Új privát üzeneted érkezett!

hú Vera akkor jobb ha pihengetsz és nagyon drukkolok hogy az első verzió legyen,mikor tudnak már mondani pontosabbat?ja és szerintem a 2.verzió azért nem játszik mert ha méhenkívüli akkor a méhedben mi az a foltocska :wink: reméljük a Te Gyermekeid ilyen későn érő tipusúak :D :D :D drukk drukk
Hát csajok veszettül vagyok nem kívánom senkinek.
Boniko mizu hányás?
Snyki az a 2hét szabi nagyon szupi lesz :D
Yuyu 28.án tuti lesz szívhan,vidd be apát had lássa ő is,nagyok megható :D

lanyané
 
 


Vera, akkor még mindig van remény. Drukkolunk ezerrel! :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok! Két napja pozitív lett a tesztem. Az utolsó menstruációm nov. 13-án volt. A ciklusom 38 napos, tehét úgy 4.-5. hétben lehetek. A dokim pénteken fogad. Létezik, hogy még se mellfeszülés, se émelygés, semmi? A testhőm 37 felett van, és a hasam fájdogál. Ha elhalt a terhesség akkor vérzésem lenne?
pipett
 
 

 
 

Pipett üdv köztünk.émelygés hányás nekem a 6.héten kezdődött cicifeszülés az volt.miért vannak ilyen rossz gondolataid,hogy elhalt a terhesség,állj hozzá pozitívan!nyugi minden rendben lesz!

lanyané
 
 


Vera kedves,

nagyon-nagyon szorítok hogy minden a lehető legjobban alakuljon !!! pihenj sokat és ne törődj most semmivel csak magaddal!

Pipett üdv közöttünk és csak pozitívan, ez a legfontosabb!

szegény lanyané, kitartás :wink: együttérzek velek, bár én most viszonylag jól vagyok, szerencsére, kicsit tartok ettől a sok kajától :) de majd okosan, óvatosan eszegetek...

érdekes, mert gyümölcsön kívül szinte semmit nem kívánok:)

csodaszép délutánt mindenkinek!

sniky
 
 


Szia Pipett! Nyugi, biztos minden rendben lesz ;-)

Mindenkinek jó ráhangolódást az ünnepre! :-D

yuyu79
 
 


Sziasztok.

Barna elment :lol: és a hőm rekordot döntött.36.8
Nekem alap hőm 36.2
27-én menek vissza a dokihoz de én reggel megcsinálom az utsó tesztemet de vinnem is kell pisit meg megnéz ultrahangal. Cicim szét durran úgy feszül. :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera, ez nagyon jól hangzik. Mégis csak lesz ott valaki :-)

yuyu79
 
 


Vera csak így tovább,jó lesz,ott lesz az a baba :wink:

lanyané
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni, ha megengeditek!nov 2-án menstruáltam utoljára. Voltam már orvosnál, meg uh-án is, de még csak petezsákot láttak, 29-én kell legközelebb mennem.
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

Kép
marcusz
 
 




Üdv marcusz!! :-) Egyidősek vagyunk ;-)

Vera, tök jó... és szépek a képek :D

Mindenkinek további jó ünneplést... mi tegnap bejelentettük a családnak, mindenki nagyon örült :-)

Kicsit lefárasztott az egész napos vendégeskedés ;-) De még jó hogy nem nekem kellett főznöm ...

yuyu79
 
 


Sziasztok lányok!

Minden új csapattagnak gratulálok a babushoz!

Vera, én is nagyon szorítok neked, hogy minden rendben menjen.

Mi is Szenteste mondtuk meg a szülőknek a jó hírt, Uh képet egy kis dobozba rejtettem, rajta felirat, gratula a nagyszülőknek, és ezt közösen kapta minden szülő. Hát volt nagy ámuldozás, meg sírás, én is elpityeregtem magam rendesen:)
Ugyanis nálunk is borzalmasan rossz volt a férjem spermaképe, novemberben műtötték is emiatt, és a műtét előtt hoztuk össze a babust:) Szülők meg kérdezték, hogy csoda történt?:D

Hát mi más ez, ha nem csoda?

Nekem a fejem fáj iszonyatosan este óta...és ugye gyógyszert nem vehetek be:(

Utólagosan kellemes karácsonyt mindenkinek!

pöttömpanni
 
 


yuyu79!
Lehet, hogy egy napon is fogunk szülni:)
Amikor az elsőt vártam, akkor is volt valaki, aki pont arra a napra volt kiírva, mint én, és egy napon is szültünk, igaz 5 nappal korábban mindketten:)

Egyébként ha aug 8-án születik valaki, könnyű lesz megjegyezni a születési dátumát: '08.08.08 :)

Én ma álomkórban szenvedtem, anyósoméknál voltunk és kénytelen voltam elvonulni egy másik szobába, hogy pihenjek egy kicsit,(mert 2 percenként ásítoztam,) mindezt amellett, hogy még semmiről sem tudnak:)

Kép
marcusz
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok ebben a topicban. Elvileg 5 hetes és 4 napos vagyok...
Csak januárban mehetek dokihoz. Viszont akihez én járok ma azt mondta, hogy emiatt a biztosítós törvény miatt, lehet hogy ő nem vezetheti le a szülést.... :? Tudtok erről valamit? Én nagyon szeretnék nála szülni, de nem tudom hogy akkor most hogy lesz...
encsike87
 
 


Hali Csajok,hogy telt a Kari?én nem tudtam enni csak hányni,undorodok a szagoktól még mindíg,ja és még mindíg beteg vagyok vigyázzatok járvány van!!!

lanyané
 
 



Vera:) gratulálok, jajj, de jó:))))
nagyon örülök neked!!!!

Írj majd, hogy mi volt a dokinál!

Puszi!

sniky
 
 


Sziasztok!

Megengeditek, hogy csatlakozzam Hozzátok? Bár, én csak ilyen eltűnő-feltűnő topiclakó lennék, mert kb. havonta egy alkalommal van lehetőségem internethez jutni, de ettől függetlenül szívesen írogatnék a topicba.

A mai napon derült ki, hogy 7 hetes várandós vagyok, a szülés várható időpontja augusztus 14.
Idén augusztusban született a kisfiam, így ha minden rendben lesz, akkor pont egy év lesz a két manó között :)

Üdv.

Copfi

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


üdv copfi!
Szia Encsike!87.-es születésű vagy :?:
Vera juhéjjjjjjjj :D :D :D :D szupi ez bztató

lanyané
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Én még nagyon nagyon az elején járok, még dokihoz is csak januárba megyek, remélem addig is minden rendben lesz!


Vera!
Gratulálok!!!

Copfi!
Hű jó hamar jön a második bébi, minden elismerésem! Így is terveztétek?

Üdv Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


györesz, igen, így terveztük, bár nem gondoltam volna, hogy ennyire hamar összejön. De nagyon örülünk neki! :)

Kép[/url]
Kép
Kép
copfi
Budapest
 
 


Lanyané, igen 87-es vagyok.. augusztusban leszek majd 21. Úgyhogy lehet hogy alig lesz a baba és az én szülinapom között különbség :)
encsike87
 
 


Háát nem jutottam előbre mert a doki még mindig nem látott semmit sem csak az erősödő nyálkahártyát ami 22-én 11 mn volt ma meg 13 mn. A menotesztem erős pozitív és szerintem én most vagyok úgy hogy mikor ma kellett volna megjönnie de pozitív letta tesztem. Így szerintem nagyon korai hogy látni lehessen valamit. Így majd jövőhéten megyek a saját dokimhoz pénteken mert akkorra már látni kell a petezsákot.
Ti mikor mentetek előszőr dokihoz a teszt után?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Encsike,
Gratulálok a babához :wink: 2007 Babaproject topicban taliztunk ha nem emlékeznél rám. Boldog 9 hónapot kívánok neked :D
Vendég
 


Szia Vera!
Szerintem is nagyon korai még a terhességed és azért nem lát semmit!
Amikor Norbival terhes lettem, akkor az elmaradt mensi után egy héttel mentem dokihoz, de akkor engem visszahívott a dokim két hét múlva, mert hogy akkor tud biztosat mondani és akkorra már volt szív hang is! Épp ezért most nem is kapkodom el, kb. 7 hetesen fogok elmenni, vagy egy kicsit előbb!
Ne aggódj, szerintem tuti a baba!!!!!!!!!

Kép
Kép
györesz
 
 


segítsetek légyszi!
korai ma dokihoz mennem mert megtudtam hogy rendel!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 



Szia Betti!

Szerintem már simán mehetsz!

Kép
Kép
györesz
 
 


Lesz szívhang szerintetek?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!

Nekem 6 hetesen volt szíhang.

Bár én egyenlőre nem vagyok képben, hogy hány hetes is vagyok. Amikor pénteken voltam uh-n, akkor a papírra azt írta a doki a terhességi héthez, hogy 6 hetes. Viszont nem tudom mi alapján számolta ki, mert az utolsó mensi alapján 7+5 oltam. Nektek mi alapján számolta ki a doki, hogy hanyadik hétben vagytok? Mert nekem a nucha szűrést is az ő számításuk szerint írta ki jan.29-re, de ha az utolsó mensitől számolják a heteket, akkor én a nucha szűrésen nem 12 hetes, hanem 13+5 leszek.....

Vera!
Szerintem nagyon korán vagy még azért nem látnak semmit.
tami75
 
 



Szia Tami!

Nekem is volt olyan Norbinál, hogy az uh alapján mást mondtak terhességi hétre, de mondjuk nekem a vizsgálatok az utolsó mensi alapján csinálták! Hát nem tudom!

Betti!
Már tutira lesz szívhang!!!

Kép
Kép
györesz
 
 


sziasztok!
22.8 átmérőjű petezsákban 3,3 a pici
szívhang csak sejthető de valami mocorgott de még nem tisztán!
5 hetet írt a papírra!de azt monda 6 hét közepe! :shock:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 



Betti!

Betöltött 5. hét, vagyis a megkezdett 6. hét közepe, ez teljesen okés így ! :wink: Nekem a papírra mindig a betöltött hete írják, a 30+ 6 nál is 30 hét volt a papíron!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Betti!
Gratulálok! Legközelebb biztosan lesz szívhang is.

Csajok, ha kicsit görsöl a hasam, de szerensére nins sem barna, sem piros, akkor egy magne b6 és nem kell parázzak ugye?
tami75
 
 


Sziasztok!
Már egy hete nem voltam fennt a neten. Látom nagyon gyülünk, hát gratula az újaknak, és sok pihenést mindenkinek, én jövő hét csütörtökön megyek dokihoz, aztán remélem pénteken eljutok uh-ra is mert most már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok.

Erika
knéerika
 
 


EncsikE :D akkoR MOstmáR NEM én vagyok a 25tel a legfiatalabb :D
Betti ez szupi pár nap múlva már rendesen dobog majd a pici szíve :wink: nyugi :!:
Tami ne paráztasd magad(mondom ezt én :oops: )nekem is két napja az egyik oldalon bele belenyilal én is nyugtatom magam hogy ez normális hisz fejlődnek odabent a kis életek :D
Kerika péntekhez drukk
Én 2.án szerdán megyek remélem mind a két makikám jól van.

lanyané
 
 


Sziasztok!

Betti!
Ez nagyon jó, gratulálok!

Lányok!
Segítsetek, mert tanácstalan vagyok! Lassan el kéne mennem dokihoz, de nem tudom, hogy hova! Akinél a fiamat szültem, az már nem vállal szülést meg ahoz Csepelre kellene mennem, mi meg a 17. kerületbe költöztünk! Nézegettem a kórházakat, a Bajcsihoz tartozunk, de arról sok rosszat is olvastam, meg dokit sem nagyon tudok! Ajánlották a Kósa dokit a Schöpf-Méreiből, de azon meg elborzadtam, hogy abba a kórházba 150ezer egy szülés!
Tudtok Nekem ajánlani dokit, kórházat, ami nincs a világ végén a 17. kerülettől?

Köszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Már két napja reggel megy a hasam, ez normális ilyenkor, nem tudjátok? Mert a fiammal ilyen nem volt...

Kép
marcusz
 
 


Szia Marcusz!

Nem szedsz Magnéziumot? Mert én Norbinál szedtem és attól mindig ment a hasam!

Kép
Kép
györesz
 
 


Néha beveszek egyet-egyet...attól lenne?
Bár az étrendem is jelentősen megváltozott, eddig nagy édesség evő voltam, most meg undorodom tőle, és alig bírok magamba tuszkolni valami ételt egész nap:(

Kép
marcusz
 
 


Hogyan tudok vonalzót beszúrni? A vonalzót már elkészítettem, de nem tudom beilleszteni.
tami75
 
 


Na kértem egy időpontot egy dokihoz, akit itt ajánlottak a bneten, a Bajcsiba dolgozik! 9.-én megyek, addigra 7 hetes leszek, akkor már remélem lesz szívhang is!

Tami!
Hol csináltad a vonalzót? Ott van egy kód, amit be kell másolni a profilodnál az aláírásba! Ennél többet nem tudok segíteni, sajna!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Györesz!
Köszi, szerintem sikerült:)

Ha 7 hetes leszel amikor mész a dokihoz, már tutira lesz szívhang is.

Kép
tami75
 
 


Vera!

Nem ma mentél dokihoz?

Kép
tami75
 
 



Elnézést hogy belesek :wink:

Lanyané: a nyilallások természetesek, a méhszalagok produkálják :wink: lesz még sok-sok érzés, ami Neked szokatlan, de nem gondot okozó :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: