondtam neki ,hogy "ugye a mamanak is lehet igaza
nem csak nekted" :lol:
oda is adta hihihi en meg adom is anyanak ha hazaerek !
remelem nem untattalak benneteket a sztorival csak meg mindig mosolygok a paromon,nagyon vicces volt!
na megyek dragaim,indulnom kell a masik munkaba ! reggel jövök ,meg szombatig leszek,mert szombat ejjel indulok!
puszi mindenkinek ,kicsiknek es nagyoknak,es sok-sok öleles!
suzi2
 
 


Sziasztok CSajok!

Gyorsan pár sor, mert még mindig betegek vagyunk :( Szóval utoljára kedd este írtam, mikoris TAmásom végre elaludt. Na utána (kb. 3/4 óra múlva) következett a pokol... felébredt, nekiállt úgy sírni, hogy ilyen még soha nem volt, mellette a hangja totál elment, csak erőlködött, hátracsapta a fejét, nem tudtam visszaállítani neki normális helyzetbe, semmi nem vigasztalta. Totál betojtunk, 11-kor indultunk vele az ügyeletre azután, hogy fél órán keresztül nem hagyta abba a sírást. A kocsiban végre megnyugodott, persze taknya-nyála egybefolyt, a szemei már totál bedagadtak. A doki (aki persze felnőtt orvos, mert nincs külön gyerekügyelet) megvizsgálta, semmi különöset nem látott, azon kívül, hogy gyulladt a mandulája. Orcsepp, porszívózás... mehetünk haza. Ezen az éjjelen kb. másfél órát aludtunk, Tamás mellettünk (most először), ha a szobája felé vittük már ordított. Na gondoltam marha jó lesz, átszokik hozzánk. De igazából nem érdekelt, csak tudjon már aludni kicsit. REggel lett, vittem a gyerekorvoshoz. Ő is megnézte, azt mondja megfázás, nem lát komoly bajt, csak ilyen hirtelen és erősen jött ki rajta. Mondom porszívózás semmit nem használ, elkezdi azért, mert meg vannak duzzadva a légutak, és emiatt nem kap levegőt, ezért is sír annyit. Tegnap már jobb lett a helyzet, este nagy nehezen elaludt, persze nem a helyén, hanem a kezemben, viszont cserébe reggel ötig aludt, akkor át kellett hoznunk, mert ordított a szobájában. Mintha félne ott, tökre olyan volt. Olyan erősen szorított, csak nehogy letegyem az ágyába. érdekes volt, remélem azért mert még ott aludni. Most már javulgat, jobban mondva megszokta, hogy nem kap levegőt az orrán és jobban kezeli a helyzetet. De álmomban nem gondoltam volna, hogy egy megfázás ilyen brutálisan ki tud jönni rajta. Na elég lesz rólunk.

Etnám!
Tesómnál mégsincs pco, legalábbis eszerint a doki szerint. Múltkor másnál volt, (akinél én is terhesség előtt és a 12. hétig), de most átjött ahhoz, akihez én is... szóval a másik doki csak beszaratta, hogy mi van. Elég hülye vicc, de egyébként már többtől h allottam, hogy ezt csinálja, csakhogy minél többen járjanak hozzá vissza magánrendelésre. Pusszantlak!

Tina!
Már nagyon közeleg az idő! Várjuk ám az sms-t! Azt is írd meg majd pár szóban, hogy simán, vagy császárral lett-e! Izgulunk érted nagyon. A férjedet illetően tényleg magának kell eldönteni. NÁlunk nem volt kérdés, be akart jönni és kész. Hallottam olyat is, aki nem akart bemenni, aztán végül "bentragadt", vajúdás alatt ott volt, és végülis szülésnél is. Majd eldönti Ő, hogy mit szeretne. Puszi és pihizz sokat, mert ha meglesz a Manó, vége a nyuginak :)

Suzi!
Anyukám két óránkén egy bogyót szedett a culevit-ből! Jó utat hazafelé, vigyázz nagyon magadra!

Csajok most rohanok, mert Tamásom már nagyon menni szeretne, nem hagyhatom sírni egy percet sem (nem mintha eddig hagytam volna) mert akkor rosszabb lesz, jobban fáj a torka, eldugul az orra, stb... mikor lesz már ennek vége??? Remélem gyorsan túl lesz rajta !Puszi Nektek!

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tina: Szerintem sem szabad erőltetni ezt a dolgot a párodnál, mármint hogy bemenjen-e a szülőszobára. Az én párom először nagyon nem akart bejönni. Aztán teltek a hónapok, sokat beszélgettünk az egészről és végülis úgy döntött, hogy bejön. Nekem ez nagyon jól esett bevallom, mert eléggé be voltam tojva és lelkileg sokat jelentett a támogatása! De csak a fejemnél állt mindvégig, tehát ott alul nem látott semmit, de ez így is van jól, nem szerettem volna, ha azt premier plánban megnézi. Barátnőm pasija látta őt ott lent úgy közvetlenül a szülés után és a szexuális életükbe ez be is zavart sajnos egy darabig. :( Egyébként van, ahol ezt okozza a dolog, ezért sem szabad erőltetni szerintem.
Remélem, végül minden úgy fog alakulni, ahogy ti szeretnétek és ahogy nektek a legjobb! Nagyon várjuk már a kis Dániel születését, most már hamarosan itt van az időpont.
Aranyos a kis Hanna baba a fotón. Az egyik barátnőm november közepáre várja a kislányát, ő is Hanna lesz.

Szilvi: Ezerrel megy a drukk neked!!!! +++ Ovu teszted van vagy ovu mikroszkópod? Milyen fajta? Nekem, amikor az ovu teszt full 2 csíkos lett, abban a hónapban meg is fogant Alexa.

Nofikám: Nagyon szorítok neked is, olyan jó lenne, ha már beköltözne a pocidba a kis babóca! ++ Ti a véletlenre bízzátok a dolgot vagy figyeled valahogy a pé-d idejét?

Grácus: Na ez jó hír, hogy kaptál végkielégítést! Elvileg a bent maradt szabijaidat is ki kéne fizetniük neked! Erről nem esett szó? A cukrászat jól hangzik, sok sikert kívánok hozzá! Örülök, hogy a tesódnak lett végre munkahelye! Sajnos manapság nagyon nehéz elhelyezkedni még "hátszéllel" is, hát még anélkül...

Etna: Nagyon aranyos Áki baba, jó, hogy tettél fel róla képeket! Tényleg nem látszik már rajta, hogy kis súllyal és előbb született, nagyon szépen kikerekedett. Mennyi idős is most? Mekkora a súlya? Boti édes lehet, ahogy kiken mindent a kajával evés közben, hamarosan nekem is részem lesz hasonlókban. :D

Luca: Jobbulást Tamásnak! Húúú...ez így nagyon szörnyen hangzott, ahogy leírtad, hihetetlen, hogy egy megfázás mit tud okozni...Szegénykém! Elhiszem, hogy megijedtetek, meg szegény Tamásnak is nagyon rossz lehetett ilyen elesetten. Remélem, legyőzi most már ezt a betegséget! Küldök neki gyógypuszikat!!!!

Suzi: Én is 2 "l"-lel mondtam volna a billiárdot. Na, akkor a párod elveszített egy jó kis összeget. :)
Most hogy vagy a baba témával? Inkább nem hozod fel neki, hanem vársz egy kicsit? És most védekeztek egyébként? Ovu mikroszkópot használod? Figyeled, hogy mikor van pé-d? Bocsi a sok kérdésért. :)

Rólunk: Képzeljétek, ma újra kilövettül Lexi egyik fülecskéjét. A múltkor ugyanis elcseszték az egyiket, sokkal lejjebb ment a lyuk. Most meg jóval feljebb, pedig ezt más csinálta. Szóval megint nem lett jó. Most kivettük abból a füléből a fülbevalót, megvárjuk míg benő mind2 lyuk és akkor teszünk még egy utolsó kísérletet. Ha akkor sem megy jó helyre, akkor kiveszem mindkét füléből és nem lesz fülbevalója. Majd lesz neki nagykorában, ha akarja. Nem akarom többet kínozni, úgy sajnáltam most is, olyan keservesen sírt szegényem.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Hoztam néhány fotót is:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Gyorsan irok egy pár sort, mert nagyon elfoglalt vagyok.Készülünk ezerrel a keresztelöre és minden napom be van táblázva. Nagy újság van Kibújt az első fogunk!!!! Darabos ételt egyre jobban eszi, nem fuldoklik tőle. Elkezdett beszélni is mondja hogy:apa, pápá, ci(cica). Annyira édes!!! Menni akar ezerrel.
Küldök pár képet.

Kép unokatesommal
Kép igy alszik
Kép igy kapaszkodik fel a kiságyban
Kép
Kép apával a kisvasúton
Kép
Puszika mindenkinek!Ha időm engedi jövök!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám bennetek, de teljesen leköt a ház, mikor hazaérek meg örülök h lyuk van a hátsómon... Mint a mellékelt ábra mutatja ilyen korán kelek, igaz ma 5 perccel előbb hogy írhassak nektek míg lefő a kávé amit a munkásoknak viszek ki. Mindenki vigyázzon magára, gyógyulgasson és kitartás!!!! Legyetek jók és vidámak!! :D :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak titeket, csak írni nem nagyon van időm. Ma talán lesz majd később visszaolvasni és mindenkinek írni, csak Tinának írnék gyorsan.

Tina! Az apás szüléssel kapcsolatban a véleményem valószínűleg teljesen más lesz mint a többieké, és előre mondom, ez csak az én véleményem, sértődés ne essék! Én apának nem adtam választási lehetőséget. Mondtam neki, hogy bent lesz. Nem tudtam mennyi ideig fogok vajúdni... Elég sok is lett belőle. Nem nagyon néztek rám a szülésznők, olyan fájdalmaim voltak, hogy a wc-re nem tudtam volna kimenni egyedül... Szerencsére nem voltam a vajúdóban, hanem egyből szülőszobára kerültem, így végig velem lehetett a Peti. Ez egy olyan dolog szerintem, amit a nőnek kell eldöntenie, hogy akarja-e, hogy a párja(vagy v.ki) ott legyen vele. Egyedül nem éltem volna túl. Persze az megint más, ha nagyon mereven elzárkózik előle, de én úgy voltam vele, ha akkor ott volt mikor összehoztuk, akkor is legyen, mikor kipréselem.
Petinek nem volt valami nagy élmény néznie ahogy szenvedek, de ha leendő apukákkal beszélget, mindenkinek azt mondja, hogy menjenek be, mert az anyának nagy szüksége van a támogatásra. Amikor jöttek be vizsgálni 2 óránként, akkor kiment azokra a 2 percekre. És úgy tervezte, hogy mikor jön a baba, akkor kimegy, de nem sikerült neki. Tartotta a fejemet és vizes valamivel törölgette a homlokomat. Egyébként egész jól viselte az egészet, csak utána volt 2 napig gyomorgörcse, gondolom akkor jött ki rajta a stressz. De azt mondta, hogy mindenképpen bejön a következőhöz is!
Majd írj, hogy miben maradtatok!
Puszika

kiru84
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindeninek a véleményeket. Gondoltam, hogy nem lesz egyhangú, erröl mindenki másképp vélekedik. De ez így természetes. Apának nincs baja vértöl és egyéb dolgoktól sem. Este beszélgettünk és kiderült, hogy totál félreértettük egymást. Nem az a baja, hoghy bejöjjön-e, hanem, hogy odaér-e. Mert mi lesz, ha ö épp Veszprémben van? (Gyakran kell menniük, mert ott a munkahelyének központja.) Szóval azt mondta, hogy beszéljem meg a dokival, hogy szeretne bennt lenni. Mégegyszer köszi mindenkinek.

Küldök megint egy képet, egy tegnap délután született babóról.

Adrián

Kép

Kép


Kép
tina84
 
 


Sziasztok Csajok!

Tina nagyon jó, hogy végre sikerült ezt megbeszélni, és így már benned sincs kétség. Viszont azt a benn lakóval kell megbeszélni, hogy várja meg, míg apa odaér.

Luca sajnálom szegény Tamást. Reméljük napról napra jobban lesz. Biztosan jól rátok hozta a frászt, és ő is megrémült, hogy nem úgy kap levegőt, mint máskor. Gyógyuljatok meg.

Daniella ovu tesztem volt, és tegnap vettem egy ovu mikroszkópot. Hát nem is tudom. A teszten halvány csík volt, (szombaton vagy vasárnap, már nem is tudom) a mikroszkópon tegnap láttam páfrányt délelőtt, már később (délután és este) nem. Fogalmam sincs, hogy most mi van. Hőmérőzés is megy. A hőm 36,4 és 36,2 között van már 3 napja. Tanácstalan vagyok. A hasam középen nagyon szokott fájni, most semmi, néha beleszúr, épp hogy érzem. Már tiszta dilisnek érzem magam. Az is vagyok, e felől semmi kétségem. Segítsen nekem valaki, aki ért ehhez a mikroszkóphoz, hogy ma miért nem látok rajta semmit????????? Egyébként ma a 15. nap van a ciklusból. S.O.S. Bocsika, ha az idegeitekre megyek, de ti tapasztaltak vagytok, és ezért nyaggatlak titeket.
Annyira szép Lexi!! Sajnálom, hogy idióta emberek miatt már 2x ki kellett lőni a fülét. De nagyon édi.

Arte szépen alakultok. Jó korán keltél.

Niki gratula a fogakhoz. Édes ez a kiscsajszi.

Suzi köszi a drukkolást. Jó utat kívánok hazafelé. Vigyi magadra, mert sok a barom az utakon.

Grácus mi újság, érzel valamit????

De most is, mint mindig csak azt tudom mondani, hogy gyönyörű mindenkinek a csemetéje, legyen az fiú vagy lány. Édesek.

Puszika.
Szilvi
szilvi09
 
 


Sziasztok Lányok...

Vasikáé: aranyos vagy, köszönöm a tanácsot. :-) Azt hiszem, bennem egy boszi veszett el, mert kizárólag természetes módon szeretem megoldani a problémáimat (amíg tényleg lehetséges). Anno még a portálon rengeteg infót írtam a többieknek, milyen teákat és egyebeket tudnak inni a babásodásért. Pertának, ha jól emlékszem, a 3. hónap teázás után sikerült Flóra. :-)
Nekem a palástfű és cickafark tea vált be, amíg ittam. De aztán volt egy törés a kapcsolatunkban Sadával, és akkor abbahagytam. Azóta rendeződtünk, és most próbálkozunk újra. :-)
A barátcserje - ami igazán jó - nekem nagyon drágán volt elérhető.

Etnám: mindenképp megnézem ezeket a helyeket, hála a jónak ,azt mondják, szép vénasszonyok nyara lesz, mehetünk a családdal kirándulni, feltöltődni. :-) Te mit éreztél, amikor ott jártál? Volt valami?



Daniellla: eddig a véletlenre bíztuk a dolgot, de ettől a hónaptól már nincs helye. Vettem ovu mikroszkópot, iszom egy teakeveréket (cickafark, málnalevél, palástfű, eperlevél egyenlő arányban), mérem a hőmet. Mivel most nem dolgozom, nem stresszelek, sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, szedek vitaminokat, lúgosítok. Reménykedem benne, hogy ezek együtt sokat fognak segíteni. :-) Sada részéről meg etetem fehérjével, vitaminokkal, jól tartom. :-D
Alexáról isteniek ezek a képek, tényleg gyönyörű kislány. :-)

Suzykám: édes vagy, én is drukkolok neked, hogy a párod jobb belátásra térjen, és nálad is beköszöntsön a gólya.

Tina: bár nekem még nincs ilyen tapasztalatom, és a többiek között is különböző vélemények vannak, én úgy gondolom, hogy ha mindketten szükségét érzitek annak ,hogy azokban a fájdalmas-édes időszakban együtt legyetek, akkor legyen nyugodtan apás szülés, de ha bármelyikőtök is kellemetlenül érzi magát, inkább ne legyen.
Régebben hallottam egy történetet, miszerint az anya és apa imádták egymást, halálos nagy szerelem volt, boldogan várták a babájukat, de az apa bent volt a szülésnél, látta a párját kifektetve, véresen, és olyan undor uralkodott el rajta, hogy azután nem tudott nőként gondolni rá. El is hagyta, amit hosszas terápia és ki tudja még mi előzött meg. Szerette, de nem volt képes feldolgozni a látottakat.

Most megyek, anyósjelöltem ajándékát be kell csomagolnom, valamit főznöm (lehet, hogy csak lángos lesz belőle), meg anyukámmal vásárolni.

Puszi mindenkinek, lassan már csak pocin kívül ;-) : Nofi
nofertiri
 
 


Szia Nofi!

Aranyos vagy. Én is hallottam ilyenröl. Ez nálunk nem fordulhat elö. Nincsenek tabuk és apát nem izgatják az efféle dolgok. Emiatt nem aggódom. Azt is mondtam neki, ha véletlenül mégsem akarja, akkor menet közben is kimehet. De nem az a típus, aki nem bírná ki.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Jajj, akartam még írni....

Tehát, megnéztem, miből mennyi kell egy kismamának vitaminból, ásványi anyagból, nyomelemből, és fura dolgot találtam.

Amit folyton hangoztatnak, mennyire fontos a folsav, terhesség alatt a NAPI bevitel 4 mg, kellene, hogy legyen. Az Ele... nevűben ezzel szemben, még a normál napi mennyiség sincs benne, mindössze 0,8mg van. Ez messze van a kívánatostól.

Kálciumból szintén csak 125 mg van, a minimum 1200 mg helyett.
Magnézium esetén 100 mg a 250-300 mg helyett.
B12 vitaminból elég komoly: 0,004 mg a 2-2,5 mg helyett.

Elgondolkodtam, van-e értelme a "magzatvédő" vitaminokat szedni, ha ennyire kevés benne a fontos anyag.
Szerintetek?
Amikor vártátok még a tündéreket, utánanéztetek, miben mi van, vagy a doki javaslatára szedtétek?

Puszi : Nofi
nofertiri
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem irtam, de olvastalak titeket. tegnapelott este irtam egy hosszut mindenkinek, e sujra indult a gep. Olyan merges lettem, hogy nem kezdtem ujra, 1000bocs.
Kozben apukam is allas nelkul maradt szegeny, de nm csugged. MAris bedolgozik majd valakinel. Ugyhogy elvoltunk most.
Igyexem visssza kapcsolodni es irni mindenkinek. Remelem este lesz kicsit tobb idom, mert most mindjart fel kell Eszter.

Csok mindenkinek!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok Drágáim!!

Én is hasonló képpen jártam, mint ahogy Angyalkánk, csak én éppen rossz billentyűt nyomtam le és most írhatok mindent újra!! :oops:

Na szóval kezdem előről!!

Bocsi, hogy én is hallgattam néhány napig, de semmi időm nem volt. Persze olvastam minden nap, hogy kivel mi történik, de írni már nem tudtam.

Rólunk: Kornélka újra hisztizik oviba menéskor. Nem akar menni. Minden nap sírt a héten. VOlt, hogy kizavarták a teremből mert annyira hisztizett, hogy köhögött és öklendezett és féltek, hogy összehány mindent. Szerencsére, nem történt semmi ilyen. És képzeljétek mit mondott miért nem akar oviba menni! Hát ezen én totálisan elhűltem! Azt mondta, hogy ő nem tudja megtanulni a verseket és ez zavarja. Akkor megigértem neki, hogy majd elkérjük az ovónénitől őket és itthon is tanuljuk majd. Szerencsére így megnyugodott és ma már nem sírva hagytam ott. Jaj, csajok, nagyon nehéz ez!!
Flóránk forgolódik már hasra, de még vissza mindig nem akarózik sikerülni neki. Sokáig elvan hason, de aztán egyszer csak elkezd nyüszögni és akkor már nincs mese, vissza kell fordítanom. Néha már ő is felhúzza a popikáját, de a kezei még mindig útban vannak a sikernek! Lassan elkezdjük a hozzátápit. Néha néha ha eszek valami gyümölcsöt megszoktam vele nyalatni, olyan édesen cuppog rajta! Hihetetlen, hogy mennyire egyformák és mégis különböznek a Kornélkával! Remélem, hogy a jelleműk nem lesz egyforma!! Mert akkor mehetek a temetőbe, még jó, hogy itt van a kert végébe! :lol:
Tegnap vettünk a házba mosógépet! Hát nem volt ez egyszerű eset!! Kaptunk rá egy kis támogatást így a keret adott volt. És sokkal többet nem tudtunk rászánni, de a lényeg, hogy megvan! EGy újabb dologgal csökkent a szükséges dolgok listája!! DE egyben az uram el is keserített!! Azt mondta, hogyha haladni is akarunk, akkor addig nem tudunk költözni, amig vissza nem megyek dolgozni, szóval most letörtem mint a bili füle! ;( Na de ezzel nem akarlak benneteket fárasztani!!

Lucám! Sajnálom, hogy ilyen hevesen jött ki Tamáson a megfázás! És igen ilyesztő tud lenni! Sokszor fordult elő a Kornélkánál is!! Remélem, hogy ma már jobban vagytok!! És, hogy mielőbb meggyógyultok!!

Etnám! Örülök, hogy a sarkadra álltál és hogy erőt vettél magadon, a rendmániád miatt! Tudod, ahol gyerkőc van, ott sajnos kupi is van! Meglátod, hogy a kitartásod meghozza majd a várva várt sikert! És nem sokára Boti is kanállal eszik majd!! CSak azért néha a többi étkezésnél is kináld neki többször kanállal!

Nofikám! Jól tudtad! 3 hónapig teáztam mielőtt megfogant Flóra. Igaz, hogy ez alatt a 3 hónap alatt nem csináltuk élesben a dolgot, mert a vetélés után kivártuk az időt. Rögtön az első éles hónapban fogant meg a kistündér! A teázassal kapcsolatban csak annyit írnék, hogy ne idd a málnalevél teát, az tágítja a méhet, és az nem jó a babásodásnak! A gyümi és zöldség evés szupi csak így tovább! Hogy-hogy nem dolgozol?? Szabi??

Szilvi! A hőmérőzéssel kapcsolatban néhány szót! Ha a mensid idejére nem esik vissza a hőd és a peteérés idejétől közel azonos tartományban mozognak az értékek jó eséllyel vagy babás. Ez az azonos tartomány egy-két tized fok! Milyen hőmérővel csinálod? Reggel mielőtt kikelnél az ágyból? Ha tudsz akkor higanyost használj! Én használtam, digitálist és higanyost is! DE a digitális soha sem mutatott normális értéket! Volt hogy egyszerre két hőmérővel csináltam. Én a számban mértem. Vezettem is róla táblázatot! A mikroszkóppal kapcsolatban sajna nincs érdemleges infom. Ha a hőmérőzéssel kapcsolatban nem voltam egyértelmű szólj és priviben leírom, hogy hogyan csináltam.

Arte! Sajnálom, hogy megjött! DE majd télen, amikor semmi mást nem lehet csinálni, mit összebújni! biztosan sikerül majd!! :D
Köszi a képeket!! Szerintem nagyon szép lesz és gondolom, most, hogy haladtok néhány m-rel a föld fölött jársz! Tudom, én is ilyen voltam!!

Kiru! Hogy vagytok mostanság?? Ákos visszazökkent már?? Jöttök majd a bornapokra?? Lesz egy csomó jó program! Igaz inkább este! :( Lesz EDDA, Szekeres Adrienn, Charlie, és még sorolhatnám. http://www.mor.hu/index.php?L=hu&P=24

Zsuzsa! Minden rendben volt a papírokkal?? Tudsz már valamit? Mikor kezditek? Ti jöttök a bornapokra? Szoktatok járni?

Grácus! Szerintem is nagyon fogod élvezni a cukrászkodást! És speciel simán beválalnám, a virágkötést is! De leginkább egy dadaképzőt végeznék, hogy az oviban nyomulhassak a gyerekekkel!! :D Na de majd jövőre körülnézek, hogy ne kelljen visszamennem a gyárba a sor mellé! NEm bírnám!!

Angyalom! Látom Eszter leköt rendesen! Nem baj! Most kell kihasználni az időt, mert hamar eltelik az idő és ovis lesz! Tényleg, nálatok hogy van ez a gyes/gyed dolog?? Mennyi pénzt kaptok? Meddig lehettek otthon a gyerekekkel??
Bocsi, ha túl kiváncsi vagyok!

Tina! Látom, már lezárt a téma, de azért csak én is szólnék hozzá néhány szót! Nekem a szülésnél anyukám volt benn mindkétszer! Szerintem jobban jártam mintha az uram lett volna benn. Jobban tudott segíteni. Tudta min megyek keresztül. A páromnak maradt az egészséges izgalom. Szegénykém a Kornélkánál már úgyis beteg volt, annyira aggódott! Vannak férfiak akik bírják és vannak akik nem, na az én férjem a második kategória! Én egyébként egyszer kérdeztem tőle, azt mondta nem, mert bírná nézni ahogy szenvedek és utána már nem is kérdeztem, anyukám pedig természetesnek tartotta, hogy jön velem!

Suzi! REmélem, hogy jó utad lesz haza felé! Kérlek nagyon vigyázz magadra!! Aztán ha tudsz jelentkezz be, hogy tudjuk minden rendben van veled, és anyukáddal!
A pároddal a fogadás nagyon jól sikerült! Elhiszem, hogy jót mosolyogtál rajta, én is szeretem néha, ha valamiben nekem is igazam van, nem csak neki, de sajna többségében ő viszi a prímet! :(



Most megyek! CSinálok egy kis rétest. Jó lenne addig amig a Flóra csicsikál!

Jók legyetek! Holnap nem tudom leszek-e, mert délelőtt dédinél, délután anyukámnál leszünk, mert az én uracskám nem lesz itthon. Vasárnap horgászni megy és délelőtt mi is megyünk, szóval, lehet, hogy csak este írok majd. A mai napot pedig még nem tudom, hogyan alakul. Anyósom egésznap dolgozik, az uracskám is, így egyedül maradok a kicsikkel!

Puszilok mindenkit!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!
Gyorsan berohanok, aztán megyek is tovább..ezer meló van..és még a háznak nem tudtunk nekiállni..de a fürdőbe nem tudjuk eldönteni milyen csempe legyen igy megyünk ma még egy kört...

Niki!Gratula a fogacskához..mekkora ez a csajszika már..tündéri..:)
Daniella!Huh, de nagyot nyúlott Lexi...az én gyerkőcöm sem hízik inkább nőtt az elmúlt hetekben.

Jól viseltük a szurit, kicsit sírtunk csak..este volt egy kis hőemelkedésünk, de a kúp után már az sem, nem voltunk nyűgösek sem..remélem ha nől majd a fogunk akkor is ilyen jól viseljük a fájdalmat.

Minden rendben növögetünk ezerrel..már nem bukunk pedig a kaját is kicsit megemeltem neki170-180 mlket eszünk, de van hogy csak napi 4x, mert elég sokat alszunk és nincs szívem felébreszteni..apa mindig cseszeget érte..annak a gyereknek enni kell mondja.

Tina!
A párom utálja még a kórház szagát is,rosszul is van tőle.Mondta hogy bent szeretne lenni, de sosem hittem el hogy menni is fog, mert gondoltam még a végén hozzá is orvost kell majd hívni, mert elájul..de bevett egy sanaxot, azt szokott, ha fogorvoshoz is megy, és simán végig mellettem volt, nem volt rosszul, nem volt semmi gondja, és a mai napig azt mondja kár lett volna kihagynia..Nekem pedig nagy szükségem volt rá végig..egyedül valszeg nem tudtam volna kibírni, akkora fájdalmaim voltak, igaz szegény majdnem a sebészeten kötött ki, mert annyira szorítottam a kezét, de túléltük..és azt a pillanatot amikor a kezébe adták a picit..sose fogja elfelejteni, kis mázasat még meg sem volt törölve..
Találkoztam a szülés előtt egy öreg nyanyával, már bocsánat, kérdezte hogy bent lesz e az apuka, mondtam neki igen, és legyávázott, mert ezek a mai fiatalok milyen gyávák, pedig az ő idejébe...majdnem beszóltam neki, ez nem gyávaság..

Petra!
Én el sem tudtam volna képzelni, h anyum legyen velem, sosem voltunk olyan jóban.
Remélem megoldódik Kornélkánál ez a sírás dolog, gondolo szeretne a kistesóval lenni.

Nofi, én szedtem a Gravidát,abban van jód is, ami ugyan csak fontos, és a vízben és a sóban kevés van, ettem külön folsavat, nekem az arcom miatt plusszban kellett b vitamin koplexumot, calciumot..tényleg kevés a terhesvitaminokban..de az sem jó ha sokat viszel be a szervezetedbe belőlük.

Luca: Remélem Tamás hamar meggyógyul!

Bocsi, akinek nem írtam volna.

puszika mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok, csajszik!

Etna, megkaptam amit küldtél. Bakker, ledöbbentem. Boti nagyon aranyos lehet ahogy maszatol és dobálja a kaját. Nem csodálom hogy nem tetszik és bocs hogy beleszólok, de ez az ételfóbia hülyeség legalábbis szerintem. Mert én felneveltem két csajszit és soha nem hagytam hogy olyat csináljanak amit nem szabad vagy nem illik. Tanítani kell a gyermeket és hidd el nem lesz tőle semmiféle fóbiája. Tudnia kell hogy vannak dolgok amiket szabad és vannak dolgok amiket nem szabad csinálnia. Persze, úgy neveled ahogy akarod, ez csak egy jó tanács volt.
A doki szerintem nagyon gyagya, de az sem jó ha állandóan a súlyoddal emészted magad. Minden diétát úgy kell kezdeni hogy elfogadod magad. Te ilyen vagy és így vagy jó, szép meg ilyesmi. Igazi sikert csak így érhetsz el. Utána diétázni meg csak próbából kezdjed el. Ha sikerül jó, ha nem úgy is jó. Kitartásra szükség van. Imádni való vagy, szerintem és Vasi szerint is és nem csak szerintünk, gondolom. Mi amikor először megláttunk nem azt láttuk hogy mekkora vagy hanem azt hogy imádni való és őszinte mosolyod van. Ez lényegében sokkal többet ér minthogy valaki mekkora. Persze, az egészséged érdekében jobb lenne kicsit fogynod, de első sorban fogadd el magad. Én IMÁDLAK!!!
A PCO nem igazán tudom mi az, az a ciszta a petefészekben? Nem túl jó hír. De, én már olvastam olyat hogy emellett is teherbe estek. Most igazán nem jut eszembe hogy ki volt az, de jól emlékszem hogy volt ilyen nem is egy. És voltak olyanok is akiknek önként távozott. Reméljük a legjobbakat.

Suzi, nagyon jót nevettem én is a billiárdos storyn. A párom szerint is egy "l"-el kell helyesen írni, de a lényeg hogy megkaptad a zsét. Tök muris lehetett.

Luca, nagyon sajnálom hogy Tamás ilyen beteg lett és ilyen nehezen viseli. Én ezt még nem éltem át mert nekem lányaim vannak és a fogzástól kezdve a betegségekig sokkal könnyebben viselték. Akkor még nem tudtam, de most már tudom. Jobbulást kívánok nektek.

Daniella, sajnálom hogy Alexának ilyen ferdén tették be a fülbevalót. Én nem csináltam ebből soha problémát. Ha elsőre nem sikerül akkor nem kell újra próbálni, ez nem olyan mint egy szemüveg próba hogy ha kicsit ferde próbálunk másikat. Én nem kínoztatnám szegényt még egyszer. Elég volt ez neki. És elég hosszú idő míg benő, a helye meg mindig ott lesz. Nekem is volt több lukam és még be sem gyógyult mikor kivettem őket a férjem miatt, de mai napig is látszik a helye. Szerintem jól fogsz dönteni és bocsika ha belekotyogtam. Egyébként nagyon aranyos a fotókon, főleg a kalapos tetszik nagyon. Gondolom azért mert azon nagyon csajszi.

Niki, borzasztóan szép ez a kis Amélia. Annyira aranyos. Gratulálok a fogacskákhoz és a darabos kajcsi evéshez és persze a dumcsizáshoz. Nagyon ügyes csajszi. Sok erőt és energiát a keresztelő előkészületeihez, a keresztelőre pedig jó időt és normális vendégeket kívánok.

Tina, én speciel örülök hogy a párod nem úgy gondolta hogy nem akar melletted lenni. Én mindig azt mondtam hogy ha anno a férjem ott lehetett volna akkor jobban becsült volna. Nekem is az a véleményem mint Kirunak hogy ha ott volt amikor megfogant akkor legyen ott akkor is amikor kipréseljük. Nem kell annyira sajnálni őket hiszen mi szenvedünk és ők csak látják hogy nem olyan egyszerű. A leglényegesebb hogy segíthet és van kinek ordibálni mert a dokinak mégsem ordíthatunk. Adrián nagyon édi-bédi. És most is elkaptátok nyitott szemmel? Ez szupi.

Szilvi, lehet hogy korábban volt a pé-d. Ezért láttad a halvány csíkot és csak egyszer a páfrányt. Én nem használtam ilyet, én a mindent bele variációt választottuk. Szóval éjjel nappal ment az akciózás és miután abba hagytam a fogigátlót, öt hónap után sikerült.

Nofi, a barátcserje kapszula tényleg drága, de nekem nagyon bejött mert a hormonomat szerintem az hozta helyre. Ma is megyek és veszek egy dobozzal ha van. Most megfogadtam hogy nem sopánkodom mert ami jó az jó és mindent megteszek a cél érdekében.

Petra, szuper anya vagy. Nem az a nehéz hogy felneveljük őket, hanem az hogy a bizalmukba engedjenek. Az, hogy elmondta az igazi problémát amiért nem akar menni oviba, az fantasztikus. Igazi bizalom van köztetek. Ez csudi klassz.
Örülök hogy haladtok és már mosógépetek is van, de annak nem hogy vissza kell menned dolgozni. Ámbár, én önként döntöttem úgy hogy nálunk is a pénzhiány dominál, így majd ha kb fél éves lesz a babám(persze ha sikerül), akkor megyek vissza dolgozni. Van mindkettőnknek nyugdíjas anyukája, így nem lesz probléma. Bornapokra szívesen mennék. Ahogy leírtad hogy EDDA és CHARLIE lesz, felsikoltottam. Imádom őket. Nem tudom mikor lesz és azt sem hogy Vasinak van-e kedve. És hol lesz? Mor-on? Sajnálom hogy egyedül leszel a hétvégén, de én néha örülök is hogy kicsit nyugi van. Majd azért feltalálod magad ahogy olvasom és látogatóba mész.

Laar, szerintem csak el fogjátok dönteni milyen legyen a csempe. Remélem minden rendben Mírácskával. Gondolom igen mert írtad volna ha nem és egyetlen problémátok most a csempe. Sok sikert a válogatáshoz.

Tegnap voltunk a Ciris-ben a leletekért, és minden elő volt már készítve egy borítékban. Hiába, igényes hely maradt ez a történek ellenére. Motorral mentünk, nagyon klassz volt csak a kezeim nem bírták. Tudjátok, ez a motor ha gyorsul azt nem játszva teszi és ha lassul akkor az sem finoman, tehát kapaszkodni kell keményen. Ráadásul magas a hátsó ülés, de ez mondjuk jó és nem véletlenül van így. Komolyan előre dőlve kell rajta utazni mert gyorsul rendesen, szóval pucsítok keményen és a gyorsulásnál a lábammal kapaszkodok, ha lassít akkor csak a tankra tudok támaszkodni az pedig kikészíti a csuklómat rendesen. Nem lenne ez gond ha sűrűbben motoroznánk, hiszen hozzá lehet szokni. De, imádtam, nagyon élveztem. A leletek megvannak, jövő héten telózok hogy mi van az új klinikával. Egyébként jól vagyunk.
Mindenkit pusszantok. Húú, de hosszú lett. Bocsesz.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Petra írtam neked!

Puszi.
szilvi09
 
 


Szia Zsuzsa!

Én is szedtem az előző terhességemnél barátcserje kapszulát. 3 hónap folyamatos szedése után lettem terhes. Amikor kiderült, hogy terhes lettem, abba is hagytam. Már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy ezért vetéltem el 9 hetesen, mert a szervezetemből kiürült az a hormon, viszont nem találtam sehol olyan infót, hogy meddig lehet szedni. Szívesen szedném, csak félek, hogy akkor ismét baj lesz.

Puszika
szilvi09
 
 


Szia, Szilvi!

Szerintem lehet szedni tovább a barátcserjét mert a sárgatestere van jó hatással és lombik vagy inszemináció után is adnak ilyen jellegű gyógyszert. De, tényleg jobb lenne utána nézni és több infót beszerezni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Zsuzsa! Köszi szépen a bizalmat, de én még mindig nem érzem magam szuper anyának! Iszonyat sokszor fogy el a türelmem!! Egyébként az anyósomnak mondta el ezt az ovi dolgot este, nem pedig nekem. Nekem mindig azt mondja, hogy azért van, mert hiányzom neki és a cicánk Luci is. Szóval nekem ezeket mondja. A munka dolgot szerintem félre értetted. Nem azt mondta az uram, hogy vissza kell mennem dolgozni, hanem azt, hogy addig tudjuk a házat csinálgatni amig még itthon vagyok, és nem költözünk be. Egyébként, ha visszamennék melózni kevesebb lenne a fizum, mint most a gyedem!! Tudod, akkor amikor én a Kornélkával terhes lettem, akkor normál hónapban kerestem 85-90 kerül. Most anyukám, aki ugyan ott dolgozik nem keres ennyit még túlórával sem. Szóval én szépen kivárom amig letelik az idő. Egyébként sem tudnám a gyerekeket megoldani. 2,5 éves kora előtt nem veszik be az oviba sem. A bölcsi pedig csak Móron van, és oda sem vihetem a gyereket reggel 6-ra. A multik pedig nem tolerálják, hogyha nem megszokott munkarendbe jársz, hacsak nem az irodában húzod az igát. Apánk is egyműszakos, úgyhogy a váltott szak is kilőve!! Lesznek még nehézségek!! Ezért szeretnék csinálni valami tanfolyamot, amivel el tudok olyan helyen helyezkedni, ahová lehet 8-ra menni. Itt a faluban az ovi csak fél 8-kor nyit.
De majd csak lesz valahogy. Másnem akkor Etna emailjében foglaltak miatt nem leszünk már evilágon!! (te én rosszul voltam mikor olvastam, és most is remeg a gyomrom, ha rágondolok, vagy belegondolok!! remélem, hogy nincs igazság tartalma!!)

Niki! Ne haragudj, hogy az előbb neked nem írtam! Nagyon büszke vagyok rá hogy ismerhetlek benneteket! Ti vagytok az igazi csoda!! Gratulálok a fogacskához, beszédhez és mindenhez, nagyon ügyes kiscsajod van neked, hallod-e!! Persze a ti kitartásotok is ember fölötti!! Legyél magatokra mindig büszke!!

LaaR! Örülök, hogy jól vagytok!! Nálunk a csempe választásba apánknak nem nagyon volt beleszólása!! Max. annyi, hogy tetszik vagy sem! Én döntöttem el mindent! Igaz, ő nem is áll úgy a dolgokhoz hozzá. Mindig azt mondta, hogy döntsem el én, ő ezekhez nem ért. Kiváncsi vagyok, hogy nálatok mi lesz majd a helyzet. És alig várom, hogy láthassuk a végeredményt!

Szilvi! Mindjárt reagálok is! Oké?!
wpetra
Pusztavám
 
 


Helló Lányok...

Szilvi: a barátcserje a legelismertebb tejkiválasztást serkentő gyógynövény. Egy régebbi klinikai vizsgálat során megállapították, hogy napi 15 csepp barátcserje-tinktúra megnövelte az anyatej mennyiségét.
FONTOS, hogy senki ne szedjen barátcserjét terhessége alatt!!

Hormonokat nem tartalmaz, jótékony hatásának lényege éppen az agyalapi mirigy serkentése – különösen az LH-hormon (lutein) termelésére. Ez közvetett módon növeli a szervezet progeszteron-termelését – ez pedig a menstruációs ciklus szabályozását segíti. A prolaktin-termelés szabályozását is javítja.

Petrám: a málnalevél tea tény, hogy a terhesség utolsó pár hetében is fontos, ám mivel ösztrogénszerű hatása van, és a méhizomzat rugalmasságát is befolyásolja, valamint javítja a vérellátást, babásodáshoz is ajánlható. :-) Én így tudom.
Ami a munkát illeti, tudod, a versenyszférában dolgozom, eléggé stresszes, tehát kicsit eljöttem "pihenni", mivel a saját főnököm vagyok, nem szabi, inkább betegácsi. Kis kivizsgálás, ilyenek. :-) Remélem sikerül Sadával ügyesen összedolgoznunk, és egy hosszabb időre el is felejthetem a munkát. :-)

Niki: gratulálok a fogacskához és a többi apró kis csodához. :-) Jó látni, hogy Amélia milyen aranyos, mosolygós kislánnyá cseperedett.

Luca: remélem Tamásod gyorsan jobban lesz, mielőbbi gyógyulást Nektek.

Suzy: Jó utat haza, aztán jelentkezz... :-)

Csajok, bocsi, h nem írtam mindenkinek, de sztem roppant hosszúra sikerültem, és köszi, ha valaki végigolvassa egyáltalán. :-)

Puszi és jó éjt mindenkinek: Nofi :-)
nofertiri
 
 


Jó estét csajok!

Egyedül vagyunk itthon Tamással, apának "kimenője" van, megszületett a főnökének a 4. (!!!) babája, egyben 4. FIA!!! :) Szóval ezt "ünneplik" Két hét leforgása alatt három baba született, egyik tesóm barátnőjénél, másik apa főnökénél, harmadik apa munkatársánál... tiszta jó.
A legjobb, hogy Tamásom már tök jól van, még egy kicsit be van dugulva az orra, de az már semmi ahhoz képest, amilyen volt. Szuper ügyes, hogy ilyen gyorsan túllett rajta. Az egész éjjelt ismét átaludta, cserébe fél hétkor kelt, de kit érdekel, csak gyógyuljon meg aranyom! Most a változatosság kedvéért nekem fáj a torkom, szerintem elkaptam tőle.

Niki!
ÉN is csak csodálkozok milyen ügyes kiscsajod van! Annyira szép és milyen nagy haja van :) Vigyázzatok rá nagyon és hozzál sok-sok képet nekünk!

Petra!
Én is úgy értettem ezt a munka dolgot, ahogy Zsuzsa. Azt írtad addig nem haladtok, míg vissza nem mész dolgozni. De lehet mi értettük félre. Nekem egyenlőre kilátásban sincs munkahely, ahol dolgoztam, oda hárman jöttek a helyemre. Tök jó... ebből kettő még esélyes a szülésre, de egyik még nem akar, másik csak akkor, ha a kisfia hat éves lesz, most még csak három. Viszont nagyon fejlődik a cég, most nyitottak egy baromi nagy üzletet Győrbe, vettek fel egy rakás embert, innen is tettek át oda, szóval még azért teljesen nincs elvetve a dolog. Tök jó lenne, ha ide sikerülne visszamenni. Ja igen, a harmadik csaj is esélyes szülésre, akiről már itt írtam: 11 év házasság után még nincs baba, túl öt lombikon.... szóval még nem adták fel, drukkolok nekik nagyon. Tudjátok Ő az, akinek sűrű a vére és nem kaphat hormon cuccost emiatt és mindig csak arra az egy petesejtre van esély, amit legtöbb esetben még leszívatni sem tudtak (eddig csak kétszer, de egyszer sem maradt meg)
Emlékeztek csgabora??? Tudjátok a Réka anyukája és múltkor írtam, hogy tesó lesz. VOlt UH-n a héten és kiderült: most is kiscaj lakik a pocakban :)

Nofi!
Örülök, hogy ismét köztünk vagy. Lehet hülyeséget kérdezek, előre is bocsi érte: a Párod Sada nem magyar? VAgy létezik ilyen magyar név?? Drukkolok nagyon, hogy összejöjjön a babó!

Vasi!
Neked is nagyon szorítok, az eredményeid jók lettek? Ez a motorozás téma nem semmi, amit leírtál. Én soha nem mernék motorra ülni. Bátor vagy :)

Csajok megyek lefekszem, mert leragadnak a szemeim, most én nem aludtam éjjel, mert fáj a torkom :( Puszi Nektek, holnap jövök.

Kép

Kép
luca81
 
 


Ezt már ki akartam próbálni, és Lexiről ez a kép annyira megtetszett, hogy muszáj volt...

Kép

Lucám, jobbulást Neked, örülök, hogy Tamásod jobban van. :-) Sada (Sándor) magyar, bár sztem tuti van benne valami török vér is. :-)

Kép

Pusza: Nofi
nofertiri
 
 


sziasztok lanykak:)
most van meg egy leheletnyi idöm,irok nektek aztan munka utan egy csomo mindent kell meg csinalnom,apa elrepül Angliaba,en meg indulok haza az ejjel!
mindenkepp jövök majd ,remelem lesz idöm,bar az utolso idökbe soha nem ültem otthon gephez,de igyekszem:)
Draga Luca,örülök hogy a kislegeny jobban van Hal Istennek hogy ilyen erös baba es hamar tul van a nehezen!
draga Petram,sajnalom hogy Kornelka nehzebben viseli az ovit:(
majd csak belerazodik megint es nem veszi idövel a verseket a szivere! egyem meg olyan edes ,hogy a lelkükre tudjak venni a dolgokat! kis Flora baba nagyon ügyes lehet ahogy forgolodik mar:)
puszi nektek!
Nofi dragam szoritok erted!
Vasikae teerted is megy az ima es mindannyiotokert akik babara varnak:)
Daniella dragam,nagyon szep Alexa,es milyen nagy mar,most született:) sajnalom a fül lyukasztast ...,milyen bal....ok hogy nem tudjak eltalalni hogy jo legyen!
amiket kerdeztel....hat nem hozom szoba Apanak a dolgokat ezt megfogadtam magamnak,tesztelni teszteltem e honapban is volt ket napig ket csikos ovu tesztem voltunk is együtt(ö nem tudta hogy teszteltem) hat nem tudom 14 -en kellene megjönnie,a cicijeim fajnak nagyon es szurkal a hasam,de hat ez mindig igy van...par nap es kiderül hogy jön e a miki!
puszillak benneteket!
Tina draga kitartast neked! te mikorra varod a picit? en meg nem vagyok veled kapcsolatban nagyon kepbe:( ne haragudj!
Kedves Szilvi,en Etnatol kaptam mikroszkopot es en nezem mindkettövel az ovut,a mikroszkop nem mindig mutat de az ovu teszt ugy ahogy szamolok mindig mutat nekem napokat!
a hömerövel nem probalkoztam ,mert nekem nincs idöm reggel (5-kor kelek) örülök hogy lyuk van a popomon,nics ra idöm!
de szerintema teszt az jo!
latod Daniellanal is a 3.honapban összejött a kis Alexa!
bar en nem minden honapban teszteltem,de amikor igen mindig volt ouvum!
talan egyszer össze is jön majd!
kitartast!
Nikoletta,nagyon Edes Amelia ,nagyon szep kislany! gratulalok az elsö foghoz! vigyazz ra nagyon:) puszillak bennetket! na mennem kell lanyok,meg ha lesz idöm 2 -ig benezek!
ha nem akkor valamikor.....
puszillak bennetekete es szeretettel ölelelek mindenkit!
vigyazzatok magatokra!
suzi2
 
 


Szia Suzi!

24-ére várjuk a picurt, de már NAGYON. A környezetemben már mindenki megszült,aki akkorra volt kiírva. Csak a mi fiunk érzi jól magát odabennt. Rólad én is elég keveset tudok, de szépen pótoljuk majd. :) Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Sziasztok!

Petra, sajnálom hogy félre értettem. Épp arra gondoltam mikor olvastam hogy hová teszitek a gyerekeket. Én az anyagi gondokra gondoltam, lehet hogy ezért értettem félre. Még egyszer bocsika.

Nofi, nagyon klassz amit Alexáról gyártottál. Nekem is ez a kép volt a szimpatikusabb. Nagyon ügyi vagy.

Luca, én a régi leleteimet kértem ki, mert a doki mondta hogy hozzam el a Cirisből. Egyébként akkor nagyon jók voltak az eredményeim. Most is azon vagyok hogy minden rendben legyen csak sajna szerintem nem tudunk mostanában kezdeni mert a klinika még nem indul ahogy én hallottam. Annak nagyon örülök hogy a kiscsávó már jól van, viszont annak nem hogy most meg téged kerülget a betegség. Jobbulást kívánok.

Suzi, nagyon aranyos vagy hogy értem is imádkozol. Most maradunk még és erősödök csak nyitnák már meg azt a klinikát. Kellemes időtöltést kívánok itthon.

Tina, szerintem csak azért jön később a picurod mert fiúcska. Ők kissé jobban érzik ott magukat mint a kislányok. De, még olyan soha nem volt hogy ott maradt volna. Ki fog az jönni és akkor majd izgulhatunk. Már türelmetlenek vagyunk mi is.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok lányok!

kijött boti 6. foga, a második nagyfog (nem tom a nevét) felül. a két szemfog előbb jött. sajnos nagyon megviseli, képzeljétek úgy vérzett a kis ínye, tegnap áttört neki. nem volt vészes, csak nem lehetett letenni, aznap. azt hittem megőrülök. semmi nem érdekelte, csak nézett rám szomorúan. adtam neki nurofent,attól tudott aludni egy fél órát és oyan 11 körül nagy vérzéssel áttört a foga. majdnem infarktust kaptam. képzeljétek úgy tört át, hogy majdnem az egész egyszerre, nem csak kis csücsök.
egész nap esik-kel. olyanokat koppan a feje. már annyira nem ijedek meg. küldök majd képeket, meg videot, csak a telómon van rajta, kutyázik. imádja az állatokat, hagyom is neki simizni őket, pedig törölném percenként a kezét, de ugye minél több baci,annál jobb az immunrendszer.

sajnos vissza nem tudlak olvasni titeket, mert botit nem érdekli, hogy vége a kapaszkodási lehetőségnek, továbbmegy és akkor akkorát esik. és állandóan koppan a feje. tehát a lehetőségekhez képest mellette kell lennem. vagy őt viszem magammal. semmi nem érdekli a menésen kívül.

voltunk pénteken két barátnőmnél is, boti nagyon élvezi. lassan veszek neki esernyő kocsit, mert a másik már ba..ott nehéz. van valami jó tippetek milyen márkát nézzék? könnyü, dönthető, lábzsákos is kellene. majd a vaterán vagy a teszveszen megnézem, de nem tom melyik márka a jó. pont télen fog elindulni szerintem magától boti, nem tudom ,hogy overállban ez fog-e menni neki. meg milyen cipőben? de ez már egy másik kérdés. most a babakocsi a lényeg.

vasi!
most csak neked írok. én a helyedben elmennék a győri kaáliba, ha v doki ajánlott ott valakit, az tuti jó. luca tuti meglátogatna, hátha ő jobban szerencsét hoz neked, mint én. tb-s és egy próbát megér, nem? tudom, hogy szar a várakozás ilyenkor. de minden lehetőség egy új esély, nem? elgondolkozol rajta? tinkyb is menni fog szerintem. küldtem a 2 levelet, megkaptad?pusza

többiek nagyon kíváncsi vagyok rátokd, de sajnos boti megunta a fiók húzogatását és épp az illatmintákat eszi, szóval jövök, ha végre alszik egy kicsit.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tina!
de ügyi vagy, hogy még egyben vagytok. tudom, te már babáznál, de én annyira örülök, ha valaki végig bírja hordani. jo ott bent neki. babaszoba már gondolom kész, kérek képet. még a teljesen készről nem kaptam azt hiszem.

suzy!
remélem már nem csak az ovu lesz kétcsíkos. anyukád jól van? lelkileg?

lucám!
de jó, hogy tamás megyógyul, tiszta erős kis vasgyúró, hiába sokáig szopizott. hétfőn megy a pénz, nagyon jók a kaják, boti 2spenótot eszik meg egyszerre.

nofi!
én nagyon elfáradtam attila dombnál, teljesen kitikkadtam ,de lehet, hogy az egész napos levegőn levés. pokrócot vigyeteke, jó kifeküdni. máriabesnyő nagyon szép, én ott azt éreztem, hogy lesz babám, szinte biztos voltam benne. de én abban az időben nagyon mélyen foglalkoztam a keleti gyógyászatokkal is, nekem jó tapasztalataim vannak errő is, bár az egóm néha erőssebb és humbugnak tartottam, de aztán megint előjött, most nem használom, pedig lehet, hogy kéne. cisztát simán lehet kezelni. de megitn az egom az erőssebb.

szilvi!
a hőmérőzés szerintem tökéletes, lényeg, hogy minden alkalommal ugyanott mérd, még mielőtt kikelsz az ágyból. (mindig szájban vagy hónaaljban) grafikont csinálj és mikor 3 napig magas a hőd, akkor van peteérés, ha visszaesik akkor már annyi. de petra tud jó kis görbéket, szerintem ő okosabb ebben. a vaterán meg a teszveszen fillérekért van ovu teszt, terhességi teszt, nézd meg.

arte!
szépen haladtok az óriási házzal, nagyon jó lesz, bár most gondolom nehéz. cserélhetünk. a köveket feng-shui-s boltban lehet kapni, rózsakvarc a neve. ott el is mondanak mindent vele kapcsolatban. de tuti lehet rendelni a neten. esetleg, ha szilvi babás lesz minél előbb, ő tovább küldheti neked.

jaj megint gyanús boti, rohanok.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kép Farmerban:)

Kép De ügyi vok!:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


nofi!

nekem nem tudsz valami jó növényt a pcom tünetei enyhítésre? nem tudom még igazán feldolgozni, hogy megint mütét vár rám, ha tesót akarok. pcoval természetes terhesség kizárt, de a lombiknál is vetéléshez vezethet. na ezt pont nem hiányolom.

lucám!
sajnálom az 5 lombikos csajt, dr fülöp vilmost ajánld neki, üsse be a google-ba. utána mehetne, ha anyagilag bírja a mi csodadokinkhoz. mivel úgysem kap már tb támogatást. de csak finoman ajánlom, de ez a két doki csodákat tesz. ne adja fel. gergő otthon van mrá vagy még kórházban.

na ha tudok olvasok tovább.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kép Farmerben újra:)

Kép De ügyi vagyok!:)

Csak gyorsan pár kép, aztán megint rohanok..:)

Nofi, ezek tök jók, hol találtad?

pusza mindenkinek..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép
Na még 1x, mert az előbb a rosszat küldtem el:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


petrám!
azt hiszem, melózól te annyit otthon, hogy nem is kéne még melóhelynek még csak eszedbe sem jutni. nem tom a kornéklás ovis storyt még nem olvastam. mikor küldtem én horroros emailt? nem is emlékszem rá. de bocsi, biztos el sem olvastam, csak továbbküldtem.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


laar!
nagyon édi a kiscsaj, egyre jobban hasonlít rád! most legalább is. fogyi? én sajnos nem fogytam tovább, de megint íratok fel egy adagot, hátha alapon. meddig lehet szedni?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


látom szilvi petrám már leírta a lényeget, csak most olvastam el. (hőmérőzés)

nofi
én a lenkei féle vitamint szedtem, de az ele.. nél szerintem jobb a femibion, az most a nagy favorit , abban sokkal több-féle minden van. főleg omega3,ami nagyon fontos az agynak. gravi-t is szedtem, de attól sem voltam elájulva. sajnos mikor én botit vártam, még csak kintről lehetett volna femibiont hozatni, azóta mindenhol van. az ele és gravi-tól nekem székrekedésem volt. de a foreveres termékek is nagyon jók. méhpempő kötelező szerintem a kismamáknak. kevesen tudják. aloe vera gél is tuti.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


megyek lányok vasalni és hajat mosni ,mert megint anyás kinézetem van. csók :wink:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Vasi!
Nem értek ehhez a lombik dologhoz, de Etna tanácsa szuper, szerintem megérné megpróbálni a győri Kaálit, nagyon sok jót hallani róla. Biztos lehetsz benne, hogy meglátogatnánk Tamásommal, ha jöttök. PUszi

Etnám!
Az öt lombikos csaj még jogosult tb támogatásra, mivel csak kétszer ültették vissza neki, a többit pedig mindig kifizették. Mikor még dolgoztam, sokat mondtuk neki a lányokkal, hogy menjenek el Pestre, biztos jobb orvosok vannak ott, de nem nagyon hajlott rá. Pontosan a pénz miatt, rengetegbe kerülne, meg mindig azt mondja, hogy a győri Kaáli is szuper, csak hát nála nagyon összetett dolgok vannak, és nem sok esély van, ha hormon szurikat sem kaphat. Ezzel pedig - szerinte - Pesten sem tudnának mit kezdeni. Neki egyik petefészkében van csak peteérés, ott viszont nem átjárható a petevezeték, a másikban pedig nincs is peteérése. Szóval bonyolult. És tényleg Isteni szerencse kell, hogy legalább azt az egy petesejtet le tudják szivatni.
Örülök, hogy jók a kajcsik, igyekeztem nagyon :) Boti szuper evő, meg is látszik rajta, hatalmas lett a kiscsávó.
na most mennem kell, mert apa nekiáll felfúrni a cuccot, amit tegnap vettünk, ha nem vigyázok egyedül... és takaríthatok estig :) Puszi Nektek, majd még jövök képőbb!

Laar! Míra csodás! ANnyira nagylány már Ő is, nagyon ügyes! Puszi Nektek!

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

Szilvi még nem érzek semit pé. után a 8. napon vagyok még csak most jö a beágyazódás ha lesz egyáltalán!

Daniella a szabijaimat nem fizeték ki mert már csak 6 napom van és ha el tudok helyezkedni akkor az még kell!

Hát meglehet, hogy lesz gyárban melóm elküldtem az önéletrajzomat szept. végén veszik fel az embereket jó lenne ha sikerülne! A cukrászt nem próbálom meg munkanélkülin keresztül lenne és több százan jelenkeznek rá és csak 20 fővel indul! Semmi esély nem lenne!:(

Ha a gyár nem jön ösze akkor még ott van a virágkötés ami nagyon jó!

Kellemes vasárnapi napot!

Puszi!

Kép
grácus
 
 


lucám!
üzenem a csajnak, hogy pontosan ilyen "bonyolult" esetekkel foglalkozik a fülöp dr. az országos vérellátó intézettel van egy közös programjuk, tehát szerintem pont az ő embere. az országos vérellátóban pados professzor volt aki velem foglalkozott, hozzá a fülöp küldött el és utána mentem a vereczkey dr-hoz. ha megvan a kaálys doki neve, akkor akár ahhoz is vissza mehetne a csaj. próbáld rábeszéléni, vannak nála sokkal súlyosabb esetek is.
ja és nekem is csak a bal petefészekben van peteérés, ja csak volt, mindig onnan estem teherbe. tehát ez sem egyedi. most már nekem egyikben sincs :cry:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Csajok...

Etnám: amennyit tudok a pcos- ról, h ma még nem gyógyítható. Viszont mivel ez egy alapvetően örökölhető és örökíthető anyagcserezavar, a műtét után visszatér.Tehát valójában felesleges, amíg nem akarsz újabb babát. Társulhat inzulinrezisztenciával (ami akkor áll fenn, ha az ember legalább 100 egység inzulint igényel naponta), tehát fontos, a diéta, és a mozgás. Ami Boti mellett szerintem megvan. :-)
Sajnos manapság mindent bogyókkal oldanak meg, és nem kutatják a természetes gyógymódot.
Sztem viszont, mivel hormonprobléma áll a háttérben, érdemes lenne kipróbálnod a már sokat emlegetett barátcserjét, cickafarkot és palástfüvet. Utóbbi kettőt teaként, a barátcserjét kapszula formájában, mivel úgy koncentráltan hat, míg teaként nem oldódik ki a megfeleő mennyiségű hatóanyaga.
A ciszták visszafejlődését segíti még a mezei zsurló. Magas a kovasavtartalma, ezáltal szerkezethelyreállító hatású, és így segíti a ciszta visszafejlődését. Kedvezőn hat az anygcserére, serkenti azt. (szív és veseprobléma esetén orvossal mindenképp beszéld meg, és szoptatás alatt sem ajánlott).
Azt javaslom, a 3 féle teafüvet 1:1 arányban keverd össze, és napi 2 teáskanálnyi mennyiségből 2,5 dl vízzel (30perc áztatással) csinálj teát.

Lányok, most mennem kell, sütök, főzök, aztán amire kész leszek, kezdődik a Forma1. :-) Szurkoljatok a Kiminek, még ha nem is tudjátok ki az. :-) Köszi, puszi: Nofi :-)
nofertiri
 
 


Kép Apróság Kép
nofertiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?