Új privát üzeneted érkezett!

Annus
boldog szülinapot itt is :)
Vendég
 


Köszi itt is :) :)

annus11
 
 


Annus BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!! :D :D És boldog évfordulót nektek! :wink: És köszönöm a Blanka dicséretet!!Igen igen majd igyekszem mostmár képekkel jönni... 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Amúgy zárt fórum...semmi baja már a tanyának!!!Egy ideje vírusmentes már.Én továbbra is használom,mert van ott is egy csapat ahol vagyok.Vírusírtó működik a gépemen és nem jelez valóban.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Annus Boldog Születésnapot!

Kevinnek hófordulót :) :)

Kép
kriszpiri
 
 


Apa holnap go Nagykőrös... Crying or Very sad Smile Crying or Very sad Smile Egyik szemem sír,másik nevet...Ez van...Továbbra is bízom a felépülésében hogy lendületesen halad!!!Karjával továbbra is nagyon ügyeskedik.Ma voltam bent nála délután,összepakoltam neki a cuccait,2 nagy pakkja van.És mutatta,hogy már tud pápázni a bal kezével Exclamation Exclamation Exclamation Azon ugye mind az 5 ujj el volt törve,plussz a csuklója is...És tud vele integetni.Na nem olyan lendületesen mint az egészséges kézzel,de azért meg bírja mozdítani már.Eddig nem ment ez sem! Wink És most már a feje mellett magas tartásba nyújtott karral nagyon sokáig fel bírja emelni a bal karját is.És megint kaptam 2 határozott ölelést a saját erejéből. Wink Wink Én nagyon bízom benne hogy nem is kell majd a karjához hozzányúlni!!Annyira jó lenne!!!Annál hamarabb kerülne haza. Wink Wink Wink Remélem mire október 1 lesz,a szegedi időpontja,addigra rendbejön a karja!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


http://www.myvideo.hu/watch/6798667

nem nem...a háttérben nem én énekelek... :oops: az nem lényeg,arra ne figyeljetek!!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


a videó mai...mondtam,hogy jövök...mostmár mindig hozok vmit :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Láthatóan bejön Blankának a kv :lol: Olyan kis drága :) Jó végre őt is látni. Petidbek meg továbbra is megy a drukk, és a sok-sok ++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Annus! Boldog szülinapot! És boldog évfordulót!! Az első klipet megnéztem. Olyan édik vagytok rajta. Azon jót mosolyogtam, ahogy ráhúztad az ujjára a gyűrűt :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Anita! Jó tanulást!!

Timi! Itt Pesten is össze-vissza vannak zárva a bölcsik. Még csak kerületenként sem egyezik. A mienk júli 6-tól volt zárva, de a másik pl itt mellettünk júniustól júliusig. És évenként változik, hogy melyik 5 hét az, amikor zárva van. Szóval nem egyszerű.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: nem kávézik ám,csak úgy tesz!! :lol: :lol: Kanalát mártogatja csak bele,de ténylegesen a szájába semmi sem jut. :lol: A fiúk akkor már túl vannak első napjukon az oviba?Jól gondolom?És milyen volt? Megpróbálok mindjárt még egy videót feltenni,most csináltam fürcsikor.Ez kicsit hosszabb,szerintem több idő,de megpróbálom.

Kép

Kép
mezsó
 
 


bocsessz...nem tölti fel,mert túl hosszú azt írja... :cry: legközelebb rövidebbet csinálok!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, Petinek én is drukkolok továbbra is!! Blanka nagyon édes a videón!!! :D És micsoda combjai vannak! :D Jó kis husis, nagyon édi!!! :D :D

Annus, Boldog évfordulót!! Jók a videók!!!

Reni, köszi! :)

anitapo20
 
 


Kép Még egy tegnapi kép!!Szerintem nagyon édes!:-) Cumi nincs,ujjszopás sajnos van...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lányok köszönjük a drukkokat ráfér Apára!!Blogomban megint van néhány új bejegyzés...csak mondom,ha esetleg még nem néztétek.

Anita: köszi a videó dicséretet,és Blanka dicséretét is! :wink: Tanulásba már bele is vetetted magad? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


timcike: ha erre jársz!Holnaptól sűrűbben járok Nagykőrösre,pl.holnap is megyek,holnap viszik át apát a rehabilitációs intézetbe,és megyek kipakolni,berendezkedni neki.Hétvégén kicsit tovább is maradok majd nála,reményeim szerint...Holnap csak jövök megyek...Egyszer összefuthatnánk ha gondolod.Valószínű nem tudok akkor sem sokáig lenni,mert sietnem kell haza Blankához,de oly régóta készülünk már élőben talizni,gondoltam felvetem az ötletet,mégha csak 15perc is jönne össze!!!Az is valami! Blogomra beregisztráltál?Mert nekem a meghívók közt még ott a neved hogy nem használtad fel...de már tök régóta.Sokszor akartam már rákérdezni,de mindig elfelejtettem... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Igen bele vetettem maga. Muszály, mert februárig(mikor van érettségire jelentkezés meg suliba jelentkezés) addigra annyira kell tudnom mindent, hogy tudjam le tudok majd érettségizni matekból is meg fizikából is. És mivel egyik sem egy könnyű tantárgy így időben neki kellett állnom. De most lógok :oops: :wink: :lol: Megyek és vissza kergetem magam :D Most jutottam el a vacsiig amúgy azért lógtam. :)

anitapo20
 
 


hííí vacsiii :oops: :lol: nekem se ártana... :lol: még nem ettem...nem is csoda ha azt mondják rám,hogy fogyok...Hát Anita nem nagyon irígykedem rád a fizika és a matek tanulás miatt.Pláne felnőtt fejjel neki állni... :shock: :shock: :? :? :? :? Hatalmas elszántság lehet benned.Én szorítok hozzá!!Főleg hogy éjjel is megmaradjon belőle aminek meg kell...Jézus ilyenkor ilyen dolgokat tanulni... :? :? Hajrá! 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Matek és fizika? :shock: Egyik sem volt sohasem az erősségem, nekem már az is csodaszámba ment, hogy 3asra érettségiztem matekból. :oops: Fizika szerencsére nem volt. Úgyhogy drukk drukk

Hát, igen, túl vannak az első két napon. Levivel semmi gond nincs, örült a kis barátainak :) . Az összevont csoport sem zavarj szerencsére, az igaz, hogy délelőtt a szomszéd csopi óvónénije van, akit ismer, délután meg az egyik sajátja.

Norbi már egész más, ő sír délelőtt sokat. :cry: Reggel amikor beadom akkor sem akar lecuppanni rólam, és mondták a gondozónénik, hogy ma pl nem reggelizett, és sírt. :cry: Ebédelt és aludt rendesen, ez jó, délután jókedvűen találtam. :)

Hát ez van.....és közben nagyizok.....még mindig.....

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Norbi most kezdte az ovit?Komolyan mintha ez rémlene... :oops: Ne hari annyi mindent kell most tudod észben tartani.Szegény!!Már félek ám én is...1 hét múlva ilyenkor már Blankus is túl van az első 2 napján a bölcsinek...Nem tudom mire számítsak.Hogy fogja viselni,hogy nem vagyok ott vele.Mert a gyerekeket amúgy nagyon szereti.Játszótéren is azt se tudja hirtelen kihez szaladjon oda...Nem tudom...Remélem nem lesz nagyon szívet szaggató a beszoktatása. :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Norbi most még bölcsis, csakhát 6 hetet volt itthon, és nehéz visszamennie. Ovit majd szept. 17-én kezdheti.

Tavaly, amikor elkezdtük a bölcsit, akkor az első pár nap arról szólt, hogy először 1, aztán 1,5, majd 2 ..stb órát VOLTUNK bent. Vagyis ott kellett ülnöm vele. Bár én megsürgettem, mert nem volt sok időm beszoktatni, így szerdán már bent ebédelt (nélkülem, én kint ültem), és csütörtökön elfogadta a felkínált ágyat (tehát ott aludt, de kint kellett ülnöm, hogy ha felkel, ott legyek). Úgyhogy nekünk gyorsan ment akkor, de volt, akinek 3-4 hét volt (az átlag a 2 hét), és egy kisfiú, akinek 3 HÓNAP a beszokás...
A következő héten reggelire vittem, és 1-re vissza kellett mennem, mert még nagyon rövideket aludt bent, és ott kellett lennem az ébredésre.

Szóval érdekes dolog a beszoktatás, kíváncsi vagyok, felétek ez hogy megy. :roll:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Nah hát arra én is kíváncsi vagyok hogy lesz...A szülőin július elején azt mondták hogy az alap náluk úgy néz ki,hogy első nap 1 órát vannak,2.nap 2óra hosszát,és 3.nap már ott is ebédelnek.Ennyit mondtak.Kíváncsi vagyok!!!Meg Blanka reakcióira is... :roll: Norbi akkor jól vette az akadályt a beszoktatáskor. :D 3hónap alatt szokott be ott valaki? :shock: :shock: űűű :shock: A gondozónők a szülőin nálunk is meséltek egy extrém esetet, volt már olyan csoportjuk ahol az egyik kislány nem bírt beszokni,sehogy se tudtak rajta segíteni,ő már 3év körül volt,valami 1 évet járt volna csak a bölcsibe...de végül nem járt semennyit,mert egész álló nap nem pisilt,nem kakilt visszatartotta,nem ivott és nem evett bármit és bármilyen körítéssel raktak elé,nem kellett neki.Az anyja délután megérkezett,az első az volt hogy mentek kifelé a WC-re addig el se indultak haza...És megkínálta mindig inni az anyja és tőle egyből elfogadta.Nem semmi...De azt mondták a gondozónők,hogy az ilyen makacs gyermekek,nagyon ritkák.Azért pár hét alatt minden gyerek veszi az akadályt 99%-ban.Ezt mondták...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát ez tényleg nagyon durva :shock: :shock: :shock: :shock:
Szegény kislány. Tudod, az is sokat számít ám, hogy az anya hogyan érez. Ha tényleg fontos, hogy járjon a gyerek, és eltökéli, hogy márpedig beszokunk, akkor az már fél siker. Itt a kisfiúnál az volt a legnagyobb baj (szerintem), hogy az anyja, ha a gyerek azt mondta, hogy nem akar jönni, akkor másnap nem hozta be. :?
Annyit sikerült nagy nehezen elérniük a gondozónőknek, hogy ne kólát igyon a kisfiú a bölcsiben. Egyébként jó rég nem láttam, talán már nem is jár ide.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Egyébként ezek tényleg nagyon extrém példák, nem ez a jellemző.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Na, én megyek aludni, mert reggel még főznöm kell a nagyinak, legkésőbb 8-ra meg a bölcsiben kell lennünk.
Kíméletlenül csörög a vekker reggel :(

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Az jó,ha fél siker!!!Nálam az eltökéltség megvan!! Blankának is muszáj beszoknia,hisz engem vár a munka... :roll: Mese nincs.Őt meg a bölcsi...Én is megyek aludni.Tettem a blogomba 2 új vonalzót.Az egyik apa balesetétől számol...Egyszerűen muszáj. :wink: :roll: 1hónap 2hete történt....Hűűű...Gondolkodtam hogy ide is beteszem ezt a vonit,de még nem értem meg rá.A blogomban viszont szerepelnie kell.Egyszerűen muszáj... :roll: Szomorú és jó dolgokat is jelent az a dátum,muszáj volt vonalzót készíteni belőle...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Huu,én is fizikából érettségiztem! :lol: :lol: Anno....jaj de régen volt!

Na gyors leszek!
IZÁNAK JÖN A FOGA!!!!!!További infó a blogomban,de nagyon fáj neki :(

Tegnap vásároltam neki csomó rucit,főként NEXT!15ezret elköltöttem...egy csajtól vettem itt használtan!Annyira jók!!!Majd aról is rakok vmikor képet!

Na most rohantam!!!

Ja gyűrűt muszály volt jó rányomnom a kezére :lol:

annus11
 
 


Na mondom felhívom a védőnőt.közlöm vele a jó hírt :lol: Erre szabin van...mondom vkivel had beszéljek már.Mondta h mondjam mi a gond.Erre én,jön a gyerek foga,és 3,5 hónapos....erre h az még nem járhat olyan nagy fájdalommal!Na majdnemmondtam h akkor hallgassa már ő a visító gyereket :roll: Mondta h akkor adjak vmit oda amit rághat,ez eddig is megvolt,meg vegyek vmit a patikában...na mondom kösz a segítséget!


Apa most hoz neki vmit...hát kíváncsi leszek!

Csak naívan gondoltam majd mond vmi tutit...már így is anyni infóm van...kiolvastam aneten mindent ezügyben!

annus11
 
 


Annus Dentinox gél,Nurofen szirup 2x 2.5 ml mehet neki, Viburcol kúp, Chamomilla vulgaris ez homeos bogyó nyugtató hatású. És most van valami új cucc nem tom pontosan a nevét még sajnos,babapatikában olvastam.Gengigel talán???Az tuti hogy gél és G betűs a neve,és kimondottan arra van amikor még csak jön a fog,és nincs kint az ínyből...Csökkenti az áttörés okozta fájdalmakat.Én ennyit tudok neked javasolni mint védőnő. :wink: És 3 és fél hósan is fájhat neki!!!!Blanka is 2hós korától már szenvedett vele mint a franc. :? Miért ne fájhatna!!!Remélem tudtok neki segíteni... :roll:

Apáért már reggel fél7kor ment a betegszállító!!!8kor mikor hívtam már javában Nagykőrösön volt. :) :( :) Azt mondta a szakemberek,ápolók rendik még...3ágyas szobába került egyenlőre egyedül van benne,mert a szobatársak ma haza lettek engedve,de hivatalosan holnap van betegfelvétel/minden csütörtökön/szóval lehet feltöltik a mellette lévő 2 ágyat holnap...Azt mondták neki azok az emberkék akik ma mentek haza hogy mindig legyen nála nassolni való hideg élelem mert ami kaját visznek az intézménybe,reggelire ebédre és vacsira nagyon sovány mennyiség.Frankó,mert mi nem bírjuk minden nap látogatni,és momentán az anyagi helyzetünk se teszi lehetővé hogy ott hagyjak xezer ft-ot hogy rendeljen valamit pl.Remélem azért éhenhalni nem fog!!!!Ma elmegyek hozzá délután csak gyors látogatásra,mert a személyes papírjait,iratait utána kell vigyem,a Nagykőrösi adminisztrációból hívtak ezért...Most viszek neki pár dolgot,de max 1 esetleg másfél napra elég hideg kajcsi.Merthogy hűtő van,de azt mondták jobb ha nem tesz bele semmit,mert megfúrják.Fasza...Na ennyit eddig Kőrösről.

Éééééés!!!!!Megjött faxon az OEP-től a GYED igazolásom!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Ma délelőtt.Szóval nyílván tegnap eléggé sírósra sikeredett a levelem! :) Végre leadhatjuk az igénylést az adósságcsökkentő támogatásra. :wink: Csak meg is kapjuk! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


hu Annus ez nem semmi,kitartás.

Balázs ma 8ig aludt, 10kor visszaaludt délig, most meg megint alszik :D

kész az ebéd, ha felkelt megyünk a dédszülőkhöz.

és apával össznépien úgy döntöttünk, visszaköltözünk ide Kaposvárra, h Balázs ne a Zuglói gettóban nőjön fel. Így most apa melót keres, nézünk házakat, és lassan meghirdetjük a lakást.


ne felejtsétek ma és holnap este csillaghullás!!!!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Azt!!!Ez nem semmi hír Beo!
Jó nagy elhatározás!!!Mi is mennénk kijebb...de még kell hozzá pár év...na meg pénz :roll:

Mezsó!
Köszi,már bezserzésre került a dentinox...remélem h jó lesz neki!
Meddig kel apának(Petinek)Nagykőrösön lenni?Vagy ez majd kiderül közben?Ezért kell fizetni amúgy?

annus11
 
 


Annus: nekünk a dentinox nem használt semmit.A viburcol jó volt amig Kevin kisebb volt.Mostmár hiába adtam neki nem nagyon hat.
Nekem irt fel a doktornő ecsetelőt az szerintem jó vagyis nekünk jó volt.

Mezso:örülök hogy sikerült az átszállitás.Az jó hogy csak 3 ágyas.
Mikor mész hozzá?
Nagyon édes a kávés videó :lol:

Beo: költöztök?tök jó :lol:

Mi jol vagyunk.Voltunk tanácsadáson. 9kg és 70 cm :lol:
Mondták hogy most már egyen húst meg főzeléket mert vashiányos lesz.De nem kell neki,gyümölcsöt adok,krémtúrot meg olyan bébikaját ami gyümi és hús.Na megyek mert már mocorog :lol:

000kata
 
 


Csajok mikortol lehet használni a kengurut??

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz, van olyan amit már pici babával is lehet használni, de láttam már 3 és 6 hónapos kortól használható kengurut is.

anitapo20
 
 


anita az jo de most ez milyen lehet nem tudom ugy kaptuk

Kép
kriszpiri
 
 


Esetleg a márkája alapján rá tudsz keresni a neten és akkor el tudod róla olvasni, hogy mikortól lehet használni.

anitapo20
 
 


Csajok most gyorsan jöttem,mert vacsi és fürcsi,de megjártam Nagykőröst és van egy rendkívül felvillanyozó hírem!!!! :wink:

Apának amint az állapota engedi,hétvégékre hazajöhet,és velünk lehet itthon!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Szerintetek mennyire lettem boldog??Ennyire!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Kb.1 hónap múlva jósolják hogy elérünk erre a szintre!De mit nekem már 1 hónap! :D :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, nagyon szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Én meg most töltök fel egy videót a blogra, akit érdekel lesse meg :wink: :lol: Ezt hallgatom minden nap a nap majdnem 24 órájában :wink: :lol: :lol:

Krisz, sikerült megnézni? Milyen márkájú?

Kata, Levi sem akar semmit enni nagyon plusszban. Nekünk is monda a védőnő a főzeléket ebédre, meg gyümit uzsira. 9kg szép súly mi 8kg körül vagyunk és kb 1 hónapja voltunk 71 cm. Mi inkább ezek szerint hosszra gyúrunk!!! :wink: :lol:

anitapo20
 
 


anita:valami gagyi lehet nem találtam de kiprobáltam de ugyan ugy sirt javasolták mert anyahiánya van Milánnal ami valoszinűleg hasfájással társul :(

Mezso+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D Hurrrá

Kép
kriszpiri
 
 


Esetleg kendőbe vagy Meitaiba próbáld meg ha van, mert azt még nagyon szeretik a babák és azt lehet úgy kötni, hogy biztonságban érezze benne magát a baba és a te illatodat is érezze. Nem utolsó sorban pedig szerintem sokkal kényelmesebb is mint a kenguru. Levi is anyás volt nagyon kicsinek és nem volt kengurunk meg semmink egy lépést nem tudtam tenni nélüle. Idővel majd jobb lesz csak addig kell kibírni :wink: :)
Hasfájást nagyon sajnálom :(

anitapo20
 
 


beo: Balázs tiszta angyali gyermek lett!!!Mostanában csak jót hallani róla,kívánom maradjon is ez így. :wink: Kaposvári terveitek megvalósításához sok sikert! :)

Annus:
hát igen,majd menet közben kiderül meddig kell lennie Nagykőrösön apának...Így elsőre kb. 6-8hetet tippelnek,hogy annyi tutira kelleni fog. :roll: Úgy tudom nem kell fizetni ezért az ellátásért,hisz automatikusan velejárója ennek a problémának.Nem is mi választottuk,hanem tényként közölték hogy menni kell.Hiszen kh-ban nem tudnának segíteni járni tanulni,és nem is tűrnék meg ilyen sokáig ott...Tudod mai magyar eü-ben boldog boldogtalant első adandó alkalommal dobnak ki,mondván kell az ágy...

Kata: köszi a video dicséretet!!!Örülök,hogy jól vagytok! :wink:

Krisz,Anita:
köszi hogy örültök a jó hírünknek!Én annyira de annyira be vagyok sózva,pedig még azért odébb van mikor hétvégékre hazajöhet,de olyan jó lesz istenem!!!! :D :D Ma is annyit bújt hozzám,olyan tündér volt. 8) Mindezt ha itthon teszi,háááát meseszép lesz. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Örülök a jó híreknek!!!!

Videókat csak otthon tudom megnézni...

Krisz!
Akkor szerintem kendő!!!!!Mert bár vannak kenguruk amik jók újszülött kortól,de a kne az ami igazán jót tezs ennek az anyahiánynak!Meg abban a baba is jobban elvan!Hamar meg lehet tanulni hogy kell felkötni!!!!

Huuu,Levi és Kevin mekkorák :shock: Remélem Iza is lelassul ami a növését illetti.Holnap lemérem h mekkora! :roll: csak nehogy dobjak egy hátast a számoktól! :wink:

annus11
 
 


csak gyorsan Mezsó: nagyszerű hír, őszíntén örülök neki! szuper!


aNITA: AZT HISZEM tE KÉRDEZTED, MILYEN PROGRAMMAL CSINÁLTAM A KÉPEKBŐL VIDEÓT.... ajj capslock bocsánat..... szóval a Picasanan van egy letölthető képrendező programja amivel lehet csinálni. bocsánat h most írtam :)


Kriszti: én javasolom a liliputi.hu-t ott vannak rugalmas hordozó kendők, én is at vettem, sokáig használható, mi még most is használjuk, lassan a hátamra is kötöm Balit csak még nem mertem. Nem tudom emlékszel-e ( de Mezsó biztos) nagyon sokat szenvedtem Balázzsal, és volt, h csak ebben tudtam végig csinálni egy napot. szerintem megéri!!

Mei Tai azt csak olyan 3 hónapos kortól érdemes, mert az nem tart annyira.

Annus: hogy vagytok??? kíváncsi vagyok a méretekre :) én kedden szoktam, de ide Kaposvárra nem hoztam mérleget (én már csak ilyen laza anya lettem :) ) majd ma megyünk haza megmérem. De múlt héten csüt. volt 6220gr és 63 cm.

na szaladok reggeli, pakolás, dédi, és haza :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kendő gondolom bababoltba lehet kapni!?
Milyen árba vannak??

Kép
kriszpiri
 
 


Ma megyünk szurira ugy fogom sajnálni 2-t is kap :cry:
Igy is elég rossz az elmult hetünk!
Fájdalmasan sir már hisztizik egyenesen,tegnap nem akart enni csak kicsit ivott kakilni csak ugy kakilt h meglázmérőztem 4től fél 9-ig szenvedtünk vele még eltudot aludni olyan fáradt volt már!!
és ennek örömére ezt nem kivánom senkinek annyira féltem a légzésfigyelőtől erre az éjjel megszolalt :(
Nagyon megijedtem oda ugrottam megmozgattam de már akkor vette a levegőt!
probáltam magam nyugtatni h biztos megint csak az elem merül de nem valoszinű!!!

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri
én Mei Tait vennék és ha netán lesz 3.tuti veszek.nekem volt kengurum és 2hósan használtuk.
Kép igy tartotta.Chico go volt a neve.

lázmérő helyett én a szélcsövet ajánlom.

remélem a szurikat jól viseli majd.

Eszti
várom a képeket én is :)

Beo
359 :)
Vendég
 


Krisz!
Nyugi!!!A légzésfigyelő sokszor tévesen beriaszt!!!!Ne aggódj!!!
Oltástól nem lesz baja!!!Én borogattam az oltás helyét h ne fájjon neki,ennyi!Kendőt bababoltokban is lehet kapni,csak ott nem sok féle van.Szerintem érdemes rendelni!Ha jól emlékszem akkor olyan 6-7 ezer,de attól függ milyet veszem,nem akarok hülyeséget írni...

Beo!
Itt sincs mérleg!Mi utoljára majd 2 hete mértük!Holnap lesz 2 hete pontosan!Ma este szerintem a nagy út után már nem fogom tudni mérni,örülök ha eszik és utána alszik!Szóval marad a holnap!A háti hordozást mikortól lehet?Bár én nem hiszem h bevállalom....még a cumit se tudom úgy odaadni neki...

Éjjel szerencsére aludtunk,csak párszor mocorgott,ilyenkor hajnalban magam mellé teszem.Most eddig elég jó napja van...igaz most egy csomó kaja kijött belőle....szerintem túlzabálta magát! 8)

annus11
 
 


Lekri!
Nekünk is ilyen a kengurunk!!!Piros fekete :wink: De eddig csak keveset használtuk....De most nincs olyan meleg,tegnap abban lófráltam vele az udvaron :wink: Picinek én nem nagyon kötöttem fel sehova...a babakocsit imádta!

annus11
 
 


ja igen.Levinél nem nagyon volt riasztás.azt hiszem 2x de az is téves.
Tofi más tészta volt.annyira mélyen aludt,hogy alig vett levegőt igy sokszor beriasztott.átálitottuk eggyel nagyobb fokozatra.akkor már nem volt gond
Vendég
 


hű, Mezsó, ez szuper hír!!! :D biztos gyorsan elrepül az a nhónap ;)
Beo: úgy tudom, hátra csak akkor lehet kötni a gyerkőcöt, ha már tud ülni, de javítsatok ki, ha tévedek :s
Egyébként a kendő tényleg jó, mi is sokat használtuk! Még néha most is... Kisebb korában sokszor volt, hogy Julcsika nem akart a babakocsiban maradni, és olyankor olyan jó volt, hogy ott volt a kendő :)
És hajrá a költözéshez, mi is most nézünk lakást, ma megyünk :P (Nagykovácsiban, ott nőttem fel. És a szomszédban egy patika van, heh :P).
Krisz: sajnálom az éjszakait :s Remélem nem lesz semmi gond, biztos kinövi! Hajrá a szurikhoz!

elrenor
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: