Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én már nyomom a tejes kávét.

Ki mit főz ma? Én rántott husit + pipi pörit. A magamnak valót meg még ki kell agyalnom.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Én még csak várok, hogy lefőjjön a kávé!
Ma lesz Barnus keresztelője, így drukkoljatok, hogy ne szedjek fel sokat :lol:
Vendég
 


Katus!
Kérek majd sok sok szép Barnus és Dórika képet!

Én magamnak gombapörit, sajtos.gombás csirkemellet és zöldség levest csináltam.

Viszont nagyon bereggeliztem, és még nem nagyon vagyok éhes.
20150601134430
 
 

 
 

vkata!
Drukk, hogy ne szedj fel sokat! :lol:

Én ma reggel kávé mellé ettem egy kocka csokis sütit. Ebédre pöri szaftot kis tésztával. Vacsi friss egyessali lesz, esetleg egy szelet pirítós hozzá, de az sem biztos. Lehet csak sali pirított csirkemell csíkokkal.

d.dodó
 
 


Ja, és ma voltunk lent barátnőmnél egy szinttel lejjebb, és edzettem kicsit a taposógépén! :)

d.dodó
 
 


Tényleg, a hónap elei mérésnél a kilon kívül mindent le kell mérni?

d.dodó
 
 


Dodó. én csak kilót mérek egyenlőre! (majd az első 10 kiló után)

Nem hiszem, hogy sokat szedtem volna fel, mert sajnos Dóri beteg lett, így haza kellett rohanni! Hány sajnos egyenlőre mindent, szóval éjjel elválik kórház lesz e belőle :( (most fecsivel itatom 10 percenként 2 ml tea) de ha ezt is kihányja akkor sajnos nincs mese. Szóval megyek is!
Jók legyetek! :wink:
Vendég
 


vkata!
Jaj, szegény Dóri! Reméljük nem lesz kórház belőle!
Hallottam, hogy otthon hányós-hasmenős vírus van!

d.dodó
 
 


Kata: Dórikádnak mielőbbi jobbulást! Nagy nagy puszi nektek!
fmarti
 
 


Nem kaptam sehol jégsalit se, és fejes salit se! :shock: :? Így a vacsi 2 db főtt tojás volt, és paradicsom!

d.dodó
 
 


Kata,
Dórika jobban van már? Jaj, annyira rossz, amikor hány egy ilyen pici gyerek! Remélem, nem kellett kórházba mennetek...

Viki, mindenki,
köszi Nándika féléves köszöntését 8) Reszelt almával ünnepeltünk, na nem nagyon volt elragadtatva a fiatalúr. Nyammogott rajta egy kicsit, aztán szerintem több lett a kanálban, mint volt :lol:
Inkább cicit akart :roll:

Én 1-jén a hasamat is megmérem, mert ment ám le belőle!!! Tuti a felüléseknek köszönhetően (köszi, Véda, jól jött az infó, mert már gondolkodni kezdtem, hogy ne próbáljam-e meg a teljes felülést. Bár lehet, abba bele is halnék, annyira megerőltetném a köldöksérvem. Áh, most már akkor nem kell ezen gondolkodnom)

Én nem küldtem képet, mert annyira sovány voltam, és már sosem leszek olyan, hogy teljesen fölösleges azzal sokkolnom magam. (Na meg lusta vagyok a gépen keresgélni :oops: ) Most ez van, ekkora vagyok, ebből kell kihoznom a legjobbat.

Már azt is kitaláltam, hogy márciusban majd fodrászhoz is elmegyek, és végre bedaueroltatom a hajam (utálom hogy ilyen szögegyenes). Addig meg spórolok rá 8) na és addigra már jól lefogyok, és olyan jó lesz!!! Talán rám fog már jönni a régi farmerom is :roll: és végre tavasz lesz!!!

KépKép
szkagi
 
 


Ibm,
elfelejtettem az előbb: szuper a -4 kiló!!!! Nagyon ügyes vagy!!!!

KépKép
szkagi
 
 


Jó reggelt!

Ági!

Ügyes vagy a hasizmozással!

Sajnálom h Nándesznek nem jött át az alma! Lesz még olyan, h az almabort is meginná! :lol:

Fodrászhoz én a héten készülök, festés és birkanyírás. Ha a barátnőm (kozmetikusom is) ráér, akkor megy a gyanta is.

Nem tudom h vagytok vele, de én mostanában egyre többet cuppanok be egy kád vízbe, fürdősóval, és ott ázok. Jót tesz a lelkemnek is.
20150601134430
 
 


Szia, Viki,
de jó, te beleférsz a kádba? :D Én nem :roll: jó, nálunk egy kicsi sarokkád van a gyerekeknek, nekünk meg egy zuhany van csak 8) még jó, hogy oda beférek :wink:

csajok,
találtam magamról régi képet, jaj, de vékony voltam, alig látszottam :lol:

KépKép
szkagi
 
 


Ágim!
Cipőkanállal betuszkolom magam.
20150601134430
 
 


Viki_ én még csak egyszer ültem benne mióta Dóri megvan! (pedig olyan jól esne de valahogy sosem jön össze)
Vendég
 


Jajj Dorikanak jobbulast! remelem vege lett a hanyasnak es nem kerul korhazba!


Viki: en is vagynek a kadba, de sosincs ra mod, napkozben mikor, este meg mivel Anna kiszmithatatlan mikor ebred, azert nem( hiaba megybe hozza Aleko nem nyugszik meg es a vizbol kiugralni meg rosszabb mint ha bele sem ulok)

Agi: en is marciusra tervezem a dauert, es mar gyujtok ra:)
Az addigra lefogyasbol en a hetvegen imet kiabrandultammikor is farmert kerestem magamnak es meg a 40es sem jott ram :twisted: :evil:


A hetvegem kicsit tul nem evosre sikerult, abbol kifolyolag, hogy mindket nap voltak nalunk es mire raneztem az orara mar elmult 6 ora, szoval maradt az alma vacsira.
Ebed szombaton nem volt fott kaja, vasarnap brassoi volt, ebbol ettem picit, es bonozeskent megkoztoltam akurtost amit sutottem.


Meg nem tudom ma mit fozzek, lehet atugrom a norbi etelrendelos oldalra es meritek valami otletet.

szep napot mindenkinek!
Vendég
 


Én is betoltam a kis szendómat. Küldtem utána egy banánt. Anyós is küldött, én is vettem, aztán meg kell enni, mielőtt tönkre megy.

Ebédem leves lesz, kis gombapöri és rizs.

A kusz kuszt és a bulgurt próbáltátok már?
20150601134430
 
 


Lányok,
képeket nézegetek, és nem tudom, melyiket küldjem Védának. Valami olyan kellene, igaz, amin látszik az alakom? Pl fürdőruhás? A digitális fotók közül csak már hízásnak indult Ági van, de még az is mérföldekkel jobb, mint ami most vagyok :D igazából boldog lennék, ha még egyszer úgy nézhetnék ki, mint 30évesen.
Ahogy most nézek ki, azt nem fotózom, rémes. Elég mindennap látni a tükörben :shock:

Anyjuk,
farmert még elő sem vettem, nehogy elkeseredjek. Fogyásnak indultam, és ez jó! Csak ne hagyjam abba...

Viki,
a kuszkuszról már hallottam, a bulgurról még csak nem is hallottam! Mit lehet ezekkel csinálni?

KépKép
szkagi
 
 


Kád vízről én csak álmodok! :( Nincs kádunk! De lassan muszáj lenne beszereltetni, mert Lizy nem igazán fér el a kiskádjában, és zuhany alatt nem lehet fürdetni!

agi!
Mostanában nem igazán jársz a másik topikba! :(

Én ma hamis (hús nélküli) vadast főztem! Meg kis krumpli levest!

d.dodó
 
 



Dodó,
és mit tettél bele hús helyett?

Viki,
köszi! Tőled mindig szuper ötleteket kapok/kapunk!

Nem látszanak a vonalzóitok!!!!

KépKép
szkagi
 
 


Nándi nem eszi az almát. Ti milyen almával kínáltátok először a gyerkőcöket? Sárga almával? Vagy pirossal? (én a savanykás pirossal - ez lehet a baja vele? Vagy egyszerűen még várjak vele egy kicsit?)

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Én sima, jonatán almával kezdtem. Először a levével, h szokja az ízeket, utána ment 2 nap múlva a pép.
20150601134430
 
 


Ági!
Én azzal a piros-sárgával.
Amugy vadashoz tegnap összefőztem sárgarépát, fehér répát, 2-3 hagymát babérlevéllel, egész borssal, kicsi sóval. Mikor meghült, két kiskanál ecet, és ment a hűtőbe. Ma egy lábasban 2 ek cukrot karamellizáltam, majd hirtelen rá egy kanállal a vadas főzőlevéből. Majd leszedtem a tűzről, átmertem rá a hagymát, répát. Összeturmixoltam, közben izlés szerint egy kis mustár, és ha "higítani" akarod, akkor még egy kis főzőlé!

d.dodó
 
 


Ági: a savanyút Dóri sem csípi magában de sárgát szívesen majszolja/ta. Most azt hiszem majd kezdhetjük elölről a hozzátápit mert egy pár napig csak tejcsit kaphat! :(
Megyek is etetni (csak most már vissza ne jöjjön) akkor lássam mikor a hátam közepét :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Lányok, mindenki lesz itt még olyan jó csaj, hogy majd nem tudjuk levakarni magunkról a pasikat! :lol: :lol: :lol: (Bár a fene vágyik pasikra, elég nekem az én egyetlen párocskám is. 8) :lol: )

Kata: Örülök, hogy azért Dóri kezd jobban lenni, a hozzátápi meg ráér!

Tami: Én már azért nem is sütök olyanokat, amik elcsábítanának, mert tuti nehéz lenne megállni, hogy ne egyek belőle! Kürtös kalács nagyon fini lehetett!

Ági: Még én sem küldtem védának képet magamról, de szerintem egyelőre én sem fogok. :oops: Majd ha már nézek is ki valahogy, akkor elükldöm a jelenlegi rémképemet is. :lol:
Az is lehet, hogy pár nap vagy hét múlva úgy fogja enni Nándi a gyümiket, hogy csak lesel! Szerintem erre minden kis lirkónak meg kell "érnie", ki előbb fogadja el az új ízeket, ki később, erre nincs aranyszabály.

Viki: Miket találtál megint! Köszi! Kádban én nem szeretek fürödni, csak tusolok. Valahogy nekem az jobban bejön. Persze a tengerbe megmártózva én is ellennék jódarabig. :lol:

dodo: Nagyon jól hangzik, amiket főzni szoktál, teljesen változatos, mint Vikinél is! Én nem vagyok túl kreatív, most meg nincs nagy kedvem meg időm sem az újításhoz. :oops: Nálunk ma gyros lesz tzatzikivel, nem vagyunk levesesek.

Na megyek, ki tudja, mikor lesz legközelebb időm jönni hozzátok... :roll: Addig is pussza!
fmarti
 
 


Köszi a kaja meg az alma-tippeket, lányok! A levével nem is próbálkoztam külön :oops:

Mártikám,
te fogsz a tengerben fürdőzni hamarosan, nem igaz? Én úgy képzelem el, ahová ti költöztök (elképzelésem szerint minimum egy hotelbe 8) ) pálmafák, napsütés, homokos tengerpart, görkorcsolyás fiatalok, te tolod a babakocsit, Lea kis napozóban és kalapkában hadonászik, te pedig lenge ruhában, fúj egy kis szellő.... hmmmm, hát így képzelem azt a titokzatos helyet, ahová mentek. (Tesóm Kaliforniában szült, és ott volt ilyen idő mindig! A kislánya 3éves koráig ott laktak... most meg Angliában dideregnek)
Mi meg itthon maradunk - és örülünk a tavasznak, ami nekünk jut! :wink:

KépKép
szkagi
 
 


kuszkusz jo, sokfele keppen el leeht kesziteni, de a masik dologrol meg en sem hallottam :oops:

Alma: en pirosat adtam de eddig mbarmeliket adtam megete, az alma az egyetlen biztos pont nalunk.

en sem vagyok leveses, de en ezt nagyon banom, tudom milyen fontos lenne, meg hogy milyen jo dolog egy tal leve....de igazan sokfelet nem is tudok fozni.

Marti: kurtost azert nem volt nehez egy falat utan megallni, mert en az a tipus vagyok minden sutivel kapcsolatban hogy elkeszitem szivesen de alt a sajat sutimbol soha nem eszem :roll:

Kitartast a munkalatokhoz!
Vendég
 


Tami!
Nézz be ide, biztos találsz neked valót.

Mi sem voltunk levesesek, elég volt hetente 1szer. De ahogy elkezdtem csinálni, az uram is rákapott.

http://leves.lap.hu/

http://tutireceptek.hu/levesek

http://b2.grocceni.com/leves.html

http://leves.linkcenter.hu/
20150601134430
 
 


Magdám!
Merre jársz? Jobban van már a csacsika család?
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Most csak gyorsan Ágicámnak!
Csabi és édesanyja - a sült alma fun club tagja :lol:
Ajánlom Nándinak is!
Alma héjastól a sütőbe, mikor jól megpuhul, és a héja pedig különválik a húsától, akkor jó. A héját anya benyamizza, finoman rákaramellizálódik a cukor 8) A belsejét pedig leturmixolni botmixerrel teljesen homogénre. Így a kezdő babák is szeretik behammolni az almát! Később mehet majd nyersen is, de ha finnyás, kezd el inkább így elkészítve :wink:

Lányok!
Aki szeretne fotót, az dobja még péntek reggelig, mert délelőtt szeretném nagyjából befejezni a táblit! Jöhet egész alakos, fél alakos, sőt van aki arcképet küldött, és azon is látszik a karcsúsága :wink:

Mit szóltok, ha pénteken körbe küldöm a táblit a jan.1-jei állásról, azaz a kezdetekről, aztán febr.1-je után, amikor már mindenki lemérte magát, akkor küldöm a köv. táblit. Vagy hogy legyen?

Dodó!
Mérjél súlyt, és centit is elsején!
Vendég
 


Vagy egyik tábli várja be a másikat és egyszerre menjen a kettő? (annyi rubrika van, hogy 1 tábliba nem fér bele minden jan.1.adat és febr.1-jei változás :roll: )
Vendég
 


Dóri: így jó lesz köszönjük!
Vendég
 


Dóri!
Emilen küldenéd? Küldjünk emil címet?
20150601134430
 
 


Viki: koszonom a leves oldalakat!
Asszem nekiallok majd. nalunk otthon mindig volt, es szerintem apa reklamalna is ha csak egy tal etel lenn, es ferjemeknel detto ez volt, en megis lusta haziasszonykent nem fozok levest:(

MEgint ott tartok mit fozzek holnapra....Lehet siman csak spenot lesz. Igazabol csak Alekonak kell mert en uton leszek hazafele.

Febr 1 szombat, Veda en lehet az nap nem tudom kuldeni az adatot...
Igyekszem. Kilot tuti nem, az lesz az amit Katanal mertem, bizva hogy nem jott vissza, cm meg semmi valtozas nem lesz szerintem de azert merem majd.
Szerintme nem baj a ket kulon tabla sem. En azt mondom csinald ugy ahogy Neked konnyebb ha mar ennyit dolgozol erunk, nehogy mar meg kivansaglistat is allitsunk:)

Szep napot!

JA: draga ferjem nem felejtettte el a nevnapom( igen meglepo) es tudjatok mit hozott? Kremest? A kis draga! Nem ettem meg este, de most reggelire megettem hogy ne sertodjon meg!
Vendég
 


Tami!
Aleko nagyon kedves ;)

Apukám is leves fanatikus. Neki mindegy mi, de legyen. Elég 2 leveskockából + részta.

Én tegnap végül levest ebédeltem, vacsira gombás-sajtos csirkemellt savanyúkáposztával.

Mára marad a gombapöri és a rizs.
20150601134430
 
 


Véda,
köszi! Délután kipróbálom az almasütést! Csak ki kell előbb sikálnom a tepsit... én állandóan elfelejtem, hogy ott van és nem mostam el! Most vagy két hete ott áll szépen belisztezve, ahogy kisült benne a mézeskalács :shock: :oops: még jó hogy a mézest azért megettük :wink:
A táblácskát úgy küldd, ahogy neked jó! Én már nagyon kiváncsi vagyok...

Viki,
te olyan jó kajákat eszel, csorog a nyálam állandóan! Én este csak pirítóst szoktam már enni, és délben eszem a bármit (ma borsófőzelék lesz rántott csirkemellel)

Anyjuk,
én nem is tudtam, hogy névnapod volt :oops: hát nagyon boldog névnapot! Aleko tényleg nagyon kedves, hogy vitt neked krémest :wink: reggelire meg tuti nem ártott a kilkóknak!

Leves - ha valaki megcsinálja, én szívesen eszem! De az elkészítésére csak ritkán marad időm, úgyhogy marad nálunk valami tartalmasabb egytálétel, és ha nagyon ráérek, akkor leves. De csak párat tudok :oops:

Dodó,
tegnap elfelejtettem írni, hogy igen, keveset írok a másik topikba, de egyszerűen nincs időm végigolvasni egy napi csevegést sem. Elmegy vele az egész délelőtt, és sajna mást is kellene csinálnom, mint itt ülni a gép előtt. Úgyhogy vagy torna, és ez a kis méretű csevelyke, vagy csevegek fél napig és nincs torna.
Torna pedig kell, mert egyedül abban bízom, hogy azt tudom csinálni 8) a kajálást nem mindig tudom megállni :?

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
A férjem szerint én Fradi leveseket gyártok: Mindent bele!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


viki!
Mi azt mindig BMV levesnek hívtuk (Bele Minden Vacakot!) :lol:

d.dodó
 
 


Viki: anyukám meg csak "edd meg levesnek" hívta mindig de szerettük, bár nem vagyok nagy leveses, főleg ha nekem kell csinálni.
Ági neked van igazad, én meg jártatom a szám aztán sírok, hogy nincs időm tornázni meg ált. semmire :lol: :lol:
Vendég
 


Így is lehet levest készíteni? Akár meg is próbálhatnám :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Nekem a leveskocka nagy barátom!

Nem nagyon szoktam túl agyalni a leveseket. ;)
20150601134430
 
 


Leveskockát én is szeretem....piphusosat is, marha husosat is, zöldségeset is.....kis vegyes fagyasztott zöldség puhára főzve, leveskockás vízben, majd egy kis tészta bele (pl eperlevél tészta). És kész is....naggyon szeretjük.

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

A kávéfőzönk magadta magát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , ezért 3in1 kávéval köszöntöm a reggelt.

A reggelim nem túl koleszterin szegény lesz (sült kolbi, tegnap meghagyta Laci apu). Ebéd füstli + főtt tojás + zöldségek.
20150601134430
 
 


Szia Viki! Sajnálom a kávéfőzőt, főleg, hogy tudom milyen nagy kávé fun vagy! :lol: Nem lehet megcsinálni??
Vendég
 


Katus!
Leviszem délután a szerelőhöz, van alattunk egy aki háztartási gépszereléssel foglalkozik.

Ha nem lehet, akkor irány és veszünk egyet.
20150601134430
 
 


Hú, végre beengedett a babanet!
Mit is akartam írni??? :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Viki,
remélem, sikerül megcsináltatni a kávégépet :roll:

A füstlit meg ne is írd, tegnap vacsorára sajnos bekajáltam belőle rendesen (mint régen...) :oops: úgyhogy tegnap biztosan híztam egy kicsit!

Kata,
Dórika meggyógyult? Végül nem kellett bevinni a kórházba, ugye?

Végre sikerült kiválasztanom egy képet magamról, na meg lefotóznom (akkor még hol volt a digitális fotózás, hajaj...). Áh, régi szép idők...

Véda,
te azt a 100 hasizmot meg 100 lábemelést egyben nyomod le? Nekem csak a 4X25 hasizom megy, az is csak épphogy.

Nándika egyelőre nem akar csak anyatejet enni, elmaradt az almaevés. Már a kanalat sem akarta a szájába venni, úgyhogy kicsit leállok az etetéssel. Majd pár nap múlva újra megpróbáljuk!

KépKép
szkagi
 
 


Képzeljétek, még az adataim sem mentek el Védának, a kimenő fiókban ácsorogtak. Lehet, azért, mert megtelt az elküldött fiókom? Most ritkítottam, remélem, elmegy a kép is meg az adat is :roll:
Hogy ennyire béna legyek... :oops:

KépKép
szkagi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: