Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Ezt még le kell írnom. A saját hozzászólásaimon is tudok nevetgélni. Szóval, nem a lyukas felnivel lehet gurulni, hanem a lyukas gumival a felnin.

Jó éjszakát! Még kinevetgélem magam.....
Vendég
 


Zora
Nálam is ez van, hogy az "igazi" vérzés előtt barnázgatok, régebben ilyen nem volt. Ha most nem sikerül akkor azt hiszem én is elmegyek orvoshoz. Te most szedsz Duphaston?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 

 
 

Balimama
Köszi szépen, mindjárt teszek fel róluk képet, hogy jobban látszódjanak.

Ind
MOst olvasom. Én úgy lettem terhes, hogy éjszaka már nem szoptattam egyáltalán. Lehet, hogy ez is számít, hogy milyem gyakori.

Pandácska
Üdv közöttünk!

Kép
[/url]
ági2
 
 


Pandácska
Sajnálom, hogy ennyi mindenen már keresztülmentél. Ebben a sok rosszban csak az a jó, hogy nagyon fiatal vagy még. Sajnos én ismerek több olyat is akik vártak, vártak a babával mert úgy gondolták, hogy elsőre sikerül és most 35 évesen kezdik el a procedúrát. Nagyon drukkolok, hogy ne kerüljön sor a lombikra és minnél hamarabb babás légy!

Zora, Mo
Annyira jókat írtok!

Krisztinka
Szerintem ez nagyon biztatató, hogy nem esett le a hőd. Holnap mindenképp vegyél tesztet, már nagyon kíváncsi vagyok. Ha neked ez a sok összebújás összejött akkor a következő hónapban én is ráhajtok.

Mindenkinek jó éjszakát!

Ági


Kép

Kép Kép

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Csak gyorsan jöttem mert a kislányomat kell vinni az oviba. Megmértem a hőmet és most megemelkedett 36,9. Én ezt már nem értem. Már erről álmondtam, csak az álmomba 36,2 mértem. Bocsi, hogy ezt így leírom de ez volt tegnap: Elmentem WC-re, kicsit erőlködtem és mikor megtöröltem magam akkor rózsaszínes volt a wc papír, ekkor gondoltam arra, hogy akkor meg fog jönni. Erre ma megemelkedett, nem bírom ezt a stresszt, úgy szeretném tudni, hogy mi van már. Tudom lehet egy kis vérzés a beágyazódásnál, mikor befúrja magát a petesejt a méhfalba de nekem 4 terhességem volt és egyiknél sem volt ilyen.

Ha visszajövök teszek fel egy görbét, hogy az egészet lássátok.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Ági, gyorsan irok neked - minden terhesség különbözik egymástól - ha rózsaszines pecséted volt, az több, mint valószinű, beágyazódás - főleg, hogy a tegnap hőesésed is volt, és mára visszaszökött :D - ja, és még az időzités is tökéletes :) - én nagyon drukkolok, hogy néhány nap múlva tesztelj egy erős +-t :D - azért még várjál legalább 3-4 napot a teszttel! ja, és szerintem várjuk meg a fertis iratkozást is, hátha nem lesz szükséges rá :wink:

Krisz! Nagyon várom a POZITIV bejelentésed! :wink: - mennek a +++++++++++++++++++++++++++++++ drukkok!!!

Panda, én is üdvözöllek! - olvasgattalak a másik topicban, és nagyon örülök, hogy közénk is jössz :D

Lyna, a sós fürdőről köszi az infót - én is olvastam, hogy csak a ciklus első felében ajánlott - péntek óta nem is csináltam..... majd a jövő ciklusban!!!

Még jövök, de most nincs időm....

pussz

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Már nagyon vártam, hogy újra közöttetek legyek! :wink:
Jó sokat írtatok az este, olyan jó olvasni titeket!

Pandácska! Igaz én is új vagyok itt, de üdvözöllek a topicban! Nem semmi, hogy ilyen fiatalon már mi mindenen kell keresztülmenned, hogy babád legyen, de a lényeg, hogy ilyen fiatalon felismerték a problémádat! Meglátod hamarosan egy vagy esetleg egyből több bébid lesz!

Én azt hiszem kezet foghatok Mo-val. Én is inkább kipróbálok minden természetes dolgot, csak ne kelljen orvoshoz mennem. Csak belépek egy rendelőbe és attól a szagtól, és hangulattól ami ott van fel áll a szőr a hátamon. Ma is megyek a táppénzes papíromért, de már előre rosszul vagyok, pedig nem is csinálnak semmit, csak adnak egy papírt. Nem félek a vérvételtől meg ilyenektől, csak az egész hangulata miatt van rossz érzésem. Szerencsére nem járok sokat orvoshoz, a kisfiamat is a két év alatt, csak 1-szer kellett vinni + a kötelező oltások, de nekem az is egy rémálom volt. Képzeljétek! Kórházban is csak a szülésemkor feküdtem, pedig akkor már 28 éves voltam.

Ági! Nagyon szépek a gyerekeid! És én is azt mondom, amit Ildikó, hogy ez lehet a beágyazódás, és az, hogy ilyened egyik terhességnél sem volt, nem jelent semmit!

Krisztinka! Jelentkezz mi van veled! Nagyon várom!

Lányok! Nincs valakinek az iwiw-re egy felesleges meghívója! Szeretnék regisztrálni, de eddig senki sem gondolt rám, és nem küldött meghívót! :evil:
Vendég
 


Máris itt vagyok:

Éva, nagyon szeretnék görbét látni tőled! - az tényleg jó hir lenne, ha ezután lenne a napokban a pé-d!
Mondtad, hogy őszhajszálaid lettek a nagylány miatt - ha van kedved, mesélhetnél róla!

Mo, annyira fel tud dobni a jókdeved :D :D - remélem ez nem palástolni akar valami hátsó félelmet!!!! - azért nem semmi, hogy még a bemutatkozást is megteszik helyetted :D :D

Krisz, türelmetlenül várlak!

Ági, nagyon édes gyerekeid vannak! - de én már láttam is az iwiw-en..... látom most vissza is jelöltél :D :D

Panda, magamról: 32 éves vagyok, novemberben kezdtünk el próbálkozni azzal, hogy beköltöztessük a babát a pocimba :D - decemberben viszont aznap, amikor meg kellett volna jöjjön a miki, teszteltem egy halvány pozitivat, de rá 2 napra meg is jött - aztán amikor befejeződött, megint halvány + lett a teszten, ezért elmentem a dokihoz, de nem látott semmit.....és néhány nap múlva már a teszt sem mutatott semmit.
Jelenleg a doki tanácsára folsavat és E vitamint szedek, mérem a hőmet, és most vásároltam parajdi sót, amivel ülőfürdőket akarok csinálni - persze, ahogy már Lyna is irta, csak a ciklus első felében szabad, úgy hogy most 3 nap után leálltam vele, és majd a következő ciklusban kezdem elölről....
Azt hiszem, elég össze-vissza irtam, de remélem megértetted a lényeget :D
A vonalzód szerint te is holnap kell tesztelj.... hogy érzed magad????

Zora,

Most pedig jöjjön a semmitmondó görbém - lehet, hogy tényleg jobb lett volna, ha tartom magam az elhatározásomhoz, és nem mérem a hőt, de annyira megszoktam már, hogy reggel nyomom a számba a hőmérőt, hogy nem birom nélküle :D :D :D

img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1172479676.47.jpg[/img]


puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó
Annyira jó lenne ha igazad lenne. Én is úgy gondoltam, hogy várok a fertivel, erre a hónapra már nem érdemes. Én úgy gondoltam, hogy pénteken kellene megjönni és ha még mindig magas marad a hőm akkor hétvégén csinálok esetleg egyet, nem akarok koppani.

Krisz
MI van veled? Nincs nyitva a gyógyszertár? Én anniyra izgulok érted én már teljesen megzizzentem.

1172480024.99.xls

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia, Lyna - de jó, hogy itt vagy! Eddig délelött, általában csak Krisszel voltunk, de jó, hogy igy már nem csak mi leszünk :D - az iwiw-re, ha nincs egyik lánynak sem meghivója, majd kérek egyet neked- igaz, hogy amig megkapom, néhány hétbe beletelik, de kivárjuk :wink: - mi már úgy is belejöttünk a várakozásba :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ági, honnan veszed, hogy pénteken kellene megjöjjön? Általában a pé. utáni 14-ik napon szokott megjönni (normális esetben) - ami csütörtök :D - de tényleg jobb, ha megvárod a 7végét a teszttel :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Lyna
Köszi szépen.
Nekem nincs meghívóm de kérek egyet csak azt nem tudom, hogy mennyi idő múlva adnak mert egyszer már kértem és csak 1 hónapra rá laptam meg.
Én is utálom az orvost de ha szükséges akkor azért elmegyek. A gyerekeim sem betegesek. Még nem kaptak soha antibiotikumot én inkább a homeopátiás szerket adom nekik. Csak vannak olyan helyzetek mikor az ember nem tudja kikerülni az orvost. Most az én helyzetem nem gáz de régebben orvosról orvosra jártam és bármit megcsináltam vagy beszedtem volna, hogy babám legyen.

Ildikó
Igen , tegnap jelöltelek be.
A fürdőt, hogy csinálod? Mennyi ideig ülsz benne?

Pandácska
MI van veled? Tudom, hogy nem méred a hődet de reggel nem tettél kivételt? Van valami tűneted?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ildikó
Megnéztem a görbédet, hát elég furi. Neked meg jól lecsökkent, a végén kifogsz hűlni. Nem tudom, hogy mikor kell már megjönnie. Öszze-vissza számolok, elvileg 35 napra szokott és az szombat nem is péntek. Na mindjárt átszámolom az egészet.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági, a fürdőt esténként csinálom - 10 perccel kezdtem, aztán lassan fel lehet menni 20-25 percig, de annál többet nem ajánlatos benne ülni, mert felviszi a vérnyomást....
És nem kell tele kád vizben ülni, hanem elég ha egy tálat csak arra használsz, és abban ülsz esténként 10-20 percet (a ciklus első felében).....több helyen olvastam a topicban is, hogy volt hatása, és a kolléganőmnek is használt..... én mindenképp úgy döntöttem, hogy kipróbálom :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Helló Lányok!

Itt vagyok már!!! :lol: :lol: :lol:
Csak olyan sokat írtatok, hogy alig győztem végigolvasni.

Olyan aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értem, vagy olyan kíváncsiak vagytok arra, hogy mi a helyzet nálam. Olyan jó érzés!!! :lol: :lol:

Na először is dobok egy görbét:


Kép

De olyan balfék vagyok, hogy itthon hagytam a hőmérőmet és az anyuékéval mértem tegnap ami 37,2 -t mutatott, de csak 37-et írtam a fertibe, mert szerintem az nagyon irreális volt.

Ja mivel olyan szép idő van kint, nem megyek sehová Manóval. Szóval lehet a sors is azt akarja, hogy még ne teszteljek. Egyébként nagyon félek a negatív tesz kudarcától ezért még várok egy kicsit.
Szóval remélem kibírjátok!

Egyébként este apa is már izgatottan kérdezte, hanyadik napon is tartok és, hogy mennyi is volt a leghosszabb ciklus. De azt mondta, hogy várjunk még a tesztel egy kicsit. De már ő is nagyon kíváncsi és nagyon örülne, ha most sikerült volna, mert akkor tuti jól működnek a kiskaonái. Izgul, hogy lehet hogy miatta nem sekirül a dolog.

Ági neked még nem is mondta, hogy jó hogy itt vagy!!! Nagyon gyönyörűek a gyerekeid!!!!
Én is izgulok ám érted!

Lyna! Nagyon sajnálom, hogy te is miken mentél keresztül. Én nem értem miért ilyen kegyetlen az élet a nőkkel. Félek én is, hogy egyszer nekem is át kell élnem egy ilyet, de remélem nem fog megtörténni.

Egyébként utálom, hogy csak azt írjátok le , hogy színházba mentek meg voltatok és zat nem írja senki, hogy mit nézett meg és hogy jó volt-e. :twisted: Én pl. erre is kíváncsi lennék!!!! :shock:
Feketpont!!!!!
Vendég
 


Boci kicit beszédhibás vagyok, mert most látom csak néhol kimardt 1-2 betű!!! :lol: :lol: :? :roll:
Vendég
 


Zora! Itt a nyelvnyújtogatós:

Kép
Vendég
 


Kép

Ági,
Igen szerencsém van hogy fiatalon vágtam bele ebbe az egészbe. Nagyon szépek a gyerekeid :D Szerintem beágyazódási pecséted lehet :wink: Nem érzek semmi különöset de nem is figyelem hogy mi van velem lesz ami lesz...

Lyna,
Persze az elején én se akartam dokihoz szaladgálni de ha muszáj és ez kell hogy babám legyen akkor hajrá! Ti mióta próbálkoztok? A páromnak van meghívója az iwiwre szívesen elküldöm.

Ildikó,
Ezek szerint nálad elkezdődött valami csak sajnos hamar vége lett :( Ebben azért annyi jó van, hogy teherbe tudsz esni valószinűleg. Drukkolok hogy erős pozitív csík tulajdonosa legyél pár napon belül :wink: Nem érzek semmi különöset. Nem fogok tesztelni még akkor sem ha nem jön meg legalább 1 hétig.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ha megengeditek én is csatlakoznék hozzátok. A másik topikból már ismerek pár lányt.

Röviden magamról:

27 éves vagyok és van már egy kétéves kisfiam, decemberben eldöntöttük apával, hogy jöhet a kistesó, a januári hónapom nem sikerül, ugyhogy elkezdtem a hőmet mérni februárban, de eléggé kacifántos lett a görbém mert beteg voltam több mint egy hétig, de azért szorgalmasan vezetem. Szerencsére már meggyógyultam, csak azt nem tudom, hogy a betegség hogyan befolyásolja a PÉ-met, de majd kiderül.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andrea,
Üdv közöttünk én is most csatlakoztam :D
Vendég
 


Szia Andi! Üdv köztünk!

Pandácska! Mi decemberben próbálkoztunk először, és szerencsésnek mondhatom magam, mert egyből összejött a kistesó, de sajnos januárban spontán elvetéltem. Azóta most jött meg először, és most fogunk újra próbálkozni!

Hát Krisz nem tudom, hogy bírod, hogy ne tesztelj. Igaz nem ezen múlik....

Azt meg nem is írtam, hogy felejtsétek el, amit a hőmérőzésről írtam. Tegnap este lefeküdtem, majd félóra múlva úgy döntöttem, hogy beállítom a telefonomat, és bevittem a lázmérőt. Szóval reggel 5-kor a leghalkabban jelez a telefonom, hogy más ne kelljen fel, és újra mérem a hőmet. Valahogy úgy gondoltam, hogy ha nem teszem, akkor nem teszek meg mindent azért, hogy ismét babám legen. Bárcsak ezen múlna.......

Ja! Az iwiw meghívó nem sürgős. Igazából csak miattatok kértem, mert úgy láttam, hogy oda szívesebben raktok fel magatokról képet. Amúgy nem akarok bejelölgetni senkit, mert szerencsére akik nekem az életemben fontosak voltak, azokkal a mai napig tartom a kapcsolatot.
Vendég
 


Lyna,
Remélem akkor hogy hamar terhes leszel megint. Nővéremnek is spontán elment a 6 hetes babája októberben azóta megint terhes és 11 hetes :D neked is ezt kívánom!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel látom, hogy mégsem sikerült elriasztanunk a "nyálaságunkkal" senkit! Sőt örülök, hogy csupa hozzánk hasonlóan kedves lány csatlakozik!

Krisztinka!
Úgy látom a ferti már elkezdte a visszaszámlálást!
Én lehet, hogy egy-két nappal elcsúsztatnám azt a piros vonalat és akkor még csak a 13. napon jársz.
Ha jól látom semmi jelentősége, mert akkor is jókor voltatok együtt.
Szerintem a férfiak tényleg tragédiaként élik meg, ha velük van a probléma!
Már eleve a mintavétel, vizsgálat. A férjem is volt kivizsgáláson. Mindent megtenne a babáért, de amikor elmondtam, hogy mennie kell az andrológiára nem nagyon ugrált örömében.
Mi nők valahogy könnyeben elfogadjuk, hogy probléma van, vizsgálatokra kell járni, gyógyszereket kell szedni, amitől hízunk egy kicsit, sírósabbak leszünk egy kicsit, meg a szúrkálás sem kellemes, de mindent a babáért!
Meglepődtem, hogy mindezek ellenére a férjem azt mondta a vizsgálat előtt, hogy szeretné, ha inkább vele lenne a baj, mert én csak legyek egészséges, hogy ki tudja hordani a babát, aki valahogy majdcsak lesz!

Andi!
Hasonló korú Bálintkád, mint az én Balázsom!
Jól látom, hogy Neked is hosszúak a ciklusaid?!
Bálint hamar összejött?

Ági!
A barnázgatás nem szerencsés, főleg, ha hosszabb lesz így a vérzés ideje is.
Szerintem fordulj orvoshoz, hiszen felesleges hónapokat veszíteni.
Bár én is elmentem volna már régen!
Gyönyörűek a gyerekeid!!!
Megtudhatjuk a nevüket is? Valahogy a utal az ember személyiségére. (Bocsánat, ha nem vettem észre és írtad valahol!)

Pandácska!
Én is úgy érzem, hogy a Te esetedben az inszeminációval való teherbeesés valószínűsége hasonló, mint a spontán hónapokban.
Ami egyébként nem tűnik lehetetlennek. Tényleg nagyon jó, hogy ilyen fiatal vagy!
A barátnőmnek másfél éve volt inszeminációja. Neki 36 évesen kezdett hiányozni az első baba, voltak kis problémák, amik miatt akát terhes is lehetett volna, de a kora miatt már az inszeminációt javasolták. Szsrencsére elsőre sikerült.
Persze nem csak a korod, hanem a hozzáállásod is nagyon sokat számít. Én úgy látom azzal nem lesz baj!
Tudom, hogy minden sikertelen hónap egy tragédia, de minden hónapban új esélyt is kapunk!

Az én kis történetem:
34 éves vagyok (lassan 35 )
Az első házasságomból 2 gyönyörű és okos lányom van, 15 és 10 évesek.
A második házasságomból pedig egy rosszcsont kisfiam, aki két éves lesz.
Igazából Balázs születése óta nem védekezünk, de 5-6 hónapos volt, amikor komolyan eldöntöttük, hogy jöhet a kistestvér. Még szoptattam Balázst 10 hónapos koráig és 2006 novemberig nem is aggódtam, mert tudtam, hogy a szoptatás okozta hormonális változások lassan alakulnak vissza. Novemberben mentem el az orvosomhoz , akkor még volt egy pici tejem. Kiderült, hogy magas maradt egy picit a prolactinom ami akadályozhatja a teherbe esést. Bromocriptint szedtem kb 1 hónapig és a laborértékeim normalizálódtak. Azért biztonság kedvéért készült egy hormonprofil és a párom is kapott egy beutalót az andrológiára. A férjem szerencsére teljesen egészséges, nálam kiderült, hogy alacsony a progeszterinem, tehát ezt még rendezni kell.
Az előző ciklusban a 16-25 nap között Duphaston-t szedtem, ami a laborok szerint szinte fel sem szívódott.
Most Utrogestan-nal próbálkozunk ugyanúgy a 16-25. nap között.
Kicsit kezdek türelmetlenné válni és már borzasztóan útálom a hőmérőzést és a különböző testi jelenségeim megfigyelését.


Ildikó!
Megnéztem a görbédet, szerintem nem lehetetlen, hogy még csak most lesz pé-d!

Én is teszek fel görbét, bár azon még semmi sem látszik.

Éva

Kép
balimama
 
 


Kép

Nekem egy kicsit szokatlan a mostani görbém. Lehet, hogy nem lesz peteérésem? Most először semmit sem érzek és nehezen értékelem a váladékaimat is.

Lyna!
Egyébként hasonlóan érzek én is a hőmérőzéssel kapcsolatban.
egyszerűen nem merem megtenni, hogy ne mérjem. Persze ebben a hónapban már sikerült eljutnom odáig, hogy legalább a mensi alatt nem foglalkozom a hőmmel. Sőt eddig naponta 5x mértem, :lol: már csak reggel!

Ind!
Most megint az időbeosztáson gondolkodtam. Engem néha csak ez ment meg attól, hogy összecsússzak.
Nekem nem megy másképpen. Na jó, nem vagyok görcsös és szoktunk hirtelen programokat is csinálni, de valahogy oylankor mindig feszült vagyok, hogy biztosan meg van-e mindenkinek minden.
Most megint csak arra gondolok, hogy a munkám miatt. Megszoktam, hogy minden pillanatban történhet valami váratlan, ezért mindíg mindent pontos terv szerint kell végezni, mert amit megcsináltam az már készen van. Ha jön valami váratlan, akkor minden más borul.
Szerintem mérhetnéd Te is a hődet, sokkal pontosabb, mint bármi más!
Pont most olvastam a szülészet könyvemben, hogy gyanakodhatunk, ha a hőnk legalább 2 hete fent van! Persze az is idő, amíg az ember kitapasztalja, hogy nála mit jelent a pé előtti és mit jelent a pé uténi hőés, hogy a mensi előtt hány nappal kezd esni.

Éva

Kép
balimama
 
 


Na most olvashattok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Bálintom gyorsan összejött elterveztük az esküvő után, hogy jöhet a baba és a következő hónapban már a teszt pozítív lett, de abban az időben 30 naposak voltak a ciklusaim.
Amióta megyszültem azóta össze vissza jön meg, és az utolsó 4 hónapban meg 35 napra állt be. A tejem sem apadt el ugyhogy voltam októberben hormonvizsgálaton de minden ereményem jó lett, az orvos mondta ha gondolom elapaszthatjuk a tejem gyógyszerrel de nem igazán ajálja, mert elég sok a mellékhatása, de ha nem esem teherbe 6 hónapon belül akkor csinálunk egy teljes kivizsgálást.

Felrakom a görbémet.
Kép

A hőm nem igazán ment feljebb de a hasam már fájdogál lehet hogy holnapra kesz az igazi tüszörepedés majd kiderül.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Na most olvastunk!

Éva! A férjem is volt már kiskatona vizsgálaton kb. 8 éve aztán volt egy herevisszérsérv műtéte. De persze utána nem mnet kiskatona vizsgálatra. Gergő összehozásával nem volt semmi gond, csak aggódik, hogy hátha mostanra elromlott.
Hát remélem nem kell sokáig izgulni meg aggódni.
Vendég
 


Balimama,
Nagyon jól látod szerintem is csak annyi esélyem van az inszemmel mint egy spontán hónapban. Az orvosom 10-15% mondott. Inszem inkább olyan problémákra jó mint a kevesebb spermium, problémás méhszáj szóval amikor nem jutnak el a kisfickók a méhbe. Nálam eljutnak ezzel nincs baj. A doki azt is említette hogy ő nem biztos abban hogy a bal oldali vezetékem átjárható (mert a jobb tuti nem) és abban sem hogy a petesejtem alkalmas-e a megtermékenyülésre. Ezért javasolta a lombikot mert ott ez kiderűl. Mennyi Duphastont szedtél? A Bromót hogy bírtad? Ha jól emlékszem ez az a gyógyi amitől rosszul van az ember...
Vendég
 


Sziasztok!
Jó sokan lettünk, amíg nemvoltam szinte teljesen elvesztettem a fonalat, de pótolom.
Szóval én 24 éves vagyok, és még egyetemre járok. van már egy 15 hónapos Benedekem, aki még mindig szopik éjjel és ezért nem jön össze a tesó. Isten igazából december óta próbálkozunk, de nagyon rosszul viselem a helyzetem megoldhatatlanságát. Folyamatosan terhesnek érzem magam és baromi rossz, hogy meg se jön, hogy észheztérítsen: ne ábrándozz kisanyám, csak én jövök!
Komolyan mondom már szinte a gatyáimat is kezdem kicsinek érezni. Semmi reményem nincs arra, hogy pici fiam maholnap elválassza magát, úgyhogy nem tudom, hogy fogom bírni. Mindkét nővérem terhes lett szoptatás alatt és akkor még csak szoptattak, az egyik a 3. hónapban, a másik a 6.ban. Más anyukájuk van, úgyhogy a genetikai hasonlóságra nemigen gondolhatok.

Nem tudom, hogy mennyire lenne értelme mérni a hőmet, ha éjjel úgyis többször felkelek. Különben úgy tudom, hogy valamit a méhnyak vagy -száj állapotából is lehet következtetni a peteérésre.

A mi szomszédunknak 38 hetesen meghalt a babája a hasában, meg kellett szülnie, azt mondták, hogy 1 évig ne próbálkozzon, de ő azt nem bírta volna ép ésszel kivárni, úhygogy két hónapra rá már + volt a teszt. Most már kétéves a kislány.
lnd
 
 


Sziasztok!
Jó sokan lettünk, amíg nemvoltam szinte teljesen elvesztettem a fonalat, de pótolom.
Szóval én 24 éves vagyok, és még egyetemre járok. van már egy 15 hónapos Benedekem, aki még mindig szopik éjjel és ezért nem jön össze a tesó. Isten igazából december óta próbálkozunk, de nagyon rosszul viselem a helyzetem megoldhatatlanságát. Folyamatosan terhesnek érzem magam és baromi rossz, hogy meg se jön, hogy észheztérítsen: ne ábrándozz kisanyám, csak én jövök!
Komolyan mondom már szinte a gatyáimat is kezdem kicsinek érezni. Semmi reményem nincs arra, hogy pici fiam maholnap elválassza magát, úgyhogy nem tudom, hogy fogom bírni. Mindkét nővérem terhes lett szoptatás alatt és akkor még csak szoptattak, az egyik a 3. hónapban, a másik a 6.ban. Más anyukájuk van, úgyhogy a genetikai hasonlóságra nemigen gondolhatok.

Nem tudom, hogy mennyire lenne értelme mérni a hőmet, ha éjjel úgyis többször felkelek. Különben úgy tudom, hogy valamit a méhnyak vagy -száj állapotából is lehet következtetni a peteérésre.

A mi szomszédunknak 38 hetesen meghalt a babája a hasában, meg kellett szülnie, azt mondták, hogy 1 évig ne próbálkozzon, de ő azt nem bírta volna ép ésszel kivárni, úhygogy két hónapra rá már + volt a teszt. Most már kétéves a kislány.
lnd
 
 


Ja Éva! Én észre se vettem, hogy ferti számol vissza. :oops: :oops:
Vendég
 


Jaj, lányok olyan jó hogy ilyen sokat írtok. Itt végre van élet!

Andi
De jó, hogy ide találtál!

Balimama
Megvárom, hogy hogyan végződik ez a hónap és utána mindenképp elmegyek a dokihoz. Ha most sikerül akkor is egyből elmegyek gondolom tudnak rá adni valami gyógyszert. A kislányom Petra és a kisfiam Olivér.
MIért mérted a hődet napi 5x. Nem csak a reggeli számít?
Az ekzémás részt még nem olvastad?

Ind
Én is sokszor kelek éjjel mert hol az egyiknek pisilni kell, vagy be kell takarni vagy netalántán félnek valamitől. Így nem tudom, hogy mennyire valósak az adatok de azért mérem. Reggel mondjuk mondta a férjem hogy hagyjam már abba mert tegnap mikor leesett a hőm tök hülye voltam és rossz kedvű. Szerintem azért megpróbálhatod. Különben én is sokszor érzem magamat terhesnek. Hihetetlen, hogy mit bemesélünk magunknak.

Próbálom elfoglalni magam valami teljesen mással, így kimentem a gyerekekkel a kertbe és egy hatalmas hóembert építettem nekik.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Krisztinka
Akkor szerintem is várjál még pár napot a tesztel mert lehet, hogy igaza van az Évanak, hogy pár nappal később volt a pé. És jó azért kivárni a min. 14-et de inkább kicsit többet pár nappal.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok! Gyorsan mutatom a hőmet, utána jövök olvasni.

Kép
Vendég
 


Ági! Szépek a gyerkőceid! Köszönjük a képeket!
A rózsaszínes pecséthez nem tudok mit szólni. Igaza van a lányoknak. Lehet akár beágyazódás is.

Ildi! A sós ülőfürdőt nemsokára én is kipróbálom.... szerintem mindenféle csodaszert kipróbálok a végén, csak nehogy elvarázsoljam magam békává... vagy "nemistudommivé" :lol: :lol:

Lyna! Szóval kezet foghatunk :wink: nekem is herótom van a kórházaktól.

Krisz! Te aztán tudod az idegeket borzolni!! Jó kis filmrendező lenne belőled. :lol: :lol: :lol: Persze nem mesefilmre gondoltam... inkább valami idegeskedős, halálra izgulós végén örülős-re. :lol:

Szia Andi! Üdv. a csapatban! :D
Vendég
 


Krisz! Kérdeztél a színházról. Jó volt. Végre nem az osztályommal mentem... hanem a szerelmetes férjemmel. Olyan darabot akartam, ami nem gondolkodós, hanem röhögős és limonádé.
A Párizsi életet néztük meg az Operettben.
Vendég
 


Végre tudtunk egyet szánkózni. Annyira belefeledkeztünk, hogy már ré uzsonnaidő leett volna és rohannunk kellett haza.
Akartam írni én is az ekcémáról. Ben is nagyon ekcémás, de csak a téli hónapokban, tavaly is ilyen volt, aztán ahopgy jött a tavasz, ment az ekcéma. Remélem idén is így lesz. Elég rosszul nézett ki szegénynek a bőre, de neki soha nem viszketett. Mindenfélét kipróbáltunk a bőtgyógyászok által felírt szteroidos krémeket kivéve. 3 hete vettem euverin omega zsírsavas krémet, elég drága (2400 egy elég kis tubus), de nagyon jó. Többet nem próbálkozom olcsóbb szarokkal, az csak pénzkidobás, eddig semmi sem mulasztotta el, ez viszont szinte rögtön. Már egy hete elfogyott és kicsit kezdenek visszajönni, úgyhogy nagyon kéne vennem.

Mo! A maca vibén írnak vmt szoptatós nőkre vonatkozólag. Ha elkezdem szedni, kb mennyi idő múlva várható a hatása? Vagy ez hülye és naív kérdés, igaz?
lnd
 
 


eucerin
lnd
 
 


Mororo,
Szépen felment a hőd :D

Lnd,
Szedem a Macát én is de azt nem tudom hogy szoptatás alatt lehet e szedni. Arról se tudok semmit hogy menyi idő alatt segít gondolom pár hónap kell.
Vendég
 


Mo! Én imádom az izgulós filmeket :lol: :lol: , főleg a thrillereket 8) . Na de remélem itt nem lesz semmi ilyen! :?

A görbéd eleje épp olyan fura, mint az enyém. Szerintem.
De most egész jónak tűnik a hőd. Reméljük megy egyre feljebb.

lnd! Hol szánkóztatok? Mert itt Pesten csak trutyi van.

Pandácska! Látom a ciklusod végén tartasz. Van valami érzésed?

Ildikó! Hol vagy?
Vendég
 


Krisz,
Hát nem tudom nem is figyelek rá. Neked van? Mikor tesztelsz?
Kép
Vendég
 


Ind! A macának nem tudom, hogy milyen hatása van a szoptatás alatt. Én is olvastam, hogy nem javasolt.

Lányok! Hosszú hónapokig kellene szedni szerintem, hogy biztos hatása legyen. Sajnos holnap reggel elfogy az adagom.
Ma elrohantam a patikába: persze nem volt maca. Azt mondták menjek vissza, néhány óra múlva lesz. Két másik gyógyszertárban is voltam...ott se volt.
Utána visszamentem az első helyre, de még akkor sem volt. Olyan ideges lettem, hogy vettem PreMens-et.

Mondom én, hogy mindenfélét kipróbálok. A végén jó kis mérgezésem lesz.... és néhány hétig befeküdhetek majd a kórházba... :lol: :lol: jaaa, és akkor majd össze-vissza szúrkálhatnak a dokik. :lol: :lol: :lol:
Vettem E vitamint és cickafarkot is. Köv. ciklustól PreMens, E vitamin kúra és cickafark. ... és mindez már megint: 4000 Ft-omba került.


Szerintetek nem gond, ha most a PreMenssel folytatom?
Vendég
 


Jaa, és titkos!!! :lol: :lol: A férjem nehogy megtudja, hogy már megint ennyi baromságot vettem!!!!!!

Más a cukrászdában nem tudja, hogy mit kérjen és jól bevásárol, pedig csak a szeme kívánja... én meg a gyógyszertárban herdálom el az összes pénzemet.

Tényleg, nem vagyok nooormális. :mrgreen:
Vendég
 


Mo
Neked jó későn volt pé-ed, már szinte ott tartasz, hogy mindjárt megkellene jönni.
Te aztán jó sok mindent szedsz. Én nem ismerem ezt a PreMenst.

Ind
Sajnos nekünk sokkal durvább. Kap kanalasba antihisztamint és persze szteroidos krémet is. Az eucerin nekünk nem jött be. A sima testáplójára gondolsz vagy van más is?
Mi is szánkóztunk egy nagyot. Nem mondom a két gyerektől jól elfáradtam emelkedőn felfelé, van azért már súlyuk.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Mo
Csak használjon is ez a sok kütyü.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Hát Mo! Lassan belőled élnek meg a gyógyszertárak! :lol: :lol:
Csak már végre lenne hatása ennek a sok csodaszernek!
Egyébként lehet hogy olcsóbb lenne, ha elmennél dokihoz. Nem gondoltl még rá???

Pandácska! Hát az érzéseim, mintha érezném néha cicim olyan furán, meg a hasam úgy, hogy lehet mindjárt megjön.
Szóval fogalmam sincs mi van. De már nagyon kíváncsi vagyok én is higgyétek el!
Vendég
 


Mi is szánkóztunk! Annyira jó volt!!!!!

Mo! Te tényleg nem vagy semmi!!!!! Ennyi mindent összevenni....... Azért az nem lenne semmi, ha most már nem is jönne meg! :lol:
Ez a Premens az amiben búzacsíraolaj van ugye? Sok jót olvastam már róla.

Én voltam dokinál a táppénzes papíromért. Annyira jó fej volt, hogy ő mondta, hogy maradjak nyugodtan még táppénzen ha akarok. Igaz nem is mennék vissza dolgozni, hanem gyesre, de anyagilag így sokkal jobban járok! De ez a vizitdíj annyira nevetséges.....


Krisztina, Pandácska! Adjatok már nekünk egy kis örömet! Szeretnénk pozitív teszteket, és boldog kismamikat látni! Valaki kezdje meg a sort, ne várjatok ránk! :wink:

Csináltam egy vonalzót, vagyis a ferty állította be! Csakhogy tudjátok követni, hogy hol tartok!
Vendég
 


Ági! Bízom benne.
Zora mondta, hogy jó a PreMens is. Kíváncsi vagyok, hogy milyen. Természetes anyagú ez is. Zsázsa gyökér kivonata.

Egy a gondom: eddig mást szedtem, és most váltok. Szerintem ez marad. Már csak azért is, mert egy havi adag 2100 Ft. Ezt most három hónapon át kellene szednem, hogy a hatását érezzem is...
Vendég
 


Mororo,
Szívesen megadnám a kezdő lökést de nem csak rajtam múlik... Esetleg Krisz kezdheti :wink: Aztán követjük őt szép sorban :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: