Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska: hát egy orrszívónál még azt is megkockáztatnám, hogy azt hinnék, valami szexuális segédeszköz.
konkri
 
 


Sziasztok!

Ezeregy éve nem jöttem...

Jelentem kiskönyv tulajdonosok vagyunk! :) Jövőhéten megyek a "szokásos" vizsgálatokra, remélem nem fogom a fél életemet ott tölteni... Bár nagyon olyan gyanús a dolog...

Hát én még semmit nem vettem... na jó 1 db kiszoknit muszáj volt!!! :oops: De megmondam mindenkinek, hogy minimum 12. hétig semmit se hozzon!!!! Majd utána talán lassan... De ráér bőven...

És 2 hét múlva UH...

Én táppénzen vagyok, mert a munkahelyem heteken/hónapokon belül megszűnik... Rendes volt a dokim, rögtön kiírt!! Nem volt más választásom. Viszont mivel 2 állásom van (másodállásban fodrász vagyok) azt tudom tovább csinálni... Úgyhogy nem fogok itthon unatkozni, az tuti! :)

Na most megyek!

Majd jövök még!!

Lafi gratula az eredményhez! Ügyesek vagytok! :) 4D??

Boo! Utólag is sok boldogságot!!!

Na tényleg megyek!!

Puszi!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

A következők miatt asszem nem találkozunk a továbbiakban, de nektek jó babavárást...

Volt velem ugyanis egy kis gáz. Tegnap reggel ugyamis el kezdtem vérezni. Na, egyből felhívtam a dokimat, hogy akkor nem pénteken, hanem kedden jönnék. Nem tudtam mi van. Megvizsgált, először a méhemre azt mondta, hogy igen nagyon a méhe, viszont az ultrahang még csak petezsákot sem talált, de hál'Istennek máshol sem, tehát nem méhen kívüli. A vizsgálat végére, már teljesen beindult a vérzés és azt mondta a dokim, hogy ez valószínűleg egy megnyúlt ciklus és most menstruációról van szó. A teszt valószínűleg rossz volt, meg kellett volna ismételni, mielőtt elmegyek hozzá. Mivel tehát nem volt petezsák sem, ezért nagy valószínűséggel nem is indult el semmi. Csak véletlenül ilyen bénán jött össze minden tünet. De azért elgondolkodtó. Most azzal vigasztalom magamat, hogy baba sem volt (tehát nem halt el senki) és én is jól jöttem ki belőle. Azt mondta a doki, hogy ha egy hétnél tovább vérzek, akkor menjek vissza, egyébként pedig ha már nem vérzek, csináljak egy tesztet és ha az negatív, akkor minden rendben.

Most egyfolytában pörög az agyam, hogy akkor miért lett pozitív a teszt....de az is igaz - és ezt nem mertem írni nektek - , hogy a pozitív teszt előtt négy nappal, tehát a 29. napon volt már egy nagtív tesztem. Most már csak az a kérdés, hogy ha ez egy negyven napos ciklus volt, akkor miért a 15. nap körül volt tojásfehérje.........ez az ami elbizonytalanít..............Viszont aztán arra gondolok, hogy petezsák sem volt és még a vizsgálatig el sem mehetett, mert szinte még nem is véreztem....

Remélem minden rendben lesz a továbbiakban, férjem azzal vigasztalt, hogy akkor most biztosan felhőtlenül fogunk nyaralni és majd nyaralás után állunk neki az ügynek. Különben is, 26 éves vagyok csak és a kicsi fiam is most lesz 1 éves, úgyhogy ráérünk. A lényeg, hogy valószínűleg nem vetélés volt.

Remélem ti jól vagytok!!!

Pusz: Embarassed Crying or Very sad Confused Smile Very Happy Laughing

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 

 
 

MÁr más fórumban megdumáltuk a témát....lehet, hogy mégis volt baba, csak nem akart elkeseríteni a dokim....

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka, sajnálom, de lehet, hogy biológiai volt, nem???? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Klarka: én is nagyon sajnálom!

Amúgy mindenkinek jó reggelt!
Mikor vetélésről vagy hasonlóról olvasok mindig rám törnek a félelmek. :cry:
Tegnap az jutott eszembe, hogy bezzeg, aki abortuszra készül, azzal nem igazán fordul elő, hogy a műtét előtt még is megjön...

Most kikészítettem a gravidát. Ma tuti beveszem! Itt van a szendvics mellett. :)
konkri
 
 


Tegnap este sírtam.
Megtudtam, hogy a főnököm jobb keze tudja, hogy terhes vagyok. rgo a főnök is. Tudom ki volt az, akinek járt a pofája. (bocs hogy ilyen csúnyán írom, de ezt gondolom) Nagyon mérges vagyok emiatt, és csalódott! Nagyon hosszú történet ez. Ami még bosszant az egészben, hogy aki ezt ezerrel terjeszti, az azt javasolta, hogy vetessem el a babust. (ebből kifolyólag azt is tudom, hogy a hírek terjesztése milyen fényben történik)
Qrva méreg vagyok! És most van egy pár ember, akit legszívesebben szájbarugdalnék!
:evil:
konkri
 
 


Klarka,
Sajnálom nagyon már olvastalak egy másik topicba. Lehet kémiai terhesség volt :(

Sleepin,
Gratula a kiskönyvhöz :D

Én ma megyek uh-ra délután :D
Vendég
 


Pandus, szorítok délután!!!!!!

Konkri, ezek a mocsadék kollegák...........de hát az honnan tudta???????????
Vendég
 


lafead: a 'jó' kolléga a saját unokatestvéremtől tudja. Szerinte, mármint az unokahúgom szerint el kellett volna vetetnem a gyereket. okok: mert én nem is szeretem az apját, mert ő se szeret engem (ezt abból következette, hogy amikor megtudtuk, hogy jön a babus pont két hetes válságunkat éltük, de rendbe akartuk hozni a dolgot, csak hát én hisztis voltam és sokat csesztettem az uram. de a babus féléves készülés eredménye, tehát akartuk) és hát szerinte nincs meg a megfelelő hátterünk. (úgy élünk mint a normális emberek, normális fizetésből, saját házzal, pár milcsi hitellel, de bírjuk, és még sosem kértem kölcsön. Ő szüleivel él egy nagy tanyán, több milliós havi bevételből. (végül is ő 27 éves korára még egy autót se tud felmutatni, amit esetleg hitelre vett és ő fizetné a részleteket. ott élnek a 33 éves pasijával, nulla rezsivel, mert hát mindent a szülők fizetnek, de még sincs semmijük - jó a szülei elintéznék, hogy legyen saját lakásuk, vagy ilyesmi, de unokatestvérem, állítólag büszkeségből nem kérné ezt tőlük.
Majd miután kinyilvánította a véleményét, azt mondta, hogy ez persze az ő véleménye, és ő mellettem áll, segít mindenben - hát köszönöm, nem kérem.
Véleményem szerint, ha így gondolja, ezt inkább megmondhatta volna akkor, mikor még csak terv volt a babus. Akkor sem esett volna jól, de egy kismamának azt mondani, hogy szerintem vetesd el a gyereked, mert ti nem szeretiktek egymást és nem olyan a háttered... pf
Én kaptam egy telket a szüleimtől, spóroltam (még az első férjemmel) apukám felépítette a házunkat, felvettem 3 misit 10 évre (kedvezményes hitel) van még kocsi töresztőnk és ennyi. Szerintem ez tök normális, mit normális. Jó. hét év múlva 34 éves koromra nem lesz hitelem, lesz saját házam. Még bánom is, hogy csak 3-at vettem fel. Mások tizen milliókat vesznek fel 20 évre - na ez a gyakori.
konkri
 
 


Konkri, ez katasztrofális............és úgy éltek mint egy normális, átlagos család!!!
Mi 15 évre 3.9 milkót vettünk fel....oszt mi van???ha bírjuk fiztni, bírjuk, nem?nem értem mit kell beledumálni más életébe......
gerinctelen a untesód!!!!!!
Vendég
 


És egyfolytában arról akar meggyőzni, hogy mi nem szeretjük igazán egymást a párommal. Mert részemről nem indult szerelemnek, inkább barátság volt, és tudtam, hogy ő nagyon szeret, aztán együtt voltunk... éldegéltünk és így szerettem belé. Igaz nem úgy volt, ahogy a filmekben, de olyan boldog vagyok vele (babustól függetelenül), mint még senkivel, és mivel így alakultak ki a dolgok, az iránta való érzéseimet erősnek, megalapozottnak, szilárdnak gondolom. Azért szeretem bele, mert megismertem és mert a legcsidálatosabbnak gondolom, azt amilyen, nem pedig azért, mert megláttam és elképzeltem, hogy milyen is lehet. Bár a férjem nagy szerelmem volt és sokáig tartott, amíg kihevertem, de a párom olyan ember, akire azt mondom, hogy minden eddigi szenvedésemet megérte, hogy aztán vele így alakultak a dolgok. Nagyon szerencsés vagyok és háls vagyok azért, hgy egymásra találtunk, hogy kitartott mellettem, az érzései mellett, mikor még én az hittem, hogy ebből soha nem lehet igazi szerelem.
konkri
 
 


Konkri, sztem ne foglalkozz vele, nem tudod a rokonaid megválogatni.........de a párod igen. És ha barátságnak is indult, de szerelem lett belőle, akkor ez pont olyan filmes happy end, nem???Nagyon romantikus ez így is!
És a párod a legfontosabb nem holmi hülye pi...csák véleménye!
Vendég
 


Konkri,
Ezt küldöm az unokahugodnak:
Kép
Tényleg ne foglalkozzál ilyen emberrel lehet féltékeny rád ki tudja neki milyen a párkapcsolata...
Vendég
 


Sziasztok!

Klara :( Sajnálom! Remélem nemsokára újra + tesztet foghatsz a kezedben!!!

Konkri :) Hasonló a helyzeted, mint nálunk. Mármint mi is először barátok voltunk... nagyon jó barátok. Én tudtam, hogy Ő többet szeretne, de én akkor még vak voltam, és az exemet "szerettem" utólag tudom már nem az volt. Szóval Ő szegénykém 3-4 hónapon keresztül úgy barátkozott velem, hogy közben szerelmes volt. Aztán a végén beadtam a derekam! :lol: :wink: Szóval kedves uncsitesód jobb ha csöndbe marad! :evil:

Pandácska drukk és KÉPET!!!!!!!!!!

Na puszi! Azt hiszem mást nem akartam...

(Lafi tábla?? :roll: Csak ha nem baj... :oops: )

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin, bocs, majd rakok fel, meg minden, de sok volt a dolgom mostanság...........
Grat a kiskönyvhöz!
Vendég
 


Rendes csajszik vagytok Ti! :idea:
konkri
 
 


Kép
Vendég
 


Lafead:
Nekem nincs vonalzóm, de:
Bicske/Budapest /28/ Tatabánya/ 11+4/2008.01.13. (bár ezt még csak az internetes kalkulátor mondta, doki, védőnő még nem)/niév nincs
konkri
 
 


Sziasztok Lányok!

Klarka: nagyon sajnálom, remélem a következő már "igazi" lesz, addig szerintem minden szeretetedet 'pazarold' a párodra és a már meglévő gyerkőcre.

Tegnap voltam uhun az sztk-ban, hát ritka bunkó egy doki volt, de már nem is foglalkozom, ilyenekkel. Egy szót sem szólt hozzám, csak az asszisztensnek diktálta latinul a diagn-t, mikor észre vettem és meg mertem kérdezni, hogy jéééééé keze meg lába van a gyerekemnek???? mire közölte, hogy igen és diktált tovább. Na az anyja azért biztos csuklott vagy fél óráig. Képet csak azért kaptam, mert megkérdeztem, hogy lehet e kapni. Ő fel sem ajánlotta volna, BAROM :evil:
NEM TUDOM BESZÚRNI A KÉPET!!! TI HOGY CSINÁLTÁTOK?

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok!

Klarka: én is csatlakozom a többiekhez, őszintén sajnálom a történteket, a következő biztosan sikerülni fog! Egyébként érdekesek ezek a tesztek is, egyáltalán nem 100%-osan megbízhatók.

boo: nekem is ilyen volt a 2. uh-om, a doki egy idióta, nemtörődöm, beképzelt ürge volt, ugyanúgy csak diktált az asszisztensnek, és ha én kérdeztem valamit nem válaszolt, ja és a poén, a vizsgálat közepétől mobiltelefonált, nem mellesleg éppen egy abortuszt beszélt le telefonon egy aggódó anyukával, akivel hasonlóképpen "kedves" volt. Eldöntöttem, na ő sem lesz a fogadott orvosom!

Konkri: furi ez a munkahelyi szitu. Most a főnököd arra vár, hogy mikor terítesz lapokat? Azért ne mérgeskedj, tudod, nem jó a babónak sem, ha ideges vagy!! A párodról amit írtál, az szerintem meggyőzően mutatja, hogy jól megvagytok, más emberekkel ne foglalkozz, mindig lesznek rosszindulatúak. Tényleg milyen gáz, hogy az ember a saját rokonaitól sem várhat jót/kedveset, de akkor kitől várjon??

Holnap mennem kell belgyógyászatra, oda is kaptam beutalót. Azt már tudom,hogy ezren leszenek, de ott mit vizsgálnak rajtam/rajtunk?

KépKép
Kép
sagi1
 
 


Megcsináltam a vonalzómat, de valami miatt csak a linket teszi ki, a képet nem. Szerintetek mit szúrtam el?

KépKép
Kép
sagi1
 
 


Köszi a együttérzést és tényleg nagyon jó babavárást!!!

Csatolok egy képet, ami majdnem egy éve készült Andrisról...Ilyet kívánok nektek is :lol:

Nagyon büszke vagyok rá!!!!
Kép

Mindenkinek pusz!!!! :D :D

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sagi, mert a linket kell beszúrnod, amit kiír miután megcsináltad a tickert!!!!A profilba a bbcode-hoz másold be!

Klarka, nagyon édi!!!!!!!!Remélem, ez enyém is ilyen szép lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Klarka! sztem ha volt + teszed akkor termelt HCG-t a szervezeted, tehát elindult a terhesség. A petezsák simán fel tud szívódni egy hang nélkül. Sebaj, simán teherbe tudsz esni, majd legközelebb. Boti előtt nekem is volt egy +tesztem sima mensivel.

Boo: sajnálatos, hogy ilyenek az SZTK-ban :(. A sote-n ha megint az osztályvezető főorvos fogja csinálni akkor az is ilyen lesz ő elég mufurc ember, de nagyon nagy koponya UH-ban. Végül is nem haverkodni megyek, csinálja ami a dolga aztán jóvan. De képet és is ki fogok könyörögni, mert most a 12. hetin meg még a 18. hetin fog beleférni a képernyőbe, utána már csak darabokban lehet bevenni.

A pocak 1. babánál túlsúly nélkül kb a 25. héttől kezd egyértelmű lenni hog ynem sokat ettél hanem ottan lakik vki. Azátn a 30. héttől meg brutálul felgyorsul a dudorodási együttható :).
Bezzeg a 2. és többediknél már a 7. héttől gázos, legalábbis nekem az. Nyomja fel és ki a beleket a növekvő méh. Evvan.

Én jövő héten kedden megyek a háziorvoshoz ekg-zni meg belgyógyozni, vérkép és vizelet eredmény megvan, jó lett, a hematocrit meg még 1 épp az alsó határ. Ez nem tudom mit jelent.
Én azon vagyo higy GYED-ről visszavegyenek táppénzre, hogy kicsit több legyen a jövedelmem, különben teljes anyagi csőd fenyeget minket. Vannak tartalékaink, de jó lenne nem hozzányúlni.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Hello Lányok!
Kértem időpontot a Géndiagnosztikán,, 12-én megyek.
Tegnap voltam az orvosomnál adott beutalót genetikai tanácsadásra.Felhívtam őket, meg akartam tudni,hogy az amniocentézist kiválthatom-e az Istenhegyi úti vizsgálatokkat. Erre egy cseppet sem együttérző, barátságtalan nőci közölte, hogy ezért kell bemennem a genetikai tanácsadásra :roll: Felhomályosított, hogy majd csak holnap hívjam 12-13 között, de nagyon sokan várnak.
Na, ezek után beszéltem a géndiagnosztikásokkal, barátságos, segítőkész hölggyel beszéltem,mindenről felvilágosított és megnyugtatott.
Na, most tudom,hogy 28.ezer az 28.ezer, de bakker a jóindulaz az ingyenes lenne mindenhol, nem?
Vendég
 


Helloka ismét!

Most olvasgattam vissza:
Klarka: sajnálom a történteket, lehetett a teszt rossz is, hiszen nem talált petezsákot. A dokinak minden esetben szólnia kell,ha vetélés történt, hiszen utána pár hónapig nem szabad bekapnod a legyet :roll: Emléxem amikor mi próbálkoztunk és már azt hittem,hogy sikerült a dolog mire megjött, úgy éreztem,hogy elvesztettem valamit. Szóval együttérzek Veled.

Lafead: nem szabad a rokonokkal foglalkozni, én is tudnák mesélni, de csak jól felhúznám magam, az meg nem tesz jót a majdnem magas vérnyomásomnak. Le kell tojni a rosszindulatú, irígy embereket. Lehet,hogy a rokonodnak anyagilag mindene megvan mégsem boldog.Úgy kell neki (bocs)
Vendég
 


A tesztek odafelé soha nem rosszak, csak akkor + ha van HCG a vizeletben! Olyan előfordulhat, hogy van és nem mutatja ki valamiért, de ez is nagyon ritka.
A petezsák felszívódik nyom nélkül elég sokszor. Ilyenkor nem kell kihagyni hónapot, hiszen spontán menzesz jött, tehát a szervezet uralja a dolgokat. Csak ha kivülről beavatkozás történik (manuális , gyógyszeres) akkor van az, hogy 1-2 mensit jó várni.
Blongyi! 35 feletti vagy? Vagy minek neked ilyen vizsgálat?

Kép
Kép
normajeane
 
 


Klarka ! Állati jó ez a kép, mintha nem is újszülött lenne Andris! Császáros baba volt?

Kép
Kép
normajeane
 
 


Hello Norma!
Ja, 35 feletti vagyok: 37. Szóval mindenképen kell vizsgálat, de ha 1 mód van rá,akkor kihagynám az amnio-t.
Vendég
 


Wow Csajok!
Elengedtett a főnök jövő hétre szabira!
Tyú!
Szerintetek, ha lesz jó idő mehetek strandra? Csak egy picit úszni? Semmi test áztatás. A doki azt mondta, hogy ússzak, a védőnő meg azt, hogy állóvízben nem javasolt a strandolás (szerintem a rábában sincs kevesebb gáz, mint egy sport medencében)
Tök boldog vagyok! Vagyis az lennék, ha nem lenne a hasam felpuffadva! Tisztára érzem, ahogy a buborékok ide-oda gurguláznak+a nyavajás raktár miatt és a szellőzőtől, úgy érzem, mintha lázas lennék - de nem vagyok. Csak francos a torkom.

Blongyika: az én rokonomról volt szó... csak Lafead megnyugtatott, hogy neki is van ilyen :) de most Te is :)
konkri
 
 


Uh-s képre adok egy tippet csajok. Én is ezt csináltam:
Mobiltelefon! Persze legyen mindenkép kamerás. Aztán a legjobb, ha infrás, bluetooth-os, tud mms-t és e-mailt küldeni, fogadni.
Amíg a doki vizsgál a monitort filmezhetitek. Ha jó a telefon akár a szívhanggal együtt is veletek lehet mindig.
Én is így csináltam a párom telefonát vittem. Hát azt az örömöt utána... Azóta is mutogatja. És szerencsénk volt, mert át tudtam küldeni az enyémre is, a gépemre is, anyunak, tesómnak... és most pedig viszem a nagymamának kinyomtatva egy levél mellékletében - ma van a névnapja és ez lesz az ajándék : Kedves Dédi mama! Ha minden jól a terveim szerint alakul, januárban érkezem...
Holnap pedig a nagypapám kapja meg László napra. Első dédunokád aláírással... :)
Azt hiszem lesz ám sírás rívás! :)[/img]
konkri
 
 


De ide, hogy a manóba szúrom be az uhu képet?
Pdf-ben beszkenneltem, oszt megállt a tudomány :shock:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Az enyém meg bit kép az se megy. Pedig már lekicsinyítette, 250 kB alá, de most meg a formátum nem támogatott.
konkri
 
 


Csajok, jpeg-re kell menteni!!!!!!!!!!!mentés másként jpeg!!!!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:
Minden rendben van(kop kop kop) 24 mm a baba már látszódik a köldökzsinor meg ahogyan piciket mozog :lol: Jövöhéten megyek a kiskönyvemért és aztán vérvétel meg a többi szokásos vizsgálat jön. Képet majd teszek fel csak lemerült a fényképező eleme :?
Vendég
 


Pandus nagy grat!!!!!!!!!!Ennyi idősen nekem is ekkorka volt!!!!!!!!!Szépen fejlődik, jól van!
Vendég
 


Itt van Ő :lol: az a hosszú izé alul a köldökzsinór kezdemény erre párom megszólal jéé milyen nagy lába van :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Dicsekedhetek kicsit? :wink: :D

CRL 70 mm,szívműködés látható.Nucha vastagsága 1.4 mm.BPD 24 mm,Femur 7 mm,átlagos magzatvíz! :D

Képet majd rakok fel,csak előbb le kell kicsinyítenem :)

Jajj,nagyon jó volt látni,ahogy símogatta a buksiját meg nyújtogatta a lábait!Csak úgy potyogtak a könnyeim!

Köszönöm a drukkolást! :) Tényleg rendben van minden!

mazsolasyl
 
 


Kép Az én Minimanóm






Sajna a másik kicsinyítésén még dolgozom,de valszeg telefonos segítség lesz belőle! :lol: Nem boldogulok vele :?

mazsolasyl
 
 


Kép
konkri
 
 


Jó reggelt csajok!
Addig bütyköltem, hogy a 8 hetes 2 napos babust sikerült feltennem.

Azóta már 11 hetes és 5 napos! Úgy hogy biztos nagyobb. :)
Olyan Édi!
De Mazsola, a tiéd már milyen nagy!
Pandácska, gratula!
A miénknek, az apukája már tudni véli, hogy fiú. mert az a bigyó ott alul... na az mind a "pöcse" :) -bocs
Boo, neked megy a szerkesztés?
Törpiek?
konkri
 
 


Sehol senki!
Mi van csajok?!
konkri
 
 


Helloka Lányok!
Irígykedve nézem a fotókat, nekem még nincsen ilyenem. :cry:
Nem tudom,hogy az Istenhegyi úton csinálnak-e ? De a telefonos felvétel az nagyon jó ötlet volt! :D
Vendég
 


A telefon: amikor átküldtük a gépemre e-mailbe, lehetőségem volt rá válaszolni is 1000 karakterben. Ki se tudtam használni. És nagyon sokfélekép el tudtam menteni. A videót még nem próbáltam, de adat kábellel sztem az is menni fog (és akkor a szívhang is folyton velünk lehet).
konkri
 
 


Helló Csajok! Mindenkinek tök jó az uh-os felvétele, én legutóbb nem kaptam a dokitól, így csak irígykedem:)
Mazsola: milyen szépen látszik a pocakodban, ahogy el van fekve, fantasztikus!!! És már 7 cm!!
sagi1
 
 


Sziasztok!
Klarka! Nagyon sajnálom ami történt! Fel a fejjel, próbálkozzatok újból mielőbb!
Boo! Hát nagyon bunkó dokinál voltál szerintem keress másikat, mert ez egy kicsit megunta a szakmáját.
Mazsolasyl! Gratula, nagyon édes a baba. Nem látszott még, hogy milyen nemű? 7 cm nagyon komoly az már akorra mint egy narancs.

Kép
barbi5
 
 


Lányok!
Hol vagytok?
Lafead, Boo, Pandácska!
:?:
konkri
 
 


Szia konkri!
Bár én egyik sem vagyok...
Speckó engen Anyukám kizárt az irodából így, nem maradt más,mint szunyókáltam eg ykicsit. Na azóta sem térek magamhoz :lol:
Neltek,hogy megy a meló? Én nagyon lassan haladok bármivel is :roll:
Ti tudtok rendesen enni? Én egy kis tányér levestől dugig vagyok. Ja, és szerintem az én porontyom nem csípi a májkrémet :cry:
Pusza
Vendég
 


Hahó!

Mazsolasyl: fantasztikus szuper a kép!!! Irígy-irígy. REmélem nekem is tudnak majd képet adni!!
Blongyi: a kajálással én is igy vagyok, reggeli nuku, ebéd két részletben és már vacsira sem eszem annyit mint régen. Nem baj ez, félidőig én nem igazán szeretnék hizni.

Más nagyon nincsen, fekve már tök érezni a dudort :), én csak innen sejtem, hogy okés minden odabenn, hogy nő a bébike. Nekem még 13 nap UH-ig!

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: