Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvolt az első uh! Eredmény: 1 db 13 mm-es, 1 db 11 mm-es és 1 db 9 mm-es petezsák látható azaz HÁRMAS IKREKET VÁRUNK! :)


Uh. képet nem tudok még feltenni, mert nincs itthon szkenner, de majd megoldjuk valahogy és akkor teszek fel.

nellike
 
 


EZ FANTASZTIKUS!!!!! :D :D :D :D Gratula:))
és elnézést a tudatlanságomért, de csak tegnap csatlakoztam hozzátok, de spontán vagytok ilyen sokan, vagy lombikbabák? :oops: :oops:

Kép
Kép
noa008
 
 


Gratula!

Hajrá Nellike!




Tickerplayground.com
breki76
 
 

 
 

Noa! Lombikbébik :)

2 sikertelen beavatkozás után a harmadiknál már nem bízták a véletlenre és 3-at ültettek vissza. :?

Persze tele vagyunk kétségekkel és aggodalommal, mert ez így eléggé kockázatos vállalkozás. Jövő hét végén megyünk kontrollra, ha akkor is mindhárom meglesz, döntenünk kell, hogy egyet elvegyenek-e, vagy vállaljuk a kockázatot. (és ha amellett döntünk, hogy redukció legyen, sajnos annak is megvan az esélye, hogy mindhárommal elvetélek. ) Mi meg ugye nem ezért küzdünk 4 és fél éve és egyébként sem akarok beleavatkozni a természet dolgába!

Ha van ötletetek, ismerősötök, légyszi osszátok meg velem. :?

nellike
 
 


Nellike!
Gratulálok.
Én is esélyes vagyok többes babásodásra.
Bár nekem nem lombik.
Anyukám húgának, 1985-ben születtek 3-as ikrei.
Fiúk. Spontán!!

Pihenj sokat és vigyázz magadra.
Gondolom nem dolgozhatsz??
Apa mit szólt a hírhez?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Noa008!
Olyan szépek a nevek.
A NOa és a Hanna is annyira tetszik nekem.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Apa? Háááát, egyenlőre nem tudja, hogy sírjon-e vagy nevessen. :) A kettővel már megbarátkozott, annak örülne is, de ez azért így meredek neki. :?

ha volt nálatok a családban anyai ágon ikerszülés, akkor bizony hajlamos lehetsz rá te is! :wink:

Persze, nem dolgozom, de már a petesejtleszívás óta betegácsiban vagyok.

nellike
 
 


Nellike!
Elhiszem.
De minden rendben fog majd menni.
Ne félj, ha nagynéném 85-ben az akkori orvostudománnyal, neked is menni fog.
Ja és még apai ágon is vannak ikrek, kislányok 6 évesek. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én majd a következő uH-n tudom meg mennyien vannak.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


nellike! ez tényleg nem egyszerű... és tanácsot adni is nagyon nehéz...

én azt tudom, hogy 3 éve elveszítettem az akkor 7 éves fiamat, 2 év hosszú küzdelem után. Amikor tavaly nyáron kiderült, hogy babát várok, nagyon pánikba estem, hogy képes leszek-e újból anyukává válni, de szerencsére a most 7 hónapos Gyönyörűségem mindenre rácáfolt. És most, hogy váratlanul ismét élet van a pocakomban, na most aztán tényleg pánikba estem.... 4. baba, 37 év, kis korkülönbség... és minden észérvet leszámítva, igazából az a legbelső érzés volt a döntő, hogy én, aki már elveszítettem egy gyermeket, minden nehézséget leszámítva, hogyan is gondolkodhatok máson, mint az ÉLETEN... :)

Kép
Kép
noa008
 
 


Noa!
Mi történt a kisfiaddal? Meg szabad kérdezni? Ha nem szeretnél, nem kell válaszolnod.

Puszillak

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


picimami!

köszönöm , nekem is tetszik mindkét név, csak Apának a Noa, nekem meg a Hanna volt a favorit...Ő gyözött... :lol:

Kép
Kép
noa008
 
 


Már tudok róla beszélni... egy nagyon ritka, és gyógyíthatatlan agydaganata volt, ami 5 évesen derült ki. 2 műtét, és a reménykedés, és hiábavaló keresgélés a nagyvilágban...

Kép
Kép
noa008
 
 


Noa!
Sajnos az borszasztó.
Szegényke.
Nagyon sajnálom.
Most kárpótol az élet, két egészséges gyönyörű manócskával.
Kívánok neked minden jót!!

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Noa! Ez szörnyű, nagyon sajnálom, ami veletek történt. :(

Amit írtál, az meg annyira szép volt, hogy most meg ezen bőgök. :cry: Köszönöm a gondoltaidat. És a többiekét is.

A helyzet az, hogy a párom is, én is úgy gondoljuk, hogy nem szeretnénk beleavatkozni a természet dolgába. Főleg így, hogy 4 és fél évet vártunk a csodára, amiért nagyon megszenvedtünk.

nellike
 
 


nellike!

ne sírjál... ez nem az az oldal...:) ez az oldal az életről,és az örömről szól :)) remélem,mindannyian célbaérünk, és jövő nyáron magunkhoz ölelhetjük az apróságainkat :)

Kép
Kép
noa008
 
 


picimami,
neked meg köszönöm a jókívánságokat, én is remélem, hogy amit az élet elvesz, azt, ha nem is pótolhatja, de ad helyette másikat...

Kép
Kép
noa008
 
 


Noa!
Bocs, igazad van!!
Nem pótolható senki sem. :oops: :oops:
De ad helyette másik csodát.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nellike, ez nem semmi...gratula...nem jutok szóhoz...és nem is tudom mit csinálnék a helyedben...gondolom minden percedet kitölti a gondolkodás...nehéz lehet de biztos meg tudjátok oldani valahogy ha idáig eljutottatok... :D :D

bocs hogy bepofátlankodok, bekukkantottam és nem bírtam szó nélkül a híreket... :o

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nellike, ez tényleg fantasztikus! Gratulálok. Remélem akárhányan is lesztek, egészségesen végig tujátok küzdeni a születésig és utána! Nagyon szurkolunk, hogy rendben legyetek! :)

Én is meghatódtam Noa a történeden, és egyetértek a gondolataiddal! Nálatok is biztos minden rendben lesz!

Úgy tűnik erős nők, lányok vannak itt a társaságban, akik már sok mindenen átmentek, ez a babavárás már csak hab a tortán... :)
stike
 
 


Csibe - az éjszakai éhségrohamok nekem is ismerősek. :lol:

Stike - szuper a táblázat, ha lehet, szeretnék én is belekerülni. :oops:

Noa - gyönyörű kislányod van. A kisfiaddal történteket borzasztóan sajnálom. Nem is tudom, hogy lehet túl jutni ilyesmin, biztos, hogy csak nagyon erős embereknek sikerül.

Gabi - Ha jól látom a táblázatban te is a Bajcsyban fogsz szülni. Én is ott szültem a pici lányomat, és most is ott szeretnék.

Nelli - hatalmas gratula ehhez a babaesőhöz. Teljesen megértelek, hogy nem akartok elengedni egy magzatot sem, még ha így nehezett is lesz, biztos megéri.

Az iker babákra nálunk is van esély. Egyszer már volt egy ikerterhességem, de sajnos nem maradtak meg.

Kép

Kép
nansy
 
 


Sziasztok! :)

Most csak beesve írok. A dokitól jövök: 30(!)mm-es petezsák, szikhólyag 3,9 mm, CRL: 6,5 mm, szív oké. A doki kissé zavarba jött: ekkora petezsák nem az utolsó, azaz szeptemberi vérzésemhez, hanem inkább az előző, augusztusihoz "passzol". De akkor viszont nem ekkora lenne a baba. Szerinte "petezsákra gyúrok". Ti hallotatok már ilyet...?
7 hetesnek számolt, csakúgy mint én magamat. Egész pontosan 7+4 szerintem. Szemben a vonalzóval. Nem értem... :shock:

Kép
Kép
200907?
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a dokitól. Életem egyik legszebb élménye volt, amikor az orvosom megmutatta nekünk a drága kicsibabánk szívdobogását. :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira boldogok vagyunk. :D Most 1cm-es a picike, és legközelebb dec.18-án kell uh-ra mennem. Az azért jó sok, nem tudom hogy bírom ki odáig :oops: :D
Úgy izgultam a múltkori eset után, de mostmár tudom, hogy csak rendben mehet minden. :D

Nellike!
Gartulálok, ez óriási hír! :lol: Apa is ikreket szeretett volna, de nálunk semmilyen ágon nem volt, így kicsi volt rá az esély, de most Ő is nagyon boldog és már a neme sem számít :lol:

200907?
Az jó, ha van szívhang, gratula! Nem hiszem, hogy az gond lenne,ha nagyobb a petezsák. Akkor biztos szólt vólna, ha valami nem oké. Úgyhogy nyugi. Minden rendben lesz! :wink:

Kép
gabi83
 
 


Sziasztok!

Húha, rengeteget írtok, viszont én meg rengeteget dolgozom :lol: , délelőttönként meg egyre kevesebbszer van erőm leülni a gép elé. Úgyhogy csak pár dologra írnék, elnézést akire nem reagálok, de elolvastam mindent! :wink:

Nelli!

Gratula a babákhoz, bár bevallom elsőre egy Jézusom! felkiáltással sokkolt a hír, párom hirtelen nem is tudta mi bajom van. :lol: De természetesen szuper hír és egy perc alatt átbeszéltük a férjemmel, hogy mindenképp az élet a nyerő mindhárom babának, ahogy te is gondolod! :lol: Úgyhogy hajrá, sok pihenés, és keress itt a neten is hasonló cipőben járó kismamákat, akár olyanokat is, akik már babáznak rég, biztos sokat fognak segíteni neked! :wink:

Noa!

A te történeted volt a másik sokkoló hír, erre igazából nem is tudok mit írni, szörnyű, hogy ilyen történik, de sajnos történik...

007!

30 mm-es petezsák? :shock: A többi adatot igazából nem értem, melyik a baba mérete? :oops: Az, hogy a vonalzód mit mutat, nem jelent semmit. Lehet, hogy máskor fogant a babó, mint ahogy gondoljátok. Ezt csak ő tudhatja! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Nellike! Gratulálok!!!
Hát lehet, hogy én tudok neked segíteni 1-2 kérdésben. Sógornőmék 2 évvel ezelőtt csinálták végig ugyanazt, amit most ti. Ők is 3-at ültettek be, és meg is maradt mindhárom baba. Jött a dilemma, hogy elvegyenek-e egyet? Na, de melyiket? Végül úgy döntöttek, ha mindhárom maradni akart, az nem véletlen, és akkor 3 gyermekük lesz! Minden szépen működött náluk, nőtt a pocakja nagyon és a 20. héten be kellett költöznie a kórházba. Állandó megfigyelés, és uh...stb. Így telt el 13 hét, amikoris egyik reggel észrevették, hogy az egyik babának keringési zavarai vannak. Azonnal műtét, 1 óra múlva már a világon volt Léna 1800grammal, Áron 1500 grammal, és Ádám 1300 grammal. Az első 1 hét szörnyű volt. Besárgultak, fertőzést kaptak, Ádámot gép lélegeztette. Aztán a 2. héten elindult a fejlődésük, és azóta minden rendben Gyönyörű babák!!! Születésük után még 6 hetet kellett bent maradni a kórházban.A mindennapjaik nagyon nehezek. Apuka állandóan dolgozik, hogy legyen elég pénzük, anyuka és a nagymama van a gyerekekkel. Az biztos. hogy kell a segítség! Hát ennyi az ő kis történetük. Ha van egyéb kérdésed, írd meg és próbálok válaszolni.
Vendég
 


Sziasztok.Én is csak bekukk gyoesan pár sorra,amióta visszamentem dolgozni minden este akit agyoncsaptak olyan vagyok.Bealszok de éjjel meg sokat fennt vagyok.Most a ház után is sokat futkosunk elkezdtünk járólap után járni minden délután így szinte este van mire hazaérünk.Szóval jól vagyunk és nagyon várom 1 hét múlvára a vizsgálatot,görcsim nincsenek,mióta szedem a b6-ot se hányinger semmi,talán egy kicsit fel vagyok puffadva.
1-2 adatot én is mondok akkor a táblázathoz.Csak most nem látom pontosan mi kell....Győr,Petz kórház-ba fogok szülni,én júl.11-re számoltam de ez még nem biztos,első baba,nevek:Zalán és Dorottya de ez még változhat.Vizsgálat pedig 20.-a...
kell még valami?Nem tudom,ha igen majd pótolo.Kitartás mindenkinek,Nelli nagyon nagy gratula a babákhoz,éskitartás minden okés lesz.
Megyek is meghalok a fáradtságtól..
Noa nagyon szomorú a történeted,5 éve az egyik ismerősünknek is meghalt a 7 éves kislánya Leukémiában,őket soha nem pótolhatja senki és semmi,de sok új és jó dolgot tud még hozni az élet...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


200907, Gabi83!
Jó volt olvasni, hogy voltatok dokinál, és minden ok! Elkezdtem irigykedni, hogy már én is szeretném tudni mi van odabent?!! Már nagyon várom a következő uh-t! Így lesz ez végig?

Noa! Soraid megdöbbentettek! Én nem is tudom elképzelni, hogyan lehet feldolgozni ezt a helyzetet. Biztos nagyon erős lettél a történtek után. Minden elismerésem, jó hogy már csak az Életre tudsz gondolni.
Vendég
 


Sziasztok

Noa én is nagyon sajnálom a kisfiadat, én sem tudom hogy hogy lehet feldolgozni. Pótolni nem lehet őt de ott van a pocidban a kicsi, és másik gyermeked is nagyon sok örömet okoz nektek.

Nellike óriási gratula a 3 manócskához. Hát elhiszem hogy először gondolkodóba estetek, de azt hiszem jól döntötök ha azt mondjátok hogy mind3 pici marad. Biztos lesz majd segítségetek.


Gratulálok a dobogó szivecskéhez. Ugye milyen jó látni, hallani?:)
Én is már várom nagyon.

nansy igen a Bajcsyban szültem mind három gyerekemet és most a negyediket is ott fogom. Én a Kardos doktorhoz járok, te kihez?

stike megtennéd hogy a táblázatba még beírod a megjegyzésbe a dokim nevét? Dr. Kardos Gábor. Köszi.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


szép jó reggelt minden kismamának!

Úgy látszik én vagyok az állandó ébresztő... már megint 7-re beértem, pedig legalább 35-40 perc munkába érni... mindegy. Remélem sikerül megint korán lelépnem... :lol:

felteszem a táblát az új infókkal. Nansy semmi akadálya, hogy bekerülj a táblázatba, csak add meg az adataidat. Amit tudtam kiírtam, de még vannak hiányok... :)

Lányok, próbáltam extra infokat is (pld vizsgálatok eredménye) betenni a táblába, de úgy tűnik úgy nagyobb a mérete és olvashatatlan lesz. Még próbálkozom vele... Kép

Nálam helyzet változatlan. Kicsi barnásodásom van, de még a bugyimig sem jut el, remélem ez azért nem jelenti a világ végét! Mostanában nagyon sokat iszom, egyébként, legalább 2 litert naponta, amit nem szoktam (sajnos). De most jól esik. Vizet kívánok???? :lol: :lol: :lol:
stike
 
 


Szia Stike!

Kiegészítenélek: én is Csepelen lakom és az első BABA lesz.

Köszi! Puszi




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Szép reggelt lányok!
Nellike!
nagyon nagy gratula a 3 kis élethez a szíved alatt.sokat törtem a fejem és én sem tudnénk választani a 3 baby közül,szóval sztem én is megtartanám mind a 3at.
Noa!
nagyon sajnálom ami a fiaddal történt és tényleg nagyon bátor és erős nő vagy.
Gabi83,200907?!
Gratulálok a szívhanghoz és hogy minden rendben van veletek.

Stike!
a tábliba beírnád még hogy a fiú név az Bongor/Marcell és az uh vizsgálat 11.20.-ez már tuti és nem mondom le :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Gabi83, 200907?!
Gratulálok a szívhanghoz! Már én is nagyon várom ezt a pillanatot!

Lányok, lenne egy kérdésem. Az a helyzet, hogy mi kétlakiak vagyunk, félig Pesten, félig Sopronban élünk. A dokim persze Pesten van, de legközelebb csak december első hetében utazunk fel. Ekkor már a 7. hetet betöltve tudnék menni hozzá, és már nagy eséllyel látna szívhangot is. Szerintetek ha nem veszek észre magamon semmi gyanúsat (barnázás, ilyesmi), akkor elég ilyen soká dokihoz menni, vagy addig keressek egy orvost itt, Sopronban????? :shock: Azt sajnos tapasztalatból tudom, hogy ha valami gondot látnak, akkor is várnak egy-két hétig, és ismételik az UH-t, hátha mégis fejlődik a baba. Kivéve persze méhenkívülinél, de annak meg vannak jelei (szintén barnázás, fájdalom, stb). Vélemények????

Gabi1 - én is Kardos dokihoz járok (illetve még nem voltam a fent olvasottak miatt, de ő az orvosom) :lol:

Kép

Kép
nansy
 
 


Stike - táblázat adatok:

kor - 26
település - Budapest, Sopron
tesó - Márti
Név még nincs, vizsgálat időpontja szintén bizonytalan, nem hiszem, hogy érdemes lenne beírni. :lol:

Kép

Kép
nansy
 
 


nansy nem mondod? Tök jó. Te mióta jársz hozzá? Én már 12 éve:) És mind 3 nála született:) Szerintem elég ha december elején mész, én mondjuk úgy voltam hogy 4+4 akkor már látott petezsákot, de csak most a 7. hétre rendelt vissza, azt mondta egyébként nem kell mennem csak ha valami gond van. Addigra úgy is kiderül hogy van e szívhang stb. Csak én a vetélés miatt annyira parás voltam hogy mult héten szerdán elmentem hozzá hogy megnézzen, akkor a kh-ba mentem mikor ügyeletes volt, akkor már volt a petezsákban egy kis pötty. És szombaton pedig már szívhang is volt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nansy viszont egy jó tanács, érdemes már most bejelentkezned mert rengetegen vannak mostanában. És a Karácsony miatt még többen lesznek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Noa! Elsírtam magam, amikor olvastalak!

Nellike! Meséltem a Férjemnek a 3 Babót! Mi is mindhármat megtartanánk az tuti! Kettőt így is úgy is szeretnénk, akkor a harmadiknak is lenne helye! Tudom, csak az a nehéz, hogy 1x-e 3! De micsoda öröm is lesz!!!! Drukkolok




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Igaz, már pár hete tudom hogy terhes vagyok, de csak a héten volt alkalmam uh-n is látni a babánkat, és addig nem mertem jönni hozzátok (előzmények miatt).

Mindenkinek nagyon gratulálok, egyelőre ismerkedek mindenkivel, úgyhogy most nem is írok senkihez semmit..

A tábliba szeretnék bekerülni, ha lehet.?
Kor: 28 év; Település: somogy megye
Baba kora 11.14.-én: 7+2
Várható születési idő: július 1
Nevek egyelőre nincsenek
Testvér nincs, első babánk lesz
Vizsgálat: november 25.-e
Kórház: Pécs, Nőgyógyászati Kilinika, orvos: Dr. Vizer Miklós

Köszi szépen..

Kép
szilvia80
 
 


Szilvi üdv itt is:) És gratula a szívhanghoz:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szilvia - gratulálok a szívhanghoz, üdv itt, én is csak tegnap csatlakoztam.

Gabi - Mártikámmal a 9. hétben jártam amikor hozzá kerültem. Addig más volt az orvosom, de akkor derült ki,hogy nem vállal szülést, így kellett keresni korházat és orvost egyaránt. Végül egy ismerősünk ajánlotta őt. Meg vagyok vele elégedve, lánykámat két és fél óra alatt sikerült "megszülnünk". :lol:

Kép

Kép
nansy
 
 


Ha szabad én is mutatok egy képet a "nagylányomról". :lol: :oops:

Kép

Kép

Kép
nansy
 
 


Üdv köztünk Szilvi és gratula a szívhanghoz!
Nansy!
Mártika nagyon édes.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Már 1 hete olvasom a hozzászólásokat, csak az előző terhességem nagyon hamar véget ért, ezért most igyekszem nem nagyon beleélni magam a terhességembe még. Csak nagyon nehezemre esik... ezért is olvaslak benneteket :)
Szóval én 6 hetes és 4 napos terhes vagyok, és szerencsére egész jól viselem a sűrű émelygésen kívül.
Én már 5 hetesen elmentem a dokimhoz, de hétfőn ismét megyek. Már alig várom...

Egyébként minden kismamának gratulálok!
katy76
 
 


Sziasztok!

Hú mennyit írtatok,alig bírtam visszaolvasni!

Nellike!

Nagyon nagyon gratulálok a 3 pici babóhoz!
Hát biztos nem lesz egyszerű,de annál nagyobb örömet fognak nektek okozni a babák ha megszületnek!

Noa!

Én is nagyon sajnálom a kisfiadat,nagyon ledöbbentett a dolog amikor olvastam!
Nem is tudom mit írjak!
De a két pici babában biztosan nagyon sok örömödet leled!
Egyébként nagyon szép neve van a kislányodnak! :D


Nansy! Gabi1!
Nagyon szépek a gyerekek!

Képzeljétek nekem már eléggé látszik a pocim! :D
A gatyáim még jók,bár jórészt csípőfarmerok,és a hasam alatt elfér!
Nektek látszik már valami???

Vettem elevitet azt fogom szedni,mert abban több a b6 vitamin és a vas!
Azt hiszem tényleg enyhíti a hányingert,ma egész jól voltam!
Szed valaki még elevitet?
Ez mellé mennyi folsav kell?


Szilvia! Katy!

Üdv közöttünk!
Gratulálok a babához!
Biztos minden rendben lesz!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Kedden teszteltem pozitívat. Most vagyok 4+1 napos kismama. :D Én majd csak a 6.-7. héten tervezek dokihoz menni, tesóval is így volt.

kispiskóta
 
 


Sziasztok

Moncsi én szedem az elevitet és mellé napi egy folsavat.
Nekem márlátszik a hasamon, és már nem nagyon jók a nadrágok, egy van amit feltudok venni, a farmerom még jó rám, de már nagyon kényelmetlen, mert eléggé szorítja a hasamat. Azt hiszem elő kell vennem azt az egy kismama nadrágomat ami van. Nem is tudom hogy pénteken mit veszek fel a temetésre.
Mondjuk nekem a harmadiknál is nagyon hamar elkezdett nőlni a hasam, és a végére brutál nagy lett. Most is erre számítok.


kispiskóta, katy üdv közöttünk, gratula a pocaklakóhoz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Hány mg-os a folsav amit az elevit mellé szedsz?
Vagy azt nem tudjuk tulzásba vinni ugye?
20140328174041
 
 


Kispiskóta üdv közöttünk!
Gratulálok!
De jó egyre többen vagyunk! :D
20140328174041
 
 


moncsy nem a folsavat nem lehet túl adagolni mert a felesleg kiürül, de egyébként 3 mg

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hogy van az hogy az egyik vonalzóm egy nappal előbbre jár?????????????????????
20140328174041
 
 


moncsy nekem is úgy volt hogy előrébb járt, de átírtam a ott a szülés dátumát egyel visszább és akkor úgy jó. Nem tudom miért ír egyébként mást.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: