Új privát üzeneted érkezett!

ma elmentem személyesen, hogy mi a fene van már. kedden, csütörtökön és pénteken van rendelés. de persze holnap pont nincs, aztán meg az ünnepek szóval jövőhét kedd. és ami a legjobb (mert a védőnénim mást mondott), hogy nem is kell időpont, szóval már lazán elmehettem volna.

próbálkozom majd a vonalzóval!
de: 11 és fél hetes én, Julcsi meg 23.-án lesz 15 hónapos

elrenor
 
 


Sziasztok!

Judit, üdv itt! :D

Annus, Iza nagyon édes! :D Nem semmi, hogy már jön Iza foga. :shock: :) Jó kis ajándékot kaptál. :)

Eszter, de jó, hogy találtatok egy jó kis házat. :D Bár mi kertes házban lakunk én szívesen elköltöznék innen. A környék nem a legjobb. Se játszótér, se normális járda, a bolt is nagyon messze van. Szóval ha sok pénzünk lenne tuti elköltöznénk, mert apának is elege van nagyon. De mindegy is majd talán egyszer. :) Addig ezt szépítgetjük. :D

Timcike, nagyon jó, hogy ilyen gyorsan haladtok a bolttal. Sok sikert kívánok hozzá! :D

Mezsó, de jó, hogy ilyen jól viselte Blankus a bölcsit! :D Remélem később sem lesz semmi baj. Párod pedig nagyon ügyes! Remélem gyorsan meggyógyul a lábán a seb és akkor hazamehet hozzátok a hétvégén.

Beo, Balázs nagyon helyes és ügyes is. Leköröz mindenkit fejlődésben lassan. :wink: :D

anitapo20
 
 


Sziasztok!

Judit, üdv itt! :D

Annus, Iza nagyon édes! :D Nem semmi, hogy már jön Iza foga. :shock: :) Jó kis ajándékot kaptál. :)

Eszter, de jó, hogy találtatok egy jó kis házat. :D Bár mi kertes házban lakunk én szívesen elköltöznék innen. A környék nem a legjobb. Se játszótér, se normális járda, a bolt is nagyon messze van. Szóval ha sok pénzünk lenne tuti elköltöznénk, mert apának is elege van nagyon. De mindegy is majd talán egyszer. :) Addig ezt szépítgetjük. :D

Timcike, nagyon jó, hogy ilyen gyorsan haladtok a bolttal. Sok sikert kívánok hozzá! :D

Mezsó, de jó, hogy ilyen jól viselte Blankus a bölcsit! :D Remélem később sem lesz semmi baj. Párod pedig nagyon ügyes! Remélem gyorsan meggyógyul a lábán a seb és akkor hazamehet hozzátok a hétvégén.

Beo, Balázs nagyon helyes és ügyes is. Leköröz mindenkit fejlődésben lassan. :wink: :D

anitapo20
 
 

 
 

Anita: te elvagy most havazva máris a tanulással? :) Nekem meg kifejezetten feltűnt hogy már igen igen ritkán jössz... :oops: :roll: De tudom tanulsz... :roll: Hát nem tudom apa lábán a seb javul-e végre annyit hogy jöhessen haza... :cry: :cry: :cry: Szegénynek mindkét szobatársa megy haza a hosszú hétvégére,máris ki van a gondolattól,hogy neki maradni kell...HA kell.Bár igen valószínű egyenlőre... :cry: Boldog hófordulót Levinek!!!! :D

Eszter:
jó hogy akkor legalább mostmár tudod hogy nem kell időpont,és kedden mész is! :) Akkor neked mindjárt vérvétel,Julcsinak meg 15hós oltás... :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Csajszikám rettenet nehezen aludt el ma...és sajnos a nagyágyon az én helyemen sikerült neki,úgy 10 perce kb.Ugyanis egész nap semmit nem aludt,és szerintem túl volt pörögve már.Beraktam az ágyába,de mivel ki van szedve 3 rács hogy szabadon járkáljon ki be,ma az esti tápszere után kimászott az ágyából.Én újból betettem megint kimászott... :? :? És ez így ment egy ideig.Persze amikor az ágyában kötött ki,olyankor mindig hiszti volt.Így egy idő után feladtam,mondván úgyis kimászik...És végül a nagyágyon az én helyemen aludt el.De vissza kellene a nagy popóját a helyére csempésszem,mert bár csábító a gondolat hogy mellettem szuszogjon,de apa már közel mikor hétvégére haza jöhet,nem akarom hogy addigra beszokjon az ágyunkba. :roll: Jajjjj lehet ezt az alvásgondot a bölcsi számlájára írni máris???Nem tudom...Majd,ha holnap kérdezik a gondozónők hogy viselkedtek a lurkók idehaza,akkor tuti elmesélem,hogy nálunk ma felborult az egész alvási rend,és este is nehezen aludt el...Nagyon rég nem telt így este,ahogyan ma. :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, Köszönjük a köszöntést. :D
Köszi, hogy észrevetted, hogy ritkán jöttem. :) Tanulok igen. Még annyira nem vagyok elhavazva. Álltalában tananyagonként haladok meg amennyire épp van erőm. No meg apa is itthon volt most 3 napig és ilyenkor szinte lehetetlen gépközelbe kerülnöm. De azért annyira mindig volt időm, hogy olvassam mi újság veletek. Na meg mikor tanulok akkor is hajt a kíváncsiság, hogy írtatok e így közben is be-be lesek :wink: :lol: Most is itt vagyok :oops: :wink: :lol: :lol:
Sjnálom, hogy a napirend felborult, de majd csak helyre áll. Lehet csak az első nap volt ilyen fura és holnap minden rendben lesz. Megkaptad még a múltkor a privit a videó beillesztésről? Sikerül?

anitapo20
 
 


Nem volt nehéz észrevennem hogy kevesebbet vagy,mivel érdekel engem is mi újság veled,blogodat is figyelgetem. :wink: Napirend...nem tudom.Ott bölcsibe ma jól viselkedett Blanka,panaszom nem lehet rá,de itthon...Ez az alvás ügy. :? Kicsit félek milyen hatásai lesznek még a bölcsinek Blankára.Érdekes én ettől félek,nem attól hogy hogyan viseli majd amikor nem leszek vele. :roll: Kicsit ijesztő hogy 1 nap után az alvása így néz ki...Holnap meg már nem is 1 órát leszünk,hanem 2-őt... :shock: Mi lesz itt még kérem? :shock: :shock: Megkaptam a prividet igen a videóbeillesztésről,magát a dolgot már próbáltam is köszi. :wink: De egy 38másodperces videót nem volt képes hosszú perceken keresztül feltölteni,így egész egyszerűen feladtam egyenlőre a próbálkozást,mert gigantikusan lassú.Neked mennyi idő alatt töltött fel videót?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na Blanka a saját ágyában van... :) Átraktam...nem ébredt fel,remélem már nem fog... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát nekem is rengeteg ideig töltötte fel azt a kér videót amit idáig felraktam. Sikerült végre csinálnomegy klippet is az több perc például idáig neki sem mertem állni feltölteni ki tudja azt is meddig töltené :roll:
Örülök, hogy Blanka a saját ágyában :)

anitapo20
 
 


Még mindig a saját ágyában!! :) :) Bár eléggé éberen alszik...nagyjából lopakodok mellette... :? :roll: TV is csak épphogy szól... :? De ott van,és ez a fő!!!Nem túrhatja apáját ki a helyéről. :lol: Nem engedem!!!Hiába nincs itthon velünk,egyszer haza fog jönni,és a helye az az övé,és nem Blankáé. :lol:

Na mostmár megyek,alvás van,mert reggel kelés,és megint minden indul elölről.De azért várom már eléggé,mert tényleg jól érezte magát ma Blanka a bölcsiben,és holnap már tovább élvezkedhet. :wink: Ma is öröm volt nézni!! :D

Jó éjt,jó tanulást Anita,ha még gyűröd az ipart!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Még gyűröm, köszi. :) Jó éjt!

anitapo20
 
 


Sziasztok!

Most hogy én is átmentem az anyatanyára már senki nincs ott? :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Élménybeszámolás...

Nekünk a mai nap is szuperül telt a bölcsiben. :wink: :wink: Viszont az alvás nagyon felkavaródott...Most se alszik még Blanka. :cry: És megint aludt egy fél órát a babakocsiban miután kijöttünk,pont mint tegnap...Remélem majd ha már alszanak a bölcsiben is,akkor beáll megint egy rendszer.De nem esek kétségbe attól hogy most összevissza van az alvása,mert nagyon jól érzi magát a bölcsiben láthatóan!!!Ma ugye 2 órát voltunk már,és kint voltunk,és a szomszéd csoport is kint volt.A tegnap említett népes gyereksereg...Azt se tudta Blanka kihez menjen játszani. :wink: Meg se állt az udvaron,mindig ment valamerre,mászott fel a játékokra,esett de nem számított mert nem sírt. :) Homokozott is,úgyhogy itthon ment is a fürdőkádba amint hazaértünk.Pohárból való ivászatot is megpróbáltuk,hoztak sztem limonádét pohárban a gondozónők,de Blanka továbbra is lefetyelt mint a kutya,a nyelvével próbálta kinyalogatni a pohárból ami benne volt. :lol: :lol: Gondozónők is jót nevettek rajta.Ja!!meg akkorákat kacagott!! :wink: Jó hangosan,és sokat!!Volt hogy nézte a gyerekeket ahogy játszanak,és 10 percig csak nevetett,göndöröket kacagott rajtuk.Alig vett levegőt. :lol: :lol: Mindenki már őt leste,micsoda jókedélyű kislány. 8) :wink: Megy ez nekünk úgy tűnik!!!Holnap ebédelni is fog, már tudjuk mit, krumplifőzelék sült hússal,és gyümölcsöt kapnak desszertnek.És holnap egy fél órára ott kell már magára hagyni.Kíváncsi leszek. :wink: Hát ilyen volt a mai nap.
Jajjj!!Még egy durva dolog... :shock: :shock: :shock: Gondolom bölcsivel ez is együtt jár,meg később az ovival is,de a másik csoportban akikkel ma kint játszottak,van egy kislány,elég sokszor összeakadtak Blankával.És 2-szer lökte le egy padról Blankát,csak úgy jópofiból,Blanka meg csak úgy repült... :shock: :shock: :shock: Ahhoz képest egyben van még.És mondták a gondozónők hogy nagyon agresszív az a kislány,többször volt már hogy a saját csoportjában gyerekeket is megharapott,igyekszenek féken tartani,de nem tudnak ugye annyifelé figyelni 100%-ban,így néha megtörténik a baj...És 3-jára is meglökte Blankát,és van egy terasz 3 lapos lépcsőfokkal,és így lehet a fűre kijutni,és Blanka a lépcső tetején állt,onnan lökte le a kiscsaj a fűre...3 lépcsőfokot. :shock: :evil: :evil: Fasza...még jó hogy Blankának nem lett baja...Mert láttam nem esett nagyokat,dehát no...Szar volt látni hogy direktbe lökik a lányomat...és szegényem meg csak szipogott nem tudta mire vélni.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Áááá nem vagyok ideges...áhhhh senki ne gondolja hogy az lennék. :evil: :evil: :evil: :evil: Blanka még mindig nem óhajt aludni,ez még el is menne...DE!! Felhívott az Alapellátásról aki a munkaügyben eljár,és mehetnék jövő héten abba a körzetbe amellé a védőnő mellé kicsit ismerkedni a dolgokkal ahová,és aki helyett majd szeptember 1-től önállóan dolgozok.Meg is kaptam a védőnő telefonszámát,hogy keressem,mert semmi kifogása az ellen hogy 1 hétig a nyomában járjak,ismerkedjek...Felhívtam anyut,hogy tudna-e ebben segíteni,hogy Blankára vigyázzon és én mehessek "dolgozni".Egy persze természetesen helyett,naná hogy azt kaptam,hogy mégis ezt hogy gondolom,hogy ő már nem tud saját életet élni,hol a nővéremnek,hol nekem kell segítenie,mindenkinek a támasza mindenfajta értelemben,és neki ebből elege van...Meg hogy őt ez most derült égből villámcsapásként érte.Nah persze...Már egy ideje volt ám erről szó,látszik mennyire figyel rám!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: A francba bele...Értitek miért dühöngök????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nekem is elegem van,hogy a saját anyám ha hozzámszól akkor rögtön magas C-én kezdi.Áhhhhh... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Persze nővéremhez szó nélkül megy Ábelre vigyázni...Blanka meg ha nekem mondja le van szarva... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: De ha Blankával társalog akkor mézes mázos madzag.Olyan jó volna felhívni a védőnőt és megbeszélni a jövő hetet,de így bakker? :evil: Hogy a szüleimre se támaszkodhatok?Nem tudom neki megmondani mikor tudok elmenni kicsit szétnézni?Hát megáll az eszem... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na még egy kis panaszkodás,aztán eldugulok.5ezer ft-om van már csak. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ezzel kellene hó elejéig kihúzni.Ezen is ki van bukva anyu.Én is,de ha ezen kattog az agyam,attól nem lesz semmi sem megoldva,és jobb sem lesz tőle.Anyu meg folyton baszogat az anyagiak miatt is...Hát tehetek én róla,hogy Petinek balesete lett,így fizetést nem ad haza,majd csak táppénze lesz,de azt még nem utalták???Hihetetlen... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Anyunak már nem is mertem mondani,de kell szeptember 1-ig,tüdőszűrés,székletvizsgálat,és Wassermann vérvétel/ez a nemi úton terjedő betegségeket szűri arra irányul/.Mivel munkahelyi alkalmassági vizsgálathoz kell így pénzbe kerül.Tegnap beszéltem erről tesómmal.Ez a 3 vizsgálat már több mint 6ezerbe kerül...És erkölcsi bizonyítvány is kell,ezt most tudtam meg,a telefonból. Shocked Ez is még pár ezer ft...Tehát kerekíthetjük nyugodtan 10ezer ft-ra amire szükségem lenne ahhoz hogy ezeket megcsináltassam.És szeptember 1-re kell,ezek nélkül nem vesznek fel. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Fasza mi???Sírni tudnék a kétségbeeséstől...Egyetlen mentsvárnak tűnik az,hogy apa főnöke a hétvégén telcsizett apának,és kérdezte mi a helyzet velünk anyagilag is,és apa mondta,hogy NAGYON KEVÉS a pénzünk.Erre mondta a főnök,hogy akkor ha hazajön a nyaralásból,és kell pénz,hívjam én fel,és akkor eljön ide hozzám és hoz amennyi kell.És külön kérte hogy én hívjam. Rolling Eyes Holnap jönnek haza a nyaralásból...De ez akkor is olyan gáz.Azt mondta hogy ha hívni fogom,akkor még a hosszú hétvégén eljön.Mert amúgy is apa biztosításához hogy el tudja kezdeni intézni,még kell neki csomó papírja. Rolling Eyes Hát csajok...ideges,feszült,dühös,ingerült vagyok....de nagyon. Evil or Very Mad

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok olvasni, de bemásolom nektek a honlapcíműnket, amit folyamatosan próbálok feltölteni.Nem kis munka.Van bőven mit töltögetni rá.De kis türelemmel és idővel sikerül mindent fölpakolnom rá.
Majd este megpróbállak utolérni benneteket. :wink:

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Véleményeket kérek majd! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike
én belestem már hozzád :)

érdekelne,hogy az amibe 100db van az milyen minőségnek felel meg?mert engem olyan érdekelne. a 12-25kg-ig.legalább 3csomag.de nekünk Kecskemét azért nincs a közelben.aszem 50-60km.de vizont a pelus érdekelne.pl.postáznád is ha előre utalom a pelusok árát és a postaköltséget?
azthiszem 930 a postaköltség 20kg-ig
Vendég
 


amugy nagyon jó az oldal :)
Vendég
 


lekri-szuper minőség.A Pampershez hasonlít csak kicsivel vastagabb.Én is ezt használom.Maximálisan meg vagyok elégedve vele.És postázom is természetesen.Én is úgy tudom,h.2o kg-ig 93o Ft.De holnap érkezik az árú, elhozok 3 zacsit, ha tényleg kell, akkor pü-be elküldöm neked a bankszámlaszámom, te meg a pontos postacímedet.

Hát igyekszem, minél hamarabb feltölteni, mert még rengeteg dolog van, amit nem töltöttem fel.Cumi, cumisüveg vagy egyéb nem érdekel?Hisz 2o kg-ig lehet 93o Ft-ért.Nézd meg az Avent, vagy a Nuk, vagy a MAM honlapján a termékeket, hiszen mindenből rendeltünk.És ha valamelyik megtetszik csatold a képet vagy írd körül és azt is beteszem a csomagba.Megmondom,h.mennyibe is kerül,ok?Olcsóbb lesz mint amennyiért látod a honlapon.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mezsó, de jó, hogy megint jól sikerült a bölcsis nap. :D A lögdösődős kislánynál pedig nevelési problémák vannak szerintem. Huú ... hát én nem is tudom mit csinálok majd ha Levivel csinálnak ilyet.
Anyukádék pedig még mindig nem semmik. Hát nem tudom, hogy tudnak ilyenek lenni. Esetleg másra nem tudod addig bízni Blankát? Az anyagiakhoz pedig nagyon szorítok, hogy sikerüljön Peti főnökének adni pénzt.

Timcike, nagyon jó a honlap! :D

anitapo20
 
 


Elnézést beleszólok picit a lökdösődős kislány sztoriba... Szóval Anita írtad, hogy nevelési problémák. Ezt cáfolom. Nővéremnek 3 kislánya van. Az egyik most nyáron azt "játszotta", hogy odament Nolihoz és fejbe ütötte, rávert, odacsapott... Nővérem nagyon jól neveli a gyerekeit és már sírt, hogy nem érti miért csinálja a kislány. Szép szóval, komolyan, határozottan, csúnyán... akárhogy próbálta csak ezt csinálta. Szóval néha egyszerűen van ilyen és nem mindig a szülő a hibás. Persze sok esetben igen.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Jaaj te Mezsó!!!!Mikor tudsz már végre kicsit megnyugodni vajon?Annyira sajnállak,h. senkire se számíthatsz...de látod mégis van valami jó-Blankus szereti a bölcsit.És ez szuper.
Te nem szólhattál bele,h.ne lökdösse a lányodat az a féleszű gyerek?! :evil: Mert ha a dadák nem szólnak,én tuti kiosztottam volna!Ezt nem szabad megengedni.Nehogy Blankus majd miatta szorongjon a bölcsitől.


Csajok, a Nuk és a Baby Bruin-os cuccok már fönt is vannak.Most csinálom az Avent-et.Lássuk hányig bírom... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike!Nagyon jó az oldal!A mamos cumijaid mennyibe kerülnek?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Én is belestem az oldalra,de csak félszemmel!Vároma továbi termékeket!!!Jól haladsz!!!!

Mezsó!
Szüleid.....no comment inkább!!!
Blanka meg tök ügyi!!!Majd helyreáll ez az aalvás ügy is,biztos sok a feldolgozni való neki :lol: Azért ha egy gyerek ilyet csinál,biztos van ott vmi baj...vagy látta vkitől,de a szülő is tehet róla,sose lehet tudni h egy gyerek milyen okból csinál ilyet,biztos van vmi a háttérben amit a szülő nem is sejt!!!

Aida!
Hogy álltok?Mesélj már!!!Minden oké Noel papával :wink: Képet is hozhatnál nekünk!!!

annus11
 
 


zsuzsi-nem tudtam még feltölteni az összeset, le kell fényképeznem.Inkább este tudom mindezt megcsinálni, mikor Atticy alszik.
Azért leírom neked,h.mi mennyibe is kerül.

MAM-

Mini UIlti silikon 572 Ft
Ulti latex 452 Ft
Ulti silikon 572 Ft
Ulti silikon night 2 db 1136 Ft
AIR szilikon 741 Ft
AIR latex 627 Ft
Soft szilikon 741 Ft
Start 625 Ft
Nanno silky 627 Ft

annus-rendben, igyekszem! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!!

Mezso: Sajnálom,hogy ilyen sz**r a helyzet mind anyagilag mind anyukáddal.Legtöbb nagymama úgy örül pedig ha vigyázhatnak egy klicsit az unokájukra....nem értem..
Gratulálok Blankushoz és a bölcsihez :)
Meddig járdz még vele ???



Most szerencsére tudok géphez jönni...egész nap anyóséknál vagyunk...


Hír rólunk: Képzeljétek,ezt nem is meséltem..ugye megigényeltem a gyest nagy herce hurca után (de ez most hosszú lenne)
Múlt hónapban meg is kaptam előssször egy összegben 4 havit...tök jó volt örültem is neki..aztán olvasom a apapírt...március 5-töl-31-ig nem vagyok jogosult gyesre,mert későn igényeltük meg..na ez fasza....felhívtama nőt aki ezt intézte,mondtam,hogy nem nem akkor intéztük hanem még pont időben Május 29.-én,a nő azt mondja,hogy olyan nincs AZ Ő MUNKATÁRSA NEM TÉVED!!Akkor Én vagyok a hülye???
Erre nagyon ideges lettem és irtam egy fellebezést mellékeléve hozzá azt a papírt amin rajta van,hogy mikor igényeltem...ezt faxon-hogy minél gyorsabb legyen..
Eltrelt 1 hét..és nocsak tegnap kaptam egy levelet,hopgy bizonyítást nyert,hogy Én májusban igényeltem meg!!!
Most szépen felhívnám a nőt és emgmondanám neki a magamét...nagyon bunkó volt velem akkor!!!

másik dolog...



Ha minden jól megy akkor még most augusztusban kiderül,hogy tudunk e új lakásba költözni,ha igen aakor nagyobb és szebb lakásunk lesz......és ott van internet..de ha mégsem akkor maradunk ahol vagyunk és oda beköttetjük..mert nagyon gáááz net nélkül :

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


blogomba pár új kép :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nem tudok belépni az anyatanyára :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


MOst olvastam....össznépi taliból lett végül valami???

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kép Anyával :-)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


annus11 írta:Aida!
Hogy álltok?Mesélj már!!!Minden oké Noel papával :wink: Képet is hozhatnál nekünk!!!

Szívesebben mesélgetnék az anyatanyán. :roll: Vagy most hogy én odamentem mindenki visszajött? :lol: :D

Fotók:

Kép Hintában

Kép Együtt

Kép A vonatunk :-)

Kép Játszom

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nyuszi!
nagyon jóka képek!!!!Remélem sikerül költözni!!!!És lesz újra net!!!!!Gyes...ilyen ez az ügyintézés!!!Felháborító ami itt folyik....

Aida!
Noelis nagyon nagy már!!!!Cuki a kiskádban!!!

Nekem mindegy hova írunk,csak találjátok ki,na meg szóljatok h átmentünk....

Mezsó!
Várom a mai híreket!!!!!!Remélem hogy a köv hétvégén már apa hazamehet!!!!

annus11
 
 


Mindent sikerült föltölteni.
Még várom a Nüby-t meg egy pár cuccot, amit ma kell hozzanak.Este feltöltöm azokat is.
Jók legyetek! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Csajosom az egész napi pörgés után,kiterült a szőnyegen,és kb.10 perce alszik.Vacsi már megvolt de még fürcsi kellene... :roll: Próbálok gyorsan valamit írni,aztán felkeltem... :? nem fog örülni neki asszem. :?

timcike: köszi a sajnálatot... :roll: Hát igen senkire se számíthatok.Car az élet... :? De jelentem még mindig bennem van a bizalom,hogy egyszer ez lesz még jobb is!!!Nem tudom mikor,de hiszem hogy lesz még vidám,boldog életem apával,Blankával hármasban.És még minimum 1 pocaklakó érkezésében is bízom idővel.De ez még nagyon nagyon odébb lesz!!!!

Nyuszi: hát a melót szept 1-el kellene kezdjem,Blankának addig be kell szoknia a bölcsibe.Minimum 10nap a beszoktatás,hát Blanka a 10.napon már egyedül kellene legyen... :roll: Tehát 9nap áll neki a rendelkezésére.Ha jól figyeltem a gondozónőket 26-án már totálisan egyedül lesz a bölcsibe Blanka.Reggel beviszem,elosonok és ott hagyom,majd délben érte megyek...Édesek a képek!! :)

Aida:
ti is aranyosak szépek vagytok a képeken. :wink: A hintás képen jót nevettem!! :lol: Olyan mintha Nolit felakasztottátok volna egy válfára! :lol: :oops:

Bölcsis beszámoló majd később...Bocsi. :oops: :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso,annus: Köszönöm :)


Hát most Én is szenvedtem Patrikkal......ma..nagyon sokat aludt magához képest...11-kor megevett egy egész üveg sütötököt almával..aztán délben elaludt és kettőkor kelt fel........egy séta és játék után na és persze evett is 5-kor elaludt ..és aludt 6-ig..és most tudtam csak letenni..lesem lehetett lőni,olyan jó kedve volt :-)

Már nagyon kis ügyi,álmában oldalára fordul és úgyis alszik :-)
Olyan pozitúrákat tud felvenni,hogy förtelem :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!
Nekem Iza tegnap este az oldalán aludt el!És úgy is aludt egész éjjel!!!Most csinált ilyet először.Egy ideje már tud az oldalára forulni,de eddig nem volt ilye h úgy aludt volna el :shock: Meg hasra hasrafordul,csak a keze ott marad még....Most is az oldalán aludt el,de a keze alatta van,már inkább hason alvásnak nevezném!Olyan cuki,a kis rongyiját meg szorítja magához!!!! :wink:

annus11
 
 


És ahogy ezt leírtam,hát nem kivette maga alól a kezét!!!Jaj de ügyi :wink: 8)

annus11
 
 


Rossman Huggies pelenka (mega pack) 86 db 3999ft

Solya ne paráz irj :D

Kép
kriszpiri
 
 


Hahó???Többiek?ki merre jár?Mindenki ünnepel?Mentek a tűzijátékra?Már akinek nincs otthon pici :lol:

annus11
 
 


Én kb. fél órája néztem meg az erkélyünkről a kecskeméti tüzijátékot!! :lol: :lol: :lol:

Most töltögetek mindjárt képeket a blogba a mai napunkról.Ma kertben voltunk kint, családi összeröff volt,voltak rokonok is.

Kép

Kép
mezsó
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT TIMCIKE!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó-nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!
Mi itthon voltunk.Átjöttek a barátaink és nagy sütést rendeztünk kin t az udvaron.Nagyon fincsi lett.Majd 9 fele elmentünk a főtérre együtt, tűzijátékot nézni.Szuperül telt a napunk. :wink:
28 lettem.Ehhhhhhhh vénülök ezerrel.... El se hiszem.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Ezt az oldalt sikerült végig olvasnom :roll:
Mezsó, hát anyukád elég furi...sajnálom.Azért csak megoldódik valahogy a munka mert ugye a pénz fontos dolog, hátha csak rossz passzban volt:oops: Remélem párod ezerrel gyógyulgat és mihamarabb otthon lesz veletek!Ágyban alvós dolog- hát igen én is szeretném sokszor hogy Domi itt aludjon velem, dehát nem lehet.
Meg a múltkor beriasztott a légzésfigyelő, meg ma reggel is úgyhogy csak a kiságyban aludhat!
Timcike:utólag is boldog szülinapot kívánok neked! :)
Aida:hihetetlen h noel mennyit nőtt!csak bámulok hogy mekkora :D
Annus:gratulálok Izusnak nagyon nagyon ügyes ő is!
Lekri:mi van veletek?jól vagytok?
Nyuszi:Patrik is rengeteget nőtt, nem semmi mennyit változott! :)

Hűha... :oops: Domi ébredezik....
gyorsan leírom mi van velünk,
Domi kedd reggel belázasodott,38 volt a láza.
Adtam neki lázcsillapító kúpot és elvittem a Dokinőhöz,
elküdött fül-orr-gégszetre ott nem talált semmit a doki vszínű sima
megfázás de nem ők mondták-gondolom én mert folyik az orra!
Úgyhogy orrszívó porszívó, germicid kúp és kamilla tea megy neki.
Szegénykém :( úgy sajnálom :(
Jövőhéten meg kapja a 2 hós oltást két combiba :oops: :oops:
Pffffffffffff...úgyhogy röviden ennyit rólunk.Majd megyek a tanyára is ha lesz időm!
Sziasztok!

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok

TIMCIKE BOLDOGOT :-)


Annus: Nagyon kis édes lehet Izus...Patrik is így kezdte,hogy a kezét nem tudta kiszedni maga alól....de egyik napról a másikra sikerült neki :-)
Ő mostanában a hátán alszik..reggelre így látom (este hasra rakom),mivel Én eddig úgyvettem észre,hogy hason jobban alszik...de nem is olyan biztos :)


Eve: Köszönjük szépen :-) Láttam Domit iwiw-en nagyon kis édes baba :-) Amúgy hogy vagytok?? Pároddal minden ok??




Tegnapi Napunk: Mivel 20.-a volt kimentünk ide nem messze a barátságparkba voltak fellépők (szandi,Gáspár Laci)
Szandi az nagyon jó volt ahhoz képest,hogy nem nagyon vagyok oda érte!!Sétálgattunk,Patrik nagyon élvvezte,nagyon jó kisfiú volt....halásztunk neki kb 20db plüssmacit (nem számoltam pontosan)ezt leginkább a nagypapa és Párom élvezte :)
Aztán mi is terveztük,hogy kimegyünk a tüzijátékra de estére nekem nagyon elment a kedvem tőle...Így itthonról néztük és ami mégjobb Patrikkkal :) Bár őa végét átalutta :)...Olyan fáratt volt,hogy aludt most reggel fél8-ig .-)

Ma lehet,hogy megyünk az álltakertbe délután...

Remélemm mindenki jól van na és a babaák is :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!
Sztori:
"
Bocsi, hogy az üzenőfalra irok , de ezt le kell irnom csak, hogy tudjátok milyen országban élünk!! Tegnap elütöttem egy őzet.. A kocsi eleje leszakadt, a hűtő szét ment. Hívtuk a RENDŐRSÉGET, hogy mi a teendő a válasz: semmi.. Majd mondtuk neki, hogy küldjön mentést mert egy 1hónapos baba van az autoban , a válasz: (röhögve) kérem én nem segíthetek oldják meg... Ekkor már a párom sík ideg lett és szét ordította a fejét , hogy semmi emberség nincs bennük.. Hívtuk a 112 ott várakozásra tettek minket... ( 20perc)
Majd felhívtuk a tűzoltóságot, hisz más már nem jutott eszünkbe.. Ekkor a LAJOSMIZSEI tűzoltok 15perc alatt ott voltak és maximális segítséget nyújottak! Minden tisztelettem az ővék, és hogy ilyen segítökészek voltak. Lajosmizsén a rendőrség előtt megálltunk, ahol egy RENDŐR állt a kapuban , elmondtuk mi történt, és hogy baba van a kocsiban erre a válasz : jó.. És becsukta az ajtot előttünk!!! HÁT ÜZENEM NEKI, HOGY ROHADJON MEG!!! És biztosak lehetnek benne a BIZTOS ÚRAK hogy hétfőn hallani fognak rólam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hát ennyi!! Igy számitson az ember egy babával REND ŐREIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Legalábbis a Lajosmizseiekre és a környék beliekre!!!"


Az őz felállt és tovább ment! Úgyhogy kárunk nekünk lett. Én pillanatnyi sokkot kaptam, a párom úgyszint.
A babám végig aludt!
Bocsi hogy ezt ide is beirtam, csak hogy tudjuk sajnos igy számíthatunk a rendőrőkre.. Legálábbis az itteniekre.. A lényeg hogy a pénzünket megkapják, és az a rohadt dolguk hogy segítsenek.. Ezek nem segítettek... És most hallottam sajnos a helyi rendőrők ilyenek.. Viszont a TŰZOLTÓKNAK örök hála mindenért! Főleg azért mert utána civilben vissza jött a főnők és megkérdezte minden rendben e és haza tudunk e jutni. De akkor már ott volt a segítség, amiért úgyszint hála a drága szomszédainknak, hogy mindig mindenben számíthatunk rájuk!!!

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki23: Ez nem semmi..és Ők nevezik magukat rendőröknek...még embereknek sem....Remélem nem nagy a kár az autóban..még jó,hogy Alex végig aludta..

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Hát igen még jó hogy a babám ilyen nyugodt..
Eddig bíztam bennük most minden bízalmam elvesztették.. Egyszerűen nem is tudom, mit mondjak rájuk!
Nem is gondolná az ember hogy pont azok nem segítenek akik erre esküdtek fel...

KépKép

Viki
viki23
 
 


Viki!
Huuu,nem semmi!!!De örülök h nem lett bajotok!!!!A többihez inkább nem is mondok semmit.....Amúgy apósom tűzoltó volt,szóval tapasztalatból.Inkább 1 tűzoltó mint akár 100 rendőr....tisztelet a kivételnek...

Timcike!
Boldog szülinapot!!!

Mezsó!Nézema képeket!!!

Én itthon néztem TVből a tűzijátékot,közben meghallgattam élőben
:lol: Iza aludt!

Nyuszi!
Tök jó lehetett akkor a tegnapi napotok!!!

Évi!
Jaj de jó h jöttél!Mi is meg voltunk fázva kb ilyen idősen,de szerencsére lázunk nem volt csak folyt az orra...amúgy nekem volt arcüreg gyulladásom és leht h tőlem ment át neki vmi takonykór....ezt nem tudod elkerülni...ez van!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: