Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon fáj a torkom, Benó tudsz valami praktikát a torokfájásra? Mézen, teán,fokhagymán túl vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Cukros citrom? Esetleg. Halls cukorkát szoktunk szopogatni. Azt kapni nálatok, ugye?
Kézi kútfúróval fúrtunk már 4 métert tegnap és ma! A Gy. csináltatta a fúrót. Ügyes nagyon.

KépKép
benó
 
 


Gratula a laptetőhöz!
Zsuzsinak mikor kellene megjönnie? Vagy ki tudja? Mert visszaolvastam, hogy holnap tesztel! Hú, izgulok nagyon! És te mikor fogsz? 3-4 nap múlva, nem?

KépKép
benó
 
 

 
 

Elmentek Ti tudjátok hová??? :D :D Ha Ti izgultok, kérdezzetek meg engem! Nekem olyan gyomoridegem van, sőőőt szinte a pánik kerülget! Ez mindenkivel így van, vagy csak én vagyok ilyen parázós???

Benó örülök a házikótoknak és a kútnak! :D

Kép
szilzi
 
 


Kapni nálunk Halls cukorkát,persze.
A zsuzsinak ma ért véget a ciklusa. Holnap kéne megjönnie, vagyis nem kéne. Én nem tudom,mikor teszteljek. Beszéljük meg.

Kép
flóra 11
 
 


Én nem izgulok, na. Inkább csak várom. Biztosan gyönyörű leszel és fantasztikus lesz az egész! Ezt várom!

KépKép
benó
 
 


Ez elég kemény munka! Apu is szeretett volna egy kutat, de olyan sziklás a kert, hogy feladta, mert nagyon drága lett volna áttörni! :shock:

Kép
szilzi
 
 


3-4 nap múlva, szerintem.

KépKép
benó
 
 


Szilzi,én egész nap terelem a szót, nem mertem említeni előtted az esküvőt. De ha már Benó felhozta....

Kép
flóra 11
 
 


De én viszont iszonyúan izgulok! :D Ez normális, Vagy mindenki csak várja és boldog és stb...????

Kép
szilzi
 
 


Az jó Flóra, mert én sem mertem előhozni, hogy ne állandóan ez legyen a téma! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem, szerintem mindenki izgul, csak arra kellene vigyázni, hogy túlzásba ne ess, az öröm nagyobb legyen, mint a para.

KépKép
benó
 
 


Valahol ki kellene keresni, hogy naponta mennyit emelkedik a hcg szint. Egyszer már olvastam, de nem tudom,hol.

Kép
flóra 11
 
 


Előbb szerintem se tesztelj! Felesleges pénzkidobás, inkább fagyizzatok helyette! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Hát jók vagyunk, Szilzi, ugye?
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó és hogy kell megtallni a helyes egyensúlyt? Ez most komoly! Van tipped?

Kép
szilzi
 
 


Igen, pedig egész nap nyafoghattam volna! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Egyébként szerintem is mindenki izgul, ne izgulj.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó, Te még ígértél nekem valamit egy könyvből! Valami okosságot vagy felkészítést, már nem emlékszem mit!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, ez a normális, hogy izgulsz. Ez a helyes egyensúly. Szerintem az lenne a fura, ha nem izgulnál,mert akkor nem is akarod. Nem várnád,hidegen hagyna a dolog.

Kép
flóra 11
 
 


Nem fagyizunk. Az a gyanúm, hogy a fagyi miatt fáj a torkom. Fájt egy kicsit, de én még ráfagyiztam 2-3-szor is.

Kép
flóra 11
 
 


Úgy, hogy arra kell gondolni, hogy:
- úgyis te vagy a nap fénypontja
- te vagy a legszebb (jó, meg a vőlegény, de ő a 2. legszebb)
- ez a nap a tiéd (tiétek)
- nem teheti tönkre semmi
Gubancok:
- ha nincs kaja: rendeltek egy pizzát
- ha nincs pia: valaki elmegy a Tescóba
- ha nincs hely: hozzatok még asztalt, meg széket
- ha nincs virágcsokor: nekem se volt meg a fényképezésnél, ezért egy műrózsát fogtam, direkt szép
- ha 2 kontaktlencséd van: majd kiszeded
- ha nincs abroncsod: kölcsönkéred a gyerekét
- ha átlátszik a ruhád: aláveszel egy szoknyát
- ha esik az eső: visztek egy esernyőt, vagy egy fátylat
- ha fúj a szél: azzal semmi baj nincs, nálunk is fújt
- ha valaki nem jön: az nem baj
- ha valaki pluszba jön: biztos van elég kaja és szék
- ha nem húztátok még le a gyűrűt, mikor le kellett volna (mi ezt csináltuk): gyorsan lehúzzátok helyben
- ha majdnem pofára esel, mikor mész fel az anyakönyvvezetőhöz: belekapaszkodsz a férjedbe és felemeled a szoknyád
- ha nem jó a sminked: gyorsan lemosod, és kifested magad te
Ezeket végig kell gondolni, és rájönni arra, hogy semmi baj nem lehet.
- ha nincs kedved beszélgetni az emberekkel: ez nem baj, nekem se volt, csak királynős módon végigvonulsz köztük, mosolyogsz és a szülőkre bízod a vendéglátást

KépKép
benó
 
 


Ó, jaj, igazad van! Anyuéknál van az a könyv! Holnaptól jó lesz? Bocsánat.

KépKép
benó
 
 


Ha fáj a lábad:
- vigyél magaddal egy jól bevált cipőt is

Gy. mondja: olyan szarul nem sülhet el, ha már esküvő

KépKép
benó
 
 


Ezek az ötletek elég megnyugtatóan hangzanak. Mit szólsz Szilzi? :D

Kép
flóra 11
 
 


Igen, igen persze!
Húú ígérjétek meg, hogy gondoltok Rám! :D Ha ilyen dolgok történnek velem... :lol: :lol: Lehet, hogy megkérlek benneteket, hogy raboljatok el! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Egyébként meg a menyasszony menyasszonyként akkor is szép, ha egyébként ronda. Ezt csak azért írom, mert nem lehet a ruhát és a sminket annyira elcseszni, hogy bénán nézz ki.
A cipőt pedig egy idő után nem figyelik az emberek a lagziban, úgyis csak az elején érdekes, mi van rajtad.

KépKép
benó
 
 


Hát ha ezt megnyugtatásnak szántad, közlöm, nem jött be! :D Sőőőt még rávilágítottál egy pár dologra, ami adódhat! :D

Kép
szilzi
 
 


Jó ötlet! Szervezünk itt a topikon neked egy menyasszonyrablást.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ezek velem szinte mind megtörténtek, de én azt mondom, minden fantasztikusan sikerült, és közben se izgultam, laza voltam eléggé. Csak ilyeneken izgultam, hogy ki melyik kocsiba ül, mikor érünk vissza a fényképezkedésből, hol van a virág, ami az anyakönyvvezető asztalára kell, mikor kell elindulni befelé, pofára fogok-e esni, és hányan látják, hogy a gyerek abroncsa van rajtam. Kicsit megnyugtattalak, vagy inkább felidegesítettelek?

KépKép
benó
 
 


Akkor sajnos ez megy nekem, ez a megnyugtatás. Kezdjük az elején: Mondd, mi miatt izgulsz?

KépKép
benó
 
 


Vagyis hogy nem megy.

KépKép
benó
 
 


Te abban a kis fekete ruhádban is mehetnél, akkor is szép lennél. Ne aggódj semmin.

KépKép
benó
 
 


Felidegesíteni semmiképp!!!! Inkább jót derültem! :D
Én attól tartok, mikor mindenki minket néz és elbukok, nem bírok beszélni....

Kép
szilzi
 
 


Én az esküvő előtt nem azt mondtam, hogy izgulok, hanem azt mondtam, hogy VÁROM.

KépKép
benó
 
 


Nem fogsz elbukni. Úgyis úgy fogsz menni, hogy felemeled a szoknyád.

Ja, és én még tudod, mire szoktam gondolni? Hogy az egyetlen olyan ünnepség, amiért nem kell tenni semmit! Bazi nagy buli, és mégsincs utána érettségi meg ilyenek (lásd szalagavató, ballagás, bankett stb.)!

KépKép
benó
 
 


Érdekes arra, hogy más miatt idegeskedjem, még nem is gondoltam. Arra gondolok, hogy én bízom abba, hogy mindenki tudja mi a dolga: virágos, éttermes... Ez nem az én hibám lesz ha valami hibázik és próbálok bízni mindenkiben akinek munkát és nem kevés pénzt adtam!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, én papucsban indultam el otthonróllefele a lépcsőkön. Mikor szóltam,hogy jaj,papucs van rajtam.Kiabáltak, nehogy visszalépjek. Állítólag ez rosszat jelent. Én meg mondtam,hogy nem lépek, csak állok. Aztán a hátam mögül valaki elémrakta a cipúket,vagyis dobta.Ahogy léptem, kiléptem a papucsból, majd mikor a cipőnél voltam abba leleléptemés mentem tovább. A násznép semmit sem vett észre az egészből. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, ez tök jó, hogy legalább más miatt nem idegeskedsz. Magad miatt mi aggaszt?

KépKép
benó
 
 


Én is próbálok arra gondolni, hogy boldog és nyugodt leszek... Szugerálom kicsit magam, remélem még maradt elég időm! :D

Kép
szilzi
 
 


Klassz lehetett az a papucsos menyasszony! :lol:

KépKép
benó
 
 


Félek, hogy az idegtől elcsuklik a hangom, mert szerepelnem kel!

Kép
szilzi
 
 


Azt mondd, hogy VÁROM.

KépKép
benó
 
 


Várom, hogy ránk süssön a nap.
Várom, hogy megcsókoljuk egymást.
Várom, hogy gyönyörűek legyünk.
Várom, hogy összekössük az életünket.
Ez a lényeg.

KépKép
benó
 
 


Hú Flóra, akkor mindenhol van baki? :D Ez mókás lehetett! :D

Kép
szilzi
 
 


Anyukám épp most hívott, hogy egy hét múlva ilyenkor asszony leszek! 16-30-kor anyakönyvvezető, 17-kor templom!!! De utána már csak a buli marad! :wink: :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ó, olyan jó lesz! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ez jó ötlet ez a "várom" dolog! Leírom és most már ezzel próbálkozom!

Kép
szilzi
 
 


Szóval mindenre van megoldás! Nem kellizgulni.Minden rendben fog lezajlani.

Nálunkolyan is volt, hogy nem volt elég az asztalmeg a szék.Mert az aranyos anyósom a tudtunk nélkül is hívott vendégeket.Amíg gratuláltak nekőnk, addig gyorsan hoztak egy asztalt meg székeket, tehát komolyan ne izgulj. Ha valami adódik, úgyis megoldódik. Elvégre mire vannak a problémák? Arra,hogy megoldjuk őket.

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy végre tudtam egy kicsit segíteni. :D :D :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?