Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :P

Nozavi: jobban vagy már?? :roll:

sajnos mindenhol így mennek a dolgok nem csak a malévnál.. :? a lényeg, hogy jöttök haza.. :wink: :D Dánytól messze lesztek, ha itthon lesztek?? :)

Ákos már teljesen renden van, újra a régi kis csibész.. :wink: :D a legújabb szavai: dísz és a keksz.. :)

nekem a péntek tökéletes lenne a dumcsipartyhoz.. :wink: :D :D

Mka: mindenre nyitott vagyok, de a könyvből nem igazán jött be.. régen, (nagyon) még tartottam callanetics órákat, meg aerobicot is, de az már nagyon régen volt tényleg.. :D most örülök, ha végig tudok csinálni egy dvd-t.. :D :D

majd tudósíts, hogy okosodik Timo.. :wink:

na, most mennem kell, később még jövök.. :wink:

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

morca-köszönöm, már jobban vagyok! Most éppen Vilikém fogával küszködünk, mert fő a változatosság, nehogy már sorrendben jöjjenek ahogy a nagykönyvben meg van írva, hanem ugye kijött először a jobb felső 1es, most meg a két felső szemfoga dúródik, amiből van is sírás bőven. :? Állandóan felsír éjszaka, nem hagyja aludni! Meg persze minket sem. :cry:

mka-örülök, hogy bejött a jóga! Testi, lelki felfrissülés! Timo ügyike! Jó nektek, hogy "csak" egy nap az út hazafelé! Nekünk autóval 2. Ezért majd csak jövő nyáron tervezzük autóval menni haza, addigra kb kifogynak a készleteink, mint pl. Erős Pista, Piros Arany, levestészta, és akkor szépen felpakoluink megint. :lol:

Valahonnan rám is rám férne már egy adag pozitiv energia! Nagyon punnyadt vagyok mostanság! :?

Képzeljétek, most a legújabb aggodalmam a volt férjem. Valamit találtak a májában. Ezt nem tőle tudom, meg szerintem nem is örülne ha tudná, hogy én tudom. Annyira féltem, azért csak azt gondolom, hogy életem talán legmeghatározóbb alakja azok után amin együtt keresztül mentünk. Remélem nem a vegyszerek amikkel dolgoznak, mert az nagyon gáz. Az elsődleges vizsgálatok alapján jóindulatú daganat vagy felgyülemlett érhálózat. :cry:

Na most megyek, mert úgy hallom forr a vize a Picikémnek a cuccaival. Most sterilizálok! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: örülök, hogy jobban vagy.. 8) szegény Vili, ő sem ússza meg a fogacskák kínzását.. :? Ákos sem a "nagykönyben" leírt sorrendben növeszti a fogait, ráadásul egyszerre jön mindegyik :shock: .. ahova nézek a szájában, mindenhol kukucskál egy fogacska.. :? :lol: eből kifolólag a mi éjszakáink sem zökkenő mentesek..
a volt férjednek drukk.. :roll:

na, most nekem is mennem kell, később még jövök.. :wink:

küldök egy kis pozitív energiát.. :wink: :D

pussz

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap olyan boldog voltam, leesett az első hó, ami reggelre az esőnek köszönhetően el is olvadt! Pff, pedig oylan szép volt!

Kép

Kép

Kép

Hála Istennek visszaálltam a régi kerékvágásba! Minden rendben van körülöttem. Kiírtam magamból a negativumaimat az egyik távsegítőmnek, akivel még Zalcsikor ismerkedtünk meg. NA ő küldött nekem pozitvat rendesen, szóval most megint fogékony vagyok a jóra! :D morca amit te küldtél az is jól esett, és nagyon kellett már!! :D

Akkor ha minden jól megy este fél 10 fele itt vagyok!!! Ha 10ig nem jelentkezek akkor bocsi,d e valami megint közbejött. De azért bepróbálkozok majd! :wink:

Még egy kis Mazsolát is hozok nektek!

Kép Ritka pillanatok egyike, hanyadt alszik Drakula Gróf

Kép Pipás

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: akkor este itt.. :wink:

Vili baba után szerintem dögleni fognak a csajok, annyira helyes pasi.. :wink: :lol:

örülök, hogy sikerült helyre zökkenned, nagyon szorítottam.. :wink: :D

puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy ritkán jövök, de rengeteg dolgom van mostanság. Végre lehet, hogy alakul egy gyakorlati helyem. Ma beszéltem a pasival telefonon, kedden megyek hozzá megbeszélni a részleteket. Annyira szeretném ha végre sikerülne. Nem szoktam ilyet mondani, de már nagyon megérdemelném. Augusztus óta keresek... :? :?

A hétvége is húzós lesz. Holnap reggel megyünk bőrgyógyászhoz. Mindkettőnknek sok anyajegyünk van, gondoltuk megnézetjük, hogy minden rendben van- e velük.
Aztán délután megyünk egy helyi vásárba. A legutóbbi gyakszi helyemen én is részt vettem ennek a szervezésében. Holnap lesz a zárónap érdekes programokkal, gondoltam megnézem ha már egyszer én is szerveztem :D
Aztán estére megyünk majd a moziba. A héten jött ki a mozikba a Fűrész 6, azt akarjuk megnézni. Nem tudom ismeritek-e, horror, de én nagyon szeretem :D

Nóri, tök szupi, hogy nálatok már esik a hó, kár, hogy elolvadt. Pár napja már nekem teljes karácsonyi hangulatom van. Fel akarom hozni a pincéből a karácsonyi dekorációt, télápót ragasztani az ablakra, égősor stb. De a párom nem nagyon díjazza. Azt modja még korán van, pár hétig ne égessem még őt :evil: Még ezt a hetet megússza, de szerintem jövő hét végére kegyetlenül felcuccolok mindent a pincéből :lol:

Vili tényleg nagyon cuki, tuti sikere lesz majd a csajoknál :wink:

Morca, a jóga tényleg nagyon tuti, egyre jobban bírom. Tényleg sikerül teljesen odafigyelni a testedre. Én most a jógával jöttem rá pl, hogy a bal lábam sokkal kötöttebb, mint a jobb, sokkal kevesebb dolgot tudok vele megcsinálni. Pedig a mindennapokban semmi panaszom sincs. Mikor Rékával tornázok egyáltalán nem figyelek oda a testemre. Csak izzadok és arra figyelek, hogy még öt felülés, még négy, még három stb. SZóval érted. Csak a hajtás van, hogy keményen, nem adod fel stb. A jóga más. Tényleg teljesen megismered vele a tested. És ez is képes izomlázat csinálni. Rájöttem, hogy a testem teljesen merev, az izmaim kötöttek. De állítólag idővel ezen is segít a jóga.

Na most megyek

pusssz

mka
mka
 
 


Na sziasztok!

Én már vagy még itt :?: !? Most jöttem, hát remélem előtudlak várni morca. :D Annyira álmos vagyok, fogalmam sincs, hogy mi az istent kellene csináljak, de ez már tényleg nem normális, hogy itt van 9 óra, és olyan dögrováson vagyok, hogy ihaj! :? Várlak, várlak, várlak...

mka-örülök, hogy bejön a jóga! De irigyellek!! ésésésés próbálj meg tudom nem hiszel benne, de ne csak a testedre koncentrálni, hanem a lelkedre. A lelki béke egyenlő a testi egészséggel, mert ha betegek vagyunk azt első körben lelkileg kell megkeresni!
Pl. itt a volt férjem esete. Ő a mai napig nagyon ragaszkodik az anyjához, amiért többek között elváltunk, mint méreg anyag van jelen a lelki életében az anyja, ez ütközött ki nála a májproblémával, és mint tudjuk a máj a méregtelenítő a szervezetben.
Szépen fogalmazva a lelki testünk fájdalma materializálódik a fizikai testünkben és azt érezzük fájdalomként.
Na de jól van nem terhellek... :D

Köszönöm aranyosak vagytok Vilikével kapcsolatban. Egy biztos, hogy nagy zsivány lesz... :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja és mka, irigyirigy a moziért!!!

Mi majd decemberben megyünk el otthon, itt többek között Vilike miatt kivitelezhetetlen, de akkor majd vigyáznak a Mamikák a gyerkőcre! :wink: Na meg a nyelv sem utolsó, hogy még Sanyi megérteni rendesen, na de én??? :oops: :roll: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


morca-várlak, nincs tán valami baj.... :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na akkor ma pizsiparty van. puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: bocsiiiiiiiii :oops: :oops: :oops: ne haragudj, de mikor kijöttem a fiúktól elmosogattam, feltöröltem rutinból, nem is néztem az órára, közben meg a férjem is leült a géphez melózni.. :oops: :oops: most esett le, hogy mennyi az idő.. :oops: :cry: ne haraguuuudj... :oops: nagyon sajnálom, hogy nem jöttem, pedig már nagyon vártam a pletyipartyt... :cry: :cry:

esetleg holnap.. :roll: :?: beállítom telefonomat és akkor nem mosogatok ahelyett, hogy pletyiznénk.. :wink:

jó sokáig fenn, maradtál miattam.. :oops: :oops:

Mka: húú, a moziért én is irigy vagyok ám.. :lol: :lol: jó kis programjaitok lesznek a hétvégén.. 8) mi mostanában nem mentünk/megyünk sehova, mert a házat csináljuk és hát ha csavargunk, a ház nem halad.. :roll: pedig jól esne már egy kis csavarás.. 8)

na, megyek én is pizsipartyzni.. :roll: 8)

puszi nektek.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Helló Belló!!!

morca-ez a dumcsiparty nem akar összejönni! Pénteken kitartóan vártalak, de elhiszem, hogy elfelejtettél, mert velem ugyanez történt szombaton. Délelőtt elolvastam, hogy mit írtál, na mondom majd este felnézek. Igen ám, csak Apával el Wiiztük az időt. Bocsi! Vasárnap meg tegnap már 3/4 8kor ágyban voltam ismét, mert riasztott a belső hang, hogy kifogok borulni alvásilag, és ha ez megtörtánik akkor gáz van, mert annyira fáj a fejem két hétig, hogy semmire nem tudok koncentrálni, ennyi hátramarandó károsodásom lett a 7 éves aneurysma műtétemből. Ennyi kell, meg legalább néha jól kialszom magam. Igen ám, csak ahhoz aludni kellene, nem pedig ágálni az alvás ellen. Tisztára olyan vagyok mint Vilike. Egyszerűen egész nap majd le csukódik a szemem, este meg hiába fekszek le sötét szobába egyszerűen nem tudok elaludni! MA megint megpróbálkozok, mert már érzem a fejemet kicsit.
A Drága csimotám egyre jobban fogzik, amit persze rendesen a tudtomra is ad, sírással, meg nyáladzással. Megszakad érte a szivem. Most is délben elaludt, 10 percet aludt, amikro felébresztette a foga aztán csak most fél 3kor volt hajlandó visszaaludni. Képzelhetitek milyen hisztis volt már.
NA most ennyi, nem tűnök el ígérem. Puszi

mka????

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szióka!

Nozavi: na végre... :wink: 8) örülök, hogy meg vagy.. :wink: :lol: a pletyiparty meg csak összejön egyszer.. :wink:

most mennem kell, de később benézek.. :wink:

Mka: tessék írogatni akkor is, ha mi nem tudunk éppen jönni.. :wink: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok Lányok!

Teljesen ki vagyok akadva, már kibőgtem a két szemem. Ma voltam a pasinál a gyakszim miatt, úgy néz ki ez sem fog összejönni. Nem tudnak nekem olyan feladatot biztosítani, mint amire szükségem van. Ráadásul a pasi sem volt túl szimpi. Egy kretén. Ráadásul az anyja eredetileg magyar, szóval a pasi félig magyar, bár ő már itt született. Előadja nekem, hogy mennyire szereti Magyarországot stb, azt hittem kicsit több segítő-szándék lesz benne...
Már teljesen kivagyok. Lassan késésben vagyok, és egyre közeledek ahhoz, hogy nem mehetek májusban vizsgázni. Most kezdhetem elölről a keresést, de már semmi energiám, semmi motivációm sincs. Nincs egy k...va hely, ahova befogadnának. Ez annyira gáz. Még fizut se kell nekem adniuk, nekik semmibe se kerül, csak meg kell tűrniük néhány hétig.... Már volt néhány gázos helyzet, de mindig kialakultak a dolgok a végére, de most egyre pesszimistább vagyok.
Bocsi, hogy ezzel terhellek benneteket, de elég rossz passzban vagyok.

Remélem mindenkinél minden ok, gyerköcök jól vannak és nem nagyon fárasztanak le titeket :D

mka
mka
 
 


mka-ne keseredj el, csak pozitivan!!!! A következő összejön! :wink: Próbálj ki egyet! Mielőtt bemennél valahova gyakszit keresni, egész úton azon járjon az eszed, és ne engedd, hogy egy pillanatra is elkalandozz negativ irányba, hogy igen, most meg lesz! Ez kell nekem! Csak ezen gondolkozz, tényleg egy pillre se gondolj olyanra, hogy á, úgy se sikerül. Ez a vonzás törvénye. Tudom, te nem hiszel benne, de hidd el van benne valami! Arról nem beszélve, hogy egy próbát megér. Akár előtte kipróbálhatod olyan bagatel dologgal, hogy parkoló. Ha valami olyan helyre mész ahol tutira nem szokott lenni parkoló, egész végig ez járjon benned, hogy most lesz hely a kocsinak, és hidd el lesz! :wink: Fel a fejjel!!! Nem kell előről kezdened semmit, májusra csúcs szuperul összejön minden!!!! KITARTÁS!!!!

morca-te hol vagy így elveszve????

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Mka: sajnálom, hogy ilyen nehezen jön össze a gyakszi.. :cry: de fel a fejjel, mi nagyon szurkolunk neked, hogy összejöjjön.. :wink: :lol:
amúgy mit kellene gyakorolnod??? :roll: 8)

Nozavi: meg vagyok, csak történt egy kis malőr.. :roll:

az történt, hogy tegnap előtt este, 3 egeret fogtunk, abból kettőt a konyhaszekrényben és a konyhapulton.. :shock: :evil: na, gondolhatjátok, milyen felfordulás volt nálunk.. :shock: :shock: mindent fertőtleníteni kellett, rengeteg mindent ki kellett dobnom.. :? tegnap egész nap takarítottam, fertőtlenítettem, reggeltől éjfélig, gyakorlatilag megállás nélkül.. :? :? ráadásul enni sem nagyon bírtunk, mert nem volt mivel és nem volt hol.. :? :? mondjuk én rá sem értem annyira, mert igyekezni kellett a srácok miatt (is).. :roll: nagyon durva volt.. :shock: szerencsére megtaláltam a lyukat, ahol bejöttek, úgyhogy megcsináltuk, úgy tűnik több nincs bent.. :roll: kopp-kopp.. :roll: amúgy akkor jöhettek be aznap. mert nyoma még nem volt annak, hogy bent voltak, de az, hogy a konyhaszekrényben, és rajta rohangáltak, teljesen sokkolt.. :shock: :? Matyikám a drága, pedig könnyes szemmel jött utánam, miközben próbáltuk elkapni , hogy ő lemossa őket, csak ne rakjam ki őket, mert a barátjuk és ő szereti mindegyiket.. :D :D végül meg tudtam győzni, de meg kellett ígérnem, hogy csak a lábuk lesz ragasztós, a hátuk nem és a lábukat is lemosom, ha kivittem őket.. :D :D

holnap este egy kis tere-fere?? nekifutunk újra?? :wink: :lol:

puszi Nektek...

Kép

Kép
morca
 
 


Nozavi: most viszem a fiúkat aludni, nem tudom jössz-e ma, de ha kijöttem tőlük, mindenképpen benézek.. :wink:

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


Halló halló!!

Itt vagyok!!!
morca-hú bakker én ha egeret látok visítva menekülök! Nem tudom miért de nagyon félek tőlük. Tudom, tudom, ők jobban tőlem, de akkor is. Valamiért az van bennem, hogy lerágja az ujjaimat! Tiszta dinka vagyok! Matyi édes!!! Miért nem vesztek neki aranyhörcsögöt? Az is hasonlít valamilyen szinten az egérhez! :lol:
Visszanézek egy 5-10 perc múlva.... :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na??? Morca???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


pizsiparty????

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


VAgy megint takarítassz???? Na még egy 10 perc múlva megint benézek... aztán megyek csicsikálni én is! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: most értem ide, itt vagy még?? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Jajj, ez az egér ügy teljesen sokkolt engem is.. :? én igazából nem félek tőlük, viszont csak az járt a fejemben, hogy a gyerekek elkaphatnak valamit tőlük.. :? amúgy nem lennék jó "egérvadász", mert mikor az egyik kiszaladt a konyhaszekrényből, csak sikongatni tudtam.. :roll: :lol: :lol: pedig nem vagyok az a sikongatós fajta.. :lol: :lol: anyukám szegény, meg azért sikongatott, mert én sikongattam.. :lol: :lol: hát jól elvoltunk.. :lol: :lol: Ákos egy kicsit megijedt, de Matyi a legnagyobb nyugalommal vette tudomásul, hogy lökött az anyja.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


itt legyek??? :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


szia, de jó, hogy itt vagy.. :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


ihihihihi, egérsztori
Mi is az Anyukámmal így vagyunk, elég érdekes dolgaink szoktak kialakulni amikor helyzet van! :lol: :lol: :lol:
Ákos nagyon megijedt? Drága csillag!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


mi újság veletek?? én ma jól összevesztem a párommal, ráadásul kint az udvaron a szomszédban dolgozó melósok pedig mindent hallottak, úgyhogy sikerült porig égetnem magam, pedig nem is én voltam a hunyó, csak kiborult a bili.. :oops: :oops: :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Bocsi, hogy később jöttem, mint 10 perc, de elvesztem a jojatek.hu snapszerében... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jajjj ne már!!! Mi történt? Mondjuk ma én is kicsit kikeltem magamból, de először mesélj te, vagyis amíg te írod írok én is....

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ákos tőlünk ijedt meg, az egér üldözés tetszett neki.. :lol: :lol: de azért egy nagy puszi hamar kiengesztelte..
:lol:

Kép

Kép
morca
 
 


húú, hát ez nagyon hosszú sztori, de azért megpróbálom röviden.. :roll: a lényeg, hogy tereprendezni akarta a kertet, meg térburkolni, és a szomszédban építkeznek, onnan hozatott át földet, amit épp akkor ástak ki.. tele volt vashulladékkal, meg mindenféle szeméttel és azt mondta, hogy majd csak jövőhéten csinálja meg, addig ott lesz az udvaron.. :shock: :shock: én gyakorlatilag sokkot kaptam, mert tavaly is volt egy ilyen kupac az udvaron, ami 4 hónapig díszítette a "kertünket".. :? így is nagyon nehéz a két gyerekkel megoldani a felújítást, tele vagyunk csupa veszélyes dolgokkal, erre ott hagyott volna minket egy újabb "ajándékkal".. :? így is sokszor az utcára szorulunk, mert az udvar "használhatatlan" a veszélyes dolgoktól.. :roll: mostanra pedig már egész emberi körülmények voltak nálunk.. :roll: végül elintézte, hogy a traktor elsimította, hoztak még rá jó sok tiszta földet, és el is kezdte burkolni, úgyhogy jó vége lett a dolognak, csak nem értem, hogy miért kell ehhez idiótát csinálnom magamból.. :? ráadásul mondtam valamit mérgemben, amit Matyi is meghallott és nagyon sírt, de szerintem még most is szorong miatta.. :? :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


nálam azért szakadt el a cérna, mert már tegnap megbeszéltük, hogy elmennek a Manócival valahova akárhova, csak hogy feltudjak takarítani. Erre reggel persze, hogy nem lesz jó ha a hálóban lesznek? Aztán kimentem kvzni, ez annyit takar, hogy az erkélyre, mert sajnos visszaszoktam a bagóra, és a kv mellé elengedhetetlen. Mire visszajöttem, kitalálta, hogy éhes, és csinál rántottát, de kiviszi magához a gyereket, hogy haladjak én is. Ekkor megkértem, hogy jó oké legyen, de akkor legyen szives elmosogatni, meg rendbe hozni a konyhát, óó, hát persze..... hogy nem sikerült neki. Már dolgozott az adrenalin, de mindegy, úgy voltam vele rendben. Elkezdtem takarítani, kész voltam a nappalival meg a gyerekszobával, mikor szól, hogy most dobjak el mindent mert kaja van, de azt tudjad, hogy már féldél! A gyerek majd összeesik. Mondom, hogy nem jövök addig amíg fel nincs porszívózva, mert a többit már tudom csinálni úgy is ha alszik a Törpe de ugye a porszívótól nagyon fél. Nem szó sem lehet róla, oké együnk, aztán leraktam a Manót aludni aki beintett, így kihoztam Apukájának, és én felporszívóztam. A konyha még szalad!!!! Aztán kitakarítottam a fürdöt, meg mindent megcsináltam, fél 2kor elaludt a Drágám. Akkor mondja Apa, hogy nem wiizünk? Mondom mi van? El van mosogatva, minden rendben amit elvállalt? Persze, hogfy semmi, és közölte, hogy az semmi, hogy vigyázott a gyerekre?? Na ekkor öntötte el az agyamat a szürke köd, és nem ragozom tovább, gondolom el tudod képzelni! Front van?? Vagy mi a szösz??? Nálunk eddig ilyenből nem volt probléma???!!!! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jujj a beszólásért!!! Nagyon komolyat szóltál be??? Nem lehetett elsímitani?? :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


az a legnagyobb baj a férjemmel, hogy makacs mint az állat, és hiába mondom el neki a problémáimat szépen, általában nem jut el hozzá a dolog, csak annyi, hogy sérti a büszkeségét, hogy "molesztálom".. :? pedig nagyon aranyos pasi, ha odafigyel.. :roll: csak mostanában nem annyira teszi.. :?

Kép

Kép
morca
 
 


De mondd meg, hogy miért esik nehezükre egy kicsit odafigyelni a mi érzékeny jelzéseinkre?? Bezzeg amig még udvarolni kell, meg szépet tennni!!! :roll: Nekem is Sanyi olyan édes tud lenni, de tud olyan izémizé is... :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


amikor izémizé akkor is két utam van, az egyik amit sajnos sűrűbben sikerül kiválasztanom, hogy elbőgöm magam, és akkor észhez tér, vagy a másik út, hogy lepörgetem magamról. Ez annyiból lenne jó, mert ugye a vonzás törvényei szerint ez visszaszáll rá. Most félre ne érts nem akarok neki rosszat, csak amit kavar magának egye is meg. :oops: Nem untatlak benneteket ezzel az univerzumos, vonzás törvényés dologgal? :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na lefagytál??? Vagy hova lettél??? Két hozzászólás között, egy gyors feltörlés???? :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


a testi épségét veszélyeztettem.. :oops: :oops: nem szoktam ám ilyet, de most nagyon kiborított, mert nagyon megbántott azzal amiket mondott, pedig én megint csak a gyerekek érdekeit védtem, értük aggódtam.. :?
próbáltam most este megbeszélni Matyival, úgy tűnt, hogy megértett, mondtam, hogy veszekedtünk én meg mérgemben butaságot mondtam, de nem bántanám az apját sohasem.. remélem, hogy sikerült megnyugtatnom.. :roll: végül is viccelődtünk rajta, mielőtt elaludt.. 8) de most megvártam míg elalszik, nem jöttem ki előbb.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


kialussza, szerintem ha holnap látja rajtatok a jókedvet és a derűt teljesen felfog oldódni, és elfelejti az egészet! Szerintem.... :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hát igen nekem is sokszor az a bajom, hogy nem látja be, hogy mennyire nehéz a két gyereket nevelgetni, mellette a háztartást is ellátni.. :? azt gondolja, hogy ez valami kéjutazás, meg hát ezért vagyok itthon egész nap ugyebár.. :roll: de én sem vagyok gép, sem cseléd.. :roll: aláírom, hogy rengeteget dolgozik, korán kel, de hát könyörgöm én sem heverészek egész nap, az éjszakázásról nem is beszélve, ami már több mint 3 éve tart.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


jé most látom, hogy mikor regisztráltál! Zalcsikám nevenapján, a búcsúztatója utáni 3 napon, ja és az egyik legfontosabb, ekkor mondta volt anyósom, hogy engem hibáztat a haláláért mert ugye az orvosokat nem lehet!!! :? :cry: hülye p*csa
Bocsi, csak most elmélkedtem egy kicsit!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


legyen neked igazad.. :wink:

úgy írok mint egy gyorsíró, mégis lassan mennek be a hsz-ek.. :roll:

nektek milyen éjszakátok volt tegnap, mert Ákos kettőtől fél ötig nem aludt.. :shock:

Kép

Kép
morca
 
 


hát ez az! nálunk még annyival jobb is a helyzet, hogy annyira nem kell korán kelni, sőt én korábban szoktam, hogy megcsináljam a szendvicskéit, de ha a gyerek kel neki a tápszert, meg etetni. Én aláírom, hogy neki qrva sz*r, mert egész nap svédül kell beszéljen, de azért értsk már meg egymást! Mind a kettő nehéz, és ott segítsük egymást ahol tudjuk, hát nem???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hú én most már nem panaszkodhatom, amióta lecsihadt a foga, az éjszakák is helyreálltak. Persze a nappali alvással még most is probléma van, na de majd megszokom! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ezek az anyósok.. :evil: én sem vagyok túl jóban az enyémmel.. :roll: :?
Zalcsikád olyan sokszor eszembe jut.. :cry: :cry: csak nem akarlak kínozni.. :(

anyós téma is kimeríthetetlen.. :wink: mondjuk az nagyon durva, hogy téged okolt.. :shock:

Kép

Kép
morca
 
 


Ákossal mi történt? Foga? Vagy rossz álom???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nálunk most kivételesen nincs baj a "lassúsággal"! Egész gyors! Nekünk nagyon jó internetünk van, ilyen otthon csak egyetemeken van. 100mb-os. Tényleg gyors, és annyiba kerül, mint otthon a 2 megás. Röhej!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


igen, erről van szó, hogy én pont az összetartást hiányolom.. :? mindent megcsinálok szó nélkül, mert magunkért teszem és nagyon szívesen, de úgy gondolom, hogy ez kettőnk feladata, nem egyedül az enyém.. :roll:

valami sugárzik innen a géptől, mert a férjem éppen mosogat, önként és dalolva, pedig biztos nagyon fáradt .. :shock: :P

Kép

Kép
morca
 
 


fogalmam sincs mi volt Ákossal, szerintem a felszúrt füle viszketett neki, mert azt piszkálta sokszor, de játszott a cumijával is, úgyhogy túl rossz kedve nem volt.. :roll: viszont sokszor balhéztunk, mert cicizni is akart, de én meg nem.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


milyen gonosz anya vagyok.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: