Új privát üzeneted érkezett!

Aztaaaa :shock:

Hát igyekszem visszaolvasni...


Rennye!
Köszi a köszöntést!

A babaholmiolcson.hu -t énis tudom ajánlani!!!Szerintem barátságosak az árak,és ha meg akció is van!!!Érdemes nézegetni,és kifogni vmi jó kis leértékelést!!

Dodó!
Nagyon szép a baba!!!A történetet még nemtudtam elolvasni...mindig elolvasom amúgy,aztán meg néha úgy kell fellocsolni! :wink: :lol:

Pindi!
Lassan te is a képeket hozod nekünk!!!Aztán ügyi légy :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Dodó: üdv itt köztünk :D köszönjük ezt a szép szüléstörténetet :D
Nagyon édes a képeken (és biztosan a valóságban is) a kis csöppséged :D Gratulálok !

Ettike: hú, nagyon durva a kerék... bébégo sportkocsinknak nézett ki így a kereke, igaz majdnem 1 év használat után... nem akaródzott az akkor már másfél éves gyerkőcnek újat venni, úgyhogy kísérletezni kezdtünk, és édesapám megragasztotta egy Epokitt nevű kétfázisú ragasztóval. Olyan jó lett, hogy végülis a kocsi azóta is használható :) - Dávid pedig fél év múlva már saját lábán kezdett jönni velem :) Amúgy imádtam ezt a kocsit, mert hiába kétkaros a tolókája, egy kézzel is tudtam tolni az üzletekben, vagy zebrán, ha fogni akartam a nagyobb kezét közben... és mivel esernyőre csukható, nem jelentett gondot a tárolása

Kiságyat -igaz évekkel ezelőtt - akciósan a Corában sikerült vásárolnunk, bár mi nem sokat használtuk... szerintem érdemes szétnézni a hipermarketekben is (nemcsak szakboltokban) ez kb 10 E ft-os összeget jelentett nekünk, a legegyszerűbb 60x120 -as méretű kiságy...

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok.

tényleg érdemes széttnézni a nagyobb üzletekben.itt a kika-ban szokott lenni akció.kiságy+matrac+ágyneműgarnitúra(balahinnal)szokott lenni 30000 körül asszem.szerintem így megéri megvenni mert mi a matracot 9000 ért vettük az ágyneműgarnitúrát pedig 6000.ha akkor ott veszük akkkor egy 5 öst spórolunk.amiből vehettünk volna egy csomó bodyt és rugit ugyanott(3 barabos csomakog bodyból akciósan 800-900Ft ok szoktak lenni.a rugik meg 2 darab ugyanennyi)

na ma sincs semmi a bajomból :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: örülök is meg tök mérges is vagyok mert megint nem tudom mikor jön meg rendesen.soha többet gyógyszer :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 

 
 

Sziasztok!!

Dodó a szülésed nem semmi :D Gyönyörű kislányod van. :P

Timi!! A hordozó nagyon szuper. Nekem nagyon tetszik!! Klassz a színe is. :)

Kiságy: mi a Brendon Outletben vettük Norbiét, egy Drewex Pepe kiságy, 12 500-ért vettük, de láttunk 8 500-ért is, csak nekem fenyő színű kellett. Azt hiszem, így sem vettük drágán.

Reni!! A kisággyal kapcsolatban no komment. Hihetetlen mit csináltak. Egyáltalán hogy volt bőr a képükön??

Ettike!

Mensid :shock: A spirálról nekem sajnos nagyon rossz véleményem van. Én is gondolkodtam rajta, mert pénztárca kímélő, hiszen kifizetek egyszer 15 000Ft-ot, de 5 évig jó. Csakhogy belegondoltam, hogy ez tulajdonképpen nem meggátolja a fogamzást, hanem megöli a már megfogant petesejtet úgy, hogy nem engedi beágyazódni. Szóval gáz.
Én most szedem a második adagot Novynettből, és ennél nincs ilyen gondom. Szülések előtt is ezt szedtem, aztán Norbiszopi után 2 hónapig Rigevidont, de annál össze vissza vérezgettem :x Úgyhogy visszatértem ehhez.
Patrik lábával kapcsolatban: a bokasüllyedésnél kábé mindegy milyen cipőt adsz rá, ami nem merev magasszárú az rossz. Ilyenkor olyat adnak, ami 3mm-rel emeli a sarokrészt, és azt kell hordania. Pont tegnap vettem észre, hogy ismerősünk 4,5 éves kislányának is van. Őt a nagymamája neveli, csóri meg mit tud erről...semmit. Az anyja meg nem foglalkozik vele, nemhogy a lábával..... Úgyhogy szóltam neki, hogy irány ortopédia, mert ő már nagy. Ti még nagyon jó időben vagytok a korrigálással.

Annus!!!! :arrow: :?: :?: :?: :?:

Pindi, remélem már babázol!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


télen magasszáru volt neki na de tavaszra és nyárra?????és pont tavasszal indult el teljesen egyedül.lehet ha télen teszi akkor nincs ilyen gondja???mi még terhesség alatt döntöttük el hogy a cipőjére mindig adunk.inkább mint dokihoz futkozni vele.szerencsére Patriknak nem nő roham tempóban a lába.februárban vettük neki a cipőjét és még most is jó rá.mostanra érte végig a lába így jövőhónapban kapja a kövit.csak azt nem tudom hogy már vegyek e olyat amit tud még tél elején is hordani vagy még sima snasz tavaszi cipőt.mert augusztusban még tud szandit hordani de szeptemberben már nem tuti.jajj de nagy dillemma tud leni ez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Rennye!

Még semmi,menszinek ma kéne jönni,amúgy tuti fog,messze még a nap vége!
Na megyek ebédre mamámhoz!

annus11
 
 


Sziasztok!


Hát a kisággyal kapcsolatban.Van nekik jó vastag bőr a képükön :evil: Nekik természetes volt,hogy mi adunk,de visszafelé már náluk nem működik sajna.Ennél durvábbat is csináltak már amit szintén a mi kárunkra csináltak :evil: Kifizettetni már én isakartam velük,de hiába.Párom javaslatára már nem foglalkozok az egésszel.Így is eleget idegeskedek sajna.Meg vesszük mást nem tehetünk.Köszönöm a tanácsokat kisággyal kapcsolatban.Meglesem majd azt az oldalt.

Dodó:Nagyon szép a szülés történeted.Kicsit megis ríkatott :oops: :) És nagyon szép a kislányod.

Ettike:Remélem,hogy hamar rendbe jön Patrik lába.Az én középső hugomnak is volt ilyesmi kicsinek és asszem valami speciális cipőt kapott rá.Akkor rendbe is jött a lába.De nagyobb korára vissza jött neki.

További szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a vasárnapja :) Bizti jobban mint nekem :evil: Ma takarítottam,mostam meg a hugommat próbáltam nevelni hát mondanom sem kell nem sok sikerrel :cry: :evil: Az egészben az a jó,hogy nagy örömömre még a mosógép is elromlott így elázott a konyha meg tiszta vizesen szedtem ki a ruhákat a gépből :cry: :shock: A hátam kikészűlt a takarítástól meg a nehéz vizes ruháktól :cry: A kishugicámról nem is beszélve aki egésznap idegesített egyszerűen nem bírtam vele. :cry: :cry: Anyám végre megoldotta,hogy holnaptól napközis tábor szerűségbe megy ami nekem egy felüdülés lessz :D Persze anyám azért ezt is a szememre vetette,hogy miattam kell beadnia.De már nem érdekel.Ha nem jár haza az a minimum,hogy gondoskodjon a lányáról.Meg az nyugtat,hogy már csak egy hónap és költözünk :D De azért kivagyok készűlve teljesen.

Bocsi mindenkitől,hogy ilyenekkel traktállak titeket :oops: :( Csak muszály volt kiírnom magamból hátha jobb lessz.Mert párom ma melózik és csak holnap reggel jön haza és ilyenkor hugicám nem hallgat rám csak ha párom is itthon van :cry:

További szép estét kívánok mindenkinek!

Jó éjt!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni!!

Nagyon sajnállak!!!! :( :(
Én megértem ám a hugod viselkedését. Biztos ő sem leli örömét abban, hogy az anyja szarik rá, és lepasszolgatja. Bocsi a szókimondásért, de ez a véleményem. Nem hiszem, hogy a Te dolgod lenne ez. Neked önfeledten kéne várnod kisbabád érkezését, a terhességed minden percét kiélvezni, ahogy nő a pici faid odabent!!
Bosszús lettem, mert egy kismamának nem ez jár szerintem. Kövezzetek meg érte, de akkor is!!!

Annus!

Ne érezz ilyeneket!! Tessék optimistának lenni :D :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye:Köszönöm szépen az együtt érzésedet.Persze valahol én is megértem és ezt próbálom anyámnak meg magyarázni,de mindig csak azzal jön,hogy amúgyis csak este lenne itthon meg,hogy leakarom rázni hugomat ami persze nem igaz csak ez nekem most így nagyon sok.Teljesen igazad van én is tudom,hogy szarik rá. :( Én is ezt mondom anyunak,hogy míg más kismama önfeledten végig viszi a terhességet én meg kivagyok :( És ez nem fer.Mert amikor ő várta a hugaimat én segítettem neki a háztartásban meg kiszolgáltam.De persze ez szerinte nem igaz.Mert ez ugye a múlt.De ma végre nyugtunk lessz,mert anyám most vitte el hugomat abba a napközis táborba :D És egész héten megy :D

Annus:Én is azt mondom,hogy fő az optimizmus :D Én is így voltam vele,hogy úgyis megjön és tessék már a héten 6 hónaposak leszünk :D Nagyon szurkolok nektek,hogy minnél hamarabb babó legyen.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!!!

Jaj belőlem nem az optimizmus hiányzik,csak közben nem vesztettem el a realitásomat :wink: :lol: Amúgy tegnap szépen megjött!Ma hívom a dokit és kérek időpontot a petevezeték átjárhatóságira.
Minden hónapban csinálok vmit,azzal is telik az idő!De ha ezt megnézi,azt hiszem kis szünet lesz!A gyógyszert se szedem most amit eddig kellett.1 napra be kell feküdjek lehet már a héten....de jobb túlleni rajta,remélem nincs odabenn semmi gebasz....főleg h a TVben is csak rémségeket lehet hallani...Remélem nem baszták el a műszeres befejezésnél a kis vezetékeimet :wink:

Amúgy apcim jön szabira 4-22ig!!!!!!De sajna lenn leszünk Karcagon,ahol nincs net...nem tom mit kezdek majd magammal....mondtam is apcimnak h nem fog velem bírni :lol: Már azon is gondolkozok h veszek egy laptopot a héten és befizetek netre :lol: Úgyis venni akarunk egyet.... :lol:
Jut is eszembe,vkinek néha fel kell jönnie,mert a halakat etetni kell...és öcsém lehet csak hébe-hóba tudja majd etetni.....


Reni!
Ne legyen lelkiismeret furdalásod,neked van igazad!!!!Nem tudom hány éves a hugo,de szerintem beszélgess el vele!!!Mint testvér a testvérrel,és ne mint anya a lányával!!!!Mert ugyanakkor bizti hiányzik neki a testvére is!!!Bár nem tudom eddig milyen vizsonyban voltatok.

annus11
 
 


Annus!

Sajnálom, hogy megjött. :(
Ha a szentesi nőre gondolsz, hát azon én is kiakadtam. Ilyen béna dokit :shock: :x
Hova jársz dokihoz? Hol csinálják a HSG-t? Na azért van, amit nem értek. A Closty szedése mellett nem nézték, hogy kilökődik e a petesejt? Csak azt, hogy van e peteérés? Kíváncsi vagyok az eredményre. Remélem, nem rontottak el semmit!!!

Majdnem egy egész hónap Karcagon?? :D :D Net nélkül én nem tudom bírnám e.... :oops:

Reni!!

Kíváncsi lennék, mit csinálna anyud, ha nem otthon laknál, és dolgoznál, nem tudnál vigyázni a hugodra. Tudom, hogy gáz az iskola-ovoda szünet (ő már iskolás? Úgy emlékeztem, hogy 6 éves).

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

peteérésem az van rendsen,csak túl hosszú volt a ciklusom és a vetélés után nem akart beállni,arra kaptam a clostyt.Hormonok rendben vannak,amúgy nem figyelték uhval.Majd most megnézzük mi van odabenn :wink: Amúgy a SOTE II-n csinálják,szerencsére most nagyon jó dokim van!Mondjuk én az altatástól se féltem anno,szóval enm vagyok egy ijedős típus :lol: Csak rémisztgetik az embert feszt :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus:Remélem,hogy minden oké odabent.Én pont ezért nem nézek nagyon hiradót meg ilyeneket.Mert amióta terhes vagyok sajnos csak a rossz hírek vannak :( Így próbálom magam megvédeni,mert így is sokat aggódok a babóért.Most novemberben lessz 6 éves.Tudod az a baj,hogy én hiába próbálok vele beszélgetni nem is figyel oda rám.Olyanokat csinál,hogy befogja a fülét meg azt mondja,hogy haggyam békén.És hát így nehéz vele szót érteni :( Én nem ilyen voltam 6 évesen.Nekem akkor lett hugom és én segítettem anyámnak takarítani,vásárolni stb.Én ilyenkor már egyedűl mentem le a boltba.De ő sajnos nem ilyen.Nem tudom miért.Pedig egy értelmes gyerek csak szarik arra amit mondanak neki.Ő úgy van vele,hogy úgyis az van amit ő akar.Mert ugye anyám mindent ráhagy azzal,hogy ő még gyerek.És ezt is mondja nekem hugom is ha rossz vagy nem hallgat rám,hogy én még gyerek vagyok.

Rennye:Hát arra én is kíváncsi lennék.Már most mondja,hogy úristen szeptembertől,hogy fog melózni meg oviba vinni hugomat meg érte menni.Mert még ovis,mert évvesztes.Jövőre megy suliba.De anyu már azzal kapcsolatban is fél.Ilyeneket mond,hogy ő nem fog tudni vele tanulni.Én ezekre azt mondom neki,hogy engem nem érdekel oldja meg.Meg az állítólagos pasija is velük fog lakni majd ő segít.Nehogy már ez is az én gondom legyen.Nekem már a saját életemet kell élnem és nem állandóan anyámnak segíteni.Meg nekem van még egy hugom aki 18 éves.Csak volt esze és elköltözött a barátjához így ő ezekkel a dolgokkal nem foglalkozik.Meg megis mondta,hogy neki is van elég dolga ami persze kamu dehát ezzel se tudok mit csinálni.Akkor lessz nyugtom ha már elköltöztünk.És én is leejtem mi van velük.Ők se nagyon törődnek velem.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Képzeljétek szabin van a dokim...10ig.És az átjárhatóságit meg most kéne ugye csinálni.Van egy másik aki helyettesíti,de én nem akarok vmi vadidegenhez menni...így elnapoltam ezt a dolgot.Ebben a hónapban a clostyt se szedem,szóval jó lesz ez így! :lol:

Reni!

jaj sose értem az ilyet...minek ilyennek gyerek...remélem nem veszed rossz néven,aki meg szeretne annak nem adatik meg,vagy csak nagy nehezen...szemét ez az élet :lol: Na de ha egyszer lesz,a világ legboldogabb babája lesz az tuti! :wink: :lol:
Ezt az 1 hónapot már kibírod!!!Kezdj el csomagolni szép lassan,legalább telik az idő :lol:

annus11
 
 


sziasztok.

kaptam ma egy levelet:

asszonyom.érkezett hozzánkegy csomagja amit körübelül 36 hét múlva kap kézhez.körübelül 16 hét húlva azt is meg írjuk milyen "típusú"csomag érkezik önnek.

üdvözlettel "babagyár Kft."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na ezért nem jött nekem meg.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!
Gratulálok!!!!Ez nagyon jó hír!!!Vigyázz magadra,vagyis magatokra :wink: :lol: Kép

annus11
 
 


Akkor én nagyon félreértettem valamit Ettike a mensiddel kapcs.!! :oops: :oops:
Remélem, most nem, és GRATULÁLHATOK A BÉBIHEZ!!

Annus ki a dokid? Nővérem most szült ott, Újvári dokinál, meg az én dokim is oda ment át. Vagy már kérdeztem??? Szita agyú vagyok komolyan. :oops: Le van amortizálódva az agyam. :? :? Szerintem az itthon töltött 4 év alatt elvesztettem a fél agyállományomat :oops: :oops:
Az stimmelt amit írtál, hogy Clostyt miért, mert arra még emlékeztem, nemrég írtad. Csak csodálkozom, hogy uh-val nem követték nyomon a petesejtedet. Na de nem akarlak ilyenekről faggatni, a lényeg, hogy hamarosan Te is KISMAMA leszel!!

Reni!!

............LETOJNI!!! 1 hónap pikk-pakk elrepül!!! :D :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!

Gimes dokihoz járok.Amúgy ha kérem lehet követte volna uhval,de nem is tudtam volna lehet berohangálni h nézzen má meg h mi van.Nekem az már olyan idegesítő lenne ha vki azt mondaná h na most tessék akciózni,mert szép érett a petécske! :lol:

annus11
 
 


Ettike: GRATULÁLOK!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Reni 24! Hát ami igaz az igaz: nem a te dolgod lenne vigyázni a tesódra :evil: :evil:
Kicsit furcsa nekem (a szintén 6 éves fiamra gondolva) hogy ennyire nem bírni a kiscsajjal, de aztán elgondolkodtam, hogy nyílván más-más személyiség és más-más nevelés (illetve annak hiánya, ha az édesanyja ennyire nem ér rá foglalkozni vele...)
Számomra -ahogy te is írtad magadról- a nagyfiú már igazán komoly segítség, és ha csinál is galibát, azért azt tudja, hogy mi az amit végképp nem szabad...
A tanulásról meg: szeretem olvasgatni Vekerdy Tamás könyveit, és ő azt mondja, hogy a szülő az szülő, a tanár meg tanár - a kettőt nem szerencsés összekeverni... :roll: ha napközis a gyerek (nagy valószínűséggel tesód az lesz, ahogy gondolom, akkor meg úgyis megcsinálják a leckét a napköziben :wink: ) ha egyetértesz ezzel, akkor szerintem elmondhatod édesanyádnak is...
Abban pedig igaza lehet Annusnak, hogy lehet hogy jobban ki tudnátok jönni, ha megpróbálnál egy kicsit inkább a cinkosa lenni a lánykának, mint ahogy a testvérek szoktak... :roll:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Ettike:Nagyon,nagyon gratulálok a babához!!!!!!!!!

Annus:Hát igen.Anyum azért viselkedik így hugommal,mert őt már nagyon nem akarta csak apám miatt vállalta be,hogy hátha fiú lessz,de persze nem így lett.De ez sem mentség,mert a gyerek erről nem tehet.Nem őt kell büntetni.

Kriszti:Itt inkább a neveléssel van gond,mert mint írtam anyu mindent ráhagy a gyerekre és így rám már nem hallgat.Hát igen csak anyum úgy van vele,hogy ott annyira tanulás nincs.Majd megoldja. :)

Tudjátok itt csak az a baj,hogy mégis 18 év korkülönbség van köztünk és én már nem nagyon tudom tesómnak kezelni.Meg hát mivel én vagyok vele nap mint nap így nevelnem is kell.Mert különben még rosszabb lenne mint most.De igazatok van már csak 1 hónap és költözünk azt már csak kibírom valahogy :D

Mindenkinek további szép estét kívánok!
Jó éjt! :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok.
holnap megyek cukor terhelésre. szoritsatok!!!!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


reni: sajnállak a hugod miatt
ettike: gratula a picúrhoz

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


És képzeljétek a terheléses cukor eredménye jó lett :D :D :D :D És a vérképem is jó :D Így egy gonddal kevesebb.

Timi:Köszönöm az együtt érzésedet.

Mindekinek köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok.Örülök,hogy ide találtam.

Mégegyszer mindenkinek jóéjszakát kívánok! :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


És Timi megy a drukk :D :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Ma igazoltan leszek távol...Mivel 9től kitelepítenek,és lehet csak este engednek vissza.... :roll:
http://index.hu/politika/bulvar/bmb0728/
Szóval nálunk mindig történik vmi!!!

annus11
 
 


sziasztok.

a cukros löttyöt utáltam.......fúúúj.
timi: szorítok :lol: :lol: :lol:

én azon gondolkodom mikor menjek dokihoz.asszem jövőhéten és akkor már dobogni fog a pici szive mikor uh. ra megyek.
már úúúgy várom :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


csajok ha én elmegyek dolizni és mondjuk 3-4 hónap utánn elmegyek táppénzre akkor a táppénz is bele számít a 180 napba hogy kapjak gyedet ugye??vagy csak én hiszem ezt???és a gyed csak akkor jár ha a szülésig ki nem rúgnak ugye??
most ezt akarom megpróbálni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Annus:Gondoltam rád amikor bemondta a hiradó.Hát azért nem semmi amit találtak.Remélem hamar helyre áll a rend nálatok.


Ettike:Igen úgy van,ha felvesznek és sikerűl titkolni az "állapotod" :D Akkor 3-4 hónap után elmehetsz.Igen bele számít.A másik az,hogy jó ha tudod,hogy ha letelik a próbaidő és kiderűl,hogy terhes vagy akkor nem rughatnak ki csak azért,mert terhes vagy.Egy kismamával meg csinálták ő meg perelt és nyert :D Meg attól függ,hogy hova mész melózni,mert van ahol már csináltatnak pisi nézést és akkor ott minden kiderűl.Vagyis az alkalmasságin csináltatják meg.Én így tudom.Én is ezt akartam amikor kiderűlt,hogy terhes vagyok csak én a rosszulléteim miatt nem mentem mégse.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Ettike!
Nagy-nagy gratuláció! Vigyázz magatokra! Nekem akkora élmény volt tavaly októberben látnom a + tesztet!! :) Imádtam kismamának lenni...remélem leszek még legközelebb is. Még ha a vajúdás alatt nem is igy gondoltam... de mikor meg kibujt egyből tudtam, hogy nekem ezt át kell még élnem....

drukk azoknak akik dokihoz mennek, vagy cukorterhelésre. Na, hát nálunk ilyen sem volt! :lol:

d.dodó
 
 


ettika: Gratula a picikéhez!!!

Jól emlékszem, hogy pindimano is írogatott ebben a topikban? Nem most szül vmikor?? El van tűnve. Ki mit tud?

Jó nektek, jó neked dodo hogy szerettek kismamák lenni. Nekem már nagyon elegem van abból, hogy kb. 3 hete minden nap, minden este fáj vagy görcsöl a hasam. Most éjszaka is.. Végig topmán fájt az egész pocakom. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida:

magnéziumot szedsz????azt szokták ajánlani/felírni.ha nem szedsz akkor menj el a dokidhoz és kérdezd meg milyet szedj.
remélem nem lessz semmi problémád vele.
nekem is fájdogál a pocim napközben egyszer egyszer.én is szólok majd a dokinak mert Patrikkal nem volt ilyen gondom.

már tuti hogy babás vagyok mert ma is csináltam tesztet bari nőmnél és az is ++++++++++ lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és szerintem erősebb is lett mint a tegnapi:

Kép szerintetek is???a felső a tegnapi.nem tom miért lett ilyen szar a kép :(:(:(:(:(de látható hogy erősebb a mai.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: Még egyszer gratula a csíkosodáshoz! :)
Persze, hogy szedem a magnéziumot. Terhességem kezdete óta vannak problémák a pocakommal így már azóta. Nem rég emelték az adagom a gyakori görcsölés miatt. Sajnos nem hat. :S De a baba jól van!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


pindimanonak megszületett ma a kisfia császárral, mindenki jól van!! Gratula pindi!!
Az én picim is rúgott 2-őt, lehet ő is a gratulációját akarta kifejezni. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon rég jártam erre,de azért olvasgattalak benneteket!
Örömmel látom,h mindenki rendben van!

Pindimanónak hatalmas gratuláció!!!!Nagyon jó egészséget a babának és a mamának is!!!!és remélem hamarosan kapjuk a képeket és az élménybeszámolót!:D

És gratulálok az új babásoknak és drukk a próbálkozóknak!!! :wink:

Eszti,mikor mész tanácsadásra???Én most csúsztam 2hetet,össze kéne egyeztetni valahogy, jó lenne beszélgetni!:D
Vendég
 


sziaszok.
megjöttem cukor terhelésröl.minden renbe van :lol: :lol: , tovább falhatom az édességeket. nagyon féltem ettöl a vizsgálattól, mert az egyik nagyim erös cukor beteg volt.
7-kor levették az elsö adagot, utánna reggeli /ami jó volt :lol: /: 1kifli, 5dkg sonkás szalámi és kis dobozos dzsúsz. 8.45-kor levették a 2.adagot és délbe megvolt az eredmény.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszi a drukkokat.
pindinek és fiának nagy gratula :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Pindimano:gratulálok!!! Várjuk a képeket és a szüléstörténetet :D

Timi: tök jó nálatok ez a tesztreggeli, megyek hozzátok cukorvizsgálatra!!!!! :D (nálunk cukros vizet kell inni -pfúj :x :x :x )
Örülök, hogy rendben vannak az értékeid :D

Én ma fogászaton voltam, egy régi tömött fogamat kell újra rendbe tenni (meg azonkívül még egyet-kettőt :? ), gyógyszert kaptam bele, meg ideiglenes tömést...
Jó lenne túllenni rajtuk mielőbb :?
De azért nincs okom panaszra, hosszú évek óta nem volt gondom a fogaimmal.

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!!

Annus! 1-2 hete Angyalföldön találtak egyet, de a tietek 4-szer akkora volt!! Mikor engedtek haza?? Nekem is eszembe jutottál, de nem tudtam, felétek találták e?! Most már tudom.....

PINDI!! GRATULÁLOK A HATALMAS GYÖNYÖRŰ KISFIADHOZ!!! :D :D :D :D :D

Ha nem haragszol átloptam a képet a másik topikból, hogy mi is gyönyörködhessünk a kisfiadban!! :oops: :oops:

Kép

Cukorterhelésnél nálunk is löttyöt kellett inni. Fújj. Én is ettem volna inkább fincsi reggelit helyette!! :)
Örülök, hogy jó lett a terhelésed Timi!!

Ettike!!

Én is úgy tudom, ahogy Reni írta!

Kriszti!!

Fogászatra nekem is illene mennem már, mert a bölcsességfogamat ki kell húzatnom. :? :( :cry: De egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam, ez lesz az első húzásom :cry: :cry: :cry: :cry: és pont bölcsfog........

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Pindi:Nagyon sok boldogságot kívánok a babóhoz és egészséget!!!!Nagyon szép kisfiú :D :D :D :D

Annus:Hallottam a hiradóban,hogy az igért időponthoz képest elég későn engedtek haza titeket.Jó nagy káosz volt a városban.

Aida:Sajnálom,hogy görcsöl a hasad,de hidd el amint megszületik a pici azt fogod mondani,hogy megérte.Nekem az elején görcsölt sokat a hasam.Meg mostanában megint újra kezdte.De mint olvastam ez ilyenkor már normális.Mert a méh készűl a szülésre.Kitartás!És örülök,hogy a baba jól van.

Ettike:Igen a második erősebb mint az előtte lévő :D

Timi:Nagyon örülök,hogy jó lett a terhelésesed :) :D Tényleg szerencsés vagy,hogy olyan klassz reggelid volt.Szivesen csináltattam volna inkább nálatok én is.De azért a cukros löttyöt is kilehet bírni :)

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok.

tünetem egyenlőre nincs.néha pár máspdpercre egy egy ponton fáj a cickóm,meg szurkáll a hasam.asszem ennyi.

pindi:

gratulálok a kisfiadhoz nagyon szép baba.szüléstörténetet és képeket kérünk ha lessz időd/energiád.

Kép
Kép
ettike
 
 


reni: Nekem azzal nincs is bajom, hogy fáj a hasam meg görcsöl, persze h bármit megér a kismanó. Nekem azzal van a bajom, hogy ez egyáltalán nem normális, még csak a 19. hétben vagyok de már 2-3 hete rendszeresen keményedik, görcsöl. Így nem igazán tudom élvezni, ki tudja mikor lesz komoly a baj. Ez a rossz benne. Nem az hogy kellemetlenséget kell kiállni a piciért.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok :)
Megjöttem...rég jártam itt....de elolvastam mindent amiről lemaradtam.
Pindimanónak nagyon nagy Gratula..Gyönyörű a kisfia..:)


ettike: Neked is Grat a csíkokhoz :)

Nekem még mindig nem megy ez a (mikor várható a születéses bigyusz..nem tom megcsináléni de nem hogy egcsinálni de felrakni sem :(

Szép Napot Mindenkinek!
nyuszitappancs
 
 


szönyen érzem magam. megpróbálom értelmessen leirni, hol fáj. a hasam, lent majdnem a derekamnál /az a rész, ami kezd kigömböjödni/.
tegnap este belenyilalt, görcsöltem, fájt. ma is menés közben belenyilal, szúr. kb. úgy megyek, mint aki be van "kaksizva!".
nem tudjátok ez mitöl lehet?????

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi:

lehet attól is hogy a méhed növekszik de azért inkább menj el orvoshoz.
remélem nincs semmi gond.

nyusztappancs ha gondolod csinálok neked vonalzót és elküldöm azt amit be kell másolnnod a profilban az aláiráshoz.küld el mikorra vagy kiírva.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és hogy mit írjak a baba nevéhez.

Kép
Kép
ettike
 
 


Pindi!

Gratula a kisfiúhoz!!!!!

Na igen,elég sok bombát találtak mostanában.Végül este 8ra értünk haza,addig a férjem munkahelyén voltam,úgy volt h ott alszunk ha úgy alakul.Azért jó volt hazajönni!!!

Hasfájásra,szurkálásra,keményedésre nem tok semmit írni :oops: Max h szivesen lennék most a helyetekben :wink: :lol: Rmélem csak azt érzitek h nő a babuci és vele együtt a méh is!
Timi!Esetleg menj dokihoz ha ennyire fáj!!!

annus11
 
 


Úgy látom beelőztek!Nyuszi,én is szívesen csinálok neked vonalzót!!!

annus11
 
 


Timi!

Szerintem is jobb lenne, ha legalább felhívnád a dokid, ha nem fáj annyira. De ha nagyon erősen fáj, és görcsölsz, akkor menj el a dokihoz!! Bár velem is előfordult ilyen, olyankor mindig megemeltem a magnézium adagomat, és jobb lett. Figyeld, hogy rendesen mozog e a baba, akkor Ő biztos jól van. Az is lehet, hogy egy kicsit megnyílt a méhszájad, de az is lehet, hogy Alex kicsit rossz helyre tévedt. No de kár tippelni.

Szia Nyuszitappancs!

Nekem is az jutott eszembe, hogy megcsinálom Neked, és átküldöm a linket mélben, de Ettike megelőzött :D :D :D

Aida!!

Doki erre mit mond??? Mert ez tényleg nem lehet túl felemelő érzés :(

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát én marha lassú vagyok. Elkezdek írni egy üzit, közben etetek, fektetek, és mindenki beelőz...... :evil: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: