Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kicsit eltűntem, pedig még hozzám sem szoktatok 8) Bár én gyakran olvasgatlak benneteket, de nem tudok hozzá szólni sem a kismamaruha-témához, sem a szopipárnához...csak a tapasztalataitokból tanulok, jegyzetelek 8)
A mai nap NAGY eseménye, hogy voltunk 4d-n! Hihetetlen! Csodálatos! Gyönyörű! És igaz, hogy puncink van!!! :P Az arcocskáját tenyerébe fektetve takarta, 25 percnyi vizsgálat után sem volt hajlandó abba hagyni az ipi-apacs játékot :shock: Majd kaptam egy csokit és 1O percnyi sétát kértek tőlem, ez az "akció" majd kimozdítja - felkiáltással! Az utcán hangosan kiabáltuk, hogy szeméremajkunk van, bi-bi-biii :lol: Ezek után nem tudtunk szemezni Vele! De nagyon lelkiismeretes, kedves nő vizsgált, a hely is nagyon otthonos, klassz! Ha valaki még vaciláll, hogy hova menjen ilyen vizsgálatra, annak csak ajánlani tudom!
Mindenkinek egészséges, örömteli növekedést kívánok!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Pepitanna!

Gratulálok a kiscsajhoz :) és csak osztani tudom a véleményt, hogy egy csodálatos élmény látni a picurt! Bár a miénk egyszer kinyújtotta a nyelvecskéjét, meg számolta az ujjait, de így is nagyon cuki volt!

Mi lesz a kislány neve?

Kép

Kép
pindimano
 
 


jah és melyik 4D-n voltál?

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

Jó reggelt!

Pepitanna!
Gratula a kislányhoz! Nevét eldöntöttétek már.

Nekem hasonló kismami farmerem van, hátul lehet a derekát állítani.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ilyen és ezekhez hasonló Next kismamarucikra felveszek rendelést árprilis 23-ai szállítással.

A teljes kínálatot itt tudod megnézni! :)

http://www.next.co.uk/shopping/women/motherandbaby/2

Kép

KépKépKép
bogyra
 
 


Jó reggelt!

Pepitanna: De jó, hogy írtál! Sok örömet a kislányhoz!

D. Dodó: Svéd a férjem. Ti rákérdeztetek a baba nemére az ultrahangon? Mi elfelejtettük, de az előző terhességemkor rákérdeztünk, és akkor csak hímeztek-hámoztak, hogy lnem átszik jól, inkább nem mondanak semmit. A svédek nagyon óvatosak!

Úgy döntöttem, még várok egy kicsit a szopipárnával. Talán varrok egyet, csak az a gond, mivel töltsem meg. :?:

Júliusi kismamik, hogy vagytok? Írjatok!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


svedbaba!
mikor kijött a papír, hogy mehetek uh-ra (18 hetesen - ez az egy van) külön ki volt emelve a papiron, hogy nem áll módunkban megmondani a baba nemét..... és az egyik magyar ismerős elmondta, hogy mi ennek az oka! Pont az, hogy a 18. héten van uh, és sajna a 19. hétig el lehet vetetni. És sok az arab, akik ha megtudnák hogy lány, akkor szívbaj nélkül elvetetnék!! Szóval meg sem próbálkoztunk megkérdezni!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Pepitanna várjuk a képecskéket!!! És gratula a kiscsajhoz!!! :lol:

Svédbaba, nekem ez a szopipárna ma éjjel nagyon bejött. Ki vettem végül a golyókból , és így sokkal jobb!! Ha nem akarsz párnát rendelni, akkor rendelj csak golyókat. Azt is lehet.

Hihetetlen, hogy Svédben csak 1 uh van... :cry:
És hány kötelező vizsgálat van. Úgy értem, ott mi szokás? Hogy szokás?

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Túl egy jó fárasztó hétvége után. Kitakarítottunk a páromal, jöhet a nyuszi.

Ti mennyire érzitek a bébi mozgását?

A miénk eléggé lusti törp.
20150601134430
 
 


sziasztok!

ki hogy van?
engem megviselnek ezek az időváltozások.. de anniyra jó volt végre kimozdulni a levegőre!! Apa elvitt a Pilisbe..annyira jó idő volt.. nem túráztunk, csak laza séta és megittam végre egy kólát.. és ma nem is vagyok rosszúl..ez az első hétfő hosszú idők óta, h nincs keményedésem már kora reggeltől..ennek annnnniyra örülök!! :)
a babucim is rugdos időnként, így elmondhatom, h boldog hétnek nézek elébe ;)

vigyázzatok magatokra, én pénteken megyek terheléses cukorra.. tudja valaki, h mikor kell a köv UH-ra menni? a vérvétel után közvetlenűl, vagy hetek múlva??

köszi-puszi!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Épp hogy beugrottam! Örülök, hogy mindenki épp és jól van!
Nekem épp ugribugri van a pociban :)

Mia, egy hatalmas drukk péntekre. És örülök, hogy nem volt keményedés :) nekem az van a papíromon, amit a védőnőtől kaptam, mint utiterv, hogy a 32-36. hét körül kell menni egy ellenőrző uh-ra, mivel ugyi összesen 4 van támogatva a tb által, első mikor megállapítják a terhességet, aztán 12. heti, aztán a genetikai és végül ez. legalábbis erre felénk!

puszi mindenkinek, szép napot

Kép

Kép
pindimano
 
 


köszi Pindi!

akkor én elég rosszul állok..nekem csak a 12 hétig volt vagy 4 UH-m..persze azért, mert veszélyeztetett terhes vagyok..meg a nyamvadt vérezgetések miatt..

ez komoly, h a 32-36 hét?? nekem úgy rémlett, h a 27-28 hetet említette egyszer a doki.. HOGY BÍROM KI ADDIG?? :D

na megyek és bekanalazok egy nagy tál epret..ha így folytatom, olyan pirospozsgás arcocskája lesz szegény gyermekemnek..állandóan epret és paradicsomot eszem..ez az új mániám..pedig eddig nem volt..lehet, h kezdődik..??

pusz-pusz!

süt a NAP!! :)

¤mia¤
Vendég
 


Nincs mit Mia, de akkor lehet neked előbb lesz UH. Ez ilyen általános papírka...

De jó neked, jó étvágyat :) én mostanában nektarint eszem, de vagy 3 kilót meg tudnék enni egy ültő helyemben :D

pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia!
Nekem a dokim mindig beírja a kiskönyvembe, hogy mikor vár szeretettel.

Mi ápr. 1re vagyunk visszarendelve.

Genetikain voltál már?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Mia, nekem a kiskönyvbe azt pecsételték bele, hogy következő kötelező UH a 30. héten.
Addig meg lesz a cukorterhelés is és újabb vérvétel is.
Viszont ettől függetlenül a dokimhoz a privi rendelési idejében 3 hetente megyek, mivel folyamatosan nézi, feljebb kúszott-e már a méhlepény. Most legközelebb jöv.hét kedden megyek, bízom benne, hogy most már végre feljebb ment, mert a legutóbbi vizsgálatnál is még elérte a méhszájat!! Drukkoljatok lécci!!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok!

köszi az infókat. genetikai UH-n voltam, a 18 hetesen. most akkor majd vszínű, h csak a cukros vérvétel van.. nekem is szokta mondani a doki, h mit kell tenni..de mióta terhes vagyok, minden kimegy a fejemből, pedig híres voltam a memóriámról.. :(
majd a vérvizsgálatkor megkérdem az asszisztensét, ő biztosan vágja ezeket..

más: ha van köztetek már "gyakorló" anyuka, segitsen légyszi. egy barátnőm felajánlott 110 db huggins pelust, 3000 ft-ért, sztetek érdemes megvenni..? bevallom még nem néztem körül pelenkaügyben.. állítólag 5 kg-ig jó. hm?


kislány: nyugi minden oké lesz, én drukkolok neked!!
amúgy meg, amikor a kórházban voltam, volt ott egy nagyon jófej csajszi, akinek nem ment fel..gyönyörű szép babát szült. és olyan volt mint a mérgezett egér, állandóan mászkált, de nem volt semmi baja. de neked fel fog menni, szóval nyugi ;)

pusz:
¤mia¤
Vendég
 


Jó reggelt!

Mia!

Szégyen nem szégyen, de én mindig jegyzetelek a dokinál és a védőnénél is.

Hogy vagytok ma?
20150601134430
 
 


szia!

köszi az érdeklődést..jól vagyunk..bár egész éjjel mocorgott a gyermekem és nem tudtam tőle aludni, de aztán csak összejött pár órácska ;)

mint kiderült, tegnap kellett volna mennem cukorra.. :( nemtom, h hogy felejthettem el.. lehet, h azért, mert eddig állandóan pénteken rendelt vizsgálatokra.. de sebaj, holnap elmegyek..állítólag ez a pár nap nem számít..csak bosszant, h ilyen lüke vagyok..pedig a kiskönyvembe mindig beírja a köv vizsgálat időpontját.. :(

és Ti, h vagytok? minden ok.?

pusz-pusz

¤mia¤
Vendég
 


Köszike, mi is jól vagyunk. Poci Lacit lightosan, de egész nap érzem.

Én holnap reggel megyek a cukker eredményért. Remélem oké lesz minden, mert nem hiányzik, hogy tesztebédekre járjak állandóan.

Én tegnap este beájultam. Ittam egy irtó fini capuccinot, és kb. rá félórára olyan álomkóros lettem, hogy csuda. Kicsit még tartottam, aztán bealudtam, mint a gyerekek.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Jesszusom, így le vagyok maradva??!! Én csak a 24. héten megyek cukrozni... és de "irigy" leszek, hogy Ti már túl lesztek rajta :)
Mi is jól vagyunk köszönjük, 10-kor riadtam fel, hogy mostmár ideje felkelni :) azért éppen időben, nem?! :)

De olyan jót aludtam, szerintem álomba döntött a front.
Amúgy nálam a feledékenység úgy jön ki, hogy van amit elfelejtek mondani, míg mást nem, pont ezen sértődött meg a párom, nehéz időszak ez mindenkinek...

Képzeljétek tegnap mondták, hogy júni 9-én 14 órakor, júni 10-én meg reggel 8-kor vizsgázom gyakorlatból és elméletből.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Nekem azért kellett korában mennem terhelésesre, mert a vizeletemben találtak cukrot.

Ezután mentem tesztbédre, ennek jó lett az eredméyne. A doki viszont küldött tovább a terhelésesre, hogy ha ott is jó eredméyn jön ki, akkor békét hagyunk egymásnak. Na ez nekem holnap derül ki.

Milyen vizsgád lesz júniusban?
20150601134430
 
 


Viki!

Remélem minden rendben lesz!!! Drukkolok, hogy ezután békén hagyjátok egymást a dokival :)

Júniusban rendszerinformatikusi elmélet és gyakorlat vizsgáim lesznek, amire nem ártana elkezdeni készülni, mert elég húzós lesz. Még a szóbeli tétel sort se kaptuk meg :) Érdekes lesz mindenestre.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Nem irigyellek a vizsga miatt. Gondolom az utsó időkben Te sem erre koncentrálnál inkább.

Én leborulok mindenki előtt, aki pocakosan, vagy babával tanul. Én munka mellett csináltam a 2od diplomámat, az is elég volt.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Az otthoni orvosi vizsgálatokhoz elég nehéz innen hozzászólni. Nálunk a védőnőnél a 12. hétig kell jelentkezni. Ő vesz vért, vizeletmintát, méri a súlyt és hallgatja a baba szívhamgját. A 18. héten van egy többé-kevésbé kötelező ultrahang (ha aggódsz, hogy árthat a babának, nem kötelező az sem). Mivel nekem már volt egy koraszülésem, ezért az átlagosnál többször megyek vizsgálatra, jövő héten lesz az 5. ultrahangom. A dokik és a nővérek nagyon kedvesek, de nincs állandó orvosom, mindig épp az vizsgál, aki aznap dolgozik. A szüléshez sem lehet orvost választani, sőt általában a szülésznő vezeti le a szülést (ha pont kifogsz egy műszakváltást, akkor szülésznők).

Még nem voltam cukorterhelésem, és fogalmam sincs, hogy kell-e mennem. Azt hiszem, hogy a 28 héttől gyakrabban kell járni a védőnőhöz (ő minden alkalommal ugyanaz és tök jó humora van: "A negyedik gyereket már nagyon meg kell gondolni, mert akkor le kell cserélni a kocsit kisbuszra :D ").

Itt esik a hó!!! Remélem, most már nem marad meg.

Pá,

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok

Mia
A pelussal kapcsolatban abszolut megéri, elfogy ne izgulj és jó ár érte mert a Huggins qva drága pelus viszont nálunk bevált!!!Vedd meg !!

Mindenkinek jobbulást és szép napot, mi jól vagyunk bocs rohannom kell tovább

Sziasztok

tappancs28
 
 


Sziasztok!

Voltam a terheléses cukker eredményemért reggel. Sztem jó lett (határértékek között van).
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki! Örülök, hogy oké, gondoltam rád, miközben nekem a védőnő írta a beutalót a vérvételre :)
A vizsga meg muszáj, egyrészt már elkezdtem akkor befejezem, meg ez olyasmi amit szeretnék is csinálni, és hát nem árt több lábbal állni ebben a nagyvilágban, már gondolkozom, hogy mi legyen a köv tanfolyam :)
Svedbaba! Én kicsit irigyellek, hogy ott ilyen szokások vannak, nekem jobban tetszik az amit leírtál mint ami a mi környékünkön folyik, itt csak rohangászhatsz egyik helyről a másikra, és ha nem fizetsz elég bunkók az emberek. De ez az én esetem, lehet én lakom rossz környéken :D

Nos mint mondtam most voltam védőnőnél... Érdekes dolog így félidő után megtudni, hogy ne használjak izzadásgátló dezodort, mert ártalmas, nem egészséges... inkább a babapúder, már lassan szegény Babócának használom el minden cuccát, még jó hogy a pelus megmarad :D
Nem szedett véletlen valaki közületek Rutoscorbint??? csak az érdekelne, hogy vény nélküli e, vagy sem.
Meg képzeljétek elkészült a vércsop eredményem :) hát tök szuper, így kb másfél hónappal elcsúszva. És mily meglepő, hogy ugyanaz, mint amit én tudtam, utálom az ilyen fölösleges felhajtásokat...
A köv vérvétel nem lesz fölös felhajtás, a védőnő ugyanis összecsapta a II. labort, meg a terheléses vércukrot, hogy ne kelljen annyiszor szúrni. Meg mondta, hogy amikor megittam a löttyöt (ahogy emlegette elég undorodó fejet vágott, bíztató :D ), üljek ki az orvosi rendelő melletti parkba, jófej, két óra hosszára, remélem már nem lesz ilyen fagyasztó idő :)

Na befejeztem a szómenést :)
Szép napot kívánok nektek!

pusszancs

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Vigyél citromos vizet a vérvételhez, nekem nagyon bejött.

Én is hiába mondtam,hogy 0+ a vércsoportom, muszáj volt erre is külön csapolást végezni.

Én nem ültem ki a kórház parkjába, mert igen csak ki fagyott volna a popóm. Vittem könyvet + az egyik kismamival jót beszélgettünk a folyosón. ;)

Az meg , hogy ne használj izzadásgátlót.... Ezt erős túlkapásnak tartom.
20150601134430
 
 


Viki!

Még lehet, hogy nekem is befagy a fenekem :) Főleg mert április első hetében megyek, és ha marad ez az idő... :D ajajj :D én asszem anyukámat, vagy vkit viszek magammal :)
Nah az izzadásgátlón kiakadtam egy csöppet én is, főleg, hogy izzadós korszakom van, egyszóval nem akarok büdi lenni :)
A tisztálkodást is úgy mondta, hogy ne tusfürdőzzek mindennap, na most ha se tusfürdő se szappan se izzadásgátló... pfúúú bele se merek gondolni!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
A védőnőd a kőkorszakból jött?
Vagy ő sem tüsfürdőzik mindennap?

A poci kenegetést nem szólta le, ha már itt tartunk?

Ti mivel kenitek? Én most vettem lanolinos baba krémet és baromi szupernak tartom.
20150601134430
 
 


Viki!

Nem tudom, de ez a beszélgetés kiábrándító volt ebből a szempontból, még jó, hogy ha megszülök költözöm :) vagy reméljük még előtte.
A poci kenegetést nem szólta le, sőt támogatja a terhességi csíkok megelőzését, vagy hogy is mondjam javítását. Nekem mandula olajat ajánlott, hogy azt maszírozzam a vizes bőrömbe.
Egyelőre én még sima testápolót használok Johnson's extra száraz bőrre. De kentem már babaolajjal is, nekem az is bevált!
Amúgy én meg lanolinos babatusfürdővel fürdöm. :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nekem meg a király védőnőm előttem 1 hónappal fog szülni, és már most előre tartok, hogy milyet fogok kapni.

Én is beszeretem még egy olivaoljos spray-t, de most egyelőre ez a babakrém mindent visz.

Messzire költöztök? Nagyobb lakásba?
20150601134430
 
 


Hát inkább azt mondom, hogy saját lakásba... A párom csak egy szinttel feljebb, de én meg három településsel arrébb :) Hálisten azért nem olyan nagyon messze, 15 km kb.

Csak nem fogsz ki egy idiótát, reméljük csak normálisak dolgoznak arrafelé :), nálunk a legtöbb már kiöregedett. :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Nem fogtok együttélni? :roll:

Ha nem akarsz, ne válaszolj rá.
20150601134430
 
 


Viki!

De igen, most költözünk össze :) bocsi, ha félreérthetően írtam!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Vszínű én értettem félre. Aztán csak óvatosan a pakolásnál! Nehogy megemeld magad.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Pindimanó, tényleg nagyon óvatosan a pakolással!! Inkább ne Te emelj, nyúztózkodj a felső polcig stb. Higgy nekünk!! Vigyázz magatokra!!

Amit írni akartam Nektek csajok a vércsoport eredményről. Én is tudtam, hogy mi a vércsoportom, de a védőnőm elmagyarázta hogy attól függetlenül elküld, és legalább még 1-szer el fog küldeni, mert csak a vércsoport vizsgálatnál nézik az antitestek számát, meglétét. Ez azért fontos, hogy ha a Babátok vére más, mint a Tietek, akkor nehogy zűr legyen az eltérő vér miatt, és ez nehogy akadályozza a baba fejlődését. Úgyhogy ne csodálkozzatok ezen! Én mindenesetre örülök, hogy figyelnek erre is, mert egy barátnőm 14 évvel ezelőtt pont ezért szült a 7. hónapban, mert a babája veszélyben volt, pedig egy egyszerű vérvértelből meg lehetett volna állapítani, hogy mi a baj.....

Pindimanó, nem semmi., hogy Te be mered vállalni a vizsgát. Nálam az a helyzet, hogy a másoddiplomámat kellett volna befejeznem, de az államvizsga pont július első hetében várható, úgy ahogyan szülök. Úgyhogy én ezt nem mertem már bevállani. De azért Neked kitartást!!!!!

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Lányok, köszönöm a bíztatást, hát remélem nem a vizsgán jön rám a szülés :) Kislány, nem csodálom, hogy nem merted bevállalni, nekem azért még másfél hónap lesz addig. És így mi lesz a másod diplomáddal?

A költözésnél meg igyexem nem én emelni cipelni, ezt már most sem teszem, szerintem nem is bírom. Majd a Drágaságom segít :) Az is lehet hogy csak szülés után költözünk, ahogy most áll az építkezés...
Mondjuk akkor meg a tej miatt kell vigyázni, hát én mindent megteszek h okés legyen a helyzet :)

pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindimanó, örülök, hogy Te is úgy gondolod, nem Neked kell cipelni!!! :lol:
Az én másoddiplomám megvár. Halasztottam egy félévet, így majd jövő ilyenkor próbálom meg letenni, ha meg nem megya Picur miatt, akkor halasztok még egy félévet!

Szép napocskát Mindenkinek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Kis "hatásszünetet" hagytam, mert közbejött egy hosszú hétvége! Isteni volt, sokat pancsoltunk, napoztunk, kirándultunk! Éreztem hogy Panni is élvezi! :lol:
Fejet hajtok előtetek, akik vizsgáztok! Én nem merném bevállalni, de jó, hogy tavaly végeztem!
Pindi:a Rutascorbin vény nélkül kapható és 1OOOft körüli az ára. Vigyázz magadra a költözésnél!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Ja!
www.4dgenesis.hu
Nagyon szimpi, korrekt hely! Profi berendezéssel, kedves arcokkal!

Kép
Kép
pepitanna
 
 


Sziasztok!

Pepitanna! Köszönöm az infot, sokat segített!!!
Szép neve lesz a kislányodnak. Merre pancsoltatok?

Kislány, miből másoddiplomázol, ha megkérdezhetem?

Szép napocskát nektek, pusszancs

Kép

Kép
pindimano
 
 


Bükfürdőn. Nagy izgalommal töltött el, hogy egyáltalán lehet-e...
De dokikat végigkérdezve, mind azt ajánlotta, hogy a testhőmérséklettnél alacsonyabb hőfokú vizeket bátran élvezzük!
Hát szótfogattunk :D

Kép
Kép
pepitanna
 
 


De jó nektek... Most én is wellnesseznék egy ilyet :) A Babónak meg dupla vizes pancsi volt, gondolom hogy élvezte :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pepitanna!
Irigy mirigy vagyok én is a pihitekre.

Most rám is nagy álom jött, így ebéd után. :oops:
20150601134430
 
 


sziasztok Mamuszok!

nem semmi..kényesztető fürdés.. :D

én meg már előre félek az áprilistől, mert nálunk teljes ház renoválás lesz.. :( bár én elköltözöm arra az időre, de elég stresszes lesz..szegény párom veszi ki a nagy részét belőle, főleg, h én ilyen nyamvadt vagyok, és fekvésre vagyok ítélve..nem így terveztük.. :(
és napok óta azon rágódom, h ha megszületik ez a gyerek, vszínűleg egyke lesz.. bár a párom kategorikusan elzárkozik ez elől.. belegondoltam, h egy gyerek mellett majd nem fekhetek egész nap, és több mint vszínű, h a köv terhességemet is így kellene lezongoráznom.. ez olyan szomorú :cry:

na mindu..legyen meg ez az egy..lehet, h olyan ördöfióka lesz, h a párom is meggondolja magát :lol:

pusszancs,

¤mia¤
Vendég
 


mia: en egyutterzek Veled. Nalunk is hasonlo a helyzet, parom mar most azt tervezi mikor jon a kisteso majd, en pedig kategorikusan elzarkozom az otlettol, hogy ezt kisgyerek mellett vegigcsinaljam. Neha meg igy gyerek nelkul is roppant nehez, es allando lelkiismeretfurdalas.
Igaz nem torvenyszeru, hogy a kovetkezo terhesseg is ilyen problemas legyen, de mi van ha igen, sot rosszabb- korhazban fekvos...
Erre meg anyukam mindig elmondja o az elso 3 terhesseget igy hordta ki- ebbol en a kozepso vagyok, es nem emlekszem arra, hogy anya nelkul lettunk volna hetekig, stb( szoval valoszinu a gyerek nem erzekeli ha van mas korulotte aki szereti, ellatja, csak hat egy anyanak ezt megelni...)

Nem tudom. egyenlore boldog leszek, ha ezt a babocat ki tudom hordani kello ideig!
A folytatas meg sokmindentol fugg!
Szerintem te se probald most eldonteni, a parod almodozasat meg ne lankazd le!:)
Kitartas!
Vendég
 


Sziasztok!

Mia, Anyjuk! Hát reméljük, hogy nagyon szívós csajszik lesztek, és mire megszületik a baba, ez mind feledésbe merül. Én drukkolok nektek, hogy mostmár minden rendben menjen.
Én ugyan egyke vagyok, szóval a tesós dologhoz nem nagyon tudok hozzászólni, de ahogy elgondolom, és pároméknál anyósomnál három veszélyeztetett terhesség volt és megcsinálták... tudtommal egyik gyerek sem szenvedett anyahiányt! Reméljük ez nálatok is így lesz! És hajrá :)
Na megyek, kipróbálom a beszerzett mandula olajas baba olajamat :)
Amúgy ma vásároltam 6 kis body-t egyszerű kis fehérkék, mert ugye 80% nem 100%, nem láttuk amit látnunk kellett volna, így a fehéret tartottam tök semleges színűnek. :D
Cumit is vettem meg egy teás cumisüveget. Textilpelust, hát igen anyagilag úgy állok, hogy így lassacskán szerzem be, ami kell majd a baba pack-hoz. :) Azért nemsoká folytatom, de mára ennyire volt energiám is :)
puszi nektek, jóéjt!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Én is egyke vagyok, de nálunk nem volt kérdés, hogy lesz tesó, vagy tesók. Pedig az első poronytyért is sokat küzdöttünk.

Mi elutazunk ma, mindenkinek Boldog nyulat kívánok. ;)

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Viki!

Nálunk sem kérdés, eleve 2 gyerekszoba van, de én hármat szeretnék :) mármint gyerkőcből.

Én csak azért írtam, mert én anyum is veszélyeztett terhes volt, de mivel utánam már nem szülhetett gyereket, így nem lehet nagyon véleményem, csak drukkolhatok a csajoknak!

Édik a képeslapok! Kellemes Húsvéti Nyuszit neked is, vagyis nektek! Pihizz, jövőre már húzósabb lesz :) ;) ja és vigyázz Lackóra!!! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: