Új privát üzeneted érkezett!

Lili Kép
Örülök, hogy jól vagy. Én már alig várom, hogy a pocaklakóm kint legyen, de persze a terhesség is nagyon jó. Kép
Nekem a párom már szíve szerint mindent megvett volna már a babának. Úgy kell lelőnöm ilyen helyeken. Kép
8 csomag popsitörlővel már gazdagodtunk. Egy picit muszály neki engedni. Kép
Hihetetlen, hogy milyen lelkesedéssel várja a picit ő is. Kép Biztosan azért is van ez, mert olyan régen szerettünk volna már kisbabát. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lili Kép
Örülök, hogy jól vagy. Én már alig várom, hogy a pocaklakóm kint legyen, de persze a terhesség is nagyon jó. Kép
Nekem a párom már szíve szerint mindent megvett volna már a babának. Úgy kell lelőnöm ilyen helyeken. Kép
8 csomag popsitörlővel már gazdagodtunk. Egy picit muszály neki engedni. Kép
Hihetetlen, hogy milyen lelkesedéssel várja a picit ő is. Kép Biztosan azért is van ez, mert olyan régen szerettünk volna már kisbabát. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Úgy örülök,hogy mindenki jól van!
Ági!Örűlj neki,hogy a párod ilyen lelkesen várja a kicsit.Az én párom imádja a gyerekeit,várta is őket,de nem tudtam rávenni,hogy jöjjön velem vásárolni.Bár egyedűl jobb szerettem nézelődni,mert ha kérdeztem tőle,hogy ez tetszi,mindig azt mondta te tudod.Mostanában mindent a netről veszek és rendelek,mindig mondja,hogy ez de jó,honnan van?Kép

Lili!
El sem hiszem,hogy már így eltelt az idő.Emlékszel,amikor a topicot nyitottad,még akkor arról álmodoztál,milyen lesz,ha megmozdúl a kicsi lány!Annyira csodálatos dolog a terhesség!Gergőnél nekünk is Hauck kocsink volt,nagyon szerettem.Csak azután lecseréltem,most meg egy testvérkocsit vadászok,mert Gergő is jobban szeretne most megint űldögélni.Így eladtam a három fölösleges kocsinkat!

Anikó!
Örülök,hogy ti is jól vagytok!Nem tudom miért aggódsz,nagyon csinos vagy!
Gergővel a szülés után 10 kg-al könnyebben jöttem haza a kórházból,Zsófival 8 kg-al.
Azóta még 2 kg lement,de nem teszek érte semmit.Egyrészt a szoptatás miatt eszek rendesen,szedem az Elevitet is,másrészt külön nem járok el tornázni!Nem is lenne időm,Zsófi egy kis szopigombóc,állandóan enne.Ha valami a szája közelébe kerűl már be is akarja kapni!

Orsi!

Zsófi elég jól bírja a meleget,feltéve ha ölben lehet és szopizhat amikor akar.Gergő kicsit nehezebb eset,mert a hőségben nem megyünk ki,ő meg állandóan menne.Elég hisztis a drága mostanában!Most egy kicsit hűlt a levegő,gondolom ez neked is jó.Szerencsére én még nem voltam nyáron várandós,de nem is bánom.Így is elég húzós az utolsó hónap,nem még ha forróság is van.

Gabi!
Nagyon szépen fejlődik Levi!Ebben a melegben amúgy sem árt ha iszik és a tea még a pocifájósságon is segíthet.Jó lenne már látni a kicsi fiadat!Kiváncsi vagyok nagyon!Kép

Angi!

Szerintem kérheted,hogy elkűldjön ultrahangra.Mondd azt,hogy aggódsz,mert nem vizsgálták a szerveket.Ha a papiron nincs genetikai vizsgálat,köteles elkűldeni!

Zsófi szerdán már 12 hetes lesz.Nagyon szalad az idő.Napról napra látszik,ahogy fejlődik.Már oldalra fordúl és menne tovább hasra,de nem tud.Ezen bedühödik és sírni kezd!
Szereti a pókját.Ez egy színes,csörgő,zörgő pók az ágyára rögzítve,azt lökdösi,nézegeti,beszél neki!Vagy a zenélő forgót is szereti.
Vigyázzatok magatokra,jó éjszakát nektek és a babáknakKép

Sziasztok

ArankaKépKép
ari3
 
 

 
 

Ari Kép
Tündéri a kis Zsófi. Kép Hihetetlen mennyire fejlődik. Kép
Honnan szoktál rendelni?
Én is még csak elkezdtem a neten nézelődni, jó lenne tudni honnan érdemes elkezdenem. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


ari!
olyan aranyos a lányod, egy gyönyörűség. A meleget Domi se én sem bírom, ő sem tud kimenni és ez rossz neki.
Pocaklakóm szértúgja a hasamat, nem semmi amit poródukál.
Ági tök ari férjed van, hogy ennyire várja ababát.
Rólunk annyit a múlt heti vihar, rendesen megtépázotot nálunk mindent. Autónkat megverte a jég, de komolyabb baja nem lett. Itthon meg csak növények meg beázás volt két zárt abalakon kerszetül is, így ki kell cseréltetnem a faablakokat műanyagra.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy megint itt vagyunk! Kép Nagyon örülök neki! Kép Kép Kép

Ari, édes nagyon Zsófi. Milyen trükköket tud már. Kép Minden héten tanulnak ilyenkor valami újat. Kép
Nekem is nagyon szimpi a Hauck kocsink, aztán majd meglátjuk használatban is.

Pkagi, Ari a babaszoba.hu-n szokott vásárolni. Jól tudom, Ari? Még egyszer nekem is ajánlottad. Azóta én is nagy internetes vásárló lettem, annyira sokmindent megtudnék venni, ha férjem nem állítana le.....
Rengeteget böngészek mindenről... Lehet, hoy nem kellene annyit... majd jön minden magától... Kép

Szegény Domicsengéék! Kép Ez nem jött most jól nektek! Az összes ablakot ki kell cseréltetnetek? Bár nektek már annyira sokmindent nem kell venni a babának, nem? Akinél már második baba, ott minden öröklődik, nem? Én is sok kisbaba ruhát kaptam, nagyon örültem neki, már - Ari most meg ezt várom nagyon - hogy moshassam a kisruháit már ki, és elkészíthessem mindenét a picurinak. Dehát már nemsok van hátra. Csak 2- 2,5 hónap. nagyon gyorsan eltelt eddig is, igazad van Ari. A Te lányod is már 12hetes.... Kép

Na, de még itt van velem, élvezem! Nem arról beszélek, ami még nincs itt.

Megvettük a kiságyat is, kombi ágyat vettünk, ez praktikusabb most nekünk. És szép ágyneműt is kapott bele a kicsi lány. Kép

Ari, egyébként szerinted mikorra mossam ki a ruhácskáit? Elég, ha a 35.hét környékén, nem? Ha előbb mosnám, akkor addigra elmenne a jó illata. Lehet, hogy még a 35.hét is korai?

Pkagi, a vaterán, a teszveszen is tudsz nézelődni. Sok hely van nagyon. Ha gondolod, leírom még miket találtam. Használtan szeretnétek venni cuccokat, vagy csak ruhákat szeretnél használtan?

Gabócacica, tegyél fel képeket légyszi Leviről! Kép Nagyon szeretnénk már látni! Kép

Puszilok mindenkit! Szép estét nektek! Kép

Lili + Zsófi

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Ági!Lili jól tudja a Babaszobán szoktam vásárolni.Itt lehet új és használt ruhákat,játékokat,babafelszerelést,szóval mindent venni!Pl.Londonból rendeltem most bodykat és majdhogynem olcsóbb,mintha itt veszem.

Orsi!
Sajnálom,hogy így jártatok,nem könnű egy ekkora munkába most belevágni!Elég nagy felfordulással jár,de egy jó szakember hamar megcsinálja.Igaz nem olcsó.

Lili!Szerintem ráérsz,úgy a 37.héten elkezdeni mosni,vasalni,bár én ekkor már csak űlve vasaltam.
Bizony szalad az idő.Jövő héten már a 3 hónapos oltásra megyünk.Gergő nagyon élvezi Zsófi cuccait,ma például egész nap a járókában autózott.Nagyon tetszik neki.Vagy az ágyikójában feküdni.Erről mutatok egy képet,nekem nagyon tetszik!Kép
Írjatok magatokról,mit éreztek,emélem még egyszer átélhetem ezeket a várakozással egybekötött izgalmakat!
Sziasztok

ArankaKép
Kép
ari3
 
 


Sziasztok!

Ari, jó ez a kép is!
Én is tennék fel képeket, csak túl nagyok, és nem tudom, hogy kell kicsinyíteni. Kaptam digitális gépet és most már tudnék feltenni képeket, csak nem tudom, hoyg hogyan kell... Kép

Ma még jövök, addig írjatok ám!
Lili+Zsófi

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Ari, Lili Kép
Benéztem ebbe a babaszobás honlapba. Nagyon jó. Kép El is raktároztam magamnak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hol vagytok, többiek?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


én vagyok csak férjem uralja a gépet. gabócacicának szóltam, hogy várjátok már nagyon a képet!
Arii tök ari a kettő gyerek együtt.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Rég jártam felétek, de most ollvasgattam egy kicsit. Olyan jól esett, hogy hiányoltatok, köszi!!! Kép

Ari! Nagyon bájosak a picik! Kép
Gabi! Ahogy olvasom, a te babád is szépen növöget! Kép
És persze a többieké is a pociban! Kép Hogy bírjátok ezt a szeszélyes időjárást?
Lili! Örömmel olvastam a sikeres vizsgádról, gratulálok!! A pici Zsófinak is, hogy segített az anyukájának! Kép Kép Kép
(Kicsinyítés: rámész a képre,jobb egér, szerkesztés, ctrl+W, a megjelent ablakban kicsinyíted a képet, végül fájl/mentés másként és elmented az új méretet, amit felraksz ide nekünk! Kép )
Én most el vagyok havazva kissé, mert itthon a két eleven csemetém, mellettük nem unatkozik az ember. Persze közben házimunkázom,a lakásunkat is szépítgettük, meg kertünk is van rengeteg velejáró munkával....Voltunk párszor kirándulni, nagyon élveztük, és szeretnénk majd valami nyaralásfélét is valamikor, valahol..
Néha megppróbálok benézni hozzátok, nem felejtettelek el titeket és már várom a hamarosan születendő piciket! KépTovábbi boldog pocakosodást a kismamáknak és kellemes babázást az anyukáknak! Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

Örülök nagyon Zichy, hogy nem felejtettél el bennünket! Kép Kép Kép

Köszi a képinfót, megpróbálkozom egy fotóval.



Majd meglátjuk, hogy sikerült-e....

Gabócacica írjon nekünk, és képeket is kérünk.. Kép

Puszi: LiliKép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sikerült. Kép Itt vagyunk mi. Csak azt szerettem volna, ha a pocak látszódik, de apa így fényképezett le. Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Lili!Nagyon édesek vagytok Zsófival!Milyen szépen gömbölyödik már a pocid.Nem baj,hogy apa téged is fotózott,nem csak Zsófitmert így legalább látjuk kivel beszélünk.Teszek fel én is képet magamról,már amennyi látszik,bár nem szeretem ha fotóznak!

Zichy!Örülök,hogy jól vagytok!Ha van időd(bár az kevés két gyerkőc mellett)írj nekünk!
Mondjuk én is írhatnék gyakrabban,de nagyon kevés időm van.Este meg elolvasom amit írtatok,de írni már nem nagyon van kedvem.
Jaj én is nagyon várom már a babáitokat,olyan izgalmas,hogy ki mikor bújik ki!Kép
Zsófi ma jó kislány volt,aludt,amíg a hegynyi vasalnivalóval végeztem!Már elég szépen eljátszik a járókában,bár a fa járókát le kellett cserélnünk hálósra.Ugyanis nem tudtam olyan messzire rakni a szélétől,hogy Gergő ne akarja szeretgetni.Nem bántja,csak kissé darabos a simogatása,meg tetszik neki,hogy pislog és csillog a szeme.Azt szeretné közelebbről megnézni!Így egy másodpercre sem tudtam őket egyedűl hagyni.De most nem fér hozzá.Bár ha kiveszem Zsófit,Gergő akar bemenni a járókába,ahol szépen elautózik!De kipróbálta már a pihenőszéket és Zsófi ágyát is,ahol be kell kapcsolni a zenélő forgót is.
Na jó hosszú lettem,de most egyszerre alszanak,ami nagy szó!Kép
Puszi mindenkinek,legyen szép napotok!!!
Aranka

Kép
ari3
 
 


Sziasztok Kép
Ari Kép
Nagyon édes a kisfiad. Kép Igazi oltalmazó testvére lesz kishúgának Kép

LiliKép
Nagyon helyesek vagytok így együtt Zsófival. Kép

Lányok ha én feltennék pocis képet szerintem elszörnyűlködnétek. Igaz nekem a sok hormon miatt is alakult így de olyan a hasam mintha legalább 6-7 hónapos terhes lennék.
Nem igazán bírnám már titkolni. Kép
Még egy csomóan nem tudják a családunkból. Jövő hétvégén ha hazamegyünk elmondjuk.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok,

Olvasgatlak meg mindig benneteket, bar irni kicsit lustabb vagyok.

Ari,
Nagyon edesek a gyerekek. Biztosan faraszto ket kicsi gyereket ellatni, de szerintem igy legalabb osszenonek. Nalunk a hat ev egy kicsit talan sok lesz, dehat hamarosan ugy is megtudom.

Elkezdtem tegnap a 36. hetet. El sem hiszem. Par het mulva itt a babokam.

Most mar nagyon nagy. Holnap megyek sulymegallapitasra, mar alig varom.
Nagyon turelmetlen vagyok ezzel a masodik babaval. Persze akkor bujik elo amikor akarKép, csak hat olyan hosszunak tunik ez a terhesseg. Pedig tenyleg nagyon hamar elszallt.Kép
Imadom, tegnap enekeltem es simiztem a pocim es mindig odanyomult, ahol eppen a kezem volt. Utana hirtelen raszoltam a kutyusomra, aki azt hitte, hogy neki gugyogok es fel akart ugrani a fotelba, erre meg eklkezdett csuklani a babam.
Remelem nem en ijesztettem megKépKép

Neha annyira mozgolodik, hogy forog a szemem.
De ez nem baj, ha mozog legalabb tudom, hogy minden rendben.
Az viszont zavar, hogy allandoan jon fel a gyomorsavam. SzurnyuKépKépKép
Mit lehet tenni ez ellen??????????

Sajnos a jovo hettol nem dolgozom (nem az a sajnos, hogy nem dolgozokKép, hanem, hogy nem lesz internetem otthon), de valszeg bejovok neha(sajat vallalat) es akkor irni fogok.
Ha meg netan megszulok nagyon hamar megproballak ertesiteni titeket.

Na, szep jo estet mindenkinek, en nagyon hamar be fogom dugni az agyba nagy fiamat, ma rettenetesen faradt vagyok.

Holnap jon anyukam. Papam ma ment fel Parizsba, anya holnap delutan fog erkezni. UUUUUUUUUUUUUUUgy varom mar!!!!!!!!

Lili,

Nagyon aranyos kismama vagy. A pocid is edes.

Pkagi,

Nekem is daru kellenne neha, ha fel akarok kelni reggel az agybol. Ne aggodj, lesz majd idod leadni utana.

Egyebkent meg azt hallottam, hogy sokkal kiegyensulyozottabb a gyerek, ha az anyuka egy kicsit parnasabb a terhessege idejen. Statisztikaban kimuttattak!!!

Aranka,
Ez te vagy a kepen?
Nagyon helyes anyuka vagy te isKép

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket, Zsófi baba érdeme... Kép Nagyon boldog vagyok vele, és imádom, ha kommunikál velünk. Nővérem pedig jól megijedt ma is ahogy rúgott, pedig szerintem olyan jóóóóóóóóóóó. Kép Kép

Ari, szép anyuka vagy, jó, hogy tettél fel magadról képet! Én is utálom, ha fényképeznek, ezért akartam csak a pocakomat lefotóztatni, dehát én is rajta lettem. Kép

Pkagi, tegyél fel képet légysziiiiiiiiiiiii! Én szeretnélek látni! Kép

Jut eszembe, Anikó, rólad is csak a pocakodról láttunk még eddig fényképet. Kérjük rólad is!!!! Kép

Aniko, sajnálom, hogy ritkábban fogsz jönni. Kép De azért próbálj meg minél sűrűbben írni nekünk, jó? Neked tulajdonképpen bármikor megindulhat mostmár a szülés. Kép Ú, sokat fogok Rád gondolni! Kép

Szép estét nektek! Vigyázzatok magatokra!

Jövök holnap megint új fényképpel, Zsófit megyünk megszemlélni, 4d-re megyünk, kíváncsi vagyok, hogy fejlődik.... Már biztosan nagy a drága. Kép

Lili + Zsófi (29+4)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Itt vagyunk, megjöttünk az uh-ról. Minden rendben van, 1744gramm a picuri Zsófi, és 83mm-es a BPD -je. A dokinő azt mondta, hogy nem kicsi.... Remélem, hogy megtudom szülni. Kép
Elfordult hasra, nem akarta, hogy filmezzük. De azért egy fotót engedett magáról:

Kép

Remélem, hogy Ti jól vagytok!

Puszilok mindenkit!

Lili + Zsófi

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok!Most csak annyi időm van,hogy írok magunkról,mert a picur kezd ébredezni.Holnap itthon lesz apa akkor elolvasok mindent.
Kicsit hanyagoltalak benneteket,de Levi leköti az egész napomat,mert napközbe szinte semmit sem alszik.Egész nap szórakoztatni kell meg játszani kell vele.
Mi jól vagyunk Levi szépen gyarapszik.Épp a héten kedden lettem lecseszve,hogy túl sokat hízik,mert ugye kellett neki pótlásnak a tápszer.Mondta a védőnőm,hogy teljesen hagyjam el neki,mert elég lesz az egy cici is neki.Mindhogyha ezt ő jobban tudná.Na mindegy.Szóval jól lelettem tolva.Levi most 65cm és 5,40kg.Nem látszik rajta,mert hosszú baba.Éjjel hál isten hagy aludni egy-két alkalmat leszámítva Pl:front.De ezt leszámítva nagyon jó baba.Egy gondom van csak,hogy annyira örökmozgó,hogy már többször is kijött a kaki a pelusból.Ma is az ölembe volt fészkalódott elcsúszott picit a pelus és akkorát kakilt,hogy még az én gatyám is olyan lett.Meg elég hasmenéses is.Ezt leszámítva oké minden.Tud valaki megoldást arra,hogy mivel jön ki kaki a ruhácskáiból?????

Előre is köszi!!!
Holnap jövök!!

Gabi,Levi
Vendég
 


Sziasztok lányok Kép
Megérkeztünk. Hétvégén welnesselni voltunk Kép Szupi volt nagyon a hely. Kép Nagyon sokat úsztam, meg pezsifürdőztem is.
Na és befeküdtem szoliba egy picit úgy olvastam nem árt egy pici.
Képzeljétek egy kicsit felsültem, úgyhogy most ápolgatom a bőrömet.
Remélem nem csináltam rosszat a bébinek, mert az nem bocsáltanám meg magamnak. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok Kép
Gyors bejelentkezés csak.
Minden a legnagyobb rendben. Kismaszat teljesen jól van, minden kornak megfelelő.

KISFIÚ. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!Csak gyorsan mert rohanok,majd jövök.

Lili!Zsófi gyönyörűűűűűű.Édes kis pofija van.Gondolom a férjed is extázisba esett tőle!
Ági!Nagyon örülök,hogy jól vagytok,gratrulálok a kis kukishoz!!!

Aranka
ari3
 
 


sziasztok!
Ági gratula fiúhoz.
Lili nagyon szép Zsófi és Boldog Névnapot!
Anikó mizu van veled?
Ari várjuk ám a beszámolódat.
Rólam annyit hogy folyamatosan keményedek, feszül mindenem és mindjárt felrobbanok, mert akartam feltenni albumomba képeket, és erre egész albiumot kitörölte.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


sziasztok!
Most meg látom az albumomat, úgyhogy aki kiváncsi rá, babaneten dominika 2004.03.25 a címe
Orsi (31+1)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Pkagi, gratulálok a kiskukishoz! Milyen érzés tudni a nemét? Kép Kép Kép Kép

Ari, írj Te is hosszabban, szeretnénk már Rólad is olvasni! Kép

Domi, Te pihenj sokat, ne hajtsd magad, ne idegeskedj. Pakold fel a lábaidat és akkor nyugi, relax... Kép

Mindjárt megnézem az albumodta és jövök vissza. Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Nagyon szépak a képek. Mit össze nem tudnak alakítani a kicsik... Kép
Majd ha már a miénk is ilyen örökmozgó lesz. A kutyus látom, itt is befigyel... Kép A gyerekek hogy szeretik az állatokat, hihetetlen.

Velünk ez történt mostanában:

Mindenki ki volt akadva, hogy ne tartsak gyümölcsnapot, mert árt a babának, aztán meg tegnap voltunk dokinál, és jól beijesztett, hogy hát, ha ilyen ütemben nő Zsófi, akkor lehet, hogy nem tudom megszülni természetes úton. Ezt hallva majdnem rosszul lettem, de szerencsére nem... Kép Megnyugtatott, hogy a lányoknál azért van egy stagnálási idő, lehet, hogy az alatt visszafogja magát a fejlődésben. Lehet, hogy "csak" 3kiló 70lesz, nem 4 vagy afölött. De hogy miért nő ennyire? Férjem is kicsi, én sem nőttem hatalmasra... Nem értem. Na mindegy, majd meglátjuk. Azt mondta a doki, hogy azért mindenképpen természetes úton indulunk neki, aztán lehet, hogy majd maga könyörög nekem, hogy császározzon meg. Mondta kedvesen nekem. Kép Nem is szeretnék bele gondolni a szülésbe. Még egyenlőre. Lehet, hogy már augusztus végén, szeptember elején meglesz a babóca. Ha így fejlődik. Méretei alapján már 31hetes vagyok. Örülök neki, hogy ilyen jól érzi magát. Kint is remélem ilyen jól fog fejlődni. Kép

Egy kicsit elgondolkodtam most már. Itt van mindjárt minden... és én még fel sem készültem. Vagy jön ösztönösen minden?

Puszillak benneteket, írjatok lécccci, hogy legyen mit olvasni, és válaszolni nektek!

Lili+Zsófi

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!
Ari!Gyönyörű Zsófi!Szép nagy csajszi.
Jól mutatnak a bátyóval a kiságyba.Tudsz még szoptatni??Zsófi milyen ütemben hízik?

Pkagi!Gratula a kis kukacoshoz.Apa biztos odáig van meg vissza.Akkor nálatok is férfiuralom lesz.Még hosszú út áll előtted,hogy kibújjon,de hamar el fog telni.Irigyellek,hogy elvoltatok egyet pihenni.Biztos nagyon jó volt.A szoli nem árt,mert ahova én is járok ott mondták a csajok,hogy két kismama is jár hozzájuk letakart pocival.Egy kis szin meg nem árt.Mondjuk én akkor nem mertem menni.Most már újra járok.Egy kis szinnel még a közérzetem is jobb.De azért nagyon vigyázz magadra meg a picurra.

Lili!Édes a kis Zsófika!!Jó,hogy minden rendben van.Minden jönni fog ösztönösen.Mikor meglett Levi egy kicsit én is féltem,hogy mi lesz,de minden természetesen jött magától.NE aggódj.Szuper lesz.

Aniko!!Nemsokára a célegyensbe leszel.Hipp-hopp elszáll az a pár hét főleg ha kihúzod a végéig.Na kikellett hoznom a Levit,mert felébredt és nyűgösködik.Elég érzékeny a frontokra.Meg már megint éhenkórászkodik.

Na megyek megitatom!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi lányok,nem nagyon van időm a gyerekseregtől írni!Olvasni még csakcsak tudlak benneteket,de nehéz két manóval az ölemben írni.

Lili!
Nem szedsz valami magzatvédő vitamint?Mert attól óriásira nőnek a babák.A lényeg,hogy jól legyen a kicsi,de azért a te közérzeted sem utolsó.
Olyan butaság,de úgy irigyellek benneteket,hogy még veletek egy a kicsitek.Persze nagyon csodálatos dolog,hogy itt van Zsófi,de kicsit hiányzik belőlem!
Képzeljétek,tegnap már hangosan röhögött.Nem tudok jobb szót rá.Már nézegeti a kezét és piszkálja a játékait.Sírni még mindig nagyon tud.

Gabi!Tudok szoptatni,remélem még sokáig fogok is.Végül is Gergő két éves koráig szopizott,sőt,ha nagyon rossz passzban van,még ma is kér.Dehát csak egy hónapja hagyta abba a szopit,még jár neki néha!
Zsófi tegnap volt három hónapos és ennek örömére megkapta a három hós oltást.Nem örűlt neki!
5960g és 61 cm.Már a 68-as rucikat hordja,de van amiből már a 74-es is jó.

Lili!
Jön majd ösztönösen minden,ami meg nem,azt lehet kérdezni.Én így három gyerekesen is elakadok néha,mert vannak dolgok,amik a másik két gyereknél,vagy Alexánál nem volt.Akkor tanácsot kérek!Néha Gergő is meg tud lepni,fiú és így teljesen más mint a nővére volt.De minden kialakúl majd.
Na megyek,mert a csaj megint nyügi!
Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


Gabi!Én Ariel-el mosok és az mindent kiszed,nem volt gond eddig a kakis ruhákkal sem,pedig naponta legalább egyszer emiatt öltözünk át.

Kép
ari3
 
 


sziasztok!
Ari gyönyörű a láűnyod és egyre szebb lesz.
Nekem mostanság gyomrommal vannak próblémák, de már javulok. Hasam meg hatalmas, és csak nő. De úgy érzerm babóca megfordult persze ez majd csak jövő héten derülhet ki, ha doki kézi tapintással meg tudja miondani. Reméelm túl meleg már nem lesz, mert nehezen viselem.
Ari: Gergővel hogyan oldjátok meg a kintlétet, lányod viszi ki, vagy egxyütt mentek? Elején ez hogy ment?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Szia Orsi!

Az a dolga a pocaknak,hogy nőjön.Remélem tényleg jól érzed és megfordult a kicsi!Az elején,amíg Zsófit nem lehetett kivinni,vagy apa,vagy Alexa vitte el Gergőt sétálni.Azután egy jó ideig,megvártuk,amíg Alexa hazaért a suliból és együtt mentünk.De hamar belejöttem és már egyedűl is képes vagyok ráKépMostanában,hogy ilyen rossz idő van,ha éppen nem esik,akkor vagy én,vagy Alexa megyünk el Gergővel sétálni.
Most vadászok egy testvér kocsit,hogy hosszabb távra is el tudjunk menni,mert azért Gergő sem bír még nagyon sokat gyalogolni!

Szia

Aranka
ari3
 
 


szia!
hát igen a babakocsin sajna én is gondolkodtam, de olyat szeretnék, aminél egymás mögött lehet akét gyerek. Bár nálunk nem nagy a távolság, de muszáj lenne, mert azért ezek a távok is bnagyok még Dominak.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Orsi!
Én is olyat veszek,amiben hátul fekszik Zsófi,elől űl Gergő.Most hétfőn megyünk megnézni egyet!Jó kis áraik vannak,de használtan veszem,így kifizethető.
Szia

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok Kép
Nálunk minden oké, jól vagyunk fejlődünk. Kép
Mi jövő hétvégén egy hosszú hétvége keretébe megyünk Sopronba és átruccanunk Ausztriába is. Állítólag sokkal olcsóbbak ott a gyerekdolgok. Majd jövök beszámolni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Pkagi én is hallottam hogy olcsóbbak a dolgok.
Mi ma voltunk dokinál és uh-n, minden rendben van, befordult apocilakó, rendesek a méretei, de doki szerint, valószínűbb a lány. Így moyt már csak szinte biztos hogy szülésnél derül ki a neme. De nem is baj, így izgibb a lényeg, hogy egészséges legyen.
Orsi (32+1)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


sziasztok,

nincs idom visszaolvasni titeket, meg mindig egyben vagyok, bar egyre nehezebben

Udv
Aniko
37

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


sziasztok!
anikó remélem, hogy hamarosan kibújik a kis pocaklakód. odolom a nagy meleg van nálatok, és az nagyon rossz lehet neked. Szurkolok neked.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Hú szinte mindenki már a végét tapossa. Kép
Tudom nem valami aktív ez a topik , de ugye nem hagytok itt egyedül engem?

Mi jól vagyunk. Kép Babó már megmozdult. Kép Nagyon érdekes érzés. Kép
Képzeljétek van már egy pár csepp előtejem, de csak az egyik mellemből. Azt mondták akkor biztosan lesz tejcsim a babának.
Jó itthon lenni, de elég aktív életmódot élünk. Nagyon sokfelé megyünk. Kép A párom is igazi kis mocorgó, úgyhogy nagyon klassz vele.
Amúgy is nagyon figyelmes velem. Tényleg semmi panaszom nincs rá. Abszolult mi vagyunk neki az első, mindenre odafigyel velünk kapcsolatban.
Azért én ezt meghálálom neki, úgyhogy mindig van kaja az asztalon ha hazaér, reggel elkészítem neki a reggelit stb... Ezek ilyen kis apróságok, de biztos jó ez neki.

Úgy volt hogy visszaköltözünk Szolnokra, de elvetettük az ötletet. Mostmár csak el kell adni az ottani lakást és keresni kell itt fent. Mondjuk ez utóbbival nem lesz gond, mert rengeteg a lakáskínálat.

Na megyek kajcsit készíteni.
Remélm jelentkeztek, hogy mi van veletek.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is, olcasgatlak benneteket, csak olyan kis halott ez a topic, fel kellene rázni... Kép

Pkagi, végre írsz egy kicsit bővebben... Kép
Nagyon jó érzés tényleg odarakni apának a reggelit, az ebédet... én is mindig így szoktam, még most a 8.hónapban is úgy érzem, hoyg fitt vagyok, nem akarom elhagyni magam, rossz érzés, ha már valamit nem úgy bírok csinálni. Apának is biztosan jó, hog ykap törődést, bár nálunk most nagyon elfoglalt, nagyon sok mindenen jár az agya, nehezen veszem rá, hogy figyeljen ránk. Puszikkal, dögönyözéssel mindent el lehet érni... Kép Kép

Anikó, örülök, hogy jól vagytok még, írd meg, ha megszületett a kis csöppség! Kép

Domicsenge, örülök, hogy jók az eredményeid! Kép

Ari, Te is jól eltűntél.... nincs miről írni ilyen kihalt topicban.... Kép Kép

De dobjuk fel, én is írni fogok.... Kép megígérem...

A terhesség örömeihez szólva: nagyon érdekes alakzatokat tud felvenni most már a pocakom. Kép Zsófi imádja, ha énekelek neki, fürdünk, és énekelek, dúdolok neki. A kedvence a Cifra Palota... kezdetű... persze, hiszen kecskeméti csajszi lesz... Kép Kép
Amikor odateszem a kezem, odaúszik, és belehelyezkedik a kéz melegébe. Kép Nagyon édes. Amikor meg meghallja a nevét, egyből ficánkol. 18hetes kora óta hívjuk így, tudja, hogy róla van szó. Kép Kép Hihetetlen, hogy tudja, hogy ő van a porondon. Kép Apa is ha beszél hozzá, már mozog... Nagyon barátkozós kislány lesz, mert rugdos sokat a családtagoknak is. Kép

Pkagi, milyen érzés volt amikor először megmozdult? Most hány hetesek vagytok?

Puszi nektek, jövök sűrűbben. Kép

Lili+Zsófi (32+5)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok,hogy én is hanyagolom a topicot,de majd rájöttök,hogy nem is olyan egyszerű írni!Kép
Kár lenne ha elsüllyedne.Nemrég még ti drukkoltatok nekem,most én izgulok értetek!

Ági!
Nagyon jó hír,hogy már érzed a baba mozgását.Legyél is nagyon kedves,figyelmes a férjcskéddel,ha megszületik a baba,úgysem lesz annyi időd.De meg fogja érteni,és akkor ő fog segíteni.Ez nagyon fontos.Sajnos sok olyat hallottam,hogy a férj nem érti meg,hogy most nem csak ő van,és nem tud a kedvese annyira vele foglalkozni,mint régen!Nem is tudom milyen az aki így gondolkodik.Hiszem az ő gyermekét gondozza a felesége!Ne haragudjatok,de nagyon felhúztam magam ezen.A szomszédomban is egy fiatal pár kicsi gyerekkel.A kislányt születése óta,oda passzolják le ahova csak tudják,mert a fiú menne mindenhova és elvárja,hogy a lány menjen vele.Az meg bírka és inkább a gyereket hanyagolja,mintsemhogy megbántsa a férjét.

Mi is szeretnénk költözni,mert ahogy nőnek majd a csemeték,lassan kinőjük a mostani lakást.

Lili!Emlékszem,amikor engem kérdezgettél,hogy milyen az amikor már nagyon erősen rugdos a bébi.Ugye milyen jó?A Zsófik nagyon édes,barátkozós kislányok,úgyhogy a tied is az leszKép

Orsi!Jó,hogy minden rendben.Az első lányomnál mi sem tudtuk előre hogy milyen nemű lesz.Mégis annyira biztos voltam benne,hogy lány lesz,hogy amikor kérdezték a nevét,fiú nevet nem is tudtam volna hírtelen mondani.Ez nagyon izgalmas lesz!

Anikó!Neked is örülök,már nagyon nehéz lehet a pocak!Nemsokára találkozol a kisfiaddal.

Gabi,Zichy hol vagytok?
Bár kicsit én is kivülállónak érzem magam,miután már nem érzem a terhesség örömeit.De remélem egyszer még megtapasztalomKép(Csak apa meg ne lássa miket írkálok)
Zsófi,ha a kezébe adom a csörgőt,már nagyon ügyesen rázza!Nagyon vigyorgós kis baba.Viszont,ha valami a szája felé közeledik,rögtön kitátja és rá akarja vetni magát.Viccelődtünk is,ha készíteni akarnak egy vámpíros fílmet,mini vérszívónak tökéletes lenne!
Itt egy csörgős kép,már ilyen ügyi!
Jó éjszakát nektek,sok pihit!
Sziasztok

Aranka
Kép
ari3
 
 


Szia Ari!

Nagyon jó, hogy Te azért neha benézel, és életben segítesz tartani ezt a topicot. Nem kell kilógva érzned magad, hisz nem is olyan régen volt, amikor a Te Zsófid is a pocakodban volt... Kép
Hiányazik a pocak? Én úgy szeretm, amikor rugdos... Nem is tudom, hogy milyen lesz nélküle... Kép De biztosan nagyon jó lesz az is, amikor már itt lesz velünk.... Kép

Nagyon aranyos ez a kép a kicsiről. Már tud fogni, rendesen lát... Kép

Szép délutánt, jövök még, addig írjatok!

Gabócacica is tehetne fel képeket a kicsi Leviről, nagyon szeretném már látni... Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok Kép

Érdekes érzés volt, amikor megmozdult a kicsi. A párom is érezte már és ez külön öröm. Kép
16 hetes és 1 napos voltam amikor megmozdult. Kép
Ma 17 hetes és 4 napos vagyok. Kép
Hihetetlen hogy telik az idő. Kép Mindjárt félidőnél leszek. Kép
Nagyon jó itthon lenni. Azt hittem unatkozni fogok, de nem. Kép Mondjuk most hogy nyár van amúgy is megyünk a párommal. Sok programot szervezünk magunknak. Kép
Már megbeszéltük ha meglesz a kicsi akkor is megyünk majd vele együtt kirándulgatni. Hisz már amikor jó idő lesz akkor már ő is 5-6 hónapos lesz. Kép
Akkor már simán el lehet menni ugye ilyen 1 napos kirándulásokra?

Lili Kép
Nagyon klassz lehet, hogy Zsófi ilyen. Biztosan a család szeme-fénye lesz. Kép
Nem sok van már neked sem hátra. Hogy bírod magad?

Anikó Kép
Egyben vagy még? Kép

Gabócica Kép
Képek!!!!

Domicsenge Kép
Hogy vagytok?

Ari Kép
Nehogy kívülállóként érezd magad. Kép
Valószínűleg ez a kis csoport megmarad akkor is, amikor már mindannyian a kezünkben tarjuk a csöppségünket. Kép
Én sem értem azokat a szülőket, akik a nagyinak szülnek gyereket. Nincsennek még igazán rá felkészülve csak egy hirtelen fellángolásból vagy véletlenül jött a baba. Kép

Lányok Kép
Azt hiszem a sógornőm depressziós. Szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogyan tudnék.
Általános tünetek nála : mindenképpen középpontba akar kerülni, állandóan orvoshoz jár hátha kiderül valami betegség nála. A kislányát állandóan lepasszolja anyukájának, mert neki nagyon fontos dolga van.
Amikor ő terhes volt én hetente felhívtam hogy hogyan van, de ő még ha találkozunk is akkor sem kérdezi meg és abszolult nem beszél a babáról, kerüli a témát. Pedig én abszolult nem akarok a középpontban lenni, sőt nem is vagyok. Élvezem a kismamaság minden percét. Nincs okom panaszra és nem is panaszkodom.

Na megyek mostmár. Kép

Ági

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Pkagi tök jó hogy érzed a babót már. Sógornőd mikor szült? lehet, hogy ez a szülés utáni depresszió nála?És ttervezett baba volt? Majd írd meg ha publikus.
Ari Zsófi olyan gyönyörű. És már milyen ügyes.
Én nagyon nehezen viselem a meleget, alig alszom, de már afinisben vagyok. Majd írjatok, Anikó te is bár gondolom már megszültél.pusdzi mindnekinek!
Orsi (33+5)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok Kismamák!

Gondoltam rátok ebben a nagy melegben Kép , hogy bírjátok?

Lili, Ari! Nagyon helyesek vagytok a képeken!!! Kép Olyan jó titeket látni! Lili, neked hatalmas pocid van, Arira meg először azt hittem, hogy a nagylánya Kép.

Anikó! Neked már lassan itt a finis!Kép

Orsi! Te hogy bírod a kicsivel meg a pocival ebben a melegben?

Ági! Te is lassan félidős leszel, nagyon szalad az idő! Kép Babakelengyével hogy álltok?

Néha benézek, olvasgatok, de ti nem nagyon írogattok! Kép Tessék gyakrabban jönni! Kép (Bagoly mondja...)

Én továbbra is vakációzgatok a nagyon eleven csemetéimmel. Kép Élvezik a nyarat minden szépségével, ők még a kánikulának is örülnek! Kép
zichy
 
 


Sziasztok!

Tudom, hűtlen vagyok hozzátok...

Mi nagyon jól vagyunk, igaz, nehezen lehet elviselni ezt a meleget... Zsófi nagyon sokat mocorog, Szinte néha fáj ahogy mozog. Kép

Pkagi, tényleg, Te is mindjárt félidős vagy! Én meg már a 33.hetet is elhagytam... Nagyon gyorsan szalad az idő.....

Zichy, biztosan öröm neked a két pici. Kép Jó, hoy néha benézel hozzánk! Örülök Neked nagyon! Bár gondolom a másik topic élénkebb társaság... ..)

Na, képzeljétek sikerült összeraknunk apával a kiságyát a babónknak. nagyon ügyes volt, pedig szegénynek nem akartam engedni, nehogy rosszul szerelje össze. De most büszke nagyon, hogy milyen szakember. Kép Már be is tettük a helyére, egy kis felfordulás lett ezzel, de majd helyre pakolok, lesz időm a héten. Olyan valóságos már így, hogy kezdek mindent előkészíteni... Kép Már csak a mosás van hátra, meg a gyógyszertári cuccok. de a mosást, vasalást gondolom el kell osztanom, nem lesz kevés cucc. Van amit többször is ki akarok mosni....
Teszek fel képet az elkészült kiságyunkról, szerintem aranyos lett.

Kép

Gyertek sűrűbben. Puszi! Lili + Zsófi (33+1)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lili! nagyon szép a kiságy. priviben elárulod az árárt? Mi ma vettünk hasznáűltan egy fehéret picurnak, najd teszek fel én is képet, mert csak holnap jön meg. Picur rengeteget rúgdos én meg nagyon fáradt vagyok ha egész nap Domi után futok.
Olvasgatlak ám minndenap titekt cskl hát kevés a hozzászólás.
ZTichy dejó hallani rólad, már nagyon hiányoztál.
Nehezen bírtam a meleget, most jobb, ert udvarunk hűvösebb és szél is volt anapokban. puszi minndenkinek:
Orsi (34+1)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok Kép
Szerdától-vasárnapig Sopronban voltunk. Nagyon klassz volt. Kép

Lili Kép
Nagyon klassz a kiságy. KépDe jó hogy már készülődsz a kis Zsofihoz. Én is már alig várom, hogy ott tartsak. Kép Bizony már én is lassan félidős leszek. Kép9

Zichy Kép
De jó rólad is hallani Kép
Babakelengyével még sehogy nem állunk. Kép Vagyis eddig beszereztünk már: 10 db előkét, 1 db éjszakai cumit, 1 db kissapkát, 7 csomag törlőkendőt, 1 játszószőnyeg, 1 csomag 1-es pelust. Ennyi.
Most nézegetünk bébihordozót, mert 14.-én megyünk nyaralni 1 hétre a barátainkal, akiknek van egy kis csemetéjük, de kocsijuk nincs és mindig olyan nehezen tudunk kölcsönkérni bébihordozót ha együtt megyünk valahova, így gondoltuk nekünk majd úgyis kell így megvesszük.

Képzeljétek, már van egy kis előtejem. Remélem ez azt jelenti, hogy jó sok tejcsim lesz. Kép

Domicseenge Kép
Te is már a finisben vagy .)
Teszel fel te is képet a kiságyról ugye?
A sógornőmnek a kislánya júniusban volt 2 éves, úgyhogy nem most született. Hétvégén óvatosan tanácsoltam neki, hogy a helyében felkeresnék egy szakembert, hogy segítsen, de erre csak azt mondta, hogy nincs neki semmi baja.
Azt hiszem nem fogok ebbe belefolyni nagyon sajnálom a kislányt, de ez az ő családjuk, nem szabad mindenkinek a probléémáját magamra venni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícsérő szavakat, apa nagyon ügyesen összerakta Zsófinak. Kép Az ára 36.000,- volt, de még jön bele a kókuszmatrac. Az 12.000,- lesz. Hát ez volt a legmegfelelőbb, amit láttunk, árban is.

Domicsenge, elhiszem, hogy elfáradsz, el sem tudomképzelni, hogy lehet bírni egy kicsivel+a pocak... Kép Igaz, lehet, hogy én is megtudom majd... Kép

Pkagi, ha van előtejed, az nem jelent semmit. Nekem nincs semmi, de remélem, hogy ettől lesz tejem.
De jó Nektek, hogy voltatok Sopronban! Mi egyszer ott voltunk hosszú hétvégén, páromtól azt kapta,m szülstésnapomra. Nagyon örültem neki. Kép Csak kettesben voltatok? Pihentetek sokat?
Érzed már a babádat? Mocorog?
Zsófikánk ma nagyon keveset mozgolódott, lehet, hoyg érezte a meleget ő is. Vagy azt, ogy any felturbózta magát. Ma nagyon sokat takarítottam, régen is megcsináltam egy nap alatt... most is ment, de nagyon kidöglöttem, el is aludtam... El akartam osztani, csak akkor tudom, hogy elhalasztom... Kép
Milyen rendesek vagytok, hogy segítetek a barátaitoknak... mi a sógornőméktől kaptunk hordozót. Nagyon nagy segítség. Kép

Írjatok nekünk, hogy kivel mi újság, kíváncsi vagyok! Kép

Lili+Zsófi (33+2)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lili Kép
Ez nem volt drága szerintem. Pelenkázóasztallal együtt volt?
A KIKA-ban elvileg most 8000 a kókuszmatrac.

A pici már mocorog rendesen. Párom még nem nagyon érzi, de én már belülről bizony érzem. Bár szerintem ebben a nagy melegben leginkább alszik a drága. Kép

Lányok nagyon klassz, hogy ti már olyan hamar eldöntöttétek a nevet. Mi még 2 név közül vacillálunk és szerintem csak az utolsó pillanatban lesz döntés. Kép

Sopron tényleg nagyon szép, de mi sokat voltunk Ausztriában is. Az egyetlen gond csak a rekkenő hőség volt.
Nem kettesben hanem a párom szüleivel és sogoromékkal voltunk oda.
Aposom minden évben szervez egy kis rövidke családi nyaralást.
Jövőre Ausztriába tervez egy hetet.
Ilyenkor ő áll mindent, kaják, éttermek stb...
Nagyon hálásak vagyunk ezért neki, mert mindig jól szoktak sikerülni ezek a közös időtöltések.

Na megyek, mert vár az itthoni házimunka. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: