Új privát üzeneted érkezett!

Köv. hétvégén elutazunk Balatonra. Szerintetek -már ha terhes lennék- a víz veszélyes lehet? És ha igen, akkor a hőmérséklet vagy a szennyezettség miatt? Vagy mindkettő? Habár, ha a strandot nézem, talán ott még rosszabb... :roll:
Vio
vio
 
 


Fölhúztam magam korán reggel.
:evil:
Nem engedett belépni, új jelszót kellett kérnem, aztán meg közölte, hogy ilyen nevű felhasználó nincs.
Irgum-burgum!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyugyi:Én is nehezen jöttem rá, hogy mindent kis betűvel kell írni,de már itt vagyok.

A hőm 36,8-nál leragadt tegnap óta, remélem ez jó jel.

Vio, te még nem érzel semmit?
Nekem egyre jobban fájnak a melleim...
Mikor csinálsz tesztet?
A Balatont én nem nagyon ajánlom, eléggé koszos és még hideg. Inkább ne fürödj, fő a biztonság, bár addigra minden kiderül.
:)
Később jövök:
Anita
péknéanita
 
 

 
 

Sziasztok! Ja, én is csodálkoztam az új arculaton, kár, hogy egy csomó fórumban ugyanezek az emo-k vannak...kissé uncsi.
Anita! Hát van 1-2 jel... de nem merem még beleélni magam... meg merjem csinálni??? dpo 13.
cn:27
vio
vio
 
 


Halihó!

Hál' Isten, hogy megvagytok. Már megijedtem, hogy megszakad a kapcsolat. :x
Vio, a Balatonnak még a nevét is felejtsd el, nagyon veszélyes lehet, pláne ilyen korai időszakban! Csak nézni szabad! :!:
Ancsa, tudja a hőd, mit akar!!! For gratulation :P
Gyugyi, mik a hírek nálatok? Küldök neked jókedvet az irgum-burgum helyett :lol: :P :lol:


Jó lett ez az új forma, nem csajok? Tök arik a figurák.

Ui. "Akciós hétvége!!!!!!!! :oops:
Benita (cn: 13)
benita
 
 


Benita:Azért még nem akarok előre inni a medve bőrére. De remélem, jól érzem.
Akkor egy kalappal a hétvégéhez, szorítok, hogy sikerüljön nálatok is.

Vio: Szerintem már várd meg a holnapot és reggeli vizeletből csináld meg! Várom a jó eredményt!!!! :D
De azért mesélhetnél mit érzel, hátha én is érzem, legalább támogassuk egymást! :P
Én is vettem tegnap tesztet, de még csak nézegetem, majd vasárnap reggel megnézem, hátha jelez valamit, én akkor leszek úgy, mint te me. Gravi- Hcg- t vettem. A beágyazódást követő 3. naptól már 99%-os eredményt mutat. Nagyon bízom....JAJAJ!

Anita
péknéanita
 
 


Éééééééééééééééééééééééééééééééés pozitííííííííííííííííííív!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nem is hiszem el!!!!!! Pedig a 27. cn-en vagyok és nem az első vizeletből néztem!!! Még jövök később a képpel!!!
Subidubidúúúú!!!!
Ja Anita, főleg az feltűnő, hogy szúrkál a hasam. Időnként, és olyan érzékeny a méhem, vagy mi.
Vio
vio
 
 


Vio :) Anita :)
Drukkolok ezerrel. Holnap reggel szeretnék zebrákat látni, mikor belépek a bénetre :!: :!: :D

Benita :)
Nektek meg sikeres huncutkodást! :lol:

Velem minden oké. Még jól vagyok. Várom a jövő heti UH-t.

és most megyek a dógozóba.... :x
Szép napot mindenkinek! 8)
Vendég
 


De jó neked Vio!

Milyen tesztet vettél?
De jó, úgy örülök, remélem vasárnap én is boldog lehetek!
Tedd fel a tesztet, ha tudod?
Szerintetek, ha nekem is fájdogál a hasam alja, nálam is lehet baba?
Jaj, én is úgy szeretném!!!! :D
A cicijeid nem fájnak? Nekem két oldal nagyon érzékeny lett. Bár ez lehet mensi előjel is. Nem vagy felpuffadva?
Anita
péknéanita
 
 


Vio
Nagyon tuti! :D :D :D Látod, megérte az izgalmat. Legyél mindig ilyen boldog, mint ahogy ezt a hírt megírtad nekünk! Vigyázz magadra a kiránduláson.
Csíkot! Csíkot! Csíkot! Kettőt! Kettőt! Muti meg!!! :o

Anita
Ha nem bírod vasárnapig, csináld meg. Egy nappal előbbre jársz, mint Vio, nem? Úgyhogy elvileg kimutatható akár. Ha kétcsíkos, megőrülsz ugyis, olyan jó lesz, de ha egy, előbb túlleszel a nehezén. (Szerintem) Én az eredményedet csak hétfőn látom meg, mert munkahelyi netem van, de addig is szurkolok neked! :lol:

Benita
benita
 
 


Nem, mindenképp megvárom a 27. napot. 2 nappal vagyok elmaradva Vio mögött, azért tettem vasárnapra. :)
Jaj, úgy örülnék, ha én is érezhetném ezt a boldogságot, amit most Vio!!!
SZORÍTSATOK!!!!!!!
péknéanita
 
 


Vio!!!! GRATULA!!! Nagoyn örülök neked! Tedd már fel a képet :lol: Annyira jó látni a teszteket. Úgy látszik ez a topik sok mindenkinek meghozza a jóhírt :D

Mi megvagyunk. Úgy néz ki, hogy rosszullét elmúlt, már csak egy pár dolognak nem szeretem a szagát, pl máj, fahéj. Pisilni sokat kell. 29-én megyünk a tarkóredőre akkor leszek mesi szerint 12+2, az utolsó uh alapján meg 11+5. Már ha addig nem hozza be azt a négy napot.

A nagyszülők örültek, pedig anyóstól tartottam.
Most persze mindenki azt szajkózza, hogy de jó lenne, ha kislány lenne, vagy egyenesen tudni véli, hogy kislány. Pedig annyira nem lényeges. Csak egészséges legyen!!!

Őzi? Te mikor mész dokihoz?

És ki jön most a tesztelésben? Anita?

Üdv. cic
aki 10+2 vagy 10+6
cicmerák
 
 


Igen én jövök, remélem folytatom az örömhíreket. :D
Örülök, hogy nálad minden rendben. Majd a 12. hétre a szagok is elmúlnak, és akkor minden szép lesz.
Anita
péknéanita
 
 


szorítok :wink:
cicmerák
 
 


Óh, és még az aláírásom is sikerült 8)
cicmerák
 
 


Sziasztok! Remélem, sikerül feltenni, mert amióta ez a béna új izé van, nem sikerül...
Hát nekem -még nem fáj a cicim.
Csak a hasam érzékeny, és időnként picit szúrkál, vagy mi. Illetve gyakrabban járok pisilni, azt hittem, ez később lesz majd.....
Még este jövök!
Vio
cn:27 Kép 1148039503.86.jpg
vio
 
 


Jesz, jesz, jesz!!!!!!!!!!!!! :lol:
Így kell ezt csinányi-e!!!!!!!!!!
Zebrásoduuuuuuunk!!!

Anita, Te jössz!! :D

Gyugyi (4+4)
Vendég
 


Anita, a teszt neve: PREGNASENS
Sztem is csináld meg vasárnap!!!
sziasztok!!!
vio
 
 


próba
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Jujjj vio nagyon nagyon orulok hogy + lett a teszted :D HATALMAS GRATULA!

Anita nagyon varom az eredmenyedet :wink:

Mi a multheten probalkoztunk2 naponta de en mar nem gondolok semmire, es nem is veszek tesztet ha ki is marad vagy erzek vmit eldontottem hogy nem fektettek tobbet tesztbe majd megyek a dokimhoz... Most faj a hasam es a melleim de en ezekre mar mit sem adok, megmertem a homet napkozben es 37fok felett volt, de ugye a reggeli szamit es nem hiszem hogy mar most lenne vmi mert kb 2 het kell a beagyazodashoz de most lehet hogy egy oriasi hulyeseget itam :oops:

Ozi Gyugyi Cicmerak es a tobbi kismama hogy vagytok?
cirkuszka
 
 


huppszz azt ki hagytam hogy

cn 20
cirkuszka
 
 


Vio és milyen az érzékenysége ennek a tesztnek? Amit én vettem az 20mlUl/ml.
Ha ekkörüli volt a tied is akkor az enyémnek is ki kellene mutatnia vasárnap.Nem?
Anita
péknéanita
 
 


Cirkuszka!
Én úgy tudom, hogy egy hét után ágyazódik be!
És ha a 20. cn-ed van, akkor pont jó a 37 fok...

Anita!
Most nézem, hogy ez a teszt 25-ös! Pontosan az van rá írva, hogy:
Érzékenysége 25 IU/L hCG-béta.
Én eddig ezeket nem is figyeltem! Minél magasabb, annál előbb mutatja ki? Vagy mi a szösz?
Egyébként bevallom nektek, hogy kedden is csináltam egy tesztet (-habár tudtam, hogy korai), akkor voltam a 24. ciklusnapon. És az 20-as érzékenységű volt, és valami észrevehetetlen vonal volt ott, de annyira halvány, hogy szinte nem is látszott. Ezért mertem már ma megcsinálni, hogy ha az valami volt, akkor ma hátha már jól látszik....
Ezekszerint nem káprázott a szemem. Fényképen tuti, h. nem látszana.
Vio
vio
 
 


Vio: Én úgy tudtam minél kisebb a mlUl/ml, annál érzékenyebb a teszt. Na mindegy nálunk ez volt a legérzékenyebb. Ma még megyünk a tescoba ott is lehet kapni. Lehet veszek még egyet és ha nem bírom ki holnap megcsinálom. Aztán, ha semmi, várok pár napot, aztán meglátjuk mi lesz. Szerinted? Holnap már tudhatok valamit? ( 26. cn.)
Anita
péknéanita
 
 


Sziasztok! Hát én tényleg nem tudom ezt az érzékenységet, csak találgattam! Ki tudja pontosan?
Anita, azt akartam épp írni, hogy csináld meg holnap, de ha esetleg negatív, akkor lehet, hogy csak korán csináltad, és tesztelj 1-2 napra rá! De sztem poz. lesz. Csak talán halványabb, mint az enyém. Vagy ki tudja. Amúgy nem jellemző ez a ciciérzékenység?
Pisilni nem jársz gyakrabban?
Ez a teszt azt írja, h. ha negatív, akkor 2 nap múlva ismételd meg, mert 2 naponta duplázódik a hcg hormon koncentrációja.
Akkor holnap dobsz egy sárgát?
Lányok, én azon gondolkodom, hogy ha hazajövünk Balatonról, akkor leszek a 6. hétben, ha minden igaz, és a rákövetkező héten mennék dokihoz, a 7. hétben. Az ok, nem? Legutóbb a 6. hétben mentem, és olyan kicsi volt még, hogy azt mondta a doki, hogy 2 hétre rá menjek uh-ra, az uh szerint pedig egy héttel kisebb volt a baba, tehát 5 hetesen mentem végül dokihoz (akkor 35 napos ciklusom volt). Nem érdemes túl hamar menni.
Vio
vio
 
 


Oké! Megpróbálom, de nem mondom a páromnak, mert ha esetleg negatív lesz, akkor el fog keseredni. Remélem, nem így lesz és jó hírrel jöhetek.
Különben ma én is elég sűrűn jártam pisilni, pedig nem jellemző rám, hogy sokat iszom.
A melleim, már eléggé fájnak. Fel vagyok fújódva és időnként nyilallásokat érzek a hasamba. Főleg a bal oldalamon. Tudom, hogy most ott volt azon az oldalamon pé-m, mert éreztem, nagyon fájt, biztos a closti hatása volt. Ja és egy kicsit fent van a torkomba a gyomrom, de ezt már lehet, hogy csak bemesélem magamnak.

Ha esetlegesen baba van nekem is, akkor én jún. 8 körül mennék csak dokihoz. Akkor már elhagyom én is 6. hetet. Jaj, de jó lenne ott tartani. :) De tényleg nem érdemes korán menni. Csak izgul az ember addig míg nem látnak/hallanak szívhangot. Ebből a szempontból igazat adok neked.
Jaj, szoríts! Úgy félek! :oops:
Holnap mindenképp jövök és mondom mi volt. Lehet egy kicsit kések most a válasszal, mert megyünk a Tescoba.
Anita
Anita
péknéanita
 
 


Szorítunk!!!!! Ma mi is voltunk a Tescoban és kezdett rosszul esni a benzin szaga.... :D
Lehet, hogy csak matracon merek majd a Balatonba bemenni.... ha kibírom....
vio
vio
 
 


Köszi!
Kaptam a Tescoba valami Lily nevezetűt, 25mlUl/ml-es. Remélem arra már nem lesz szükségem. De azért jó ha van.
Na megyek rejtélyek városát nézni. Akkor holnap jövök!
Jó éjt!
Anita
Köszi a bíztatást. Engem a hagymaszag irritál. :)
péknéanita
 
 


Vio!
Akkor talan van eselyem hogy osszejott?
Majd reggel megmerem a homet mert kivancsi vagyok arra is ez a dutani volt 37 aztan mertem kesobb is es akkor volt 36.8 meg 36.6 kozott is mertem! :?
Ugy nem tudom mi van es annyira tudatlan vagyok es ilyenek :? Most is megmertem es 37,2 de tudom hogy a reggeli szamit de nagyon furcsa!
Ma egesz nap olyan szarul voltam hogy csak na majdnem kidobtam a tacsot!
cirkuszka
 
 


Vio!
Akkor talan van eselyem hogy osszejott?
Majd reggel megmerem a homet mert kivancsi vagyok arra is ez a dutani volt 37 aztan mertem kesobb is es akkor volt 36.8 meg 36.6 kozott is mertem! :?
Ugy nem tudom mi van es annyira tudatlan vagyok es ilyenek :? Most is megmertem es 37,2 de tudom hogy a reggeli szamit de nagyon furcsa!
Ma egesz nap olyan szarul voltam hogy csak na majdnem kidobtam a tacsot!
cirkuszka
 
 


Vio!
Akkor talan van eselyem hogy osszejott?
Majd reggel megmerem a homet mert kivancsi vagyok arra is ez a dutani volt 37 aztan mertem kesobb is es akkor volt 36.8 meg 36.6 kozott is mertem! :?
Ugy nem tudom mi van es annyira tudatlan vagyok es ilyenek :? Most is megmertem es 37,2 de tudom hogy a reggeli szamit de nagyon furcsa!
Ma egesz nap olyan szarul voltam hogy csak na majdnem kidobtam a tacsot!
cirkuszka
 
 


csajok,
nagyon ismerkedem még ezzel az új arculattal és nem naon teccik :lol:
rólunk annyit hogy azért vagyok eltűnve mert b benyelt vmi fránya vírust és 3 napja lázas meg be van dagadva a szeme és nem alszunk és nyügik vagyunk :cry:

vio,
had gratuláljak :D :D :D :D és akkor most ti hanyadik napokon találtátok meg egymást apátokka a peteéréshez viszonyítva????? :lol:

na mennem kell altatni,remélem lassan jobban leszünk és jövök!!!!!!!!
joccakát
gigike
Vendég
 


Gigi!
Nézem a naptárat :wink: !
Tehát... Kezdjük azzal, hogy legutóbb 31 napos ciklusom volt. Ennek ellenére a hőmérsékletemet figyelgetve, a :wink: 14. cn. volt a hőm 35,3. De már az is lehet (mivel ez annyira alacsony), hogy az 36,3 volt, mindenesetre másnap, a 15. cn. volt pont 36 a hőm. Tehát a 14-15. nap volt peteérésem. De még mindig nem tudom, hogy a hő pé előtti nap esik le, vagy aznap.... :roll:
Action ezeken a napokon volt esélyes nálunk: 12. cn, 14. nc, és biztonság kedvéért a 15. cn. is. Aztán még ráadásnak a 18. cn, de a lényeg, hogy szerintem a 14. napi volt a befutó :lol: !
Most az előbb kezdtem megijedni, mert 36,4 volt a hőm, de aztán megint megmértem és 36,7. Biztos rosszul mérte... huh!
Cirkuszka! Próbáltam visszanézni a hsz-eket, de elég rég írtál. Hol is tartasz Te most? Hanyadik cn? A hőemelkedés elég bíztató! Más jel nincs?
Anita, mi újság? Biztos sokan ismeritek ezt az oldalt:
http://www.freeweb.hu/mama-baba/hetrolhetre1.html
Itt írja, hogy 4 hetes terhesen már lehet émelygés és mellfeszülés is! Akkor nem is olyan korai?!?!?! :oops:
Várom a fejleményeket!!!!!
Vio
vio
 
 


Anita :!: :!: :?: :?:
Vendég
 


Jó reggelt!
Hát lányok, nekem még igen negatív. De nem vagyok elkeseredve, még nem vagyok elkésve. A férjem is felébredt,mit matatok reggel fél hatkor, úgyhogy megtudta, hogy megcsináltam. De csak bíztatott, úgyhogy nem vagyok még talán elkésve. Lehet kevés még a hcg-m.Majd a jövőhéten tesztelek mégegyet. Talán úgy szerda körül.
Azért még szorítsatok.Köszike:
Anita
Még jövök ma, de ezer a dolgom, fut a lakás...
Akkor később!
péknéanita
 
 


Anita :)
Rendben, szorítok nagyon :!:

Kicsit émelygek. Kezdődik..... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!! Anita!!! Nyugi, ez még tényleg korai. Van is egy rossz hírem... illetve hát nem tudom, mi van. Nem jött meg, de valami barnás rózsaszínes maszat volt a bugyimon. Nagyon beijedtem. Ez volt kb. 2 órája. Nagyon kis mennyiség, és azóta is figyelem, szinte nincs is, csak wc után. Viszont a hőm meg 7,1! És olvastam valahol, hogy terhesség első 3 hónapjában több kismama elkezd kicsit pecsételni (valakinek rendes vér) pont azokban a napokban, mikor meg jönne neki, ha nem lenne terhes. És hát nekem pont ma van a 28. ciklusnapom... Remélem, ez csak ennyi és nem más..... valaiknek volt hasonló terhesen??? Már akinek nem végződött rosszul.... :cry:
Vio
vio
 
 


Vérzés, barnás folyás

Ezt találtam...:

"A terhesség minden szakában a vérzés fenyegető jel, tehát sürgősen orvoshoz kell fordulni. Az első harmadban a vetélés kezdetének jele lehet, később a mélyebben vagy elől tapadó lepényre is utalhat. Mindkettő súlyos állapothoz vezethet!
A barnás véres folyás alapvetően két ok miatt jelentkezhet. Az egyik, és ez az első két-három hónapra jellemző: amikor hormoningadozások jellemzőek a szervezetre és ez okoz vérzést. A méh nyálkahártyája a hormonszintek csökkenésére vérzéssel (enyhébb esetben barnás folyással) reagál. Ez terhes és nem terhes állapotban is igaz. A terhesség elején, amíg a petefészek sárgatestje termeli a terhességet fenntartó hormonokat, előfordulhat komolyabb következmény nélkül is egy-egy spontán elmúló barnás folyás, hiszen a terhesség stabilizálódása a méhlepény kialakulása és hormontermelésének beindulása (" a vezérlés átvétele") után következik be. Ez időben a 12-13. hétre esik."
vio
 
 


Még egy kérdés, szerintetek emiatt menjek előbb dokihoz, mint terveztem? Mondjuk a jövő héten? Az az 5. hét...
Vio
vio
 
 


Vio :)

Hívd fel a dokit, mondj el neki mindent! Lehet, hogy látni akar, lehet, hogy pihenést javasol. Kérdezd meg! Legalább Te is megnyugszol.
Szorítok....
Vendég
 


Igen, csak az a baj, hogy nem a magánrendelőjébe jártam anno, ezért nem tudom a telszámát.... várok hétfőig, és akkor hívom.
Persze, hogy hétvégén történnek az ilyenek!!!
Egyébként elmúlni látszik. Most már szinte teljesen átlátszó.

vio
vio
 
 


Vio! Én biztos ami biztos alapon hívnám a dokit, vagy egy kórházat. Lehet tényleg semmiség, de lehet, hogy a progeszteronszinted ingadozik. Ha nem elég ez a szint, elmehet a baba. Semmi különöset nem csinálnak, csak felírnak támogatásként bogyót. Én ezt tenném, mert nekem így ment el egy babám. nem riogatásként írom, csak hogy tisztán láss. Nekem pénteken kezdődött, csillapodott, majd hétfőre brutális lett. Aztán úgyis te döntessz. Ha mást nem, azért próbálj meg holnap sokat pihenni, és azért hívd fel a dokit hétfőn. Én is szorítok, és azért írd meg, hogy hogyan döntessz.

Pusz
Cic

Gyugyi! Te is észrevetted, hogy eltűnt a télibabás topik?
cicmerák
 
 


Na helló!
Aztán csak felhívtam a kh-t. Sajna a dokim nem volt bent, így elmondtam a nőnek, mi van. Hogy poz. lett a tesztem, de még nem voltam vizsgálaton, és ma barnás enyhe folyásom volt, ami estére meg is szűnt, viszont semmi görcs nincs. Kérdeztem, ezzel lehet-e várni hétfőig. Azt mondta, hogy igen, de ha erősebb piros vérzésem lesz, vagy görcsölök, akkor menjek be azonnal a sürgősségire. Egyébként hétfőn doki.
Kicsit megnyugodtam....
vio
vio
 
 


Sziasztok lanyok!
Huh, en meg mindig dogrovason vagyok, fogytam mar ket es fel kilot. Persze van mibol, ez eppen nem gond, de lassan nagyon elveznem, ha fel tudnek kelni legalabb...

Vio,
Huuu! Latom az oromhirt, de most mar latom a barnazast is. A tesztnek nagyon orulok!!! Nekem ket baratnom is barnazott mindig, amikor a mensijuk ideje lett volna, ez sokmindenkinel elofordulhat, de azt is olvastam, amirol Cic irt, hogy elegtelen progiszint is okozhat ilyet, ami pedig veszelyes. En is mindenkepp mennek orvoshoz. Lehet, hogy csak vak larma, de akkor legalabb megnyugszol, ha meg gond van, akkor vszelg meg idejeben tudnak segiteni. Drukkolok nagyon!

Benita,
Nektek eredmenyes akciozast!!! :D

Anita,
Remelem jovo heten csikos lesz az a teszt! Szoritunk! :)

Gigi,
Jobbulast nektek!

Cic,
Jo neked, hogy mar nem vagy rosszul. En hetfon megyek dokihoz, tiszta ideg vagyok mar. Aaaaa, ez most mar mindig igy lesz?

Pa!
Ozi (7+3)
Õzi
 
 


Vio! Hálistennek! Azért tényleg próbálj meg pihenni.

Őzi! Mindig így lesz :wink: Mármint ha az aggódásra gondoltál:
Tarkóredő-lepény jó helyen van-Afp-mozgás-szülés-szoptatás

Oltás-hasfájás-ordítás-kakál, illetve miért nem kakál - mik ezek a pöttyök?- sokat alszik ill.keveset alszik - megüti magát - nem eszik.

Ovi-suli folytassam még? :lol: :lol: :lol:
cicmerák
 
 


Ja, te hol is laksz külföldön? Tényleg, neked lesz ilyen Afp meg hasonlók? Nálatok hogy zajlik a protokoll? Milyen vizsgálatok vannak?
cicmerák
 
 


Gyugyi,
Ja lefelejtettem (es nem titok :) ), most az USA-ban vagyok.

Cic,
Itt is uazok a vizsgalatok vannak mint otthon. Egeszen pontosan meg nem tudom, hogy milyen kulonbsegek vannak a terhesgondozasban, de majd aprankent beszamolok. Pl hetfon lesz az elso hivatalos latogatasom a nogyogyaszomnal, mert eddig egy masik orvoshoz jartam a veteles es a progi miatt. Akkor mar okosabb leszek.

Ozi (7+3)
Õzi
 
 


Sziasztok! Őzi, csak ideiglesen vagy USA-ban? Ott többet mosolyognak az emberek.... :)
Lányok, már egyáltalán nincs maszat, ezért el merek menni sétálni a kislányommal. Milyen rendes gyerek, hagyott fél 10-ig aludni!!! Pedig este 19:30kor aludt el!
Holnap mindenképp felhívom a dokit, csak nehogy szabin legyen! De akkor beszélek egy másikkal.
Most én mit írjak? cn:29, vagy 4+0???? Pont ma van a 4. hét. 8)
Vio
vio
 
 


Jó reggelt! Csináltam könyvjezőt! Kipróbálom.
Vendég
 


Gyugyi :) Tök jó!
Vio: naná hogy 4+0 :lol:
Mi lenne, ha mindenki csinálna egy ilyen vonalzót, és akkor nem kellene mindig irogatni, hanem automatikusan számol. Hm :?:
cicmerák
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: