Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

dhbetty: Csinos a pocid!

nyafi: Hétvégén gondolunk Rád!

Mi lassanként el kezdtünk vásárolgatni, barátoktól is kaptunk kölcsön egy pár dolgot, de még nagyon az elején tartunk.
Már csak 90 nap !!! :D

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Dhbetty:Nagyon szép a pocid!

Kia: Gyönyörű a kisbabád!

Domin:Nekünk már csak a babakocsi van,meg egy két apróság,bár mi a nagyrészét kaptuk.A párom a jövő héten befejezi a festést,és utána elkezdem kimosni a rucikat.

Ledalábbis remélem,hogy hétfőn nem tartanak bent.Remélem csak paranoiás vagyok,de egy-két napja úgy érzem mintha szivárogna a magzatviz.Vagy annyira nyomja a hólyagomat,hogy nem érezném,ha bep....lek?Egy-egy folt erejéig?Volt valaki hasonló helyzetben??????

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szia Kia! Szép vagy!
Domin! Voltál tornán? Köszi lányok a szurkolást, minden pozitív gondolat jól jön.
Ancsa! Nekem is volt ilyen érzésem, sőt még görcsöm is, elmentem dokihoz, azt mondta, nemhogy nyitva a méhszájam, de olyan fenn van, hogy el se éri. Sztem ez csak az erősebb folyás lehet. Bár nekem is vizes. Éjjel meg tuti mikor felkelek pisilni azért van, mert nem tom visszatartani azt az egy két cseppet az elején. Pedig intimtornázom.
Lányok! Ki érzi azt, hogy ha pisilt fel kell állni ahhoz, hogy megtörölje, mert ha ülve törlöm és utána felállok, még jön egy pici csepp.

Kép
nyafi
 
 

 
 

nyafi:Én is görcsölgetek mellé,ugyan nem rendszeresen,de ha görcsöl akkor semmit nem tudok csinálni csak feküdni.Magnézium,és pár óra mulva mintha elvágták volna.Amugy egy kicsit megnyugtattál a másik dologgal kapcsolatban.

Látom egy napra vagyunk kiirva.Te hól fogsz szülni?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok Kismamik!

Egy nagyon gyors bekukk aztán irány az ágy :( Képzeljétek annyira görcsöltem a hasmenés miatt, hogy fél újjnyira megnyílt a méhszáj.....szóval szigorú 3 hónapos fekvés következik....Manócskával minden rendben szépen fejlődik...és ficánkol ezerrel:) Úgyhogy ritkábban tudok jönni de igyekszem....Most éppen gyógyszert szedek mert találtak vlm.bacit a tenyésztés alkalmával állítólag olyan mint a szalmonella csak könnyebb kezelni....3 hét múlva újra megyek a nőgyógyimhoz...Remélem nem változik semmit a méhszájam és már így marad!!!Bár anyukámnak is 2 újjnyira nyitva volt mind a hármónkkal...szóval lehet hogy a génjeim is ezt produkálták volna....de kihúzta velünk végig!

Naah puszi minden pocakosnak és pocaklakónak!

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Nicolete:Pihenj nagyon sokat!Ne félj nem lessz semmi baj!!!!!!!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Meliz
Kinéztétek az ágyat? Remélem sikerült...

Fcicus
GRATULÁLOK az ifjú házasoknak!! Milyen volt a nagy nap?

Aniko
Neked is Graula, bár már lassan egy hónapja volt...
A Vivien név nekünk is tetszik - ha lány lenne - Manó is Vivien lenne.

Mi a névben még most sem tudtunk megegyezni :?

Ancsa
Üdv újra itt és Gratula a pici Rékához!!! :P

Betty
Szép a pocakod!!
Ma néztem tükörben az enyémet.... nagyon nő :lol:

Nicolete
Jobbulást! Pihenj sokat!
Remélem minden rendben lesz!
Vigyázz magadra és a bébire!!!

Pisilés
Néha én is alig bírom tartani. Tüsszentésnél a legrosszabb.
Éjjel min. 1x fel kell kelnem, mert Manó nagyon ficánkol.

A házassági másolatról én is úgy tudom(tudtam), hogy 300 napnál nem lehet régebbi. Most, hogy otthon voltunk vidéken - voltunk az anyakönyvezetőhöz, aki azt mondta - ő úgy tudja 30 nap... Csodálkoztam rajta - lehet ő tudja rosszul.

Pár nap és kész a lakás teljesen. A klímás ismerős ráér végre és a másik szoba is ki lesz festve... aztán én is moshatom a sok -sok ruhácskát, amit kaptunk... végre minden a helyére kerül.

Ma voltunk a kórházban. A cukor eredmény jó - ennek örülök :P
Volt UH is. A gép ismét fiatalabbnak mérte. Manóka jelenleg 1056 gramm.
Most sem kaptunk képet, csak az adatokat nyomtatta ki a doki.

Szép estét! Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Aniko ...kimaradt egy t betű.
Szóval Gratula!

Nekem 1-2 hét alatt feljött + 1 kg.

Hétfőn végre vettünk valami jó dolgot.... egy hordozót :P Pedig azt nem akartam - helyette ülést akartam (0-18 kg), de ezt nem lehetett otthagyni - nagyon akciós volt.

Megyek....... Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Ancsa! Uzsokiban! Gyere te is és akkor már 3-an leszünk Dominnal. Tényleg te hol szülsz?
Niki! Feküdj és gyógyulgass!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi:Nekem kötve van a kezem,mert cukros vagyok,ezért a Szabolcsban fogok szülni.Márha decemberig még meg lessz a korház.Ha nem,akkor a MÁV.Nagyon sokan szidják a Szabolcsot,mert lepukkant,meg régi,de a tavalyi vetélés után,korházról kórházra jártam,mire megtaláltam ezt a dokit,és két hónap után végre valaki megállapitotta,hogy mi bajom van,és még orvosolni is tudta a problémát.Maximálisan megbizom a dokiban,és ő elsősorban terhességi cukrosokkal foglalkozik.Bár én előtte is az voltam.

Kia:Köszönöm szépen.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon nagyon szépen köszönjük a gratulációkat, remekül sikerült az esküvőnk! :D Meggpróbálok feltenni egy-két képet, de először is:

nicolete: pihenj sokat, az biztosan jót fog tenni, meg talán meleg vizes törülköző a pocid aljára sem árthat.

Képzeljétek el, eleinte mikor mindenki feltette magáról a képet, teljesen megrémültem, hogy nektek még csak olyan pöttöm a pocitok, nekem meg már óriási méretű. Tény és való, hogy néztek már 40 hetes mindjárt szülő anyukának is. :lol: :lol:
Valamelyik nap reggel megéreztem milyen lesz egy-egy kisebb görcs! Én úgy megijedtem, hogy az csak na! Tegnap voltunk dokinál, aki végül elvállalt szülészorvosnak, nagyon boldogok vagyunk!

dr.Kovács Zoltán, és a Szent Imre Kórházban fogok végül szülni (táblázat miatt). Más nem változott, még mindig fiunk lesz és Csabának fogjuk hívni :D

Szóval mondtam a dokinak ezeket a dolgokat, és meglepődésemre azt mondta, hogy minden rendben. Elmeséltem, hogy rengeteget keményedik-feszül a hasam, szinte bármit csinálok, hogy volt váladék a reggeli vizeleteimben (bár már nincs), hogy leszakad a derekam estére és hogy éjjel mint egy igazán rozzant öregnéni sem tudok rendesen kikelni az ágyból, stb. stb. Erre azt mondta, hogy (miután volt ultrahang is és meg is vizsgált) teljesen normális rendben megy a terhességem, abszolút 25 hetesnek megfelelő a baba is és én is, szte még csak nem is fogok korábban szülni (!), és ne aggódjak, tornázzak még többet! Mondtam, hogy nagyszerű!!! bár ettől nekem nem lesz könnyebb.

Ami igaz,az igaz, én elég sokat felszedtem úgy, hogy bár nem voltak hányásaim, de az első három hónapban alig ettem valamit, az is csak gyümölcs volt. Viszont minden nap szedtem az Elevitet, mozogni meg már nem tudok olyan fürgén, mint régen, úgyhogy megvan az oka ennek a rengeteg kilónak. 7 kiló eddig rámjött. Annyira nem zavar, mert úgy vagyok vele, hogy a fiam a legfontosabb, én majd utána úgyis leküzdöm (sportoltam sokat, ez nem lehet gond), de most nem tartom meg magamtól az élvezeteket ! :) Apropó még nem reggeliztem, és ma Nutellás zsemlét szemeltem ki magamnak!

anikó: valójában nekem is van vonalzóm, már csináltam korábban, csak lusta vagyok mindig ide bemásolgatni, és nem tudom, hogy hogy kell azt megoldani, hogy mindig ott legyen?!

Na, most megpróbálok feltenni egy-két képet, de előtte elküldöm ezt a sok blablát, nehogy elszálljon! :lol:
fcicus
 
 


Van köztünk valaki egyébként, aki szintén a Szent Imrében szeretne/fog szülni?

Kép

Ez egyelőre csak egy próba, nézem, hogy hogy tudok feltenni képet :lol: (eddig mindig is azt hittem, hogy nem vagyok hülye a számítógépekhez annyira.... :? )
Mindenesetre a képen mi vagyunk láthatóak, már látom, hogy ez lesz az egyik kedvencem ...
fcicus
 
 


Nem jött össze :(

Hát lányok, valami miatt a felénél mindig megszakad, és azt írja ki, hogy hiba történt. Valami ötlet, hogy hogy tudnék feltenni képet nektek?
fcicus
 
 


Fcicus:Én sem vagyok valami számitógép guru,de ha jól tudom nem lehet a kép nagyobb 600x450-nél.Kb.64,5Kb.Lehet hogy ez a baj.

Ne agggj azon,hogy mekkora a pocid.Engem is néztek mindjárt szülő kismamának,aztán még van egy kis idő.Ja és csak 5 kg van rajtam.Mondjuk ez a cukor diétának is köszönhető.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Fcicus!

Hol csináltad a vonalzót?A babafalván?
Szerintem is az lehet a baj h nagy kép!

A kilok:
Hááát!Én eddig 10kg-ot hiztam!Ez volt két hete!De én is ugy vagyok vele mint cicus!++Nem érdekel,majd lemegy! :lol:

Nekem meg mindig megkérdezik!
"Nem ikreid lesznek,mert akkora hasad van!" :lol: :lol:

Jó,mi?

Kép
aniko...
 
 


Igen, lányok, babafalván csináltam a vonalzót. Mindjárt előkeresem a linket is.
Rettentően örülök, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a "problémákkal" :lol: Apukám fő mániája, hogy azzal ugrat minket, hogy biztos ikrek csak nem akarták nekünk megmondani :lol: Ilyenkor párom mindig úgy néz, mint akinek kiugrik a szeme, de nyugodtak vagyunk, háromszor is láttam a fiam, nem lehetséges, hogy kettő legyen :D
fcicus
 
 


Sziasztok!

nyafi: Nem voltam én sem tornázni,mert elaludtam. Mire felébredtem, már rohannom kellett volna, ahhoz meg nem volt kedvem. Viszont érzem, hogy hiányzik. Ha Neked is jó a hétfő, akkor most megpróbálhatnánk az Uzsokisat.

Úgy látom az ikres tréfát senki sem kerüli el, mi is hallgattuk már, hogy "biztosan nem ketten vannak?" Múltkor a Tescoban lepődött meg a pénztáros, hogy csak decemberben szülök. Egyébként az emberektől rengeteg pozitív visszajelzést is kaptam, volt, hogy előre engedtek bérletvásárlásnál vagy átadták a helyüket, és ez nagyon jól esik.

Niki: Vigyázz magadra, de lehetőleg mindezt úgy, hogy ne stresszelj közben. DVD-zz, olvass sokat, később úgy sem lesz rá lehetőség.

Nem tudjátok véletlenül, hogy régebbi kocsikba milyen típusú autósülés jó, mert amit kaptunk, ahhoz rövid a biztonsági öv.

Kép
domin
 
 


Szia Domin!
Nekem jó a hétfő, hányra menjünk? Kérdezni kéne, hogy jó e aláírás nélkül!!!!mert én csak szerdán megyek dokihoz! Ja és van kedved 26-án szülésfelkészítőhöz?
Zsuzsi! Majd kérdezzük, hogy jöhetsz e!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

nyafi: Nekem van aláírásom, de szerintem a 1299-es melléken megmondják, hogy szükséges-e. Szerintem érdemes 8 előtt hívni, nekem is akkor szokott sikerülni elérni őket. A szülésfelkészítő érdekelne engem is.
Szerintem találkozzunk 16.30-kor az Uzsoki bejáratánál.
domin
 
 


Sziasztok kismamik!

Remélem mindeki rendben van.
Nekem ez a hetem nem valami jól alakult.De szerencsére vége és talán most már jobb lesz.
Nem velünk van a bajság. :wink:

Megvettük a kiságyat és az ágynemű huzatot.Nagyon szép lett.Annyira bánom,hogy nem tudok képet feltenni.
Ja és megrendelttük a babakocsinkat is,hogy decemberre biztosan meglegyen.Mert úgy néz ki,hogy 3-4héttel elöbb szülünk v. 4kg feletti babánk lesz.

Puszillok mindenkit.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

A szülésre felkészítő tanfolyamról már én is kérdeztem a dokimat, de még sajna minden zavart, nem tudni, hogy mikor és hol lesz...
Azt mondta 3-4 hét múlva kiderül, szerinte úgyis ráérünk még.. :?
Októberben talán átköltözik a szülészet a MÁV-ba a Szabolcsból és nem a Szabolcsban lévő "káoszt" kell majd "megtekinteni"...

Ancsa Te mit hallottál erről? A Szabolcsban nem beszélnek róla?

Domin
Én arra nem is gondoltam, hogy talán túl rövid lehet a biztonsági öv a kocsiban.
Az érdekes, hogy nem minden fajta jó...

Meliz
Az UH-ből derült ki, hogy nagy lesz a bébi vagy hamarabb születik?

Jó éjt Minden pocakosnak és pocaklakónak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

kia,
az Uh szerint is magyobb a baba+a méhem mindig feljebb volt a doki szerint mint az ilyen idös kismamiknál és ilyenkor szokta mondani,hogy a méhem és a benne lévö baba 3-4 hétel nagyobb.
Egyböl rá is kérdeztem,hogy akkor lehet,hogy elöbb szülünk.De ö diplomatikusan annyit mondot,hogy lehet 4kg feletti baba v. elöbb jön,születik meg.
Hát meglátjuk mi lesz.
Tudom ez nem választás kérdése de inkább maradnék az elöbb szülésnél. :shock: mint egy 4kg feleti babát megszülni.

Én a szülés felkészitést úgy terveztem,hogy októberben kezdem+a tornát is légzőgyakorlatokkal együtt.

domin,nyafi,
milyen jó,hogy ti igy együtt tudtok menni nézelödni,vásárolgatni és tornázni. :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Kia:Ma voltam dokinál,és rákérdeztem.A szülésfelkészitőről azt mondták hogy tervbe van,de hogy mikor azt nem tudják,az átköltözésről meg annyit mondtak,hogy a koraszülött intenzivhez még hozzá se kezdtek kialakitani a MÁV-ban,és addig semmi esetre sem költöznek.
Nekem november közepén be kell feküdnöm,és nagyon nagy eséllyem van,hogy a Szabolcsba fogok.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ahogy elnéztem korábban is és most is, egész sokan fogtok egy helyen szülni! :-) Mázlitok van... ha jól sejtem senki nem jön a Szent Imrébe ugye?

Még valami.... félek!!!! De nagyon! A szüléstől. Én nem nagyon tudom, hogy mi okozza, de egy hete folyton attól "rettegek", hogy megszülök! Semmi okom rá, nyugodt is vagyok, csak néha belemotoszkál a fejembe, hogy mi van akkor, ha mondjuk egy hét múlva valami miatt megszülök?! Rémes!

Ki milyen szülést szeretne?
fcicus
 
 


Sziasztok!

Meliz
Remélem minden rendben lesz!
Akkor nektek már csak 9-10 hetetek van :shock:
Nekünk pedig mindig kisebb, fiatalabb az UH-on. De nem bánom...

Ancsa
Nekem azt mondta a doki, hogy a fűtési szezonig átköltöznek.
Kiváncsi leszek....
Több hétig kórházban leszel?

Szegény Manókám ismét csuklik.... a kis mohó :P
Lassan a napi 2-3 lesz az átlag..

Cicus
Tényleg legyél nyugodt!! Ne félj, minden rendben lesz..

A szülés... én baba- és mama-barát szülést szeretnék , de lehet ez csak álom, mert ez a nagy átszervezés nem tett jót a kórházaknak. :? Na és gyors is legyen :wink: Nem nagyon szeretnék fájdalomcsillapítást sem, csak ha már tényleg nem bírom.. ne kelljen "csak" feküdnöm, és Apa ott legyen velem. Aztán jó lenne rooming...

Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Sajnos inzulinos cukros vagyok,és az utolsó 4 hetet bent kell töltenem.De megdumálom a dokival,hogy akkor nov.végén szüljünk.

Fcicus:Nekem is vannak ilyen paráim.De én nem csak az előbb szüléstől aggódom,hanem magától a szüléstől.Azt mondtam,hogy nem fogok fájdalomcsillapitót kérni,megküzdök a babámért,de úgy érzem ahogy közeleg az idő,úgy fogy a bátorságom.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a kontroll cukor vérvételen ha most jó lesz az eredmény azt igérte a doktornő lazítunk a diétán:) ...szerdán kiderül SZURKOLJATOK!!!!!

Én elkezdtem járni a szülésfelkészítésre egyenlőre a Szabolcsba, de hamarabb kezdték a tájékoztatást mint eredetileg mondták ugyhogy lemaradtam az első alkalomról tulajdonképpen. De a vajudót/ szülőszobát nekem is megmutatták bár kissé tiltakoztam először... én a MÁVban szülök mondtam...aztán kiderült ez egyáltalán nem biztos a jelen állás szerint. Amit láttam nagyon elszomorított, én baba- mama barát módon szeretnék szülni és nem egy 5 nm2 lukban ahol csak feküdni lehet. Ne gondoljátok hogy extra igényeim vannak csak emberi módon szeretnék szülni.
Azért még reménykedem....Egyébként szerdán megint megyek most lesz a 3. alkalom, aztán még az orvosomtól is érdeklődök majd.

Cicus: múlt héten én is pánikoltam, szerintem ez attól van hogy egyre közelebb van az ismeretlen. Férfiasan bevallom én is félek.


Nyafi: megtudtátok mennyibe kerülne a torna?

Puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Ancsa
...még az is lehet, hogy találkozunk a kórházban... :wink:
Biztos nem lesz könnyű neked így az utolsó néhány hét...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Zsuzsi
Szurkolok!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,Kia:Ti a Máv-ba kezdtetek,vagy már eleve a Szabolcsban?
Remélem összefutunk valamikor a Szabolcsban,vagy még az is lehet,hogy egy szobába kerülünk.Egymásnak szoritunk a szülőszobán :lol: :lol: Látom Zsuzsi elkezdtél járni a szülásfelkészitőre.Nekem azt mondták,hogy még nincs..

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Tegnap végül mégis a Brendonba mentem, így nem tudom, hogy az Uzsokiba lehet-e járni nem odatartozóknak, de szerintem a kórház telefonszámán a 1299-es melléken szívesen megmondják. A Brendon árlistáját a honlapon megtalálod. Ha van kedved, még mindig szeretettel várunk. Szorítunk, hogy minden rendben legyen a cukorral.

fné kia: Köszi a hozzászólást az autósüléshez, mi is csak azért néztük meg, mert korábban olvastam, hogy ilyen előfordulhat.

Nekem még két hét az uh-ig, de már nagyon érdekel, hogy milyen lehet a manócska. Szerintem még mindig nem fordult meg, de még van idő, igyekszem nem aggódni miatta.

Amennyiben lehet, minél természetesebb módon szeretnék szülni, a legkevesebb fájdalomcsillapítással. Azonban ha az orvos szükségesnek ítéli, legyen császár.

További jó pocakosodát!

Kép
domin
 
 


Hello Lányok!

Szurkolok mindenkinek a vizsgálatokért!!!

Meg majd jövő héten magamnak is :lol:

Mitől alakulhat ki valakinél a diabétesz ilyenkor?
fcicus
 
 


Fcicus:Ezt találtam nektek.
Én már terhesség előtt is cukros voltam,úgyhogy ez rám nem vonatkozik.


A terhességi cukorbetegség rendszerint egy panaszt nem okozó állapot, amely szűrővizsgálattal deríthető ki a 24-28. terhességi hét között. Ennek oka az, hogy a terhesség során fellépő hormonális változások az inzulinhatást rontják, és inzulinrezisztencia alakul ki. Ilyenkor ugyanakkora inzulinhatáshoz nagyobb mennyiségű inzulinra van szükség. Normál esetben ezt a hasnyálmirigy inzulintermelő sejtjei biztosítani tudják, de a kismamák egy részénél ez nem működik. Ilyenkor az állapot még visszafordítható (reverzibilis) lehet, azaz a terhesség végén a diabétesz is megszűnhet.

Ha a gesztációs diabétesz szűrővizsgálattal derült ki a 24-28. héten, akkor valószínűbb, hogy a vércukorértékek a szülés után normalizálódnak.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!
Azt gondolom, hogy aki azt állítja nem fél, az hazudik :)
Nekem mindig olyan álmaim vannak, amelyikben kisfiam van..szegény Panka.. :)
Jó tornázást lányok!
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Ancsa:
nekem MÁVos volt az orvosom így nekem most kényszerből kell a Szabolcsba menni. Szerdánként van a szülésfelkészítö, holnap elvileg a 3 alkalom lesz, a 4 alkalmas felkészítőből de igazából mindegy mikor kapcsolodsz be mert az alkalmankénti témák nem kapcsolódnak és havonta ismétlődnek, így én az 1./2. alkalmat jövö hónapban pótólom.

Ha van kedved mehetünk együtt Kia ezt neked is mondom.

De azért rendületlenül reménykedem hogy a kórház költözik mire szülünk és a baba- mama barát feltételek is adottak lesznek.

Most megyek mert nem bírok ülni úgy fáj a hátam.

puszi mindenkinek:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi:Szerdánkét hány órakor?Az a baj,hogy nekem minden hétfőn mennem kell.Hetente diabetológia,és két hetente nőgyógyász+UH.De megpróbálom valahogy megoldani.Holnap biztos hogy nem tudok menni,de a jövő hetet megbeszélhetjük.Azért nekem egy kicsit messze van a korház.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Én a MÁV-ban kezdtem, remélem ott is fejezem be :wink:
Az én dokim sem tudott arról, hogy most is indul(t) tanfolyam.
Bár azt is mondta, hogy még ráérek járni, mert eddig minden jól alakul.

Zsuzsi
Menjünk együtt! Ha az elsőre mész, megyek veled!! Ancsa jössz Te is?
Októberben kezdődik újra?
Apák is szoktak menni? Vagy csak leendő anyák?

Betty
Most én is álmodtam a szülésről - ez volt az első alkalom...
Nem volt nehéz és hosszú...
lehet azért álmodtam arról, mert este olyanokat néztem az interneten...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 



Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

a szülésfelkészítő 14.30 kor kezdödik és egy órás. Első alkalommal viszont 13.00kor mert megmutatják a szülőszobát, ugyhogy akkor kicsit más a program. De holnap mindenre rákérdezek újra nehogy odabolondítsalak benneteket aztán máskor van a kezdés.

Holnap beszámolok!

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Köszi Zs!

Akkor nemsokára találkozunk :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Zsuzsi,Kia:Részemről nincs akadálya.Megoldom,legalább nem punnyadok itthon.Most a jövő hét,vagy csak októbertől?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Zsuzsi,Kia:Ti merre laktok Pesten?Holnap nem vagyok.csak késő du-án.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Mi Békáson élünk.
Én októbertől gondoltam....

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Én a Rómairól költöztem ki Diósdra.....Az október tökéletes.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk hogy válaszoljak a szülésfelkészítővel kapcsolatban. Szóval szerdánként van 14.30tól. Ma éppen a gyerekorvos válaszolt a kismamák kérdéseire. Én megyek jövö héten is aztán októberben az első két alkalomra, mert arról lemaradtam. Részemről minnél hamarabb túl akarok lenni rajta.

Szóval ha előbb nem is de októberben találkozunk akkor 13 ra kell menni mert első alkalommal a szülőszobát is megmutatják.

Mindenkinek puszi, ne haragudjatok hogy most nem tudok mindenkinek írni.

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi és Ancsa
...akkor okt. 3-án 13 előtt....

Zsuzsi
A 10-es épületben van? Még soha nem jártam a Szabolcs u-i intézményben.. Tájékozódtam egy kicsit www.ogyik.hu - remélem jó helyen...

Többiek merre vagytok?

Nekem új védőnőm van.. Tegnap találkoztam az eddigivel. Azt mondta itt - Békáson - nem indult most tanfolyam, mert elment 3 vnő és mindenkinek más lett a területe.... Itt is összekutyultak mindent.
Ma hívott fel az új... Szerdán (3-án) hozzá is megyek 10-re.
A hangja alapján még nagyon fiatal... Remélem minden rendben lesz...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Azt hiszem a Szabolcsban már csak ez az egy épület üzemel,meg a 7-es.
Visszaigazoltam az iwiw-en.

3-án 3/4 1 a bajáratnál?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

igen a 10es épület, 3-án 3/4 1 a bajáratnál tökéletes.

puszi:

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, sikerült szülésznőt találnunk! Elvállaltak! :) Mondjuk egy feltételt kért a hölgy (három gyermeke van), hogy ha 24-én szülnék, akkor nem tud jönni. Ezt korrektnek véltük :)
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus
Gratula! Tényleg korrekt...
Remélhetőleg minden jó lesz és nem akkor akar kibújni a bébi..

Ancsa és Zsuzsi OKÉ
Remélem nem baj, hogy megkerestelek Titeket az iwiw-en. Így biztos megismerjük egymást.
Zs. A tanfolyamon voltak ffi-ak (apák) is?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: