Új privát üzeneted érkezett!

Kata! Nagyon izgi :lol: :lol: :lol:

Vigyázz Magatokra és pihenj sokat addig is!

Benszi!

Tettem fel egész alakos képet, megkaptam barátnémtól :wink:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Kata: nagyon, nagyon drukkolunk! Szupi, szupi!!! Mindannyian erre varunk mar! :D Hu, 5 kilonyi babat mar eleg nehez lehet cipelni! :shock:

Jucicuki: koszi a babakocsi infot es nagyon csini vagy a kepen!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Egok!
Hát olvasom,hogy mindjárt kidugják a kis buksijukat a drágák!Csak halkan én most egy kicsit lefostam a bokám helyetted is,mert elgondolkodtam,hogy tényleg olyan gyorsan eltelik ez a pár hónap és nekünk rövidebb is mint az egykékkel!De nagyon izgi!Várjuk a híreket!Kinek fogsz sms-t írni?
Ha kell szívesen megadom a számom!
Juci!
Nagyon szép kismami vagy!
Tontica!
Én is keresztszemezek.Tele a lakásom vele!A skaciknak én is vettem egy macit,aki a mellkasához ölel egy kis macit!És van benne rózsaszín is és kék is!Hátha így bejön a vegyespáros!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kata!
Aztaaa!
Drukk!
Szupi, hogy már ilyen nagyok a babók!
Matrica nekem is kiment a fejemből :( Késő???

Andi!
Nálunk spontán jöttek a babók, kb 1 évvel korábban, mint terveztük :)
Babakocsi: mi valószínűleg ingyér kapunk kölcsön egy használtat. Ez hogy hangzik? :wink:

Tontica!
Nekem a goblen jön be. Ha sok időm lesz, majd elkezdek egyet :)

Puszi mindenkienk!

Ja, jövő héten megyek cukorterhelésre. Közben meg beszerzek pár dolgot.
Times!
Véletlenül nem tudsz jó kis boltokat Győrben (babacucc szempontjából)?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Andi????????????????

jucicuki
 
 


Jaj, most nézem a táblában, hogy a 4D-re csak holnap mész, azt hittem az is ma lesz :oops: már izgultam merre vagy :roll:

jucicuki
 
 


Jucicuki: Andi ma ment 4D-re vagyis azt irta tegnap hogy ma megy szoval nem tudom merre jar, biztos a csaladnak mutizzak a videot meg a kepeket! :D

Benszi: muti a macikat! :D Kuldjel mintakat!

Maminti: persze Neked a kiscsajjal nem sok idod van de meg kevesebb lesz ha megszuletnek a babok! :lol: Azt hiszem akkor se keresztszemes se goblen egy par evig! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Majd lefotózom,de rájöttem,hogy az nem keresztszemes,hanem goblein!Tök mindegy!

Ma megyek ortopédiára a lábammal és a derekammal!Nagyon kivan már most és mi lesz később,amikor már nem gyenge súlyt cipelek?Délutánra kiderül!
Bp-en lesz a X.kerben a Hungexpon Babaruhabörze!Kaptam két ingyenes belépőt,mertz vásároltam gyógypapucsot és megtudták ikrek lesznek,így kettőt adtak!Nemcsak rucik lesznek!Most csak térképezni megyünk,infókat gyűjteni!Árak,stb.

Egok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi hír rólatok?????????????
Vendég
 


Tontica, akkor mégsem vagyok hülye, én is úgy emlékeztem, de a táblában meg 8-a van...

Benszi, kérünk majd helyzetjelentést a börzéről!

Feltettem a zúzapörit főni, most átszaladok a boltba nézek valami reggelit, mert éhesek a csajok :lol: ( tök jó, hogy van kire fogni :oops: , remélem nem haragszanak )

Szép napot!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Na megvolt ma az utsó vérvétel is. Igazi, kicsit későn értünk oda (9-ig lehetett volna, mi meg 9:10-re léptünk be az ajtón), de a kezdeti morgás után megesett a szíve rajtam a laboros néninek. De azt hiszem már mindenkinek megesik, aki csak rámnéz :lol:

Este lesz eredmény. A csütörtöki méhszájvizsglat után volt 4-5 csepp barna izé a betéten, ez lenne a nyákdugó? Vagy az több, és csak a birizgálást nem bírtam? Görcsök nincsenek, napi 1-2 keményedés, de nem több, az is inkább csak akkor, ha nagyon beindul a zsákbafutás.

Az uram utána hazahozott, pedig olyan szívesen autókáztam volna vele a városban míg intézi a dolgokat, de nem engedi. De jól kitolok vele, mert kicsit főzök, mosok, meg takarítok.

Valaki küldjön egy telefonszámot privtban, nehogy aztán itt maradjatok tudatlanul, míg én boldogan nyomom kifelé az idei szülési statisztikát javító gyermekhadat.

Matricapostázással most kicsit leálltam, mert kell gyártatnom utánpótlást, de nyugi, mire eljön az időtök, mindenkinek lesz. :D

Kata

Kép
egok
 
 


Jucicuki!
A zúzapörire befizetnék én is.

Kata

Kép
egok
 
 


Egok: hat ez mar tenyleg a veg :lol: vagyis a kezdet a babokkal, nagyon szoritok hogy minden siman, gyorsan es aranylag fajdalommentesen menjen! Lehetett a nyakdugo is, en is elkezdtem barnazni es par nap mulva megszultem, kivancsi vagyok Nalad a magzatviz megy el elobb vagy megkezdodnek a fajasok. En csak pannonos telefonrol kapom meg az sms-t a tobbirol nem erkezik meg valami miatt, szoval ha pannonos vagy kuldheted a szamodat (persze olcsobb lenne Neked egy hazai :lol: ).

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!!

Kata, ezek azért elég klassz hírek. remélem, mindenki otthon főz-mos-takarít még a 35. hét végén is ;)
őrült nagy vagy már, mi? gondolom, ha engem meglátva pattannak fel az emberek a bkv-n. :D
és Nálatok nagy a különbség a két fiú között? csak mert tegnap hajdu Krisztina aszonta, h ebből a különbségből, ami Huba és Petra között van (a fiú javára), még a későbbiekben baj is lehet. mire gondolhatott??? :roll: :roll: :roll:

amúgy bocs, de a tegnapi nap... este hozzám képest kis Vuk tündérbogár volt. másra sem vágytam, minthogy eldőlhessek. de vannak képeim. csatolom is:
Kép Kép

Kép
an°°di
 
 


Kata, küldtem telcsiszámot!

gyorsan csatolok egy táblázatot is...pill

Kép
an°°di
 
 


Köszi mentettem - én is küldtem.

szép zsufi van benned is, nagyon helyes pofikájuk van. Gondolom mindig azt nézegeted.

Na, leheverek, nehogy szó érje a házat. :lol:

Kata

Kép
egok
 
 


Kép
és kérném, Lányok, h a módosításokat/új adatokat jelöljétek másképp a hozzászólásokban, légyszi. csak, h könnyebb dolgom legyen. kösziiii

Kép
an°°di
 
 


jaj, a napokat nem frissítettem. de most fáradt vagyok, nem is fogom. majd holnap. oké? vagy szieszta után... bocsesz

Kép
an°°di
 
 


Andi!

És amúgy milyen volt??????????????
Mekkora a különbség?

Kata!

Szorítok, küldtem én is számot!
Maradt egy kis pöri is, kár, hogy nem megy át priviben :lol:

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


amúgy, hát Krisztina néni irtó alapos volt. le a kalappal. de vhogy nekünk (sem nekem, sem PAukának), nem jött be a stílusa emberileg. totál besza*asztott bennünket ezzel az egy mondattal, h baj lehet. azóta felhívtam a saját dokimat, aki azt mondta, h ja, különbség mindig van, de a felénél még nem szokott ennyi lenni (BPD alajpán egy-másfél hét), de születtek már ikrek, akik közt másfél hónapnyi!! volt a végén a difi.
mondjuk ha belegondolok, h a tesóm 2200 grammal született, a barátnőm kisfia meg 3700al..hát az elég komoly különbség, és mégis mindketten totál egészségesek, semmi gond. mjad megnő Petra kinn, nem? ;)

Kata, nem is nagy a zsufi. még teljesen szabad a jobb oldalam, ugyanis Petra fönn fekszik a mellem alatt közvetlenül és a sarkát agyomromban támasztja kii. hehe, tegnap lebukott... Huba is, amint épp a húgyhólyagomba fejelgetett. :D

szóval, összességében teljesen megnyugtató volt a vizsgálat eredménye: semmi jele semmiféle gondnak, hiába volt a MOM vagymi 3,5 (ez Krisztina néni szerint még mindig túl sok...ja igen, ezen is parázhatok, el ne felejtsem :evil: ). az orruk szép, az arcuk megvan és pofisok (többször megdicsérte őket, h milyen kis helyesek), a gerincük csudijó, tehát megérte mindenképp orvopsilag is és esztétikailag is elmenni..

és asszem most látok neki a sziesztának.
délután még jövök!
sziasztok!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Andi irto edesek a picurik, nagyon, nagyon helyes pofijuk van!!! Biztos nagy elmeny volt, ne aggodj lesz egy kosaras fiad es egy kozepes meretu de gyonyoru kislanyod akinek csodajara jar majd a vilag! :D Ha pihiztel meselj majd reszletesebben ok! Ja, es videot nem tudsz foltolteni vagy elkuldeni mailba? Ugy szeretnem latni! :lol: Kis kivancsi csacsi vagyok!
Mitol hanytal tegnap? :roll: Valami rosszat ettel?

Juci megneztem a Jane babakocsit, lemertem a liftunket es nem fer be, szoval marad az egymas melleti uleses kocsi (az is ku..a draga :evil: ).

Na, en is megyek hunyni a fiammal!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nálunk is van különbség, nem lehet mindenki olyan mázlista, mint a Kata :lol:

Szerintem ne parázz ezen ( mondom én :oops: )

Tegnap este Apa megnyomkodta a pocimat, finoman, mert Dorci mocorgott és tök édes volt, visszabokszolt :D de Ati még sajnos nem érezte, de szerintem pár hét és Ő is élvezheti a műsort.
Teljesen meglepődtem egyébként, mert egy hete még alig éreztem vmi pezsgésszerűt, valamelyik este meg Lilkó is olyat bokszolt belém, hogy egész megdöbbentem, milyen ütemben erősödnek :wink:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Tontica, nem hánytam. bocs, nálam a kis Vuk állapot azt jelenti, h "éhes vagyok, fáradt vagyok, segítsetek kicsi Vuknak", tehát a félelmetes méreteket öltő nyűgösséget jelenti. :) nem hánytam szerencsére.
videó van, de most meg már nincs idő feltölteni, mert koncertre megyünk ma este, és még zuhany, kaja, stb.
talán hétvégén vhová...majd megkérem Apukát, segít-e... édes vagy, h ennyire kíváncsi. ;)

Judit, ha máshol is van különbség, akkor lesz*rom. azt mondjuk nem értem, miért hagyják pangani a jobb oldalt. vagy majd elfoglaljáék, ha már máshol nem férnek??? :roll: :roll:
nálunk mostanában megszűnt a nagy randalírozás (oké, az UHn totál más látszódott, de azt nem érzem rendesen még), inkább az a pezsgésszerű érzés van, amit mondtál. de Hubát is és Petrár is érezte már Apuka! mázlija volt...
amúgy is a felénél tartunk, egy csomó idejük van még az Apukáknak (sőt, lehet, h ma este jókor kapja el... ;) )

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok Lányok!
Nahát, mennyit irtatok! Alig győztem olvasni... :)

Kata!
Hajrá, hajrá! :) Már a célegyenesben vagy! Tök jó. Azért irigyellek ám egy kicsit, hogy már ott tartasz. Na mi majd szeptemberben. Aztán küldjed a csajoknak azt az sms-t! De biztos, ami biztos, én is eljuttatom neked a számom... :) :wink:

Andi!
Ne aggódj a babók mérete miatt! Majd idekinn behozzák! Én kedden voltam egy kolleganőm (már nyugdíjas) unokáinál, akik 2,5 évesek. Vegyespáros és a kisfiú sokkal nagyobbnak született, mint a kislány. A különbség most is kb. fél fejnyi közöttük, de mindketten egészségesek, cserfesek szóval édesek. Még szerencsések vagytok, hogy a kisfiú a nagyobb. Gondold milyen kellemetlen lenne a fiatalembernek, ha a lánytesója lenne az erősebb, nagyobb stb... :roll:
No és szerintem tök édesek a lurkóid a képeken! :)

Juci!
Nyugi, nemsokára Apa is érezni fogja a bébiket. Nálunk is először csak belül volt akció, de mostmár ő is simán érzi, sőt, ha nincs ott a keze, csak nézi a hasam, akkor látja is amikor rugdalóznak. :) Néha meg, ahogy annak idején Kata mondta, elkezd púposodni a hasam... Tegnap épp nálunk volt a keresztapajelölt és biztosan tetszett nekik a hangja, mert teljesen felévándoroltak és kidudorodtak... :)

Tontica, Benszi!
Nagyon ügyesek vagytok a keresztszemezéssel, gobleinnel. Én sajnos nem rendelkezem ilyen kézügyességgel. :? :oops: Azért a szalvétatechnika nem fog ki rajtam, úgyhogy már beszereztem néhány macis, mert birkás szalvétát, amit majd a gyerekszoba falára képként szeretnék megcsinálni...

Times!
Neked is gratula a jó eredményekhez!

Maminti!
Ti hogy vagytok? Kinga meggyógyult már?

Mi ma voltunk cukorterhelésen. Minden oké volt szerencsére. Kedden elnézünk a védőnénihez, remélem meghallgatjuk a szívhangokat is! Jön majd Apa is, hogy hallja őket... :)

És képzeljétek úgy néz ki, hogy az ikresunokás kolleganő menye kölcsönadja majd az ikres babakocsijukat és meg tudjuk szerezni tőle a kiságyakat is. :)

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Köszönöm a telefonszámokat, ígérem jelentkezem, ha van valami, de egyelőre még remekül érzik magukat odabenn, ezért úgy gondoltam, hogy irány az utolsó nagybevásárlás az urammal.
Meg most néztem, hogy ujjatlan rugdalódzonk nincs is. Mi lesz, ha itt a kánikula, egyszál pelenkában nem szaladgálhatnak a gyerekeim?

Mostmár tényleg minden nap bejelentkezem, mert látom, különben tövig rágjátok a körmötöket. Tegnap este születéstörténetekkel gyötörtem magam, meg képeket nézegettem, hogy pottyan ki a gyerek.
Akinek van kedve hozzá:

http://www.holdudvar.babahaz.hu/

Kata

Kép
egok
 
 


Juci!
Csak holnap megyek bőrzére,de majd írok milyen volt!már így érzel minden kis reakciót a csajoktól?Tök jó!
Egok!
Szorítás érted!Óvatosan takarítgass!Én is elküldöm atelcsimet azért!
Andi!
Szépek a kis pofikák!Csupa jó hírek a 4D-ről!
Ja és nekem a következő UH-m június 25.lesz!
Gica!
Tök jó,hogy jó lett a cukorvizsgálat!
szalvéééta technika is izgalmas és szép.A gobleinhez nem kell nagy kézügyesség,,mert ott követed a mintát.

voltam ortopédián!Nagyon elkeseredtem!Kezdődő porckorongsérvem van.azt mondta a doki,kezdjek el vásárolgatni a gyerekeimnek,ha szeretnék és nem akarom másra bízni,mert nemsokára az ágyból sem nagyon tudok felkelni!Azt hittem rosszul hallok!Ezerrel keresek jógát,tornát,vizibalettet és akupunktúrást!


Jó hétvégét nektek
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kata!
Látom még egyben vagytok. :)
Nagyon helyes, jelentkezz is be minden nap, nehogy itt pánikba essünk... Várom, hogy holnap is bekukkantasz!

Benszi!
Húha, ez nem jó hír... :( Minek köszönhető ez a sérv? Már korábban is voltak gondjaid, vagy a babákkal jött a dolog?
Az Örs vezér tere környékén van a Padma jógastúdió, amit nagyon dícsérnek kismamajógailag (bár én lusta, még nem jártam ott), de az neked kicsit messze van.
REmélem azért nem lesz semmi gond veled!

Jó hétvégét és kellemes hűsölést mindenkinek!

Gica

Kép
gica1
 
 


Jó reggelt!

Ma betöltjük a 20. hetet :lol: Hihetetlen :shock: rohan az idő.

Tegnap megint jó sokat mentünk, ezek a hétvégék mindig így sikerülnek :wink:

Találtunk édes csajos lámpát a gyerekszobába, ma befejeződik a villanyszerelés, már csak vissza kell javítani a falat, meg takarítani :?

Tegnap este mikor lefeküdtünk, elköszöntem a lányoktól, és mikor a pocakomra tettem a kezem, Dorci rögtön reagált, mondtam Atinak, hogy most tegye oda a kezét és háromszor belerúgott, jó erős a csajszi :D Tök jó érzés volt, hogy már ő is érezheti.

Benszi, sajnálom a sérvet, páromnak három van, egymás felett, nem egy leányálom :cry:

Kata, helyes, tessék minden nap helyzetjelentést küldeni :wink:

Gica, örülök, hogy jól vagytok, jöhetnél gyakrabban :wink: Akkor gyerkőcök elfogadták a keresztaput :lol:

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!
Itten vagyok egybe. Éjszaka eseménytelen volt, sőt, remekül aludtam, csak kétszer!!!! kellett lemennem pisilni. Kicsit parázok az estére várható hidegfronttól, de szerintem még nem lesz semmi.

Engem 2 éve (2004 márc. 10) műtöttek gerincsérvvel 4-5 csigolya közötti porckorong kiszakadt. 1 évig jártam gyógytornára, utána már ellinkeskedtem, de tényleg helyrejött. Nem mondom hogy panaszmentes lettem, de teljesen elviselhető lett. Ami pedig nagyon fura, hogy a terhesség semmit sem rontott a dolgon, sőt, az átlag kismamákhoz képest kevésbé vagyok hátfájós. Biztos azért, mert nagyon megtanultam, mihez hogyan kell lehajolni, nyúlni, felkelni, stb.

Beszéltem a múltkor egy hasonló cipőben járó lánnyal, neki a szülés után rosszabbodott a helyzet, a szoptatással nagyon szépen összelehet szedni egy újabb gerincsérvet, a gyerekemelgetésről nem is beszélve.
Én pedig egyszerre kettőt akarok tutujgatni.
Azért jó lesz már.

Kata

Kép
egok
 
 


Kata, ha itt vagy még (úgy látom, igen): mi a helyzet azzal az egy kisággyal? miért mondta a doki, h jobb, ha egyben alszanak? :roll: :roll:

Kép
an°°di
 
 


Andi!

A Suttogó könyvben is az van, hogy a 8-10 hétig együtt altatja őket, mert már megszokták a közelséget és nyugodtabbak lesznek, aztán mikor már kezdenek "hadonászni" akkor szétülteti őket :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Mert különben végigbömbölik az éjszakát. Hihetetlen, de egymásnak jobban hiányoznak, mint hogy mi hiányzunk nekik.
A kórházban is egy kocsiba rakják őket a békesség kedvéért. Szerencsére nekünk jó nagy gyerekágyaink vannak (80x140), el fognak férni.

Kata

Kép
egok
 
 


Alakul a gyerekszoba, kész a villany, Ati most javítja vissza a falat, aztán festés, találtunk lemosható fehér festéket egész normális áron...

Imádom ezt a készülődést :lol:

Ráadásul még holnapra is készülhetek, párom holnap lesz 33 éveske :wink:

Hogy bírjátok ezt a meleget :?: :?: :?:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Hali!

Egész hűvös a lakás, nem nagy baj! 8)

Nem tudom, hogy mi együtt altatjuk-e őket. Félek, hogy nem férnek majd el. Mert akkor keresztbe raknánk be, egymás mellé, nem?

Tegnap csaptam egy görbe napot egy barátnőmmel :) Férjem édeskettesben volt Kingával, mi meg elmentünk strandra (csak kint feküdtem, nem mentem vízbe), ebédeltünk egy hatalmasat (pizza-nyamnyam), és megnéztük a Karib t. kalózai 3-at. Szuper volt! :D

Ma meg vendégeket várunk. A készülődés nagy részét apa vállalta...Olyan kis ügyes! :)

Kép
Kép
maminti81
 
 


gica!
Már néztem,hogy a Campona mellett van bálna vizibalett,azt mindenképp megnézem holnap!Nekem messze van az Őrs,így valahol a közelben nézek jóga helyet!
Juci!
Voltam a börzén!Hát nem egy nagy kanyar!Használtruhák tömkelege!Szopipárnák és egyes babakocsik!Max.10% a kedvezmény amit azon a két napon vehetsz igénybe!Ikreseknek semmi!Nem vettem semmit.
Én is észrevettem,hogy repül az idő.már nagyon várom,hogy érezhessem a rúgásokat!
Boldog szülinapot az uradnak!
Lakásban nagyon jó hűvös van!elkövettük a hibát,hogy kertben ettük a teraszon a meleg húslevest,hát mindenhonnan folyt belőlem a víz!
A melegben picit bekeményedik a pocak,de amúgy semmi!
Kata!
A doki is ettől fosik,hogy a szoptatásig nem lehet kezelni semmivel.Azt mondta nem kell rögtön szülés után műteni!Még jó!
Örülök,hogy még egyben vagy!

Ma megpróbálok feltenni pocakképet!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi ez nagyon nem jo hir de lehet a doki csak tuloz, ki tudja talan nem okoz majd problemat, en azt vettem eszre hogy egyik doki halara remiszti az embert az aggodalmaival a masik meg tul felelotlen, a ketto kozott lenne valahol a jo doki! :lol: Muti a pocikat!

Maminti hat akkor szuper napod lehetett, Apa nagyon rendes volt, nekem valahogy nincs kedvem az ilyesmihez mostanaban, moziba eleve nem is merek menni mert multkor majd bepissentettem :lol: muszaly volt kimennem a vecere es az emberek furin neztek. :evil: Dobj egy kepet Kingarol, ok?!

Jucicuki nagyon ugyik vagytok, mi meg mindig nem csinaltunk semmit de remelem meg van idonk, nekunk igazabol nem is a babaszobat kell megcsinalni hanem a masik szobat a fiamnak, festeni, butorokat stb. A babaszoba kesz van csak butorok kellenek.
Egyuttalvas: az enyemek ket mozeskosarban lesznek az elso 3-4 honapban a mi szobankban, szerintem nagyon jo mert kerekes igy lehet Oket tologatni egyik szobabol a masikba meg ringatni is (a fiamat orakon at ringattam benne :shock: ) mert mi van ha egy agyban vannak es az egyik siros a masik meg aludna?! Szoval szerintem jobb a mozeskosar az elso par honapban aztan meg ket kulon babaagy a babaszobaban!

Megtalaltuk a nekunk legmegfelelobb babakocsit (eppen befer a liftbe :lol: nem a legszebb de aranylag kicsi es konnyu)
Kép
Ez pedig a kis kocsisules amit ra lehet kapcsolni:
Kép

Egok szuper hogy egy jot aludtal (talan lejjebb mentek a babak es ezert nem keltel fel tobbszor pisilni) kepzeld engem tegnap nem hagytak aludni a torpik annyira rugdostak, raadasul valamelyiknek allul van a laba mert tok olyan erzesem van mintha a huvelyemben rugdosna egyfolytaban, hat nem egy kellemes erzes. :roll: :lol:

GIca Te id rakhatnal egy 25 hetes pocakfotot, kivancsi vagyok!

Lanyok, ezt a ket keresztszemes mintat rendeltem meg, ugye milyen edesek?! (a kekruhas kisbabasat kesobb megcsinalom rozsaszin ruhasnak is kis masnival a fejen es az lesz Annae :D )
Kép Kép

Es egy raadaskep (bocsika! :oops: :lol: )
A nagyfiam bolcsis evzaros tablokepe:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!
csak egy esti csekkolás, h mindenki rendben van-e.
tökjóóó, h igen. köszi a dicséreteket és a válaszokat. most egy hétig nem jövök, egy utolsó nyaralásra megyünk Apukával kettesben (már amennyire ugyebár ;) ) a Balatonhoz! remélem, jó időnk lesz!
Mindenki vigyázzon, meg élvezze, meg figyeljen és örüljön, és szurkoljon, és ne parázzon!
Majd jelentkezem.
Sziasztoooooooooooook!
:arrow: :arrow: :arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom mindenki jól van, nagyon helyes! :) (Times remélem Te is, bár pár napja nem jelentkeztél...)

Tegnap elmentünk Agárdra, a kispapa szüleinek nyaralójába. Hűsöltünk egy kicsit és ettkünk egy csomó meggyet. Isteni volt!
És a gyerkőcök úgy döntöttek ideje megrugdalni a nagyit is. :) Amikor elkezdtek mocorogni, szóltam nekik, hogy na most meglehet simizni őket és érezték!!! Nagyon boldogok voltak, hogy végre nemcsak a pocakomat látják, hanem érezték is a lurkókat... :)

Tontica!
Nagyon aranyos a fiad a ballagási fotón... :)
Igyekszem majd pocakképet is feltenni, de nálunk ahhoz Apa kell, mert az én saját használatra kialakított kis gépecsképen nem lehet feltölteni, csak az övéről... :roll:
Jónak tűnik a babakocsi. Szerintem ilyesmit láttam itthon a Brendonban még amikor először nézelődtünk. Ott azt mondták, hogy szeretik az ikres anyukák...

Juci!
Hűha Juci, már félidő? Gratula!
De ügyesek vagytok! Már a gyerekszoba utolsó simitásait végzitek? Ez igen. Mi még nem csináltunk semmit... :oops: Meg aztán abba a fél szobába, ahova a gyerekeket tudjuk egyenlőre tenni, nem is sokmindent lehet csinálni No azért, ha végiggondolom, akad tennivaló: Először is ki kell üríteni, mert most Apa terpeszkedik benne :wink: , az a dolgozószobája, úgyhogy ki kell tenni onnan a szűrét... :) Aztán egy nagytakarítást tervezünk, néhágy vidám képet a falra , új függönyt, és azt a pár bútort, ami befér...

Kata!
Tegnap úgy látom, még minden a régi volt... :) Hogy telt az éjszaka?
Én nem is tudtam, hogy az elején egy ágyba célszerű tenni az ikreket. Jobbára azt hallottam, hogy külön vannak, de ezek szerint az elején célszerű közös ágyba tenni? A miénk is olyan nagy lesz, mint a tiétek (140x70). Ha odaérünk, akkor lehet, hogy kipróbáljuk, milyen nekik együtt...

Andi!
Kellemes nyaralást! JÓ idő mutatkozik, úgyhogy élvezzétek! JÖvőre már úgyis családi nyaralás lesz!

Maminti!
Örülök, hogy jól vagytok és jól sikerül a barátnős kikapcsolódűs.

Benszi!
Remélem nem lesz semmi gáz a gerinceddel.
Akkor a börze nem volt valami nagy durranás, nekünk
ikreseknek. :roll:

Este még benézek
Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Jobban vagyok mint valaha, tehát ma sem szülünk. Éjszaka szuper volt, háromszori pisiléssel. Már nem szedem a Magnéziumot, ezért kicsit begörcsölt a vádlim, mert már elfelejtettem, hogy nem szabad csak úgy nyújtózkodni.
Reggel nyolc óta mocorognak a gyerekek, de korántsem olyan vadul, mint mondjuk 3-4 napja. Lehet, hogy ma meglátogat a védőnéni, ezért mindjárt vad takarításba kezdek.

Andinak kellemes nyaralást a többieknek meg jó otthonhűsölést.
Van még valaki, aki bejár a munkahelyére dolgozni? és otthonról?

Megyek megreggeliztetem a gyerekeimet.

Kata

Kép
egok
 
 


Egok!
Örülök,hogy egyben vagy!Óvatosan a takarítással!
Gica!
Szeptemberben lesz a következő börze,de a használtruhákon és a pelusokon kívül semmi nincs ikreseknek!Úgyhogy én kihagyom a szeptemberit is!A meggy nekem is bejön nagyon!Fél kg egy ültő helyemben!
Andi!
Jó nyaralást nektek!
Tontica!
Tök jó a kocsi és az ülés!Nagyon helyes a kisfiad!
Jól fognak kinézni a keresztszemesek,ha elkészülnek!
Sajna nem riogatoótt a doki!5-ből 5-en azt mondják,hogy nem fogok tudni felkelni,mert nincs gyógyszer,se kezelés a babák miatt!Túlélő tábor lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a védő nénin. Lányok, ha nem vigyáztok, hamar utolérlek benneteket, négy kilót híztam :oops: :oops: :oops:
Ennek a védőnéni nagyon örült, én kevésbé :cry:
Bár megint másik mérlegen mértek, igazából, majd a múltkorival szeretném összehasonlítani, mert kicsit soknak tűnik :roll:
Nektek milyen a vérnyomásotok? Az enyém egyre lejebb megy, az normális?
104/63 volt ma. Legutóbb még 110/70 :?

Mindjárt jön az uram ebédelni, aztán pihizek mielőtt nekiállok a vacsinak.
Csinálok előételnek sonkatekercset, aztán meg lesz húsostál.
Rántott pulyka szezámos bundában.

jucicuki
 
 


Itt vagyok, csak közben hazajött Ati és mivel meglepcsi lesz a menű, gyorsan kiléptem.

Szóval:
Sajtos pulyka
Pulyka tejszínes-gombás mártásban
Rántott sajt
Rántott brokkoli( hogy legyen vmi sötétzöld a csajoknak
:lol: )
Desszertnek meg van tejszín és csokikrémes kekszrúd ( párom nem tortás :shock: )
Fagyi
Gyümölcs

Ja és vegyesköretet csinálok a husikhoz.

Jövő hét végén mennem kell megint vér és vizeletvizsgálatra ( ellenanyag, toxoplazma)
4 hét múlva védőnéni, sűrűsödnek az események :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Juci
Ma nálatok kellett volna ebédelnem, nyam-nyam!!!
Az én vérnyomásom is elég alacsony, volt már 85/60 és 95/70 most utoljára 110/70-et mért, nekem azt mondta a védőnénim és a dokibácsim is, hogy inkább alacsony legyen, csak ennél lejjebb ne menjen....

Kata
36+1 szuper, nagyon örülünk mi is, hogy ilyen jól bírod, de azért légy óvatos, az én Gergőm 37+5-re született, pocaklakóimat is próbálom meggyőzni, hogy addig jussunk el...

Gica
Köszönöm, hogy izgulsz értem, jól vagyok, csak az idő... Szuper lenne néha ha egy nap 48 óra lenne, délelőtt próbálok tenni-venni, már amennyire a Gergőm engedi, aztán kint játszunk, ebéd után ő alszik én tanulok, majd mikor felébred újra megyünk ki és van, hogy 9-ig kint vagyunk, el is vagyok maradva mindennel....
Meggyből én is jól belakmároztam, de sajnos mára már elfogyott...
Nálunk is szombaton Kristófom megmutatta az anyukámnak, hogy milyen is ha egy pocaklakó csuklik, nagyon sajnáltam szegénykét, de legalább anyu is érezte a picuromat...

Andi
Nem tudom, hogy olvasod-e még, de érezzétek jól magatokat és persze egymást is...
Mi is nagyon várjuk már, csak nálunk egy kicsit most elcsúszott a nyaralás, 3 hét múlva megyünk igaz csak 4 napra, de remélem, hogy nem kell lemondani, és minden okés lesz...

Szerdán kell mennem az utolsó vérvételre, nekem egy kicsit előbbre hozták, az alacsony vérnyomás és a fáradékonyság miatt, hátha egy kicsit vérszegény lettem közben, igaz eddig minden leletem tökéletes volt, kivi vagyok ez milyen lesz majd...

Na elköszönök, (így is már túl sokat írtam) Puszi mindenkinek, jók legyetek és vigyázzatok magatokra.... JÓ ÉJSZAKÁT!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Kata?????????Csak nem?????

Gica!
fodrász voltam és már alapból elszaródott ezáltal a derekam,tehát stimulálás alatti plussz kilók és a terhesség meg annak kilói csak segítettek rajta,hogy kialakuljon a sérv!
Juci!
4kg?Tényleg haladsz,de te nagyon vékonyka voltál.Ne aggódj ez miatt!
Jó kajcsit dobtál össze az uradnak nem mondom!Ügyi vagy!
Vendég
 


Jaj csajok!
Tegnap délután sikeresen eltaknyoltam az udvaron. A pocakom nem ütöttem meg, mert gyorsan leraktam kezem, lábam, így most bal lábra sánta vagyok :cry:
Nagyon megijedtem, remélem a csajoknak nem lett semmi bajuk :? :oops: :shock:

Egyébként a vacsi jól sikerült :D

Megyek pihenni!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


A glóbusz még egyben.
Szülésnek se híre, se hamva.
Az elmúlt napokkal ellentétben marha szar éjszakám volt, égett a gyomrom mint az állat. Ok, sütöttem pizzát, és nem sajnáltam belőle semmit, így a fokhagymát sem, de hát egy egészet se ettem meg.
Lehet, hogy a fűszeres kajától, de igen sokat rugdosódtak is, amit persze szintén a gyomrom bánt, így ma kefírre kárhoztatom őket.

Judit! Vigyázzál magadra! És ez igaz minden csajra. Én legalábbis magamon azt látom, hogy a legendás egyensúlyérzékem huss, elrepült. Mindenféle akrobatikus mutatvány tilos! Még a férjem papucsában közlekedés a lépcsőn is nagy kihívás, komoly koncentrációt igényel.

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata!
Azért szuper, hogy még egyben és minden okés. Minél tovább vannak odabenn annál jobb!
Úgy látszik a fűszereseket nem szeretik a fiatalurak, dehát azért egy kevés lecsusszanhat.

Juci!
Húha, vigyázz magadra! Csak semmi rohangálás. Fő a szép, nyugodt tempó, a kiszámított lépések.
De úgy látom, hogy tegnap is sokmindent csináltál, csak éppen a konyhában. Kicsit irigyellek, hogy ilyen jól bírod! Én elég fáradékony vagyok. Csak egyszerűbb kajákat tudok összedobni, vagy, ha ilyen szép menüt csinálnék, egész nap a konyhában aszalódnék a jó melegben...
Remélem ízlett az Uradnak a finom menü! :)

Tegnap én is mászkáltam. Elballagtam egy kismama kolleganőmhöz, akinek 3 hónapos a kisfia. Hát nem döntöttem csúcsokat. Szép komótosan mendegéltem. Ez így, nagyon jól esett.
De milyen édes az a baba. Olyan kis békés volt. Bár azt mondta az anyukája, hogy ne dőljek be neki, mert azért tudja hallatni a hangját... :)

Benszi!
Sajnálom azt a sérvet. Remélem sikerül(t) találnod valami olyan tornát, ami egy kicsit karban tudja tartani és ki tudod hordani a babákat úgy, hogy nem kell állandóan feküdnöd később sem.

Times!
Örülök, hogy jól vagytok! Ezt a meleget én sem nagyon szeretem, bár soha nem is bírtam igazán. Ne foglalkozz azzal hogy sokmindennel le vagy maradva! Én is, :oops: pedig én körülöttem nincs másik lurkó...

Tontica!
Hűsölsz? Remélem minden rendben!

Ma délután védőnéni! Remélem még nem szabadságol...

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Gica!
Ma megyek vizibálnatornára!Remélem jó lesz,mert a víz alatt nincs terhelve se a baba se a gerinc!Ha beválik akkor végig nyomom majd!
Kata!
Jó hogy hallani felőled!
Gondolom jó sok kecsöpöt nyomtál a pizzára,mert attól éghet a gyomrod rendesen!
Vendég
 


Nem volt benne kecsöp. csak igazi paradicsomot használok :lol:

Kata

Kép
egok
 
 


Kata
Nem emlékszem írtad-e már, bocsi ha igen!!!
Hogy fekszenek a babóid? Befordultak fejvégűnek?

Benszi
Remélem jó lesz a vizitorna és segít is!!!!
Ez a vizibálnatorna ez nagyon jó pofa :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikor vhova megyünk és öltözködnöm kell, belenézek a tükörbe és úgy érzem magam, mintha egy viziló vigyorogna rám vissza...

Kép
Kép
times
 
 


Fejvégűek, sőt teljesen fej-fej mellett próbálnak törekedni a kijárat felé.

Vizitornáért nagyon-nagyon irigykedem. Egy hete voltam utoljára, és annyira hiányzik, de én már nem mehetek.

Én inkább görög dinnyéhez hasonlítgatom magamat, amibe beleszúrkáltak négy pálcikát, meg tartozik hozzá egy sárgadinnye fej gyanánt.

Kata

Kép
egok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: