Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska, Benó, Tancsu,Évi, Ti hol vagytok? Remélem csak benéztek végre. Valahogy kihalt mostanában a topik. :(

Kép
flóra 11
 
 


Ja,képzeljétek! Nem is írtam. Csütörtökön megjöttem munkából és egy idézés várt. Beidéztek a városi hivatalba, hogy fizessem meg anyám helyett a házadót. Gyorsan telefonáltam,hogy mi a fene akar ez lenni. Hát a hölgyemény volt olyan kedves és kinyomozta, hogy én vagyok a legközelebbi hozzátartozó, ezért úgy gondolta, hogy fizessem ki, aztán kérjem vissza az anyámtól. Na mondtam neki, hogy semmilyen kontaktusom az anyámra nincs,én azt a pénzt sose kapnám vissza, nem vagyok hajlandó fizetni. Én 20 éve nem lakom ott, semmi közöm ahhoz a házhoz.

Kép
flóra 11
 
 


Nem felháborító? Még ha jóban is lennék az anyámmal,milyen jogon szólít fel, hogy fizessek valaki más helyett? :evil:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Itt vagyok Flóra, csak picit tűntem el :) Igen dolgozom és én nem értem, hogy a sok "okos"ember miért mindig hétvégén jön, mikor egyedül vagyunk! :?: :?: :?: Olyan hülye kérdések vannak, hogy lassan elsírom magam!

Hát ha vállalkozó a párod, akkor szerintem is addig megy ameddig neki is jó!

Kép
szilzi
 
 


Örülök,hogy itt vagy! Gondoltam, hogy vannak nálad, azért nem jössz.

Kép
flóra 11
 
 


Ilyen létezik, hogy rajtad hajtsák be az anyukád házadóját?? Még ha oda lennél bejelentve állandó lakcímre, akkor megérteném, de így??? Persze ha Ő nem fizet, menjen tönkre más is! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Hát látod, ilyenek az emberek. Szombati bevásárlás közben gondolják lerendezik az utazást is. De aztán ha olyan okos kérdéseik vannak,úgyis be kell menniük hétköznap. Ha meg nem mennek,akkor szerintem nem is akarnak utazni, csak direkt tesznek fel abszurd kérdéseket, hogy találjanak valami okot, ami miatt nem fogadják el az utazást.

Kép
flóra 11
 
 


Ezt a "dolgot" ami a Bettheevel és az ismerősöddel történt, biztos mindenki máshogy dolgozza fel. Én nem is akarok belegondolni, hogy ha velem történne, mennyire buknék ki. Pedig a legjobb hozzáállás az, ahogy a barátnőd gondolkozik! Ha életképtelen valami miatt, akkor inkább oldja meg így a természet...

Kép
szilzi
 
 


Szerintem sem kötelezhetnek engem. Semmi közöm hozzá. Ezért felháborító a hivatalnoknő viselkedése, hogy egyáltalán hogyan merte kinyomozni, hogy én a lánya vagyok. Szerintem, ha nagyon utánamennék, akkor még repülhetne is,hiszen beletúrt a személyi adatokba, megsértette a törvényt.

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez az Flóra!!!!! De én ezt nem értem! Minek csesze...-nek engem itt ha úgyis tudják, hogy nem mennek sehová?????????? Már fél perc után tudom, hogy na ez megint csak okoskodás :evil: Lehet hogy engem akarnak kikészíteni??? :twisted:

Kép
szilzi
 
 


Annyi a kisbaba és a terhes nő itt... :?

Kép
szilzi
 
 


Igen, ez a legjobb felfogás. Tudod én is sokat olvastam a terhességről mostanában és azt is olvastam, hogy valamikor nem is tudtak a nők arról, hogy vesztésük van, vagyis a korai stádiumban. És még most is sokszor nem tudja egy nő. Most a teszt nagyon korán kimutatja a terhességet, és sok terhesség,ami annak indul,végül egy bővebb menzibe fullad. Vagy nem tudott rendesen megtapadni vagy ilyesmi. Ezt a nők általában csak úgy őrzőkelik, hogy picit késik és van egy erősebb menzi.

Kép
flóra 11
 
 


És a múltkor olvastam,hogy ez a természetes kiválasztódás tulajdonképpen egészséges. Hogy az első trimeszterben sokszor nagyon igyekeznek megmenteni a terhességet és hogy ez lehet, hogy a természet ellen történik, mert hogy azoknak a babáknak a nagy része, akik az első trimeszterben elmennek betegek. Tehát sokszor megmentik a terhességet és születik egy beteg baba.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem nem téged akarnak cseszegetni. Csak talán úgy gondolják,hogy érdeklődnek,aztán rájönnek, hogy ez nekik drága, vagy csak össze akarják hasonlítani az árakat és így kibúvót keresnek alóla. Na ilyenkor jönnek a hülye kérdések, ahelyett, hogy megmondanák,hogy köszi, de drága. Ezt szégyellik bevallani.

Kép
flóra 11
 
 


Ebben is biztos van valami, de mikor olyat kérdeznek végig ami az orra elé le van írva!!!!!És vannak olyanok, akik már csak azt nem kérdezik meg, hogy hány db tengeri sün jár azon a bizonyos parton ahová Ő utazik, de lehetőleg havi lebontásban! :twisted: Ökrök az emberek! És amilyen nyüzsi volt tegnap is, én nem hiszem már el, hogy az embereknek nincs pénzük!!! :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 


Próbálj nyugodt maradni.Az embereket úgysem változtatjuk meg. :D

Kép
flóra 11
 
 


Közben beadtam afiamnak az orvosságot. Én pedig most vajas-mézes kenyeret eszek fokhagymával. :)

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Üdv Flóra!
Nekem is is fáj a torkom!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Piri nincs még, de a fejem is fáj!

Kép
muzsuzska
 
 


Lecseréltem a kenyeret almára. Így jobb. Milyen finom a mézes alma! :D

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Spenótót csinálok, tegnapról maradt leves!

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem is fáj kicsit a fejem. És kicsit náthi is vagyok. Szerintem elkaptam a fiamtól.

Kép
flóra 11
 
 


Jó esett a talpmasszír!! Egész elvagyok kábulva, szebben hangzik mint a lusta vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Levesem nekem is maradt és valahogy nincs kedvem ma főzni. Pedig muszáj lesz. :( De ráérek később. fél órája ébredt a társaság. Most fognak reggelizni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Vettem tesztet!!!!!!!!!Pisiljam le vagy ne????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsu, a talpmasszázy nekem is jól jönne a tegnapi gyaloglás után. Reggel kicsit megmasszíriztam, de az nem az igazi. :(

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,pisil egyet! Veszíteni valód nincs, max új tesztet kell bekészíteni. Én is készítettem be magamnak.

Kép
flóra 11
 
 


Holnap reggel !

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, a reggeli az jobb. Hát nekem még kicsit korai lenne,talán. Még azt hiszem várok pár napot. Pedig szívesen tesztelnék egyet. De ilyen korán úgyis negatív lenne. Meg tüneteim sincenek. Neked van valami?

Kép
flóra 11
 
 


Szia Zsuzsi! :D

Kép
szilzi
 
 


Nincs semmi tünet nincs!

Kép
muzsuzska
 
 


De jó, hogy még nem jött meg! Ha nem vagy terhes (pedig amennyi laptetőd neked is volt :D :D ) , akkor is ez már egy normális ciklus volt legalább, nem??

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Nálam már ez is haladás, hogy itthjon van a teszt és kibírom,hogy nem lövöm el rögtön.Eddig mindig ezt tettem,hogy akár délután is képes voltam tesztelni. Rögtön, amint megvettem a tesztet. Na aztán a doki lehiggasztott, hogy eddig esélyünk sem volt.

Kép
flóra 11
 
 


Remélem, hogy visszaállok a rendesre. Viszont a hajam már több napot kibir mosás nélkül, ugyhogy alakulok, mint púpós gyerek a prés alatt.

Kép
muzsuzska
 
 


Jajlányok. Állandóan félreütök valamit. Bocsika. :oops: Benó nem tanított, látni ugye?

Kép
flóra 11
 
 


ha megjön , remélem el is áll!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Csak helyreállnak a hormonjaid! A hosszú prirzés után ez az időszak most biztos felüdülés neked.

Kép
flóra 11
 
 


Nem diplomázunk helyesírásból és gépírásból!

Kép
muzsuzska
 
 


Fel is üdültem!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cakszegény ágyikóm! Ja különben vadi új a két heverő ami össze van rakva franciaággyá! De még jó mert ha egybe lett volna be is szakadtunk volna rendesen!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát még szerencse! Gépírni képtelen lennék megtanulni normálisan. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mennem kell mert 1kor indulunk bicivel!
Kicsit fáj a popóm, egy kis izomláz de szokom!!! Csak roppant érdekes mindig onnan fúj a szembeszél ahová megyek!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát tudod ennyi piri után neked és önmegtartóztatás után a Királyfinak,nem csoda ha így bevadultatok!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


A popóm nekem is mindig megfájdul bicajozástól. :D

Kép
flóra 11
 
 


Igen, ez ismerős Zsuzska! :D :D Ezt én is észrevettem, hogy a szél mindig csak engem hétráltat bicajozás közben! :D Azt hittem ez csak velem van így! :D Jó légy!

Kép
szilzi
 
 


A szél engem is mindig hátra fúj. :D Mindig nehezíti a tekerést. Eddig azt hittem azért,mert általában északra kerekezek és legtöbbször északi szél fúj.

Kép
flóra 11
 
 


Nézem az ötletházat. Szép konyhákat mutatnak.

Kép
flóra 11
 
 


Jó pihenést és jó hétvégét kívánok mindenkinek! Holnap délelőtt jövök!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?