Új privát üzeneted érkezett!

Nem kérdeztem. Azt hittem, ezt magától kell mondania , hogy mit lát. Vagy nem???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


És ezek szerint nem is hüvelyi ultrahangot csinált?
A terhesség korai szakaszában csak azon látni ..
Én a 7. héten túl vagyok, és mégis hüvelyit csináltak .. :)

Legközelebb biztos többet fog látni és mondani .. amikor barátnőm elment először, ő is ugyanezekkel a minimális infokkal tért haza .. aztán 1 hét múlva már ultrahangon látták neki is a petezsákot.

Én elég későn mentem első vizsgálatra .. már szívdobogás is volt :D

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!
Csak hasi ultrahangot csinált, azt is elég gyorsan...
Hát azt mondta, hogy két hét múlva már látni többet is...:-)))
Remélem, tényleg lehet már látni!!!
Köszi a bíztatást.... :cry: :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Óóóó, semmiképpen ne légy elkeseredve!!!!
Még nagyon az elején vagy, és én amúgy annak a híve vagyok, hogy ne is zaklassuk olyan sűrűn azt a babát, hagyjuk fejlődni ;) (ezért is nem szaladtam azonnal dokihoz)
A 12. hét előtt úgyis csak azt tudják kiszűrni, hogy nem méhen kívüli-e a terhesség (de azt állítólag érezni, mert fájdalmas és vérzéssel jár) ...
Szóval szerintem a 12. hétig elég 1 uh vizsgálat :) és az 2 hét múlva tökéletes lesz neked, addig meg nyugalom, az elején főleg ne idegeskedj alaptalanul, hiszen még nem látszik, de nagyon fontos időszak ez a babának :)

Kép
szösszenet
 
 


Akkor szerinted már látunk valamit két hét múlva?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem szerintem akkor már lehet látni már

Kép
e.andrea
 
 


Ha megnézed, 2 héttel és 4 nappal vagyok előrébb nálad, és mit láttunk??
ŐT: :D
http://gportal.hu/picview.php?prt=49565 ... 36&index=1
És szívhang is volt már .. szóval .. biztos te is mindent fogsz látni ;)

Kép
szösszenet
 
 


én 3hét mulva megyek vissza a dokihoz de ami jönn most kedd akkor megyek védönöhöz hogy ki álitsák a kiskönyvet meg elküldjenek a vérvizsgálatokra .aminek most fura mert pesten a nögyogyászom küldöt el vizsgálatokra itt vidéken meg védönök küldenek el :?

Kép
e.andrea
 
 


szöszenet amugy nekem is fura volt a dokim mert 5hetesnek irt amikor több vagyok :?

Kép
e.andrea
 
 


Az én babám is 6-7 hetes nagyságú, pedig a 8. hétben vagyok.
Ez nekem a hosszú (32-34 napos) ciklusaimmal magyarázható .. később fogant a baba, mint az átlagos ciklusú nőknél .. tehát nem az utolsó mensi után 2 héttel, hanem lehet az 3 is .. azért lehet az eltérés :)
A mérete alapján ők jobban meg tudják ítélni ;)
De ez nagyon jó, hogy az elején tisztázódik, mert így a 40. héten ha nem indul meg a szülés, akkor még bőven nem túlhordás, hiszen elvileg 40 hetes a baba, gyakorlatilag csak 39, és még van ideje ;)
Remélem nem fogalmaztam összevissza .. nekem jól elmagyarázta a doki :)

Kép
szösszenet
 
 


és neked hány mm-es volt?

Kép
e.andrea
 
 


9,6 mm-es a baba és 25,9 a petezsák. neked?

Kép
szösszenet
 
 


nekem ez áll a leletemen hogy:az uterusban 8mm gesztácios gyürü és hogy 5hetes. látszik uj dokim van :?

Kép
e.andrea
 
 


ollem
Ami tuti és megnyugtató is hogy nem azt mondta hogy itt nincsen semmi hanem azt hogy 5? Ez jó mert tuti hogy terhesség. Én is ezért fogok várni legalább a 6-7-ik hétig
És gratula nektek

Lányok. Megjöttünk a búcsúztatóról és most már végérvényesen véget ért egy korszak:( :cry: Kép Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


e.andrea írta:nekem ez áll a leletemen hogy:az uterusban 8mm gesztácios gyürü és hogy 5hetes. látszik uj dokim van :?

írtam privit, hogy a puszta adatokkal itt ne untassuk a többieket ;)

Kép
szösszenet
 
 


okszika :)

Kép
e.andrea
 
 


Vera milyen bucsuztatorol?Helyes kisfiad van :)

Kép
e.andrea
 
 




Vera lehet kérdeznem hogy ez nem véletlen az ámk?lehet hogy nem igy hivjak már

Kép
e.andrea
 
 


Lehetséges hogy péd van ha hö lent volt

Kép
e.andrea
 
 


most egy kicsit eltünök mert megyek ki a kertbe :) de este jövök :)

Kép
e.andrea
 
 


Lanyok!

Lassan indulok UH-ra.
21 elott nem tudok majd irni mert nagyon keson megyek es messze.

Magi
Vendég
 


Nekem 8. hét 0. napon volt 12,5 mm, amire a gép azt írta, hogy 7-8 hetesnek felel meg.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 



Sziasztok!
Tegnap sajna nem tudtam jelentkezni, mert igen sokáig tartott a szülinapi buli. Annyira szarul voltam este, hogy még a tortából sem tudtam enni.
A mai nap eseménye pedig: voltam a dokinál a barnázás miatt. Írt fel gyógyszert, valamint sok pihit tanácsolt. Megnézte kis Uh-n is, pulzálás látszik, úgyhogy a babó ott van.
Egyébként az Uh-hoz hozzászólva van amikor még a 12. heti Uh-t is hüvelyi Uh-ként nézik meg, mivel így pontosabb az eredmény. Ilyen korai időszakban pedig csak azon keresztül lehet bizonyosságot szerezni.
A pihenésemnek egyébként ma lőttek, mivel 1/4 3-tól álltam sorban a suliban a tankönyvért 1/2 7-ig.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 




Most nézem!
Kerekes
Te Szigetszentmiklóson laksz? Nővéremék is ott laknak....
Szent Miklós útján

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szóval csak hüvelyi uh-n lehet látni ilyen korán a terhességet???
Hát így mindent leszűrve.....azt hiszem, hogy másik dokihoz fogok menni.......Úgy érzem, ha nincs bizalmam benne, akkor másikat kell keresnem. Még van egy itt helyben. Két hét múlva kell visszamennem, de már a másikhoz megyek szerintem....
Szerintetek nem lesz gáz, hogy rajta van a papíromon az egyik doki pecsétje, aztán átmegyek a másikhoz????
Ja és terhesség gyanujánál minden doki meg is szokott vizsgálni, vagy csak uh?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Nekem öt hetesen csinált UH-ot(hasi), és azt mondta hogy ez egy szép terhesség, jó helyen van. Egy cm-es petezsákot látott. Ez volt 2 hete. Azóta van kiskönyvem, és azt mondta a védőnő, hogyha nincsenek panaszaim 12 héten kell mennem UH-ra.
A barnázásom már aznap (szerdán) el is múlt hál Isten. Azt mondták hogy azért ha csak egy kicsit is érzem, hogy feszül a hasam szedjem a no-spat, mert hogy az jó nekem és a babának is. ??? Mellette esténként szedem be a Gravidát, valamint most vettem magne B6-ot, mert most egyre többször van émelygésem és arra ezt ajánlották!
Mindenkinek émelygés és hányás mentes hétvégét kívánok! Remélem fel tudok kapaszkodni a hétvégén is, dolgozom mindkét nap úgyhogy ez kérdésem!
Vigyázzatok magatokra!
mutyurka
 
 


ollem nem csak hüvely uh látszik hanem hasin is mert nekem hasi uht csinált de visszont meg is vizsgált rendesen.

Kép
e.andrea
 
 


mutyurka nem csinálsz vonalzot ?hogy téged is lehesen látni hogy hol tartasz

Kép
e.andrea
 
 


Vera ovulácios tesztet nem szoktál csinálni?

Kép
e.andrea
 
 




Vera ott lehet venni mindjárt meglessem

Kép
e.andrea
 
 


150ft darabja vagy kazektás ami 275

Kép
e.andrea
 
 


Vera miért nem regizel oda be?Leo nagyon segitökész és válaszol minden kérdésre :)

Kép
e.andrea
 
 



igen mindegy hogy hányat veszel

Kép
e.andrea
 
 



vera annyit tudok hogy párnap az át futás

Kép
e.andrea
 
 


Kerekes!

Neked milyen gyógyszert írt fel az orvos?
És mit mondott, mi az oka a barnázásnak?
Nekem jövő kedden kell felhívnom a dokit, és ha elmúlt a barnázás,akkor talán csütörtökön megyek újból Uh-ra, illetve vérvételre.
A keddi Uh-n nekem is azt mondták 5-6 hetesnek felel meg, mert már volt szívhang, de én már a 7.-ben voltam...
Nekem a barnázáson kívül SEMMI negatív tünetem nincs, de a barnázás aggaszt.... :(

Adri

Kép
adri0422
 
 


és hány mm-es a babo?

Kép
e.andrea
 
 



okszika Vera jo éjt

Kép
e.andrea
 
 



Sziasztok lanyok!

Most ertem haza, mert varni kellett.
Elso utan hozzatok vezetett.

A baba jol van.
Dobog a kicsi szive, latszodott mar a vegtagkezdemeny, a labai is es a kezei is.
25 mm
Hematoma megvan, de mostmar a petezsakhoz kepest picike, mert a hematoma 12 mm a petezsak meg 60mm.

9 hetesnek felelek meg, mert nem kozepidoben volt a pe, hanem a 19-20.napon.



Szerinte mar nagy gond nem lehet, meg laztol sem.


Magi
Vendég
 


gratulálok a kis bébidhez Magika

Kép
e.andrea
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: